POLSKA
Logowanie
Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.
Wyszukiwanie rozszerzone |
|
Nie pamiętasz hasła? | |
Nie pamiętasz nazwy użytkownika? | |
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja | |
|
|
Obszar pobierania |
Wyniki.
Formuła Easter.
Wyścig rozegrano na dystansie 92km (23 okrążenia).
1. Vaclaw Lim – Avia AE 2. |
Czechosłowacja |
42:33.4 |
|
2. Jiri Moskal – MTX 1-03. |
Czechosłowacja |
42:39.6 |
|
3. Toomas Napa – Tallept Estonia. |
ZSRR |
42:44.8 |
|
4. Ulli Melkus – SRG MT 77. |
NRD |
43:00.0 |
|
5. Karel Jilek – MTX 1-03. |
Czechosłowacja |
43:21.4 |
|
6. Frieder Kramer – SRG MT 77. |
NRD |
43:45.6 |
|
7. Jiri Mičanek – MTX 1-02. |
Czechosłowacja |
44:12.0 |
|
8. Alexander Medweczenko – Estonia 19. |
ZSRR |
44:26.1 |
|
9. Gediminas Jawjarauskas – ASK. |
ZSRR |
44:29.3 |
|
10. Manfred Günther – SRG MT 77-1. |
NRD |
1 Rd. zur. |
|
11. Józef Kiełbania – Promot 77. |
Polska |
1 Rd. zur. |
|
12. Aleksander Oczkowski |
Polska |
1 Rd. zur. |
|
13. Jacek Szmidt – Promot 75. |
Polska |
1 Rd. zur. |
|
14. Andrzej Szulc |
Polska |
2 Rd. zur. |
|
15. Heiner Lindner – SRG MT 77. |
NRD |
2 Rd. zur. |
|
16. Marcin Biernacki – Promot 77. |
Polska |
5 Rd. zur. |
|
DNF Jiri Červa – MTX 1-03. |
Czechosłowacja |
Rd. 19 |
|
DNF Otto Bartkowiak |
Polska |
Rd. 17 |
|
DNF Wolfgang Günther – SEG III. |
NRD |
Rd. 11 |
|
DNF Sandor Kovacz – Kowacz KN 01. |
Węgry |
Rd. 8 |
|
DNF Raul Sarap – Estonia 19 M. |
ZSRR |
Rd. 3 |
|
DNF Bernd Kasper – SRG MT 77. |
NRD |
Rd. 1 |
|
Samochody turystyczne. Wyścig rozegrano na dystansie 92km (23 okrążenia).
|
|||
1. Vlastimil Tomašek - Waz Żiguli 21011. |
Czechosłowacja |
45:52.549 |
|
2. Vaclav Bervid - Waz Żiguli 21011. |
Czechosłowacja |
46:08.190 |
|
3. Miroslav Herman – Škoda 120 S. |
Czechosłowacja |
46:23.561 |
|
4. Vitali Bogatyrew – Waz Żiguli 21011. |
ZSRR |
46:36.004 |
|
5. Michael Bogatyrew – Waz Żiguli 21011. |
ZSRR |
46:36.702 |
|
6. Ladislav Bareš - Waz Żiguli 21011. |
Czechosłowacja |
47:12.459 |
|
7. Jan Senkyr – Škoda 120. |
Czechosłowacja |
47:27.964 |
|
8. Gal Paal – Łada 1300. |
Węgry |
47:37.071 |
|
9. Harry Kindel - Waz Żiguli 21011. |
NRD |
47:41.514 |
|
10. Dietmar Isensee - Waz Żiguli 21011. |
NRD |
1 Rd. zur. |
|
11. Sieghard Sonntag - Waz Żiguli 21011. |
NRD |
1 Rd. zur. |
|
12. Horst Kornacker - Waz Żiguli 21011. |
NRD |
1 Rd. zur. |
|
13. Georgie Peternejtczew - Waz Żiguli 21011. |
Bułgaria |
1 Rd. zur. |
|
14. Milczo Kovaczev - Waz Żiguli 21011. |
Bułgaria |
1 Rd. zur. |
|
15. Petr Bold - Waz Żiguli 21011. |
Czechosłowacja |
1 Rd. zur. |
|
16. Ivan Trendafilov – Waz Żiguli 21011. |
ZSRR |
1 Rd. zur. |
|
17. Bencho Dunov - |
Bułgaria |
2 Rd. zur. |
|
18. Peter Mücke – Zastava 101. |
NRD |
3 Rd. zur. |
|
19. Jonas Derskjavicius - Waz Żiguli 21011. |
ZSRR |
5 Rd. zur |
|
20. Andras Lucz - Waz Żiguli 21011. |
ZSRR |
5 Rd. zur |
|
DNF Waleri Waiszwila - Waz Żiguli 21011. |
ZSRR |
Rd. 16 |
|
DNF Petr Martinowski |
Czechosłowacja |
Rd. 12 |
|
DNF Hans Jürgen Käppler - Waz Żiguli 21011. |
NRD |
Rd. 9 |
|
DNF Adolf Fešarek – Waz Żiguli 21011. |
Czechosłowacja |
Rd. 1 |
|
DNF Oldrich Vaniček |
Czechosłowacja |
Rd. 0 |