POLSKA
Logowanie
Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.
Wyszukiwanie rozszerzone |
|
Nie pamiętasz hasła? | |
Nie pamiętasz nazwy użytkownika? | |
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja | |
|
|
Obszar pobierania |
Rajd rozegrano na dystansie 1273 km, ze startem i metą w Velden.
Lista startowa.
Nr.88. Georg Theiler – Simca.
Nr.89. Max Lindner – Fiat 1100.
Nr.90. Hans Wyss – Simca 8.
Nr.91. Rudolf Reichel – VW.
Nr.92. K.Brosch – Morris.
Nr.93. J.Pachernegg – VW Beetle.
Nr.94. Max Reisch – Steyer Fiat.
Nr.98. Karl L.Hirsch – Lancia Aprilia.
Nr.99. Joachim Springer (D) – Ford Taunus.
Nr.100. Kurt Hüttner – Jovett Javelin.
Nr.101. T.Quidenus – Peugeot.
Nr.102. Hans Kastner – Peugeot.
Nr.103. Anton Magnus – Ford Taunus.
Nr.104. Kurt Egert – Lancia Aprilia.
Nr.105. A.Polansky – Jovett Javelin.
Nr.106. Fritz Minartz – Ford Taunus.
Nr.107. Theo Gurzeler – Jovett Javelin.
Nr.108. Siegfried Schild – VW.
Nr.109. Graf von Sandizell (D) – Ford Taunus.
Nr.110. Corrado Campeis – Lancia.
Nr.111. Erich Knitel – Lancia Aprilia.
Nr.115. Ernst Schreiner – BMW.
Nr.116. Rolf Gürtler – Tatraplan.
Nr.117. Rudolf Gebhardt (D) – Mercedes Benz.
Nr.118. H.Retter – Mercedes Benz 170 S.
Nr.119. Zdenko G.Schönborn – Mercedes Benz 170 S.
Nr.120. Albert Junker (CH) – Sunbeam.
Nr.121. Paul Göhner (CH) – Sunbeam.
Nr.122. Stefan Brugger (CH) – Hillmann.
Nr.123. Anton Nogler – Mercedes Benz 170 S.
Nr.124. A.Breitler – AC.
Nr.127. Oreste Labriola – Studebaker.
Nr.128. C.H.Hallet – Austin.
Nr.129. H.Günther – Chevrolet.
Nr.130. Robert von Mendelssohn (D) – Austro Daimler.
Nr.131. H.Grilmayer – Steyr 220.
Nr.132. Josef Moser – BMW.
Nr.133. W.Zorn – Ford V8.
Nr.134. Harald Prinzhorn – Tatra 87.
Nr.135. Ludwig Breit – Ford.
Nr.136. Eduard Ebner – Mercedes.
Nr.137. Lothar Rafael – BMW 327.
Nr.138. Otto Matche – Porsche Sport.
Nr.139. Robert T.Mayer – Porsche Sport.
Nr.140. Toni Zwettler – VW WD.
Nr.141. Wolfgang Denzel – VW WD.
Nr.142. Hermann Lothaller – Fiat.
Nr.143. Fred Geldern – Auto Union.
Nr.145. Gerhard Hala – MG.
Nr.146. Etienne Morel de Boucle S.Denis (B) – MG.
Nr.147. Otto Feistl – Porsche Sport.
Nr.148. Ernst Hofmann – VW WD.
Nr.150. Max Rieß – BMW 327.
Nr.151. Alex van Falkenhausen (D) – BMW.
Nr.152. Jaroslav Havlicek – BMW 327.
Nr.153. G.Fallenegger – BMW.
Nr.154. Guido Veith – BMW.
Nr.156. Heinrich G.von der Mühle Eckart (D) – Alfa Romeo.
Nr.157. Manfred Steinberger – Jeep.
Nr.158. Oscar Vogel - Jeep.
Wolfgang Denzel – VW WD.
Toni Zwleiter – VW WD.
Etienne Morel de Boucle S.Denis – MG.
Hans Wyss - Simca 8.
Georg Theiler - Simca.
Joachim Springer - Ford Taunus.
S.I.Pacherneeg - VW Beetle.
Fritz Misartis - Ford Taunus.
A.T.T.Iaeelbruck - Lancia Aprilia.
Max Riess - BMW 327.
Corrado Campela - Lancia.
Stefan Brugger - Hillmann.
H.Retter – Mercedes Benz 170 S.
Jaroslav Havlicek - BMW 327.
Graf von Saadinell - Ford Taunus.
Hans Kastner – Peugeot.
Paul Göhner - Sunbeam.
Lothar Rafael – BMW.
H.Günther – Chevrolet.
Oskar Vogel - Jeep.
H.Grilmayer – Steyr 220.
C.H.Hallet - Austin.
Harald Prineborn - Tatra 87.
Theo Galzalor - Jovett Javelin.
Toni Zweitler - VW WD.
Joachim Springer - Ford Taunus.
S.I.Pachernegg - VW Beetle.
Hans Wyss – Simca 8.
Paul Göhner - Sunbeam.
Hielan Hruger - Hillmann.
Albert Junker – Sunbeam.
Corrado Campania – Lancia.
Georg Theiler - Simca.
Max Lindner - Fiat 1100.
Karl L.Hirsch – Lancia Aprilia.
Anton Nogler – Mercedes Benz 170 S.
Rafael Lothar - BMW 327.
Rafael Lothar.
J.Pachernegg – VW Beetle.
Rolf Gürtler - Tatraplan.
Jaroslav Havlicek - BMW 327.
Otto Feistl - Porsche Sport.
Corrado Campania - Lancia.
Helmut Retter - Mercedes Benz 170 S.
Max Riess - BMW 327.
Hiedan Brugger - Hillmann.
Hans Wyss - Simca.
Georg Theiler - Simca.
Karl L.Hirsch – Lancia Aprilia.
G.Fallenegger – BMW.
H.Günther – Chevrolet.
Anton Nogler - Mercedes Benz 170 V.
Max Reisch - Steyr Puch.
Paul Göhner - Sunbeam.
Ludwig Breit – Ford.
Oskar Vogel - Jeep.
Ernst Schreiner – BMW.
H.Grilmayer – Steyr 220.
Fritz Misartz - Ford Taunus.
Rolf Gürtler – Tatraplan.
Heinrich G.von der Mühle Eckart – Alfa Romeo.
Josef Moser - BMW.
C.H.Hallet – Austin.
Klasyfikacja generalna.
1. Max Lindner – Fiat 1100. 590pkt.
2. Georg Theiler – Simca. 585pkt.
3. Otto Mathe - VW Porsche Type 64. 556pkt.
3. Georg Fallenegger – BMW. 556pkt.
5. Max Riess – BMW. 552pkt.
6. Paul Göhner – Sunbeam. 546pkt.
7. Hans Wyss – Simca. 545pkt.
8. Herbert Günther - Chevrolet. 541pkt.
9. Ludwig Breit – Ford. 511pkt.
10. Helmut Retter – Mercedes 170 S. 503pkt.
11. S.I.Pachernegg – VW. 476pkt.
11. Heinrich Graf – Alfa Romeo. 476pkt.
13. Jaroslav Havlicek – BMW. 439pkt.
14. Etienne Morel de Boucle S.Denis – MG. 419pkt.
15. Cresto Labriola – Studebaker. 401pkt.
16. Oskar Vogel – Jepp. 309pkt.
17. Rafael Lothar – BMW. 227pkt.
18. Otto Feistl – Porsche Sport. 207pkt.
19. Anton Nogler – Mercedes 170 V. 145pkt.
20. C.H.Hallet – Austin. 56pkt.
Wystartowało 56 załóg, ukończyło 35.
Wyniki.
Tourenwagen.
Klasa 4 do 1100cm³.
1. Max Lindner – Fiat 1100.
2. Georg Theiler – Simca.
3. Hans Wyss – Simca.
4. S.I.Pachernegg – VW.
Klasa 2 do 2000cm³.
1. Rolf Gürtler – Tatraplan
2. Josef Moser – BMW.
3. Paul Göhner – Sunbeam.
4. Helmut Retter – Mercedes 170 S.
5. Rafael Lothar – BMW.
6.Anton Nogler – Mercedes 170 V.
Klasa 1 pow.2000cm³.
1. Herbert Günther – Chevrolet.
2. Ludwig Breit – Ford.
3. Cresto Labriola – Studebaker.
4. C.H.Hallet – Austin.
5. Robert von Mendelsohn – Austro Daimler.
Sportwagen.
Klasa 4 do 1100cm³.
1.Otto Mathe – Porsche Sport.
Klasa 3 do 1500cm³.
1.Etienne Morel de Boucle S.Denis – MG.
2. Otto Feistl – Porsche Sport.
Klasa 2 do 2000cm³.
1. Max Riess – BMW.
2. Jaroslav Havlicek – BMW.
Klasa 1 pow.2000cm³.
1. Georg Fallenegger – BMW.
2. Heinrich Graf – Alfa Romeo.
3. Oskar Vogel – Jepp.