POLSKA
Logowanie
Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.
Wyszukiwanie rozszerzone |
|
Nie pamiętasz hasła? | |
Nie pamiętasz nazwy użytkownika? | |
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja | |
|
|
Obszar pobierania |
Lista startowa.
Oslo.
Nr.1. W.Slot / R.A.Mikkelsen (DK) – Opel Kapitan.
Nr.2. P.Gretland / G.Strom (N) – Tatra Tatraplan.
Nr.3. K.Erichsen / V.Thorborg (DK) – VW Conccinelle.
Nr.4. A.J.Bergh / A.Fraenckel (S) – Volvo PV 444.
Nr.5. H.S.Mikkelsen / E.Jensen Lund (N) – Renault 4CV.
Nr.6. P.Mourier / H.Haastrup (DK) – Austin A90.
Nr.7. L.K.Tuft / I.Ljosland (N) – Simca.
Nr.8. C.A.Johansson / A.Hinsverk (N) – Jowett Javelin.
Stockholm.
Nr.9. M.V.Kesavaara / K.M.Purasmaa (S) – BMW.
Nr.10. K.G.E.Tornvall / G.Alderin (S) – Lancia Aprilia.
Nr.11. R.W.Mellde / R.Carlsson (S) – Saab 92.
Nr.12. K.V.Schumacher / R.Falin (SF) – Citroen 15/6.
Nr.14. I.Wollert / B.T.S.Rolander (S) – Buick 40.
Nr.15. S.W.E.Thurin / E.Ohman (S) – Volvo PV 444.
Nr.16. H.E.Ohlsson / M.G.Carstedt (S) – Volvo PV 444.
Nr.17. T.Zaman / H.J.Veninga (NL) – Citroen 11.
Nr.18. S.G.Haskel / B.Th.Wessel (S) – Riley 2,5L.
Nr.19. N.Wainstein / A.Karno (SF) – Škoda.
Nr.20. G.Edquist / M.Lundberger (S) – Hudson.
Nr.21. H.Fahlen / L.E.Pettersson (S) – Volvo PV 444.
Nr.23. H.Korppoo / J.Pulkkinen (S) – Dodge 3,6L.
Nr.24. G.Leiner / A.von Jungenfeld (D) – Mercedes Benz 170.
Nr.26. A.Demke / H.Schwind (D) – Mercedes Benz 170.
Nr.27. N.H.Andersson / N.Liljegren (SF) – Austin A90.
Nr.28. T.Piispanen / P.Suensaari (SF) – Kaiser.
Nr.29. G.Granath / B.Andersson (S) – Chevrolet 3,6L.
Nr.30. R.Gilles / L.Lofstrom (S) – Citroen 11.
Nr.31. K.Ton / H.P.Wynands (NL) – Citroen 11.
Nr.33. G.Molander / Koskull (S) – Saab 92.
Nr.34. N.I.Lovgren / I.G.Lovgren (S) – Austin A90.
Nr.35. G.Marks / H.Quoos (D) – Fiat 1400.
Nr.36. K.Y.Sukki / U.Lamminen (SF) – Ford Mercury.
Nr.37. N.A.Trulson / A.Laveno (S) – Sunbeam Talbot.
Nr.39. A.U.Paavolainen / M.O.Teleranta (SF) – Škoda.
Nr.40. R.Nellemann / K.Christensen (DK) – Ford.
Nr.41. P.J.Barck / W.Wikstrom (SF) – Ford Merkury.
Nr.42. K.R.Andersson / B.Reander (S) – Ford V8.
Nr.43. A.Askne / C.E.Larsson (S) – Ford Vedette.
Nr.44. J.von Gorne / H.Gloeckler (D) – BMW 340.
Nr.45. N.B.Lauritzen / I.A.Lauritzen (DK) – Citroen 11.
Nr.46. D.van Dorp / H.Bezem (NL) – Ford V8.
Nr.47. B.D.Proos Hoogendijk / G.W.O.Seitz (NL) – Studebaker.
Nr.49. S.Toivela / A.K.Aho (SF) – Peugeot 203.
Nr.50. H.B.G.Sandgren / B.Bergendahl (S) – Jaguar Mk.V.
Nr.51. A.K.Petersen / C.A.Zahansen (DK) – Ford.
Nr.52. O.Heick / R.Leuthold (DK) – Ford V8.
Nr.53. A.Hemmingsson / B.H.Boesen (S) – Dyna Panhard.
Nr.54. C.F.Ekman / A.G.Ekman (S) – Tatra Tatraplan.
Nr.55. K.F.Johansen / H.M.Jensen (DK) – Škoda 1101.
Nr.56. E.E.Jensen / P.Ramhdj (DK) – Standard.
Nr.57. S.I.Rikkila / P.Loivaranta (SF) – Škoda 1102.
Nr.58. S.Clausen / R.Glad (DK) – Citroen.
Nr.59. C.von Eckermann / P.G.Bjorlin (S) – Austin A90.
Nr.60. H.Niedermayr / A.Brudes (D) – DKW 900.
Nr.61. G.Werngren / K.Berglind (S) – Chevrolet 3,6L.
Nr.62. G.Olsson / J.H.Olsson (S) – Austin A90.
Nr.63. O.Madsen / R.R.Orum (DK) – Citroen 11.
Nr.64. V.Hansson / K.Palmqvist (S) – Volvo PV 444.
Nr.65. J.I.A.Hartley / E.E.B.Hartley (S) – Ford Vedette.
Nr.66. G.O.Tornblom / A.Varkkola (S) – Austin A90.
Nr.67. K.V.Andersson / O.Larsson (S) – Ford V8.
Nr.68. W.Reinthal / H.W.Rathjen (D) – Volkswagen Coccinelle.
Nr.69. K.E.I.Heinisuo / E.E.Karppinen (SF) – Ford V8.
Nr.70. T.L.Grue / B.Meltzer (DK) – Chevrolet 3,6L.
Nr.71. J.Voigt Nielsen / H.Petersen (DK) – Citroen.
Nr.73. P.F.Cederbaum / A.Berg (S) – BMW 340.
Nr.74. P.Pels / B.Knippenburg (NL) – Ford V8.
Nr.76. A.T.Peivert / S.E.Dagrup (S) – Dyna Panhard.
Monte Carlo.
Nr.77. J.Feldheim / P.Feldheim (B) – Renault 4CV.
Nr.79. Verkamman van Keulen / Schweers (NL) - Mercedes 170 S.
Nr.80. A.Arch Mila / E.Sitja Saladrigas (E) – Buick.
Nr.81. G.Taffe / M.Parucci Agarrat (MC) – Citroen.
Nr.82. E.Baboin / P.Gay (F) – Dyna Panhard.
Nr.83. J.P.Colas / F.Berteaux (F) – Dyna Panhard.
Nr.84. G.Andres / M.Soler Pantaleoni (E) – Plymouth 3,6L.
Nr.85. H.Polensky / K.Woerner (D) – Simca 8 Sport.
Nr.86. F.Hulsker / J.Hulsker (NL) - Pontiac 25.
Nr.87. A.Hammersley / V.Hammersley (F) – Peugeot 203.
Nr.88. J.Scheffer / G.J.Willing (NL) – Jowett Javelin.
Nr.89. J.L.V.Sandr / A.M.Sandr (F) – Renault 4CV.
Nr.90. J.W.van der Spek / K.de Boer (NL) – Ford Vedette.
Nr.91. M.Polle / A.M.Roosenhart (NL) – Opel Kapitan.
Nr.92. P.J.Nortier / B.L.van der Wansem (NL) - Renault 4 CV.
Nr.93. Comte H.R.J.van Zuylen / F.M.A.Eschauzier (NL) – Citroen 11.
Nr.94. E.C.Pellens / J.Helms (NL) – Salmson S4.
Nr.96. W.van Gruythuysen / B.Leenheer (NL) – Mercedes Benz 170.
Nr.97. O.Moore / C.Meisl (GB) – MG 1,5L saloon.
Nr.99. R.Sauerwein / Graf P.Orssich (D) – Volkswagen Coccinelle.
Nr.100. C.de Ridder / Ph.Thormann (F) – Peugeot 203.
Nr.101. P.Pautard / M.Beuzeville (B) - Citroën 15/6.
Nr.103. Yvonne Simon / Régine Gordine (F) - Simca 8 Sport.
Nr.104. N.Angelvin / M.Sarlin (F) – Simca 8.
Nr.105. Th.E.J.Kenny / H.Coatalen (CDN) – Dyna Panhard.
Nr.106. D.J.Hissink / P.A.Hissink (NL) – Ford Vedette.
Nr.107. H.Kreisel / J.J.C.Perk (NL) - Renault 4 CV.
Nr.108. J.A.Costa / J.P.Orsetti (F) – Simca 8 Sport.
Nr.109. G.Mairesse / R.Marchand (F) – Talbot Lago.
Nr.110. H.Luizet / F.Boersma (NC) – Talbot Lago.
Nr.111. H.von Hanstein / H.Furhmann (D) - Volkswagen Coccinelle.
Nr.112. C.Settimo / G.Pasquier (MC) - Peugeot 203.
Nr.113. S.Fabregas Bas / J.M.Iglesias (E) – Jowett Javelin.
Nr.114. Louis Chiron / N.Mahé (F) - Delahaye 175 S.
Nr.116. C.Harlaar / K.Pyper (NL) – Škoda 1102.
Nr.117. H.de Ryk / A.Kemper (NL) – Wolseley 4 Forty.
Nr.118. F.Roque Rivero / J.Mateu Boixeda (E) – Chevrolet 3,6L.
Nr.119. R.L.Revillon / S.Sigrand (F) – Renault 4CV.
Nr.120. M.Gatsonides / A.Th.van Luyk (NL) – Sunbeam Talbot 90.
Nr.121. E.Descals Juncosa / A.Roque Rivero (E) – Jaguar Mk.V.
Nr.122. R.Martin / G.Gay (F) – Simca 8.
Nr.123. J.A.Scholte / J.Hamel (NL) – Citroen 11.
Nr.124. M.Winter / G.van der Werff (USA) – Citroen 11.
Nr.125. G.R.Hartwell / W.R.Chipperton (GB) – Sunbeam Talbot.
Nr.126. F.J.Eekhout / A.Hymans (NL) – Kaiser K 481.
Nr.127. J.B.Hillen / J.Lioni (NL) – Ford V8.
Nr.128. G.Rouault / T.von Puyenbrock Vroom (F) – Renault 4CV.
Nr.129. J.Boeswillwald / L.Renaud (F) – Peugeot 203.
Nr.130. E.van der Bergh / H.Y.Groenenwegen (NL) – Pontiac.
Nr.131. B.A.J.Wittkampf / W.Houtkooper (NL) – Chevrolet 3,6L.
Nr.132. J.Zwart / J.H.H.Obertop (NL) – Chevrolet 3,6L.
Nr.133. B.Norling / F.Hill Lindquist (S) – Hotchkiss 686.
Nr.134. Boucher / Mougenot (F) – Simca 8 cabriolet.
Nr.135. B.Denis / A.Funel (F) – Hotchkiss 686.
Nr.136. W.J.Thieme / W.H.J.Roegiest (NL) - Citroën Traction.
Nr.137. A.G.Ponsignon / J.Renaldo (MC) – Graham Paige.
Nr.138. P.Bakkum / J.Baars (NL) – Delahaye 135.
Nr.139. J.J.Sprenger von Eijk / A.Paulen (NL) – Ford Vedette.
Nr.140. L.Davagnier / F.Davagnier (F) – Peugeot 203.
Nr.141. C.Edge / G.Tyrer (GB) - Standard Vanguard.
Nr.142. G.Grignard / M.Angelvin (F) - Talbot Lago.
Nr.143. F.Schmocker / A.Burger (CH) – Fiat 1100.
Nr.145. J.Latune / R.Marion (F) – Peugeot 203.
Nr.146. M.Constantin / H.Perroud (F) - Delage 3L.
Nr.147. J.M.M.Cooke / B.W.Cooke (GB) – Standard.
Nr.148. A.B.Engelen / A.Bosman (NL) – Jowett Javelin.
Nr.149. Schollemann / Bernard (F) - Renault 4 CV.
Nr.150. J.Knegtel / J.Brands (NL) – Ford Vedette.
Nr.151. H.Reichmann / K.Goelst (NL) – Bentley Mk.V.
Nr.152. A.Deramond / R.Bateau (F) – Citroen 11.
Nr.153. K.C.H.Rawlings / L.J.Tracey (GB) – Standard Vanguard.
Nr.154. J.Scaron / R.Pascal – Simca 8 Sport.
Nr.155. R.Vidilles / J.C.Vidilles (F) – Citroen 15/6.
Nr.156. A.O.Dillenius / J.L.Flintermann (NL) - Renault 4 CV.
Nr.157. H.W.M.van der Meulen / M.M.T.van der Meulen (NL) – VW Conccinelle.
Nr.158. A.P.J.Govers / D.M.van Hoevelaken (NL) – Kaiser K 481.
Nr.159. A.Blansjaar / S.S.Nickerk (NL) - Tatra Tatraplan 107.
Nr.160. J.Laroche / R.Radix (F) – Citroen 15/6.
Nr.161. A.G.W.Kluck / W.E.Kluck (NL) – Fiat 1400.
Nr.162. K.Kattenburg / C.A.Groeneveld (NL) – Chevrolet 3,5L.
Nr.163. R.Kissler / G.Brice (F) – Citroen 15/6.
Nr.164. E.Ferrari Celerier / M.Tellier (I) – Simca 8 Sport.
Nr.165. M.E.Becker / R.Becker (D) – Mercedes Benz 170.
Nr.166. B.W.F.de Beaufort / C.Louw (NL) – Volkswagen Coccinelle.
Nr.167. Y.Lesur / L.Pinchinatti (F) - Simca 8.
Nr.168. A.A.Kouwenberg / E.H.M.Mutsaerts (NL) – Hillman Minx.
Nr.169. Lieut J.B.de Koning / S.A.van Hemert (NL) – VW Coccinelle.
Nr.172. W.Berger / R.Dumas (CH) – Talbot Lago.
Nr.173. J.Giaume / A.Giordano (MC) - Talbot Lago.
Nr.174. A.Aury / A.Causse (F) – Citroen 15/6.
Nr.175. S.S.Hingst / A.J.van den Toren (NL) – Hotchkiss 686.
Nr.176. Jean Behra / J.Quinlin (F) - Simca 8 Sport.
Nr.177. H.D.Prins jr. / A.J.van Splunter (NL) - Ford V8.
Nr.178. C.Mazalon / J.Alziary de Roquefort (F) – Dyna Panhard.
Nr.179. J.Revis / M.Brunet (F) – Simca 8.
Nr.180. R.Gallizia / E.Zenner (F) – Talbot Lago.
Nr.181. A.Holtz / G.Holtz (CH) – Lancia Aprilia.
Nr.182. M.G.J.de Ruyter / M.A.W.Raasveld (NL) – VW Coccinelle.
Nr.183. A.Viard / A.Neviere (MC) – Lancia 1,350L.
Nr.184. L.van Herk / J.A.C.Sterk (NL) – Peugeot 203.
Nr.185. W.P.van Lammeren / D.W.van Voorden (NL) – Borgward Hansa 1500.
Nr.186. P.Levegh / H.Marmonier (F) - Talbot Lago Record.
Nr.187. K.S.Barendregt / J.M.Beekman (NL) - Kaiser K 481.
Nr.188. R.Fulconnis / A.Audibert (MC) – Peugeot 203.
Nr.189. W.L.Waltman / W.Galjaard (NL) – Jowett Javelin.
Nr.190. R.Stempert / A.Stetzenco (F) – Citroen 11.
Nr.191. W.Adams / A.van Ramshorst (NL) – Citroen.
Nr.192. L.Roque / H.Deveze (F) – Citroen 15/6.
Nr.197. G.Gautruche / R.Girier (F) - Citroën Traction 15/6.
Nr.198. W.A.Dwars / H.C.Jaspers (NL) – Volkswagen Conccinelle.
Nr.199. E.Chaboud / L.Vincent (F) - Talbot Lago.
Nr.200. V.Zetlin / R.Ch.Corijn (B) – Oldsmobile.
Nr.201. J.Treunet / L.Rouffignac (MC) – Citroen 11.
Nr.202. F.Muller / P.Denk (D) – Volkswagen Coccinelle.
Nr.203. Lambelet / Degiampietro (CH) – Simca 8.
Nr.204. Ph.Schwartz / J.Schwartz (F) – Salmson S4.
Nr.205. Jean Rédélé / P.Scott (F) - Renault 4 CV.
Glasgow.
Nr.206. E.M.Channon / P.M.Channon (GB) - Morris Six.
Nr.207. R.M.Carter / H.Pilmore Bedfort (GB) – Humber Super Snipe.
Nr.208. K.E.Carter / W.J.Whitehouse (GB) – Humber Super Snipe.
Nr.209. W.M.Couper / W.H.Eastwood (GB) - Bentley MK VI.
Nr.210. S.E.Croft Pearson / R.W.Tivey (GB) – Lea Francis Mk.V.
Nr.211. Cecil Vard / A.Young (IRL) – Jaguar Mk.V.
Nr.212. A.E.Adams / A.W.D.Adams (GB) – Daimler 2,5L.
Nr.213. N.T.Bailley / M.Cavey (IRL) – Jaguar 2,5L.
Nr.214. R.Nelson Harris / S.Thomas (GB) – Jowett Javelin.
Nr.215. D.H.Murray / M.P.Skarring (GB) - Bristol 400.
Nr.216. H.S.Shears / C.Dunham (GB) – Hillman Minx.
Nr.217. J.G.Reece / P.B.Reece (GB) – Ford Anglia.
Nr.218. G.R.Holt / S.Asbury (GB) – Ford Pilot.
Nr.219. G.N.Milton / D.S.Done (GB) - Standard Vanguard.
Nr.220. C.F.Bartlett / F.E.Davis (GB) – MG 1,5 saloon.
Nr.221. A.C.Westwood / W.D.R.Lamb (GB) - Ford Pilote.
Nr.222. P.G.Walton / G.Rollings (GB) – Bristol 400.
Nr.223. G.F.Hayward / J.R.Kempe Roberts (GB) – Riley 1,5L.
Nr.224. S.H.Kevill Davies / J.H.S.Pelling (GB) – Riley 1,5L.
Nr.225. G.Mackerracher / A.S.Brooks (GB) – Austin A90.
Nr.226. L.Odell / R.J.C.Marschal (GB) - Jowett Javelin.
Nr.227. K.W.Hole / P.Zetter (GB) - Jaguar MK V.
Nr.228. R.E.Stokes / B.E.Bradnack (GB) – Ford Anglia.
Nr.229. P.C.E.Harper / R.H.Austin (GB) – Hillman Minx.
Nr.230. E.N.Brinkman / M.Johnson (GB) – Riley 2,5L.
Nr.231. J.H.Kemsley / E.Courtenay (GB) – Hillman Minx.
Nr.232. C.L.Goodacre / E.Quero (GB) – Austin A90.
Nr.233. H.C.Hobson / G.D.C.Rose (GB) – Austin A90.
Nr.234. J.A.McLaughlin / J.B.McLaughlin (GB) – Riley 1,5L.
Nr.235. F.D.Cooper / G.L.Carte (GB) – Riley.
Nr.236. A.S.Bassett / G.J.Fender (GB) – Riley 2,5L.
Nr.237. R.P.Minchin / J.Skeggs (GB) – Humber Super Snipe.
Nr.238. P.W.S.White / J.S.Wakelin (GB) – Ford Pilot.
Nr.239. Gordon Wilkins / Raymond Baxter (GB) - Jowett Jupiter.
Nr.240. T.A.Anderson / K.Ross (GB) – Humber Super Snipe.
Nr.241. R.E.Tongue / P.E.Warr (GB) – Jaguar Mk.V.
Nr.242. S.Birslay / J.Dugeon (GB) – Jaguar Mk.V.
Nr.243. M.B.Anderson / R.M.Hastie (GB) – Hillman Minx.
Nr.244. G.H.Turnbull / R.Harper (GB) – Vauxhall.
Nr.245. E.J.Newton / W.Bancroft (GB) – Bristol 400.
Nr.246. E.M.Wisdom / R.Fotheringham Parker (GB) – Hillman Minx.
Nr.247. Major A.Pownall / M.Pownall (GB) – MG 1,5L saloon.
Nr.248. P.Fotheringham Parker / D.Hampshire (GB) – Hillman Minx.
Nr.249. E.N.Hiskins / J.Leavesley (GB) – Hillman Minx.
Nr.250. J.L.Finigan / E.J.Morris (GB) - Wolseley 6-Eighty.
Nr.251. W.T.Franklin / G.C.Franklin (GB) - Lagonda 4.5L.
Nr.252. K.B.Miller / F.D.Lang (GB) – Jowett Javelin.
Nr.253. S.M.Lawry / K.E.Smeeton (GB) – Jowett Javelin.
Nr.254. W.H.Waring / W.H.Wadharn (GB) – Jaguar Mk.V.
Nr.255. T.C.Wise / H.Grimley (GB) – Jowett Jupiter.
Nr.256. P.R.Bolton / P.H.Morrell (GB) – Bristol 400.
Nr.257. F.Guest / E.Hardiman (GB) - Ford Anglia.
Nr.258. T.W.Dargue / J.E.Haesendonck (GB) – Riley 2,5L.
Nr.259. R.E.Holt / N.Quick (GB) – Ford Pilot.
Nr.260. P.K.Braid / A.C.Wates (GB) – Humber Super Snipe.
Nr.261. E.B.Wadsworth / J.Lord (GB) – Standard Vanguard.
Nr.262. W.B.Black / R.Clark (GB) – Sunbeam Talbot 90.
Nr.263. A.H.M.Edney / J.Stoddart (GB) – Vauxhall Velox.
Nr.264. R.Walshaw / A.Patchett (GB) – Hillman Minx.
Nr.265. M.L.Vaughan / K.H.Ward (GB) – A.C.
Nr.266. J.B.Harington / M.J.Fleming (IRL) – Austin A40.
Nr.267. R.F.Ellison / W.H.Robinson (GB) - Jowett Jupiter.
Nr.268. N.Garrad / B.Cardew (GB) – Sunbeam Talbot.
Nr.269. D.M.M.Stanley Turner / P.S.Wilson (GB) – Alvis 3L.
Nr.270. K.W.Sanderson / L.Sleigh (GB) – Bentley 3,7L.
Lisbona.
Nr.271. C.Preynat / R.Genet (F) – Simca 8 Sport.
Nr.272. M.Noix / J.Gerard Marchant (F) – Peugeot 203.
Nr.273. M.Tabur / G.Delaroche - Citroën Traction 15/6.
Nr.274. R.Thevenin / G.Campuon (F) – Jowett Jupiter.
Nr.275. J.Richard Ducros / H.Jaumes (F) – Simca 8 Sport.
Nr.276. M.Wulghe / L.Limousin (F) – Hotchkiss 686.
Nr.277. Jean Trevaux / R.Crovetto – Delahaye 175 S.
Nr 278. M.Boulenger / R.Bouchayer (F) – Dyna Panhard.
Nr.279. P.F.Gauthier / E.Dominici (F) – Peugeot 203.
Nr.280. Duarte Goncalves / J.Arroyo Nogueira Pinto (P) – Nash.
Nr.281. W.de Jong / M.de Jong Lacning (NL) – Ford V8.
Nr.282. R.Schärmer / K.Lewandowski (D) – Volkswagen Conccinelle.
Nr.283. L.Pons / J.Estager (F) – Renault 4 CV.
Nr.285. C.Pisto Coelho / C.A.Santos (P) – Riley 2,5L.
Nr.286. Creste F.W.van Limburg Stirum / J.de Vlaming (NL) – Ford V8.
Nr.287. M.Perrin / S.Perrin (F) – Renault 4CV.
Nr.288. S.Montez Leal / G.da Silva Tavanes (P) – Morris Six.
Nr.289. O.Hu / L.Perrard (F) – Peugeot 203.
Nr.290. R.Besse / G.Verbrugghe (F) – Citroen 15/6.
Nr.291. G.Laudy / Ch.Mezerette (F) – Simca 8 Sport.
Nr.292. J.E.Vernet / J.A.Pairard (F) – Renault 4CV.
Nr.293. J.Grace / A.Grace (P) – Simca 8.
Nr.294. R.Meignen / P.Martignon (F) – Dyna Panhard.
Nr.295. J.de Montremy / O.de Montremy (F) – Dyna Panhard.
Nr.296. A.Itier / R.Rispal (F) - Renault 4 CV.
Nr.297. M.Nunes dos Santos / J.Bastos (P) - BMW 340.
Nr.298. M.Heyman / P.Lalisse (F) - Delahaye 135.
Nr.299. J.Hemard / R.Cornu (F) – Dyna Panhard.
Nr.300. M.Pochon / J.C.Mazade (F) – Peugeot 203.
Nr.301. R.Duvacher / J.Guerin (F) – Hotchkiss 686.
Nr.302. P.Landon / A.Briat (F) – Renault 4 CV.
Nr.303. F.de Cortanze / Francois Ginette Sigrand – Peugeot 203.
Nr.304. M.Bloch / R.Touya (F) – Dyna Panhard.
Nr.305. T.H.Wisdom / D.Humphrey (GB) – Sunbeam Talbot 90.
Nr.306. Ken Wharton / J.Langelaan (GB) - Ford Pilot 3L.
Nr.307. P.de Simencourt / F.de Simencourt (F) – Dyna Panhard.
Nr.308. M.Arribat / A.Pousse (F) – Dyna Panhard.
Nr.309. M.Dubois / A.Correia Lobo (F) – Peugeot 203.
Nr.310. A.Costa / R.Hartmann (F) - Renault 4 CV.
Nr.311. J.Lieb / A.Lieb (CH) - Ford V8.
Nr.312. Ch.Polis / R.Sevenstern (NL) - Bentley Mk VI.
Nr.313. G.Bondorowski / M.Bondorowska (F) – Dyna Panhard.
Nr.314. Maurice Worms / Ed. Mouche (F) – Hotchkiss 686 Anjou.
Nr.315. G.Michel / L.A.de Gontaut Biron (F) – Simca 8 Sport.
Nr.316. F.Rubbrecht / E.Morel de Boucle Saint Denis (B) – Ford.
Nr.317. F.Pousse / M.Vasselle (F) – Hotchkiss 686.
Nr.318. M.Lauga / Y.Lafargue de Grangeneuve (F) – Simca 8.
Nr.319. B.Bos / H.Duvekot (NL) – Volkswagen Coccinelle.
Nr.320. J.Ramos Castello Branco / C.Cardoso Pinto (P) – Standard Vanguard.
Nr.321. L.C.Rosier / L.J.Rosier (F) - Renault 4CV.
Nr.322. H.Archer / J.Archer (F) – Renault 4CV.
Nr.323. G.Ferreira de Oliveira / M.Santos Pinto (P) – Lancia.
Nr.324. M.Becquart / H.Secret (F) - Hotchkiss 686 GS.
Nr,325. J.Malleret / P.Lauvergnat (F) - Citroën 15/6.
Nr.326. H.Louveau / R.Huguet (F) – Renault 4CV.
Nr.327. J.Lacerda / J.Azaruijnha (P) – Citroen 15/6.
Nr.328. Ch.Lahaye / R.Quatresous (F) – Renault 4CV.
Nr.329. H.de Bruchard / P.Redondo (F) – Renault 4CV.
Nr.330. R.Ph.Faure / M.Kasse (F) – Delahaye 135.
Nr.331. H.Engelsma / S.Kingma (NL) – Austin A90.
Nr.332. Comte de Monte Real / Manuel J.Palma – Ford V8.
Nr.333. L.Dufour / J.Strich (F) – Ford Vedette.
Nr.334. J.Vequaud / J.Rivolier (D) – Volkswagen Coccinelle.
Nr.335. Maurice Lesurque / Maurice Trintignant (F) - Simca 8 Sport.
Nr.336. R.Loevenbruck / J.Loevenbruck (F) – Simca.
Nr.337. M.Collange / R.Huguet (F) – Simca 8 Sport.
Nr.338. A.J.Alves de Brito / M.Ferreira (P) – Frazer F 485.
Nr.339. M.M.de Mendonea jr. / L.F.de Agniar (P) – Simca 8.
Nr.340. R.Samson / E.Ardon (F) – Citroen 15/6.
Nr.341. J.D.Ramos Jorge / A.Calcada Bastos (P) – Hotchkiss 686.
Nr.342. J.Bolleau / P.Moitry (F) – Renault 4CV.
Nr.343. Comtesse A.van Limburg Stirum / A.Stahl Wytema (NL) – Ford Vedette.
Nr.344. Edward Stutterheim / Ch.de Pesters (NL) - Ford Vedette.
Nr.345. R.Nau / F.Leblanc (F) – Citroen.
Nr.346. J.Lecat / H.Senfftleben (F) - Renault 4 CV.
Palermo.
Nr.347. Comte G.Federico / M.de Stefani (I) – Fiat.
Nr.348. R.Marchand / Ch.Babou (MC) – Hotchkiss 686.
Nr.350. Di Sambuy Balbo B.V. / F.Bocca (I) – Lancia.
Nr.351. R.Habisreutinger / P.Halter (CH) – Bentley Mk.VI.
Nr.352. R.Lanza di Trabia / G.Moroni (I) - Alfa Roméo 1900.
Nr.353. A.Mylonadis / C.Alvigini (I) – Standard Vanguard.
Nr.354. F.Coppola / D.Scaramella (I) – Fiat 1100.
Nr.355. C.Weigert / A.Pirrone (I) – Fiat.
Nr.359. L.Tibesar / F.Vax (L) – Citroen.
Nr.360. Baron G.Chiaramonte Bordonaro / Cav S.Biondo (I) – Lancia Aprilia.
Nr.361. Marquis G.Pottino / Comte G.de Sarzana (I) – Fiat.
Nr.362. P.Pirri / M.di Stefano (I) – Lancia Aprilia.
T.C.Wise i H.Grimley – Jowett Jupiter.
A.J.Bergh i A.Fraenckel – Volvo PV 444.
Zespół Renault.
K.V.Schumacher i R.Falin – Citroen 15/6.
E.van der Bergh i H.Y.Groenenwegen – Pontiac.
E.M.Wisdom i R.Fotheringham Parker – Hillman Minx.
Jean Behra i J.Quinlin - Simca 8 Sport.
H.D.Prins jr. i A.J.van Splunter - Ford V8.
Jean Rédélé i P.Scott - Renault 4 CV.
R.M.Carter i H.Pilmore Bedfort – Humber Super Snipe.
W.M.Couper i W.H.Eastwood - Bentley MK VI.
G.N.Milton i D.S.Done - Standard Vanguard.
Jean Trevaux i R.Crovetto – Delahaye 175 S.
Zespół Renault.
H.Niedermayr i A.Brudes – DKW 900.
A.Costa i R.Hartmann - Renault 4 CV.
Comte de Monte Real i Manuel J.Palma – Ford V8.
Edward Stutterheim i Ch.de Pesters - Ford Vedette.
P.J.Nortier i B.L.van der Wansem - Renault 4 CV.
H.Kreisel i J.J.C.Perk - Renault 4 CV.
G.Molander i Koskull – Saab 92.
A.Itier R.Rispal - Renault 4 CV.
Comte de Monte Real i Manuel J.Palma – Ford V8.
K.Y.Sukki i U.Lamminen – Ford Mercury.
H.von Hanstein i H.Furhmann - Volkswagen Coccinelle.
G.Grignard i M.Angelvin - Talbot Lago.
M.Constantin i H.Perroud - Delage 3L.
A.Blansjaar i S.S.Nickerk - Tatra Tatraplan 107.
G.Gautruche i R.Girier - Citroën Traction 15/6.
E.Chaboud i L.Vincent - Talbot Lago.
Jean Rédélé i P.Scott - Renault 4 CV.
W.J.Thieme i W.H.J.Roegiest - Citroën Traction.
V.Zetlin i R.Ch.Corijn – Oldsmobile.
L.Odell i R.J.C.Marschal - Jowett Javelin.
W.T.Franklin i G.C.Franklin - Lagonda 4.5L.
Maurice Lesurque i Maurice Trintignant - Simca 8 Sport.
F.Hulsker i J.Hulsker - Pontiac 25.
H.Niedermayr i A.Brudes – DKW 900.
Gordon Wilkins i Raymond Baxter - Jowett Jupiter.
M.Tabur i G.Delaroche - Citroën Traction 15/6.
A.C.Westwood i W.D.R.Lamb - Ford Pilote.
F.Guest i E.Hardiman - Ford Anglia.
M.Becquart i H.Secret - Hotchkiss 686 GS.
Schollemann i Bernard - Renault 4 CV.
J.Giaume i A.Giordano - Talbot Lago.
M.Nunes dos Santos i J.Bastos - BMW 340.
Yvonne Simon i Régine Gordine - Simca 8 Sport.
J.L.Finigan i E.J.Morris - Wolseley 6-Eighty.
P.Levegh i H.Marmonier - Talbot Lago Record.
Jean Rédélé i P.Scott - Renault 4 CV.
N.H.Andersson i N.Liljegren – Austin A90.
G.Mairesse i R.Marchand – Talbot Lago.
J.Lecat i H.Senfftleben - Renault 4 CV.
P.Pautard i M.Beuzeville - Citroën 15/6.
C.Edge i G.Tyrer - Standard Vanguard.
D.H.Murray i M.P.Skarring - Bristol 400.
C.Settimo i G.Pasquier - Peugeot 203.
Y.Lesur i L.Pinchinatti - Simca 8.
R.Lanza di Trabia i G.Moroni - Alfa Roméo 1900.
J.Zwart i J.H.H.Obertop – Chevrolet 3,6L.
E.M.Channon i P.M.Channon - Morris Six.
K.W.Hole i P.Zetter - Jaguar MK V.
F.de Cortanze i Francois Ginette Sigrand – Peugeot 203.
P.Levegh i H.Marmonier - Talbot Lago Record.
K.S.Barendregt i J.M.Beekman - Kaiser K 481.
Cecil Vard i A.Young – Jaguar Mk.V.
Jean Rédélé i P.Scott - Renault 4 CV.
Jean Trevaux i R.Crovetto – Delahaye 175 S.
M.Heyman i P.Lalisse - Delahaye 135.
Ch.Polis i R.Sevenstern - Bentley Mk VI.
Maurice Worms i Ed. Mouche – Hotchkiss 686 Anjou.
H.Niedermayr i A.Brudes – DKW 900.
R.Gilles i L.Lofstrom – Citroen 11.
Jean Rédélé i P.Scott - Renault 4 CV.
Ken Wharton i J.Langelaan - Ford Pilot 3L.
Verkamman van Keulen i Schweers - Mercedes 170 S.
G.Molander i Koskull – Saab 92.
Louis Chiron i N.Mahé - Delahaye 175 S.
Louis Chiron i N.Mahé - Delahaye 175 S.
Cecil Vard i A.Young – Jaguar Mk.V.
R.F.Ellison i W.H.Robinson - Jowett Jupiter.
R.F.Ellison i W.H.Robinson - Jowett Jupiter.
Klasyfikacja generalna.
1. Jean Trevoux / R.Crovetto – Delahaye 175 S.
2. Count de Monte Real / Manuel J.Palma – Ford V8.
3. Cecil Vard / A.Young – Jaguar Mk.V.
4. G.Gautruche / R.Girier (F) - Citroën Traction 15/6.
5. Louis Chiron / N. Mahé (F) - Delahaye 175 S.
6. Ken Wharton / J.Langelaan (GB) - Ford Pilot 3L.
7. R.F.Ellison / W.H.Robinson (GB) - Jowett Jupiter.
8. M.Nunes dos Santos / J.Bastos (P) - BMW 340.
9. W.H.Waring / W.H.Wadharn (GB) – Jaguar Mk. V.
10. Gordon Wilkins / Raymond Baxter (GB) – Jowett Jupiter.
11. M.Heyman / P.Lalisse (F) - Delahaye 135.
12. P.Levegh / H.Marmonier (F) - Talbot Lago Record.
13. Maurice Worms / Ed. Mouche (F) - Hotchkiss Anjou 686.
14. J.D.Ramos Jorge / A.Calcada Bastos (P) – Hotchkiss 686.
15. L.C.Rosier / L.J.Rosier (F) - Renault 4 CV.
16. J.Scaron / R.Pascal – Simca 8 Sport.
17. Ch.Polis / R.Sevenstern (NL) - Bentley Mk VI.
18. K.S.Barendregt / J.M.Beekman (NL) - Kaiser K 481.
19. J.Ramos Castello Branco / C.Cardoso Pinto (P) – Standard Vanguard.
20. J.B.Hillen / J.Lioni (NL) – Ford V8.
21. Y.Lesur / L.Pinchinatti (F) - Simca 8.
22. W.Berger / R.Dumas (CH) – Talbot 4L.
23. P.R.Bolton / P.H.Morrell (GB) – Bristol 400.
24. J.Knegtel / J.Brands (NL) – Ford Vedette.
25. J.Malleret / P.Lauvergnat (F) - Citroën 15/6.
26. L.Odell / R.J.C.Marschal (GB) - Jowett Javelin.
27. T.H.Wisdom / D.Humphrey (GB) – Sunbeam Talbot 90.
28. R.Ph.Faure / M.Kasse (F) – Delahaye 135.
29. G.R.Holt / S.Asbury (GB) – Ford Pilot.
30. P.W.S.White / J.S.Wakelin (GB) – Ford Pilot.
31. R.E.Tongue / P.E.Warr (GB) – Jaguar Mk.V.
32. D.M.M.Stanley Turner / P.S.Wilson (GB) – Alvis 3L.
33. E.N.Brinkman / M.Johnson (GB) – Riley 2,5L.
34. G.Laudy / Ch.Mezerette (F) – Simca 8 Sport.
35. J.Richard Ducros / H.Jaumes (F) – Simca 8 Sport.
36. J.Lecat / H.Senfftleben (F) - Renault 4 CV.
37. C.Edge / G.Tyrer (GB) - Standard Vanguard.
38. D.H.Murray / M.P.Skarring (GB) - Bristol 400.
39. J.J.C. Perk / H. Kreisel (NL) - Renault 4 CV.
40. A.H.M.Edney / J.Stoddart (GB) – Vauxhall Velox.
41. F.Muller / P.Denk (D) – Volkswagen Coccinelle.
42. J.A.McLaughlin / J.B.McLaughlin (GB) – Riley 1,5L.
43. P.C.E.Harper / R.H.Austin (GB) – Hillman Minx.
44. Jean Rédélé / P.Scott (F) - Renault 4 CV.
45. Major A.Pownall / M.Pownall (GB) – MG 1,5L saloon.
46. L.Pons / J.Estager (F) – Renault 4 CV.
47. M.Wulghe / L.Limousin (F) – Hotchkiss 686.
48. Maurice Lesurque / Maurice Trintignant (F) - Simca 8 Sport.
49. M.Collange / R.Huguet (F) – Simca 8 Sport.
50. M.Becquart / H.Secret (F) - Hotchkiss 686 GS.
52. W.M.Couper / W.H.Eastwood (GB) - Bentley MK VI.
53. A.S.Bassett / G.J.Fender (GB) – Riley 2,5L.
54. Verkamman van Keulen / Schweers (NL) - Mercedes 170 S.
55. R.Besse / G.Verbrugghe (F) – Citroen 15/6.
56. R.P.Minchin / J.Skeggs (GB) – Humber Super Snipe.
57. T.C.Wise / H.Grimley (GB) – Jowett Jupiter.
58. G.Michel / L.A.de Gontaut Biron (F) – Simca 8 Sport.
59. C.de Ridder / Ph.Thormann (F) – Peugeot 203.
60. M.Boulenger / R.Bouchayer (F) – Dyna Panhard.
61. F.de Cortanze / Francois Ginette Sigrand – Peugeot 203.
62. J.H.Kemsley / E.Courtenay (GB) – Hillman Minx.
63. Lambelet / Degiampietro – Simca 8.
64. M.Noix / J.Gerard Marchant (F) – Peugeot 203.
65. M.Bloch / R.Touya (F) – Dyna Panhard.
66. H.C.Hobson / G.D.C.Rose (GB) – Austin A40.
67. M.Dubois / A.Correia Lobo (F) – Peugeot 203.
68. K.E.Carter / W.J.Whitehouse (GB) – Humber Super Snipe.
69. J.Vequaud / J.Rivolier (D) – Volkswagen Coccinelle.
70. R.Habisreutinger / P.Halter (CH) – Bentley Mk.VI.
71. R.Walshaw / A.Patchett (GB) – Hillman Minx.
72. W.de Jong / M.de Jong Lacning (NL) – Ford V8.
73. J.E.Vernet / J.A.Pairard (F) – Renault 4CV.
74. W.A.Dwars / H.C.Jaspers (NL) – Volkswagen Conccinelle.
75. S.E.Croft Pearson / R.W.Tivey (GB) – Lea Francis Mk.V.
76. J.Lieb / A.Lieb (CH) - Ford V8.
77. R.Fulconis / A.Audibert (MC) – Peugeot 203.
78. P.Landon / A.Briat (F) – Renault 4 CV.
79. E.Chaboud / L.Vincent (F) - Talbot Lago.
80. Ch.Lahaye / R.Quatresous (F) – Renault 4 CV.
81. J.B.Harington / M.J.Fleming (IRL) – Austin A40.
82. Edward Stutterheim / Ch.de Pesters (NL) - Ford Vedette.
83. Reece / Reece – Ford Anglia.
84. E.J.Newton / W.Bancroft (GB) – Bristol 400.
85. C.Preynat / R.Genet (F) – Simca 8 Sport.
86. R.Nelson Harris / S.Thomas (GB) – Jowett Javelin.
87. O.Hu / L.Perrard (F) – Peugeot 203.
88. W.B.Black / R.Clark (GB) – Sunbeam Talbot 90.
89. R.Marchand / Ch.Babou (MC) – Hotchkiss 686.
90. H.Archer / J.Archer (F) – Renault 4CV.
91. H.D.Prins jr. / A.J.van Splunter (NL) - Ford V8.
92. J.de Montremy / O.de Montremy (F) – Dyna Panhard.
93. Ph.Schwartz / J.Schwartz (F) – Salmson S4.
94. P.de Simencourt / F.de Simencourt (F) – Dyna Panhard.
95. E.N.Hiskins / J.Leavesley (GB) – Hillman Minx.
96. C.Pisto Coelho / C.A.Santos (P) – Riley 2,5L.
97. R.M.Carter / H.Pilmore Bedfort (GB) – Humber Super Snipe.
98. M.B.Anderson / R.M.Hastie (GB) – Hillman Minx.
99. G.Bondorowski / M.Bondorowska (F) – Dyna Panhard.
100. J.Bolleau / P.Moitry (F) – Renault 4CV.
101. Creste F.W.van Limburg Stirum / J.de Vlaming (NL) – Ford V8.
102. A.J.Alves de Brito / M.Ferreira (P) – Frazer F 485.
103. L.Dufour / J.Strich (F) – Ford Vedette.
104. P.Fotheringham Parker / D.Hampshire (GB) – Hillman Minx.
105. M.Lauga / Y.Lafargue de Grangeneuve (F) – Simca 8.
106. M.Tabur / G.Delaroche - Citroën Traction 15/6.
107. A.Costa / R.Hartmann (F) - Renault 4 CV.
108. F.Pousse / M.Vasselle (F) – Hotchkiss 686.
109. J.Lacerda / J.Azaruijnha (P) – Citroen 15/6.
110. A.A.Kouwenberg / E.H.M.Mutsaerts (NL) – Hillman Minx.
111. R.Samson / E.Ardon (F) – Citroen 15/6.
112. A.E.Adams / A.W.D.Adams (GB) – Daimler 2,5L.
113. S.H.Kevill Davies / J.H.S.Pelling (GB) – Riley 1,5L.
114. A.O.Dillenius / J.L.Flintermann (NL) - Renault 4CV.
115. R.L.Revillon / S.Sigrand (F) – Renault 4CV.
116. E.M.Channon / P.M.Channon (GB) - Morris Six.
117. E.Ferrari Celerier / M.Tellier (I) – Simca 8 Sport.
118. R.E.Holt / N.Quick (GB) – Ford Pilot.
119. J.Grace / A.Grace (P) – Simca 8.
120. J.L.Finigan / E.J.Morris (GB) - Wolseley 6-Eighty.
121. H. Von Hanstein / H. Furhmann (D) - Volkswagen Coccinelle.
122. K.W.Hole / P.Zetter (GB) - Jaguar MK V.
123. B.W.F.de Beaufort / C.Louw (NL) – Volkswagen Coccinelle.
124. B.Bos / H.Duvekot (NL) – Volkswagen Coccinelle.
125. K.C.H.Rawlings / L.J.Tracey (GB) – Standard Vanguard.
126. R.Stempert / A.Stetzenco (F) – Citroen 11.
127. Comte H.R.J.van Zuylen / F.M.A.Eschauzier (NL) – Citroen 11.
128. A.Itier / R.Rispal (F) - Renault 4 CV.
129. G.N.Milton / D.S.Done (GB) - Standard Vanguard.
130. Yvonne Simon / Régine Gordine (F) - Simca 8 Sport.
131. R.Duvacher / J.Guerin (F) – Hotchkiss 686.
132. W.L.Waltman / W.Galjaard (NL) – Jowett.
133. Boucher / Mougenot – Simca 8 cabriolet.
134. E.B.Wadsworth / J.Lord (GB) – Standard Vanguard.
135. F.Guest / E.Hardiman (GB) - Ford Anglia.
136. A.Blansjaar / S.S.Nickerk (NL) - Tatra Tatraplan 107.
137. J.P.Colas / F.Berteaux (F) – Dyna Panhard.
138. G.Molander / Koskull (S) – Saab 92.
139. F.Coppola / D.Scaramella (I) – Fiat 1100.
140. A.Mylonadis / C.Alvigini (I) – Standard Vanguard.
141. J.W.van der Spek / K.de Boer (NL) – Ford Vedette.
142. A.Holtz / G.Holtz (CH) – Lancia Aprilia.
143. H.S.Shears / C.Dunham (GB) – Hillman Minx.
144. S.I.Rikkila / P.Loivaranta (SF) – Škoda 1102.
145. J.I.A.Hartley / E.E.B.Hartley (S) – Ford Vedette.
146. R.Thevenin / G.Campuon (F) – Jowett Jupiter.
147. J.J.Sprenger von Eijk / A.Paulen (NL) – Ford Vedette.
148. H.de Ryk / A.Kemper (NL) – Wolseley 4 Forty.
149. S.Toivela / A.K.Aho (SF) – Peugeot 203.
150. W.P.van Lammeren / D.W.van Voorden (NL) – Borgward Hansa 1500.
151. T.A.Anderson / K.Ross (GB) – Humber Super Snipe.
152. N.Angelvin / M.Sarlin (F) – Simca 8.
153. R.Martin / G.Gay (F) – Simca 8.
154. Jean Behra / J.Quinlin (F) - Simca 8 Sport.
155. P.J. Nortier / B.L. Van der Wansem (NL) - Renault 4 CV.
156. G.Grignard / M.Angelvin (F) - Talbot Lago.
157. S.S.Hingst / A.J.van den Toren (NL) – Hotchkiss 686.
158. M.Winter / G.van der Werff (USA) – Citroen 11.
159. E.M.Wisdom / R.Fotheringham Parker (GB) – Hillman Minx.
160. F.Schmocker / A.Burger (CH) – Fiat 1100.
161. H.Polensky / K.Woerner (D) – Simca 8 Sport.
162. O.Moore / C.Meisl (GB) – MG 1,5L saloon.
163. C.L.Goodacre / E.Quero (GB) – Austin A90.
164. J.von Gorne / H.Gloeckler (D) – BMW 340.
165. S.Montez Leal / G.da Silva Tavanes (P) – Morris Six.
166. B.Denis / A.Funel (F) – Hotchkiss 686.
167. R.Gallizia / E.Zenner (F) – Talbot Lago.
168. H.Fahlen / L.E.Pettersson (S) – Volvo PV 444.
169. K.Kattenburg / C.A.Groeneveld (NL) – Chevrolet 3,6L.
170. N.T.Bailley / M.Cavey (IRL) – Jaguar 2,5L.
171. A.G.W.Kluck / W.E.Kluck (NL) – Fiat 1400.
172. L.Davagnier / F.Davagnier (F) – Peugeot 203.
173. P.F.Cederbaum / A.Berg (S) – BMW 340.
174. S.M.Lawry / K.E.Smeeton (GB) – Jowett Javelin.
175. A.Viard / A.Neviere (MC) – Lancia 1,350L.
176. H.B.G.Sandgren / B.Bergendahl (S) – Jaguar Mk.V.
177. J.A.Costa / J.P.Orsetti (F) – Simca 8 Sport.
178. J.Revis / M.Brunet (F) – Simca 8.
179. M.M.de Mendonea jr. / L.F.de Agniar (P) – Simca 8.
180. S.Fabregas Bas / J.M.Iglesias (E) – Jowett Javelin.
181. R.Meignen / P.Martignon (F) – Dyna Panhard.
182. R.Lanza di Trabia / G.Moroni (I) - Alfa Roméo 1900.
183. G.F.Hayward / J.R.Kempe Roberts (GB) – Riley 1,5L.
184. J.Latune / R.Marion (F) – Peugeot 203.
185. D.van Dorp / H.Bezem (NL) – Ford V8.
186. Schollemann / Bernard (F) - Renault 4 CV.
187. E.Baboin / P.Gay (F) – Dyna Panhard.
188. A.C.Westwood / W.D.R.Lamb (GB) - Ford Pilote.
189. K.V.Andersson / O.Larsson (S) – Ford V8.
190. M.G.J.de Ruyter / M.A.W.Raasveld (NL) – VW Coccinelle.
191. V.Hansson / K.Palmqvist (S) – Volvo PV 444.
192. A.Aury / A.Causse (F) – Citroen 15/6.
193. K.Ton / H.P.Wynands (NL) – Citroen 11.
194. J.Feldheim / P.Feldheim (B) – Renault 4CV.
195. M.Constantin / H.Perroud (F) - Delage 3L.
196. G.R.Hartwell / W.R.Chipperton (GB) – Sunbeam Talbot.
197. E.C.Pellens / J.Helms (NL) – Salmson S4.
198. R.Sauerwein / Graf P.Orssich (D) – Volkswagen Coccinelle.
199. J.Boeswillwald / L.Renaud (F) – Peugeot 203.
200. P.K.Braid / A.C.Wates (GB) – Humber Super Snipe.
201. R.E.Stokes / B.E.Bradnack (GB) – Ford Anglia.
202. A.B.Engelen / A.Bosman (NL) – Jowett Javelin.
203. P.Bakkum / J.Baars (NL) – Delahaye 135.
204. A.G.Ponsignon / J.Renaldo (MC) – Graham Paige.
205. G.Andres / M.Soler Pantaleoni (E) – Plymouth 3,6L.
206. J.Treunet / L.Rouffignac (MC) – Citroen 11.
207. A.Deramond / R.Bateau (F) – Citroen 11.
208. A.T.Peivert / S.E.Dagrup (S) – Dyna Panhard.
209. H.E.Ohlsson / M.G.Carstedt (S) – Volvo PV 444.
210. W.Reinthal / H.W.Rathjen (D) – Volkswagen Coccinelle.
211. B.A.J.Wittkampf / W.Houtkooper (NL) – Chevrolet 3,6L.
212. I.Wollert / B.T.S.Rolander (S) – Buick 40.
213. H.Korppoo / J.Pulkkinen (S) – Dodge 3,6L.
214. A.Askne / C.E.Larsson (S) – Ford Vedette.
215. M.Gatsonides / A.Th.van Luyk (NL) – Sunbeam Talbot 90.
216. G.Werngren / K.Berglind (S) – Chevrolet 3,6L.
217. O.Heick / R.Leuthold (DK) – Ford V8.
218. K.E.I.Heinisuo / E.E.Karppinen (SF) – Ford V8.
219. J.A.Scholte / J.Hamel (NL) – Citroen 11.
220. A.P.J.Govers / D.M.van Hoevelaken (NL) – Kaiser K 481.
221. C.F.Bartlett / F.E.Davis (GB) – MG 1,5L saloon.
222. G.Marks / H.Quoos (D) – Fiat 1400.
223. R.Kissler / G.Brice (F) – Citroen 15/6.
224. E.Descals Juncosa / A.Roque Rivero (E) – Jaguar Mk.V.
225. T.W.Dargue / J.E.Haesendonck (GB) – Riley 2,5L.
226. R.W.Mellde / R.Carlsson (S) – Saab 92.
227. N.A.Trulson / A.Laveno (S) – Sunbeam Talbot.
228. A.J.Bergh / A.Fraenckel (S) – Volvo PV 444.
229. C.von Eckermann / P.G.Bjorlin (S) – Austin A90.
230. K.W.Sanderson / L.Sleigh (GB) – Bentley 3,7L.
231. F.Roque Rivero / J.Mateu Boixeda (E) – Chevrolet 3,6L.
232. C.A.Johansson / A.Hinsverk (N) – Jowett Javelin.
233. H.Reichmann / K.Goelst (NL) – Bentley Mk.V.
234. G. Mairesse / R. Marchand (F) – Talbot Lago.
235. S.G.Haskel / B.Th.Wessel (S) – Riley 2,5L.
236. A.Hammersley / V.Hammersley (F) – Peugeot 203.
237. O.Madsen / R.R.Orum (DK) – Citroen 11.
238. M.Polle / A.M.Roosenhart (NL) – Opel Kapitan.
239. P.J.Barck / W.Wikstrom (SF) – Ford Merkury.
240. S.W.E.Thurin / E.Ohman (S) – Volvo PV 444.
241. W.T.Franklin / G.C.Franklin (GB) - Lagonda 4.5L.
242. C.Harlaar / K.Pyper (NL) – Škoda 1102.
243. R.Vidilles / J.C.Vidilles (F) – Citroen 15/6.
244. F.J.Eekhout / A.Hymans (NL) – Kaiser K 481.
245. M.E.Becker / R.Becker (D) – Mercedes Benz 170.
246. K.G.E.Tornvall / G.Alderin (S) – Lancia Aprilia.
247. B.D.Proos Hoogendijk / G.W.O.Seitz (NL) – Studebaker.
248. K.V.Schumacher / R.Falin (SF) – Citroen 15/6.
249. F. Hulsker / J. Hulsker (NL) - Pontiac 25.
250. Th.E.J.Kenny / H.Coatalen (CDN) – Dyna Panhard.
251. V.Zetlin / R.Ch.Corijn (B) – Oldsmobile.
252. K.F.Johansen / H.M.Jensen (DK) – Škoda 1101.
253. G.Leiner / A.von Jungenfeld (D) – Mercedes Benz 170.
254. K.Y.Sukki / U.Lamminen (SF) – Ford Mercury.
255. G.Granath / B.Andersson (S) – Chevrolet 3,6L.
256. J.Laroche / R.Radix (F) – Citroen 15/6.
257. B.Norling / F.Hill Lindquist (S) – Hotchkiss 686.
258. A.Demke / H.Schwind (D) – Mercedes Benz 170.
259. R.Gilles / L.Lofstrom (S) – Citroen 11.
260. N.B.Lauritzen / I.A.Lauritzen (DK) – Citroen 11.
261. A.Hemmingsson / B.H.Boesen (S) – Dyna Panhard.
262. J.Giaume / A.Giordano (MC) - Talbot Lago.
263. P.Pels / B.Knippenburg (NL) – Ford V8.
264. K.Erichsen / V.Thorborg (DK) – VW Conccinelle.
265. T.Zaman / H.J.Veninga (NL) – Citroen 11.
266. D.J.Hissink / P.A.Hissink (NL) – Ford Vedette.
267. T.L.Grue / B.Meltzer (DK) – Chevrolet 3,6L.
268. W.van Gruythuysen / B.Leenheer (NL) – Mercedes Benz 170.
269. H.W.M.van der Meulen / M.M.T.van der Meulen (NL) – VW Conccinelle.
270. L.Roque / H.Deveze (F) – Citroen 15/6.
271. W.Slot / R.A.Mikkelsen (DK) – Opel Kapitan.
273. P. Pautard / M. Beuzeville (B) - Citroën 15/6.
274. J. Zwart / J.H.H. Obertop (NL) – Chevrolet 3,6L.
276. C.F.Ekman / A.G.Ekman (S) – Tatra Tatraplan.
277. H.Niedermayr / A.Brudes (D) – DKW 900.
278. Baron G.Chiaramonte Bordonaro / Cav S.Biondo (I) – Lancia Aprilia.
279. G.Olsson / J.H.Olsson (S) – Austin A90.
280. P.G.Walton / G.Rollings (GB) – Bristol 400.
281. K.R.Andersson / B.Reander (S) – Ford V8.
Wystartowało 350 załóg. sklasyfikowano 281.