Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Wyścigi » 1980 » Wyścigowe Mistrzostwa Polski. » Kielce. 6 eliminacja. 27-28.09.1980r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

Błażej Krupa

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

Kielce. 6 eliminacja. 27-28.09.1980r.

Kielce. 6 eliminacja. 27-28.09.1980r.

Lista startowa. (częściowa).

Klasa 1. (PF 126p).
Nr.101. Janusz Szerla (OBR-FSM) – Polski Fiat 126p.
Nr.103. Włodzimierz Pawluczuk (AP.Warszawa) – Polski Fiat 126p.
Nr.105. Grzegorz Kamiński (AP.Toruń) – Polski Fiat 126p.
Nr.106. Włodzimierz Krukowski (AP.Kielce) – Polski Fiat 126p.
Nr.110. Mariusz Pych (AP.Warszawa) – Polski Fiat 126p.
Nr.112. Henryk Pinis (OBR-FSM) – Polski Fiat 126p.
Nr.113. Christian Grochowski (AP.Warszawa) – Polski Fiat 126p.
Nr.114. Tomasz Korewa (AP.Poznań) – Polski Fiat 126p.
Nr.118. Andrzej Lubiak (OBR-FSM) – Polski Fiat 126p.
Nr.125. Wojciech Smorawiński (AP.Poznań) – Polski Fiat 126p.
Nr.131. Wojciech Ryszewski (AP.Toruń) – Polski Fiat 126p.
Nr.132. Piotr Rakowski (AP.Cieszyn) – Polski Fiat 126p.
Nr.146. Witalis Misiewicz (AP.Lublin) – Polski Fiat 126p.
Nr.157. Krzysztof Cieślewicz (AP.Wielkopolski) – Polski Fiat 126p.
Nr.159. Tadeusz Kotas (AP.Cieszyn) – Polski Fiat 126p.
Nr.161. Ryszard Ostrowski (AP.Morski) – Polski Fiat 126p.
Nr.162. Mariusz Podkalicki (AP.Szczecin) – Polski Fiat 126p.
Nr.174. Jerzy Mokrzycki (AP.Dolnośląski) – Polski Fiat 126p.

Klasa 2. (grupa 2 do 700cm³).
Nr.103. Włodzimierz Pawluczuk (AP.Warszawa) – Polski Fiat 126p.
Nr.105. Grzegorz Kamiński (AP.Toruń) – Polski Fiat 126p.
Nr.110. Mariusz Pych (AP.Warszawa) – Polski Fiat 126p.
Nr.111. Marek Sechman (AP.Śląski) – Polski Fiat 126p.
Nr.112. Henryk Pinis (OBR-FSM) – Polski Fiat 126p.
Nr.122. Eugeniusz Zarzycki (AK.Rzemieślnik) – Polski Fiat 126p.
Nr.124. Andrzej Dziurka (AP.Śląski) – Polski Fiat 126p.
Nr.127. Janusz Hantke (AP.Poznań) – Polski Fiat 126p.
Nr.131. Wojciech Ryszewski (AP.Toruń) – Polski Fiat 126p.
Nr.132. Piotr Rakowski (AP.Cieszyn) – Polski Fiat 126p.
Nr.145. Andrzej Proć (AP.Częstochowa) – Polski Fiat 126p.
Nr.146. Witalis Misiewicz (AP.Lublin) – Polski Fiat 126p.
Nr.154. Mieczysław Kulig (AP.Poznań) – Polski Fiat 126p.
Nr.155. Sławomir Głowacz (KM Delta Gorzów) – Polski Fiat 126p.
Nr.157. Krzysztof Cieślewicz (AP.Poznań) – Polski Fiat 126p.
Nr.162. Mariusz Podkalicki (AP.Szczecin) – Polski Fiat 126p.
Nr.165. Piotr Polak (AP.Beskidzki) – Polski Fiat 126p.
Nr.177. Jerzy Wierzbołowski (AP.Wrocław) – Polski Fiat 126p.
Nr.201. Janusz Szerla (OBR-FSM) – Polski Fiat 126p.
Nr.202. Andrzej Lubiak (OBR-FSM) – Polski Fiat 126p.
Nr.213. Janusz Orłowski (AP.Szczecin) – Trabant 601.
Nr.229. Lech Świątek (AP.Poznań) – Polski Fiat 126p.
Nr.250. Dariusz Nowaczyński (AP.Poznań) – Trabant 601.
Nr.254. Zbigniew Zapędowski (AP.Łódź) – Polski Fiat 126p.
Nr.256. Michał Adamski (MKM Dąbrowa) – Polski Fiat 126p.

Klasa 3. (PF125p i Polonez 1500).
Nr.61. Adam Polak (OBR-FSO) – Polonez 1500.
Nr.62. Krzysztof Różewski (AP.Poznań) – Polski Fiat 125p.
Nr.64. Piotr Nowicki (AP.Poznań) – Polski Fiat 125p.
Nr.65. Henryk Fabiański (AP.Poznań) – Polski Fiat 125p.
Nr.67. Krzysztof Godwod (AK.Rzemieślnik) – Polski Fiat 125p.
Nr.69. Zbigniew Waszkiewicz (AP.Zielonogórski) – Polski Fiat 125p.
Nr.70. Ryszard Kozłowski (AP.Lublin) – Polski Fiat 125p.
Nr.74. Andrzej Skaza (AP.Toruń) – Polski Fiat 125p.
Nr.78. Marek Kozłowski (AP.Lublin) – Polski Fiat 125p.
Nr.80. Antoni Banaszak (AP.Poznań) – Polski Fiat 125p.
Nr.81. Henryk Mandera (AP.Śląski) – Polski Fiat 125p.
Nr.84. Wojciech Czajkowski (AP.Szczecin) – Polski Fiat 125p.
Nr.85. Marek Rada (AP.Gorzów) – Polski Fiat 125p.
Nr.87. Zygmunt Olech („Celuloza”) – Polski Fiat 125p.
Nr.88. Witold Nowaczkiewicz (AP.Poznań) – Polski Fiat 125p.
Nr.89. Aleksander Majerczak (AP.Poznań) – Polski Fiat 125p.
Nr.90. Leszek Nadolny (AP.Poznań) – Polski Fiat 125p.
Nr.93. Jerzy Franek (AP.Cieszyn) – Polski Fiat 125p.
Nr.94. Włodzimierz Łyczywek (AP.Szczecin) – Polski Fiat 125p.

Klasa 6. (do 2000cm³).
Nr.30. Edward Kinderman (AP.Śląski) – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.
Nr.41. Krzysztof Komornicki (AP.Warszawa) – Opel Kadett GT/E.
Nr.43. Maciej Bogusławski (AK.Rzemieślnik) – Prototyp 1600.
Nr.52. Andrzej Klejna (AP.Poznań) – Opel Kadett GT/E.

Klasa 7. (formuła Polonia).
Nr.31. Ryszard Kopczyk – AP.Poznań.
Nr.33. Andrzej Musiał – AP.Poznań.
Nr.34. Andrzej Wojciechowski – AP.Śląski.
Nr.35. Lech Wojciechowski – AP.Kalisz.
Nr.36. Tomasz Sikora – AP.Kielce.
Nr.37. Witold Nalewaj – AP.Szczecin.
Nr.38. Karol Kubaczewski – AP.Poznań.
Nr.39. Andrzej Bernard – AP.Kielce.
Nr.41. Marek Frankowicz – AP.Morski.
Nr.43. Tomasz Osterloff – AP.Toruń.
Nr.44. Zdzisław Cichecki – AP.Kielce.
Nr.45. Adrian Aleksander – AP.Stalowa Wola.

Klasa 8. (formuła Easter)
Nr.1. Marcin Biernacki – AP.Warszawa.
Nr.2. Józef Kiełbania – AP.Radom.
Nr.3. Otto Bartkowiak – AP.Śląski.
Nr.4. Andrzej Szulc – AP.Morski.
Nr.5. Jacek Szmidt – AP.Toruń.
Nr.6. Lech Jaworowicz – AP.Warszawa.
Nr.8. Hieronim Kochański – AP.Warszawa.
Nr.9. Czesław Pilarz – AP.Śląski.
Nr.10. Janusz Waluś – AP.Radom.
Nr.11. Aleksander Oczkowski – AP.Śląski.
Nr.12. Andrzej Hołowiej – GAMK Budowlani.
Nr.15. Piotr Lenartowicz – AP.Radom.
Nr.16. Stefan Duda – AP.Warszawa.
Nr.17. Antoni Śmiechowski – AP.Kraków.

Wojciech Smorawiński, Andrzej Lubiak, Eugeniusz Zarzycki – Polskie Fiaty 126p.

Nr.125. Wojciech Smorawiński, nr.118. Andrzej Lubiak, nr.122. Eugeniusz Zarzycki – Polskie Fiaty 126p.

Krzysztof Komornicki – Opel Kadett GT/E.

Krzysztof Komornicki – Opel Kadett GT/E.

Krzysztof Komornicki, Andrzej Klejna – Ople Kadetty GT/E.

Nr.41. Krzysztof Komornicki, nr.52. Andrzej Klejna – Ople Kadetty GT/E.

Ryszard Kopczyk – Promot 30/74.

Ryszard Kopczyk – Promot 30/74.

Ryszard Kopczyk – Promot 30/74, Marek Frankowicz – Promot 46/77.

Nr.31. Ryszard Kopczyk – Promot 30/74, nr.41. Marek Frankowicz – Promot 46/77.

Wyniki.

Klasa 1. (Polski Fiat 126p).
1. Włodzimierz Krukowski (AP.Kielce) – Polski Fiat 126p.
2. Christian Grochowski (AP.Warszawa) – Polski Fiat 126p.
3. Wojciech Smorawiński (AP.Poznań) – Polski Fiat 126p.
4. Andrzej Lubiak (OBR-FSM) – Polski Fiat 126p.
5. Janusz Szerla (OBR-FSM) – Polski Fiat 126p.
6. Mariusz Pych (AP.Warszawa) – Polski Fiat 126p.
7. Henryk Pinis (OBR-FSM) – Polski Fiat 126p.
8. Tomasz Korewa (AP.Poznań) – Polski Fiat 126p.
9. Włodzimierz Pawluczuk (AP.Warszawa) – Polski Fiat 126p.
10. Jerzy Mokrzycki (AP.Dolnośląski) – Polski Fiat 126p.
11. Grzegorz Kamiński (AP.Toruń) – Polski Fiat 126p.
12. Piotr Rakowski (AP.Cieszyn) – Polski Fiat 126p.
13. Krzysztof Cieślewicz (AP.Wielkopolski) – Polski Fiat 126p.
14. Witalis Misiewicz (AP.Lublin) – Polski Fiat 126p.
15. Wojciech Ryszewski (AP.Toruń) – Polski Fiat 126p.
16. Mariusz Podkalicki (AP.Szczecin) – Polski Fiat 126p.
17. Tadeusz Kotas (AP.Cieszyn) – Polski Fiat 126p.

Klasa 2. (do 700cm³).
1. Janusz Szerla (OBR-FSM) – Polski Fiat 126p.  38:13,513
2. Andrzej Lubiak (OBR-FSM) – Polski Fiat 126p.
3. Janusz Orłowski (AP.Szczecin) – Trabant 601.
4. Henryk Pinis (OBR-FSM) – Polski Fiat 126p.
5. Lech Świątek (AP.Poznań) – Polski Fiat 126p.
6. Eugeniusz Zarzycki (AK.Rzemieślnik) – Polski Fiat 126p.
7. Włodzimierz Pawluczuk (AP.Warszawa) – Polski Fiat 126p.
8. Michał Adamski (MKM Dąbrowa) – Polski Fiat 126p.
9. Andrzej Dziurka (AP.Śląski) – Polski Fiat 126p.
10. Zbigniew Zapędowski (AP.Łódź) – Polski Fiat 126p.
11. Dariusz Nowaczyński (AP.Poznań) – Trabant 601.
12. Janusz Hantke (AP.Poznań) – Polski Fiat 126p.
13. Jerzy Wierzbołowski (AP.Wrocław) – Polski Fiat 126p.
14. Krzysztof Cieślewicz (AP.Poznań) – Polski Fiat 126p.
15. Piotr Polak (AP.Beskidzki) – Polski Fiat 126p.
16. Witalis Misiewicz (AP.Lublin) – Polski Fiat 126p.
17. Andrzej Proć (AP.Częstochowa) – Polski Fiat 126p.

Klasa 3. (Polski Fiat 125p).
1. Leszek Nadolny (AP.Poznań) – Polski Fiat 125p.  36:16,858
2. Andrzej Skaza (AP.Toruń) – Polski Fiat 125p.
3. Piotr Nowicki (AP.Poznań) – Polski Fiat 125p.
4. Krzysztof Godwod (AK.Rzemieślnik) – Polski Fiat 125p.
5. Henryk Fabiański (AP.Poznań) – Polski Fiat 125p.
6. Wojciech Czajkowski (AP.Szczecin) – Polski Fiat 125p.
7. Jerzy Franek (AP.Cieszyn) – Polski Fiat 125p.
8. Zygmunt Olech („Celuloza”) – Polski Fiat 125p.

Klasa 6.
1. Krzysztof Komornicki (AP.Warszawa) – Opel Kadett GT/E.  34:22
2. Edward Kinderman (AP.Śląski) – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.
3. Andrzej Klejna (AP.Poznań) – Opel Kadett GT/E.

Klasa 7. (Formuła Polonia).
1. Ryszard Kopczyk – Promot 30/74.  33:41,654
2. Andrzej Wojciechowski – Promot 37/76.
3. Lech Wojciechowski – Promot 47/77.
4. Witold Nalewaj – Promot 38/76.
5. Andrzej Musiał – Promot 35/75.
6. Tomasz Osterloff – Promot 32/75.
7. Tomasz Sikora – Promot 44/76.
8. Karol Kubaczewski – Promot 48/77.
9. Adrian Aleksander – Promot 40/76.
10. Andrzej Bernard – Promot.
11. Zdzisław Cichecki – Promot 33/75.

Klasa 8. (Formuła Easter).
1. Marcin Biernacki – MTX 1/03.  31:06,922
2. Jacek Szmidt – MTX 1/03.
3. Józef Kiełbania – Promot 51/79.
4. Andrzej Szulc – MTX 1/03.
5. Andrzej Hołowiej – MTX 1/03.
6. Lech Jaworowicz – MTX 1/03.
7. Janusz Waluś – Promot 26/69.
8. Czesław Pilarz – Promot 21/68.
9. Stefan Duda – Promot 41/76.
10. Piotr Lenartowicz – Promot 36/76.
11. Hieronim Kochański – Promot 23/68.

Zespołowo.
1. Automobilklub Wielkopolski – 143pkt.
2. Automobilklub Beskidzki – 137pkt.
3. Automobilklub Warszawski – 135pkt.
4. Automobilklub Toruński – 131pkt.
5. Automobilklub Kielecki – 123pkt.
5. Automobilklub Szczeciński – 123pkt.
7. Automobilklub Świętokrzyski – 115pkt.
8. AMK Rzemieślnik „Telkom” – 80pkt.
9. Automobilklub Dolnośląski – 67pkt.    

Copyright © 2012-2018 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl