Jesteś tutaj: Strona główna » ZAGRANICA » Rajdy » 1964 » Rajdowy Puchar Europy » 24 Rajd Polski. 9 eliminacja. 1-3.08.1964r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

Błażej Krupa

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

24 Rajd Polski. 9 eliminacja. 1-3.08.1964r.

Tablica rajdowa

Medal rajdu

(Pędzą samochody, mijają lata – Jerzy Lis).

XXIV Rajd Polski składał się z: BT – badania technicznego samochodów przed startem, po etapie dojazdowym i po zawodach; So – etapu dojazdowego z jednego z miejsc startowych: Belgrad (1059km), Berlin (1059km), Koge pod Kopenhagą (1090km), Norymberga (1080km) i Warszawa (1049km). 2 etap wspólnej jazdy o dł. 2400km, OS – 14 odcinków specjalnych o łącznej dł. 110km; SG – 2 próby szybkości górskiej o łącznej dł. 14km (Ojców i Wisła Głębce); Sp 1 – próby szybkości płaskiej na obwodzie zamkniętym o dł.16,5km (5 okrążeń na lotnisku w Krakowie – na zakończenie 1 etapu); Sp 2 – próby szybkości na obwodzie zamkniętym o dł. 60km; Sz – 3 prób zwrotności.

Trasa
31.07-4.08 - 24. Rajd Polski - 3 eliminacja RSMP wsp. 5 (także eliminacja Rajdowych Mistrzostw Europy i Rajdowego Pucharu Narodów)
Pierwszą część rajdu stanowił zjazd gwiaździsty z następujących miast: Belgrad (dystans 1059 km), Berlin (1059 km), Koge pod Kopenhagą (1090 km), Norymberga (1080 km) i Warszawa (1049 km). Wszystkie załogi spotykały się w Krakowie i dalsza rywalizacja przebiegała już na wspólnej trasie o dystansie 2400 km, w tym 14 odcinków specjalnych (o łącznej długości 136,5 km), 2 próby szybkości górskiej (o łącznej długości 14 km), 2 próby szybkości płaskiej w obwodzie zamkniętym (o łącznej długości 76,5 km) i 3 próby zwrotności.
Pogoda: mgła, burze.

Program godzinowy XXIV MRS
I ETAP
Punkt startowy nr 1
(Jugosławia)
30. VII 64 godz. 10,00    Start            Belgrad km      0       0
30. VII 64 godz. 21,00    PKC 1/J          Budapeszt     393     393
31. VII 64 godz.  4,30    PKC 2/J          Brno          354     747
31. VII 64 godz.  8,30    PKC 3/J          Cieszyn       185     932
31. VII 64 godz. 11,00    Meta I etap      Kraków        127    1059

Punkt startowy nr 2
(NRD)
30. VII 64 godz. 13,00    Start            Berlin km       0       0
30. VII 64 godz. 19,00    PKC 1/B          Poznań        281     281
31. VII 64 godz.  0,30    PKC 2/B          Warszawa      303     584
31. VII 64 godz.  2,30    PKC 3/B          Radom         102     686
31. VII 64 godz.  6,30    PKC 4/B          Rzeszów       201     887
31. VII 64 godz. 10,00    Meta I etap      Kraków        172    1059

Punkt startowy nr 3
(Dania)
30. VII 64 godz. 13,00    Start            Kopenhaga km    0       0
30. VII 64 godz. 22,30    PKC 1/K          Berlin        404     404
31. VII 64 godz.  4,30    PKC 1/K          Poznań        281     685
31. VII 64 godz.  7,30    PKC 3/B          Wrocław       175     088
31. VII 64 godz. 12,00    Meta I etap      Kraków        264    1124

Punkt startowy nr 4
(NRF)
30. VII 64 godz. 19,00    Start            Norymberga km   0       0
30. VII 64 godz. 15,30    PKC 1/N          Monachium     158     158
31. VII 64 godz.  0,30    PKC 2/N          Wiedeń        450     608
31. VII 64 godz.  4,00    PKC 3/N          Brno          129     737
31. VII 64 godz.  9,00    PKC 4/N          Cieszyn       185     922
31. VII 64 godz. 11,30    Meta I etap      Kraków        127    1049

Punkt startowy nr 5
(Polska)
30. VII 64 godz. 13,00    Start            Warszawa km     0       0
30. VII 64 godz. 12,00    PKC 1/W          Poznań        303     303
30. VII 64 godz. 22,00    PKC 2/W          Wrocław       175     478
31. VII 64 godz.  2,00    PKC 3/W          Łódź          215     693
31. VII 64 godz.  5,30    PKC 4/W          Radom         185     858
31. VII 64 godz.  9,00    Meta I etap      Kraków        191    1049



PRZYJAZDY DO KRAKOWA
z punktu startowego
nr 1 - tj. Belgradu    31. VII 64 godz. 11.00
nr 2 - Berlina         31. VII 64 godz. 10.00
nr 3 - Kopenhagi       31. VII 64 godz. 12.00
nr 4 - Norymbergi      31. VII 64 godz. 11,30
nr 5 - Warszawy        31. VII 64 godz.  9,00

Wyjazd na lotnisko          Park maszyn w Krakowie czynny 31. VII.
31. VII 64 godz. 15,00      godz. 9,00 - 15,00

II ETAP
Punkt     Miejscowość       km     czas
31. VII. 1964

SP-1      Kraków - Lotnisko     -  16.00
PKC-1     Kraków - lotnisko     -  17.00
PKC-2     Ojców                37  17.40
PKC-3     Pyskowice - Rynek   153  19.10
PKC-4     Głuchołazy          251  20.40
PKC-5     Złoty Stok          306  21.30
PKC-6     Radków              416  23.10

1 VIII. 1964
PKC-7     Jugowice            482   0.10
PKC-8     Kamienna Góra       572   1.35
PKC-9     Szklarska Poręba    650   2.45
PKC-10    Jelenia Góa         734   4.00
PKC-11    Jugowice            815   5.15
PKC-12    Radków              881   6.15
PKC-13    Złoty Stok          986   7.50
PKC-14    Głuchołazy         1042   8.40
PKC-15    Wisła              1222  11.30
PKC-16    Zabornia           1373  13.55
PKC-17    Zakopane           1443  14.55
PKC-18    Stary Sącz         1558  16.40
PKC-19    Krynica            1612  17.40
PKC-20    Nowy Sącz          1661  18.40
PKC-21    Nowy Sącz                19.40
PKC-22    Tarnów             1764  21.15
PKC-23    Lesko              1966  23.40
2. VIII 1964
PKC-24    Lesko              2049   1.50
PKC-25    Rzeszów            2138   3.10
PKC-26    Bochnia            2261   4.55
PKC-27    Kraków - meta      2378   7.00

Komandor - Mieczysław Kamieński.

Lista startowa.

Klasa 700.
Nr.1.  Franz Galle / Harry Pestel (NRD) – Trabant 601.
Nr.2.  Hans Ullmann / Werner Lange (NRD) – Trabant 601.
Nr.3.  Henryk Kosecki / Mieczysław Urtnowski (AP.Bydgoski) – Trabant 600.
Nr.4.  Jan Wolski / Jerzy Pacanowski (AP.Warszawski) – Trabant 600.
Nr.5.  Jerzy Dobrzański / Longin Bielak (AP.Krakowski/AP.Warszawski) – BMW 700.
Nr.6.  Karl Landgraf / Manfred Georgie (NRD) – Trabant 601.
Nr.7.  Eberhard Asmus / Helmut Piehler (NRD) – Trabant 601.
Nr.8.  Sobiesław Zasada / Ewa Zasada (AP.Krakowski) – Steyr Puch 650 TR.
Nr.9.  Istvan Hollos / Janos Gaspar (H) – Steyr Puch.
Nr.10.Laszlo Kulesar / Ferenc Kelemen (H) – Trabant.
Nr.11.Lejos Jaklics / Jozsef Doeme (H) – Trabant.
Nr.12.Jurisa / Bozo (YU) – Zastava.

Klasa 850.
Nr.16.Kazimierz Osiński / Mieczysław Sochacki (AP.Krakowski) – Fiat 600D.
Nr.18.Pat Moss Carlsson / Elizabeth Nystrom (GB/S) – Saab 96.
Nr.19.Julian Robak / Aleksander Kurzius (AP.Krakowski) – Fiat 600D.
Nr.20.Erik Carlsson / Gunnar Palm (S) – Saab 96.
Nr.22.Bogdan Łabęcki / Henryk Kalinowski (AP.Warszawski) – Syrena 103.
Nr.23.Adam Wędrychowski / Marek Varisella (AP.Warszawski) – Renault Dauphine.
Nr.24.Tadeusz Truchel / Tadeusz Byzia (AP.Warszawski) – Syrena 103.
Nr.25.Ryszard Nowicki / Czesław Wodnicki (AP.Krakowski) – Fiat 600 D.
Nr.26.Jerzy Jesz / Józef Zawisz (AP.Śląski) – Syrena 103.
Nr.27.Bratina / Bratina (YU) – Zastava 750.
Nr.28.Krnjajic / Branko (YU) – Zastava 750.

Klasa 1000.
Nr.36.Ryszard Pawlitka / Grzegorz Spychalski (AP.Bydgoski) – Wartburg.
Nr.37.Andrzej Nytko / Tadeusz Płaziński (AP.Krakowski) – Wartburg.
Nr.38.Kurt Otto / Hermann Hanf (NRD) – Wartburg 1000.
Nr.39.Antoni Weiner / Władysław Helis (AP.Śląski) – Austin Cooper.
Nr.40.Stefan Dobrzyński / Zygmunt Wiśniewski (AP.Warszawski) – Wartburg 1000.
Nr.41.Franciszek Oczkowski / Mieczysław Spychalski (AP.Śląski) – Morris Mini Cooper.
Nr.42.Kurt Rudiger / Gunther Gries (NRD) – Wartburg.
Nr.43.Werner Jager / Erich Moller (NRD) – Wartburg 1000.
Nr.44.Ryszard Grychtoł / Otto Bartkowiak (AP.Śląski) – Wartburg.
Nr.45.Alfons Tobolski / Jerzy Sypniewski (AP.Bydgoski) – Wartburg 1000.
Nr.46.Jerzy Miniewski / Marian Repeta (AP.Warszawski) – Wartburg.
Nr.47.Gunther Ruttinger / Paul Thiel (NRD) – Wartburg.
Nr.48.Ludwik Postawa / Adam Kowalski (AP.Krakowski) – Fiat Abarth 1000.
Nr.49.Gyorgy Kiss / Tihamer Kondorgsi (H) – Wartburg.
Nr.50.Kermauner / Janez (YU) – DKW 1000 S.

Klasa 1300.
Nr.56.Stepan Hrdina / Vojtech Rieger (CS) – Škoda Octavia TS.
Nr.57.Jerzy Strasz / Andrzej Strasz (AP.Śląski) – Škoda Octavia TS.
Nr.58.Jiri Srnsky / Zdenek Prochazka (CS) – Škoda Octavia TS.
Nr.59.Stanisław Dalka / Jan Pach (AP.Warszawski) – VW 1200.
Nr.60.Zofia Kwaśniewska / Barbara Wojtowicz (AP.Warszawski) – VW.
Nr.61.Jiri Skalicky / Jaroslav Gustr (CS) – Škoda Octavia TS.
Nr.62.Vladimir Hubaček / Miroslav Hubaček (CS) – Škoda Octavia TS.
Nr.63.Zenon Leszczuk / Jan Soczek (AP.Krakowski) – Škoda Octavia TS.
Nr.64.Zdenek Kec / Vladimir Krelina (CS) – Škoda Octavia TS.
Nr.65.Wojciech Młyńczyk / Eugeniusz Pach (AP.Warszawski) – VW.
Nr.66.Jeno Bokefy / Jozef Keresztesi (H) – Austin Mini Cooper.

Klasa 1600.
Nr.76.Jurij Svirov / Vikis Oleka (SU) – Moskwicz 403.
Nr.77.Bengt Conradson / Bror Holmgren (S) – Ford Cortina.
Nr.78.Silvano Stefani / Luciano Lombardini (I) – Alfa Romeo Giulia Super Ti.
Nr.79.Giuseppe Ossela / Giuseppe Berselli (I) – Alfa Romeo.
Nr.81.Ole Boe / Ole Hanson (DK) – Fiat.
Nr.83.Hans Nielsen / Preben Nielsen (DK) – Ford Cortina.
Nr.84.Roberto Forrarin / Camillo Zoja (I) – Alfa Romeo.
Nr.85.Arnaldo Cavallari / Sergia Lipizer (I) – Alfa Romeo Giulia Super.
Nr.86.Stanisław Stolarski / Krzysztof Komornicki (AP.Warszawski) – Alfa Romeo Giulia Super.
Nr.87.Emanuil Liwszyc / Vladimir Sezeniewski (SU) – Moskwicz 403.
Nr.88.Janos Kesjar / Dezeo Krisztios (H) – Fiat 1300.

Klasa 2000.
Nr.96.Tage Petersen / Fin Nauf Thisted (DK) – Volvo PV 544.
Nr.97.Giorgio Pianta / Mario Poltrionieri (I) – Lancia Flavia 1800.
Nr.98.Adam Ruciński / Adam Smorawiński (AP.Wielkopolski) – Volvo 122 S.
Nr.99.Carl Magnus Skogh /    ?    (S) – Volvo PV 544.
Nr.100.Ade Pace / Diana Bulfoni (I) – Lancia Flavia 1800.
Nr.101.Evert Christofferson / Hans Wangstre (S) – Volvo PV 544.
Nr.102.Franciszek Postawka / Józef Zoll (AP.Warszawski) – Volvo PV 544.
Nr.103.Tom Trana / Gunnar Thermaenius (S) – Volvo PV 544.
Nr.104.Jens Nielsen / Henning Henriksen (DK) – Volvo PV 544.
Nr.105.Johan Hallenborg / Jan Eric Virgin (S) – Volvo 122 S.
Nr.107.Fiorenzo Genta / Pietro Motta (I) – Lancia Flavia 1800.
Nr.110.Knud Andersen / Olaf Kristonsen (DK) – Volvo PV 544.

Klasa 2500.
Nr.116.Gunnar Holm / Haino Ruutel (SU) – Wołga M21.
Nr.117.Povilas Szatas / Vytautas Lauzeckas (SU) – Wołga M21.
Nr.118.Stefan Minchberg / Wiesław Mrówczyński (AP.Warszawski) – Triumph TR 4.
Nr.119.Siergiej Teniszew / Anatolij Dmitriewskij (SU) – Wołga M21.
Nr.120.Ksawery Frank / Zbigniew Łagutko (AP.Warszawski) – Mercedes Benz 220 S.
Nr.121.Andrzej Jaroszewicz / Marian Zatoń (AP.Warszawski) – Mercedes Benz 220
.

Ryszard Nowicki i Czesław Wodnicki – Fiat 600 D.

Ryszard Nowicki i Czesław Wodnicki – Fiat 600 D.

Erik Carlsson i Gunnar Palm – Saab 96.

Erik Carlsson i Gunnar Palm – Saab 96.

Ksawery Frank i Zbigniew Łagutko.

Ksawery Frank i Zbigniew Łagutko.

Jerzy Miniewski i Marian Repeta – Wartburg.

Jerzy Miniewski i Marian Repeta – Wartburg.

Ludwik Postawa i Adam Kowalski – Fiat  Abarth 1000.

Ludwik Postawa i Adam Kowalski – Fiat  Abarth 1000.

Jeno Bokefy i Jozef Keresztesi – Austin Mini Cooper.

Jeno Bokefy i Jozef Keresztesi – Austin Mini Cooper.

Stanisław Stolarski i Krzysztof Komornicki – Alfa Romeo Giulia Super.

Stanisław Stolarski i Krzysztof Komornicki – Alfa Romeo Giulia Super.

Adam Ruciński i Adam Smorawiński – Volvo 122 S.

Adam Ruciński i Adam Smorawiński – Volvo 122 S.

Lancia

Stefan Minchberg i Wiesław Mrówczyński – Triumph TR 4.

Stefan Minchberg i Wiesław Mrówczyński – Triumph TR 4.

Erik Carlsson i Pat Moss Carlsson.

Erik Carlsson i Pat Moss Carlsson.

Pat Moss Carlsson i Elizabeth Nystrom – Saab 96.

Pat Moss Carlsson i Elizabeth Nystrom – Saab 96.

Stanisław Dalka i Jan Pach – VW 1200.

Stanisław Dalka i Jan Pach – VW 1200.

Silvano Stefani i Luciano Lombardini – Alfa Romeo Giulia Super Ti.

Silvano Stefani i Luciano Lombardini – Alfa Romeo Giulia Super Ti.

Franciszek Postawka i Józef Zoll – Volvo PV 544.

Franciszek Postawka i Józef Zoll – Volvo PV 544.

Nr.105. Johan Hallenborg i Jan Eric Virgin – Volvo 122 S.

Nr.105. Johan Hallenborg i Jan Eric Virgin – Volvo 122 S.

Nr.119. Siergiej Teniszew i Anatolij Dmitriewskij – Wołga M 21.

Nr.119. Siergiej Teniszew i Anatolij Dmitriewskij – Wołga M 21.

Nr.120. Ksawery Frank i Zbigniew Łagutko – Mercedes Benz 220 S.

Nr.120. Ksawery Frank i Zbigniew Łagutko – Mercedes Benz 220 S.

Jerzy Jesz i Józef Zawisz – Syrena 103.

Jerzy Jesz i Józef Zawisz – Syrena 103.

Tom Trana i Gunnar Thermaenius – Volvo PV 544.

Tom Trana i Gunnar Thermaenius – Volvo PV 544.

Andrzej Jaroszewicz i Marian Zatoń – Mercedes Benz 220 SE.

Andrzej Jaroszewicz i Marian Zatoń – Mercedes Benz 220 SE.

Arnaldo Cavallari i Sergia Lipizer – Alfa Romeo Giulia Super.

Arnaldo Cavallari i Sergia Lipizer – Alfa Romeo Giulia Super.

Ade Pace i Diana Bulfoni – Lancia Flavia 1800.

Ade Pace i Diana Bulfoni – Lancia Flavia 1800.

Ksawery Frank i Zbigniew Łagutko – Mercedes Benz 220 S.

Ksawery Frank i Zbigniew Łagutko – Mercedes Benz 220 S.  (Motor 34 / 1964)

Sobiesław Zasada i Ewa Zasada – Steyr Puch 650 TR.

Sobiesław Zasada i Ewa Zasada – Steyr Puch 650 TR.

Start do pierwszego  wyścigu klasy 700cm.

Start do pierwszego  wyścigu klasy 700cm.  (Motor 34 / 1964)

Saab 96

Saab 96 S Pat Moss Carlsson nie chce ruszyć na starcie do wyścigu w Krakowie. Filigranowa Elizabeth Nystöm pcha maszynę. Wreszcie zalany silnik zaskakuje.

Na Krakowskim lotnisku zacięty pojedynek stoczyły ze sobą szwedzkie Volvo z włoskimi Lanciami. Volvo na nr.103 prowadzi Tom Trana a Lancię z nr.100 Włoszka Ada Pace.

Sobiesław Zasada i Ewa Zasada – Steyr Puch 650 TR.

Sobiesław Zasada i Ewa Zasada – Steyr Puch 650 TR.  (Motor 34 / 1964)

Gunnar Holm i Haino Ruutel – Wołga M21.

Gunnar Holm i Haino Ruutel – Wołga M21. (Motor 34 / 1964)

Franciszek Postawka  Józef Zoll – Volvo PV 544.

Franciszek Postawka  Józef Zoll – Volvo PV 544. (Motor 34 / 1964)

Kazimierz Osiński i Mieczysław Sochacki – Fiat 600D.

Kazimierz Osiński i Mieczysław Sochacki – Fiat 600D.

Pat Moss Carlsson i Elizabeth Nystrom.

Pat Moss Carlsson i Elizabeth Nystrom.

Emanuil Liwszyc i Vladimir Sezeniewski – Moskwicz 403.

Emanuil Liwszyc i Vladimir Sezeniewski – Moskwicz 403.

Sobiesław Zasada i Ewa Zasada – Steyr Puch 650 TR.

Sobiesław Zasada i Ewa Zasada – Steyr Puch 650 TR.  (Motor 49 / 1965)

Andrzej Jaroszewicz i Marian Zatoń – Mercedes Benz 220.

Andrzej Jaroszewicz i Marian Zatoń – Mercedes Benz 220. (Motor 34 / 1964)

Erik Carlsson i Gunnar Palm – Saab 96.

Erik Carlsson i Gunnar Palm – Saab 96.

Adam Wędrychowski i Marek Varisella – Renault Dauphine.

Adam Wędrychowski i Marek Varisella – Renault Dauphine.

Kurt Otto i Hermann Hanf – Wartburg 1000.

Kurt Otto i Hermann Hanf – Wartburg 1000.

Sobiesław Zasada i Ewa Zasada – Steyr Puch 650 TR.

Sobiesław Zasada i Ewa Zasada – Steyr Puch 650 TR.

Julian Robak i Aleksander Kurzius – Fiat 600D.

Julian Robak i Aleksander Kurzius – Fiat 600D.

Zenon Leszczuk i Jan Soczek – Škoda Octavia TS.

Zenon Leszczuk i Jan Soczek – Škoda Octavia TS.

Giorgio Pianta i Mario Poltrionieri – Lancia Flavia 1800.

Giorgio Pianta i Mario Poltrionieri – Lancia Flavia 1800.

Automobilista 168

Sobiesław i Ewa Zasada.

Kazimierz Osiński i Mieczysław Sochacki – Fiat 600D.

Kazimierz Osiński i Mieczysław Sochacki – Fiat 600D.

Emanuil Liwszyc i Vladimir Sezeniewski – Moskwicz 403.

Emanuil Liwszyc i Vladimir Sezeniewski - Moskwicz 403.

Nr.8. Sobiesław Zasada i Ewa Zasada – Steyr Puch 650 TR, nr.16. Kazimierz Osiński i Mieczysław Sochacki – Fiat 600D, nr.23. Adam Wędrychowski i Marek Varisella – Renault Dauphine.

Nr.8. Sobiesław Zasada i Ewa Zasada – Steyr Puch 650 TR, nr.16. Kazimierz Osiński i Mieczysław Sochacki – Fiat 600D, nr.23. Adam Wędrychowski i Marek Varisella – Renault Dauphine.

 Ksawery Frank i Zbigniew Łagutko – Mercedes Benz 220 S.

Ksawery Frank i Zbigniew Łagutko – Mercedes Benz 220 S.

Hans Ullman i Werner Lange – Trabant 601.

Hans Ullman i Werner Lange – Trabant 601.

Już na pierwszej pętli na Dolnym Śląsku, wysokie przeciętne i odcinki specjalne wyeliminowały prawie połowę wozów. Druga pętla prowadziła przez Bieszczady. Ciągłe burze i mgła jeszcze bardziej przerzedziły jadących. Na pokonanie pierwszego etapu organizator wyznaczył 19 godzin, a drugiego 38 (z godzinną przerwą w Nowym Sączu), co łącznie dało 56 godzin jazdy ze średnią prędkością 64,2 km/godz. Na starcie stanęła cała czołówka Polska z S.Zasadą (jako kierowca fabryczny – Steyr Pucha) na czele. Komandorem rajdu był M.Kamieński. Wystartowało 71 załóg.

Motor 34/1964

Motor 34/1964

Motor 34/1964

Motor 34 / 1964

Motor 34/1964

Motor 34 / 1964

Motor 34 / 1964

(Motor 34 / 1964)

Classic auto 59 / 2011

Classic auto 59 / 2011

(Classic auto 59 / 2011)

(Pędzą samochody, mijają lata – Jerzy Lis).

Auto Świat 10 / 1995

(Auto Świat 10 / 1995)

Wielka pięćdziesiątka – Andrzej Martynkin

(Wielka pięćdziesiątka – Andrzej Martynkin)

Klasyfikacja  generalna.

1.  Sobiesław Zasada / Ewa Zasada (PL) – Steyr Puch 650 TR.
2.  Erik Carlsson / Gunnar Palm (S) - Saab 96 Sport.
3.  Patt Moss-Carlsson / Elisabeth Nyström  (GB/S) - Saab 96 Sport.
4.  Franciszek Postawka / Józef Zoll (PL) – Volvo PV 550.
5.  Adam Wędrychowski / Marek Varisella (PL) - Renault  Dauphine.
6.  Kazimierz Osiński / Mieczysław Sochacki (PL) - Fiat 600 D.
7.  Kurt Otto / Hermann Hanf (DDR) – Wartburg 1000.
8.  Giorgio Pianta / Mario Poltronieri (I) – Lancia Flavia 1800.
9.  Hans Christian Nielsen / Preben Nielsen (DK) – Ford Cortina.
10. Eberhard Asmus / Helmut Piechler (DDR) - Trabant 601.
11. Werner Jäger / Erich Möller (DDR) – Wartburg 1000.
12. Andrzej Jaroszewicz / Marian Zatoń (PL) – Mercedes Benz 220 SE.
13. Hans Ullmann / Werner Lange (DDR) – Trabant 601.
14. Zenon Leszczuk / Jan Soczek (PL) – Škoda Octavia TS.
15. Ksawery Frank / Zbigniew Łagutko (PL) – Mercedes Benz 220 S.
16. Emmanuil Lifshits / Vladimir Sezenevskiy (SU) – Moskwicz 403.
17. Pranas Shatas / Vitautas Lauzheskas (SU) – Wołga Gaz M21.
18. Stefan Dobrzyński / Zygmunt Wiśniewski (PL) – Wartburg 1000.
19. Gunnar Holm / Hans Rüütel (SU) – Wołga Gaz M21.
20. Zdenek Kec / Vladimir Krelina (CS) – Škoda Octavia TS.
21. Alfons Tobolski / Jerzy Sypniewski (PL) – Wartburg 1000.
22. Jan Wolski / Jerzy Pacanowski (PL) – Trabant 600.
23. Yuriy Svirov / Vikis Oleko (SU) – Moskwicz 403.
Wystartowało 78 załóg, ukończyło 23
.

Wyniki.


Copyright © 2012-2018 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl