Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Wyścigi » 1981 » Wyścigowe Mistrzostwa Polski. » Toruń. 4 eliminacja. 5-6.09.1981r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

Błażej Krupa

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

Toruń. 4 eliminacja. 5-6.09.1981r.

Lista startowa (częściowa).

Klasa 1.
Nr.104. Artur Skwarzyński (AK.Rzemieślnik) – Polski Fiat 126p.
Nr.105. Grzegorz Kamiński (AP.Toruń) – Polski Fiat 126p.
Nr.106. Włodzimierz Krukowski (AP.Kielce) – Polski Fiat 126p.
Nr.108. Jarosław Koziczak (AP.Poznań) – Polski Fiat 126p.
Nr.114. Krzysztof Cieślewicz (AP.Poznań) – Polski Fiat 126p.
Nr.115. Jerzy Dyszy (AK.Rzemieślnik) – Polski Fiat 126p.
Nr.117. Adam Sowa (AK.Rzemieślnik) – Polski Fiat 126p.
Nr.118. Krzysztof Poniński (AP.Szczecin) – Polski Fiat 126p.
Nr.122. Eugeniusz Zarzycki (AK.Rzemieślnik) – Polski Fiat 126p.
Nr.124. Andrzej Dziurka (AP.Śląski) – Polski Fiat 126p.
Nr.125. Wojciech Smorawiński (AP.Poznań) – Polski Fiat 126p.
Nr.131. Wojciech Ryszewski (AP.Włocławek) – Polski Fiat 126p.
Nr.132. Piotr Rakowski (AP.Cieszyn) – Polski Fiat 126p.
Nr.145. Andrzej Proć (AP.Częstochowa) – Polski Fiat 126p.
Nr.146. Witalis Misiewicz (AP.Lublin) – Polski Fiat 126p.
Nr.152. Adam Michalski (SGPiS Warszawa) – Polski Fiat 126p.
Nr.159. Tadeusz Kotas (AP.Cieszyn) – Polski Fiat 126p.
Nr.162. Mariusz Podkalicki (AP.Szczecin) – Polski Fiat 126p.
Nr.165. Piotr Polak (AP.Beskidzki) – Polski Fiat 126p.
Nr.175. Krzysztof Caputa (AP.Beskidzki) – Polski Fiat 126p.
Nr.177. Jerzy Wierzbołowski (AP.Wrocław) – Polski Fiat 126p.
Nr.179. Mariusz Stuszewski (AP.Warszawa) – Polski Fiat 126p.
Nr.185. Andrzej Serzysko (AP.Warszawa) – Polski Fiat 126p.
Nr.186. Piotr Tonderski (AK.Rzemieślnik) – Polski Fiat 126p.
Nr.188. Jerzy Murgrabia (AP.Piotrkowski) – Polski Fiat 126p.
Nr.190. Dariusz Kinderman (AP. Śląski) – Polski Fiat 126p.
Nr.193. Waldemar Mrówczyński (AP.Zielona Góra) – Polski Fiat 126p.
Nr.194. Wojciech Cołoszyński (SGPiS Warszawa) – Polski Fiat 126p.
Nr.196. Andrzej Stachurski (AP.Lublin) – Polski Fiat 126p.
Nr.197. Zdzisław Romański (AP.Zielona Góra) – Polski Fiat 126p.

Klasa 2.
Nr.104. Artur Skwarzyński (AK.Rzemieślnik) – Polski Fiat 126p.
Nr.110. Mariusz Pych (AP.Warszawa) – Polski Fiat 126p.
Nr.115. Jerzy Dyszy (AK.Rzemieślnik) - Polski Fiat 126p.
Nr.122. Eugeniusz Zarzycki (AK.Rzemieślnik) – Polski Fiat 126p.
Nr.127. Jan Hantke (AP.Poznań) – Polski Fiat 126p.
Nr.158. Piotr Kolasiński (AP.Poznań) – Polski Fiat 126p.
Nr.175. Krzysztof Caputa (AP.Beskidzki) - Polski Fiat 126p.
Nr.177. Jerzy Wierzbołowski (AP.Dolnośląski) - Polski Fiat 126p.
Nr.185. Andrzej Serzysko (AP.Warszawa) - Polski Fiat 126p.
Nr.186. Piotr Tonderski (AK.Rzemieślnik) - Polski Fiat 126p.
Nr.190. Dariusz Kinderman (AP.Śląski) - Polski Fiat 126p.
Nr.196. Andrzej Stachurski (AP.Lublin) – Polski Fiat 126p.
Nr.203. Tomasz Barański (AP.Łódź) – Polski Fiat 126p.
Nr.206. Włodzimierz Krukowski (OBR-FSM) – Polski Fiat 126p.
Nr.213. Janusz Orłowski (AP.Szczecin) – Trabant 601.
Nr.250. Dariusz Nowaczyński (AP.Poznań) – Trabant 601.
Nr.251. Janusz Śpiączka (AP.Poznań) – Trabant 601.
Nr.254. Zbigniew Zapędowski (AP.Łódź) - Polski Fiat 126p.
Nr.256. Michał Adamski (AP.Łódź) – Polski Fiat 126p.
Nr.257. Andrzej Godula (AP.Kraków) – Trabant 601.
Nr.260. Kazimierz Sołtowski (AP.Szczecin) – Trabant 601.
Nr.261. Jerzy Kurczyński (AP.Kielce) - Polski Fiat 126p.

Klasa 3.
Nr.1. Piotr Nowicki (AP.Poznań) - Polski Fiat 125p.
Nr.2. Leszek Nadolny (AP.Poznań) - Polski Fiat 125p.
Nr.4. Jerzy Franek (AP.Cieszyn) - Polski Fiat 125p.
Nr.9. Jerzy Kozłowski (AP.Lublin) - Polski Fiat 125p.
Nr.10. Wojciech Czajkowski (AP.Szczecin) - Polski Fiat 125p.
Nr.11. Aleksander Majerczak (AP.Poznań) - Polski Fiat 125p.
Nr.12. Jacek Iwanowski (AP.Warszawa) - Polski Fiat 125p.
Nr.15. Zygmunt Olech (KM Świecie) - Polski Fiat 125p.
Nr.16. Adam Polak (OBR-FSO) - Polski Fiat 125p.
Nr.17. Andrzej Ptak (AP.Szczecin) - Polski Fiat 125p.
Nr.18. Ryszard Kozłowski (AP.Lublin) - Polski Fiat 125p.
Nr.19. Krzysztof Godwod (AK.Rzemieślnik) - Polski Fiat 125p.
Nr.20. Stefan Knast (AP.Poznań) - Polski Fiat 125p.
Nr.94. Zbigniew Figas (AP.Poznań) - Polski Fiat 125p.
Nr.96. Mirosław Bronisz (AP.Lublin) - Polski Fiat 125p.
Nr.98. Włodzimierz Łyczywek (AP.Szczecin) - Polski Fiat 125p.
Nr.99. Marek Rada (AP.Gorzów) – Polski Fiat 125p.
Tadeusz Kudłaty (AP.Dolnośląski) - Polski Fiat 125p.

Klasa 5-6.
Nr.22. Marian Bublewicz (AK.Rzemieślnik) – Opel Kadett GT/E.
Nr.30. Edward Kinderman (AP.Śląski) – Polski Fiat 125p/Akropolis.
Nr.31. Władysław Starkowski (AP.Dolnośląski) – Zastava 1100.
Nr.33. Josef Goldschmidt (Stock Club) – Fiat 128.
Nr.43. Maciej Bogusławski (AK.Rzemieślnik) – Prototyp BG 1600.
Nr.44. Andrzej Koper (AP.Warszawa) – Renault 5 Alpine.
Nr.50. Jeremi Doria Dernałowicz (AK.Rzemieślnik) – Opel Kadett GT/E.
Nr.52. Andrzej Kleina (AP.Poznań) – Opel Kadett GT/E.
Nr.54. Ryszard Granica (AK.Rzemieślnik) – Renault 5 Alpine.

Klasa 7.
Nr.31. Ryszard Kopczyk (AP.Poznań) – Promot 30/74.
Nr.32. Marek Oryński (AP.Kraków) – Promot 49/77.
Nr.34. Andrzej Wojciechowski (AP.Katowice) – Promot 37/76.
Nr.35. Lech Wojciechowski (AP.Kalisz) – Promot 47/77.
Nr.36. Tomasz Sikora (AP.Kielce) – Promot 44/76.
Nr.41. Wojciech Gąsecki (AP.Morski) – Promot 46/77.
Nr.42. Cezary Ruszkowski (AP.Warszawa) – Promot 45/75.
Nr.43. Tomasz Osterloff (AP.Toruń) – Promot 32/75.
Nr.46. Andrzej Sumara (AP.Morski) – Promot II 53/79.
Nr.47. Jerzy Krotoski (AP.Poznań) – Promot 35/75.

Klasa 8.
Nr.2 Józef Kiełbania (AP.Radom) – Promot II 51/79.
Nr.3. Krzysztof Różewski (AP.Śląski) – MTX 1-03 151/79.
Nr.4. Andrzej Szulc (AP.Morski) – MTX 1-03 150/79.
Nr.5. Jacek Szmidt (AP.Toruń) – MTX 1-03 149/79.
Nr.7. Jacek Jurzak (AP.Katowice) – JJ 01.
Nr.8. Hieronim Kochański (AP.Warszawa) – Promot 23/68.
Nr.10. Tomasz Jeromin (AP.Radom) – Promot 26/69.
Nr.11. Henryk Pineles (AP.Śląski) – Promot 42/76.
Nr.12. Andrzej Hołowiej (Budowlani Gdańsk) – MTX 1-03 152/70.
Nr.14. Andrzej Musiał (AP.Poznań) – Promot 52/79.
Nr.16. Wojciech Walentowicz (AP.Warszawa) – Promot 41/76.
Nr.18. Jerzy Mazur (AP.Wrocław) – Promot II 54/79.
Nr.19. Marek Obarski (AP.Poznań) – Promot II 55/79.
Nr.20. Christian Grochowski (AP.Warszawa) – Promot 29/70.
Nr.21. Józef Gutmacher (AP.Śląski) – Promot 43/76.

Toruń - 4 elim.WSMP 1981r

Toruń - 4 elim.WSMP 1981r

Toruń - 4 elim. WSMP 1981r

(Motor 40 / 81)

Wyniki.

Klasa 1.
1. Wojciech Smorawiński - Polski Fiat 126p.   
2. Jarosław Koziczak - Polski Fiat 126p.   
3. Andrzej Dziurka - Polski Fiat 126p.   
4. Andrzej Proć - Polski Fiat 126p.   
5. Artur Skwarzyński - Polski Fiat 126p.   
6. Piotr Rakowski - Polski Fiat 126p.   
7. Grzegorz Kamiński - Polski Fiat 126p.   
8. Adam Sowa - Polski Fiat 126p.   
9. Eugeniusz Zarzycki - Warszawa Polski Fiat 126p.   
10. Jerzy Wierzbołowski - Polski Fiat 126p.   
11. Andrzej Stachurski - Polski Fiat 126p.   
12. Waldemar Mrówczyński - Polski Fiat 126p.   
13. Mariusz Podkalicki - Polski Fiat 126p.   
14. Krzysztof Poniński - Polski Fiat 126p.   
15. Andrzej Serzysko - Polski Fiat 126p.   
16. Dariusz Kinderman - Polski Fiat 126p.   
17. Adam Michalski - Polski Fiat 126p.   
18. Zdzisław Romański - Polski Fiat 126p.   
19. Tadeusz Kotas - Polski Fiat 126p.   
20. Krzysztof Caputa - Polski Fiat 126p.   
21. Wojciech Ryszewski - Polski Fiat 126p.

Klasa 2.
1. Włodzimierz Krukowski - Polski Fiat 126p.   
2. Janusz Śpiączka – Trabant 601.   
3. Tomasz Barański - Polski Fiat 126p.   
4. Mariusz Pych - Polski Fiat 126p.        
5. Michał Adamski - Polski Fiat 126p.        
6. Janusz Orłowski – Trabant 601.     
7. Zbigniew Zapędowski - Polski Fiat 126p.        
8. Piotr Kolasiński - Polski Fiat 126p.        
9. Dariusz Nowaczyński – Trabant 601.    
10. Piotr Tonderski - Polski Fiat 126p.        
11. Artur Skwarzyński - Polski Fiat 126p.        
12. Jerzy Wierzbołowski - Polski Fiat 126p.        
13. Eugeniusz Zarzycki - Polski Fiat 126p.        
14. Jan Handke - Polski Fiat 126p.        
15. Jerzy Serzysko - Polski Fiat 126p.        
16. Jerzy Murgrabia - Polski Fiat 126p.      
17. Andrzej Stachurski - Polski Fiat 126p.   

Klasa 3.
1. Adam Polak - Polski Fiat 125p.   
2. Leszek Nadolny - Polski Fiat 125p.        
3. Ryszard Kozłowski - Polski Fiat 125p.        
4. Aleksander Majerczak - Polski Fiat 125p.        
5. Piotr Nowicki - Polski Fiat 125p.        
6. Jacek Iwanowski - Polski Fiat 125p.        
7. Krzysztof Godwod - Polski Fiat 125p.        
8. Wojciech Czajkowski - Polski Fiat 125p.        
9. Jerzy Kozłowski - Polski Fiat 125p.        
10. Włodzimierz Łyczywek - Polski Fiat 125p.        
11. Mirosław Bronisz - Polski Fiat 125p.        
12. Stefan Knast - Polski Fiat 125p.   

Klasa 5-6.
1. Maciej Bogusławski - Prototyp BG 1600.   
2. Marian Bublewicz - Opel Kadett GT/E.   
3. Andrzej Koper - Renault 5 Alpine   
4. Ryszard Granica – Renault 5 Alpine.     
5. Władysław Starkowski – Zastava 1100.

Klasa 7.
1. Andrzej Wojciechowski – Promot.     
2. Andrzej Sumara - Promot.          
3. Jerzy Krotoski - Promot.          
4. Tomasz Osterloff - Promot.          
5. Ryszard Kopczyk - Promot.          
6. Wojciech Gąsecki - Promot.          
7. Marek Oryński - Promot.         
8. Cezary Ruszkowski - Promot.     

Klasa 8.
1. Andrzej Hołowiej – MTX 1-03.   
2. Christian Grochowski – Promot.     
3. Krzysztof Różewski – MTX 1-03.     
4. Andrzej Szulc – MTX 1-03.     
5. Józef Kiełbania – Promot II.     
6. Jacek Jurzak – JJ 01.     
7. Henryk Pineles – Promot.     
8. Jerzy Mazur – Promot II.    
9. Marek Obarski – Promot II.

Zespołowo.
1. Automobilklub Wielkopolski - 142 pkt.
2. Autoklub Rzemieślnik Warszawa - 132 pkt.
3. Automobilklub Morski - 126 pkt.
4. Automobilklub Warszawski - 124 pkt.
5. Automobilklub Lubelski - 113 pkt.
6. Automobilklub Szczeciński - 98 pkt.
7. Automobilklub Toruński - 79 pkt.

Copyright © 2012-2018 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl