Jesteś tutaj: Strona główna » ZAGRANICA » Rajdy » 1979 » Rajdowe Mistrzostwa Europy Kierowców » 39 Rajd Polski (PL) - 31 eliminacja (4). 5-8.07.1979r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

Błażej Krupa

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

39 Rajd Polski (PL) - 31 eliminacja (4). 5-8.07.1979r.

Rajd Polski (PL). 31 eliminacja. 5-8.07.1979r.

Rajd Polski (PL). 31 eliminacja. 5-8.07.1979r.

Komitet Honorowy

Aleksander Kopeć - Minister Przemysłu Maszynowego

Jerzy Bielecki - Dyrektor Naczelny Fabryki Samochodów Osobowych w Warszawie

Zdzisław Biernaczyk - Komendant Wojewódzki Milicji Obywatelskiej we Wrocławiu

Jan Dalgiewicz - Dyrektor Naczelny Jelczańskich Zakładów Samochodowych

Ludwik Dróżdż - I Sekretarz Komitetu Wojewódzkiego PZPR we Wrocławiu

Ryszard Dziopak - Dyrektor Naczelny Fabryki Samochodów Małolitrażowych w Bielsku Białej

Jerzy Grochmalicki - I Sekretarz Komitetu Wojewódzkiego PZPR w Wałbrzychu

Julian Jonkisz - Rektor Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu

Ignacy Maciejewski - Generalny Dyrektor Zjednoczenia Przemysłu Motoryzacyjnego "Polmo"

Henryk Olejniczak - Generalny Dyrektor Zjednoczenia Przemysłu Gumowego "Stomil"

Janusz Owczarek - Wojewoda Wrocławski

Zbigniew Papliński - Przewodniczšcy Rady Głównej Automobilklubów i Klubów

Roman Pijanowski - Prezes Zarzšdu Głównego Polskiego Zwišzku Motorowego

Tadeusz Porębski - Rektor Politechniki Wrocławskiej

Henryk Rapacewicz - Dowódca ?lšskiego Okręgu Wojskowego

Marian Renke - Przewodniczšcy Głównego Komitetu Kultury Fizycznej i Sportu

Zbigniew Salomon - Dyrektor Naczelny Centrum Komputerowych Systemów i Automatyki Pomiarowej "Mera - Elwro"

Bolesław Traczyk - Komendant Wojewódzki Milicji Obywatelskiej w Wałbrzychu

Antoni Trembulak - Wojewoda Wałbrzyski

Stanisław Zaczkowski - Komendant Główny Milicji Obywatelskiej

Sobiesław Zasada - Zasłużony Mistrz Sportu


Władze 39 Rajdu Polski

Zespół Komisarzy Sportowych

1. Jerzy Szymaniak

2. Władysław Engel

3. Mieczysław Grzegorczyk

4. Ingo Maria de ARROLA (Hiszpania)

5. Soini KALPIO (Finlandia)

Obserwatorzy FIA

Ingo Maria de ARROLA (Hiszpania)

Basil DESPOTOPOULOS (Grecja)

 

Kierownictwo Rajdu

Mieczysław Zawadowski - Komandor Rajdu

Jerzy Borowicz - Komandor Sportowy

Janusz Bens - Z-ca Komandora d/s Sportowych

Adam Pepłowski - Z-ca Komandora d/s Regulaminowych

Tadeusz Płaszczyński - Z-ca Komandora d/s Komisarzy Sportowych

Andrzej Dobosz - Kierownik Trasy

Andrzej Polański - Przewodniczący Komisji Technicznej

Alojzy Durman - Sekretarz Rajdu

Eugeniusz Karpiuk - V-Komandor d/s Organizacyjnych

Jerzy Jaworski - V-Komandor d/s Zabezpieczenia Trasy

Stanisław Grabowski - Kierownik Biura Rajdu

Zbigniew Zoniuk - Kierownik Finansowy


Trasa

Start Wrocław - Stadion Olimpijski 5.07 0 0 16:01

Kobierzyce

Jordanów ?lšski

PKC-1 Oleszna 45 45 69 17:10

OS-1 Oleszna - Księginice 6.2

Będkowice

Sulistrowiczki

Tšpadła

Wiry

Mysłaków

PKC-2 Sobótka 32 77 50 18:00

SW Sobótka - 3 km x 5 15.0

Będkowice

Wiry

Kiełczyn

Tuszyn

Dzierżoniów

Pieszyce

PKC-3 Kamionki 54 131 59 18:59

OS-2 Kamionki - Sokolec 9.4

OS-3 Świerki - Włodowice 9.0

PKC-4 Radków 47 178 52 19:51

OS-4 Radków - Karłów - Kudowa Zdrój 18.1

PKC-5 Lasówka 50 228 50' 20:41

OS-5 Lasówka - Lasówka Kolonia R.P.M. 17.4

PKC-6 Bobrowniki "pod młynem" 39 267 43' 21:24

OS-6 Bobrowniki - Pokrzywno 13.6

PKC-7 Młoty 38 305 42' 22:06

OS-7 Młoty - Mostowice - Nowa Bystrzyca 19.5

PKC-8 Poręba 42 347 46' 22:52

OS-8 Poręba-Niemojów-Różanka-Międzylesie 22.4

PKC-9 Idzików 46 393 45' 23:37

OS-9 Idzików - Sienna 8.8

OS-10 Orłowiec - Złoty Stok 13.2

PKC-10 Laski 6.07 47 440 47' 0:24

OS-11 Laski - Laskówka 7.9

OS-12 Bardo - Wojbórz 16.8

PKC-11 Srebrna Góra 38 478 42' 1:06

OS-13 Srebrna Góra - Wolibórz - Jodłownik 16.3

PKC-12 Kamionki 34 512 38' 1:44

OS-14 Kamionki - Sokolec 9.4

OS-15 Świerki - Włodowice 9.0

PKC-13 Wambierzyce 42 554 46' 2:30

PKC-14 Zieleniec 37 591 31' 3:01

Przerwa - park otwarty 212 591 120'

PKC-15 Zieleniec 5:01

OS-16 Kudowa Zdrój - Karłow - Radków 18.1

PKC-16 Włodowice 66 657 66' 6:07

OS-17 Włodowice - Świerki 9.0

OS-18 Sokolec - Kamionki 9.4

PKC-17 Jodłownik 45 702 54' 7:01

OS-19 Jodłownik - Wolibórz - Srebrna Góra 16.3

OS-20 Żdanów - Wojbórz 7.4

PKC-18 Laskówka 48 750 53' 7:54

OS-21 Laskówka - Laski 7.9

OS-22 Złoty Stok - Orłowiec 13.2

PKC-19 Sienna 46 796 55' 8:49

OS-23 Sienna - Idzików 8.8

OS-24 Międzylesie - Różanka - Niemojów 22.4

PKC-20 Nowa Bystrzyca 77 873 77' 10:06

OS-25 Nowa Bystrzyca - Mostowice - Młoty 19.5

PKC-21 Pokrzywno 44 917 48' 10:54

OS-26 Porzywno - Bobrowniki 13.6

OS-27 Lasówka-kolonia - Lasówka 17.4

PKC-22 Kudowa Zdrój 84 1001 84' 12:18

OS-28 Kudowa Zdrój - Łężyce 11.5

PKC-23 Wolibórz 55 1056 60' 13:18

OS-29 Wolibórz - Jodłownik 8.5

PKC-24 Tąpadła 38 1094 57' 14:15

OS-30 Tąpadła - Sulistrowiczki 4.0

OS-31 Księginice - Oleszna 6.2

PKC-25 Bielany Wrocławskie 48 1142 71' 15:26

META I Wrocław - Stadion 6.07 405.2 14 1156 35' 16:01

II Etap

START Wrocław - Stadion 6.07 0 0 22:01

PKC-26 Oleszna 45 45 49' 22:50

OS-32 Oleszna - Księgnice 6.2

OS-33 Sulistrowiczki - Tąpadła 4.0

PKC-27 Modliszów X Witoszów 36 81 43' 23:33

OS-34 Modliszów X Las - Złoty Las 4.6

OS-35 Zagórze Śląskie - Dziećmorowice 4.4

PKC-28 Jedlinka - 7.07 35 116 42' 0:15

OS-36 Michałkowa - Walim 6.5

PKC-29 Głuszyca 29 145 35' 0:50

OS-37 Głuszyca - Kolce 10.1

PKC-30 Sokolec 28 173 33' 1:23

OS-38 Sokolec - Kamionki 9.4

OS-39 Rościszów - Walim 8.7

PKC-31 Świerki 46 219 51' 2:14

OS-40 Świerki - Włodowice 9.0

PKC-32 Żdanów 30 249 36' 2:50

OS-41 Żdanów - Wojbórz - Bardo 16.8

PKC-33 Laski 34 283 37' 3:27

OS-42 Laski - Laskówka 7.9

PKC-34 Jodłownik 38 321 42' 4:09

OS-43 Jodłownik - Wolibórz 8.5

PKC-35 Włodowice 21 342 25' 4:34

OS-44 Włodowice - Świerki 9.0

OS-45 Kolce - Głuszyca 10.1

PKC-36 Jedlinka Górna 31 373 37' 5:11

PKC-37 Modliszów - wieś 22 395 26' 5:37

OS-46 Modliszów-wieś - Złoty Las 8.2

OS-47 Dziećmorowice - Zagórze 4.4

OS-48 Michałkowa - Walim 6.5

PKC-38 Walim 30 425 45' 6:22

OS-49 Walim - Rościszów 8.7

OS-50 Kamionki - Sokolec 9.4

PKC-39 Wolibórz 42 467 56' 7:18

OS-51 Wolibórz - Jodłownik 8.5

PKC-40 Tąpadła 38 505 57' 8:15

OS-52 Tąpadła - Sulistrowiczki 4.0

OS-53 Księginice - Oleszna 6.2

PKC-41 Bielany Wrocławskie 48 553 71' 9:26

META Wrocław - Stadion 7.07 171.1 14 567 35' 10:01

39 Rajd Polski 567 1723

Lista zgłoszeń.

1. Antonio Zanini / Juan Petisco (E) – Seat 131 Abarth. (gr.4)

2. Klaus Joachim Kleint / Günther Wanger (D) – Opel Ascona. (gr.2./kl.9-15)

3. Guy Colsoul / Alain Lopes (B) – Opel Kadett GT/E. (gr.2./kl.9-15)

4. Mauro Pregliasco / Vittorio Reisoli (I) – Alfa Romeo Alfetta GTV. (gr.2./kl.9-15)

5. Błażej Krupa / Piotr Mystkowski (PL) – Renault 5 Alpine. (gr.2./kl.8)

6. Maciej Stawowiak / Roman Kabulski (PL) – Polonez 2000. (gr.4)

8. Billy Coleman (IRL) / Martin Holmes (GB) – Ford Escort RS 1800. (gr.2./kl.9-15)

9. Holger Bohne / Wellmann (D) – VW Golf GTi. (gr.2./kl.8)

10.Henryk Krakowczyk (PL) / Mueller (D) – Audi 80 GT. (gr.2./kl.8)

11.Tomasz Ciecierzyński / Stanisław Brzozowski (PL) – Polonez 2000. (gr.4)

12.Moeller / Hohnholt (D) – Opel Ascona. (gr.2./kl.9-15)

14.Attila Ferjancz / Janos Tandari (H) – Renault 5 Alpine. (gr.2./kl.8)

15.Neville / Batten (GB) – Ford Escort RS. (gr.2./kl.9-15)

16.Jan Trajbold / Eva Trajbold (CS) – Škoda 130 RS. (gr.2./kl.7)

17.Simor / Panics (H) – Łada 1600. (gr.2./kl.8)

18.Mills / Moran (GB) – Ford Escort RS. (gr.2./kl.9-15)

19.Wiktor Polak / Krzysztof Czarnecki (PL) – Renault 5 Alpine. (gr.2./kl.8)

20.Vaclav Pech / Oldrich Gottfried (CS) – Škoda 130 RS. (gr.2./kl.7)

21.Bogdan Wozowicz / Witold Wozowicz (PL) – Łada 1600. (gr.2./kl.8)

22.Radoslav Petkov / Gurlew (BG) – Łada 1600. (gr.2./kl.8)

23.Sergiej Wukowicz / Andzis Zwingiewicz (SU) – Łada 1600. (gr.2./kl.8)

24.Andrzej Radecki / Krzysztof Burzyński (PL) – Polski Fiat 125p 1500. (gr.2./kl.8)

25.Wacław Janowski / Walenty Małachowski (PL) – Zastava 1100p. (gr.2./kl.7)

26.Borsanyi / Szilogyi (H) – Łada 1600. (gr.2./kl.8)

27.Georgi Petrov / Iwan Tonew (BG) – Łada 1600. (gr.2./kl.8)

28.Sergiej Elizarow / Viktor Moskowskij (SU) – Łada 1600.(gr.2./kl.8)

29.Józef Ważny / Włodzimierz Krzemiński (PL) – Polski Fiat 125p 1500. (gr.2./kl.8)

30.Antonin Cisar / Josef Vodicka (CS) – Škoda 130 RS. (gr.2./kl.7)

31.Josef Sivik / Miroslav Čermak (CS) – Škoda 120 Rallye. (gr.2./kl.7)

32.Kastytis Girdauskas / Arvydas Girdauskas (SU) – Łada 1600. (gr.2/kl.8)

33.Hans Britth / Hans Anderson (S) – Ford Escort RS 2000. (gr.1./kl.9-15)

34.Ladislav Krecek / Jaroslav Ginsl (CS) – Škoda 130 RS. (gr.2./kl.7)

35.Lensch / Carsten Lensch (D) – Opel Kadett GT/E. (gr.1./kl.9-15)

36.Stanisław Wyka / Jan Wojciechowski (PL) – Ford Escort RS. (gr.1./kl.9-15)

37.Karppinen / Ukkonen (SF) – Opel Kadett GT/E. (gr.1./kl.9-15)

38.Heiki Ohu / Toomas Diener (SU) – Łada 1600. (gr.2./kl.8)

39.Reiman / Thomas Dartsch (D) – Toyota Corolla. (gr.2./kl.8)

40.Michalik / Nesrsta (CS) – Łada 1600. (gr.2.kl/8)

41.Felian / Erdelyi (H) – Łada 1600. (gr.2./kl.8)

42.Petarniczew / Pawłow (BG) – Łada 1600. (gr.2./kl.8)

43.Vallo Soots / Toomas Putmaker (SU) – Łada 1600. (gr.2./kl.8)

44.Miroslav Lank / Jan Teichman (CS) – Łada 1600. (gr.2./kl.8)

45.Hidegy / Kiss (H) – Łada 1600. (gr.2./kl.8)

46.Iwanov / Georgi Geradijew (BG) – Łada 1600. (gr.2./kl.8)

47.Andrzej Koper / Marek Pawłowski (PL) – Renault 5 Alpine. (gr.2./kl.8)

48.Guerra / Job (F) – Chrysler Sunbeam Ti. (gr.2./kl.8)

49.Nikołow / Popow (BG) – Łada 1600. (gr.2./kl.8)

50.Venturini / Guedhery (F) – BMW 1600. (gr.2./kl.8)

51.Bachowski / Hugo (PL) – Łada 1600. (gr.2./kl.8)

52.Andrzej Białowąs / Wojciech Ondraczek (PL) – Polski Fiat 125p 1500. (gr.2./kl.8)

53.Kovacs / Dekany (H) – Łada 1600. (gr.2./kl.8)

54.Andrzej Witkowicz / Andrzej Turczyński (PL) – Fiat 128 Sport Coupe 3 porte. (gr.1./kl.7)

55.Tadeusz Kudłaty / Julian Obrocki (PL) – Polski Fiat 125p 1500 (gr.1./kl.8)

56.Bogdan Drągowski / Marcin Osiowski (PL) – Polski Fiat 125p 1500. (gr.1./kl.8)

57.Ipsen / Hansen (D) – VW Golf GTi. (gr.1./kl.8)

58.Adam Masłowiec / Urbański (PL) – Polski Fiat 125p 1500. (gr.1./kl.8)

61.Hans Ulrich Sonntag / Karsten (DDR) – Wartburg 353W. (gr.2./kl.3-6)

62.Banca / Malantz (R) – Dacia 1300. (gr.2./kl.7)

63.Baberski / Nessen (DDR) – Wartburg 353W. (gr.2./kl.3-6)

64.Marian Dorniak / Marcinkiewicz (PL) – Polski Fiat 125p 1500. (gr.2./kl.8)

65.Dyballa / Lutz (DDR) – Wartburg 353W. (gr.2./kl.3-6)

66.Barcea / Ripan (R) – Dacia 1300. (gr.2./kl.7)

67.Andrzej Lubiak / Maciej Wisławski (PL) – Polski Fiat 126p. (gr.2./kl.1-2)

68.Pauline / Cretzu (R) – Dacia 1300. (gr.2./kl.7)

69.Wolf / Leonhard (DDR) – Trabant 601. (gr.2./kl.1-2)

70.Wołosiński / Huczek (PL) – Trabant 601. (gr.2./kl.1-2)

71.Thomas Fischer / Thomas Schröter (DDR) – Trabant 601. (gr.2./kl.1-2)

72.Michał Chroniowski / Hoszowski (PL) – Polski Fiat 125p 1300. (gr.2./kl.7)

73.Janusz Szerla / Jerzy Stopa (PL) – Polski Fiat 126p. (gr.2./kl.1-2)

74.Heinz Galle / Wolfgang Kießling (DDR) – Trabant 601. (gr.2./kl.1-2)

75.Włodzimierz Cierliński / Jasinowski (PL) – Polski Fiat 126p. (gr.2./kl.1-2)

76.Eberhard Uth / Grimm (DDR) – Trabant 601. (gr.2./kl.1-2)

77.Marek Ryndak / Ryszard Kaszuba (PL) – Polski Fiat 126p. (gr.2./kl.1-2)

78.Henryk Pinis / Szymańska (PL) – Polski Fiat 126p. (gr.2./kl.1-2)

80.Stefan Saliński / Gratowski (PL) – Polski Fiat 125p 1300. (gr.1./kl.7)

81.Radkiewicz / Rybak (PL) – Polski Fiat 125p 1300. (gr.1./kl.7)

82.Paweł Noakowski / Kałamaza (PL) – Polski Fiat 126p. (gr.1./kl.1-2)

85.Jerzy Wierzbołowski / Barbich (PL) – Polski Fiat 126p 650. (gr.2./kl.3-6)

Ferjancz - Renault 5 Alpine

Attila Ferjancz i Janos Tandari – Renault 5 Alpine.

Tomasz Ciecierzyński i Stanisław Brzozowski – Polonez 2000.

Rajd Polski (PL). 31 eliminacja. 5-8.07.1979r.

Antonio Zanini i Juan Petisco – Seat 131 Abarth.

Rajd Polski (PL). 31 eliminacja. 5-8.07.1979r.

Klaus Joachim Kleint i Günther Wanger – Opel Ascona.

Rajd Polski (PL). 31 eliminacja. 5-8.07.1979r.

Guy Colsoul i Alain Lopes – Opel Kadett GT/E.

Rajd Polski (PL). 31 eliminacja. 5-8.07.1979r.

Nr.4. Mauro Pregliasco i Vittorio Reisoli – Alfa Romeo Alfetta GTV.

Rajd Polski (PL). 31 eliminacja. 5-8.07.1979r.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine.

Rajd Polski (PL). 31 eliminacja. 5-8.07.1979r.

Maciej Stawowiak i Roman Kabulski – Polonez 2000.

Rajd Polski (PL). 31 eliminacja. 5-8.07.1979r.

Billy Coleman i Martin Holmes – Ford Escort RS 1800.

Rajd Polski (PL). 31 eliminacja. 5-8.07.1979r.

Nr.9.Holger Bohne i Wellmann – VW Golf GTi.

Rajd Polski (PL). 31 eliminacja. 5-8.07.1979r.

Tomasz Ciecierzyński i Stanisław Brzozowski – Polonez 2000.

Rajd Polski (PL). 31 eliminacja. 5-8.07.1979r.

Attila Ferjancz i Janos Tandari – Renault 5 Alpine.

Rajd Polski (PL). 31 eliminacja. 5-8.07.1979r.

Sergiej Wukowicz i Andzis Zwingiewicz – Łada 1600.

Rajd Polski (PL). 31 eliminacja. 5-8.07.1979r.

Kolejne załogi czekają na start.

Rajd Polski (PL). 31 eliminacja. 5-8.07.1979r.

Antonin Cisar i Josef Vodicka – Škoda 130 RS.

Rajd Polski (PL). 31 eliminacja. 5-8.07.1979r.

Josef Sivik i Miroslav Čermak – Škoda 120 Rallye.

Rajd Polski (PL). 31 eliminacja. 5-8.07.1979r.

Hans Britth i Hans Anderson – Ford Escort RS 2000.

Rajd Polski (PL). 31 eliminacja. 5-8.07.1979r.

Ladislav Krecek i Jaroslav Ginsl – Škoda 130 RS.

Rajd Polski (PL). 31 eliminacja. 5-8.07.1979r.

Karppinen i Ukkonen – Opel Kadett GT/E.

Rajd Polski (PL). 31 eliminacja. 5-8.07.1979r.

Hidegy i Kiss – Łada 1600.

Rajd Polski (PL). 31 eliminacja. 5-8.07.1979r.

Andrzej Koper i Marek Pawłowski – Renault 5 Alpine.

Rajd Polski (PL). 31 eliminacja. 5-8.07.1979r.

Guerra i Job – Chrysler Sunbeam Ti.

Rajd Polski (PL). 31 eliminacja. 5-8.07.1979r.

Venturini i Guedhery – BMW 1600.

Rajd Polski (PL). 31 eliminacja. 5-8.07.1979r.

Andrzej Witkowicz i Andrzej Turczyński – Fiat 128 Sport Coupe 3 porte.

Rajd Polski (PL). 31 eliminacja. 5-8.07.1979r.

Ostatnie załogi oczekują na start.

Rajd Polski (PL). 31 eliminacja. 5-8.07.1979r.

(Sport z dn.5.07.1979)

Rajd Polski (PL). 31 eliminacja. 5-8.07.1979r.

Antonio Zanini i Juan Petisco – Seat 131 Abarth.

Rajd Polski (PL). 31 eliminacja. 5-8.07.1979r.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine. (foto Piotr Sobolewski)

Rajd Polski (PL). 31 eliminacja. 5-8.07.1979r.

Tomasz Ciecierzyński i Stanisław Brzozowski – Polonez 2000.

Rajd Polski (PL). 31 eliminacja. 5-8.07.1979r.

Radoslav Petkov i Gurlew – Łada 1600.

Rajd Polski (PL). 31 eliminacja. 5-8.07.1979r.

Georgi Petrov i Iwan Tonew – Łada 1600.

Rajd Polski (PL). 31 eliminacja. 5-8.07.1979r.

Guerra i Job – Chrysler Sunbeam Ti.

Rajd Polski (PL). 31 eliminacja. 5-8.07.1979r.

Venturini i Guedhery – BMW 1600.

Rajd Polski (PL). 31 eliminacja. 5-8.07.1979r.

Janusz Szerla i Jerzy Stopa – Polski Fiat 126p.

Rajd Polski (PL). 31 eliminacja. 5-8.07.1979r.

Antonio Zanini i Juan Petisco – Seat 131 Abarth.

Rajd Polski (PL). 31 eliminacja. 5-8.07.1979r.

Miroslav Lank i Jan Teichman – Łada 1600.

Rajd Polski (PL). 31 eliminacja. 5-8.07.1979r.

Antonio Zanini i Juan Petisco – Seat 131 Abarth.

Rajd Polski (PL). 31 eliminacja. 5-8.07.1979r.

Ladislav Krecek i Jaroslav Ginsl – Škoda 130 RS.

Rajd Polski (PL). 31 eliminacja. 5-8.07.1979r.

Antonio Zanini i Juan Petisco – Seat 131 Abarth. (Wielka pięćdziesiątka)

Rajd Polski (PL). 31 eliminacja. 5-8.07.1979r.

Najlepsza Polska załoga: bracia Bogdan i Witold Wozowicz.

Rajd Polski (PL). 31 eliminacja. 5-8.07.1979r.

Rajd Polski (PL). 31 eliminacja. 5-8.07.1979r.

Rajd Polski (PL). 31 eliminacja. 5-8.07.1979r.

Rajd Polski (PL). 31 eliminacja. 5-8.07.1979r.

Rajd Polski (PL). 31 eliminacja. 5-8.07.1979r.(Sport z dn.16.07.1979)

Rajd Polski (PL). 31 eliminacja. 5-8.07.1979r.

Rajd Polski (PL). 31 eliminacja. 5-8.07.1979r.

Rajd Polski (PL). 31 eliminacja. 5-8.07.1979r.

Rajd Polski (PL). 31 eliminacja. 5-8.07.1979r.

Rajd Polski (PL). 31 eliminacja. 5-8.07.1979r.

Wyniki

Klasyfikacja generalna.

1. Antonio Zanini / Juan Petisco (E) – Seat 131 Abarth.

2. Klaus Joachim Kleint / Günther Wanger (D) – Opel Ascona.

3. Billy Coleman (IRL) / Martin Holmes (GB) – Ford Escort RS 1800.

4. Attila Ferjancz / Janos Tandari (H) – Renault 5 Alpine.

5. Bogdan Wozowicz / Witold Wozowicz (PL) – Łada 1600.

6. Tomasz Ciecierzyński / Stanisław Brzozowski (PL) – Polonez 2000.

7. Miroslav Lank / Jan Teichman (CS) – Łada 2105/1600.

8. Josef Sivik / Miroslav Cermak (CS) – Škoda 130 RS.

9. Sergiej Elizarov / Viktor Moskovski (SU) – Łada 1600.

10.Wacław Janowski / Walenty Małachowski (PL) – Zastawa 1100p.

Wystartowało 65 załóg, ukończyło 21.


Copyright © 2012-2018 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl