Jesteś tutaj: Strona główna » ZAGRANICA » Rajdy » 1949 » 33 Targa Florio. 9 Giro di Sicilia. 20.03.1949r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

Błażej Krupa

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

33 Targa Florio. 9 Giro di Sicilia. 20.03.1949r.

Plakat


Trasa długości: 1077,614 km.
Średnia prędkość zwycięzcy: 81,494 km/godz.

Lista startowa.

Nr.2.   Raimondo Gangitano / Gioacchino Gangitano – Fiat 500B.
Nr.4.   Carlo Marsaglia /  ?  - Fiat 500.
Nr.5.   Raffaele Cisternino – Fiat 500.
Nr.6.   Salvatore Russo / Grifeo – Fiat 500A.
Nr.7.   Gregorio Guzzardi / Schermi – Fiat 500B.
Nr.8.   Giuseppe Giglio / Renzo Neri – Fiat 500B.
Nr.9.   Umberto Cammarata – Fiat 500.
Nr.10. Francesco La Paglia / Aurelio Signorelli – Fiat 500B.
Nr.12. Roberto Delpech – Fiat 500.
Nr.13. Mario Beltrachini / Murno – Fiat 500B.
Nr.14. Rosario Mandina / Domenico Li Volsi – Fiat 500B.
Nr.15. Angelo Sbordone / Camillo Giuliani – Fiat 500B.
Nr.16. Ferdinando Nicolosi – Fiat 500.
Nr.17. Vittorio Jemma / Domenico Tramontana – Fiat 500B.
Nr.18. Carlo Pintacuda / Ernesto Fuschi – Fiat 500B.
Nr.19. Renato Amati / Francesco Tamma – Fiat 500B.
Nr.20. Bruno Barbaro / Letterio Cuncinotta – Piccolo Fiat 500.
Nr.40. Gianfranco Bornigia / Tullio Pacini – Fiat 1100B.
Nr.41. Edoardo di Salvo – Fiat 1100B.
Nr.43. Vittorio Sole – Lancia Ardea 900.
Nr.44. Mario Enrico Coda / Alessandro Tavolino – Lancia Ardea.
Nr.45. Antonio di Salvo / Mario Falanga – Fiat 1100B.
Nr.46. Antonino Barbagallo – Fiat 1100B.
Nr.48. Carmelo di Pasquale / Cappuzzello – Fiat 1100B.
Nr.49. Giuseppe Mongelli / Ennio Tannoia – Fiat 1100B.
Nr.50. Michelle de Stefani – Fiat 1100B.
Nr.51.Domenico Minneci / Fici – Fiat 1100B.
Nr.52. Stefano Durante – Fiat 1100B.
Nr.53. Cesare Folli / Mario Villano – Fiat 1100B.
Nr.54. Arcangelo Alu – Fiat 1100B.
Nr.55. Gastone Crepaldi – Lancia Ardea 900.
Nr.56. Stefano Alquati / Balestrini – Fiat 1100B.
Nr.58. Domenico Fantauzzo / Domenico Lucchese – Fiat 1100B.
Nr.59. Gino de Sanctis / Agostino Prosperi – Fiat 1100B.
Nr.100.Gustavo Leanza / di Garofalo – Fiat 1100B.
Nr.102.Giovanni Pezzino / di Giunta – Fiat 1100B.
Nr.103.Umberto Cagli / Sergio Banti – Fiat 1100B.
Nr.104.Giuseppe Attanasio / Vito Sante Boido – Fiat 1100B.
Nr.120.Giulio Baravelli – Fiat 750.
Nr.121.Berardo Taraschi / Ernesto D’Ilario - Urania BMW 750 Sport.
Nr.122.Ugo Puma / Elio Zagato – Fiat Testadoro Giusti 750.
Nr.123.Giambattista Faraco – Fiat 750.
Nr.124.Aurelio di Cristina / Lorenzo Bonocore - Fiat BMW 750 Sport.
Nr.126.”Cripenus” – Fiat 750.
Nr.127.Roberto Delpech – Fiat 750.
Nr.128.Sesto Leonardi – Fiat Patriarca 750.
Nr.129.Salvatore La Motta / B.Seminara – Fiat Giusti 750 Sport.
Nr.130.Agostino Giardina /  ?  - Fiat Giusti 750 Sport.
Nr.131.Guglielmo Esposito – Siata 750.
Nr.132.Gaetano Gagliano – Fiat 750 Sport.
Nr.133.Michele Schermi / Giuseppe Schermi – Siata 750.
Nr.134.Guido Marino – Fiat 750.
Nr.135.Mario Piccolo /  ?  - Fiat BMW 750 Sport.
Nr.136.Francesco Saltarelli – Fiat 750.
Nr.138.Agostino Gariboldi – Fiat 750.
Nr.139.Celestino Giamporcaro – Fiat 750.
Nr.150.Giuseppe Gagliano – Lancia Aprilia.
Nr.151.Giannino Marzotto / Marco Crosara (I) – Lancia Aprilia.
Nr.152.Mario Reynaldi / Orlando Cravotto – Lancia Aprilia.
Nr.153.Plinio Bona – Lancia Aprilia.
Nr.155.Musmeci – Lancia Aprilia.
Nr.156.Antonio de Filippis / Federico Raffaelli – Lancia Aprilia.
Nr.157.Porrino – Lancia Aprilia.
Nr.158.Francesco Gullo /  ?  - Citroen BL 11.
Nr.159.Saro Grassi Bertazzi / Orazio Licciardello – Lancia Aprilia.
Nr.200.Carlo Leonetti /  ?  - Aprilia 1500.
Nr.201.Giovanni Lurani / Harold John Aldington – Bristol 400/2,0.
Nr.202.Girolamo Giacobbe / Alfredo Fondi – Lancia Aprilia.
Nr.203.Aurelio Lorenzetti – Lancia Aprilia.
Nr.204.Bruno Martignoni – Lancia Aprilia.
Nr.205.Antonino d’Agata / Alberto Gasparin – Lancia Aprilia.
Nr.206.Ezio Ferraris / Luciano Pavignano – Lancia Aprilia.
Nr.207.Cesare Folli / Mario Villano – Fiat 1100B.
Nr.208.Guido Donato / Giorgio Basile – Lancia Aprilia.
Nr.210.Luigi Rossi / Ferdinando Nicolosi – Lancia Aprilia.
Nr.230.C.Scionti / Pappalardo – Fiat Sconti 1100 Sport.
Nr.231.Vittorio Jemma – Nardi Danese Fiat 1100.
Nr.232.Antonio Pucci / Francesco Faraco – Cisitalia 202.
Nr.234.I.Bassegio / d’Angelo – Fiat 1100S.
Nr.235.Rosario Mucera / Giuseppe Rizzo – Fiat 1100S.
Nr.236.Emanuele de Maria / Giovanni de Maria (I) – Fiat 1100S.
Nr.234.Igino Baseggio / d’Angelo – Fiat 1100S.
Nr.237.Faraone – Fiat 1100.
Nr.238.Serafino Castro / Buscemi – Fiat 1100S.
Nr.239.Pollara – Fiat 1100.
Nr.240.Giuseppe Sutera / Pietro Gelfo – Fiat 1100S.
Nr.241.Enzo Giordano – Cisitalia 202.
Nr.242.Giovanni Amato / d’Arrigo – Cisitalia 202.
Nr.243.Baldassare Grimaldi – Cisitalia 202.
Nr.244.Franco Cornacchia / Alessandro Bassi – Osca MT4.
Nr.245.Piero Scotti /  ?  Cisitalia 202.
Nr.246.Pietro Mucera /  ?  - Fiat 1100S.
Nr.247.Ignazio lo Monaco / Angelo lo Monaco – Fiat Lo Monaco 1100.
Nr.248.Ovidio Capelli / Orlando Gerli (I) – Fiat 1100S.
Nr.249.Emanuele Nasi – Fiat 1100.
Nr.250.Raimondo Lanza di Trabia / Adriano Stagni – Fiat 1100S.
Nr.251.Guido Scagliarini /  ? – Cisitalia 202.
Nr.253.Carlo Graziano / Augusto Zanardi – Fiat 1100S.
Nr.254.Elio Checcacci – Fiat 1100.
Nr.255.Gaetano Zurlo / Antonio Zurlo (I) – Fiat Paganelli 1100S.
Nr.256.Nuccio Bertone / Antonio Cernigliaro (I) – Stanguellini 1100 Sport.
Nr.257.Angelo Lo Monaco – Fiat 1100.
Nr.258.”Elle” – Cisitalia 202.
Nr.259.Aurelio Perrone – Cisitalia 202.
Nr.300.Francesco Siracusa – Fiat 1100.
Nr.301.Manlio Duberti – Fiat 1100.
Nr.302.Scalambro – Fiat 1100.
Nr.303.Inico Bernabei / Adolfo Macchieraldo (I) – Cisitalia 202 MM coupe.
Nr.304.Pacifici – Cisitalia 202.
Nr.305.Michele Baglio / Giuseppe Parla – Fiat 1100.
Nr.306.Francesco Arezzo – Cisitalia 202.
Nr.307.Abrucci – Cisitalia 202.
Nr.308.V.Longo – Fiat 1100.
Nr.309.Gagliano – Fiat 1100.
Nr.310.Calabro – Fiat 1100.
Nr.311.Giuseppe Tassara / Archimede Rosa – Cisitalia 202.
Nr.312.Stefano la Motta / Gennaro Alterio – Cisitalia Gilco.
Nr.330.Giovanni Rocco / Placido Prete (I) – Alfa Maserati Prete.
Nr.331.Nicola Musmeci / Enzo Catania (I) – Maserati A6 GCS.
Nr.334.Dorino Serafini / Rodolfo Haller – Frazer Nash High Speed BMW.
Nr.335.Franco Rol / Vincenzo Richiero (I) – Alfa Romeo 6C 2500 SS.
Nr.336.Francesco Beneventano / Vittorio Omar Nardi Danese – Alfa Romeo 2500.
Nr.337.Roberto Vallone / Sergio Sighinolfi – Ferrari 166 MM.
Nr.338.Antonio de Filippis / Giuseppe Ruggiero – Camen Bimotore.
Nr.340.Santi - Maserati.
Nr.341.Sonio Coletti / Fabrizio Serena di Lapigio – Lancia Aprilia Sport.
Nr.342.Giacomo Mucera / Raffaele Nifosi – Fiat Mucera 1500.
Nr.343.Franco Cortese /  ?  - Ferrari 166S.
Nr.344.Clemente Biondetti / Aldo Benedetti (I) – Ferrari 166 Spyder Corsa.
Nr.345.Salvatore Russo Velis / Salvatore Scuderi – Lancia Aprilia Sport.
Nr.346.Bruno Sterzi / Enzo Monari – Ferrari 166S.
Nr.347.Giovanni Bracco / Umberto Maglioli – Ferrari 166 Inter.
Nr.348.Ferdinando Righetti /  ?  - Fiat Stanguellini 1500 Sport.
Nr.349.Giampiero Bianchetti /  ?  - Ferrari 166S.
Nr.352.Emilio Romano / Gianni Damiani – Maserati A6 GCS.

 C.Scionti i Pappalardo – Fiat Sconti 1100 Sport.

C.Scionti i Pappalardo – Fiat Sconti 1100 Sport.

Enzo Giordano – Cisitalia 202.

Enzo Giordano – Cisitalia 202.

Giuseppe Tassara i Archimede Rosa – Cisitalia 202.

Giuseppe Tassara i Archimede Rosa – Cisitalia 202.

Giacomo Mucera i Raffaele Nifosi – Fiat Mucera 1500

Giacomo Mucera i Raffaele Nifosi – Fiat Mucera 1500.

Bruno Sterzi i Enzo Monari – Ferrari 166S.

Bruno Sterzi i Enzo Monari – Ferrari 166S.

Ignazio lo Monaco i Angelo lo Monaco – Fiat Lo Monaco 1100.

Ignazio lo Monaco i Angelo lo Monaco – Fiat Lo Monaco 1100.

Raimondo Gangitano i Gioacchino Gangitano – Fiat 500B.

Raimondo Gangitano i Gioacchino Gangitano – Fiat 500B.

Berardo Taraschi i Ernesto D’Ilario - Urania BMW 750 Sport.

Berardo Taraschi i Ernesto D’Ilario - Urania BMW 750 Sport.

Aurelio di Cristina i Lorenzo Bonocore - Fiat BMW 750 Sport.

Aurelio di Cristina i Lorenzo Bonocore - Fiat BMW 750 Sport.

Antonio de Filippis i Federico Raffaelli – Lancia Aprilia.

Antonio de Filippis i Federico Raffaelli – Lancia Aprilia.

Saro Grassi Bertazzi i Orazio Licciardello – Lancia Aprilia.

Saro Grassi Bertazzi i Orazio Licciardello – Lancia Aprilia.

Antonio Pucci i Francesco Faraco – Cisitalia 202.

Antonio Pucci i Francesco Faraco – Cisitalia 202.

Pietro Mucera - Fiat 1100S.

Pietro Mucera - Fiat 1100S.

Gaetano Zurlo i Antonio Zurlo – Fiat Paganelli 1100S.

Gaetano Zurlo i Antonio Zurlo – Fiat Paganelli 1100S.

Clemente Biondetti i Aldo Benedetti – Ferrari 166 Spyder Corsa.

Clemente Biondetti i Aldo Benedetti – Ferrari 166 Spyder Corsa.

Salvatore Russo Velis i Salvatore Scuderi – Lancia Aprilia Sport.

Salvatore Russo Velis i Salvatore Scuderi – Lancia Aprilia Sport.

Clemente Biondetti i Aldo Benedetti – Ferrari 166 Spyder Corsa.

Clemente Biondetti i Aldo Benedetti – Ferrari 166 Spyder Corsa.

Giannino Marzotto i Marco Crosara – Lancia Aprilia.

Giannino Marzotto i Marco Crosara – Lancia Aprilia.

I.Bassegio i d’Angelo – Fiat 1100S.

I.Bassegio i d’Angelo – Fiat 1100S.

Emanuele de Maria i Giovanni de Maria (I) – Fiat 1100S.

Emanuele de Maria i Giovanni de Maria – Fiat 1100S.

Serafino Castro i Buscemi – Fiat 1100S.

Serafino Castro i Buscemi – Fiat 1100S.

Enzo Giordano – Cisitalia 202.

Enzo Giordano – Cisitalia 202.

Guido Scagliarini – Cisitalia 202.

Guido Scagliarini – Cisitalia 202.

Clemente Biondetti i Aldo Benedetti – Ferrari 166 Spyder Corsa.

Clemente Biondetti i Aldo Benedetti – Ferrari 166 Spyder Corsa.

Gaetano Gagliano – Fiat 750 Sport.

Gaetano Gagliano – Fiat 750 Sport.

Giuseppe Sutera i Pietro Gelfo – Fiat 1100S.

Giuseppe Sutera i Pietro Gelfo – Fiat 1100S.

Giuseppe Mongelli i Ennio Tannoia – Fiat 1100B.

Giuseppe Mongelli i Ennio Tannoia – Fiat 1100B.

Rosario Mucera i Giuseppe Rizzo – Fiat 1100S.

Rosario Mucera i Giuseppe Rizzo – Fiat 1100S.

Mario Piccolo - Fiat BMW 750 Sport.

Mario Piccolo - Fiat BMW 750 Sport.

Giampiero Bianchetti  - Ferrari 166S.

Giampiero Bianchetti  - Ferrari 166S.

Giovanni Amato i d’Arrigo – Cisitalia 202.

Giovanni Amato i d’Arrigo – Cisitalia 202.

Gaetano Gagliano – Fiat 750 Sport.

Gaetano Gagliano – Fiat 750 Sport.

Klasyfikacja generalna.

1. Clemente Biondetti / Aldo Benedetti (I) – Ferrari 166 Spyder Corsa. 13h15:09,000.
2. Franco Rol / Vincenzo Richiero (I) – Alfa Romeo 6C 2500 SS. 13h17:58,000.
3. Giovanni Rocco / Placido Prete (I) – Alfa Maserati Prete. 13h33:10,000.
4. Nicola Musmeci / Enzo Catania (I) – Maserati A6 GCS. 13h52:17,000.
5. Giannino Marzotto / Marco Crosara (I) – Lancia Aprilia.
6. Emanuele de Maria / Giovanni de Maria (I) – Fiat 1100S.
7. Inico Bernabei / Adolfo Macchieraldo (I) – Cisitalia 202 MM coupe.
8. Nuccio Bertone / Antonio Cernigliaro (I) – Stanguellini 1100 Sport.
9. Gaetano Zurlo / Antonio Zurlo (I) – Fiat Paganelli 1100S.
10. Ovidio Capelli / Orlando Gerli (I) – Fiat 1100S.
11. Giovanni Lurani / Harold John Aldington – Bristol 400/2,0.
12. Carlo Graziano / Augusto Zanardi – Fiat 1100S.
13. Mario Reynaldi / Orlando Cravotto – Lancia Aprilia.
14. Ezio Ferraris / Luciano Pavignano – Lancia Aprilia.
15. Franco Cornacchia / Alessandro Bassi – Osca MT4.
16. Raimondo Lanza di Trabia / Adriano Stagni – Fiat 1100S.
17. Giuseppe Tassara / Archimede Rosa – Cisitalia 202.
18. Girolamo Giacobbe / Alfredo Fondi – Lancia Aprilia.
19. Giacomo Mucera / Raffaele Nifosi – Fiat Mucera 1500.
20. Gino de Sanctis / Agostino Prosperi – Fiat 1100B.
21. Gustavo Leanza / di Garofalo – Fiat 1100B.
22. Giuseppe Mongelli / Ennio Tannoia – Fiat 1100B.
23. Domenico Minneci / Fici – Fiat 1100B.
24. Carmelo di Pasquale / Cappuzzello – Fiat 1100B.
25. Umberto Cagli / Sergio Banti – Fiat 1100B.
26. Saro Grassi Bertazzi / Orazio Licciardello – Lancia Aprilia.
27. Cesare Folli / Mario Villano – Fiat 1100B.
28. Luigi Fiertler / Giuseppe Mascioli – Alfa Romeo 6C 2500.
29. Giuseppe Attanasio / Vito Sante Boido – Fiat 1100B.
30. Rosario Mucera / Giuseppe Rizzo – Fiat 1100S.
31. Mario Enrico Coda / Alessandro Tavolino – Lancia Ardea.
32. Stefano Alquati / Balestrini – Fiat 1100B.
33. Domenico Fantauzzo / Domenico Lucchese – Fiat 1100B.
34. Angelo Sbordone / Camillo Giuliani – Fiat 500B.
35. Giovanni Pezzino / di Giunta – Fiat 1100B.
36. Raimondo Gangitano / Gioacchino Gangitano – Fiat 500B.
37. Bruno Barbaro / Letterio Cucinotta Piccolo – Fiat 500B.
38. Carlo Pintacuda / Ernesto Fuschi – Fiat 500B.
39. Ugo Puma / Elio Zagato – Fiat Testadoro Giusti 750.
40. Francesco La Paglia / Aurelio Signorelli – Fiat 500B.
41. Giuseppe Giglio / Renzo Neri – Fiat 500B.
42. Antonio di Salvo / Mario Falanga – Fiat 1100B.
43. Vittorio Jemma / Domenico Tramontana – Fiat 500B.
44. Michele Schermi / Giuseppe Schermi – Siata 750.
45. Renato Amati / Francesco Tamma – Fiat 500B.
46. Mario Beltrachini / Murno – Fiat 500B.
47. Salvatore Russo / Grifeo – Fiat 500A.
Wystartowało 114 załóg, ukończyło 47
.


Copyright © 2012-2018 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl