POLSKA
Logowanie
Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.
Wyszukiwanie rozszerzone |
|
Nie pamiętasz hasła? | |
Nie pamiętasz nazwy użytkownika? | |
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja | |
|
|
Obszar pobierania |
Lista zgłoszeń.
Klasa 1-2 (do 1000cm³)
Nr.1. Hans Voigt / Dieter Lambert (D) – NSU.
Nr.2. Walter Struckmann / Heinz Becker (D) – NSU.
Nr.3. Fred Neisemeyer / Karl Wegener (D) – Auto Union.
Nr.4. Carl Georg Mäder / Reinke Maarfeld (D) – Auto Union.
Nr.5. Hans Beck / Klaus Schwarz (D) – Opel.
Nr.6. Jean Marie Pradines (F) / Mohamed Alouache (Algieria) – Renault.
Nr.7. Alfons Schneider / Dieter Meyer (D) – Opel.
Nr.8. Willi ter Wint (NL) / Alfred Missner (D) – Opel.
Nr.9. Lutz Kemper / Dieter Müller (D) – Opel Kadett.
Nr.10. Burghard Böger / Karl Heinz Wesemann (D) – NSU.
Nr.11. Ferdi Bökmann / Klaus Scholz (D) – NSU 1000.
Nr.12. Hans Helmut Dräger (D) / Trifon Papadimitriou (GR) – NSU.
Klasa 3 (1000-1300cm³).
Nr.21. Winnfried Ratschkowski / Hildegard Ratschkowski (D) – VW.
Nr.22. Robert Wran (A) / Walter Specht (CH) – VW.
Nr.23. Manfred Eysoldt / Gerd Bührig (D) – Glas.
Nr.24. Hans Ströh / Hans Schröder (D) – VW.
Nr.25. Helmut Rehberg / Claudius Muschik (D) – Auto Union.
Nr.26. Axel Falkenberg / Wolfgang Markmeyer (D) – VW.
Klasa 4 (1300-1600cm³).
Nr.31. Joachim Springer / Günter Brendel (D) – Ford Taunus 12M TS.
Nr.32. Alfred Burkhardt / Heinrich Zertani (D) – Ford.
Nr.33. Georg Christian Gumbel / Wilhelm Wulf (D) – VW.
Nr.34. Hans Peter Brecht / Berndt Wulferding (D) – Opel.
Nr.35. Preben Andersen / Rudolf Røttbøl Orum (DK) – Ford.
Nr.36. Robert Nellemann / Jørgen Nielsen (DK) – Ford.
Nr.37. Jürgen Kobusch / Hermann Schnatmeyer (D) – VW.
Nr.38. Jochen Neerpasch / Günter Haak (D) – Ford.
Nr.39. Jürgen Heuer / Bernd Wichmann (D) – VW.
Nr.40. Günter Fox / Hans Braun (D) – Simca.
Klasa 5 (1600-2000cm³).
Nr.41. Rudolf Fiedeler / Albert Ross (D) – Rover.
Nr.42. Carl Syberg / Paul Christian Olsen (DK) – Volvo.
Nr.43. Willi Klose / Dieter Strauch (D) – Volvo.
Nr.44. Willi Petry / Helmut Adams (D) – Volvo.
Nr.45. Frederik Wärnhjelm / Henrik Nordström (SF) – Citroen.
Nr.46. Henri Quernette / Yvonne Quernette (B) – Peugeot.
Nr.47. Dieter Sengewald / Walter Coldewey (D) – BMW.
Nr.48. Manfred Lauter / Rainer Strunz (D) – BMW.
Nr.49. Klaus Block / Herbert Paul (D) – BMW.
Klasa 6 (pow.2000cm³).
Nr.51. Adolf Wilms (D) / Denise Wilms (F) – Alfa Romeo.
Nr.52. Gustav Paltinger / Roswitha Paltinger (A) – Alfa Romeo.
Nr.53. Dietrich Käsgen / Hans Hartmut Käsgen (D) – Ford.
Nr.54. Helmut Möller / Alfred Spork (D) – Mercedes Benz.
Klasa 7 GT.
Nr.61. Walter Rümmele / Klaus Polligkeit (A) – MG.
Nr.62. Helmut Kurzynski / Egon Hübner (D) – Mercedes Benz.
Nr.64. Alfred Katz / Alfred Kling (D) – Mercedes Benz.
Nr.65. Hans Jochen Freiberger / Gernot Leistner (D) – Opel.
Nr.66. Tilo Dencker (D) / Harald Andersen (DK) – Ford.
Nr.31. Joachim Springer i Günter Brendel – Ford Taunus 12M TS.
Lutz Kemper i Dieter Müller – Opel Kadett.
Klasyfikacja generalna.
1. Joachim Springer / Günter Brendel (D) – Ford Taunus 12M TS.
2. Robert Nellemann / Jørgen Nielsen (DK) – Ford.
3. Tilo Dencker (D) / Harald Andersen (DK) – Ford.
4. Alfons Schneider / Dieter Meyer (D) – Opel.
5. Hans Jochen Freiberger / Gernot Leistner (D) – Opel.
6. Jürgen Heuer / Bernd Wichmann (D) – VW.
7. Frederik Wärnhjelm / Henrik Nordström (SF) – Citroen.
8. Hans Voigt / Dieter Lambert (D) – NSU.
9. Willi Petry / Helmut Adams (D) – Volvo.
10. Helmut Möller / Alfred Spork (D) – Mercedes Benz.
Wyniki.