Jesteś tutaj: Strona główna » ZAGRANICA » Rajdy » 1964 » Rajdowy Puchar Europy » 33 Rallye Monte Carlo (MC). 1 eliminacja. 17-25.01.1964r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

Błażej Krupa

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

33 Rallye Monte Carlo (MC). 1 eliminacja. 17-25.01.1964r.

Tablica rajdowa

Plakat

Kurier Polski 259 / 1963

Kurier Polski 276 / 1963r

Express Wieczorny 279 / 1963r

Trybuna Ludu 296 / 1963r

Trasa rajdu

Harmonogram czasowy

Harmonogram czasowy

Harmonogram czasowy

Harmonogram czasowy

Harmonogram czasowy

Harmonogram czasowy

Życie Warszawy 2 / 1964r.

Kurier Polski 2 / 1964r.

Kurier Polski 2 / 1964r.

Kurier Polski 2 / 1964r

(Kurier Polski 2 / 1964)

Lista zgłoszeń.

Start z Warszawy.
Nr.1.  Hans Supper / Hannerole Wirth (D) – Glas 1204 TS.
Nr.2.  Walter Pöltinger / Ernst Merinsky (A) – Steyr Puch 700 TR.
Nr.3.  Marian Zatoń / Kazimierz Osiński (PL) – FSO Syrena 103 S.
Nr.4.  Stanisław Wierzba / Marian Repeta (PL) – FSO Syrena 103 S.
Nr.5.  Günther Schörn / Hees Pail (A) – Steyr Puch 650 TR.
Nr.6.  Frederick Fritscher / Günther Weisz (A) – Škoda Octavia.
Nr.7.  Marek Varisella / Mirosław Jeżowski (PL) – FSO Syrena 103 S.
Nr.8.  Longin Bielak / Sobiesław Zasada (PL) – Fiat Abarth 1000.
Nr.9.  Hermann Müller / Herbert Müller – Volkswagen.
Nr.10. Wolfgang Levy / Heniz Walther (D) – BMW 1800.
Nr.11. Karl Obrecht / Gustav Neuschka (A) – Panhard Tigra.
Nr.12. Walter Röser / Gerhard Tusch (A) – Steyr Puch 700 TR.
Nr.14. Bob Dooljes / Jahe Swaab (NL) – Renault R8.
Start z Mińska.
Nr.15. Bob Slotemaker / Frederik Hohenrof (NL) – Simca 1000.
Nr.16. Georges Novel / Gerard Jacquin (F) – MG MGB.
Nr.17. Alexander Hoch / Egon Gleich (CH) – Mercedes Benz 220 SE.
Nr.18. Vladimir Loktionov / Jary Lesoyskiy (SU) – Moskwicz 403.
Nr.19. Arthur Meredith Owens / Gatson Shanley (GB) – MG 1100.
Nr.20. Alfred Kling / Georg Kaufmann (A) – Auto Union DKW.
Nr.21. Nikolay Suchkov / Victor Schajelej (SU) – Moskwicz 403.
Nr.22. Edward Vasjkovitch / G.Dobrovoljskiy (SU) – Wołga M21.
Nr.23. Raymond Pontier / Caippet (F) – Simca 1000.
Nr.24. Rudolf H.Metzger / Hermann Fergas (D) – MG 1100.
Nr.25. Lioval Mognes / Rene Isgart – Morris Cooper.
Nr.26. Tydeare Allard / Tom Fisk (GB) – Ford Cortina.
Nr.27. Shaloogli Aldersmith / Elisabeth Jones (GB) – Austin Seven.
Nr.28. Edgard Julien / Claude Roure (F) – Citroen DS 19.
Nr.29. Wjaczesław Mosolov / Leontiv Degtjarjov (SU) – Wołga M21.
Nr.30. Robert Tixador / Vincent Percher (F) – Auto Union DKW 900.
Nr.31. Sergiej Tenishev / Anataliev Dmitrievski (SU) – Wołga M21.
Nr.32. Michael Frostick / G.Burgess (GB) – Hillman Imp.
Nr.33. Guy Jouanneaux / C.Neveu (F) – Citroen DS 19.
Nr.34. F.Capra / Jacques Lenoir (MC) – Alfa Romeo Giulia.
Nr.35. Rob Corris / Bernard van Marken (NL) – Simca 1000.
Nr.36. Sydney Broomfield / Theodore Blockley (GB) – Austin Cooper.
Nr.37. Paddy Hopkirk / Henry Liddon (GB) – Morris Cooper S.
Nr.38. Alex Allard / Rokert Mackie (GB) – Ford Cortina.
Nr.39. Raymond Baxter / Ernest McMillen (GB) – Austin Cooper.
Nr.40. Ruprecht Hopfen / Billy Mennell (A) – Volvo.
Nr.41. Leiuvette Texier / Lisa Renaud (F) – Renault.
Nr.42. Jacques Baehr / Jacques Badoche (F) – Citroen DS 19.
Nr.43. Graham Warner / John Spiers (GB) – Reliant Sabre.
Start z Oslo.
Nr.44. Ingmar Wollert / Hans Spungetist (S) – Saab.
Nr.45. Bjarne Lundberg / Bertil Rehnfelt (S) – Ford Falcon Sprint Futura.
Nr.46. Jakon Skarne / Per Fylking (S) – BMC Cooper.
Nr.48. Hans Walter / Werner Lier (D) – BMW 1800.
Nr.49. Bo Ljungfeldt / Fergus Sager (S) – Ford Falcon Sprint Futura.
Nr.50. Jurgen Nielsen / Stutton Nielsen (DK) – Hillman Imp.
Nr.51. Paul Macchi / Aldo Macchi (CH) – Saab 96.
Nr.52. Dieter Glemser / Martin Braungart (A) – Mercedes Benz 300 SE.
Nr.53. Edward Gjolberg / Aage Braein (N) – Škoda Octavia.
Nr.54. Armin Skotvedt / Thas Strandrud (N) – Morris Cooper S.
Nr.55. Bengt Soderstron / Bo Olsson (S) – Ford Lotus Cortina.
Nr.56. Pat Moss Carlsson / Ursula Wirth (GB) – Saab 96.
Nr.57. Ololl Karlberg / Mola Gustafsson (S) – Volvo.
Nr.58. Erik Wisitmore / John Römer – Hillman Imp.
Nr.59. Tom Trana / Sume Lindström (S) – Volvo PV 544.
Nr.60. Carl Skogh / Lennart Berggren (S) – Volvo PV 544.
Nr.61. Gunter Wallrabenstein / Friedel Herborn (D) – VW Concinelle.
Nr.62. Peter Procter / David Mabbs (GB) – Sunbeam Rapier.
Nr.63. Josef Vidner / Jaroslab Bobek (CS) – Škoda Octavia TS 1200.
Nr.64. O.Rosenblatt / Lambert Biesheuvel (NL) – Triumph Vitesse.
Nr.65. S.Johansson / Margot Brable (S) – BMC Cooper S.
Nr.66. Holge Kristiansen / O.Berg (N) – Ford Cortina.
Nr.67. Henri Ziegler / M.Racle (CH) – Austin Cooper S.
Nr.68. Sven Nystrom / Jan Kruger (S) – BMW.
Nr.69. Albrecht Schlingmann / Dieter Sonhorst (D) – Opel Kadett.
Nr.70. P.Ekholdt / J.Haraldsen (N) – Saab.
Nr.71. Harry Kallstrom / ? (S) – VW.
Nr.72. Oani Vilkas / Rainer Eklund (SF) – Mercedes Benz 300 SE.
Nr.73. Arno Ingier / F.Jacobsen (N) – Saab.
Nr.74. K.Reidl / N.Elleman Jacobsen (DK) – Volvo.
Nr.75. Joachim Springer / Jochen Neerpasch (D) – Ford Taunus.
Nr.76. Leif Vold Johansen / Jan Ulleberg (N) – Auto Union DKW.
Nr.77. Leif Hoglund / Björn Fristad (N) – Triumph Herald.
Nr.78. Olle Bromark / Kjeft Lyxell (S) – Saab 96.
Nr.79. Hanes Sandin / Björne Karlson (S) – Citroen DS 19.
Nr.80. Sylvia Osterberg / Karsten Berg (S) – Volvo 122.
Nr.81. L.Schou Nielsen / N.Pettersen (N) – Škoda.
Nr.82. K.Bertnelsen / Kristian Hungeberg (DK) – Volvo.
Nr.83. Donald Morley / Eric Morley (GB) – MG MGB.
Nr.84. H.Lund / B.Holmberg (S) – Saab.
Nr.85. Jean Laroche / Michel Dusson (F) – BMW.
Nr.86. Lani Usterud Svendsen / Odd Sanne (N) – Saab.
Nr.87. Carl Syberg / Poul Olsen (DK) – Volvo.
Nr.88. Hans Weigel / Wolfgang Witzl (D) – Mercedes Benz 220 SE.
Nr.89. Odd Thrana / Arne Agnalt (N) – Auto Union DKW.
Nr.90. Keith Ballisat / Andrew Cowan (GB) – Hillman Imp.
Nr.91. Esko Keinanen / Jyrki Amava (SF) – Plymouth Vaillant.
Nr.92. Ton Belso / Peter Kjarulf (DK) – Volvo.
Nr.93. Olle Dahl / ? (S) – Saab.
Nr.94. Peter Bolton / Miki Kenipley (GB) – Vauxhall VX 4/90.
Nr.95. Marlan Hansen / Hugo Flaum (DK) – Ford Zephyr.
Nr.96. Horst Leukel / K.Hinneke (D) – Fiat Abarth.
Nr.97. Eugen Schaefer / Federico Karrer (D) – BMW.
Nr.98. Evald Stock / Hans Braun (D) – VW.
Nr.99. John Unnerud / Ole Stamnes (N) – Citroen DS 19.
Nr.100. Bo Olmhorn / Picki Trouerg (S) – BMC Cooper S.
Nr.101. Alfred Burkhardt / Heinrich Huber (D) – Ford Taunus.
Nr.102. Olov Gulskandsen / Mili Hagen (N) – Studebaker.
Nr.103. Gunnar Bengtson / Gunnar Asplund (S) – Volvo 122.
Nr.104. Klaus Block / Herbert Paul (D) – BMW 1800.
Nr.105. Rauno Aaltonen / John Ambrose (SF) – Morris Cooper S.
Nr.106. Raider Buran / Svela Norvang (N) – Saab.
Nr.107. Henri Greder / M.Delalande (F) – Ford Falcon.
Nr.108. Pauli Toivonen / Anssi Jarvi (SF) – VW 1500 S.
Nr.109. Mam Anstrand / Curt Westerlund (S) – Ford Cortina.
Nr.110. Eugen Bohringer / Klaus Kaiser (D) – Mercedes Benz 300 SE.
Nr.111. Anders Eide / Rolf Rjecke (N) – Škoda.
Nr.112. Alfred Dorfler / Stron (D) – VW.
Nr.113. Olof Hordell / Thomas Bowland (TR) – Vauxhall Viva 4/90.
Nr.114. Guemar Granroth / Fred Geitol (SF) – Saab.
Nr.115. Knud Jensen / Sylva Eahm (DK) – Hillman Imp.
Nr.116. Bag Johannessen / Gilbert Mansen (N) – Renault R8.
Nr.117. H.Ehringe / Anna Li Lindquist (S) – VW.
Nr.118. Pelle Jacobsson / Jorgen Petersen (DK) – VW 1500 S.
Nr.119. Patrick Liga / ? (CH) – Austin Cooper S.
Nr.120. Kurt Helzer / Horst van Gundlach (D) – Porsche.
Nr.121. Jan Nielsen / Arvid Haraldsen (N) – BMW.
Nr.122. “Cognac” / Ove Schartf (DK) – MG MGB.
Nr.123. Stig Eklund / Roma Lundh (S) – Renault R8.
Nr.124. T.Christensen / Jorn Enevoldsen (DK) – Volvo 122.
Nr.125. Jo Schlesser / Claude Le Guezec (F) – Ford Falcon Sprint Futura.
Nr.126. Jan Hettema / Casper Steenkamp (BR) – Volvo.
Nr.127. Kjeli Gudim / Lars Askersrud (N) – VW 1500 S.
Nr.128. Toro Noren / Steve Stensrud (N) – Volvo.
Nr.129. Ewy Rosqvist / Maria Falk (S) – Mercedes Benz 220 SE.
Nr.130. Osvald Heick / M.Hoysmolt (DK) – Fiat.
Nr.131. Erik Carlsson / Gunnar Palm (S) – Saab 96 Sport.
Nr.132. H.Ingier / L.Moller Halvorsen (N) – VW.
Nr.133. Jan Eric Virgih / Storo Bostfom (S) – Volvo.
Nr.134. John La Tedee / David Schiflihgton (GB) – Vauxhall Vx 4/90.
Nr.135. Berndt Jansson / Eric Pettersson (S) – VW 1500 S.
Nr.136. Harry Bengtsson / Ivar Eikrem (S) – VW.
Nr.137. Juan Nielsen / Henning Henriksen (DK) – Volvo.
Nr.138. Sven Luxdberg / Karl Adolfsson (S) – Fiat 1500.
Nr.139. Jack Nielsen / Olv Boe (DK) – Fiat 1500.
Start z Paryża.
Nr.140. Douglas Harris / Tery Straklr (GB) – Austin Cooper S.
Nr.141. Peter Harper / John Sprinzel (GB) – Ford Falcon.
Nr.142. Henry Burke / Max Daghorn (GB) – Volvo.
Nr.143. Pierre Maublanc / Mosnier (F) – Fiat Abarth 1000.
Nr.145. Trant Jarman / Sam Croft Pearson (USA) – Plymouth Vaillant.
Nr.146. Philippe Farjon / Guy Chazeaud (F) – Rene Bonet Djet.
Nr.147. Robert Buchet / Michel Gauvin (F) – Porsche.
Nr.148. Remy Corrtas / Lariem Szitay (F) – Austin 1100.
Nr.149. Paul Coltelloni / Ido Marane (F) – Citroen DS 19.
Nr.150. Henry Brocke / Paul Easter (GB) – Austin Cooper S.
Nr.151. Norman Harvey / Denis Cardell (GB) – Morris Cooper S.
Nr.152. Kery Nicholas / Antony Hugues (GB) – Austin Cooper S.
Nr.153. George Harris / Vittel (B) – Lancia Fulvia.
Nr.155. Scott Harvey / Gene Henderson (USA) – Plymouth Vaillant.
Nr.156. Harold Hamelin / Stephan Silverthorne (GB) – Triumph TR 4.
Nr.157. Jacques Folletete / Christiane Dubuet (F) – Citroen DS 19.
Nr.158. Roland Cuynet / Guy Jeanniard (F) – Peugeot 404.
Nr.159. Richard Tilley / Franck Rutter (GB) – Morris Cooper S.
Nr.160. D.Jetten / H.Maehen (NL) – Vauxhall VX 4/90.
Nr.161. David Seigle Morris / Anthony Nash (GB) – Ford Cortina.
Nr.162. Pierre Frescobaldi / R.Rossi (I) – Lancia Flavia.
Nr.163. Forfait / ? - ?
Nr.164. Lucien Bianchi / Jean Claude Ogier (B) – Citroen DS 19.
Nr.165. Salvador Fabregas Bas /  ?  - Citroen DS 19.
Nr.166. M.Huismann / J. Claude Linschoten (NL) – Volvo.
Nr.167. Frank Marchant / Ian Marchant (GB) – Ford Anglia.
Nr.168. Jacquen Metairie / J.Claude May (F) – Alfa Romeo.
Nr.169. Lucette Pointet / Francoise Houillon – Citroen DS 19.
Nr.170. Claude Barbier / Henri Liagre (F) – Simca 1000.
Nr.171. Christian Poirot / Massing (F) – Auto Union DKW.
Nr.172. Louis Chardin / Bernard Pasquier (F) – Alfa Romeo Giulia.
Nr.173. Christine Petit / Claudine Hanni (F) – NSU Prinz IV.
Nr.174. Geoffrey Mabbs / Phillip Crabtree (GB) – Ford Cortina.
Nr.175. “Tumrey Franklin” / Conso (F) – Alfa Romeo Giulia.
Nr.176. Michele Alligrini / Alfonso Rizzo (I) – Alfa Romeo Giulia.
Nr.177. Jean Hebert / Georges Burgraff (F) – Alfa Romeo Giulia Super Ti.
Nr.178. Mourtoule / J.Mourtoule (F) – Alpine.
Nr.179. J.Elayard / ? (F) – Volvo.
Nr.180. Hugon Hazard / Andre Bouly (F) – Lancia Flavia.
Nr.181. Robert Barret / Caroline Chevin (F) – Simca 1000.
Nr.182. Timo Makinen / Patrick Vanson (SF) – Morris Cooper S.
Nr.183. Henri Marang / ? (F) – Citroen DS 19.
Nr.184. Paul Maiera / Franck Ruata (F) – Saab.
Nr.185. Constantine Manussis / Jeff Uren (B) – Ford Cortina GT.
Nr.186. Rosemary Smith / Margaret Mackenzie (IRL) – Sunbeam Rapier.
Nr.187. John Thompson / Frank Hets – Morris Cooper.
Nr.188. Terry Hunter / John King (GB) – Morris Cooper.
Nr.189. Pauline Mathan / Valerie Domleo (GB) – Austin Cooper.
Nr.190. Jose Behra / Pierre Landereau (F) – NSU Prinz IV.
Nr.191. Robert Layes / Peter Doano (F) – Morris Cooper.
Nr.192. Jane Pierre Salome / Philippe Henning (F) – Renault R8.
Nr.193. Guy Verrier / M.Point Chopin (F) – Citroen DS 19.
Nr.194. Vieter Sagi / Arturo Cortes (E) – Rene Bonet Jet.
Nr.195. Jan Boeree / Daniel Constanose (NL) – Triumph Spitfire.
Nr.196. Jean Jacques Thuner / J.M.Gretener (CH) – Triumph TR 4.
Nr.197. W.Clemens / Timothy Bosence (GB) – Morris Cooper.
Nr.198. James Ray / ? (GB) – Morris Cooper.
Nr.199. Mauro Bianchi / Darville (I) – Lancia Flavia.
Nr.200. Peter Jopp / Alain Bertaud (GB) – Ford Falcon Sprint Futura.
Nr.201. Graham Hill / Ian Walker (GB) – Ford Falcon Sprint.
Nr.202. Lucien Pentier / Pierre Boucher (F) – Citroen DS 19.
Nr.203. Andre Ooi / Jean Philippe (F) – Citroen DS 19.
Nr.204. Anne Hall / Denise Mc Cluggage (GB) – Ford Falcon Sprint Futura.
Nr.205. Maurice Gatsonides / Albert Ilcken (NL) – Hillman Imp.
Nr.206. Leslie Chamberlain / Wyndham Mullen – Fiat 1300.
Nr.207. Bauin / M.Sivatte – Mercedes Benz 220 SE.
Nr.208. Raymond Castelain / Pierre Bos (F) – Mercedes Benz 220 SE.
Nr.209. Jacques Barbier / Daniele Barbier (F) – Rene Bonet.
Nr.210. M.Ferra / M.Courault (F) – Citroen ID 19.
Nr.211. Armand Schaefer / Jean Briffaud (CH) – Lancia Flavia.
Nr.212. Claude Savoye / Etienne Girard (F) – Morgan 4/4.
Nr.213. Jean Claude Monin / A.Gransart (F) – Volvo.
Nr.214. Stanislas Motte / Jean Marie Buyssens (F) – NSU Prinz IV.
Nr.215. Jean Demortier / Georges Hacquin (B) – Citroen DS 19.
Nr.216. Ian Lewis / David Pollard (GB) – Hillman Imp.
Nr.217. Road Borgerhoff Mulder / H.Maasland (NL) – Alfa Romeo Giulia.
Nr.218. Jame Mocquard / Paul Liebe Martin (F) – Renault R8.
Nr.219. John Moeridt / Leonard Smith (GB) – Sunbeam Rapier.
Nr.220. H.Perreir / Jean Pierre Jerry (F) - Volvo
Start z Frankfurtu.
Nr.221. Wills Dreyer / Herbert Boese (DK) – Porsche.
Nr.222. Vaclav Bobek / Vojtech Rieger (CS) – Škoda Octavia TS 1200.
Nr.223. Dieter Lambart / Horst Walter (D) – Opel Kadett.
Nr.224. Gunter Klass / Hans Wencher (D) – Porsche Carrera 2 2000GT.
Nr.225. Jean Pierre Bouttier / Jean Louis Peletras (F) – Auto Union DKW.
Nr.226. Günther Ilenbugel / Hans Kraft (D) – Glas.
Nr.227. Helmut Felder / Frank Kalkuhl (D) – Mercedes Benz 300 SE.
Nr.228. Dieter Eymann / Rainer Ereshler (D) – Volvo.
Nr.229. Theo Klinck / Theo Fuger (D) – Glas S 1004.
Nr.230. Alfons Schneider / Reinke Maarfeld (D) – Opel Kadett coupe.
Nr.231. Gerd Schaefer / Gerhard Kurtze (D) – Glas.
Nr.232. Vladimir Hubaček / Oldrich Horsak (CS) – Škoda Octavia TS 1200.
Nr.233. Hans Frohlich / Hans Beck (D) – Opel Kadett.
Nr.234. Willi Petry / Tilo Denker (D) – Volvo 122.
Nr.235. Axel Pape / Jürgen Eger (D) – Mercedes Benz 220 SE.
Nr.236. Rudolf Schneider / C.Herrling (D) – Porsche.
Nr.237. Carl Mader / Helmut Rathjen (D) – Porsche.
Nr.238. Jürgen Klaeminard / Werner Schüler (D) – NSU Prinz IV.
Start z Glasgow.
Nr.239. Michael Merrick / B.Friewell (GB) – Ford Falcon.
Nr.240. David Watts / ? – Simca 1000.
Nr.241. D.O’Connor / ? (GB) – Austin Cooper.
Nr.242. N.D.Mattock / H.Taylor (GB) – Citroen DS 19.
Nr.243. Tommy Wisdom / John Miles (GB) – MG 1100.
Nr.244. Raymond Joss / B.Waed (GB) – Rover.
Nr.245. Ray Pinder / C.Pollard (GB) – Jaguar Type E 3.8L.
Nr.246. Ian Sutherland / ? (GB) – Ford Cortina.
Nr.247. Peter Roberts / Graham Warner (GB) – Reliant Sabre.
Nr.248. Edwin Hodson / Kenneth Cofrey (GB) – Ford Cortina.
Nr.249. Ernest Hunt / Roger Mac (GB) – Hillman Imp.
Nr.250. Harry Watson / ? (GB) – Ford.
Nr.251. Michael Hinde / ? (GB) – Simca 1000.
Nr.252. K.James / Michael Hugues (GB) – Rover.
Nr.253. John Cuff / John Lambert (GB) – Ford Corsair GT.
Nr.254. Benjamin Brown / Michael Sritton (GB) – Morris 1100.
Nr.255. Charles Bent Marshall / Ray Davis (GB) – Austin Cooper S.
Nr.256. Kris Brinkman / David Grayson (GB) – Ford Cortina.
Nr.257. James Bullough / Thomas Warrurton (GB) – Ford Cortina.
Nr.258. Eugen Bosman / A.Menzies (RPA) – Austin Cooper S.
Nr.259. Peter Fitzgerald / Julian Chitty (GB) – Ford Cortina.
Nr.260. Jack Appleby / I.Stevenson (GB) – Austin Cooper S.
Nr.261. Jack Anderton / Keith Barraglough (GB) – Ford Cortina.
Nr.262. Joseph Forster / Frederick Sleight (GB) – Austin Cooper S.
Nr.263. Georges Parkes / Arthur Senior (GB) – Reliant Sabre.
Nr.264. Sonny Bannidge / R.A.Clift (GB) – Austin Cooper S.
Nr.265. James Gardner / Charles James (GB) – Ford Lotus Cortina.
Nr.266. Peter Howarth / Ronald Buen (GB) – Austin Cooper.
Nr.267. Arnold Burton / George Humeli (GB) – TVR.
Nr.268. Albert Hill / James Shaw (GB) – MG 1100.
Nr.269. Gordon King / Cafia Sproxton (GB) – Ford Cortina.
Nr.270. Georges Buviau / Allan Fairbank (GB) – Sunbeam.
Nr.271. Donald Miller / Brian Fitch (GB) – Morris 1100.
Nr.272. Harry Cooper / Michael Marsden (GB) – Sunbeam Rapier.
Nr.273. Philip Walton / ? (GB) – Morris Cooper.
Nr.274. Frederick Vevian / Vivian Vivian (GB) – Sunbeam Rapier.
Nr.275. Joseph Lloyd / Raymond Masters (GB) - Triumph
Start z Lisbony.
Nr.276. Arturo Bertoglio / ? - Fiat
Nr.277. Guy Liverhet / Antoise Casanova – Citroen DS 19.
Nr.278. Hatmann Echnier / Gerhard Kafunek (A) – VW.
Nr.279. Estanislao Reverter / Oscar Caproti (E) – Ford Lotus Cortina.
Nr.280. Fernand Schligler / Fawl Ulmann (F) – Peugeot 404.
Nr.281. M.Courtes / Aicard (F) – Fiat 2300 S.
Nr.282. D.Bellmore / Ramon Sabala (E) – Ford Lotus Cortina.
Nr.283. Antonio Hikkind / J.Filipe Noguera (P) – Ford Lotus Cortina.
Nr.284. Francisco Delgado Dukan / Messia Baviera (E) – Austin Cooper S.
Nr.285. Aquilles / Fr.Delgado Izquierdo (E) – Triumph TR 4.
Nr.286. Harold Ergnigard / ? – Alpine Renault.
Nr.287. Jacques Cheinisse / Bernard Trammont (F) – Alpine Renault A 108.
Nr.288. Guy Lacriusette / Marias Matherom (F) – Alfa Romeo Giulia.
Nr.289. Alain Clidnet / Pierre Rogocanacni (F) – Volvo.
Nr.290. R.Grifoll Olivia / ? (E) – Alfa Romeo.
Nr.291. J.Sasz de Buruaga / M.Lorente Buesa (E) – Auto Union DKW.
Nr.292. Jacques Feret / Guy Monraisse (F) – Alpine A 108.
Nr.293. J.Battista dos Santos / A.Cesar Torbes (P) – Morris Cooper S.
Nr.294. G.de Andres / Enrique Ruiz Gimenez (E) – Alfa Romeo Giulia.
Nr.295. sylvain Garant / Philippe Dupeyrat (F) – Renault R8.
Start z Monte Carlo.
Nr.296. Claudine Bouchet / Alexander Kissel (F) – Citroen DS 19.
Nr.297. M.Martin / Guy Martin (F) – Ford Lotus Cortina.
Nr.298. Rene Trautmann / Alex Chabert (F) – Citroen DS 19.
Nr.299. Jean Clement / Philippe Trouchaux (F) – Austin Cooper S.
Nr.300. Closemer Eialetti / Pietro Trouchaud (F) – Austin Cooper S.
Nr.301. Jean Paul Joly / Michel Nicol (F) – Citroen DS 19.
Nr.302. Reno Richard / Philippe du Montaigu (F) – Porsche.
Nr.303. R.Bruetto / Ariberts Francolino (I) – Fiat 2100.
Nr.304. Joseph Ortega / Jean Yves Imberty (F) – Renault R8.
Nr.305. Leo Cella / de Villa (I) – Lancia Flavia.
Nr.306. Peter Dimmock / Donald McCleoo (GB) – Ford Cortina.
Nr.307. Michel Castaing / Jacques Chambon (F) – Mercedes Benz 220 SE.
Nr.308. Jean Francois Piot / Jean Pierre Behra (F) – Citroen DS 19.
Nr.309. Douglas Rossdale / Adrian Olins (GB) – Lotus Elite.
Nr.310. Henri Balas / Yves Oyon (F) – VW.
Nr.311. M.Balas / Andre Gmuilmauoin (F) – Mercedes Benz 300 SE.
Nr.312. Carlo Abate / ? (I) – Lancia Flavia.
Nr.313. Carlo Facetti / “Von Baum” (I) – Lancia Fulvia.
Nr.314. Jean Clement / Paul Justamond (F) – Alfa Romeo Giulia Ti.
Nr.315. Keith Bennitt / R.Field (GB) – Morris Cooper.
Nr.316. Roger Raynee / ? (F) – Simca 1000.
Nr.317. M.Tummees / Josef Eachewaler (NL) – Porsche.
Nr.318. F.Patria / Bagnasacco (I) – Lancia Flavia.
Nr.319. S.Vitale Broyarone / A.Gori (I) – Alfa Romeo.
Nr.320. Victor Elford / David Stone (GB) – Ford Cortina.
Nr.321. Henry Taylor / Brian Meila (GB) – Ford Cortina.
Nr.322. Jean Guichet / de Bourbon Parme (F) – Citroen DS 19.
Nr.323. Gerald Klein / Roman Sachser (A) – Volvo.
Nr.324. D.Margulines / John Davenport (GB) – Ford Cortina.
Nr.325. F.Piet Lataudeies / Jean Claude Gamet (F) – BMW.
Nr.326. G.Padoan / ? (I) – Austin Cooper.
Nr.327. Maurice Peyrot / Georges Rouit (F) – Citroen DS 19.
Nr.328. Kenneth Brierley / John Fairer (GB) – Ford Zodiac.
Nr.329. Paul Condrillier / Michel Billard (F) – Fiat Abarth 850 TC.
Nr.330. A.Pinasco / G.Sanfilippo (I) – Alfa Romeo.
Nr.331. Jean Pierre Garde / Henri Cherrux (F) – Citroen DS 19.
Nr.332. Ian Landiwees / D.van Lennep (NL) – Citroen DS 19.
Start z Aten.
Nr.333. Roberto Fusina / Osella (I) – Fiat Abarth.
Nr.334. L.Malakopoulos / George Eritiros (GR) – Morris 1100.
Nr.335. Roger Masson / Jean Vinatier (F) – Fiat Abarth.
Nr.336. Ferdinando Tecilla / Luigi Cabelle (I) – Innocenti.
Nr.337. J.Branche / Robert Jullien (F) – Renault R8.
Nr.338. A.Pilhatsch / Olle Karger (A) – Volvo.
Nr.339. Steille Davia / Armando Romano (I) – Alfa Romeo.
Nr.340. Georges Kaptopoulos / E.Rotsghis (GR) – Auto Union DKW.
Nr.341. Robert Berger / Roger Batteau (F) – Auto Union DKW.
Nr.342. Guy Storr / T.Dijerdijan – Alpine Renault.
Nr.343. M.Vourdoomilakis / M.Capetanaris (GR) – Škoda.

Motor 1,2,3 / 1964r

Stanisław Wierzba i Marian Repeta – Syrena 103 S.

Stanisław Wierzba i Marian Repeta – Syrena 103 S.

Shaloogli Aldersmith i Elisabeth Jones – Austin Seven.

Shaloogli Aldersmith i Elisabeth Jones – Austin Seven.

Timo Makinen.

Timo Makinen.

Tom Trana.

Tom Trana.

Sylvia Osterberg i Karsten Berg – Volvo 122.

Sylvia Osterberg i Karsten Berg – Volvo 122.

Walter Pöltinger i Ernst Merinsky – Steyr Puch 700 TR.

Walter Pöltinger i Ernst Merinsky – Steyr Puch 700 TR.

Graham Warner i John Spiers – Reliant Sabre.

Graham Warner i John Spiers – Reliant Sabre.

Norman Harvey i Denis Cardell – Morris Cooper S.

Norman Harvey i Denis Cardell – Morris Cooper S.

Rosemary Smith i Margaret Mackenzie – Sunbeam Rapier.

Rosemary Smith i Margaret Mackenzie – Sunbeam Rapier.

Leslie Chamberlain i Wyndham Mullen – Fiat 1300.

Leslie Chamberlain i Wyndham Mullen – Fiat 1300.

Eric Carlsson.

Eric Carlsson.

Ray Pinder i C.Pollard – Jaguar Type E 3.8L.

Ray Pinder i C.Pollard – Jaguar Type E 3.8L.

Stanisław Wierzba i Marian Repeta - Syrena 103S.

Przed startem z Warszawy pożegnalne zdjęcie nad Wisłą pod Warszawską Syrenką. Na zdjęciu Stanisław Wierzba i Marian Repeta. (Motor 4 / 1964)

Douglas Rossdale i Adrian Olins – Lotus Elite.

Douglas Rossdale i Adrian Olins – Lotus Elite.

Graham Hill i Ian Walker – Ford Falcon Sprint.

Graham Hill i Ian Walker – Ford Falcon Sprint.

John Thompson i Frank Hets – Morris Cooper.

John Thompson i Frank Hets – Morris Cooper.

Jose Behra i Pierre Landereau – NSU Prinz IV.

Jose Behra i Pierre Landereau – NSU Prinz IV.

Maurice Gatsonides i Albert Ilcken – Hillman Imp.

Maurice Gatsonides i Albert Ilcken – Hillman Imp.

Gunnar Bengtson i Gunnar Asplund – Volvo 122.

Gunnar Bengtson i Gunnar Asplund – Volvo 122.

Evy Rosqvist i Maria Falk – Mercedes Benz 220 SE.

Evy Rosqvist i Maria Falk – Mercedes Benz 220 SE.

Constantine Manussis i Jeff Uren – Ford Cortina GT.

Constantine Manussis i Jeff Uren – Ford Cortina GT.

Fabryczny BMC Mini

Fabryczne samochody BMC wyposażone były w taki oto zestaw reflektorów po każdej stronie wozu, plus dodatkowy reflektor dalekiego zasięgu w osi samochodu. W reflektorze głównym, omywanym w razie potrzeby z „czółki”, widocznej na zdjęciu, znajduje się potężna 55 watowa jednowłókowa żarówka światła szosowego. Jako mijanka służy umieszczona poniżej lampa przeciwmgielna. Druga dolna lampa ma również za zadanie ułatwienie jazdy na zakrętach. (Motor 4 / 1964).

Jo Schlesser i Claude Le Guezec – Ford Falcon Sprint Futura.

Jo Schlesser i Claude Le Guezec – Ford Falcon Sprint Futura.

Salvador Fabregas Bas  - Citroen DS 19.

Salvador Fabregas Bas  - Citroen DS 19.

Bo Ljungfeldt i Fergus Sager – Ford Falcon Sprint.

Bo Ljungfeldt i Fergus Sager – Ford Falcon Sprint.

Pierre Maublanc i Mosnier – Fiat Abarth 1000.

Pierre Maublanc i Mosnier – Fiat Abarth 1000.

Carlo Facetti i “Von Baum” – Lancia Fulvia.

Carlo Facetti i “Von Baum” – Lancia Fulvia.

Motor

Do silnika samochodu trzeba czasem błyskawicznie dotrzeć. Ułatwiają to gumowe uchwyty maski, które zaobserwowaliśmy w samochodzie załogi francuskiej startującej z Mińska na Auto Union DKW F12.  (Motor 4 / 1964).

Armand Schaefer i Jean Briffaud – Lancia Flavia.

Armand Schaefer i Jean Briffaud – Lancia Flavia.

Nr.255.Charles Bent Marshall i Ray Davis, nr.262.Joseph Forster  Frederick Sleight – Austiny Cooper S.

Nr.255.Charles Bent Marshall i Ray Davis, nr.262.Joseph Forster  Frederick Sleight – Austiny Cooper S.

Auto Union DKW F12

Dieter Lambart i Horst Walter – Opel Kadett.

Glas 1204 TS.

Samochodem z numerem startowym 1 był mało znany u nas Glas 1204 TS mieszanej załogi niemieckiej Hans Supper i Hannelore Wirth. Siedzenie pilota było właściwie łóżkiem a ponieważ zajmowała je kobieta – pantofle (widoczne na półce okiennej) oczekiwały na pilota, któremu zapewne pomocne też były dodatkowe zegary na desce rozdzielczej. (Motor 4 / 1964).

 Jean Francois Piot i Jean Pierre Behra – Citroen DS 19.

Jean Francois Piot i Jean Pierre Behra – Citroen DS 19.

Graham Warner i John Spiers – Reliant Sabre.

Graham Warner i John Spiers – Reliant Sabre.

Nieżle były wyposażone żerańskie Syreny 130 S. Załoga Varisella / Jeżowski wiozła z sobą obok sprzętu rajdowego tak „niezbędne” wyposażenie, jak 5-cio kilogramowy młot nazywany żartobliwie „Michałkiem” czy pokaźny łom – demonstrowane nam przez zawodników. (Motor 4 / 1964).

Scott Harvey i Gene Henderson – Plymouth Vaillant.

Scott Harvey i Gene Henderson – Plymouth Vaillant.

Christine Petit i Claudine Hanni – NSU Prinz IV.

Christine Petit i Claudine Hanni – NSU Prinz IV.

Syrena 103S.

Mimo że zima jest raczej bezśnieżna (gdzie te czasy, kiedy zaspy utrudniały już dotarcie do Gdyni?) większość załóg założyła opony z kolcami, jak np. na zdjęciu FSO Syrena naszej załogi Wierzba i Repeta. (Motor 4 / 1964).

Peter Roberts i Graham Warner – Reliant Sabre.

Peter Roberts i Graham Warner – Reliant Sabre.

Aquilles i Fr.Delgado Izquierdo – Triumph TR 4.

Aquilles i Fr.Delgado Izquierdo – Triumph TR 4.

Alfons Schneider i Reinke Maarfeld – Opel Kadett coupe.

Alfons Schneider i Reinke Maarfeld – Opel Kadett coupe.

Willi Petry i Tilo Denker – Volvo 122.

Willi Petry i Tilo Denker – Volvo 122.

Nikolay Suchkov i Victor Schajelej – Moskwicz 403.

Nikolay Suchkov i Victor Schajelej – Moskwicz 403.

  Vladimir Loktionov i Jary Lesoyskiy – Moskwicz 403.

Vladimir Loktionov i Jary Lesoyskiy – Moskwicz 403.

Ford Cortina.

Angielski Ford Cortina z załogą Allard (właściciel byłej firmy) / Fisk przygotowany był do pokonywania trudniejszych odcinków śliskiej nawierzchni z dodatkowym dociążeniem tylnych kół. Proszę zwrócić uwagę na stopnie na zderzaku i uchwyty na pokrywie bagażnika. (Motor 4 / 1964).

Steyr Puch 650 TR.

Wszystkie austriackie Steyr Puchy 650 T startują od lat w rajdzie Monte Carlo dla zadokumentowania istnienia austriackiego przemysłu samochodowego. W przednim bagażniku samochodu załogi Rover / Zampi ciasno upakowane: dodatkowy zbiornik paliwa, opony z kolcami, dodatkowe dętki itp. sprzęt rajdowy. (Motor 4 / 1964).

Albert Hill i James Shaw – MG 1100.

Albert Hill i James Shaw – MG 1100.

Moskwicz

Wszystkie radzieckie samochody rajdowe wyposażone były w nawigacyjne urządzenia rajdowe, baterię dodatkowych reflektorów oraz ogumienie z kolcami (w Warszawie wiezione jeszcze w bagażniku). (Motor 4 / 1964).

Fiat Abarth 1000.

Fiat Abarth 1000 polskiej załogi Bielak / Zasada wydawał się być dobrze przygotowany do rajdu. Sześć punktów świetlnych tego samochodu budziło zaufanie. (Motor 4 / 1964)

Austriacka ekipa na samochodach Steyr Puch 650 TR.

Austriacka ekipa na samochodach Steyr Puch 650 TR.

Dieter Lambart i Horst Walter – Opel Kadett..

Dieter Lambart i Horst Walter – Opel Kadett.

Prezentacja załóg startujących z Warszawy.

Prezentacja załóg startujących z Warszawy.

Motor 4 / 1964

(Motor 4 / 1964)

Slotemaker i Honhof (Holandia) za chwilę wjadą na ulice Łodzi. (Motor 4 / 1964).

Motor 4 / 1964

Kling i Kaufmann (NRF) ruszą za chwilę na trasę do Wrocławia. (Motor 4 / 1964).

Głos Robotniczy 26 / 1964

Głos Robotniczy 26 / 1964

(Głos Robotniczy 26 / 1964)

Ford Falcon Sprint

Bo Ljungfeldt i Fergus Sager – Ford Falcon Sprint.

Bo Ljungfeldt i Fergus Sager – Ford Falcon Sprint.

Bengt Soderstrom i Bo Olsson – Ford Lotus Cortina.

Bengt Soderstrom i Bo Olsson – Ford Lotus Cortina.

  Pat Moss i Ursula Wirth – Saab 96.

Pat Moss i Ursula Wirth – Saab 96.

  Evy Rosqvist i  Maria Falk – Mercedes Benz 220 SE.

Evy Rosqvist i  Maria Falk – Mercedes Benz 220 SE.

  Eric Carlsson i Gunnar Palm – Saab 96.

Eric Carlsson i Gunnar Palm – Saab 96.

Nikolay Suchkov i Victor Schajelej – Moskwicz 403.

Nikolay Suchkov i Victor Schajelej - Moskwicz 403.

Dieter Lambart i Horst Walter – Opel Kadett.

Dieter Lambart i Horst Walter – Opel Kadett.

Peter Roberts i Graham Warner – Reliant Sabre.

Peter Roberts i Graham Warner – Reliant Sabre.

Georges Parkes i Arthur Senior – Reliant Sabre.

Georges Parkes i Arthur Senior – Reliant Sabre.

Motor 4 / 1964

Motor 4 / 1964

Motor 4 / 1964

(Motor 4 / 1964)

Carl Skogh i Lennart Berggren – Volvo PV 544.

Carl Skogh i Lennart Berggren – Volvo PV 544.

Pat Moss Carlsson i Ursula Wirth – Saab 96.

Pat Moss Carlsson i Ursula Wirth – Saab 96.

Dieter Lambart i Horst Walter – Opel Kadett.

Dieter Lambart i Horst Walter – Opel Kadett.

Paddy Hopkirk i Henry Liddon – Morris Cooper S.

Paddy Hopkirk i Henry Liddon – Morris Cooper S.

Bjarne Lundberg i Bertil Rehnfelt – Ford Falcon Sprint Futura.

Bjarne Lundberg i Bertil Rehnfelt – Ford Falcon Sprint Futura.

Paul Macchi i Aldo Macchi – Saab 96.

Paul Macchi i Aldo Macchi – Saab 96.

Bo Ljungfeldt i Fergus Sager – Ford Falcon Sprint.

Bo Ljungfeldt i Fergus Sager – Ford Falcon Sprint.

 Klaus Block i Herbert Paul – BMW 1800.

Klaus Block i Herbert Paul – BMW 1800.

Ford Falcon

Eugen Bohringer i Klaus Kaiser – Mercedes Benz 300 SE.

Eugen Bohringer i Klaus Kaiser – Mercedes Benz 300 SE.

Evy Rosqvist i Maria Falk – Mercedes Benz 220 SE.

Evy Rosqvist i Maria Falk – Mercedes Benz 220 SE.

Berndt Jansson i Eric Pettersson – VW 1500 S.

Berndt Jansson i Eric Pettersson – VW 1500 S.

Alexander Hoch i Egon Gleich – Mercedes Benz 220 SE.

Alexander Hoch i Egon Gleich – Mercedes Benz 220 SE.

Edward Vasjkovitch i G.Dobrovoljskiy – Wołga M21.

Edward Vasjkovitch i G.Dobrovoljskiy – Wołga M21.

Geoffrey Mabbs i Phillip Crabtree – Ford Cortina.

Geoffrey Mabbs i Phillip Crabtree – Ford Cortina.

Evy Rosqvist i Maria Falk – Mercedes Benz 220 SE.

Evy Rosqvist i Maria Falk – Mercedes Benz 220 SE.

Lucien Bianchi i Jean Claude Ogier – Citroen DS 19.

Lucien Bianchi i Jean Claude Ogier – Citroen DS 19.

Scott Harvey i Gene Henderson – Plymouth Vaillant.

Scott Harvey i Gene Henderson – Plymouth Vaillant.

Walter Pöltinger i Ernst Merinsky – Steyr Puch 700 TR.

Walter Pöltinger i Ernst Merinsky – Steyr Puch 700 TR.

Moswicz 403

Paddy Hopkirk.

Paddy Hopkirk.

Eugen Bohringer.

Eugen Bohringer.

Georges Parkes i Arthur Senior – Reliant Sabre.

Georges Parkes i Arthur Senior – Reliant Sabre.

Longin Bielak i Sobiesław Zasada – Fiat Abarth 1000.

Longin Bielak i Sobiesław Zasada – Fiat Abarth 1000.  (Motor 9 / 1964)

Walter Röser i Gerhard Tusch – Steyr Puch 700 TR.

Walter Röser i Gerhard Tusch – Steyr Puch 700 TR.

Anne Hall i Denise Mc Cluggage – Ford Falcon Sprint Futura.

Anne Hall i Denise Mc Cluggage – Ford Falcon Sprint Futura.

Paddy Hopkirk i Henry Liddon – Morris Cooper S

Paddy Hopkirk i Henry Liddon – Morris Cooper S.

 Pat Moss Carlsson i Ursula Wirth – Saab 96.

Pat Moss Carlsson i Ursula Wirth – Saab 96.

Dieter Glemser i Martin Braungart – Mercedes Benz 300 SE.

Dieter Glemser i Martin Braungart – Mercedes Benz 300 SE.

Tom Trana i Sume Lindström – Volvo PV 544.

Tom Trana i Sume Lindström – Volvo PV 544.

Gunter Wallrabenstein i Friedel Herborn – VW Concinelle.

Gunter Wallrabenstein i Friedel Herborn – VW Concinelle.

Anne Hall i Denise Mc Cluggage – Ford Falcon Sprint Futura.

Anne Hall i Denise Mc Cluggage – Ford Falcon Sprint Futura.

 Pelle Jacobsson i Jorgen Petersen – VW 1500 S.

Pelle Jacobsson i Jorgen Petersen – VW 1500 S.

Robert Tixador i Vincent Percher – Auto Union DKW 900.

Robert Tixador i Vincent Percher – Auto Union DKW 900.

Jean Guichet i de Bourbon Parme – Citroen DS 19.

Jean Guichet i de Bourbon Parme – Citroen DS 19.

Raymond Baxter i Ernest McMillen – Austin Cooper.

Raymond Baxter i Ernest McMillen – Austin Cooper.

 Esko Keinanen i Jyrki Amava – Plymouth Vaillant.

Esko Keinanen i Jyrki Amava – Plymouth Vaillant.

Ford Falcon

Pierre Frescobaldi i R.Rossi – Lancia Flavia.

Pierre Frescobaldi i R.Rossi – Lancia Flavia.

Lucette Pointet i Francoise Houillon – Citroen DS 19.

Lucette Pointet i Francoise Houillon – Citroen DS 19.

Donald Morley i Eric Morley – MG MGB.

Donald Morley i Eric Morley – MG MGB.

Carl Skogh i Lennart Berggren – Volvo PV 544.

Carl Skogh i Lennart Berggren – Volvo PV 544.

Graham Warner i John Spiers – Reliant Sabre.

Graham Warner i John Spiers – Reliant Sabre.

Rene Trautmann i Alex Chabert – Citroen DS 19.

Rene Trautmann i Alex Chabert – Citroen DS 19.

Michael Frostick i G.Burgess – Hillman Imp.

Michael Frostick i G.Burgess – Hillman Imp.

Stanislas Motte i Jean Marie Buyssens – NSU Prinz IV.

Stanislas Motte i Jean Marie Buyssens – NSU Prinz IV.

Guy Verrier i M.Point Chopin – Citroen DS 19.

Guy Verrier i M.Point Chopin – Citroen DS 19.

Claude Savoye i Etienne Girard – Morgan 4/4.

Claude Savoye i Etienne Girard – Morgan 4/4.

Sergiej Tenishev i Anataliev Dmitrievski – Wołga M21.

Sergiej Tenishev i Anataliev Dmitrievski – Wołga M21.

Jean Hebert i Georges Burgraff – Alfa Romeo Giulia Super Ti.

Jean Hebert i Georges Burgraff – Alfa Romeo Giulia Super Ti.

Wolfgang Levy i Heniz Walther – BMW 1800.

Wolfgang Levy i Heniz Walther – BMW 1800.

Skoda Octavia

Estanislao Reverter i Oscar Caproti – Ford Lotus Cortina.

Estanislao Reverter i Oscar Caproti – Ford Lotus Cortina.

Pauline Mathan i Valerie Domleo – Austin Cooper.

Pauline Mathan i Valerie Domleo – Austin Cooper.

Tom Trana i Sume Lindström – Volvo PV 544.

Tom Trana i Sume Lindström – Volvo PV 544.

Georges Parkes i Arthur Senior – Reliant Sabre.

Georges Parkes i Arthur Senior – Reliant Sabre.

Theo Klinck i Theo Fuger – Glas S 1004.

Roland Cuynet i Guy Jeanniard – Peugeot 404.

 Theo Klinck i Theo Fuger – Glas S 1004.

Theo Klinck i Theo Fuger – Glas S 1004.

Gunter Klass i Hans Wencher – Porsche Carrera 2 2000GT.

Gunter Klass i Hans Wencher – Porsche Carrera 2 2000GT.

Ernest Hunt i Roger Mac – Hillman Imp.

Ernest Hunt i Roger Mac – Hillman Imp.

Hans Frohlich i Hans Beck – Opel Kadett.

Hans Frohlich i Hans Beck – Opel Kadett.

Vladimir Loktionov i Jary Lesoyskiy – Moskwicz 403

Vladimir Loktionov i Jary Lesoyskiy - Moskwicz 403.

Nikolay Suchkov i Victor Schajelej – Moskwicz 403.

Nikolay Suchkov i Victor Schajelej - Moskwicz 403,

Edward Vasjkovitch i G.Dobrovoljskiy – Wołga M21.

Edward Vasjkovitch i G.Dobrovoljskiy – Wołga M21.

Eric Carlsson i Gunnar Palm – Saab 96.

Eric Carlsson i Gunnar Palm – Saab 96.

Michael Merrick i B.Friewell – Ford Falcon.

Michael Merrick i B.Friewell – Ford Falcon.

Robert Layes i Peter Doano – Morris Cooper.

Robert Layes i Peter Doano – Morris Cooper.

Longin Bielak i Sobiesław Zasada – Fiat Abarth 1000.

Longin Bielak i Sobiesław Zasada – Fiat Abarth 1000.

Pat Moss Carlsson i Ursula Wirth – Saab 96.

Pat Moss Carlsson i Ursula Wirth – Saab 96.

Timo Makinen i Patrick Vanson – Morris Cooper S.

Timo Makinen i Patrick Vanson – Morris Cooper S.

Bjarne Lundberg i Bertil Rehnfelt – Ford Falcon Sprint Futura.

Bjarne Lundberg i Bertil Rehnfelt – Ford Falcon Sprint Futura.

Bo Ljungfeldt i Fergus Sager – Ford Falcon Sprint Futura.

Bo Ljungfeldt i Fergus Sager – Ford Falcon Sprint Futura.

Keith Ballisat i Andrew Cowan – Hillman Imp.

Keith Ballisat i Andrew Cowan – Hillman Imp.

Dieter Lambart i Horst Walter – Opel Kadett.

Dieter Lambart i Horst Walter – Opel Kadett.

Jacques Cheinisse i Bernard Trammont – Alpine Renault A 108.

Jacques Cheinisse i Bernard Trammont – Alpine Renault A 108.

Maurice Gatsonides i Albert Ilcken – Hillman Imp.

Maurice Gatsonides i Albert Ilcken – Hillman Imp.

Peter Harper i John Sprinzel – Ford Falcon.

Peter Harper i John Sprinzel – Ford Falcon.

Claude Barbier i Henri Liagre – Simca 1000.

Claude Barbier i Henri Liagre – Simca 1000.

Gunter Klass i Hans Wencher – Porsche Carrera 2 2000GT.

Gunter Klass i Hans Wencher – Porsche Carrera 2 2000GT.

Graham Warner i John Spiers – Reliant Sabre.

Graham Warner i John Spiers – Reliant Sabre.

Ekipa ZSRR przed startem do oesu

Ekipa ZSRR przed startem do kolejnego oesu.

Georges Parkes i Arthur Senior – Reliant Sabre.

Georges Parkes i Arthur Senior – Reliant Sabre.

Georges Parkes i Arthur Senior – Reliant Sabre.

Georges Parkes i Arthur Senior – Reliant Sabre.

Georges Parkes i Arthur Senior – Reliant Sabre.

Georges Parkes i Arthur Senior – Reliant Sabre.

Kjeli Gudim i Lars Askersrud – VW 1500 S.

Kjeli Gudim i Lars Askersrud – VW 1500 S.

Jean Demortier i Georges Hacquin – Citroen DS 19.

Jean Demortier i Georges Hacquin – Citroen DS 19.

Paddy Hopkirk i Henry Liddon – Morris Cooper S.

Paddy Hopkirk i Henry Liddon – Morris Cooper S.

Jo Schlesser i Claude Le Guezec – Ford Falcon Sprint Futura.

Jo Schlesser i Claude Le Guezec – Ford Falcon Sprint Futura.

Donald Morley i Eric Morley – MG MGB.

Donald Morley i Eric Morley – MG MGB.

Pauli Toivonen i Anssi Jarvi – VW 1500 S.

Pauli Toivonen i Anssi Jarvi – VW 1500 S.

Tom Trana i Sume Lindström – Volvo PV 544.

Tom Trana i Sume Lindström – Volvo PV 544.

Rauno Aaltonen i John Ambrose – Morris Cooper S.

Rauno Aaltonen i John Ambrose – Morris Cooper S.

Dieter Lambart i Horst Walter – Opel Kadett.

Dieter Lambart i Horst Walter – Opel Kadett.

Henry Taylor i Brian Meila – Ford Cortina.

Henry Taylor i Brian Meila – Ford Cortina.

T.Christensen i Jorn Enevoldsen – Volvo 122.

T.Christensen i Jorn Enevoldsen – Volvo 122.

Peter Jopp i Alain Bertaud – Ford Falcon Sprint Futura.

Peter Jopp i Alain Bertaud – Ford Falcon Sprint Futura.

Eric Carlsson i Gunnar Palm – Saab 96.

Eric Carlsson i Gunnar Palm – Saab 96.

Bo Ljungfeldt i Fergus Sager – Ford Falcon Sprint Futura.

Bo Ljungfeldt i Fergus Sager – Ford Falcon Sprint Futura.

Hans Walter i Werner Lier – BMW 1800.

Hans Walter i Werner Lier – BMW 1800.

Olle Bromark i Kjeft Lyxell – Saab 96.

Olle Bromark i Kjeft Lyxell – Saab 96.

Donald Morley i Eric Morley – MG MGB.

Donald Morley i Eric Morley – MG MGB.

Jacques Feret i Guy Monraisse – Alpine A 108.

Jacques Feret i Guy Monraisse – Alpine A 108.

Paddy Hopkirk i Henry Liddon – Morris Cooper S.

Paddy Hopkirk i Henry Liddon – Morris Cooper S.

Alfred Burkhardt i Heinrich Huber – Ford Taunus.

Alfred Burkhardt i Heinrich Huber – Ford Taunus.

 Peter Procter i David Mabbs – Sunbeam Rapier.

Peter Procter i David Mabbs – Sunbeam Rapier.

Bo Ljungfeldt i Fergus Sager – Ford Falcon Sprint Futura.

Bo Ljungfeldt i Fergus Sager – Ford Falcon Sprint Futura.

Jean Jacques Thuner i J.M.Gretener – Triumph TR 4.

Jean Jacques Thuner i J.M.Gretener – Triumph TR 4.

Mauro Bianchi i Darville – Lancia Flavia.

Mauro Bianchi i Darville – Lancia Flavia.

Richard Tilley i Franck Rutter – Morris Cooper S.

Richard Tilley i Franck Rutter – Morris Cooper S.

 Graham Hill i Ian Walker – Ford Falcon Sprint.

Graham Hill i Ian Walker – Ford Falcon Sprint.

Nr.222.Vaclav Bobek i Vojtech Rieger, nr.63. Josef Vidner i Jaroslab Bobek – Škody Octavia TS 1200.

Nr.222.Vaclav Bobek i Vojtech Rieger, nr.63. Josef Vidner i Jaroslab Bobek – Škody Octavia TS 1200.

Erik Carlsson i Gunnar Palm – Saab 96 Sport.

Erik Carlsson i Gunnar Palm – Saab 96 Sport.

Jean Clement i Paul Justamond – Alfa Romeo Giulia Ti.

Jean Clement i Paul Justamond – Alfa Romeo Giulia Ti.

Paddy Hopkirk i Henry Liddon – Morris Cooper S.

Paddy Hopkirk i Henry Liddon – Morris Cooper S.

Wolfgang Levy i Heniz Walther – BMW 1800.

Wolfgang Levy i Heniz Walther – BMW 1800.

Pauli Toivonen i Anssi Jarvi – VW 1500 S.

Pauli Toivonen i Anssi Jarvi – VW 1500 S.

Ewy Rosqvist i Maria Falk – Mercedes Benz 220 SE.

Ewy Rosqvist i Maria Falk – Mercedes Benz 220 SE.

Ekipa Radziecka w Monaco.

Ekipa Radziecka w Monaco.

Trant Jarman i Sam Croft Pearson – Plymouth Vaillant.

Trant Jarman i Sam Croft Pearson – Plymouth Vaillant.

Jacques Cheinisse i Bernard Trammont – Alpine Renault A 108.

Jacques Cheinisse i Bernard Trammont – Alpine Renault A 108.

Małżeństwo Carlsson na mecie w Monte Carlo.

Małżeństwo Carlsson na mecie w Monte Carlo.

Robert Buchet i Michel Gauvin – Porsche.

Robert Buchet i Michel Gauvin – Porsche.

Jacques Folletete i Christiane Dubuet – Citroen DS 19.

Jacques Folletete i Christiane Dubuet – Citroen DS 19.

Mauro Bianchi i Darville – Lancia Flavia.

Mauro Bianchi i Darville – Lancia Flavia.

Paul Condrillier i Michel Billard – Fiat Abarth 850 TC.

Paul Condrillier i Michel Billard – Fiat Abarth 850 TC.

Nr.12. Walter Röser i Gerhard Tusch – Steyr Puch 700 TR.

Nr.12. Walter Röser i Gerhard Tusch – Steyr Puch 700 TR.

Bo Ljungfeldt i Fergus Sager – Ford Falcon Sprint Futura.

Bo Ljungfeldt i Fergus Sager – Ford Falcon Sprint Futura.

Małżeństwo Carlsson na mecie w Monte Carlo.

Zwycięzcy rajdu Paddy Hopkirk i Henry Liddon

Ewy Rosqvist i Maria Falk – Mercedes Benz 220 SE.

Ewy Rosqvist i Maria Falk – Mercedes Benz 220 SE.

Moskwicz 403

Eric Carlsson i Pat Moss Carlsson.

Eric Carlsson i Pat Moss Carlsson.

Paddy Hopkirk i Henry Liddon – Morris Cooper S.

Paddy Hopkirk i Henry Liddon – Morris Cooper S.

Zwycięski Morris Cooper S.

Zwycięski Morris Cooper S.

Motor 6/1964

Monte po rosyjsku

Morris Mini Cooper zwycięskiej załogi Paddy Hopkirk i Henry Liddon.

Morris Mini Cooper zwycięskiej załogi Paddy Hopkirk i Henry Liddon.

Paddy Hopkirk i Henry Liddon – Morris Cooper S.

Paddy Hopkirk i Henry Liddon – Morris Cooper S.

Motor 9 / 1964

(Motor 9 / 1964)

Klasyfikacja   generalna.

1.  Paddy Hopkirk / Henry Liddon (GB) - Morris Cooper  S.
2.  Bo Ljungfeldt / Fergus Sager (S) - Ford Falcon Sprint Futura.
3.  Erik Carlsson / Gunnar Palm (S) – Saab 96 Sport.
4.  Timo Mäkinen / Patrick Vanson (SF/F) - Morris Cooper  S.
5.  Pat Moss-Carlsson / Ursula Wirth (GB/S) - Saab 96 Sport.
6.  Tom Trana / Sume Lindström (S) - Volvo  PV  544.
7.  Rauno Aaltonen / John Ambrose (SF/GB) - Morris  Cooper  S.
8.  Eugen Böhringer / Klaus Kaiser (D) - Mercedes  Benz  300  SE.
9.  Carl Skogh / Lennart Berggren (S) - Volvo PV 544.
10. Pauli Toivonen / Anssi Järvi (SF) – VW 1500 Sedan.
11. Jo Schlesser / Claude Le Guezec (F) – Ford Falcon Sprint Futura.
12. Rene Trautmann / Alex Chabert (F) – Citroen DS 19.
13. Pierre Frescobaldi / R.Rossi (I) – Lancia Flavia.
14. Berndt Jansson / Eric Pettersson (S) – VW 1500 S.
15. Gunter Wallrabenstein / Friedel Herborn (D) – VW Concinelle.
16. Dieter Glemser / Martin Braungart (A) – Mercedes Benz 300 SE.
17. Donald Morley / Eric Morley (GB) – MG MGB.
18. Jacques Feret / Guy Monraisse (F) – Alpine A 108.
19. Henri Greder / M.Delalande (F) – Ford Falcon.
20. F.Patria / Bagnasacco (I) – Lancia Flavia.
21. Lucien Bianchi / Jean Claude Ogier (B) – Citroen DS 19.
22. Geoffrey Mabbs / Phillip Crabtree (GB) – Ford Cortina.
23. Leo Cella / de Villa (I) – Lancia Flavia.
24. David Seigle Morris / Anthony Nash (GB) – Ford Cortina.
25. Arno Ingier / F.Jacobsen (N) – Saab.
26. Bengt Soderstron / Bo Olsson (S) – Ford Lotus Cortina.
27. Hans Walter / Werner Lier (D) – BMW 1800.
28. Jan Hettema / Casper Steenkamp (BR) – Volvo.
29. George Harris / Vittel (B) – Lancia Fulvia.
30. Mauro Bianchi / Darville (I) – Lancia Flavia.
31. Jean Guichet / de Bourbon Parme (F) – Citroen DS 19.
32. Roger Masson / Jean Vinatier (F) – Fiat Abarth.
33. Sylvia Osterberg / Karsten Berg (S) – Volvo 122.
34. Jean Demortier / Georges Hacquin (B) – Citroen DS 19.
35. Kjeli Gudim / Lars Askersrud (N) – VW 1500 S.
36. Jakon Skarne / Per Fylking (S) – BMC Cooper.
37. Gunter Klass / Hans Wencher (D) – Porsche Carrera 2 2000GT.
38. Ewy Rosqvist / Maria Falk (S) – Mercedes Benz 220 SE.
39. Anne Hall / Denise Mc Cluggage (GB) – Ford Falcon Sprint Futura.
40. Walter Röser / Gerhard Tusch (A) – Steyr Puch 700 TR.      
41. Longin Bielak / Sobiesław Zasada (PL) - Fiat  Abarth  1000.
42. Guy Verrier / M.Point Chopin (F) – Citroen DS 19.
43. Raymond Baxter / Ernest McMillen (GB) – Austin Cooper.
44. H.Ingier / L.Moller Halvorsen (N) – VW.
45. Paul Condrillier / Michel Billard (F) – Fiat Abarth 850 TC.
46. Hugon Hazard / Andre Bouly (F) – Lancia Flavia.
47. Paul Macchi / Aldo Macchi (CH) – Saab 96.
48. Gunnar Bengtson / Gunnar Asplund (S) – Volvo 122.
49. Alfred Kling / Georg Kaufmann (A) – Auto Union DKW.
50. Peter Jopp / Alain Bertaud (GB) – Ford Falcon Sprint Futura.
51. Fernand Schligler / Fawl Ulmann (F) – Peugeot 404.
52. Rosemary Smith / Margaret Mackenzie (IRL) – Sunbeam Rapier.
53. John Unnerud / Ole Stamnes (N) – Citroen DS 19.
54. Richard Tilley / Franck Rutter (GB) – Morris Cooper S.
55. Jean Jacques Thuner / J.M.Gretener (CH) – Triumph TR 4.
56. Henri Ziegler / M.Racle (CH) – Austin Cooper S.
57. Jean Paul Joly / Michel Nicol (F) – Citroen DS 19.
58. Klaus Block / Herbert Paul (D) – BMW 1800.
59. Hans Weigel / Wolfgang Witzl (D) – Mercedes Benz 220 SE.
60. Wolfgang Levy / Heniz Walther (D) – BMW 1800.
61. Alfred Burkhardt / Heinrich Huber (D) – Ford Taunus.
62. P.Ekholdt / J.Haraldsen (N) – Saab.
63. Joachim Springer / Jochen Neerpasch (D) – Ford Taunus.
64. Ernest Hunt / Roger Mac (GB) – Hillman Imp.
65. Carl Syberg / Poul Olsen (DK) – Volvo.
66. A.Pilhatsch / Olle Karger (A) – Volvo.
67. Jean Hebert / Georges Burgraff (F) – Alfa Romeo Giulia Super Ti.
68. Peter Bolton / Miki Kenipley (GB) – Vauxhall VX 4/90.
69. K.James / Michael Hugues (GB) – Rover.
70. James Bullough / Thomas Warrurton (GB) – Ford Cortina.
71. Hermann Müller / Herbert Müller – Volkswagen.
72. Maurice Gatsonides / Albert Ilcken (NL) – Hillman Imp.
73. Gunter Wallrabenstein / Friedel Herborn (D) – VW Concinelle.
74. Terry Hunter / John King (GB) – Morris Cooper.
75. Claudine Bouchet / Alexander Kissel (F) – Citroen DS 19.
76. Willi Petry / Tilo Denker (D) – Volvo 122.
77. Henry Taylor / Brian Meila (GB) – Ford Cortina.
78. Maurice Peyrot / Georges Rouit (F) – Citroen DS 19.
79. M.Martin / Guy Martin (F) – Ford Lotus Cortina.
80. Jacques Cheinisse / Bernard Trammont (F) – Alpine Renault A 108.
81. Jean Claude Monin / A.Gransart (F) – Volvo.
82. Henry Burke / Max Daghorn (GB) – Volvo.
83. Eugen Bosman / A.Menzies (RPA) – Austin Cooper S.
84. Olle Bromark / Kjeft Lyxell (S) – Saab 96.
85. Lucien Pentier / Pierre Boucher (F) – Citroen DS 19.
86. Edgard Julien / Claude Roure (F) – Citroen DS 19.
87. Pierre Maublanc / Mosnier (F) – Fiat Abarth 1000.
88. Scott Harvey / Gene Henderson (USA) – Plymouth Vaillant.
89. Stanislas Motte / Jean Marie Buyssens (F) – NSU Prinz IV.
90. Dieter Lambart / Horst Walter (D) – Opel Kadett.
91. Evald Stock / Hans Braun (D) – VW.
92. Joseph Forster / Frederick Sleight (GB) – Austin Cooper S.
93. H.Ehringe / Anna Li Lindquist (S) – VW.
94. Peter Roberts / Graham Warner (GB) – Reliant Sabre.
95. Jean Clement / Paul Justamond (F) – Alfa Romeo Giulia Ti.
96. Robert Barret / Caroline Chevin (F) – Simca 1000.
97. Edward Gjolberg / Aage Braein (N) – Škoda Octavia.
98. A.Pinasco / G.Sanfilippo (I) – Alfa Romeo.
99. Pelle Jacobsson / Jorgen Petersen (DK) – VW 1500 S.
100. Kenneth Brierley / John Fairer (GB) – Ford Zodiac.
101. Leo Cella / de Villa (I) – Lancia Flavia.
102. M.Courtes / Aicard (F) – Fiat 2300 S.
103. Theo Klinck / Theo Fuger (D) – Glas S 1004.
104. Alexander Hoch / Egon Gleich (CH) – Mercedes Benz 220 SE.
105. Jack Anderton / Keith Barraglough (GB) – Ford Cortina.
106. Juan Nielsen / Henning Henriksen (DK) – Volvo.
107. Graham Hill / Ian Walker (GB) – Ford Falcon Sprint.
108. Jacques Folletete / Christiane Dubuet (F) – Citroen DS 19.
109. Walter Pöltinger / Ernst Merinsky (A) – Steyr Puch 700 TR.
110. Claude Savoye / Etienne Girard (F) – Morgan 4/4.
111. Armin Skotvedt / Thas Strandrud (N) – Morris Cooper S.
112. Henry Brocke / Paul Easter (GB) – Austin Cooper S.
113. Gordon King / Cafia Sproxton (GB) – Ford Cortina.
114. Harry Bengtsson / Ivar Eikrem (S) – VW.
115. Peter Harper / John Sprinzel (GB) – Ford Falcon.
116. Raider Buran / Svela Norvang (N) – Saab.
117. Toro Noren / Steve Stensrud (N) – Volvo.
118. M.Huismann / J. Claude Linschoten (NL) – Volvo.
119. Claude Barbier / Henri Liagre (F) – Simca 1000.
120. H.Lund / B.Holmberg (S) – Saab.
121. Estanislao Reverter / Oscar Caproti (E) – Ford Lotus Cortina.
122. Robert Buchet / Michel Gauvin (F) – Porsche.
123. Jurgen Nielsen / Stutton Nielsen (DK) – Hillman Imp.
124. O.Rosenblatt / Lambert Biesheuvel (NL) – Triumph Vitesse.
125. Jacquen Metairie / J.Claude May (F) – Alfa Romeo.
126. F.Capra / Jacques Lenoir (MC) – Alfa Romeo Giulia.
127. Holge Kristiansen / O.Berg (N) – Ford Cortina.
128. Joseph Ortega / Jean Yves Imberty (F) – Renault R8.
129. Norman Harvey / Denis Cardell (GB) – Morris Cooper S.
130. Carlo Facetti / “Von Baum” (I) – Lancia Fulvia.
131. Guy Jouanneaux / C.Neveu (F) – Citroen DS 19.
132. Michael Frostick / G.Burgess (GB) – Hillman Imp.
133. Keith Ballisat / Andrew Cowan (GB) – Hillman Imp.
134. Carl Mader / Helmut Rathjen (D) – Porsche.
135. Paul Coltelloni / Ido Marane (F) – Citroen DS 19.
136. Roland Cuynet / Guy Jeanniard (F) – Peugeot 404.
137. Bjarne Lundberg / Bertil Rehnfelt (S) – Ford Falcon Sprint Futura.
138. Lani Usterud Svendsen / Odd Sanne (N) – Saab.
139. Odd Thrana / Arne Agnalt (N) – Auto Union DKW.
140. Albert Hill / James Shaw (GB) – MG 1100.
141. Stig Eklund / Roma Lundh (S) – Renault R8.
142. Gerd Schaefer / Gerhard Kurtze (D) – Glas.
143. “Tumrey Franklin” / Conso (F) – Alfa Romeo Giulia.
144. Jean Clement / Philippe Trouchaux (F) – Austin Cooper S.
145. Vaclav Bobek / Vojtech Rieger (CS) – Škoda Octavia TS 1200.
146. Trant Jarman / Sam Croft Pearson (USA) – Plymouth Vaillant.
147. Robert Tixador / Vincent Percher (F) – Auto Union DKW 900.
148. Arthur Meredith Owens / Gatson Shanley (GB) – MG 1100.
149. Armand Schaefer / Jean Briffaud (CH) – Lancia Flavia.
150. Ton Belso / Peter Kjarulf (DK) – Volvo.
151. G.de Andres / Enrique Ruiz Gimenez (E) – Alfa Romeo Giulia.
152. Christian Poirot / Massing (F) – Auto Union DKW.
153. W.Clemens / Timothy Bosence (GB) – Morris Cooper.
154. Hans Frohlich / Hans Beck (D) – Opel Kadett.
155. K.Reidl / N.Elleman Jacobsen (DK) – Volvo.
156. Sven Nystrom / Jan Kruger (S) – BMW.
157. Horst Leukel / K.Hinneke (D) – Fiat Abarth.
158. Graham Warner / John Spiers (GB) – Reliant Sabre.
159. Ruprecht Hopfen / Billy Mennell (A) – Volvo.
160. Guemar Granroth / Fred Geitol (SF) – Saab.
161. Wills Dreyer / Herbert Boese (DK) – Porsche.
162. L.Schou Nielsen / N.Pettersen (N) – Škoda.
163. Ray Pinder / C.Pollard (GB) – Jaguar Type E 3.8L.
Zgłoszono 306 zawodników, wystartowało 299, ukończyło 163
.

Wyniki.

Wyniki

Wyniki.

Copyright © 2012-2018 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl