Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Wyścigi » 1982 » Wyścigowe Mistrzostwa Polski » Poznań. 2 eliminacja. 4-5.09.1982r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

Błażej Krupa

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

Poznań. 2 eliminacja. 4-5.09.1982r.

Jarosław Koziczak, Tomasz Jaskłowski – Polskie Fiaty 126p.

Nr.108. Jarosław Koziczak, nr.129. Tomasz Jaskłowski – Polskie Fiaty 126p.

Adam Polak – Polski Fiat 125p/1500.

Adam Polak – Polski Fiat 125p/1500.

Antoni Banaszak, Piotr Nowicki – Polskie Fiaty 125p/1500.

Nr.22. Antoni Banaszak, nr.1. Piotr Nowicki – Polskie Fiaty 125p/1500.

Adam Polak – Polski Fiat 125p/1500.

Adam Polak – Polski Fiat 125p/1500.

Marian Bublewicz – Opel Kadett GT/E.

Marian Bublewicz – Opel Kadett GT/E.

Marian Bublewicz – Opel Kadett GT/E.

Marian Bublewicz – Opel Kadett GT/E.

Poznań - 2 eliminacja WSMP 1982r

Andrzej Wojciechowski, Jarosław Podsiadło – Promoty.

Nr.34. Andrzej Wojciechowski, nr.39. Jarosław Podsiadło – Promoty.

Jerzy Krotowski – Promot 35/75.

Jerzy Krotowski – Promot 35/75.

Włodzimierz Krukowski, Andrzej Stachurski, Włodzimierz Pawluczuk – Polskie Fiaty 126p.

Nr.106. Włodzimierz Krukowski, nr. 196. Andrzej Stachurski, nr.103. Włodzimierz Pawluczuk – Polskie Fiaty 126p.

Krzysztof Caputa – Polskie Fiaty 126p.

Nr.175. Krzysztof Caputa – Polskie Fiaty 126p.

Jacek Jurzak, Józef Kiełbania i Andrzej Hołowiej.

Zwycięzcy Formuły Easter, od lewej: Jacek Jurzak, Józef Kiełbania i Andrzej Hołowiej.

Poznań - 2 eliminacja WSMP 1982r

Poznań - 2 eliminacja WSMP 1982r

Wyniki.

Klasa 1.
1. Włodzimierz Krukowski (AP.Kielce) – Polski Fiat 126p.
2. Jarosław Koziczak (AP.Wielkopolski) – Polski Fiat 126p.
3. Grzegorz Kamiński (AP.Toruń) – Polski Fiat 126p.
Wystartowało 30 zawodników.

Klasa 2.
1. Włodzimierz Krukowski (AP.Kielce) – Polski Fiat 126p.
2. Tomasz Barański (AP.Łódź) – Polski Fiat 126p.
3. Michał Adamski(AP.Łódź) – Polski Fiat 126p.
Wystartowało 34 zawodników.

Klasa 3.
1. Adam Polak (OBR-FSO) – Polski Fiat 125p/1500.
2. Piotr Nowicki (AP.Wielkopolski) – Polski Fiat 125p/1500.
3. Antoni Banaszak (AP.Wielkopolski) – Polski Fiat 125p/1500.
Wystartowało 18 zawodników.

Klasa 5 i 6.
1. Marian Bublewicz (AK.Rzemieślnik) – Opel Kadett GT/E.
2. Wacław Janowski (AP.Dolnośląski) – Zastawa 1100p.
3. Andrzej Kleina (AK.Rzemieślnik) – Opel Kadett GT/E.
Wystartowało 15 zawodników,

Klasa 7.
1. Cezary Ruszkowski (AP.Warszawa) – Promot.
2. Jerzy Krotoski (AP.Wielkopolski) – Promot.
3. Andrzej Sumara (AP.Śląski) – Promot.
Wystartowało 20 zawodników.

Klasa 8.
1.Andrzej Hołowiej (GAMK Budowlani Gdańsk) – MTX 1-03.
2. Jacek Jurzak (AP.Śląski) – JJ 01.
3. Józef Kiełbania (AP.Radom) – Promot II.
Wystartowało 14 zawodników.

Zespołowo.
1. AP.Warszawa – 138pkt.
1. AP.Wielkopolski – 138pkt.
3. AK.Rzemieślnik – 133pkt.



Copyright © 2012-2018 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl