Jesteś tutaj: Strona główna » ZAGRANICA » Rajdy » 1952 » Norwegia » 2 Viking Rally. 12.09.1952r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

Błażej Krupa

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

2 Viking Rally. 12.09.1952r.

1 Viking Rally 1952

Rajd szutrowy.

Lista startowa (częściowa).

Cato Aall Flood / Egil Larsen
Oddmar Aanensen / Sverre Olsen
Magne Benestad / Fredrik Meyer
Per Bergan / Gunnar Kjølstad – Citroen 11 Normal.
Arnstein Berntsen / Wilhelm Ulleberg
Peter Bertelsen / Jørgen Myking
Josef Bjaanæs / Anne Sofie Bjaanæs
Halvdan Bjørum / Thor Harsem
Amund Bøhle / Gunnar Helle
Rolf Brodersen / Knut Patterson
Arnold Busch / Arne Lindholm – Fiat 1400.
Birger Busch / Arne Dingstad
Ragnar Busch / Helge Mikkelsen – Renault Fregate.
Aage Bye / Sverre Ekorness – Fiat 508 C.
Walter Carlsen / Knut Solberg – Tatra 600 Tatraplan.
Josef Cremer / Geir Hvoslef
Lars Egeberg jr / Torleif Pettersen
Kjell Egeland / Wilhelm O.Egeland
Owe Falck Holm / Jon Kvaale
Fritz Fredhøi / Lars Aas
Robert Glad / Poul Jorch Norchston
Walter Greulich / Helga Greulich
Thorvald Gumpen / Klaus Kristensen
Henry Gutterød / E.Thon
Per Hammerich / Carl J.Schnitler
Iwan Hartley / Harry Tillbjørn
Bjarne Hægeland / Gunnar Fadum – Vauxhall Velox.
Per Heverdahl / Kristian Heyerdahl
Nils R.Heyerdahl / Gerhard Carl Prøsch
Claus J.Høibraathen / Per Stefferud
Hans Ingier / Walter Schjølberg – Fiat 1400.
Carsten Johansson / Gunnar Jensen – Volkswagen.
Herman Justvik / Dag Sandnes
Anne Karine Bryde / Olav Ildal
R.G.Knutsen / Sten Stensrud
Jan Kolstad / Erik Hellum
Thor Larsen / Olaf Åmot
Carl Lücherath / Alf Henriksen
Per Malling / G.I.Grøn – Citroen 11 Sport.
Nr.21.Biggi Olsrød / Wenche Rachlow
Åke B.Orrvik / Ingvar Lagerstedt
Helge Ottesen / Klaus Johansen
Per Lund Peersen / Finn Egeland
Rolf Prydz / Inger Thorud
Arne F.Roldsorph / Christian Walby.
Finn Sørensen / Sven B.Sørensen
Birger M.Strand / Harald Stavseth – Ford Zephyr 6.
Øivind Storm Ildahl / Tollef Enger
Riulf Sundseth Pedersen / Haakon Baardsen
Per Aimar Svensen / Helge Hodne
Leif K.Tuft / Arne Stausland
Vegard Hagen / Trygve Wadahl
Leif Vold Johansen / Carl F.Karlan
Christian D.Zernichow / Erik Christianen – Chevrolet.

Klasyfikacja generalna.

1. Per Bergan / Gunnar Kjølstad (N) – Citroen 11 Normal.
2. Carsten Johansson / Gunnar Jensen (N) – Volkswagen.
3. Ragnar Busch / Helge Mikkelsen (N) – Renault Fregate.
4. Hans Ingier / Walther Schjølberg (N) – Fiat 1400.
5. Bjarne Hægeland / Gunnar Fadum (N) – Vauxhall Velox.
6. Per Malling / Gunnar L.Orøn (N) – Citroen 11 Sport.
7. Arnold Busch / Arne Lindholm (N) – Fiat 1400.
8. Christian D.Zernickow / E.Christiansen (N) – Chevrolet.
9. Walther Carlsen / Knut Solberg (N) – Tatra 600 Tatraplan.
10.Birger Strand / Harald Stavseth (N) – Ford Zephyr 6.
11.Amund Bøhle / Gunnar Helle

Wyniki.

Klasa 1.
1. Bjarne Hægeland / Gunnar Fadum – Vauxhall Velox,
2. Christian D.Zernichow / Erik Christianen – Chevrolet.
3. Birger M.Strand / Harald Stavseth – Ford Zephyr 6.
4. Kjell Egeland / Wilhelm O.Egeland
5. Arne F.Roldsorph / Christian Walby.
6. Peter Bertelsen / Jørgen Myking
7. Per Aimar Svensen / Helge Hodne
8. Iwan Hartley / Harry Tillbjørn
9. Cato Aall Flood / Egil Larsen
10.Herman Justvik / Dag Sandnes
11.Fritz Fredhøi / Lars Aas
12.Josef Cremer / Geir Hvoslef
13.Birger Busch / Arne Dingstad
14.Oddmar Aanensen / Sverre Olsen
15.Riulf Sundseth Pedersen / Haakon Baardsen
16.Robert Glad / Poul Jorch Norchston
17.Rolf Brodersen / Knut Patterson
18.Carl Lücherath / Alf Henriksen
19.Henry Gutterød / E.Thon
20.Thor Larsen / Olaf Åmot
21.Biggi Olsrød / Wenche Rachlow
22.Owe Falck Holm / Jon Kvaale
Klasa 2.
1. Per Bergan / Gunnar Kjølstad – Citroen 11 Normal.
2. Carsten Johansson / Gunnar Jensen – Volkswagen.
3. Ragnar Busch / Helge Mikkelsen – Renault Fregate.
4. Hans Ingier / Walter Schjølberg – Fiat 1400.
5. Per Malling / G.I.Grøn – Citroen 11 Sport.
6. Arnold Busch / Arne Lindholm – Fiat 1400.
7. Walter Carlsen / Knut Solberg – Tatra 600 Tatraplan.
8. Amund Bøhle / Gunnar Helle
9. Lars Egeberg jr / Torleif Pettersen
10.Walter Greulich / Helga Greulich
11.Per Hammerich / Carl J.Schnitler
12.Claus J.Høibraathen / Per Stefferud
13.R.G.Knutsen / Sten Stensrud
14.Halvdan Bjørum / Thor Harsem
15.Per Lund Peersen / Finn Egeland
16.Finn Sørensen / Sven B.Sørensen
17.Rolf Prydz / Inger Thorud
18.Josef Bjaanæs / Anne Sofie Bjaanæs
19.Anne Karine Bryde / Olav Ildal
20.Øivind Storm Ildahl / Tollef Enger
21.Jan Kolstad / Erik Hellum
22.Åke B.Orrvik / Ingvar Lagerstedt
23.Thorvald Gumpen / Klaus Kristensen
24.Helge Ottesen / Klaus Johansen
25.Magne Benestad / Fredrik Meyer
26.Arnstein Berntsen / Wilhelm Ulleberg
27.Leif K.Tuft / Arne Stausland
28.Per Heverdahl / Kristian Heyerdahl
Klasa 3.
1. Aage Bye / Sverre Ekorness – Fiat 508 C.
2. Leif Vold Johansen / Carl F.Karlan
3. Vegard Hagen / Trygve Wadahl
4. Nils R.Heyerdahl / Gerhard Carl Prøsch

Copyright © 2012-2018 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl