Jesteś tutaj: Strona główna » ZAGRANICA » Rajdy » 1965 » Inne » Kanada » 5 Rajd Shell 4000 Cross. 9-11.04.1965r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

RSMP.pl

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

5 Rajd Shell 4000 Cross. 9-11.04.1965r.

Gendebien wraz z żoną doznał śmiertelnych obrażeń w wypadku 2 dnia rajdu. Chinetti został zdyskwalifikowany za niesportowe zachowanie i kłótnie z miejscową policją.


Rodriguez Pedro i Leathem Bill - Studebaker Commander.

Rodriguez Pedro i Leathem Bill - Studebaker Commander.

5 Rajd Schell 4000 Cross

Onions Pat i McLellan Doug - Triumph TR 4.

Onions Pat i McLellan Doug - Triumph TR 4.

Shill Murray  Clark John - Toyota 1900.

Shill Murray i Clark John - Toyota 1900.

5 Rajd Schell 4000 Cross

Klasyfikacja generalna.

1. (124) Ross Klaus / Bird John R. - Volvo Canadian 122 S.
2. (104) MacLennan Paul / Wilson John - Ford Mustang Fastback.
3. (148) Taylor Henry (GB) / Edwardes Robin - Ford Cortina GT.
4. (140) Graham Ewan / Acteson Henry - Volvo Canadian 122 S.
5. (112) Harvey Scott / Mollman Bob - Valiant Barracuda.
6. (165) Gene Henderson / Gallop Doug - Valiant Sedan.
7. (144) Howell Lloyd / Davies Brent - Ford Mustang.
8. (108) Dempsey Art / Silvera Bill A. - Volvo 122S.
9. (126) Hacker Donald / Quirk Denny - Renault R8.
10. (161) Frank Curran / Carney Ron - Peugeot 404.
11. (109) Hughes Ron / Hartley Harry - Ford Mustang.
12. (154) Hochreuter Fritz / Anderka Fred - Volkswagen 1500.
13. (103) Goering Karl / Skinner Donald - Mercury Comet.
14. (107) Onions Pat / McLellan Doug - Triumph TR 4.
15. (162) Lou Lalonde / Jones John - Chevrolet Chevelle.
16. (116) Balfour John / Fraser Doug - Porsche 356A.
17. (102) Vincent Gilles / Rainville Paul - Ford Mustang Cobra.
18. (147) Mazuch Joe / Wilson Paul - Škoda 1221.
19. (145) Carter "Mo" Maurice / Worth Ian M. - Chevrolet Chevelle.
20. (106) Wenzel Werner / Proctor John - Chevrolet Corsa.
21. (105) Shill Murray / Clark John - Toyota 1900.
22. (155) Chenhall M / Johnson Denis - Chevrolet Chevelle.
23. (157) Allan Albrecht / Jones Thomas – Austin Mini Cooper.
24. (139) Bunch Vince / Kreglowski Kreg - Ford Anglia Super.
25. (117) Carter Diana / Steagall Jean - Volvo Canadian 122 S.
26. (156) Francis Bradley / Pigott Pat - Toyota 1900.
27. (122) Batori Louis E / Valsamis Marius – Austin Mini Cooper S.
28. (110) Rodriguez Pedro (Mex) / Leathem Bill - Studebaker Commander.
29. (137) Paivarinta Lauri / Callon James – Austin Mini Cooper S.
30. (158) William Dodd / Walker Dean - Volvo PV 544.
31. (146) Reid Ralph R. / Adkison Thomas - Porsche 1600.
32. (164) Paul Muir / Coombe Paul - Toyota 1900.
33. (160) Ann Coombe / Taylor June - Isuzu Bellett.
34. (143) Alexander Diana / Alexander Michael - Alfa Romeo 1600.
35. (120) McHenry Bruce / Burnell Phil - Valiant 4481.
36. (128) Schmidt Joachim (Jerry) / Galk Siegfried - DKW 1000.
37. (132) Bourquin Alice / Griffin Martin - Volvo P 1800.
DNF (101) Angerhofer Donald / Ellis Clarence - Volvo 122 S.
DNF (113) Martin George / Warburton Elsie – MGB.
DNF (114) Pearson David / Browne Fred - Dodge Coronet.
DNF (115) Watson Robert / Wood Glenn - Austin 1100.
DNF (118) Bickham Barbara / Bickham Jim - Corvair Corsa.
DNF (119) Bailey John / Attaway Frederick - Ford Anglia.
DNF (123) Schwarz Kurt / Burger Gerd - Corvair Corsa.
DNF (125) Woodward William / Wildgoose Leslie - BMW 1800.
DNF (127) Joyal Roland / Sevestre Fred - Corvair Corsa.
DNF (129) Nanton Anthony / Lowden Graeme - Rover 2000.
DNF (130) Bartels Klaus / Nye Rodman - Volkswagen 1500.
DNF (131) Spreadbury Peter / de Lisser Derrick - Porsche 356A.
DNF (135) Hansen Arno / Slade John - Volvo Canadian 122 S.
DNF (136) Fox Barry / Fowler David - Chevrolet Corvair Monza.
DNF (138) Wietzes Eppie / MacDuff Eric - Ford Mustang.
DNF (141) Guilbeault Florent / Catto J. - Volvo Canadian 122 S.
DNF (142) Merriman John / Peters Jim - Chevrolet Chevelle SS.
DNF (149) Stevens Theodore / Haywood Jack - Volvo FV 544.
DNF (150) Gendebien Olivier (F) / Kerry Mike - Volvo Canadian 122 S.
DNF (151) Rice Billy / Rice Carolyn – Volkswagen.
DNF (152) Bradatsch Ralph / Berry Nicholas - Moris Mini 848.
DNF (153) Houser Len / O'Dwyer John - Valiant Barracuda.
DNF (159) Bob Burlington / Danziger Ed - Peugeot 404.
DNF (163) Al Pease / Fisher Craig - Austin 1800.
DNF (166) Chinetti Luigi / Grewer Doug - Ferrari 330. Dyskwalifikacja.
DNF (167) Rice Leslie G. / Brown Lloyd - Plymouth Barracuda.
DNF (168) Rainville Marcel / Elliott Donald - Renault R-8.
DNS (111) Ellnor Tony / Greenfield Jeremy - Sunbeam Tiger.
DNS (121) Dufault Ken / Robinson Allen - Datsun 1189.
DNS (133) Lamont Don / Hamilton Tom - Datsun SPL 310.
DNS (134) Beaudet Jacques / Renald Stanley - Plymouth Sports.

Wystartowały 64 załogi, ukończyło 37.

Copyright © 2012-2016 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl