Jesteś tutaj: Strona główna » ZAGRANICA » Rajdy » 1967 » Mistrzostwa Europy Kierowców » 27 Rajd Polski (PL). 12 eliminacja. 2-5.08.1967r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

Błażej Krupa

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

27 Rajd Polski (PL). 12 eliminacja. 2-5.08.1967r.

Motor 16 / 1967

(Motor 16 / 1967)

Motor 31 / 1967

(Motor 31 / 1967)


WŁADZE RAJDU
JURY:
Przewodniczący                                Ryszard Cendrowicz
Z-ca Przewodniczącego                    Zygmunt Jaroszewicz
Sekretarz                                            Tadeusz Grela


KIEROWNICTWO:
Komandor                                      Mieczysław Kamieński
V-ce Komandor Sportowy                         Jan Czopek
Kierownik Biura                                    Kazimierz Czekaj
Kierownik Trasy                                 Aleksander Sobański
Kierownik Zespołów Sędziowskich            Władysław Engel
Sekretarz                                            Aleksandra Janik
Dyspeczer i ł?czność                            Julian Zabokrzecki
Kier. zabezp. trasy                                   Bolesław Ptak
Kier. Finansowy                                     Tadeusz Turlik
Kier. Komisji Technicznej                         Jerzy Strenger
Kier. Komisji Obliczeń                              Jerzy Skalda
Kier. Komisji Nagród                               Andrzej Eisen
Kier. Biura Prasowego i Prop.                 Tadeusz Toliński
Kier. Chronometrażu                           Stanisław Czarnek
Lekarz zawodów                                   Jerzy Jedliński
Kier. Parku Maszyn                              Józef Polak (junior)
Kwatermistrz                                        Józef Sajboth
Org. rozpoczęcia i zakończenia                 Marian Pawlak
Kierownik Transportu                              Jan Szwenk
Gospodarz                                           Józef Polak (senior)
V-ce Komandor Rejonu - Kraków               Paweł Baczuń
V-ce Komandor Rejonu - Śląsk                Mieczysław Grzegorczyk
V-ce Komandor Rejonu - Dolny Śląsk            Bronisław Orliński
V-ce Komandor Rejonu - Opole                   Andrzej Pietrzyk
V-ce Komandor Rejonu - Nowy Sącz          Franciszek Tryszczył
o

Trasa
I etap - I stage
Bt-1      Kraków ul. Kałuży                                2.8.
Park      Kraków - Lotnisko                         15.00  3.8.
Sp-1      Kraków - Lotnisko
PKC-1     Kraków - Kotnisko                         18.01
Start
PKP-1     Ojców                                     18.20
PKC-2     Olkusz                             53     18.46
PKP-2     Miechów                                   19.15
Słomniki
PKC-3     Słupia                             197    20.46
Tarnów
PKP-3     Wojnicz
Zakliczyn
Os-1      Gródek n/Dunajcem - D?browa
Tęgoborze
PKC-4     Jurków                             319    22.31
Bochnia
PKC-5     Kraków - Hotel Cracovia            392    23.31  3.8.
Las Wolski
OS-2      Wola Justowska - start                           3.8.
Bielany - meta                                   4.8.
PKC-6     Myślenice - Rynek                  434    0.06   4.8.
Os-3      Żegocina - start
Młynne - meta
Limanowa
Nowy S?cz
Os-4      Berest - start
Żebraczka - meta
PKC-7     Krynica CPN                        575    2.06
Muszyna
Żegiestów
Piwniczna
PKC-8     Stary S?cz - Rynek                 630    2.46
Krościenko
Czorsztyn
PKC-9     Nowy Targ                          699    3.41
Białka
Os-5      Wierch Poroniec - start
Jaszczurówka - meta
PKC-10    Zakopane - Rondo                   745    4.21
PKP-4     Chochołów                                 4.40
Jabłonka
PKC-11    Osielec                            820    5.45   4.8.
Sucha
Rychwałd
Tresna
Międzybrodzie
Os-6      Linia na drodze - start
Straconka - meta
PKP-5     Żywiec
Koniaków
Kamesznica
Os-7      Skrzyżowanie do Zwardonia - start
Koniaków - meta
Kubalonka (szczyt)
PKC-12    Wisław CPN                         955    7.40
Ustroń
PKP-6     Puńców
Cieszyn
Jastrzębie Zdrój
PKC-13    Wodzisław Śl?ski                   1022   8.40
PKP-7     Oświęcim
Kęty
PKC-14    Andrychów                          1113   10.10
Bielsko
Os-8      Linia na drodze - start
Straconka - meta
Żywiec
Kamesznica
Os-9      Skrzyżowanie do Zwardonia - start
Koniaków - meta
Istebna
Kubalonka (szczyt)
PKC-15    Równica (dół)                      1229   11.40  4.8
Sg-1      Start: Równica (dół)
Meta: Równica (szczyt)                    11.45
Bt-2      Równica (szczyt)                          11.55

II Etap - II stage
PKC-16    Równica (szczyt) - start           1235   14.46
PKP-8     Puńców
Cieszyn
PKC-17    Wodzisław Śl?ski                   1300   15.41
Racibórz
PKP-9     Branice
PKC-18    Głubczyca                          1384   16.51
PKC-10    Krapkowice
Otmuchów
Z?bkowice Sl?skie
PKC-19    Pieszyce                           1545   19.11
Os-10     Rościszów-start
Walim-meta
Os-11     Wolibórz - start
Jodłowinik - meta
PKP-11    Nowa Wieś Kłodzka
PKP-12    Szalejów
Polanica Zdrój
PKP-13    Bystrzyca Kłodzka
Kłodzko
PKC-20    Złoty Stok                         1690   21.21  4.8
Os-12     Złoty Stok - start
Orłowiec - meta
L?dek Zdrój
Stronie Śl?skie
PKP-14    Idzików
PKP-15    Gniewoszów
Os-13     Zieleniec - start
100 m przed skrzyżowaniem - meta
Sg/Os-14  Kudowa Zdroj - start
Karłów (szczyt) - meta Sg
Radków - meta Os
PKC-21    Radków                             1821   22.53  4/5.8.
Os-15     Włodowice - start
Wiórki - meta
Kamionki
PKP-16    Pieszyce
Os-16     Rościszów - start
Walim - meta
PKC-22    Jugowice                           1890   23.45
PKC-23    Kamienna Góra                      1922   0.15   5.8.
Sp-2      Kowary (szczyt) - Miszkowice -
Jarkowice - Kowary (szczyt)
2 okr?żenia = 62 km
Kowary
PKP-17    Karpacz
Jagni?tków
PKP-18    Michałowice                               5.8
PKC-24    Szklarska Poręba                   2087   2.25
PKP-19    Świeradów Zdrój CPN
Jelenia Góra
Świebodzice
PKP-20    Świdnica Pl. Grunwald.
PKC-25    Jugowice                           2225   4.20
Os-17     Walim - start
Rościszów - meta
Os-18     Jodłownik - start
Wolibórz - meta
Os-19     Radków - start
Kudowa Zdrój - meta
Os-20     Zieleniec - start
Duszniki Zdrój - meta
Polanice Zdrój
PKP-21    Bystrzyca Kłodzka
Ladek Zdrój
Os-21     Orłowiec - start
Złoty Stok - meta
PKP-26    Paczków CPN                        2417   7.00
Prudnik
PKC-27    Głubczyce                          2501   8.10
PKP-22    Branica
Racibórz
PKC-28    Wodzisław Ślaski                   2585   9.20
Cieszyn
PKP-23    Puńców
Ustroń
PKC-29    Wisła CPN                          2652   10.20
Kubalonka (szczyt)
PKC-20    Żywiec                             2700   11.05
Mikuszowice
Os-22     Straconka - start
Straconka - meta
Tresna
Sucha
Jordanów
PKC-31    Nowy Targ                          2821   12.45  5.8.
Krościenko
PKC-32    Stary S?cz                         2890   13.45
Muszyna
PKC-33    Krynica CPN                        2945   14.30
Os-23     Żebraczla - start
Berest - meta
Nowy S?cz
Limanowa
Os-24     Młynne - start
Żegocina - meta
PKC-34    Bochnia                            2055   16.05
Wieliczka
PKC-35    Kraków - Hotel Cracovia            2095   16.50
Bt-3      ul. Kałuzy                                17.00

Lista startowa.

1.   Maciej Jasiński / Joanna Jasińska – Zastawa 750.
2.   Andrzej Aleksandrowicz / Mieczysław Biliński – Škoda 1000 MB.
4. Mieczysław Urtnowski / Jerzy Sypniewski – Fiat 850.
5.   Jerzy Ujczak / Andrzej Żórawski – Trabant 601.
6. Ryszard Nowicki / Marian Skiendzielewski – Zastava 750.
7. Julian Robak / Henryk Krakowczyk – Wartburg 1000.
8. Dieter Golde / Hartmut Dressel (DDR) – Wartburg 353.
9. Jan Apathy / Andrzej Popowicz – Trabant 601.
10. Marek Borowicz / Ryszard Scharf – Wartburg 1000.
11. Peter Schwandt / Hans Rauen (DDR) – Wartburg 353.
12. Jerzy Bachtin / Tomasz Połczyński – Trabant 600.
15. Vratislav Hornik / Antonin Uchrik (CS) – Škoda 1000 MB.
16. Jan Bronikowski / Andrzej Kopestyński – Renault Dauphine.
17. Stanisław Dalka / Jerzy Wilbik – NSU Prinz.
18. Zbigniew Gawryłkiewicz / Ryszard Siadkowski – NSU Prinz.
19. Kazimierz Jaromin / Janusz Zemła – Škoda 1000 MB.
20. Aleksander Oczkowski / Jan Drożdź – Trabant 601.
22. Gunther Schreckenbach / Gunter Bauer (DDR) – Wartburg 311.
23. Karol Neuberg / Jerzy Mleczko – Syrena 103.
24. Werner Reuter / Jurgen Reuter (DDR) – Škoda 1000 MB.
25. Oldrich Horsak / Jiri Motal (CS) - Škoda 1000 MB.
27. Benedykt Kowner / Andrzej Sikorski – Syrena 104.
31. Antoni Weiner / Jan Karel – Steyr Puch 660 TR.
32. Henryk Mandera / Piotr Dobija – Wartburg 1000.
33. Gunther Janger / Reinhard Knoll  (A) – Steyr Puch 660 TR.
34. Marek Varisella / Zygmunt Wiśniewski – Syrena 104.
37. Ryszard Grychtoł / Wojciech Ondraczek – Steyr Puch 660 TR.
38. Jerzy Borowicz / Jan Wojczaczek – Steyr Puch 660 TR.
39. Ferenc Kelemen / Kyorgy Kiss (H) – Opel Kadett.
41. Vaclav Bobek / Jaroslav Vylit (CS) - Škoda 1000 MB.
44. Włodzimierz Markowski / Marian Wangrat – Porsche 912.
45. Adam Smorawiński / Adam Wędrychowski – BMW 1600.
46. Firenzo Genta / Alcide Paganelli (I) – Lancia Fulvia HF.
47. Sobiesław Zasada / Ewa Zasada – Porsche 912.
48. Dieter Lambart / Hans Vogt (D) – Opel Kadett.
49. Joachim Springer / Gunther Brendel (D) – BMW 1600.
50. Otto Bartkowiak – VW 1200.
51. Krzysztof Komornicki / Marek Wachowski – BMW 1600.
52. Mieczysław Sochacki / Marian Bień – Lancia Fulvia HF.
53. Andrzej Nytko / Edmund Oprocha – Fiat 1300.
54. Marian Rogoziński / Aleksander Bobrowski – VW 1500.
55. Czesław Murawski / Jerzy Dobrzański – Fiat 1500.
57. Lille Bror Nasenius (S) / Matti Vigren (SF) – Opel Rekord.
59. Jan Chudziak – Volvo PV 544.
62. Edward Lisowski / Wiesław Mrówczyński – Mercedes Benz 220.
63. Richard Bochnicek / Siller (A) – Citroen DS. 21.
66. Heinz Bock / Walter Pisnar (A) – Vauxhall.
68. Ove Anderson (S) / John Davenport (GB) – Lancia Fulvia HF.
69. Loisl Wiener / Antonie Wiener (A) – Glas 1304.
71. Krzysztof Bross / Grażyna Robliczek Paduch – VW 1200.
72. Leo Cella / Sergio Barbasio (I) – Lancia Fulvia HF.
73. Robert Eaves / Raymond Heaton (GB) – Morris 1300.
74. Fabrizio Poggi / Norma Bonetti (I) – Alfa Romeo.
75. Walter Poltinger / Ernst Merinsky (A) – VW 1500.
77. Dezeo Krisztics / Dezso (H) – Ford Taunus.

XXVII Rajd Polski
53 zawodników na starcie, 2970 km trasy. Był to jeden z najcięższych rajdów w historii tej imprezy. Długa trasa, ciasne etapy i fatalne warunki atmosferyczne sprawiły, że w regulaminowym czasie zmieściły się na mecie tylko trzy załogi. Zdecydowane zwycięstwo odnieśli Ewa i Sobiesław Zasadowie na "Porsche 912", za ich plecami walkę o drugie miejsce rozgrywali Szwed Nasenius i Krzysztof Komornicki. Zwycięsko z tego pojedynku wyszedł rajdowiec szwedzki. Z dużym zainteresowaniem obserwowano jazdę Marka Variselli na "Syrenie", pomimo dużych trudności na trasie i wypadku podczas próby górskiej na Równicy, Varisella ukończył rajd, nie zmieścił się jednak w limicie spóźnień.

Sobiesław Zasada i Ewa Zasada

Sobiesław Zasada i Ewa Zasada – Porsche 912.

Motor 37 / 1967

Najgroźniejsi konkurenci Zasady: Lille Bror Nasenius i Matti Vigren.    (Motor 37 / 1967)

Motor 35 / 1967

(Motor 35 / 1967)

Eugeniusz Pach

Dziennikarz TVP Eugeniusz Pach.  (foto-Tomasz Sucharda)

Marek Wachowski

Marek Wachowski – BMW 1600.  (foto Tomasz Sucharda)

Porsche 912 Włodzimierza Markowskiego

Włodzimierz Markowski i Marian Wangrat – Porsche 912. (Foto Tomasz Sucharda)

Edward Lisowaki i Wiesław Mrówczyński

Edward Lisowski i Wiesław Mrówczyński – Mercedes Benz 220. (foto-Tomasz Sucharda)

Ewa Zasada

Ewa Zasada. (foto-Tomasz Sucharda)

Antoni Weiner i Jan Karel

Antoni Weiner i Jan Karel – Steyr Puch 660 TR. (foto-Tomasz Sucharda)

Krzysztof Komornicki

Krzysztof Komornicki.  (foto-Tomasz Sucharda)

Włodzimierz Markowski i Marian Wangrat

Włodzimierz Markowski i Marian Wangrat – Porsche 912. (Foto Tomasz Sucharda)

Motor 35 / 1967

Na wyścigu po krakowskim lotnisku Trabanty skutecznie walczyły z Wartburgami.   (Motor 35 / 1967)

Stanisław Dalka i Jerzy Wilbik

Stanisław Dalka i Jerzy Wilbik – NSU Prinz. (foto-Tomasz Sucharda)

Włodzimierz Markowski i Marian Wangrat

Włodzimierz Markowski i Marian Wangrat – Porsche 912.  (Foto Tomasz Sucharda)

Sobiesław i Ewa Zasada

Sobiesław Zasada i Ewa Zasada – Porsche 912. (Foto Tomasz Sucharda)

Krzysztof Komornicki i Marek Wachowski

Krzysztof Komornicki i Marek Wachowski – BMW 1600.  (Foto Tomasz Sucharda)

Lille Bror Nasenius i Matti Vigren
Lille Bror Nasenius i Matti Vigren – Opel Rekord.  (Foto Tomasz Sucharda)

Edward Lisowski i Wiesław Mrówczyński

Edward Lisowski i Wiesław Mrówczyński – Mercedes Benz 220.  (foto-Tomasz Sucharda)

Poltinger i Morinsky

Walter Poltinger i Ernst Merinsky – VW 1500.  (foto-Tomasz Sucharda)

Sobiesław i Ewa Zasada - Porsche 912

Sobiesław Zasada i Ewa Zasada – Porsche 912.

Motor 35 / 1967

W centymetrowych odległościach i przy zawrotnej szybkości walczyły Lancie z Włoskimi załogami.   (Motor 35 / 1967)

Porsche 912

Sobiesław Zasada i Ewa Zasada – Porsche 912.

Ryszard Grychtoł i Wojciech Ondraczek

Ryszard Grychtoł i Wojciech Ondraczek – Steyr Puch 660 TR.

Sobiesław i Ewa Zasada

Sobiesław i Ewa Zasada – Porsche 912.

Marek Varisella

Sobiesław i Ewa Zasada - Porsche 912

Sobiesław Zasada i Ewa Zasada – Porsche 912.

Marek Varisella

(Motor 35 / 1967)

Ewa Zasada

Sobiesław Zasada i Ewa Zasada.

Ryszard Nowicki i Marian Skendzielewski

Ryszard Nowicki i Marian Skiendzielewski – Zastava 750.  (foto-Tomasz Sucharda)

Jan Apathy - Trabant 601

Jan Apathy i Andrzej Popowicz – Trabant 601.

Stanisław Dalka i Jerzy Wilbik

Stanisław Dalka i Jerzy Wilbik – NSU Prinz.  (foto-Tomasz Sucharda)

Motor 35 / 1967

Mieczysław Urtnowski

Mieczysław Urtnowski i Jerzy Sypniewski – Fiat 850.   (www.nytkomotorsport.com)

Julian Robak i Henryk Krakowczyk

Julian Robak i Henryk Krakowczyk – Wartburg 1000.  (www.nytkomotorsport.com)

Golde i Dresel – Wartburg 353.

Dieter Golde i Hartmut Dressel – Wartburg 353. (www.nytkomotorsport.com)

 Jan Apathy – Trabant 601.

Jan Apathy i Andrzej Popowicz – Trabant 601. (www.nytkomotorsport.com)

Stanisław Dalka i Jerzy Wilbik

Stanisław Dalka i Jerzy Wilbik – NSU Prinz.  (foto-Tomasz Sucharda)

www.nytkomotorsport.com

Oldrich Horsak i Jiri Motal - Škoda 1000 MB. (www.nytkomotorsport.com)

www.nytkomotorsport.com

Marek Varisella i Zygmunt Wiśniewski – Syrena 104. (www.nytkomotorsport.com)


www.nytkomotorsport.com

Jerzy Borowicz i Jan Wojczaczek – Steyr Puch 660 TR. (www.nytkomotorsport.com)

www.nytkomotorsport.com

Włodzimierz Markowski i Marian Wangrat – Porsche 912. (www.nytkomotorsport.com)

www.nytkomotorsport.com

Sobiesław Zasada i Ewa Zasada – Porsche 912. (www.nytkomotorsport.com)

www.nytkomotorsport.com

Joachim Springer i Gunther Brendel – BMW 1600. (www.nytkomotorsport.com)

www.nytkomotorsport.com

Dieter Lambart i Hans Vogt – Opel Kadett. (www.nytkomotorsport.com)

www.nytkomotorsport.com

Krzysztof Komornicki i Marek Wachowski – BMW 1600. (www.nytkomotorsport.com)

www.nytkomotorsport.com

Lille Bror Nasenius i Matti Vigren – Opel Rekord. (www.nytkomotorsport.com)

www.nytkomotorsport.com

Leo Cella i Sergio Barbasio – Lancia Fulvia HF. (www.nytkomotorsport.com)

Sobiesław Zasada

Sobiesław Zasada i Ewa Zasada – Porsche 912.

Ove Andersson

Ove Anderson i John Davenport – Lancia Fulvia HF.

Sobiesław i Ewa Zasada - Porsche 912

Sobiesław Zasada i Ewa Zasada – Porsche 912.

Krzysztof Komornicki i Marek Wachowski

Krzysztof Komornicki i Marek Wachowski – BMW 1600.  (Foto Tomasz Sucharda)

Włodzimierz Markowski i Marian Wangrat

Włodzimierz Markowski i Marian Wangrat – Porsche 912.  (Foto Tomasz Sucharda)

Lille Bror Nasenius i Matti Vigren

Lille Bror Nasenius i Matti Vigren – Opel Rekord.  (Foto Tomasz Sucharda)

Marek Wachowski

Krzysztof Komornicki i Marek Wachowski – BMW 1600.  (Foto Tomasz Sucharda)

Sobiesław i Ewa Zasada

Sobiesław Zasada i Ewa Zasada – Porsche 912.  (Foto Tomasz Sucharda)

Włodzimierz Markowski i Marian Wangrat

Włodzimierz Markowski i Marian Wangrat – Porsche 912.  (Foto Tomasz Sucharda)

Ryszard Nowicki i Marian Skendzielewski

Ryszard Nowicki i Marian Skiendzielewski – Zastava 750.  (foto-Tomasz Sucharda)

Krzysztof Komornicki i Marek Wachowski

Krzysztof Komornicki i Marek Wachowski – BMW 1600.  (Foto Tomasz Sucharda)

Sobiesław i Ewa Zasada

Sobiesław Zasada i Ewa Zasada – Porsche 912.  (Foto Tomasz Sucharda)

Zwycięzcy rajdu

Zwycięzcy rajdu: Sobiesław Zasada i Ewa Zasada – Porsche 912.

Wielka pięćdziesiątka

(Wielka pięćdziesiątka)

Motor 35 / 1967

Motor 35 / 1967

Motor 35 / 1967

Motor 35 / 1967

Motor 35 / 1967

(Motor 35 / 1967)

Klasyfikacja generalna.

1. Sobiesław Zasada / Ewa Zasada (PL) - Porsche 912.   6273,962 pkt.
2. Lillebror Nasenius (S) / Matti Vigren (SF) - Opel Rekord 2000.  6798,556 pkt.
3. Krzysztof Komornicki / Marek Wachowski (PL) - BMW 1600.  7709,653 pkt.

Nie sklasyfikowani (przekroczenie limitu spóźnień):
Marek Varisella / Zygmunt Wiśniewski (PL) - Syrena 104.
Dieter Lambart / H. Vogt (D) - Opel Kadett 1100.
Oldrich Horsak / Jiri Motal (CS) - Škoda 1000 MB.
Ryszard Nowicki / Marian Skiendzielewski (PL) -  Zastava 750.
Kazimierz Jaromin / Janusz Zemła (PL) - Škoda 1000 MB.
Andrzej Nytko / Edmund Oprocha (PL) - Fiat 1300.

Odpadli m.in.:
Ryszard Grychtoł / Wojciech Ondraczek (PL) - Steyr Puch 660 TR.   (silnik)
Stanisław Dalka / Jerzy Wilbik (PL) - NSU Prinz.   (wypadek)

Wystartowało 55 załóg, sklasyfikowano 3.

Copyright © 2012-2018 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl