Jesteś tutaj: Strona główna » ZAGRANICA » Rajdy » 1967 » Puchar Pokoju i Przyjaźni » 27 Rajd Polski (PL). 3 eliminacja. 2-5.08.1967r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

Błażej Krupa

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

27 Rajd Polski (PL). 3 eliminacja. 2-5.08.1967r.

Motor 16 / 1967

(Motor 16 / 1967)

Motor 31 / 1967

(Motor 31 / 1967)

WŁADZE RAJDU
JURY:
Przewodniczący Ryszard Cendrowicz
Z-ca Przewodniczącego Zygmunt Jaroszewicz
Sekretarz Tadeusz Grela


KIEROWNICTWO:
Komandor Mieczysław Kamieński
V-ce Komandor Sportowy Jan Czopek
Kierownik Biura Kazimierz Czekaj
Kierownik Trasy Aleksander Sobański
Kierownik Zespołów Sędziowskich Władysław Engel
Sekretarz Aleksandra Janik
Dyspeczer i łączność Julian Zabokrzecki
Kier. zabezp. trasy Bolesław Ptak
Kier. Finansowy Tadeusz Turlik
Kier. Komisji Technicznej Jerzy Strenger
Kier. Komisji Obliczeń Jerzy Skalda
Kier. Komisji Nagród Andrzej Eisen
Kier. Biura Prasowego i Prop. Tadeusz Toliński
Kier. Chronometrażu Stanisław Czarnek
Lekarz zawodów Jerzy Jedliński
Kier. Parku Maszyn Józef Polak (junior)
Kwatermistrz Józef Sajboth
Org. rozpoczęcia i zakończenia Marian Pawlak
Kierownik Transportu Jan Szwenk
Gospodarz Józef Polak (senior)
V-ce Komandor Rejonu - Kraków Paweł Baczuń
V-ce Komandor Rejonu - Śląsk Mieczysław Grzegorczyk
V-ce Komandor Rejonu - Dolny Śląsk Bronisław Orliński
V-ce Komandor Rejonu - Opole Andrzej Pietrzyk
V-ce Komandor Rejonu - Nowy Sącz Franciszek Tryszczył
o

Trasa
I etap - I stage
Bt-1 Kraków ul. Kałuży 2.8.
Park Kraków - Lotnisko 15.00 3.8.
Sp-1 Kraków - Lotnisko
PKC-1 Kraków - Kotnisko 18.01
Start
PKP-1 Ojców 18.20
PKC-2 Olkusz 53 18.46
PKP-2 Miechów 19.15
Słomniki
PKC-3 Słupia 197 20.46
Tarnów
PKP-3 Wojnicz
Zakliczyn
Os-1 Gródek n/Dunajcem - D?browa
Tęgoborze
PKC-4 Jurków 319 22.31
Bochnia
PKC-5 Kraków - Hotel Cracovia 392 23.31 3.8.
Las Wolski
OS-2 Wola Justowska - start 3.8.
Bielany - meta 4.8.
PKC-6 Myślenice - Rynek 434 0.06 4.8.
Os-3 Żegocina - start
Młynne - meta
Limanowa
Nowy S?cz
Os-4 Berest - start
Żebraczka - meta
PKC-7 Krynica CPN 575 2.06
Muszyna
Żegiestów
Piwniczna
PKC-8 Stary S?cz - Rynek 630 2.46
Krościenko
Czorsztyn
PKC-9 Nowy Targ 699 3.41
Białka
Os-5 Wierch Poroniec - start
Jaszczurówka - meta
PKC-10 Zakopane - Rondo 745 4.21
PKP-4 Chochołów 4.40
Jabłonka
PKC-11 Osielec 820 5.45 4.8.
Sucha
Rychwałd
Tresna
Międzybrodzie
Os-6 Linia na drodze - start
Straconka - meta
PKP-5 Żywiec
Koniaków
Kamesznica
Os-7 Skrzyżowanie do Zwardonia - start
Koniaków - meta
Kubalonka (szczyt)
PKC-12 Wisław CPN 955 7.40
Ustroń
PKP-6 Puńców
Cieszyn
Jastrzębie Zdrój
PKC-13 Wodzisław Śl?ski 1022 8.40
PKP-7 Oświęcim
Kęty
PKC-14 Andrychów 1113 10.10
Bielsko
Os-8 Linia na drodze - start
Straconka - meta
Żywiec
Kamesznica
Os-9 Skrzyżowanie do Zwardonia - start
Koniaków - meta
Istebna
Kubalonka (szczyt)
PKC-15 Równica (dół) 1229 11.40 4.8
Sg-1 Start: Równica (dół)
Meta: Równica (szczyt) 11.45
Bt-2 Równica (szczyt) 11.55

II Etap - II stage
PKC-16 Równica (szczyt) - start 1235 14.46
PKP-8 Puńców
Cieszyn
PKC-17 Wodzisław Śl?ski 1300 15.41
Racibórz
PKP-9 Branice
PKC-18 Głubczyca 1384 16.51
PKC-10 Krapkowice
Otmuchów
Z?bkowice Sl?skie
PKC-19 Pieszyce 1545 19.11
Os-10 Rościszów-start
Walim-meta
Os-11 Wolibórz - start
Jodłowinik - meta
PKP-11 Nowa Wieś Kłodzka
PKP-12 Szalejów
Polanica Zdrój
PKP-13 Bystrzyca Kłodzka
Kłodzko
PKC-20 Złoty Stok 1690 21.21 4.8
Os-12 Złoty Stok - start
Orłowiec - meta
L?dek Zdrój
Stronie Śl?skie
PKP-14 Idzików
PKP-15 Gniewoszów
Os-13 Zieleniec - start
100 m przed skrzyżowaniem - meta
Sg/Os-14 Kudowa Zdroj - start
Karłów (szczyt) - meta Sg
Radków - meta Os
PKC-21 Radków 1821 22.53 4/5.8.
Os-15 Włodowice - start
Wiórki - meta
Kamionki
PKP-16 Pieszyce
Os-16 Rościszów - start
Walim - meta
PKC-22 Jugowice 1890 23.45
PKC-23 Kamienna Góra 1922 0.15 5.8.
Sp-2 Kowary (szczyt) - Miszkowice -
Jarkowice - Kowary (szczyt)
2 okr?żenia = 62 km
Kowary
PKP-17 Karpacz
Jagni?tków
PKP-18 Michałowice 5.8
PKC-24 Szklarska Poręba 2087 2.25
PKP-19 Świeradów Zdrój CPN
Jelenia Góra
Świebodzice
PKP-20 Świdnica Pl. Grunwald.
PKC-25 Jugowice 2225 4.20
Os-17 Walim - start
Rościszów - meta
Os-18 Jodłownik - start
Wolibórz - meta
Os-19 Radków - start
Kudowa Zdrój - meta
Os-20 Zieleniec - start
Duszniki Zdrój - meta
Polanice Zdrój
PKP-21 Bystrzyca Kłodzka
Ladek Zdrój
Os-21 Orłowiec - start
Złoty Stok - meta
PKP-26 Paczków CPN 2417 7.00
Prudnik
PKC-27 Głubczyce 2501 8.10
PKP-22 Branica
Racibórz
PKC-28 Wodzisław Ślaski 2585 9.20
Cieszyn
PKP-23 Puńców
Ustroń
PKC-29 Wisła CPN 2652 10.20
Kubalonka (szczyt)
PKC-20 Żywiec 2700 11.05
Mikuszowice
Os-22 Straconka - start
Straconka - meta
Tresna
Sucha
Jordanów
PKC-31 Nowy Targ 2821 12.45 5.8.
Krościenko
PKC-32 Stary S?cz 2890 13.45
Muszyna
PKC-33 Krynica CPN 2945 14.30
Os-23 Żebraczla - start
Berest - meta
Nowy S?cz
Limanowa
Os-24 Młynne - start
Żegocina - meta
PKC-34 Bochnia 2055 16.05
Wieliczka
PKC-35 Kraków - Hotel Cracovia 2095 16.50
Bt-3 ul. Kałuzy 17.00

Lista startowa.

1. Maciej Jasiński – Zastawa 750.
2. Andrzej Aleksandrowicz / Mieczysław Biliński – Škoda 1000 MB.
4. Mieczysław Urtnowski – Fiat 850.
5. Jerzy Ujczak – Trabant 601.
6. Ryszard Nowicki / Marian Skiendzielewski – Zastava 750.
7. Julian Robak / Henryk Krakowczyk – Wartburg 1000.
8. Golde / Dresel (DDR) – Wartburg 353.
9. Jan Apathy – Trabant 601.
10. Marek Borowicz – Wartburg 1000.
11. Schwandt / Rauen (DDR) – Wartburg 353.
12. Jerzy Bachtin – Trabant 600.
15. Hornik / Uchrik (CS) – Škoda 1000 MB.
16. Janusz Bronikowski – Renault Dauphine.
17. Stanisław Dalka / Jerzy Wilbik – NSU Prinz.
18. Zbigniew Gawryłkiewicz – NSU Prinz.
19. Kazimierz Jaromin / Janusz Zemła – Škoda 1000 MB.
20. Aleksander Oczkowski – Trabant 601.
22. Gunther Schreckenbach / Bauer (DDR) – Wartburg 311.
23. Karol Neuberg – Syrena 103.
24. Reuter / Reuter (DDR) – Škoda 1000 MB.
25. Oldrich Horsak / Jiri Motal (CS) - Škoda 1000 MB.
27. Kowner – Syrena 104.
31. Antoni Weiner / Jan Karel – Steyr Puch 660 TR.
32. Henryk Mandera – Wartburg 1000.
33. Gunther Janger / Reinhard Knoll (A) – Steyr Puch 660 TR.
34. Marek Varisella / Zygmunt Wiśniowski – Syrena 104.
37. Ryszard Grychtoł / Wojciech Ondraczek – Steyr Puch 660 TR.
38. Jerzy Borowicz – Steyr Puch 660 TR.
39. Ferenc Kelemen (H) – Opel Kadett.
41. Vaclav Bobek / Jaroslav Vylit (CS) - Škoda 1000 MB.
44. Włodzimierz Markowski / Marian Wangrat – Porsche 912.
45. Adam Smorawiński / Adam Wędrychowski – BMW 1600.
46. Firenzo Genta / Alcide Paganelli (I) – Lancia Fulvia HF.
47. Sobiesław Zasada / Ewa Zasada – Porsche 912.
48. Dieter Lambart / H.Vogt (D) – Opel Kadett.
49. Springer (D) – BMW 1600.
50. Otto Bartkowiak – VW 1200.
51. Krzysztof Komornicki / Marek Wachowski – BMW 1600.
52. Mieczysław Sochacki / Marian Bień – Lancia Fulvia HF.
53. Andrzej Nytko / Edmund Oprocha – Fiat 1300.
54. Marian Rogoziński – VW.
55. Czesław Murawski / Jerzy Dobrzański – Fiat 1500.
57. Lille Bror Nasenius (S) / Matti Vigren (SF) – Opel Rekord.
59. Jan Chudziak – Volvo PV 544.
62. Edward Lisowski / Wiesław Mrówczyński – Mercedes Benz 220.
63. Richard Bochnicek / Siller (A) – Citroen DS. 21.
66. Heinz Bock / Pisnar (A) – Vauxhall.
68. Ove Anderson (S) / John Davenport (GB) – Lancia Fulvia HF.
69. Wiener / Wiener (A) – Glas 1304.
71. Krzysztof Bross – VW 1200.
72. Leo Cella / Sergio Barbasio (I) – Lancia Fulvia HF.
73. Eaves (GB) – Morris 1300.
74. Poggi / Bonetti (I) – Alfa Romeo.
75. Poltinger / Morinsky (A) – VW 1500.
77. Dezeo Krisztics (H) – Ford Taunus.

XXVII Rajd Polski
53 zawodników na starcie, 2970 km trasy. Był to jeden z najcięższych rajdów w historii tej imprezy. Długa trasa, ciasne etapy i fatalne warunki atmosferyczne sprawiły, że w regulaminowym czasie zmieściły się na mecie tylko trzy załogi. Zdecydowane zwycięstwo odnieśli Ewa i Sobiesław Zasadowie na "Porsche 912", za ich plecami walkę o drugie miejsce rozgrywali Szwed Nasenius i Krzysztof Komornicki. Zwycięsko z tego pojedynku wyszedł rajdowiec szwedzki. Z dużym zainteresowaniem obserwowano jazdę Marka Variselli na "Syrenie", pomimo dużych trudności na trasie i wypadku podczas próby górskiej na Równicy, Varisella ukończył rajd, nie zmieścił się jednak w limicie spóźnień.

Sobiesław i Ewa Zasada

Sobiesław Zasada i Ewa Zasada – Porsche 912.

Motor 37 / 1967

Najgroźniejsi konkurenci Zasady: Lille Bror Nasenius i Matti Vigren. (Motor 37 / 1967)

Ewa Zasada

(Motor 35 / 1967)

Eugeniusz Pach

Dziennikarz TVP Eugeniusz Pach. (foto-Tomasz Sucharda)

Marek Wachowski

Marek Wachowski – BMW 1600. (foto Tomasz Sucharda)

Porsche 912 Włodzimierza Markowskiego

Włodzimierz Markowski i Marian Wangrat – Porsche 912. (Foto Tomasz Sucharda)

Edward Lisowski i Wiesław Mrówczyński

Edward Lisowski i Wiesław Mrówczyński – Mercedes Benz 220. (foto-Tomasz Sucharda)

Ewa Zasada

Ewa Zasada. (foto-Tomasz Sucharda)

Antoni Weiner i Jan Karel

Antoni Weiner i Jan Karel – Steyr Puch 660 TR. (foto-Tomasz Sucharda)

Krzysztof Komornicki

Krzysztof Komornicki. (foto-Tomasz Sucharda)

Włodzimierz Markowski i Marian Wangrat

Włodzimierz Markowski i Marian Wangrat – Porsche 912. (Foto Tomasz Sucharda)

Motor 35 / 1967

Na wyścigu po krakowskim lotnisku Trabanty skutecznie walczyły z Wartburgami. (Motor 35 / 1967)

Stanisław Dalka i Jerzy Wilbik

Stanisław Dalka i Jerzy Wilbik – NSU Prinz. (foto-Tomasz Sucharda)

Włodzimierz Markowski i Marian Wangrat

Włodzimierz Markowski i Marian Wangrat – Porsche 912. (Foto Tomasz Sucharda)

Sobiesław i Ewa Zasada

Sobiesław Zasada i Ewa Zasada – Porsche 912. (Foto Tomasz Sucharda)

Krzysztof Komornicki i Marek Wachowski

Krzysztof Komornicki i Marek Wachowski – BMW 1600. (Foto Tomasz Sucharda)

Lilli Bror Nasenius i Matti Vigren
Lille Bror Nasenius i Matti Vigren – Opel Rekord. (Foto Tomasz Sucharda)

Edward Lisowski i Wiesław Mrówczyński

Edward Lisowski i Wiesław Mrówczyński – Mercedes Benz 220. (foto-Tomasz Sucharda)

Poltinger i Morinsky

(foto-Tomasz Sucharda)

Sobiesław i Ewa Zasada - Porsche 912

Sobiesław Zasada i Ewa Zasada – Porsche 912.

Motor 35 / 1967

W centymetrowych odległościach i przy zawrotnej szybkości walczyły Lancie z Włoskimi załogami. (Motor 35 / 1967)

Porsche 912

Sobiesław Zasada i Ewa Zasada – Porsche 912.

Ryszard Grychtoł i Wojciech Ondraczek

Ryszard Grychtoł i Wojciech Ondraczek – Steyr Puch 660 TR.

Sobiesław i Ewa Zasada

Sobiesław i Ewa Zasada – Porsche 912.

Marek Varisella

Sobiesław i Ewa Zasada - Porsche 912

Sobiesław Zasada i Ewa Zasada – Porsche 912.

Motor 35 / 1967

(Motor 35 / 1967)

Ewa Zasada

Sobiesław Zasada i Ewa Zasada.

Ryszard Nowicki i Marian Skendzielewski

Ryszard Nowicki i Marian Skiendzielewski – Zastava 750. (foto-Tomasz Sucharda)

Stanisław Dalka i Jerzy Wilbik

Stanisław Dalka i Jerzy Wilbik – NSU Prinz.(foto-Tomasz Sucharda)

Motor 35 / 1967

Mieczysław Urtnowski

Mieczysław Urtnowski – Fiat 850. (www.nytkomotorsport.com)

Julian Robak i Henryk Krakowczyk

Julian Robak i Henryk Krakowczyk – Wartburg 1000. (www.nytkomotorsport.com)

Golde i Dresel – Wartburg 353.

Golde i Dresel – Wartburg 353.

 Jan Apathy – Trabant 601.

Jan Apathy – Trabant 601. (www.nytkomotorsport.com)

Stanisław Dalka i Jerzy Wilbik
Stanisław Dalka i Jerzy Wilbik – NSU Prinz. (foto-Tomasz Sucharda)

www.nytkomotorsport.com

Oldrich Horsak i Jiri Motal - Škoda 1000 MB. (www.nytkomotorsport.com)

www.nytkomotorsport.com

Marek Varisella i Zygmunt Wiśniowski – Syrena 104. (www.nytkomotorsport.com)


www.nytkomotorsport.com

Jerzy Borowicz – Steyr Puch 660 TR. (www.nytkomotorsport.com)

www.nytkomotorsport.com

Włodzimierz Markowski i Marian Wangrat – Porsche 912. (www.nytkomotorsport.com)

www.nytkomotorsport.com

Sobiesław Zasada i Ewa Zasada – Porsche 912. (www.nytkomotorsport.com)

www.nytkomotorsport.com

Springer – BMW 1600. (www.nytkomotorsport.com)

www.nytkomotorsport.com

Dieter Lambart i H.Vogt – Opel Kadett. (www.nytkomotorsport.com)

www.nytkomotorsport.com

Krzysztof Komornicki i Marek Wachowski – BMW 1600. (www.nytkomotorsport.com)

www.nytkomotorsport.com

Lille Bror Nasenius i Matti Vigren – Opel Rekord. (www.nytkomotorsport.com)

www.nytkomotorsport.com

Leo Cella i Sergio Barbasio – Lancia Fulvia HF. (www.nytkomotorsport.com)

Jan Apathy - Trabant 601

Jan Apathy – Trabant 601.

Sobiesław i Ewa Zasada

Sobiesław Zasada i Ewa Zasada – Porsche 912.

Ove Anderson

Ove Anderson i John Davenport – Lancia Fulvia HF.

Sobiesław i Ewa Zasada - Porsche 912

Sobiesław Zasada i Ewa Zasada – Porsche 912.

Krzysztof Komornicki i Marek Wachowski

Krzysztof Komornicki i Marek Wachowski – BMW 1600. (foto-Tomasz Sucharda)

Włodzimierz Markowski i Marian Wangrat
Włodzimierz Markowski i Marian Wangrat – Porsche 912. (Foto Tomasz Sucharda)

Lille Brob Nasenius i Matti Vigren

Lille Bror Nasenius i Matti Vigren – Opel Rekord. (Foto Tomasz Sucharda)

Marek Wachowski

Krzysztof Komornicki i Marek Wachowski – BMW 1600. (foto-Tomasz Sucharda)

Sobiesław i Ewa Zasada

Sobiesław Zasada i Ewa Zasada – Porsche 912. (Foto Tomasz Sucharda)

Włodzimierz Markowski

Włodzimierz Markowski i Marian Wangrat – Porsche 912. (Foto Tomasz Sucharda)

Ryszard Nowicki i Marian Skendzielewski

Ryszard Nowicki i Marian Skiendzielewski – Zastava 750. (foto-Tomasz Sucharda)

BMW 1600 Krzysztofa Komornickiego

Krzysztof Komornicki i Marek Wachowski – BMW 1600. (foto-Tomasz Sucharda)

Sobiesław i Ewa Zasada

Sobiesław Zasada i Ewa Zasada – Porsche 912. (Foto Tomasz Sucharda)

Zwycięzcy rajdu

Zwycięzcy rajdu: Sobiesław Zasada i Ewa Zasada – Porsche 912.

Wielka pięćdziesiątka

(Wielka pięćdziesiątka)

Motor 35 / 1967

Motor 35 / 1967

Motor 35 / 1967

Motor 35 / 1967

Motor 35 / 1967

(Motor 35 / 1967)

Klasyfikacja generalna

1. Sobiesław Zasada / Ewa Zasada (PL) - Porsche 912. 6273,962 pkt.
2. Lillebror Nasenius (S) / Matti Vigren (SF) - Opel Rekord 2000. 6798,556 pkt.
3. Krzysztof Komornicki / Marek Wachowski (PL) - BMW 1600. 7709,653 pkt.

Nie sklasyfikowani (przekroczenie limitu spóźnień):
Marek Varisella / Zygmunt Wiśniewski (PL) - Syrena 104.
Dieter Lambart / H. Vogt (D) - Opel Kadett 1100.
Oldrich Horsak / Jiri Motal (CS) - Škoda 1000 MB.
Ryszard Nowicki / Marian Skiendzielewski (PL) - Zastava 750.
Kazimierz Jaromin / Janusz Zemła (PL) - Škoda 1000 MB.
Andrzej Nytko / Edmund Oprocha (PL) - Fiat 1300.

Odpadli m.in.:
Ryszard Grychtoł / Wojciech Ondraczek (PL) - Steyr Puch 660 TR. (silnik)
Stanisław Dalka / Jerzy Wilbik (PL) - NSU Prinz. (wypadek)

Wystartowało 55 załóg, sklasyfikowano 3.

Copyright © 2012-2018 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl