Jesteś tutaj: Strona główna » ZAGRANICA » Rajdy » 1979 » Puchar Pokoju i Przyjaźni » 39 Rajd Polski (PL). 4 eliminacja. 5-8.07.1979r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

Błażej Krupa

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

39 Rajd Polski (PL). 4 eliminacja. 5-8.07.1979r.

Rajd Polski (PL). 4 eliminacja. 5-8.07.1979r.

Rajd Polski (PL). 4 eliminacja. 5-8.07.1979r.

Komitet Honorowy

Aleksander Kopeć - Minister Przemysłu Maszynowego

Jerzy Bielecki - Dyrektor Naczelny Fabryki Samochodów Osobowych w Warszawie

Zdzisław Biernaczyk - Komendant Wojewódzki Milicji Obywatelskiej we Wrocławiu

Jan Dalgiewicz - Dyrektor Naczelny Jelczańskich Zakładów Samochodowych

Ludwik Dróżdż - I Sekretarz Komitetu Wojewódzkiego PZPR we Wrocławiu

Ryszard Dziopak - Dyrektor Naczelny Fabryki Samochodów Małolitrażowych w Bielsku Białej

Jerzy Grochmalicki - I Sekretarz Komitetu Wojewódzkiego PZPR w Wałbrzychu

Julian Jonkisz - Rektor Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu

Ignacy Maciejewski - Generalny Dyrektor Zjednoczenia Przemysłu Motoryzacyjnego "Polmo"

Henryk Olejniczak - Generalny Dyrektor Zjednoczenia Przemysłu Gumowego "Stomil"

Janusz Owczarek - Wojewoda Wrocławski

Zbigniew Papliński - Przewodniczšcy Rady Głównej Automobilklubów i Klubów

Roman Pijanowski - Prezes Zarzšdu Głównego Polskiego Zwišzku Motorowego

Tadeusz Porębski - Rektor Politechniki Wrocławskiej

Henryk Rapacewicz - Dowódca Œlšskiego Okręgu Wojskowego

Marian Renke - Przewodniczšcy Głównego Komitetu Kultury Fizycznej i Sportu

Zbigniew Salomon - Dyrektor Naczelny Centrum Komputerowych Systemów i Automatyki Pomiarowej "Mera - Elwro"

Bolesław Traczyk - Komendant Wojewódzki Milicji Obywatelskiej w Wałbrzychu

Antoni Trembulak - Wojewoda Wałbrzyski

Stanisław Zaczkowski - Komendant Główny Milicji Obywatelskiej

Sobiesław Zasada - Zasłużony Mistrz Sportu


Władze 39 Rajdu Polski

Zespół Komisarzy Sportowych

1. Jerzy Szymaniak

2. Władysław Engel

3. Mieczysław Grzegorczyk

4. Ingo Maria de ARROLA (Hiszpania)

5. Soini KALPIO (Finlandia)

Obserwatorzy FIA

Ingo Maria de ARROLA (Hiszpania)

Basil DESPOTOPOULOS (Grecja)

 

Kierownictwo Rajdu

Mieczysław Zawadowski - Komandor Rajdu

Jerzy Borowicz - Komandor Sportowy

Janusz Bens - Z-ca Komandora d/s Sportowych

Adam Pepłowski - Z-ca Komandora d/s Regulaminowych

Tadeusz Płaszczyński - Z-ca Komandora d/s Komisarzy Sportowych

Andrzej Dobosz - Kierownik Trasy

Andrzej Polański - Przewodniczący Komisji Technicznej

Alojzy Durman - Sekretarz Rajdu

Eugeniusz Karpiuk - V-Komandor d/s Organizacyjnych

Jerzy Jaworski - V-Komandor d/s Zabezpieczenia Trasy

Stanisław Grabowski - Kierownik Biura Rajdu

Zbigniew Zoniuk - Kierownik Finansowy


Trasa

Start  Wrocław - Stadion Olimpijski 5.07              0      0               16:01

Kobierzyce

Jordanów Œlšski

PKC-1  Oleszna                                       45     45        69     17:10

OS-1   Oleszna - Księginice                   6.2

Będkowice

Sulistrowiczki

Tšpadła

Wiry

Mysłaków

PKC-2  Sobótka                                       32     77        50     18:00

SW     Sobótka - 3 km x 5                    15.0

Będkowice

Wiry

Kiełczyn

Tuszyn

Dzierżoniów

Pieszyce

PKC-3  Kamionki                                      54    131        59     18:59

OS-2   Kamionki - Sokolec                     9.4

OS-3   Świerki - Włodowice                    9.0

PKC-4  Radków                                        47    178        52     19:51

OS-4   Radkó - Karłów - Kudowa Zdrój         18.1

PKC-5  Lasówka                                       50    228        50'    20:41

OS-5   Lasówka - Lasówka Kolonia R.P.M.      17.4

PKC-6  Bobrowniki "pod młynem"                       39    267        43'    21:24

OS-6   Bobrowniki - Pokrzywno                13.6

PKC-7  Młoty                                         38    305        42'    22:06

OS-7   Młoty - Mostowice - Nowa Bystrzyca    19.5

PKC-8  Poręba                                        42    347        46'    22:52

OS-8   Poręba-Niemojów-Różanka-Międzylesie   22.4

PKC-9  Idzików                                       46    393        45'    23:37

OS-9   Idzików - Sienna                       8.8

OS-10  Orłowiec - Złoty Stok                 13.2

PKC-10 Laski 6.07                                    47    440        47'     0:24

OS-11  Laski - Laskówka                       7.9

OS-12  Bardo - Wojbórz                       16.8

PKC-11 Srebrna Góra                                  38    478        42'     1:06

OS-13  Srebrna Góra - Wolibórz - Jodłownik   16.3

PKC-12 Kamionki                                      34    512        38'     1:44

OS-14  Kamionki - Sokolec                     9.4

OS-15  Świerki - Włodowice                    9.0

PKC-13 Wambierzyce                                   42    554        46'     2:30

PKC-14 Zieleniec                                     37    591        31'     3:01

Przerwa - park otwarty               212            591       120'

PKC-15 Zieleniec                                                              5:01

OS-16  Kudowa Zdrój - Karłow - Radków        18.1

PKC-16 Włodowice                                     66    657        66'     6:07

OS-17  Włodowice - Świerki                    9.0

OS-18  Sokolec - Kamionki                     9.4

PKC-17 Jodłownik                                     45    702        54'     7:01

OS-19  Jodłownik - Wolibórz - Srebrna Góra   16.3

OS-20  Żdanów - Wojbórz                       7.4

PKC-18 Laskówka                                      48    750        53'     7:54

OS-21  Laskówka - Laski                       7.9

OS-22  Złoty Stok - Orłowiec                 13.2

PKC-19 Sienna                                        46    796        55'     8:49

OS-23  Sienna - Idzików                       8.8

OS-24  Międzylesie - Różanka - Niemojów      22.4

PKC-20 Nowa Bystrzyca                                77    873        77'    10:06

OS-25  Nowa Bystrzyca - Mostowice - Młoty    19.5

PKC-21 Pokrzywno                                     44    917        48'    10:54

OS-26  Porzywno - Bobrowniki                 13.6

OS-27  Lasówka-kolonia - Lasówka             17.4

PKC-22 Kudowa Zdrój                                  84   1001        84'    12:18

OS-28  Kudowa Zdrój - Łężyce                 11.5

PKC-23 Wolibórz                                      55   1056        60'    13:18

OS-29  Wolibórz - Jodłownik                   8.5

PKC-24 Tąpadła                                       38   1094        57'    14:15

OS-30  Tąpadła - Sulistrowiczki               4.0

OS-31  Księginice - Oleszna                   6.2

PKC-25 Bielany Wrocławskie                           48   1142        71'    15:26

META I Wrocław - Stadion 6.07               405.2    14   1156        35'    16:01

II Etap

START  Wrocław - Stadion 6.07                         0      0               22:01

PKC-26 Oleszna                                       45     45        49'    22:50

OS-32  Oleszna - Księgnice                    6.2

OS-33  Sulistrowiczki - Tąpadła               4.0

PKC-27 Modliszów X Witoszów                          36     81        43'    23:33

OS-34  Modliszów X Las - Złoty Las            4.6

OS-35  Zagórze Śląskie - Dziećmorowice        4.4

PKC-28 Jedlinka - 7.07                               35    116        42'     0:15

OS-36  Michałkowa - Walim                     6.5

PKC-29 Głuszyca                                      29    145        35'     0:50

OS-37  Głuszyca - Kolce                      10.1

PKC-30 Sokolec                                       28    173        33'     1:23

OS-38  Sokolec - Kamionki                     9.4

OS-39  Rościszów - Walim                      8.7

PKC-31 Świerki                                       46    219        51'     2:14

OS-40  Świerki - Włodowice                    9.0

PKC-32 Żdanów                                        30    249        36'     2:50

OS-41  Żdanów - Wojbórz - Bardo              16.8

PKC-33 Laski                                         34    283        37'     3:27

OS-42  Laski - Laskówka                       7.9

PKC-34 Jodłownik                                     38    321        42'     4:09

OS-43  Jodłownik - Wolibórz                   8.5

PKC-35 Włodowice                                     21    342        25'     4:34

OS-44  Włodowice - Świerki                    9.0

OS-45  Kolce - Głuszyca                      10.1

PKC-36 Jedlinka Górna                                31    373        37'     5:11

PKC-37 Modliszów - wieś                              22    395        26'     5:37

OS-46  Modliszów-wieś - Złoty Las             8.2

OS-47  Dziećmorowice - Zagórze                4.4

OS-48  Michałkowa - Walim                     6.5

PKC-38 Walim                                         30    425        45'     6:22

OS-49  Walim - Rościszów                      8.7

OS-50  Kamionki - Sokolec                     9.4

PKC-39 Wolibórz                                      42    467        56'     7:18

OS-51  Wolibórz - Jodłownik                   8.5

PKC-40 Tąpadła                                       38    505        57'     8:15

OS-52  Tąpadła - Sulistrowiczki               4.0

OS-53  Księginice - Oleszna                   6.2

PKC-41 Bielany Wrocławskie                           48    553        71'     9:26

META   Wrocław - Stadion 7.07               171.1    14    567        35'    10:01

39 Rajd Polski                       567           1723

Lista zgłoszeń.

1. Antonio Zanini / Juan Petisco (E) – Seat 131 Abarth.  (gr.4)

2. Klaus Joachim Kleint / Günther Wanger (D) – Opel Ascona. (gr.2./kl.9-15)

3. Guy Colsoul / Alain Lopes (B) – Opel Kadett GT/E. (gr.2./kl.9-15)

4. Mauro Pregliasco / Vittorio Reisoli (I) – Alfa Romeo Alfetta GTV. (gr.2./kl.9-15)

5. Błażej Krupa / Piotr Mystkowski (PL) – Renault 5 Alpine. (gr.2./kl.8)

6. Maciej Stawowiak / Roman Kabulski (PL) – Polonez 2000. (gr.4)

8.  Billy Coleman (IRL) / Martin Holmes (GB) – Ford Escort RS 1800. (gr.2./kl.9-15)

9. Holger Bohne / Wellmann (D) – VW Golf GTi. (gr.2./kl.8)

10.Henryk Krakowczyk (PL) / Mueller (D) – Audi 80 GT. (gr.2./kl.8)

11.Tomasz Ciecierzyński / Stanisław Brzozowski (PL) – Polonez 2000. (gr.4)

12.Moeller / Hohnholt (D) – Opel Ascona. (gr.2./kl.9-15)

14.Attila Ferjancz / Janos Tandari (H) – Renault 5 Alpine. (gr.2./kl.8)

15.Neville / Batten (GB) – Ford Escort RS. (gr.2./kl.9-15)

16.Jan Trajbold / Eva Trajbold (CS) – Škoda 130 RS. (gr.2./kl.7)

17.Simor / Panics (H) – Łada 1600. (gr.2./kl.8)

18.Mills / Moran (GB) – Ford Escort RS. (gr.2./kl.9-15)

19.Wiktor Polak / Krzysztof Czarnecki (PL) – Renault 5 Alpine. (gr.2./kl.8)

20.Vaclav Pech / Oldrich Gottfried (CS) – Škoda 130 RS. (gr.2./kl.7)

21.Bogdan Wozowicz / Witold Wozowicz (PL) – Łada 1600. (gr.2./kl.8)

22.Radoslav Petkov / Gurlew (BG) – Łada 1600. (gr.2./kl.8)

23.Sergiej Wukowicz / Andzis Zwingiewicz (SU) – Łada 1600. (gr.2./kl.8)

24.Andrzej Radecki / Krzysztof Burzyński (PL) – Polski Fiat 125p 1500. (gr.2./kl.8)

25.Wacław Janowski / Walenty Małachowski (PL) – Zastava 1100p. (gr.2./kl.7)

26.Borsanyi / Szilogyi (H) – Łada 1600. (gr.2./kl.8)

27.Georgi Petrov / Iwan Tonew (BG) – Łada 1600. (gr.2./kl.8)

28.Sergiej Elizarow / Viktor Moskowskij (SU) – Łada 1600.(gr.2./kl.8)

29.Józef Ważny / Włodzimierz Krzemiński (PL) – Polski Fiat 125p 1500. (gr.2./kl.8)

30.Antonin Cisar / Josef Vodicka (CS) – Škoda 130 RS. (gr.2./kl.7)

31.Josef Sivik / Miroslav Čermak (CS) – Škoda 120 Rallye. (gr.2./kl.7)

32.Kastytis Girdauskas / Arvydas Girdauskas (SU) – Łada 1600. (gr.2/kl.8)

33.Hans Britth / Hans Anderson (S) – Ford Escort RS 2000. (gr.1./kl.9-15)

34.Ladislav Krecek / Jaroslav Ginsl (CS) – Škoda 130 RS. (gr.2./kl.7)

35.Lensch / Carsten Lensch (D) – Opel Kadett GT/E. (gr.1./kl.9-15)

36.Stanisław Wyka / Jan Wojciechowski (PL) – Ford Escort RS. (gr.1./kl.9-15)

37.Karppinen / Ukkonen (SF) – Opel Kadett GT/E. (gr.1./kl.9-15)

38.Heiki Ohu / Toomas Diener (SU) – Łada 1600. (gr.2./kl.8)

39.Reiman / Thomas Dartsch (D) – Toyota Corolla. (gr.2./kl.8)

40.Michalik / Nesrsta (CS) – Łada 1600. (gr.2.kl/8)

41.Felian / Erdelyi (H) – Łada 1600. (gr.2./kl.8)

42.Petarniczew / Pawłow (BG) – Łada 1600. (gr.2./kl.8)

43.Vallo Soots / Toomas Putmaker (SU) – Łada 1600. (gr.2./kl.8)

44.Miroslav Lank / Jan Teichman (CS) – Łada 1600. (gr.2./kl.8)

45.Hidegy / Kiss (H) – Łada 1600. (gr.2./kl.8)

46.Iwanov / Georgi Geradijew (BG) – Łada 1600. (gr.2./kl.8)

47.Andrzej Koper / Marek Pawłowski (PL) – Renault 5 Alpine. (gr.2./kl.8)

48.Guerra / Job (F) – Chrysler Sunbeam Ti. (gr.2./kl.8)

49.Nikołow / Popow (BG) – Łada 1600. (gr.2./kl.8)

50.Venturini / Guedhery (F) – BMW 1600. (gr.2./kl.8)

51.Bachowski / Hugo (PL) – Łada 1600. (gr.2./kl.8)

52.Andrzej Białowąs / Wojciech Ondraczek (PL) – Polski Fiat 125p 1500. (gr.2./kl.8)

53.Kovacs / Dekany (H) – Łada 1600. (gr.2./kl.8)

54.Andrzej Witkowicz / Andrzej Turczyński (PL) – Fiat 128 Sport Coupe 3 porte. (gr.1./kl.7)

55.Tadeusz Kudłaty / Julian Obrocki (PL) – Polski Fiat 125p 1500 (gr.1./kl.8)

56.Bogdan Drągowski / Marcin Osiowski (PL) – Polski Fiat 125p 1500. (gr.1./kl.8)

57.Ipsen / Hansen (D) – VW Golf GTi. (gr.1./kl.8)

58.Adam Masłowiec / Urbański (PL) – Polski Fiat 125p 1500. (gr.1./kl.8)

61.Hans Ulrich Sonntag / Karsten (DDR) – Wartburg 353W. (gr.2./kl.3-6)

62.Banca / Malantz (R) – Dacia 1300. (gr.2./kl.7)

63.Baberski / Nessen (DDR) – Wartburg 353W. (gr.2./kl.3-6)

64.Marian Dorniak / Marcinkiewicz (PL) – Polski Fiat 125p 1500. (gr.2./kl.8)

65.Dyballa / Lutz (DDR) – Wartburg 353W. (gr.2./kl.3-6)

66.Barcea / Ripan (R) – Dacia 1300. (gr.2./kl.7)

67.Andrzej Lubiak / Maciej Wisławski (PL) – Polski Fiat 126p. (gr.2./kl.1-2)

68.Pauline / Cretzu (R) – Dacia 1300. (gr.2./kl.7)

69.Wolf / Leonhard (DDR) – Trabant 601. (gr.2./kl.1-2)

70.Wołosiński / Huczek (PL) – Trabant 601. (gr.2./kl.1-2)

71.Thomas Fischer / Thomas Schröter (DDR) – Trabant 601. (gr.2./kl.1-2)

72.Michał Chroniowski / Hoszowski (PL) – Polski Fiat 125p 1300. (gr.2./kl.7)

73.Janusz Szerla / Jerzy Stopa (PL) – Polski Fiat 126p. (gr.2./kl.1-2)

74.Heinz Galle / Wolfgang Kieβling (DDR) – Trabant 601. (gr.2./kl.1-2)

75.Włodzimierz Cierliński / Jasinowski (PL) – Polski Fiat 126p. (gr.2./kl.1-2)

76.Eberhard Uth / Grimm (DDR) – Trabant 601. (gr.2./kl.1-2)

77.Marek Ryndak / Ryszard Kaszuba (PL) – Polski Fiat 126p. (gr.2./kl.1-2)

78.Henryk Pinis / Szymańska (PL) – Polski Fiat 126p. (gr.2./kl.1-2)

80.Stefan Saliński / Gratowski (PL) – Polski Fiat 125p 1300. (gr.1./kl.7)

81.Radkiewicz / Rybak (PL) – Polski Fiat 125p 1300. (gr.1./kl.7)

82.Paweł Noakowski / Kałamaza (PL) – Polski Fiat 126p. (gr.1./kl.1-2)

85.Jerzy Wierzbołowski / Barbich (PL) – Polski Fiat 126p 650. (gr.2./kl.3-6)

Ferjancz - Renault 5 Alpine

Attila Ferjancz i Janos Tandari – Renault 5 Alpine.

Rajd Polski (PL). 4 eliminacja. 5-8.07.1979r.

Antonio Zanini i Juan Petisco – Seat 131 Abarth.

Rajd Polski (PL). 4 eliminacja. 5-8.07.1979r.

Klaus Joachim Kleint i Günther Wanger – Opel Ascona.

Rajd Polski (PL). 4 eliminacja. 5-8.07.1979r.

Guy Colsoul i Alain Lopes – Opel Kadett GT/E.

Rajd Polski (PL). 4 eliminacja. 5-8.07.1979r.

Nr.4. Mauro Pregliasco i Vittorio Reisoli – Alfa Romeo Alfetta GTV.

Rajd Polski (PL). 4 eliminacja. 5-8.07.1979r.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine.

Rajd Polski (PL). 4 eliminacja. 5-8.07.1979r.

Maciej Stawowiak i Roman Kabulski  – Polonez 2000.

Rajd Polski (PL). 4 eliminacja. 5-8.07.1979r.

Billy Coleman i Martin Holmes – Ford Escort RS 1800.

Rajd Polski (PL). 4 eliminacja. 5-8.07.1979r.

Nr.9.Holger Bohne i Wellmann – VW Golf GTi.

Rajd Polski (PL). 4 eliminacja. 5-8.07.1979r.

Tomasz Ciecierzyński i Stanisław Brzozowski – Polonez 2000.

Rajd Polski (PL). 4 eliminacja. 5-8.07.1979r.

Attila Ferjancz i Janos Tandari – Renault 5 Alpine.

Rajd Polski (PL). 4 eliminacja. 5-8.07.1979r.

Sergiej Vukowicz i Andzis Zwingiewicz – Łada 1600.

Rajd Polski (PL). 4 eliminacja. 5-8.07.1979r.

Kolejne załogi czekają na start.

Rajd Polski (PL). 4 eliminacja. 5-8.07.1979r.

Antonin Cisar i Josef Vodicka – Škoda 130 RS.

Rajd Polski (PL). 4 eliminacja. 5-8.07.1979r.

Josef Sivik i Miroslav Čermak – Škoda 120 Rallye.

Rajd Polski (PL). 4 eliminacja. 5-8.07.1979r.

Hans Britth i Hans Anderson – Ford Escort RS 2000.

Rajd Polski (PL). 4 eliminacja. 5-8.07.1979r.

Ladislav Krecek i Jaroslav Ginsl – Škoda 130 RS.

Rajd Polski (PL). 4 eliminacja. 5-8.07.1979r.

Karppinen i Ukkonen – Opel Kadett GT/E.

Rajd Polski (PL). 4 eliminacja. 5-8.07.1979r.

Hidegy i Kiss – Łada 1600.

Rajd Polski (PL). 4 eliminacja. 5-8.07.1979r.

Andrzej Koper i Marek Pawłowski – Renault 5 Alpine.

Rajd Polski (PL). 4 eliminacja. 5-8.07.1979r.

Guerra i Job – Chrysler Sunbeam Ti.

Rajd Polski (PL). 4 eliminacja. 5-8.07.1979r.

Venturini i Guedhery – BMW 1600.

Rajd Polski (PL). 4 eliminacja. 5-8.07.1979r.

Andrzej Witkowicz i Andrzej Turczyński – Fiat 128 Sport Coupe 3 porte.

Rajd Polski (PL). 4 eliminacja. 5-8.07.1979r.

Ostatnie załogi oczekują na start.

Rajd Polski (PL). 4 eliminacja. 5-8.07.1979r.

(Sport z dn.5.07.1979)

Rajd Polski (PL). 4 eliminacja. 5-8.07.1979r.

Antonio Zanini i Juan Petisco – Seat 131 Abarth.

Rajd Polski (PL). 4 eliminacja. 5-8.07.1979r.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine. (foto Piotr Sobolewski)

Rajd Polski (PL). 4 eliminacja. 5-8.07.1979r.

Tomasz Ciecierzyński i Stanisław Brzozowski – Polonez 2000.

Rajd Polski (PL). 4 eliminacja. 5-8.07.1979r.

Radoslav Petkov i Gurlew – Łada 1600.

Rajd Polski (PL). 4 eliminacja. 5-8.07.1979r.

Georgi Petrov i Iwan Tonew – Łada 1600.

Rajd Polski (PL). 4 eliminacja. 5-8.07.1979r.

Guerra i Job – Chrysler Sunbeam Ti.

Rajd Polski (PL). 4 eliminacja. 5-8.07.1979r.

Venturini i Guedhery – BMW 1600.

Rajd Polski (PL). 4 eliminacja. 5-8.07.1979r.

Janusz Szerla i Jerzy Stopa – Polski Fiat 126p.

Rajd Polski (PL). 4 eliminacja. 5-8.07.1979r.

Antonio Zanini i Juan Petisco – Seat 131 Abarth.

Rajd Polski (PL). 4 eliminacja. 5-8.07.1979r.

Miroslav Lank i Jan Teichman – Łada 1600.

Rajd Polski (PL). 4 eliminacja. 5-8.07.1979r.

Antonio Zanini i Juan Petisco – Seat 131 Abarth.

Rajd Polski (PL). 4 eliminacja. 5-8.07.1979r.

Ladislav Krecek i Jaroslav Ginsl – Škoda 130 RS.

Rajd Polski (PL). 4 eliminacja. 5-8.07.1979r.

Antonio Zanini i Juan Petisco – Seat 131 Abarth. (Wielka pięćdziesiątka)

Rajd Polski (PL). 4 eliminacja. 5-8.07.1979r.

Najlepsza Polska załoga: bracia Bogdan i Witold Wozowicz.

Rajd Polski (PL). 4 eliminacja. 5-8.07.1979r.

Rajd Polski (PL). 4 eliminacja. 5-8.07.1979r.

Rajd Polski (PL). 4 eliminacja. 5-8.07.1979r.

Rajd Polski (PL). 4 eliminacja. 5-8.07.1979r.

Rajd Polski (PL). 4 eliminacja. 5-8.07.1979r.(Sport z dn.16.07.1979)

Rajd Polski (PL). 4 eliminacja. 5-8.07.1979r.

Rajd Polski (PL). 4 eliminacja. 5-8.07.1979r.

Rajd Polski (PL). 4 eliminacja. 5-8.07.1979r.

Rajd Polski (PL). 4 eliminacja. 5-8.07.1979r.

Rajd Polski (PL). 4 eliminacja. 5-8.07.1979r.

Klasyfikacja generalna.

1.  Antonio Zanini / Juan Petisco (E) – Seat 131 Abarth.

2.  Klaus Joachim Kleint / Günther Wanger (D) – Opel Ascona.

3.  Billy Coleman (IRL) / Martin Holmes (GB) – Ford Escort RS 1800.

4.  Attila Ferjancz / Janos Tandari (H) – Renault 5 Alpine.

5.  Bogdan Wozowicz / Witold Wozowicz (PL) – Łada 1600.

6.  Tomasz Ciecierzyński / Stanisław Brzozowski (PL) – Polonez 2000.

7.  Miroslav Lank / Jan Teichman (CS) – Łada 2105/1600.

8.  Josef Sivik / Miroslav Cermak (CS) – Škoda 130 RS.

9.  Sergiej Elizarov / Viktor Moskovski (SU) – Łada 1600.

10.Wacław Janowski / Walenty Małachowski (PL) – Zastawa 1100p.

Wystartowało 65 załóg, ukończyło 21.

Copyright © 2012-2018 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl