POLSKA
Logowanie
Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.
Wyszukiwanie rozszerzone |
|
Nie pamiętasz hasła? | |
Nie pamiętasz nazwy użytkownika? | |
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja | |
|
|
Obszar pobierania |
Lista zgłoszeń.
Nr.1. Wolfgang Knorn / Jorma Pulkkinen (SF) – Trabant 601.
Nr.2. Oiva Tuovinen / Lauri Kinnunen (SF) – Trabant 601.
Nr.3. Hans Ullman / Werner Lange (DDR) – Trabant 601.
Nr.4. Karl Landgraf / Manfred Georgie (DDR) – Trabant 601.
Nr.5. Erkki Pahkinen / Mikko Pahkinen (SF) – BMW 700.
Nr.6. Eberhard Asmus / Helmut Piehler (DDR) – Trabant 601.
Nr.7. Risto Raevaara / Juhani Rimminen (SF) – Trabant 601.
Nr.8. Franz Galle / Harry Pestel (DDR) – Trabant 601.
Nr.9. Klaus Knorn / Lassi Jansson (SF) – Trabant 601.
Nr.10. Pekka Väätänen / Harry Lavari (SF) – Trabant 601.
Nr.11. Timo Karlsson / Pekka Pylkkänen (SF) – Saab 96.
Nr.12. Kaj Alen / Raimo Selin (SF) – Saab 96.
Nr.13. Albert Norrgard / Einar Norrgard – Volvo.
Nr.14. Risto Taavettila / Antti Kytölä (SF) – BMC Morris Mini Cooper S.
Nr.15. Tuure Vuori / Aulis Lindberg – Wołga.
Nr.16. Kurt Rüdiger / Günter Gries (DDR) – Wartburg.
Nr.17. Klaus Bremer / ? - Saab 96.
Nr.18. Henny Brit Ehringe (S) / Mirja Särkilahti (SF) – VW 1500 S.
Nr.19. Panu Ignatius / Erik Rönnqvist (SF) – Ford Cortina GT.
Nr.20. Kurt Otto / Hermann Hanf (DDR) – Wartburg.
Nr.21. Andrea De Adamich / Carlo Scarambone (I) – Alfa Romeo.
Nr.22. Raimo Halm / Erkki Eskelinen (SF) – Volvo.
Nr.23. Helge Ring / Klaus Louhivuori – NSU Prinz.
Nr.24. Arnaldo Cavallari / Silvano Stefani (I) – Alfa Romeo.
Nr.25. Matti Kolehmainen / Eero Kujala (SF) – Wołga.
Nr.26. Günther Rüttinger / Paul Thiel (DDR) – Wartburg.
Nr.27. Ensio Mikander / Boris Gustafsson – VW 1500 S.
Nr.28. Onni Vilkas / Jorma Pulkkinen (SF) – Mercedes Benz.
Nr.29. Risto Einto / Heikki Haaksiala (SF) – Opel Kadett.
Nr.30. Tarmo Olsson / Åke Svahn (S) – Volvo.
Nr.31. Harry Källström / Ragnald Häkansson (S) – Morris Mini Cooper S.
Nr.32. Olli Pekka Paroma / Timo Salmijärvi – DKW F12.
Nr.33. Åke Andersson / Sven Olof Svedberg (S) – Saab 96.
Nr.34. Esko Keinänen / Anssi Järvi (SF) – Ford Cortina.
Nr.35. Ove Andersson / Torsten Ähman (S) – Saab 96.
Nr.36. Jorma Lusenius / Seppo Koskinen (SF) – Austin Mini Cooper.
Nr.37. Carl Magnus Skogh / Olov Granlund (S) – Volvo.
Nr.38. Seppo Kossila / Vesa Viltanen (SF) – Volvo 544 PV.
Nr.39. Rune Larssin / ? - VW 1500 S.
Nr.40. Bernt Jansson / Erik Petterson – VW 1500 S.
Nr.41. Pekka Routti / Erkki Salonen (SF) – Saab 96.
Nr.42. Gunnar Blomkvist / Lars Erik Garlström (S) – VW 1500 S.
Nr.43. Sylvia Österberg / Siw Sabel (S) – Volvo 544 PV.
Nr.44. Olle Bromark / Kjell Lyxell (S) – Saab 96.
Nr.45. Rauno Aaltonen / Väinö Nurmimaa (SF) – Saab 96.
Nr.46. Matti Hietanen / Risto Suonio (SF) – Austin Mini Cooper S.
Nr.47. Olle Helander / Jarl Ulf Ingman – Ford Cortina GT.
Nr.48. Tom Trana / Gunnar Thermenius (S) – Volvo 544 PV.
Nr.49. Hannu Mikkola / ? (S) - VW 1500 S.
Nr.50. Timo Mäkinen / Pekka Keskitalo (S) – Morris Mini Cooper S.
Nr.51. Järs Damberg / ? (S) – Ford Cortina.
Nr.52. Bengt Söderström / Bo Ohlsson (S) – Ford Cortina GT.
Nr.53. Pauli Toivonen / Lars Lindholm (SF) – VW 1500 S.
Nr.54. Simo Lampinen / Jyrki Ahava (SF) – Saab 96.
Nr.55. Bertil Söderström / Rune Olsson (S) – VW 1500 S.
Nr.56. Leo Kinnunen / Charles Lindholm – Volvo
Nr.57. Raimo Kossila / Veikko Patrikka (SF) – Volvo 544 PV.
Nr.58. Karl Sohlberg / Jussi Rouhunkoski (SF) – Ford Cortina GT.
Nr.59. Kjell Ove Nilsson / ? (S) – Saab 96.
Nr.60. Ilpo Airila / Raimo Kankaanpää (SF) – Fiat 1500.
Nr.61. Lars Krall / Lars Andersson (S) – BMC Mini Cooper S.
Nr.62. Heikki Vanhakartano / ? (SF) – VW 1500 S.
Nr.63. Sten Frohde / Carl Viktor Bergmansson (S) – VW 1500 S.
Nr.64. Pentti Salo / Jouko Hanhinen (SF) – Morris Cooper S.
Nr.65. Matti Lamminen / Kauko Kulmala (SF) – Ford Cortina GT.
Nr.66. Esko Nuuttila / Eero Nuuttila (SF) – Opel Kadett.
Nr.67. Pentti Eronen / Kalevi Martikainen (SF) – Austin Mini Cooper S.
Nr.68. Gunnar Granroth / ? - VW 1500 S.
Nr.69. Vladimir Loktionov / Vadim Egorov (SU) – Moskwicz.
Nr.70. Håkan Lindberg / Gustav Schröderheim (S) – BMC Mini Cooper S.
Nr.71. Göran Canemark / Lars Inge Berg (S) – Volvo.
Nr.72. Ragnar Gyhlenius / Göte Danielsson (S) – Opel Kadett.
Nr.73. Viaczesłav Mosolov / Leonty Degtyarev (SU) – Wołga.
Nr.74. Liisa Lammin Koskinen / Irma Gube (SF) – Saab 96.
Nr.75. Börje Sveden / Jan Linden (S) – Volvo.
Nr.76. Aleksander Marenkov / ? (SU) – Moskwicz.
Nr.77. Riitta Grön / Kerstin Granroth (SF) – Saab.
Nr.78. Risto Virtapuro / Alfons Strengell (SF) – Volvo.
Nr.79. Alfred Szczerbakov / Gennady Dobrowolsky (SU) – Wołga.
Nr.80. Olof Karlberg / Kjell Karlsson (S) – Volvo.
Nr.81. Sven Simonsson / Sune Isberg (S) – Volvo.
Nr.82. Valdo Myagi / Kalyu Nurme (SU) – Moskwicz.
Nr.83. Kauko Mäkelä / Arto Salminen (SF) – Peugeot 404.
Nr.84. Klaus Sohlberg / Yrjö Rouhunkoski (SF) – VW 1500 S.
Nr.85. Werner Jäger / Erich Müller (DDR) – Wartburg.
Nr.86. Kari Miettinen / Ilkka Pepo (SF) – Morris Mini Cooper.
Nr.87. Alexander Karamyshev / A.Bushmanis (SU) – Wołga.
Nr.88. Seppo Tiusanen / Lauri Kinnunen (SF) – Datsun.
Nr.89. Olavi Koskela / Juha Lankinen (SF) – Ford Cortina GT.
Nr.90. Nicolay Sutekov / Victor Shtchavelev (SU) – Moskwicz.
Nr.91. Henrik Nordström / Kalevi Leivo (SF) – Volvo.
Nr.92. Richard Ahlqvist / P.Brotherus – Volvo.
Nr.93. Piotr Evstafiev / Gunnar Zimmermann (SU) – Volvo.
Nr.94. Sven Nordwahl / Visa Jääskeläinen (S) – VW 1500 S.
Nr.95. Kjell Hedström / Ove Säström (S) – Volvo.
Nr.96. Reino Salo / Mikko Kaskinen (SF) – VW 1500 S.
Nr.97. Jury Lysovsky / Alexander Tykke (SU) – Moskwicz.
Nr.98. Sten Westerberg / Rolf Fredlund (S) – Ford Cortina GT.
Nr.99. Alfred Saarm / Uch Aava (SU) – Wołga.
Nr.100. Pekka Virtanen / Rolf Bäckström (SF) – Morris Mini Cooper.
Nr.101. Veikko Villilä / Kristian Eden (SF) – Austin Mini Cooper S.
Nr.102. Gösta Idh / Anne Marie Larsson (S) – Saab 96.
Nr.103. Pauli Lindroos / Raimo Mäkelä (SF) – Saab 96.
Nr.104. Tauno Lehto / Tapio Lehto (SF) – Hillman Imp.
Nr.105. Gunno Sedin / Jan Olof Westman (S) – Volvo.
Nr.106. Ola Airio / Jyrki Marttila (SF) – Fiat 1500.
Nr.107. Elof Käll / Petrus Pettersson (S) – VW 1500 S.
Nr.108. Harras Lindroos / Aimo Heinävaara (SF) – Morris Mini Cooper.
Nr.109. Karl Gustav Karlsson / Nils Johan Flink – Austin Mini Cooper S.
Nr.110. Yngve Ward / Bengt Persson (S) – Volvo.
Nr.111. Erkki Vainio / Esko Vainio (SF) – Morris Mini Cooper.
Nr.112. Ahti Kurppa / Simo Westerback (SF) – NSU 1000.
Nr.113. Lauri Asko / Väinö Saario (SF) – Saab 96.
Nr.114. Leif Wikström / Johan Forss (SF) – Saab 96.
Nr.115. Aulis Lehvonen / Lars Rehell (SF) – Saab 96.
Nr.116. Aimo Saksala / Olavi Saksala (SF) – VW 1500.
Nr.117. Eero Kaltela / Tapio Vuorinen (SF) – Volvo.
Nr.118. Harri Nurminen / Olavi Sartovuo (SF) – Citroen DS 19.
Simo Lampinen i Jyrki Ahava - Saab 96 Sport.
Vladimir Loktionov i Vadim Egorov - Moskwicz 403.
Vladimir Loktionov i Vadim Egorov - Moskwicz 403.
Tom Trana i Gunnar Thermenius – Volvo PV 544.
Tom Trana i Gunnar Thermenius – Volvo PV 544.
Tom Trana i Gunnar Thermenius – Volvo PV 544.
Klasyfikacja generalna.
1. Simo Lampinen / Jyrki Ahava (SF) - Saab 96 Sport. 8797,8 pkt.
2. #48. Tom Trana / Gunnar Thermenius (S) – Volvo PV 544. 8933 pkt.
3. Rauno Aaltonen / Väinö Nurmimaa (SF) – Morris Mini Cooper S. 8961,6 pkt.
4. Timo Mäkinen / Pekka Keskitalo (SF) – Morris Mini Cooper S. 9105,0 pkt.
5. #52. Bengt Söderström / Bo Olsson (S) - Ford Cortina GT. 9137,0 pkt.
6. #34. Esko Keinänen / Anssi Järvi (SF) - Ford Cortina GT. 9208,2 pkt.
7. Ove Andersson / Torsten Åman (S) - Saab 96. 9209,2 pkt.
8. Lars Krall / Lars Andersson (S) - BMC Mini Cooper S. 9243,0 pkt.
9. Raimo Kossila / Veikko Patrikka (SF) - Volvo PV 544. 9268,3 pkt.
10. Carl Magnus Skogh / Olov Granlund (S) - Volvo PV 544. 9281,2 pkt.
Wystartowało 114 załóg , ukończyło 67.