POLSKA
Logowanie
Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.
Wyszukiwanie rozszerzone |
|
Nie pamiętasz hasła? | |
Nie pamiętasz nazwy użytkownika? | |
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja | |
|
|
Obszar pobierania |
Track length: 10.000 m
Pole position: Galimberti/Facetti in 3.12,2
Fastest lap: Hahne in 3.16,8
Distance: 4 hours
Average speed: 176,183 kmh
Ruleset: Group 2/63
Andrea de Adamich i Sandro Arcioni - Alfa Romeo Giulia TI Super
Wyniki .
Division 1
1. Herbert Demetz (I) – Abarth 1000 TC. 63okr.
2. Gianfranco Palazzoli “Pal Joe” (I) – Abarth 1000 TC.
3. Giampiero Raffa (I) – Abarth 850 TC. -1okr.
4. Achille Marzi (I) – Abarth 850 TC.
5. John Fitzpatrick / Ralph Broad (GB) – BMC Mini Cooper S.
6. Leo Cella / Anzio Zucchi (I) – Abarth 850 TC. -2okr.
7. Bruno Pagliero (I) – Abarth 850 TC. – 4okr.
8. Ariano Moroni / Giovanni Bardini (I) – Abarth 1000 TC. -5okr.
9. Herrmann Windler / Pierre de Siebenthal (CH) – BMC Mini Cooper S.
10. Jacques Bigart “Bagrit” (F) – Panhard 24 CT. -6okr.
11. Giancarlo D’Onofrio / Giancarlo Gagliardi (I) – Abarth 1000 TC. -7okr.
12. Mario Beretta (I) – Abarth 850 TC. -10okr.
Division 2 and 3
1. Andrea de Adamich / Sandro Arcioni (I) – Alfa Romeo Giulia Super Ti. 71okr.
2. Roberto Bussinello / Ernesto Prinoth (I) – Alfa Romeo Giulia Super Ti.
3. Paolo de Leonibus / Romano Cappio (I) – Alfa Romeo 2600 Sprint. -1okr.
4. Luciano Selva (I) – Alfa Romeo 2600 Sprint. -2okr.
5. Enrico Pinto (I) – Alfa Romeo Giulia Super Ti. -5okr.
6. Allessandro Braga / Enzo Torreggiani (I) – Alfa Romeo 2600 Sprint.
7. John Handley / John Terry (GB) – BMC Mini Cooper S. -6okr.
8. Giorgio Pianta / Mario Poltronieri (I) – Lancia Flaminia. -7okr.
9. Corrado Manfredini (I) – Alfa Romeo Giulietta Ti. -8okr.
10. Piero Conte / Roberto Benelli (I) – BMC Mini Cooper S. -9okr.
11. Gianni Sartori (I) – Lancia Flavia Sport Zagato.
12. Domenico Cedrati „Poker” – BMC Mini Cooper S.
13. Claudio Maglioli / Giorgio Pianta (I) – Lancia Fulvia 2C GT.
14. Ralph Broad / John Handley (GB) – BMC Mini Cooper S. -10okr.
15. Ferrari / Giovanni Bardini (I) – Ford Cortina GT.
16. Gianfranco Zanolini (I) – Fiat 2300S coupe.
17. Arrigo Cocchetti / Edoardo Tenconi (I) – Fiat 1100.
18. Paolo Renier (I) – Lancia Flavia 1800 coupe.
19. John Whitmore (GB) – Ford Lotus Cortina.
20. Henry Taylor (GB) – Ford Lotus Cortina.
21. Roberto Ciarpaglini (I) / Philippe Simonetta (CH) – Alfa Romeo 2600 Sprint.
22. Carlo Facetti / Marco Crosina (I) – Lancia Flavia Sport Zagato.
23. Luigi Petri / Baston (I) – Lancia Flavia Sport Zagato.
24. Franco Concari (I) – Alfa Romeo 2600 Sprint.
25. Giancarlo Galimberti / Facetti (I) – Alfa Romeo 2600 Sprint.
26. Carlo Fiocchi (I) – Alfa Romeo Giulia Super Ti.
27. Gino Munaron (I) / Hubert Hahne (D) – BMW 1800 Ti.
28. Luigi “Gigi” Taramazzo / Giacomo Russo “Geki” – Alfa Romeo Giulia Super Ti.
29. Giancarlo Baghetti / Riccardo di Bona (I) – Alfa Romeo Giulia Super Ti.