Jesteś tutaj: Strona główna » ZAGRANICA » Rajdy » 1950 » 4 Rallye Automovel International de Lisboa (P). 18-21.05.1950r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

Błażej Krupa

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

4 Rallye Automovel International de Lisboa (P). 18-21.05.1950r.

4 Rajd Lisboa 1950r

4 Rajd Lisboa 1950r

Allard M-type.

4 Rajd Lisboa 1950r

4 Rajd Lisboa 1950r

MG TC.

4 Rajd Lisboa 1950r

4 Rajd Lisboa 1950r

4 Rajd Lisboa 1980r

4 Rajd Lisboa 1950r

4 Rajd Lisboa 1950r

4 Rajd Lisboa 1950r

4 Rajd Lisboa 1950r

4 Rajd Lisboa 1950r

4 Rajd Lisboa 1950r

4 Rajd Lisboa 1950r

4 Rajd Lisboa 1950r

4 Rajd Lisboa 1950r

4 Rallye Lisboa 1950

4 Rajd Lisboa 1950r.

4 Rajd Lisboa 1950r

Klasyfikacja generalna.

1.Ken Wharton (GB) – Ford Pilot V8.
2.Joaquim Nogueira (P) – MG.
3.Martinho Lacasta (P) – Mercury Capri.
4.Jorge Jose Ramos (P) – Hotchkiss 686.
5.Americo Rodrigues (P) – Hotchkiss 686.
6.Joao Ortigao Ramos (P) – Standard Vanguard.
7.Mario Gonçalves (P) – Austin A70.
8.Eduardo Castelo Branco (P) – Standard Vanguard.
9.Carlos Gonçalves (P) – Austin A70.
10.Noemio Capela (P) – Volvo PV 444.
11.Manuel Pinto (P) – Lancia Appia.
12.Grobois Berbet – Lancia.
13.Manuel Mendoca – Fiat.
14.Manuel Nunes dos Santos – Renault.
15.Pedro da Silva – Renault.
16.Juan Torras – Simca.
17.Michel Grosgogeat – Dyna Panhard.
18.Jose Emidio da Silva – Dyna Panhard.
19.Gerardo Andres – Fiat.
20.Giulio Binetti – Fiat.
21.Laura Magalhaes – Lancia.
22.Rof Habisreutsinger – Bentley.
23.Stanley Boshier – Lea Francis.
24.Jack Walton – Bristol.
25.Olga Johnson – Riley.
26.Joaquim Dossantos – Peugeot.
27.Carlos Santos – Škoda.
28.Manuel Dossantos - Renault.

Wystartowało 80 załóg.

Wyniki.

Klasa pow.3000cm³.
1.Ken Wharton (GB) – Ford Pilot V8.
2.Martinho Lacasta (P) – Mercury Capri.
3.Jorge Jose Ramos (P) – Hotchkiss 686.
4.Americo Rodrigues (P) – Hotchkiss 686.

Klasa 1500-3000cm³.
1.Joao Ortigao Ramos (P) – Standard Vanguard.
2.Mario Gonçalves (P) – Austin A70.
3.Eduardo Castelo Branco (P) – Standard Vanguard.
4.Carlos Gonçalves (P) – Austin A70.

Klasa 1100-1500cm³.

1.Joaquim Nogueira (P) – MG.
2.Noemio Capela (P) – Volvo PV 444.
3.Manuel Pinto (P) – Lancia Appia.
4.Grobois Berbet – Lancia.

Klasa 750-1100cm³.
1.Manuel Mendoca – Fiat.
2.Manuel Nunes dos Santos – Renault.
3.Pedro da Silva – Renault.
4.Juan Torras – Simca.

Klasa do 750cm³.
1.Michel Grosgogeat – Dyna Panhard.
2.Jose Emidio da Silva – Dyna Panhard.
3.Gerardo Andres – Fiat.
4.Giulio Binetti – Fiat.

Puchar pań.
1.Laura Magalhaes – Lan
cia.

Copyright © 2012-2018 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl