Jesteś tutaj: Strona główna » ZAGRANICA » Rajdy » 1948 » 15 Mille Miglia (I). 2.05.1948r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

Błażej Krupa

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

15 Mille Miglia (I). 2.05.1948r.

Informator

Trasa długości: 1833,038 km.

Lista startowa.

Nr.3.   Alberto Ascari / Guerino Bertocchi (I) – Maserati A6 GCS.
Nr.7.   Piero Taruffi / Domenico Rabbia (I) – Cisitalia 1200 berlinetta aerodinamica.
Nr.10.  Franco Cortese / Adelmo Marchetti (I) – Ferrari 166S spiker.
Nr.15.  Giudo Scagliarini / Cornelio Maffiodo (I) – Cisitalia 202 berlinetta.
Nr.16.  Clemente Biondetti / Giuseppe Navone (I) – Ferrari 166 S coupe Allemano.
Nr.20.  Franco Rol / Alessandro Gaboardi (I) – Alfa Romeo 6C 2500 Competizione.
Nr.21.  Bianchi / Aretto – Lancia Aprilia.
Nr.22.  Piero Dusio / Carlo Dusio (I) – Cisitalia 202 SMM.
Nr.23.  Mario Porrino / A.Delpiano – Cisitalia 202 MM spider “Razzo”.
Nr.30.  Mario Tadini / Canavesi (I) – Alfa Romeo 6C 2500 Spider.
Nr.37.  Nick Haines / Rodolfo Haller (GB) – Healey 2400 “Elliott”.
Nr.38.  Leonardo Quadri / Mirella Quadri – Lancia Aprilia.
Nr.44.  Donald Healey / Geoffrey Healey (GB) – Healey 2400 Westland.
Nr.51.  Emilio Romano / P.Cresta (I) – Alfa Romeo 8C 2900B.
Nr.52.  Pasquale Ermini / M.Quentin (I) – Fiat Ermini 1100 Sport.
Nr.53.  Felice Bonetto / M.Maritano (I) – Cisitalia 202 SMM.
Nr.56.  Vincenzo Auricchio / Gualaschi (I) – Maserati A6 GCS.
Nr.57.  Giampiero Bianchetti / Giovanna Maria Cornaggia Medici (I) – Alfa Romeo 6C 2500 Spider.
Nr.61.  Franco Cornacchia / Piero Facetti (I) – Cisitalia 202.
Nr.63.  Ovidio Capelli / Gerli (I) – Maserati A6 GCS.
Nr.65.  Ermanno Gurgo Salice / Archimede Rosa (I) – Alfa Romeo 6C 2500 SS.
Nr.67.  Salvatore Ammendola / Mario Baj (I) – Maserati A6 GCS.
Nr.69.  Giovanni Cattina / M.Benaglia – Alfa Romeo 6C 2500.
Nr.73.  Alberto Comirato / Lia Comirato Dumas (I) – Fiat Comirato 1100 Sport.
Nr.76.  Giovanni Lurani / Guglielmo Sandri (I) – Healey 2400 “Elliott”.
Nr.82.  Aldi Terigi / M.Berti (I) – Stanguellini S 1100 spider.
Nr.84.  Lorenzo Girard / Carando – Fiat 1100.
Nr.86.  Inico Bernabei / Sari (I) – Cisitalia 202 MM berlinetta.
Nr.89.  Enrico Anselmi / Remy Jacazio (I) – Fiat 1100.
Nr.92.  Enrico Adanti / Spadoni (I) – Lancia Aprilia spider.
Nr.97.  Giulio Baravelli / M.Pomes (I) – Fiat 500.
Nr.100. Andrea Gorla / Mario Avalle (I) – Fiat 500 Siata.
Nr.101. Zanetti / Alberti – Fiat 1100.
Nr.104. Giuseppe Bertone / Franco Bertani (I) – Stanguellini S 1100.
Nr.106. M.Reynaldi / O.Cravotto (I) – Lancia Aprilia.
Nr.107. Adolfo Macchieraldo / G.Castelli (I) – Cisitalia 202 berlinetta.
Nr.113. Antonio Prina / Pietro Fontanella (I) – Fiat 500 Siata.
Nr.117. Renato Ambrosini / D.Borgialli (I) – Siata 500 Spider Fiat.
Nr.120. Gino Valenzano / R.Motto (I) – Fiat N.D.
Nr.121. Dioscoride Lanza / Vincenzo Leone (I) – Fiat Leone 1100 Sport.
Nr.123. Colombo / Giorgio Morelli – Lancia Aprilia.
Nr.126. N.Colnaghi / F.Pozzoni – Fiat 1100 S berlinetta.
Nr.127. Diego Capelli / Giuseppe Veronelli (I) – Fiat 1100.
Nr.129. Gino De Sanctis / A.Prosperi – Fiat 508C Balilla.
Nr.133. Franco Piccinini / Armando Francois (I) – Lancia Aprilia.
Nr.135. Luigi Segre / Bruno Martignoni (I) – Fiat 1100 Monviso.
Nr.136. L.Da Fano / Galimberti – Fiat 1100.
Nr.137. A.Zardi / Zanardi – Fiat 1100.
Nr.144. Roberto Gandini / S.Tedeschi (I) – Fiat 1100 S berlinetta.
Nr.149. Antonio Nicolai / F.Cagnotto (I) – Fiat 500.
Nr.158. G.Parazzoli / G.Gaboardi – Cisitalia 202.
Nr.160. Alberto Nespoli / Antonio Brivio (I) – Lancia Aprilia.
Nr.162. S.Pernigotti / Zorzoli – Lancia Aprilia.
Nr.163. Ettore Morelli / Armando Morelli – Fiat 1100.
Nr.173. M.Longoni / Cantalupo – Lancia Aprilia.
Nr.178. Bruno Sterzi / Ferdinando Righetti (I) – Ferrari 166 S spider Allemano.
Nr.181. Aprile Palmer / W.Moroni (I) – Cisitalia 202.
Nr.188. Antonio Bortolami / O.Pippa – Fiat 1100.
Nr.200. Restelli / A.Finardi – Fiat 1100.
Nr.206. U.Veroni / Ferraris – Fiat 1100.
Nr.210. Giulio Cabianca / Ernesto Menato (I) – Fiat 1100 S.
Nr.211. A.Bosi / J.Vincs – Citroën 15.
Nr.224. Spartaco Graziani / L.Consani (I) – Alfa Romeo 6C 2500.
Nr.236. Renato Turolla / Francesco Turolla – Fiat 500.
Nr.238. Alberico Cacciari / Marcelo Gallerani (I) – Fiat 1100 S berlinetta.
Nr.241. E.Garufi / Pozzoli – Stanguellini S 1100.
Nr.248. Carlo Scagliarini / Guglielmo Masi (I) – Stanguellini S 1100.
Nr.251. Francesco Beneventano / N.D’Agata – Alfa Romeo N.D.6C 2500 Spider.
Nr.255. V.Ceccoli / Giampiero Segafredo (I) – Fiat 500.
Nr.257. Armando Bevilacqua / P.Carboni – Fiat 1100 Metano.
Nr.268. M.de Peppo / D.Pisaneschi (YV) – Fiat 1500.
Nr.281. G.Panzacchi / A.Faccioli – Fiat Siata 500.
Nr.283. A.Chieregato / Gian Paolo Volpini (I) – Cisitalia 202 SMM.
Nr.286. Pietro Pozzi / B.Mari – Lancia Aprilia.
Nr.287. Alberto Mazza / G.Romanelli – Lancia Aprilia.
Nr.293. Vito Barion / Vittorino Barion (I) – Fiat 500 berlinetta.
Nr.297. Soave Besana / Gabriele Besana (I) – Ferrari 166 Spyder Corsa.
Nr.303. Mario Fenocchio / Domenico Fenocchio (I) – Fiat Siata Spider Corsa.
Nr.314. Enrico Cane / A.Bignardi – Fiat 500.
Nr.319. Carlo Braga / Egisto Baistrocchi (I) – Fiat 1100 spider.
Nr.329. Eugenio Genazzoni / Corsini – Fiat 500.
Nr.354. R.Sava / Michele Schermi – Fiat 1100.
Nr.356. A.Russo / G.Ughetti (I) – Stanguellini 2800 SN.
Nr.364. Sonio Coletti Perucca / M.Theodoli – Lancia Aprilia.
Nr.367. Banfi / Benzoni – Cisitalia 202.
Nr.391. Carrara / I.Artina – Fiat 1100.
Nr.395. A.Pedretti / Alessio – Fiat 1100 S spider.
Nr.407. F.Cerioli / Meroni – Fiat 500.
Nr.417. O.Bettini / A.Lorenzini – Fiat 1100.
Nr.424. M.Xausa / Vincon – Fiat 500.
Nr.425. A.De Michelis / A.Pedrocco – Fiat 1100 S berlinetta.
Nr.426. B.Loviselli / E.Loviselli – Fiat 1100.
Nr.427. Ferrucio Lamborghini / G.Baglioni (I) – Fiat 500.
Nr.434. Francesco Giardini / G.Cassai (I) – Fiat 500.
Nr.435. M.Falleni / Roghi – Fiat 1100.
Nr.438. Masetti / A.Masetti – Fiat 500.
Nr.439. Mario Brambilla / Dante Spreafico (I) – Fiat 1100.
Nr.441. Antonio Mantori / G.Risetti (I) – Fiat 1100.
Nr.444. Roberto / Bonetti – Fiat 1100.
Nr.446. S.Asti / F.Asti – Lancia Aprilia.
Nr.448. Stefano Alquati / G.Mondini – Fiat 1100.
Nr.450. Achille Fona / L.Beltrami – Fiat 1100.
Nr.453. G.Bernardi / Marzola – Fiat 1100.
Nr.455. G.Ramaioli / B.Mangano – Lancia Aprilia.
Nr.458. Bruno Moroni / A.Carta (I) – Fiat 1100.
Nr.463. Giovanni Caffaro / M.Caffaro – Fiat 1100.
Nr.464. D.Minardi / E.Zeni – Lancia Aprilia.
Nr.465. Luigi Merati / P.Tenconi – Fiat 1100.
Nr.469. S.Marabini / Corsini – Fiat 500.
Nr.477. Carlo Strozzi / Caretti – Fiat 500.
Nr.481. O.Bruschi / M.Giordano – Lancia Aprilia.
Nr.502. Mario Bornigia / Franco Bornigia (I) – Lancia Aprilia.
Nr.504. Stefano Marsaglia / G.Marsaglia (I) – Lancia Aprilia.
Nr.510. Filippo Tassara / Giuseppe Tassara – Maserati A6 1500 berlinetta Pinin Farina.
Nr.511. Romano Biagetti / G.Magrini – Lancia Aprilia.
Nr.513. P.Jancovich / Polacco – Fiat 1100.
Nr.515. Agostino di Stefano / P.Pecora (I) – Alfa Romeo 6C 2500 SS coupe Touring.
Nr.516. Bruno Mazzi / Emo Terragnoli (I) – Lancia Ardea.
Nr.518. Innocente Maggi / Zavattarelli – Fiat 1100.
Nr.529. Marcello / Bruno – Fiat 500.
Nr.530. L.Garbini / A.Casoni – Fiat 500.
Nr.537. Vittorio Marzotto / Paolo Marzotto (I) – Lancia Aprilia.
Nr.538. Ferdinando Bassi / M.De Minicis – Stanguellini S 1100.
Nr.540. “Tredici” / L.Garrone – Cisitalia 202 berlinetta.
Nr.541. Edmondo Bucci / Pellegrino Gullini – Fiat 1500.
Nr.547. A.Sebastiani / P.Ceccarelli – Fiat 1100.
Nr.549. L.Montagni / A.Montagni – Lancia Aprilia.
Nr.674. R.Guerrieri / A.Giannelli – Fiat 1100.
Nr.697. Giuseppe Attanasio / Aurelio Lorenzetti (I) – Fiat 1100.
Nr.704. C.Torello / V.Campigli (I) – Lancia Aprilia.
Nr.706. Duberti / C.Coda – Lancia Aprilia.
Nr.707. Mario Coda / A.Guglielminotti Contin – Lancia Ardea.
Nr.710. Bianconcini / Giovanni Branchini – Fiat 1100 Metano.
Nr.733. Manzoni / Lippi – Fiat 1100.
Nr.751. Giannino Marzotto / Umberto Marzotto (I) – Lancia Aprilia.
Nr.758. Todesco / L.Pocher – Fiat 1100.
Nr.761. Bruno Venezian / Achille Albarelli (I) – Lancia Aprilia.
Nr.762. Balboni / Roberto Sgorbati (I) – Fiat 1100 S berlinetta.
Nr.768. Ilfo Minzoni / Chiti (I) – Fiat 1100.
Nr.769. Aldo Benedetti / Ricci – Fiat 1100.
Nr.770. Maggiorello Maggiorelli / Anselmo Maggiorelli (I) – Fiat 500.
Nr.781. Plinio Bona / L.Pavignano (I) – Lancia Aprilia.
Nr.783. Musa / E.Maestri – Fiat 500.
Nr.787. Mario Simonetti / G.Macola (I) – Lancia Aprilia.
Nr.788. Attilio Brandi / Turri (I) – Fiat 500.
Nr.791. Pietro Moscucci / Giulio Moscucci – Fiat 1100.
Nr.795. A.Morandini / A.Marchetti – Stanguellini S 1100.
Nr.798. Guerrini Faccioni / Lino Franceschetti (I) – Maserati A6 GCS.
Nr.1002. Gino Lochi / U.Zunica – Fiat 500.
Nr.1005. Giuseppe Attanasio / Aurelio Lorenzetti (I) – Fiat 1100.
Nr.1006. Silvano Cai / G.Ambrogi (I) – Fiat 500.
Nr.1008. G.Chiappero / A.Ciucci – Cisitalia 202.
Nr.1009. Giorgio Castelnuovo / Siro Sbraci (I) – Fiat 1100.
Nr.1010. Emilio Christillin / Emanuele Nasi (I) – Fiat 1100.
Nr.1011. Arnaldo Bellini / Gianni Damiani (I) – Fiat 1100.
Nr.1012. E.Flamini / R.Flamini – Fiat 1100 S berlinetta.
Nr.1014. Geremia Merati / C.Tenconi – Fiat 1100 S berlinetta.
Nr.1015. Giulio Rollino / Poggio – Fiat 1100 S berlinetta.
Nr.1016. Rolli / C.Cannara – Stanguellini S 1100 berlinetta Bertone.
Nr.1018. G.Forte / R.Moneta – Fiat 1100.
Nr.1021. Francesco Apruzzi / Angelo Apruzzi (I) – Fiat 1100 S berlinetta.
Nr.1022. F.Scotti / Gianfranco Pieratelli (I) – Fiat 1100 S berlinetta.
Nr.1023. T.Gamba / giambelli – Fiat 1100.
Nr.1025. Luigi Marcolini / A.Carbonini – Lancia Aprilia.
Nr.1026. G.Porta (F) / A.Tavolino – Lancia Aprilia.
Nr.1027. S.Romei / B.Burgassi – Lancia Aprilia.
Nr.1029. E.Ferraris / A.Garlanda – Lancia Aprilia.
Nr.1030. Marco Ferrini / Emilio Fioruzzi (I) – Lancia Aprilia.
Nr.1031. Giovanni Bracco / Umberto Maglioli (I) – Lancia Aprilia.
Nr.1033. Rinaldo Bossini / Facca – Fiat 500.
Nr.1034. Vittorio Bulgarini / F.Morandi – Fiat 500.
Nr.1035. F.Crivellari / Caprioglio – Fiat 500.
Nr.1036. Sandro Fiorio / Piero Avalle (I) – Fiat Siata 500 “Pescara”.
Nr.1037. Francesconi / G.Chinellato – Fiat 500 Siata.
Nr.1038. Domenico Ogna / C.Ogna (I) – Fiat 500.
Nr.1039. D.Pulidori / G.Cioni (I) – Fiat 500.
Nr.1040. W.Rivarola / Aldo Berardi – Fiat 500.
Nr.1041. Giuseppe Santi / B.Saiella (I) – Fiat 500.
Nr.1044. P.Rossi / Bruno Facchetti – Fiat 500.
Nr.1046. Rino Ferniani / Piero Pierazzoli (I) – Fiat 500.
Nr.1047. Consalvo Sanesi / Sala (I) – Alfa Romeo 6C 2500 Competizione Berlinetta.
Nr.1049. Tazio Nuvolari / Andrea Scapinelli (I) – Ferrari 166 Spyder Corsa.
Nr.1050. Rota / Gottardo – Alfa Romeo.
Nr.1051. “Nemo” / P.Gianni – GPG 2000.
Nr.1060. Luigi Zannini / G.Cristina – Fiat 1100 S berlinetta.
Nr.1070. Ugo Bormioli / R.Zannini (I) – Fiat 500.
Nr.1090. Giuseppe Borelli / Toni (I) – Fiat 1100.

Franco Cortese i Adelmo Marchetti – Ferrari 166S spiker.

Franco Cortese i Adelmo Marchetti – Ferrari 166S spiker.

Mille Miglia 1948r

Mille Miglia 1948r

Ovidio Capelli i Gerli – Maserati A6 GCS.

Mille Miglia 1948

Mille Miglia 1948

Leonardo Quadri i Mirella Quadri – Lancia Aprilia.

Mille Miglia 1948

Vito Barion i Vittorino Barion – Fiat 500 berlinetta.

Vito Barion i Vittorino Barion – Fiat 500 berlinetta.

Soave Besana i Gabriele Besana – Ferrari 166 Spyder Corsa.

Soave Besana i Gabriele Besana – Ferrari 166 Spyder Corsa.

S.Asti i F.Asti – Lancia Aprilia.

S.Asti i F.Asti – Lancia Aprilia.

Clemente Biondetti i Giuseppe Navone – Ferrari 166 S coupe Allemano.

Clemente Biondetti i Giuseppe Navone – Ferrari 166 S coupe Allemano.

Tazio Nuvolari i Andrea Scapinelli – Ferrari 166 Spyder Corsa.

Tazio Nuvolari i Andrea Scapinelli – Ferrari 166 Spyder Corsa.

Alberto Ascari i Guerino Bertocchi – Maserati A6 GCS.

Alberto Ascari i Guerino Bertocchi – Maserati A6 GCS.

Clemente Biondetti i Giuseppe Navone – Ferrari 166 S coupe Allemano.

Clemente Biondetti i Giuseppe Navone – Ferrari 166 S coupe Allemano.

Consalvo Sanesi i Zanardi Sala – Alfa Romeo 6C 2500 Competizione Berlinetta.

Consalvo Sanesi i Zanardi Sala – Alfa Romeo 6C 2500 Competizione Berlinetta.

M.Xausa i Vincon – Fiat 500.

M.Xausa i Vincon – Fiat 500.

Giovanni Bracco i Umberto Maglioli – Lancia Aprilia.

Giovanni Bracco i Umberto Maglioli – Lancia Aprilia.

Tazio Nuvolari i Andrea Scapinelli – Ferrari 166 Spyder Corsa.

Tazio Nuvolari i Andrea Scapinelli – Ferrari 166 Spyder Corsa.

Mille Miglia 1948

Salvatore Ammendola i Mario Baj – Maserati A6 GCS.

Salvatore Ammendola i Mario Baj – Maserati A6 GCS.

Tazio Nuvolari i Andrea Scapinelli.

Tazio Nuvolari i Andrea Scapinelli.

Alberto Ascari i Guerino Bertocchi – Maserati A6 GCS.

Alberto Ascari i Guerino Bertocchi – Maserati A6 GCS.

Clemente Biondetti i Giuseppe Navone – Ferrari 166 S coupe Allemano.

Clemente Biondetti i Giuseppe Navone – Ferrari 166 S coupe Allemano.

Mario Porrino i A.Delpiano – Cisitalia 202 MM spider “Razzo”.

Mario Porrino i A.Delpiano – Cisitalia 202 MM spider “Razzo”.

Mario Porrino i A.Delpiano – Cisitalia 202 MM spider “Razzo”.

Mario Porrino i A.Delpiano – Cisitalia 202 MM spider “Razzo”.

Nick Haines i Rodolfo Haller – Healey 2400 “Elliott”.

Nick Haines i Rodolfo Haller – Healey 2400 “Elliott”.

Pasquale Ermini i M.Quentin – Fiat Ermini 1100 Sport.

Pasquale Ermini i M.Quentin – Fiat Ermini 1100 Sport.

Vincenzo Auricchio i Gualaschi – Maserati A6 GCS.

Vincenzo Auricchio i Gualaschi – Maserati A6 GCS.

Ermanno Gurgo Salice i Archimede Rosa – Alfa Romeo 6C 2500 SS.

Ermanno Gurgo Salice i Archimede Rosa – Alfa Romeo 6C 2500 SS.

Bruno Sterzi i Ferdinando Righetti – Ferrari 166 S spider Allemano.

Bruno Sterzi i Ferdinando Righetti – Ferrari 166 S spider Allemano.

Enrico Cane i A.Bignardi – Fiat 500.

Enrico Cane i A.Bignardi – Fiat 500.

Carlo Braga i Egisto Baistrocchi – Fiat 1100 spider.

Carlo Braga i Egisto Baistrocchi – Fiat 1100 spider.

Marcello i Bruno – Fiat 500.

Marcello i Bruno – Fiat 500.

Balboni i Roberto Sgorbati – Fiat 1100 S berlinetta.

Balboni i Roberto Sgorbati – Fiat 1100 S berlinetta.

Tazio Nuvolari i Andrea Scapinelli – Ferrari 166 Spyder Corsa.

Tazio Nuvolari i Andrea Scapinelli – Ferrari 166 Spyder Corsa.

Soave Besana i Gabriele Besana – Ferrari 166 Spyder Corsa.

Soave Besana i Gabriele Besana – Ferrari 166 Spyder Corsa.

Aldi Terigi i M.Berti – Stanguellini S 1100 spider.

Aldi Terigi i M.Berti – Stanguellini S 1100 spider.

Clemente Biondetti i Giuseppe Navone – Ferrari 166 S coupe Allemano.

Clemente Biondetti i Giuseppe Navone – Ferrari 166 S coupe Allemano.

Armando Bevilacqua i P.Carboni – Fiat 1100 Metano.

Armando Bevilacqua i P.Carboni – Fiat 1100 Metano.

Tazio Nuvolari i Andrea Scapinelli – Ferrari 166 Spyder Corsa.

Tazio Nuvolari i Andrea Scapinelli – Ferrari 166 Spyder Corsa.

A.Pedretti i Alessio – Fiat 1100 S spider.

A.Pedretti i Alessio – Fiat 1100 S spider.

Consalvo Sanesi i Zanardi Sala – Alfa Romeo 6C 2500 Competizione Berlinetta.

Consalvo Sanesi i Zanardi Sala – Alfa Romeo 6C 2500 Competizione Berlinetta.

Mille Miglia 1948

Giampiero Bianchetti i Giovanna Maria Cornaggia Medici – Alfa Romeo 6C 2500 Spider.

Giampiero Bianchetti i Giovanna Maria Cornaggia Medici – Alfa Romeo 6C 2500 Spider.

Tazio Nuvolari i Andrea Scapinelli – Ferrari 166 Spyder Corsa.

Tazio Nuvolari i Andrea Scapinelli – Ferrari 166 Spyder Corsa.

Clemente Biondetti i Giuseppe Navone – Ferrari 166 S coupe Allemano.

Clemente Biondetti i Giuseppe Navone – Ferrari 166 S coupe Allemano.

Mille Miglia 1948

Tazio Nuvolari i Andrea Scapinelli – Ferrari 166 Spyder Corsa.

Tazio Nuvolari i Andrea Scapinelli – Ferrari 166 Spyder Corsa.

Consalvo Sanesi i Zanardi Sala – Alfa Romeo 6C 2500 Competizione Berlinetta.

Consalvo Sanesi i Zanardi Sala – Alfa Romeo 6C 2500 Competizione Berlinetta.

Clemente Biondetti i Giuseppe Navone.

Zwycięzcy: Clemente Biondetti i Giuseppe Navone.

Klasyfikacja generalna.

1.  Clemente Biondetti / Giuseppe Navone (I) – Ferrari 166 S coupe Allemano. 15h05’44”
2.  Alberto Comirato / Lia Comirato Dumas (I) – Fiat Comirato 1100 Sport. 16h33’08”
3.  Francesco Apruzzi / Angelo Apruzzi (I) – Fiat 1100 S berlinetta. 16h52’30”
4.  Aldi Terigi / M.Berti (I) – Stanguellini S 1100 spider. 16h57’10”
5.  Giudo Scagliarini / Cornelio Maffiodo (I) – Cisitalia 202 berlinetta. 17h00’05”
6.  Giampiero Bianchetti / Giovanna Maria Cornaggia Medici (I) – Alfa Romeo 6C 2500 Spider.
7.  Carlo Scagliarini / Guglielmo Masi (I) – Stanguellini S 1100. 17h14’39”
8.  Emilio Christillin / Emanuele Nasi (I) – Fiat 1100. 17h17’04”
9.  Donald Healey / Geoffrey Healey (GB) – Healey 2400 Westland. 17h26’10”
10. N.Colnaghi / F.Pozzoni – Fiat 1100 S berlinetta. 17h27’56”
11. Enrico Anselmi / Remy Jacazio (I) – Fiat 1100. 17h29’41”
12. Rolli / C.Cannara – Stanguellini S 1100 berlinetta Bertone. 17h31’20”
13. Giovanni Lurani / Guglielmo Sandri (I) – Healey 2400 “Elliott”. 17h32’12”
14. A.De Michelis / A.Pedrocco – Fiat 1100 S berlinetta. 17h36’14”
15. Geremia Merati / C.Tenconi – Fiat 1100 S berlinetta. 17h44’50”
16. Mario Bornigia / Franco Bornigia (I) – Lancia Aprilia. 17h47’49”
17. Giovanni Bracco / Umberto Maglioli (I) – Lancia Aprilia. 17h51’50”
18. Antonio Bortolami / O.Pippa – Fiat 1100. 17h58’02”
19. S.Asti / F.Asti – Lancia Aprilia. 17h59’04”
20. Leonardo Quadri / Mirella Quadri – Lancia Aprilia. 18h04’50”
21. Giuseppe Bertone / Franco Bertani (I) – Stanguellini S 1100. 18h06’05”
22. Spartaco Graziani / L.Consani (I) – Alfa Romeo 6C 2500. 18h13’05”
23. E.Ferraris / A.Garlanda – Lancia Aprilia. 18h14’46”
24. Achille Fona / L.Beltrami – Fiat 1100. 18h16’47”
25. Giulio Rollino / Poggio – Fiat 1100 S berlinetta. 18h24’26”
26. Bianchi / Aretto – Lancia Aprilia. 18h45’32”
27. Stefano Marsaglia / G.Marsaglia (I) – Lancia Aprilia. 18h47’26”
28. Giannino Marzotto / Umberto Marzotto (I) – Lancia Aprilia. 18h54’55”
29. Carlo Braga / Egisto Baistrocchi (I) – Fiat 1100 spider. 18h55’28”
30. S.Romei / B.Burgassi – Lancia Aprilia. 18h58’55”
31. A.Chieregato / Gian Paolo Volpini (I) – Cisitalia 202 SMM. 19h13’48”
32. M.Longoni / Cantalupo – Lancia Aprilia. 19h17’45”
33. Agostino di Stefano / P.Pecora (I) – Alfa Romeo 6C 2500 SS coupe Touring. 19h22’23”
34. S.Pernigotti / Zorzoli – Lancia Aprilia. 19h25’24”
35. O.Bettini / A.Lorenzini – Fiat 1100. 19h36’28”
36. Romano Biagetti / G.Magrini – Lancia Aprilia. 19h37’20”
37. Sandro Fiorio / Piero Avalle (I) – Fiat Siata 500 “Pescara”. 19h37’29”
38. Pietro Pozzi / B.Mari – Lancia Aprilia. 19h43’07”
39. G.Ramaioli / B.Mangano – Lancia Aprilia. 19h47’12”
40. Alberto Mazza / G.Romanelli – Lancia Aprilia. 19h48’03”
41. Luigi Marcolini / A.Carbonini – Lancia Aprilia. 19h56’23”
42. O.Bruschi / M.Giordano – Lancia Aprilia. 20h03’30”
43. Marco Ferrini / Emilio Fioruzzi (I) – Lancia Aprilia. 20h03’56”
44. M.Reynaldi / O.Cravotto (I) – Lancia Aprilia. 20h04’34”
45. Diego Capelli / Giuseppe Veronelli (I) – Fiat 1100. 20h05’42”
46. Francesconi / G.Chinellato – Fiat 500 Siata. 20h23’06”
47. Bruno Moroni / A.Carta (I) – Fiat 1100. 20h48’45”
48. Bruno Moroni / A.Carta (I) – Fiat 1100. 20h49’39”
49. Luigi Merati / P.Tenconi – Fiat 1100. 20h53’47”
50. G.Forte / R.Moneta – Fiat 1100. 21h04’00”
51. Luigi Segre / Bruno Martignoni (I) – Fiat 1100 Monviso. 21h12’30”
52. Giuseppe Attanasio / Aurelio Lorenzetti (I) – Fiat 1100. 21h13’16”
53. Giuseppe Attanasio / Aurelio Lorenzetti (I) – Fiat 1100. 21h15’50”
54. Luigi Zannini / G.Cristina – Fiat 1100 S berlinetta. 21h17’56”
55. Alberico Cacciari / Marcelo Gallerani (I) – Fiat 1100 S berlinetta. 21h22’16”
56. Antonio Nicolai / F.Cagnotto (I) – Fiat 500. 21h51’46”
57. Rinaldo Bossini / Facca – Fiat 500. 23h53’53”
58. W.Rivarola / Aldo Berardi – Fiat 500. 24h35’18”
59. M.Falleni / Roghi – Fiat 1100. 24h48’06”
60. Masetti / A.Masetti – Fiat 500. 24h53’46”
61. Domenico Ogna / C.Ogna (I) – Fiat 500. 25h04’05”
62. M.de Peppo / D.Pisaneschi (YV) – Fiat 1500. 25h04’48”
63. P.Rossi / Bruno Facchetti – Fiat 500. 25h22’36”
64. Gino Lochi / U.Zunica – Fiat 500. 26h31’13”
Wystartowało 188 załóg, ukończyło 64.

Copyright © 2012-2018 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl