Jesteś tutaj: Strona główna » ZAGRANICA » Rajdy » 1965 » Inne » Austria » 9 Rajd Semperit (A). 22-24.05.1965r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

RSMP.pl

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

9 Rajd Semperit (A). 22-24.05.1965r.

Program rajdu

Lista zgłoszeń.

Nr.1.   H.Mundenschitz / Hochmeister - Austin Healey.
Nr.2.   "Leitner" / H.Rechfeld - Triumph TR4.
Nr.3.   "Achille" / W.Ferro - Chevrolet Corvette Sting Ray.
Nr.5.   R.H.Metzger / W.Fleck - Austin Healey.
Nr.6.   G.Breyer / K.Breyer - Jaguar E-type.
Nr.7.   O.Kargër / G.Mörth - Volvo 122 S.
Nr.8.   W.Rümmele / T.Meyer - MG MGB.
Nr.9.   G.Egger / E.Egger - MG MGB.
Nr.10. H.Koch / H.Beran - Porsche 911.
Nr.11. G.Fischer / Gratwein - MG MGB.
Nr.12. C.Schindler / H.Kozelka - MG MGB.
Nr.13. Günter Wallrabenstein / F.Herborn - Porsche 911.
Nr.14. Rudolf Trefz / G.Koppe - Porsche 356 B.
Nr.15. Wolf Fleischmann / A.Fleischmann - Sunbeam Alpine.
Nr.16. S.Sutzberger / H.Wanko - Porsche 356 B.
Nr.17. P.Peter / ? - Porsche SC.
Nr.18. A.Sebesta / ? - Porsche 356 A.
Nr.19. H.H.Jaeger / ? - Porsche 356 B.
Nr.20. Hugo Gaudenzl jun / F.Huber - Porsche Carrera.
Nr.21. H.Engel / R.Lolbenegger - Lotus Elan.
Nr.22. Helmut Köhler / W. Müller - Porsche Carrera.
Nr.23. Joachim Springer / G.Brendel - Ford Taunus 12M TS.
Nr.24. Walter Surtmann / Dörtl - Porsche S 90.
Nr.25. Wilfried Gass / W.Bretthauer - Porsche Carrera.
Nr.26. Willi Dreyer / G.Klapproth - Porsche 356 B.
Nr.27. B.Martellanz / ? - Alfa Romeo GS Zagato.
Nr.28. Bernhard Munz / H.Munz - Glas 1204 TS.
Nr.29. F.Siller / ? - Austin Mini Cooper S GT.
Nr.30. R.Haydt / E.Strack – NSU Prinz.
Nr.31. August Obermark jun / J.Kobusch - Glas 1300 GT.
Nr.32. E.Werunsky / R.Pitschl - Morris.
Nr.33. H.Brändle / M.Eckhart - VW Spezial.
Nr.34. D.Lambart / H.Heinrich - Glas 1300 GT.
Nr.35. F.Daneder / H.Dobramysl - Glas 1204 TS.
Nr.36. J.Dortner / H.Runkel - Austin Healey Sprite.
Nr.37. F.Pretscher / ? - Škoda 1000 MB.
Nr.38. H.Hofmann Credner / R.Kocher - DKW F 12.
Nr.39. W.Pöttinger / E.Merinsky - Steyr Puch 650 TR.
Nr.40. D.Wori / H.Austerlitz - Steyr Puch 500.
Nr.41. W.Radler / K.Sassarak - Lancia Flaminia.
Nr.42. Rolf Barrenscheen / H.Linke - Mercedes Benz 220 SE.
Nr.43. G.L.Paltinger / R.Paltinger - Alfa Romeo Sprint.
Nr.44. H.Schatz / R.Hueber - Steyr Fiat 2300.
Nr.45. G.Schlegel / R.Frech - Mercedes Benz 220 S.
Nr.46. B.Schindler / D.Gleissner - Steyr Fiat 2300.
Nr.47. K.L.Gödde / H.Pfersmann - Mercedes Benz 220 SE.
Nr.48. Rolf Kreder / ? - Mercedes Benz 220 SE.
Nr.49. G.Weimer / ? - Mercedes Benz 220 S.
Nr.50. K.Weiner / J.Loos - Citroen DS 19.
Nr.51. G.Schotz / E. Marquart - Volvo 122 S.
Nr.52. Hermann Schediwy / L.Reisberger - Volvo 122 S.
Nr.53. Franz Rauch / ? - Volvo 122 S.
Nr.54. B.von Bergmann / L.Köttgen - Volvo 122 S.
Nr.55. R.Hürler / S.Fahrbach - Ford Taunus 17 M TS.
Nr.56. E.Dawid / R.Bochnicek - Citroen DS 19.
Nr.57. R.Elgner / H.Fuckerieder - Ford Taunus 17M.
Nr.58. Ulrich Hundsdörfer / H.Kohn - Volvo PV 544.
Nr.59. Friedrich Geist / J.Krejca - Peugeot 404.
Nr.60. G.Berger / H.Petrasch - Volvo PV 544.
Nr.61. Holm Winkler / D.Schmid - BMW 1800 Ti.
Nr.62. Karl Obrecht / G.Hruschka - Citroen DS 19.
Nr.63. G.Mössmer / E.Mitterer - BMW 1800 Ti.
Nr.64. G.Wiesenegger / S. Hämmerle - Volvo 122 S.
Nr.65. A.Guetfenburg / L.Mayer - Volvo 122 S.
Nr.66. Werner Zickwolff / F.Thun Hohenstein - Volvo 122 S.
Nr.67. H.F.A.Klomfar / G.Kafunek - Volvo 122 S.
Nr.68. W.Artin / P.Remling - Citroen ID 19.
Nr.69. A.Pilhatsch / P.Lederer - BMW 1800 Ti Sa.
Nr.70. E.Benedikt / H.Herle - Volvo 122 S.
Nr.71. G.Klein / H.Kandler - Volvo 122 S.
Nr.72. H.Kollar / S.Ganner - Citroen DS 19.
Nr.73. Helmut Ruwe / W.Klusmann - BMW 1800 Ti.
Nr.74. Graf Max J.von Korff Schmising / G.H.Stodleck - BMW 1800 Ti.
Nr.75. J.Eschey / M.Eschey - BMW 1800 Ti.
Nr.76. H.Neukom / K.Bittner - Volvo 122 S.
Nr.77. Cavallari / ? - Alfa Romeo Giulia Super Ti.
Nr.78. B.Brodner / D.Slonek - Ford Lotus Cortina.
Nr.79. G.Bohrn / H.Gubler – Ford Cortina GT.
Nr.80. F.Maltz / H.Wucher – Alfa Romeo Giulia Super Ti.
Nr.81. Paul Klöpfer / H.Frank – Ford Taunus 12M coupe.
Nr.82. H.Schindler / K.Scherer – Fiat 1500.
Nr.83. Jürgen Heuer / “Pappas” – Alfa Romeo Giulia Super Ti.
Nr.84. A.Burkhardt / “Hubert” – Ford Taunus 12M coupe.
Nr.85. Solvay / Stefanl – Alfa Romeo Giulia Super Ti.
Nr.86. Helmut Fehr / H.Mages – Ford Cortina GT.
Nr.88. W.Stumpf / F.Böhler – Steyr Fiat 1500.
Nr.89. R.Rojkowski / H.Dienz – Alfa Romeo Giulia Super Ti.
Nr.90. H.Tunner / H.Hick – Ford Cortina GT.
Nr.91. K.Polligkelt / W.Kreckels – Ford Cortina GT.
Nr.92. E.A.Schäfer / S.Zirkel – BMW 1500.
Nr.93. S.Mössmer / G.Götze – VW 1500 S.
Nr.94. F.L.Klautzer / H.von Kiwisch – Ford Cortina GT.
Nr.95. L.Jungmayr / N.Tiefentaler – Ford Cortina GT.
Nr.96. Günther Meding / I.Meding – VW 1500.
Nr.97. K.Fuchs / F.Rohrböck – Fiat 1500.
Nr.98. Norbert Mortler / D.Rasmussen – Alfa Romeo Giulia Ti.
Nr.99. Zoja / Ferrari – Alfa Romeo Giulia Super Ti.
Nr.100.H.P.Tunner / T.Hecher – VW 1500 S.
Nr.101.S.Bocanek / ? – Volvo P 544.
Nr.102.Nikolaus Killenberg / E.Latzelsberger – BMW 1600.
Nr.103.A.Schallner / H.Fink – Volvo PV 544.
Nr.104.S.Adam / Robert Harnisch – NSU 1000.
Nr.105.Filippi / Daniell – Lancia Fulvia 2C.
Nr.106.R.Kutscherer / E.Sardelic – Ford Anglia Super.
Nr.107.F.Krammer / F.Haunzwickel – BMC Mini Cooper S.
Nr.108.K.Balla / F.Söllner – VW 117.
Nr.109.K.Bunte / S.Müllers – Alfa Romeo Giulietta.
Nr.110.Bersell / Malland – Lancia Fulvia 2C.
Nr.111.L.Wiener / A.Wiener – Glas 1204 TS.
Nr.112.M.Vavrousek / M.Donarbauer – Austin Mini Cooper S.
Nr.113.Heinz Rhomberg / H.Frener – Austin Mini Cooper S.
Nr.115.Josef Schügerl jun / R.Mondl – VW.
Nr.116.H.Norbert Supper / H.Wirth – Glas 1204 TS.
Nr.117.W.Koneczny / P.Schuster – Morris Mini Cooper S.
Nr.118.Karl Schumacher / K.Gollwitzer – Morris Mini Cooper S.
Nr.119.Robert Wran / ? – VW 117.
Nr.120.H.Weiland / E.Lasinger – VW 11c.
Nr.121.A.A.Hätele / ? – Austin Mini Cooper S.
Nr.122.F.Korpitsch / S.Andrä – Austin Mini Cooper S.
Nr.123.H.May / W.Makowetz – BMC Mini Cooper S.
Nr.124.F.Slottan / M.Slottan – BMC Mini Cooper S.
Nr.125.Erhard Floder / P.Gamsjäger – Renault 8 Gordini.
Nr.126.Walter Roser / ? – Renault 8 Gordini.
Nr.127.E.Katz / E.Vogt – Renault 8 Gordini.
Nr.128.Hermann Fergas / J.Horn – Austin Mini Cooper.
Nr.129.W.Rauscher / W.Kreitner – DKW F 91.
Nr.130.J.Lehner / O.Lehner – NSU Prinz 1000 L.
Nr.131.Siegfried Benzinger / E.Stichanner - NSU Prinz 1000 L.
Nr.132.H.Böck / ? - NSU Prinz 1000 L.
Nr.133.G.Kaufmann / K.Eckschlager - DKW F 12.
Nr.134.F.Altacher / M.Ellenschin - NSU Prinz 1000 L.
Nr.135.H.Fritz / E.Markt - DKW F 12.
Nr.136.Rudolf Kronfues / W.Jenke - Austin Mini Cooper.
Nr.137.J.Magnes / "Helmut" - NSU Prinz 1000 L.
Nr.138.Harald Hörmann / E.Göschl - Glas 1004 TS.
Nr.139.Hermann Vogt / H.Weizsäcker - DKW F 12.
Nr.140.Alfons Schneider / A.Falkenberg - Opel Kadett.
Nr.141.J.Löffelmann / M.Kuhn - Austin Mini Cooper.
Nr.142.Ö.Kieln / R.Kral - BMW.
Nr.143.Gert Kolly / ? - Fiat 850.
Nr.144.Herbert Warger / N.Kreibich - Morris.
Nr.145.A.Gaberszik / G.Gaberszik - Saab 96.
Nr.146.H.Dolzer / E.Dolzer - Saab 96.
Nr.147.Karl Filarowski / S.Altendorfer - Steyr Puch 650 TR.
Nr.148.Karl Heinz Panowitz / P.Fritz - Steyr Puch 650 TR.
Nr.149.Bertram Schurich / O.Beuder - Steyr Puch 650 TR.
Nr.150.G.Janger / F.Mauerhorfer - Steyr Puch 650 TR.
Nr.151.G.Schorn / J.Pail - Steyr Puch 650 TR.
Nr.152.A.Seekar / H.Grimm - Steyr Puch 650 TR.
Nr.153.G.König / G.von Kiwisch - Steyr Puch 650 TR.
Nr.154.Franz Prach / W.Krammer - Steyr Puch 650 TR.
Nr.155.H.Ullmann / W. Lange - Trabant 601.
Nr.156.Hans Vogt / P.Erb - NSU Prinz.
Nr.157.K.Landgrat / L.Günther - Trabant 601.
Nr.158.Heinz Weber / J.Illig - NSU Prinz.
Nr.159.E.Asmus / H.Piehler - Trabant 601.
Nr.160.F.Galle / H.Feldmann - Trabant 601.
Nr.161.Manfred Lieskonig / G.Hörmann - Steyr Puch 500.
Nr.162.Josef Schossleitner / H.Reier - Steyr Puch 500.
Nr.163.Franz Wallner / H.Wallner - Steyr Puch 500.
Nr.164.W.Pfleger / W.Anidlner - Steyr Puch 500.
Nr.165.Toni Lafenthaler / ? - Steyr Puch 500
.

Wilfried Gass i W.Bretthauer

Wilfried Gass i W.Bretthauer - Porsche Carrera.

 F.Siller

F.Siller i ? - Austin Mini Cooper S GT.

E.Werunsky i R.Pitschl

E.Werunsky i R.Pitschl - Morris.

D.Lambart i H.Heinrich

D.Lambart i H.Heinrich - Glas 1300 GT.

F.Pretscher

F.Pretscher i ? - Škoda 1000 MB.

Hermann Schediwy i L.Reisberger

Hermann Schediwy i L.Reisberger - Volvo 122 S.

 E.Dawid i R.Bochnicek

E.Dawid i R.Bochnicek - Citroen DS 19.

Graf Max J.von Korff Schmising i G.H.Stodleck

Graf Max J.von Korff Schmising i G.H.Stodleck - BMW 1800 Ti.

A.Burkhardt i “Hubert”

A.Burkhardt i “Hubert” – Ford Taunus 12M coupe.

S.Mössmer i G.Götze

S.Mössmer i G.Götze – VW 1500 S.

F.L.Klautzer i H.von Kiwisch

F.L.Klautzer i H.von Kiwisch – Ford Cortina GT.

Norbert Mortler i D.Rasmusse

Norbert Mortler i D.Rasmussen – Alfa Romeo Giulia Ti.

L.Wiener i A.Wiener

L.Wiener i A.Wiener – Glas 1204 TS.

Erhard Floder i P.Gamsjäger

Erhard Floder i P.Gamsjäger – Renault 8 Gordini.

Bertram Schurich i O.Beuder

Bertram Schurich i O.Beuder - Steyr Puch 650 TR.

Hans Vogt i P.Erb

Hans Vogt i P.Erb - NSU Prinz.

K.Balla i F.Söllner

H.Brändle i M.Eckhart - VW Spezial.

D.Lambart i H.Heinrich

D.Lambart i H.Heinrich - Glas 1300 GT.

W.Pöttinger i E.Merinsky

W.Pöttinger i E.Merinsky - Steyr Puch 650 TR.

K.Weiner i J.Loos

K.Weiner i J.Loos - Citroen DS 19.

Paul Klöpfer i H.Frank

Paul Klöpfer i H.Frank – Ford Taunus 12M coupe.

A.Burkhardt i “Hubert”

A.Burkhardt i “Hubert” – Ford Taunus 12M coupe.

S.Mössmer i G.Götze

S.Mössmer i G.Götze – VW 1500 S.

K.Balla i F.Söllner

K.Balla i F.Söllner – VW 117.

E.Katz i E.Vogt

E.Katz i E.Vogt – Renault 8 Gordini.

A.Gaberszik i G.Gaberszik

A.Gaberszik i G.Gaberszik - Saab 96.

E.Asmus i H.Piehler

E.Asmus i H.Piehler - Trabant 601.

Joachim Springer i G.Brendel - Ford Taunus 12M TS.

Joachim Springer i G.Brendel - Ford Taunus 12M TS.

 Willi Dreyer i G.Klapproth - Porsche 356 B.

Willi Dreyer i G.Klapproth - Porsche 356 B.

F.Siller i ? - Austin Mini Cooper S GT.

F.Siller i ? - Austin Mini Cooper S GT.

 E.Werunsky i R.Pitschl - Morris.

E.Werunsky i R.Pitschl - Morris.

 F.Daneder i H.Dobramysl - Glas 1204 TS.

F.Daneder i H.Dobramysl - Glas 1204 TS.

W.Pöttinger i E.Merinsky - Steyr Puch 650 TR.

W.Pöttinger i E.Merinsky - Steyr Puch 650 TR.

 G.Schlegel i R.Frech - Mercedes Benz 220 S.

G.Schlegel i R.Frech - Mercedes Benz 220 S.

G.Schotz i E. Marquart - Volvo 122 S.

G.Schotz i E. Marquart - Volvo 122 S.

Hermann Schediwy i L.Reisberger - Volvo 122 S.

Hermann Schediwy i L.Reisberger - Volvo 122 S.

B.von Bergmann i L.Köttgen - Volvo 122 S.

B.von Bergmann i L.Köttgen - Volvo 122 S.

 E.Dawid i R.Bochnicek - Citroen DS 19.

E.Dawid i R.Bochnicek - Citroen DS 19.

Ulrich Hundsdörfer i H.Kohn - Volvo PV 544.

Ulrich Hundsdörfer i H.Kohn - Volvo PV 544.

 Karl Obrecht i G.Hruschka - Citroen DS 19.

Karl Obrecht i G.Hruschka - Citroen DS 19.

A.Guetfenburg i L.Mayer - Volvo 122 S.

A.Guetfenburg i L.Mayer - Volvo 122 S.

     Werner Zickwolff i F.Thun Hohenstein - Volvo 122 S.

Werner Zickwolff i F.Thun Hohenstein - Volvo 122 S.

H.F.A.Klomfar i G.Kafunek - Volvo 122 S.

H.F.A.Klomfar i G.Kafunek - Volvo 122 S.

 J.Eschey i M.Eschey - BMW 1800 Ti.

J.Eschey i M.Eschey - BMW 1800 Ti.

 F.Maltz i H.Wucher – Alfa Romeo Giulia Super Ti.

F.Maltz i H.Wucher – Alfa Romeo Giulia Super Ti.

 A.Burkhardt i “Hubert” – Ford Taunus 12M coupe.

A.Burkhardt i “Hubert” – Ford Taunus 12M coupe.

Solvay i Stefanl – Alfa Romeo Giulia Super Ti.

Solvay i Stefanl – Alfa Romeo Giulia Super Ti.

W.Stumpf i F.Böhler – Steyr Fiat 1500.

W.Stumpf i F.Böhler – Steyr Fiat 1500.

H.Tunner i H.Hick – Ford Cortina GT.

H.Tunner i H.Hick – Ford Cortina GT.

       F.L.Klautzer i H.von Kiwisch – Ford Cortina GT.

F.L.Klautzer i H.von Kiwisch – Ford Cortina GT.

Günther Meding i I.Meding – VW 1500.

Günther Meding i I.Meding – VW 1500.

Zoja i Ferrari – Alfa Romeo Giulia Super Ti.

Zoja i Ferrari – Alfa Romeo Giulia Super Ti.

F.Krammer i F.Haunzwickel – BMC Mini Cooper S.

F.Krammer i F.Haunzwickel – BMC Mini Cooper S.

 L.Wiener i A.Wiener – Glas 1204 TS.

L.Wiener i A.Wiener – Glas 1204 TS.

K.Balla i F.Söllner – VW 117.

K.Balla i F.Söllner – VW 117.

 M.Vavrousek i M.Donarbauer – Austin Mini Cooper S.

M.Vavrousek i M.Donarbauer – Austin Mini Cooper S.

     Heinz Rhomberg i H.Frener – Austin Mini Cooper S.

Heinz Rhomberg i H.Frener – Austin Mini Cooper S.

Siegfried Benzinger i E.Stichanner - NSU Prinz 1000 L.

Siegfried Benzinger i E.Stichanner - NSU Prinz 1000 L.

Rudolf Kronfues i W.Jenke - Austin Mini Cooper.

Rudolf Kronfues i W.Jenke - Austin Mini Cooper.

A.Gaberszik i G.Gaberszik - Saab 96.

A.Gaberszik i G.Gaberszik - Saab 96.

Karl Filarowski i S.Altendorfer - Steyr Puch 650 TR.

Karl Filarowski i S.Altendorfer - Steyr Puch 650 TR.

 Karl Heinz Panowitz i P.Fritz - Steyr Puch 650 TR.

Karl Heinz Panowitz i P.Fritz - Steyr Puch 650 TR.

G.Janger i F.Mauerhorfer - Steyr Puch 650 TR.

G.Janger i F.Mauerhorfer - Steyr Puch 650 TR.

Heinz Weber i J.Illig - NSU Prinz.

Heinz Weber i J.Illig - NSU Prinz.

Manfred Lieskonig i G.Hörmann - Steyr Puch 500.

Manfred Lieskonig i G.Hörmann - Steyr Puch 500.

G.Breyer i K.Breyer - Jaguar E-type.

G.Breyer i K.Breyer - Jaguar E-type.

 O.Kargër i G.Mörth - Volvo 122 S.

O.Kargër i G.Mörth - Volvo 122 S.

H.Koch i H.Beran - Porsche 911.

H.Koch i H.Beran - Porsche 911.

 G.Fischer i Gratwein - MG MGB.

G.Fischer i Gratwein - MG MGB.

 Rudolf Trefz i G.Koppe - Porsche 356 B.

Rudolf Trefz i G.Koppe - Porsche 356 B.

H.Engel i R.Lolbenegger - Lotus Elan.

H.Engel i R.Lolbenegger - Lotus Elan.

Joachim Springer i G.Brendel - Ford Taunus 12M TS.

Joachim Springer i G.Brendel - Ford Taunus 12M TS.

 Wilfried Gass i W.Bretthauer - Porsche Carrera.

Wilfried Gass i W.Bretthauer - Porsche Carrera.

Willi Dreyer i G.Klapproth - Porsche 356 B.

Willi Dreyer i G.Klapproth - Porsche 356 B.

Bernhard Munz i H.Munz - Glas 1204 TS.

Bernhard Munz i H.Munz - Glas 1204 TS.

 H.Brändle i M.Eckhart - VW Spezial.

H.Brändle i M.Eckhart - VW Spezial.

 F.Daneder i H.Dobramysl - Glas 1204 TS.

F.Daneder i H.Dobramysl - Glas 1204 TS.

 F.Pretscher i ? - Škoda 1000 MB.

F.Pretscher i ? - Škoda 1000 MB.

W.Pöttinger i E.Merinsky - Steyr Puch 650 TR.

W.Pöttinger i E.Merinsky - Steyr Puch 650 TR.

Rolf Barrenscheen i H.Linke - Mercedes Benz 220 SE.

Rolf Barrenscheen i H.Linke - Mercedes Benz 220 SE.

 G.Schlegel i R.Frech - Mercedes Benz 220 S.

G.Schlegel i R.Frech - Mercedes Benz 220 S.

  K.L.Gödde i H.Pfersmann - Mercedes Benz 220 SE.

K.L.Gödde i H.Pfersmann - Mercedes Benz 220 SE.

G.Weimer i ? - Mercedes Benz 220 S.

G.Weimer i ? - Mercedes Benz 220 S.

 B.von Bergmann i L.Köttgen - Volvo 122 S.

B.von Bergmann i L.Köttgen - Volvo 122 S.

E.Dawid i R.Bochnicek - Citroen DS 19.

E.Dawid i R.Bochnicek - Citroen DS 19.

G.Wiesenegger i S. Hämmerle - Volvo 122 S.

G.Wiesenegger i S. Hämmerle - Volvo 122 S.

H.F.A.Klomfar i G.Kafunek - Volvo 122 S.

H.F.A.Klomfar i G.Kafunek - Volvo 122 S.

E.Benedikt i H.Herle - Volvo 122 S.

E.Benedikt i H.Herle - Volvo 122 S.

Graf Max J.von Korff Schmising i G.H.Stodleck - BMW 1800 Ti.

Graf Max J.von Korff Schmising i G.H.Stodleck - BMW 1800 Ti.

J.Eschey i M.Eschey - BMW 1800 Ti.

J.Eschey i M.Eschey - BMW 1800 Ti.

 H.Neukom i K.Bittner - Volvo 122 S.

H.Neukom i K.Bittner - Volvo 122 S.

Cavallari i ? - Alfa Romeo Giulia Super Ti.

Cavallari i ? - Alfa Romeo Giulia Super Ti.

Paul Klöpfer i H.Frank – Ford Taunus 12M coupe.

Paul Klöpfer i H.Frank – Ford Taunus 12M coupe.

Solvay i Stefanl – Alfa Romeo Giulia Super Ti.

Solvay i Stefanl – Alfa Romeo Giulia Super Ti.

 W.Stumpf i F.Böhler – Steyr Fiat 1500.

W.Stumpf i F.Böhler – Steyr Fiat 1500.

K.Polligkelt i W.Kreckels – Ford Cortina GT.

K.Polligkelt i W.Kreckels – Ford Cortina GT.

S.Mössmer i G.Götze – VW 1500 S.

S.Mössmer i G.Götze – VW 1500 S.

Günther Meding i I.Meding – VW 1500.

Günther Meding i I.Meding – VW 1500.

H.P.Tunner i T.Hecher – VW 1500 S.

H.P.Tunner i T.Hecher – VW 1500 S.

 S.Bocanek i ? – Volvo P 544.

S.Bocanek i ? – Volvo P 544.

F.Krammer i F.Haunzwickel – BMC Mini Cooper S.

F.Krammer i F.Haunzwickel – BMC Mini Cooper S.

 K.Balla i F.Söllner – VW 117.

K.Balla i F.Söllner – VW 117.

 L.Wiener i A.Wiener – Glas 1204 TS.

L.Wiener i A.Wiener – Glas 1204 TS.

 M.Vavrousek i M.Donarbauer – Austin Mini Cooper S.

M.Vavrousek i M.Donarbauer – Austin Mini Cooper S.

 E.Katz i E.Vogt – Renault 8 Gordini.

E.Katz i E.Vogt – Renault 8 Gordini.

 F.Altacher i M.Ellenschin - NSU Prinz 1000 L.

F.Altacher i M.Ellenschin - NSU Prinz 1000 L.

Rudolf Kronfues i W.Jenke - Austin Mini Cooper.

Rudolf Kronfues i W.Jenke - Austin Mini Cooper.

Hermann Vogt i H.Weizsäcker - DKW F 12.

Hermann Vogt i H.Weizsäcker - DKW F 12.

Alfons Schneider i A.Falkenberg - Opel Kadett.

Alfons Schneider i A.Falkenberg - Opel Kadett.

 A.Gaberszik i G.Gaberszik - Saab 96.

A.Gaberszik i G.Gaberszik - Saab 96.

 G.Janger i F.Mauerhorfer - Steyr Puch 650 TR.

G.Janger i F.Mauerhorfer - Steyr Puch 650 TR.

A.Seekar i H.Grimm - Steyr Puch 650 TR.

A.Seekar i H.Grimm - Steyr Puch 650 TR.

Heinz Weber i J.Illig - NSU Prinz.

Heinz Weber i J.Illig - NSU Prinz.

E.Asmus i H.Piehler - Trabant 601.

E.Asmus i H.Piehler - Trabant 601.

F.Galle i H.Feldmann - Trabant 601.

F.Galle i H.Feldmann - Trabant 601.

Toni Lafenthaler i ? - Steyr Puch 500.

Toni Lafenthaler i ? - Steyr Puch 500.

G.Breyer i K.Breyer - Jaguar E-type.

G.Breyer i K.Breyer - Jaguar E-type.

Rudolf Trefz i G.Koppe - Porsche 356 B.

Rudolf Trefz i G.Koppe - Porsche 356 B.

H.H.Jaeger i ? - Porsche 356 B.

H.H.Jaeger i ? - Porsche 356 B.

Willi Dreyer i G.Klapproth - Porsche 356 B.

Willi Dreyer i G.Klapproth - Porsche 356 B.

B.Martellanz i ? - Alfa Romeo GS Zagato.

B.Martellanz i ? - Alfa Romeo GS Zagato.

Bernhard Munz i H.Munz - Glas 1204 TS.

Bernhard Munz i H.Munz - Glas 1204 TS.

 F.Siller i ? - Austin Mini Cooper S GT.

F.Siller i ? - Austin Mini Cooper S GT.

E.Werunsky i R.Pitschl - Morris.

E.Werunsky i R.Pitschl - Morris.

D.Lambart i H.Heinrich - Glas 1300 GT.

D.Lambart i H.Heinrich - Glas 1300 GT.

F.Pretscher i ? - Škoda 1000 MB.

F.Pretscher i ? - Škoda 1000 MB.

Rolf Barrenscheen i H.Linke - Mercedes Benz 220 SE.

Rolf Barrenscheen i H.Linke - Mercedes Benz 220 SE.

 G.L.Paltinger i R.Paltinger - Alfa Romeo Sprint.

G.L.Paltinger i R.Paltinger - Alfa Romeo Sprint.

K.L.Gödde i H.Pfersmann - Mercedes Benz 220 SE.

K.L.Gödde i H.Pfersmann - Mercedes Benz 220 SE.

B.von Bergmann i L.Köttgen - Volvo 122 S.

B.von Bergmann i L.Köttgen - Volvo 122 S.

 R.Hürler i S.Fahrbach - Ford Taunus 17 M TS.

R.Hürler i S.Fahrbach - Ford Taunus 17 M TS.

 E.Dawid i R.Bochnicek - Citroen DS 19.

E.Dawid i R.Bochnicek - Citroen DS 19.

Ulrich Hundsdörfer i H.Kohn - Volvo PV 544.

Ulrich Hundsdörfer i H.Kohn - Volvo PV 544.

G.Wiesenegger i S. Hämmerle - Volvo 122 S.

G.Wiesenegger i S. Hämmerle - Volvo 122 S.

 H.F.A.Klomfar i G.Kafunek - Volvo 122 S.

H.F.A.Klomfar i G.Kafunek - Volvo 122 S.

Cavallari i ? - Alfa Romeo Giulia Super Ti.

Cavallari i ? - Alfa Romeo Giulia Super Ti.

F.Maltz i H.Wucher – Alfa Romeo Giulia Super Ti.

F.Maltz i H.Wucher – Alfa Romeo Giulia Super Ti.

Paul Klöpfer i H.Frank – Ford Taunus 12M coupe.

Paul Klöpfer i H.Frank – Ford Taunus 12M coupe.

A.Burkhardt i “Hubert” – Ford Taunus 12M coupe.

A.Burkhardt i “Hubert” – Ford Taunus 12M coupe.

K.Polligkelt i W.Kreckels – Ford Cortina GT.

Günther Meding i I.Meding – VW 1500.

Günther Meding i I.Meding – VW 1500.

Norbert Mortler i D.Rasmussen – Alfa Romeo Giulia Ti.

Norbert Mortler i D.Rasmussen – Alfa Romeo Giulia Ti.

H.P.Tunner i T.Hecher – VW 1500 S.

H.P.Tunner i T.Hecher – VW 1500 S.

S.Bocanek i ? – Volvo P 544.

S.Bocanek i ? – Volvo P 544.

M.Vavrousek i M.Donarbauer – Austin Mini Cooper S.

M.Vavrousek i M.Donarbauer – Austin Mini Cooper S.

Robert Wran i ? – VW 117.

Robert Wran i ? – VW 117.

 Erhard Floder i P.Gamsjäger – Renault 8 Gordini.

Erhard Floder i P.Gamsjäger – Renault 8 Gordini.

E.Katz i E.Vogt – Renault 8 Gordini.

E.Katz i E.Vogt – Renault 8 Gordini.

 W.Rauscher i W.Kreitner – DKW F 91.

W.Rauscher i W.Kreitner – DKW F 91.

 F.Altacher i M.Ellenschin - NSU Prinz 1000 L.

F.Altacher i M.Ellenschin - NSU Prinz 1000 L.

Rudolf Kronfues i W.Jenke - Austin Mini Cooper.

Rudolf Kronfues i W.Jenke - Austin Mini Cooper.

Hermann Vogt i H.Weizsäcker - DKW F 12.

Hermann Vogt i H.Weizsäcker - DKW F 12.

Alfons Schneider i A.Falkenberg - Opel Kadett.

Alfons Schneider i A.Falkenberg - Opel Kadett.

        Karl Filarowski i S.Altendorfer - Steyr Puch 650 TR.

Karl Filarowski i S.Altendorfer - Steyr Puch 650 TR.

       Bertram Schurich i O.Beuder - Steyr Puch 650 TR.

Bertram Schurich i O.Beuder - Steyr Puch 650 TR.

A.Seekar i H.Grimm - Steyr Puch 650 TR.

A.Seekar i H.Grimm - Steyr Puch 650 TR.

A.Guetfenburg i L.Mayer - Volvo 122 S.

A.Guetfenburg i L.Mayer - Volvo 122 S.

Werner Zickwolff i F.Thun Hohenstein - Volvo 122 S.

Werner Zickwolff i F.Thun Hohenstein - Volvo 122 S.

E.Benedikt i H.Herle - Volvo 122 S.

E.Benedikt i H.Herle - Volvo 122 S.

 H.Neukom i K.Bittner - Volvo 122 S.

H.Neukom i K.Bittner - Volvo 122 S.

Cavallari i ? - Alfa Romeo Giulia Super Ti.

Cavallari i ? - Alfa Romeo Giulia Super Ti.

 K.Polligkelt i W.Kreckels – Ford Cortina GT.

K.Polligkelt i W.Kreckels – Ford Cortina GT.

Zoja i Ferrari – Alfa Romeo Giulia Super Ti.

Zoja i Ferrari – Alfa Romeo Giulia Super Ti.

H.P.Tunner i T.Hecher – VW 1500 S.

H.P.Tunner i T.Hecher – VW 1500 S.

S.Adam i Robert Harnisch – NSU 1000.

S.Adam i Robert Harnisch – NSU 1000.

K.Balla i F.Söllner – VW 117.

K.Balla i F.Söllner – VW 117.

 Robert Wran i ? – VW 117.

Robert Wran i ? – VW 117.

Karl Filarowski i S.Altendorfer - Steyr Puch 650 TR.

Karl Filarowski i S.Altendorfer - Steyr Puch 650 TR.

Bertram Schurich i O.Beuder - Steyr Puch 650 TR.

Bertram Schurich i O.Beuder - Steyr Puch 650 TR.

 G.Janger i F.Mauerhorfer - Steyr Puch 650 TR.

G.Janger i F.Mauerhorfer - Steyr Puch 650 TR.

 F.Galle i H.Feldmann - Trabant 601.

F.Galle i H.Feldmann - Trabant 601.

Toni Lafenthaler i ? - Steyr Puch 500.

Toni Lafenthaler i ? - Steyr Puch 500.

K.Weiner i J.Loos - Citroen DS 19.

K.Weiner i J.Loos - Citroen DS 19.

Hermann Schediwy i L.Reisberger - Volvo 122 S.

Hermann Schediwy i L.Reisberger - Volvo 122 S.

Holm Winkler i D.Schmid - BMW 1800 Ti.

Holm Winkler i D.Schmid - BMW 1800 Ti.

Werner Zickwolff i F.Thun Hohenstein - Volvo 122 S.

Werner Zickwolff i F.Thun Hohenstein - Volvo 122 S.

Ulrich Hundsdörfer i H.Kohn - Volvo PV 544.

Ulrich Hundsdörfer i H.Kohn - Volvo PV 544.

 H.F.A.Klomfar i G.Kafunek - Volvo 122 S.

H.F.A.Klomfar i G.Kafunek - Volvo 122 S.

F.Maltz i H.Wucher – Alfa Romeo Giulia Super Ti.

F.Maltz i H.Wucher – Alfa Romeo Giulia Super Ti.

W.Stumpf i F.Böhler – Steyr Fiat 1500.

W.Stumpf i F.Böhler – Steyr Fiat 1500.

 H.Schindler i K.Scherer – Fiat 1500.

H.Schindler i K.Scherer – Fiat 1500.

Paul Klöpfer i H.Frank – Ford Taunus 12M coupe.

Paul Klöpfer i H.Frank – Ford Taunus 12M coupe.

O.Kargër i G.Mörth - Volvo 122 S.

O.Kargër i G.Mörth - Volvo 122 S.

 G.Fischer i Gratwein - MG MGB.

G.Fischer i Gratwein - MG MGB.

Rudolf Trefz i G.Koppe - Porsche 356 B.

Rudolf Trefz i G.Koppe - Porsche 356 B.

S.Sutzberger i H.Wanko - Porsche 356 B.

S.Sutzberger i H.Wanko - Porsche 356 B.

A.Sebesta i ? - Porsche 356 A.

A.Sebesta i ? - Porsche 356 A.

 H.Engel i R.Lolbenegger - Lotus Elan.

H.Engel i R.Lolbenegger - Lotus Elan.

 Wilfried Gass i W.Bretthauer - Porsche Carrera.

Wilfried Gass i W.Bretthauer - Porsche Carrera.

Willi Dreyer i G.Klapproth - Porsche 356 B.

Willi Dreyer i G.Klapproth - Porsche 356 B.

B.Martellanz i ? - Alfa Romeo GS Zagato.

B.Martellanz i ? - Alfa Romeo GS Zagato.

 F.Siller i ? - Austin Mini Cooper S GT.

F.Siller i ? - Austin Mini Cooper S GT.

R.Haydt i E.Strack – NSU Prinz.

R.Haydt i E.Strack – NSU Prinz.

 H.Brändle i M.Eckhart - VW Spezial.

H.Brändle i M.Eckhart - VW Spezial.

G.L.Paltinger i R.Paltinger - Alfa Romeo Sprint.

G.L.Paltinger i R.Paltinger - Alfa Romeo Sprint.

 G.Schlegel i R.Frech - Mercedes Benz 220 S.

G.Schlegel i R.Frech - Mercedes Benz 220 S.

 K.L.Gödde i H.Pfersmann - Mercedes Benz 220 SE.

K.L.Gödde i H.Pfersmann - Mercedes Benz 220 SE.

K.Weiner i J.Loos - Citroen DS 19.

K.Weiner i J.Loos - Citroen DS 19.

H.F.A.Klomfar i G.Kafunek - Volvo 122 S.

H.F.A.Klomfar i G.Kafunek - Volvo 122 S.

H.Neukom i K.Bittner - Volvo 122 S.

H.Neukom i K.Bittner - Volvo 122 S.

Solvay i Stefanl – Alfa Romeo Giulia Super Ti.

Solvay i Stefanl – Alfa Romeo Giulia Super Ti.

S.Mössmer i G.Götze – VW 1500 S.

S.Mössmer i G.Götze – VW 1500 S.

Norbert Mortler i D.Rasmussen – Alfa Romeo Giulia Ti.

Norbert Mortler i D.Rasmussen – Alfa Romeo Giulia Ti.

Zoja i Ferrari – Alfa Romeo Giulia Super Ti.

Zoja i Ferrari – Alfa Romeo Giulia Super Ti.

S.Bocanek i ? – Volvo P 544.

S.Bocanek i ? – Volvo P 544.

       K.Balla i F.Söllner – VW 117.

K.Balla i F.Söllner – VW 117.

 M.Vavrousek i M.Donarbauer – Austin Mini Cooper S.

M.Vavrousek i M.Donarbauer – Austin Mini Cooper S.

Heinz Rhomberg i H.Frener – Austin Mini Cooper S.

Heinz Rhomberg i H.Frener – Austin Mini Cooper S.

 H.Norbert Supper i H.Wirth – Glas 1204 TS.

H.Norbert Supper i H.Wirth – Glas 1204 TS.

W.Rauscher i W.Kreitner – DKW F 91.

W.Rauscher i W.Kreitner – DKW F 91.

F.Altacher i M.Ellenschin - NSU Prinz 1000 L.

F.Altacher i M.Ellenschin - NSU Prinz 1000 L.

A.Gaberszik i G.Gaberszik - Saab 96.

A.Gaberszik i G.Gaberszik - Saab 96.

Karl Filarowski i S.Altendorfer - Steyr Puch 650 TR.

Karl Filarowski i S.Altendorfer - Steyr Puch 650 TR.

Karl Heinz Panowitz i P.Fritz - Steyr Puch 650 TR.

Karl Heinz Panowitz i P.Fritz - Steyr Puch 650 TR.

A.Seekar i H.Grimm - Steyr Puch 650 TR.

A.Seekar i H.Grimm - Steyr Puch 650 TR.

Toni Lafenthaler i ? - Steyr Puch 500.

Toni Lafenthaler i ? - Steyr Puch 500.

K.Weiner i J.Loos - Citroen DS 19.

K.Weiner i J.Loos - Citroen DS 19.

E.Dawid i R.Bochnicek - Citroen DS 19.

E.Dawid i R.Bochnicek - Citroen DS 19.

W.Pöttinger i E.Merinsky - Steyr Puch 650 TR.

W.Pöttinger i E.Merinsky - Steyr Puch 650 TR.

Karl Obrecht i G.Hruschka - Citroen DS 19.

Karl Obrecht i G.Hruschka - Citroen DS 19.

Holm Winkler i D.Schmid - BMW 1800 Ti.

Holm Winkler i D.Schmid - BMW 1800 Ti.

 W.Stumpf i F.Böhler – Steyr Fiat 1500.

W.Stumpf i F.Böhler – Steyr Fiat 1500.

G.Breyer i K.Breyer - Jaguar E-type.

G.Breyer i K.Breyer - Jaguar E-type.

H.Koch i H.Beran - Porsche 911.

H.Koch i H.Beran - Porsche 911.

G.Fischer i Gratwein - MG MGB.

G.Fischer i Gratwein - MG MGB.

Rudolf Trefz i G.Koppe - Porsche 356 B.

Rudolf Trefz i G.Koppe - Porsche 356 B.

S.Sutzberger i H.Wanko - Porsche 356 B.

S.Sutzberger i H.Wanko - Porsche 356 B.

H.H.Jaeger i ? - Porsche 356 B.

H.H.Jaeger i ? - Porsche 356 B.

H.Engel i R.Lolbenegger - Lotus Elan.

H.Engel i R.Lolbenegger - Lotus Elan.

Walter Surtmann i Dörtl - Porsche S 90.

Walter Surtmann i Dörtl - Porsche S 90.

Wilfried Gass i W.Bretthauer - Porsche Carrera.

Wilfried Gass i W.Bretthauer - Porsche Carrera.

B.Martellanz i ? - Alfa Romeo GS Zagato.

B.Martellanz i ? - Alfa Romeo GS Zagato.

E.Werunsky i R.Pitschl - Morris.

E.Werunsky i R.Pitschl - Morris.

F.Daneder i H.Dobramysl - Glas 1204 TS.

F.Daneder i H.Dobramysl - Glas 1204 TS.

G.L.Paltinger i R.Paltinger - Alfa Romeo Sprint.

G.L.Paltinger i R.Paltinger - Alfa Romeo Sprint.

G.Schlegel i R.Frech - Mercedes Benz 220 S.

G.Schlegel i R.Frech - Mercedes Benz 220 S.

K.Weiner i J.Loos - Citroen DS 19.

K.Weiner i J.Loos - Citroen DS 19.

Karl Obrecht i G.Hruschka - Citroen DS 19.

Karl Obrecht i G.Hruschka - Citroen DS 19.

G.Wiesenegger i S. Hämmerle - Volvo 122 S.

G.Wiesenegger i S. Hämmerle - Volvo 122 S.

D.Lambart i H.Heinrich - Glas 1300 GT.

D.Lambart i H.Heinrich - Glas 1300 GT.

F.Pretscher i ? - Škoda 1000 MB.

F.Pretscher i ? - Škoda 1000 MB.

Rolf Barrenscheen i H.Linke - Mercedes Benz 220 SE.

Rolf Barrenscheen i H.Linke - Mercedes Benz 220 SE.

G.Schlegel i R.Frech - Mercedes Benz 220 S.

G.Schlegel i R.Frech - Mercedes Benz 220 S.

 R.Hürler i S.Fahrbach - Ford Taunus 17 M TS.

R.Hürler i S.Fahrbach - Ford Taunus 17 M TS.

Karl Obrecht i G.Hruschka - Citroen DS 19.

Karl Obrecht i G.Hruschka - Citroen DS 19.

E.Benedikt i H.Herle - Volvo 122 S.

E.Benedikt i H.Herle - Volvo 122 S.

 Cavallari i ? - Alfa Romeo Giulia Super Ti.

Cavallari i ? - Alfa Romeo Giulia Super Ti.

F.Maltz i H.Wucher – Alfa Romeo Giulia Super Ti.

F.Maltz i H.Wucher – Alfa Romeo Giulia Super Ti.

H.Tunner i H.Hick – Ford Cortina GT.

H.Tunner i H.Hick – Ford Cortina GT.

 S.Mössmer i G.Götze – VW 1500 S.

S.Mössmer i G.Götze – VW 1500 S.

S.Bocanek i ? – Volvo P 544.

S.Bocanek i ? – Volvo P 544.

H.Norbert Supper i H.Wirth – Glas 1204 TS.

H.Norbert Supper i H.Wirth – Glas 1204 TS.

Robert Wran i ? – VW 117.

Robert Wran i ? – VW 117.

E.Katz i E.Vogt – Renault 8 Gordini.

E.Katz i E.Vogt – Renault 8 Gordini.

L.Jungmayr i N.Tiefentaler – Ford Cortina GT.

L.Jungmayr i N.Tiefentaler – Ford Cortina GT.

J.Magnes i

J.Magnes i "Helmut" - NSU Prinz 1000 L.

Heinz Rhomberg i H.Frener – Austin Mini Cooper S.

Heinz Rhomberg i H.Frener – Austin Mini Cooper S.

 A.Seekar i H.Grimm - Steyr Puch 650 TR.

A.Seekar i H.Grimm - Steyr Puch 650 TR.

Manfred Lieskonig i G.Hörmann - Steyr Puch 500.

Manfred Lieskonig i G.Hörmann - Steyr Puch 500.

"Achille" i W.Ferro - Chevrolet Corvette Sting Ray.

E.Werunsky i R.Pitschl - Morris.

E.Werunsky i R.Pitschl - Morris.

 H.Brändle i M.Eckhart - VW Spezial.

H.Brändle i M.Eckhart - VW Spezial.

F.Pretscher i ? - Škoda 1000 MB.

F.Pretscher i ? - Škoda 1000 MB.

W.Pöttinger i E.Merinsky - Steyr Puch 650 TR.

W.Pöttinger i E.Merinsky - Steyr Puch 650 TR.

E.Dawid i R.Bochnicek - Citroen DS 19.

E.Dawid i R.Bochnicek - Citroen DS 19.

Ulrich Hundsdörfer i H.Kohn - Volvo PV 544.

Ulrich Hundsdörfer i H.Kohn - Volvo PV 544.

Karl Obrecht i G.Hruschka - Citroen DS 19.

Karl Obrecht i G.Hruschka - Citroen DS 19.

G.Wiesenegger i S. Hämmerle - Volvo 122 S.

G.Wiesenegger i S. Hämmerle - Volvo 122 S.

H.F.A.Klomfar i G.Kafunek - Volvo 122 S.

H.F.A.Klomfar i G.Kafunek - Volvo 122 S.

E.Benedikt i H.Herle - Volvo 122 S.

E.Benedikt i H.Herle - Volvo 122 S.

J.Eschey i M.Eschey - BMW 1800 Ti.

J.Eschey i M.Eschey - BMW 1800 Ti.

H.Neukom i K.Bittner - Volvo 122 S.

H.Neukom i K.Bittner - Volvo 122 S.

W.Stumpf i F.Böhler – Steyr Fiat 1500.

W.Stumpf i F.Böhler – Steyr Fiat 1500.

Zoja i Ferrari – Alfa Romeo Giulia Super Ti.

Zoja i Ferrari – Alfa Romeo Giulia Super Ti.

Heinz Rhomberg i H.Frener – Austin Mini Cooper S.

Heinz Rhomberg i H.Frener – Austin Mini Cooper S.

Erhard Floder i P.Gamsjäger – Renault 8 Gordini.

Erhard Floder i P.Gamsjäger – Renault 8 Gordini.

H.Böck i ? - NSU Prinz 1000 L.

H.Böck i ? - NSU Prinz 1000 L.

Rudolf Kronfues i W.Jenke - Austin Mini Cooper.

Rudolf Kronfues i W.Jenke - Austin Mini Cooper.

J.Löffelmann i M.Kuhn - Austin Mini Cooper.

J.Löffelmann i M.Kuhn - Austin Mini Cooper.

A.Gaberszik i G.Gaberszik - Saab 96.

A.Gaberszik i G.Gaberszik - Saab 96.

Bertram Schurich i O.Beuder - Steyr Puch 650 TR.

Bertram Schurich i O.Beuder - Steyr Puch 650 TR.

 Na zwycięzców czekały puchary.

Na zwycięzców czekały puchary.

Copyright © 2012-2016 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl