Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Wyścigi » 1978 » Wyścigowe Mistrzostwa Polski » Kielce. 5 eliminacja. 13-15.10.1978r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

Błażej Krupa

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

Kielce. 5 eliminacja. 13-15.10.1978r.

Kielce - WSMP 1978

Kielce - WSMP 1978r

Kielce - WSMP 1978

Kielce - WSMP 1978r

Kielce - WSMP 1978r

Kielce - WSMP 1978r

Lista startowa.

Klasa 1. (markowa Polski Fiat 126p).
Nr.100. Jerzy Mieloch – AP.Wielkopolski.
Nr.103. Dariusz Muczko – AP.Kielce.
Nr.104. Grzegorz Kamiński – AP.Toruń.
Nr.105. Andrzej Lubiak – OBR FSM.
Nr.106. Janusz Szerla – OBR FSM.
Nr.107. Janusz Śpiączka
Nr.108. Adam Michalski – SGPiS Warszawa.
Nr.109. Jerzy Kurczyński – AP.Kielce.
Nr.110. Adam Sowa – SGPiS Warszawa.
Nr.111. Andrzej Szyjkowski – AP.Gorzów.
Nr.113. Ksawery Frank – AP.Warszawa.
Nr.114. Marek Krzemień – AP.Śląski.
Nr.116. Krzysztof Moszczyński – AP.Warszawa.
Nr.117. Marek Sechman – AP.Śląski.
Nr.124. Sławomir Głowacz – AP.Gorzów.
Nr.125. Jacek Glinicki – SGPiS Warszawa.
Nr.126. Wojciech Jaruga – AP.Wielkopolski.
Nr.129. Jerzy Dyszy – AP.Warszawa.
Nr.130. Bogumił Baranowski – AP.Śląski.
Nr.133. Zdzisław Kałuża – AP.Kielecki.
Nr.135. Artur Skwarzyński – AP.Warszawa.
Nr.136. Andrzej Proć – AP.Częstochowski.
Nr.137. Mirosław Jakóbiak – AP.Toruń.
Nr.138.
Nr.139. Krzysztof Bigałowski – AP.Dolnośląski.
Nr.140. Adam Piskozub – AP.Dolnośląski.
Nr.141. Marek Frankowicz – AP.Morski.
Nr.142. Włodzimierz Krukowski – AP.Kielce.
Nr.147. Tomasz Korewa – AP.Wielkopolski.
Nr.151. Stefan Banaszak – AP.Szczecin.
Nr.152. Jerzy Banach – AP.Kielce.
Nr.153. Zbigniew Kukla – AP.Kielce.
Nr.155. Włodzimierz Pawluczuk – AP.Warszawa.
Nr.157. Tytus Tuszyński – AP.Warszawa.
Nr.158. Stanisław Skrzynecki – AP.Warszawa.
Nr.159. Cezary Bodzan – AP.Warszawa.
Nr.163. Jarosław Koziczak – AP.Wielkpolski.
Nr.171. Andrzej Maresch – AP.Gorzów.
Nr.174. Mariusz Radzikowski – AP.Zielonogórski.
Nr.175. Jerzy Mazur – AP.Dolnośląski.
Nr.178. Piotr Lenartowicz – AP.Kraków.
Nr.180. Jacek Ludkiewicz – AP.Dolnośląski.
Nr.181. Wojciech Jodłowski – AP.Dolnośląski.
Nr.184. Andrzej Makarewicz – AP.Częstochowa.
Nr.185. Wiesław Cygan – AP.Beskidzki.
Nr.186. Krzysztof Kostecki – SKM Warszawa.
Nr.187. Eugeniusz Zarzycki – AP.Warszawa.
Nr.215. Zbigniew Poniewski – AP.Kielce.
Nr.219. Andrzej Górniak – AP.Kielce.
Nr.220. Wojciech Smorawiński – AP.Wielkopolski.
Nr.223. Jarosław Misiewicz – AP.Lublin.
Nr.224. Bogumił Żelaziński – AP.Warszawa.
Nr.225. Bogdan Buczyński – AP.Warszawa.
Nr.226. Tomasz Kinkiel – AP.Warszawa.
Nr.228. Krzysztof Heinrich – AP.Dolnośląski.
Nr.232. Jacek Ballaun – AP.Warszawa.
Nr.233. Władysław Sobczyk – AP.Śląski.
Nr.234. Wojciech Urbański – AP. Sląski.
Nr.237. Leszek Nadolny – AP.Wielkopolski.
Klasa 2. (Polski Fiat 126p).
Nr.103. Dariusz Muczko – AP.Kielce.
Nr.104. Grzegorz Kamiński – AP.Toruń.
Nr.105. Andrzej Lubiak – OBR FSM.
Nr.106. Janusz Szerla – OBR FSM.
Nr.108. Adam Michalski – SGPiS Warszawa.
Nr.109. Jerzy Kurczyński – AP.Kielce.
Nr.110. Adam Sowa – SGPiS Warszawa.
Nr.111. Andrzej Szyjkowski – AP.Gorzów.
Nr.114. Marek Krzemień – AP.Śląski.
Nr.116. Krzysztof Moszczyński – AP.Warszawa.
Nr.117. Marek Sechman – AP.Śląski.
Nr.120. Lech Świątek – AP.Wielkopolski.
Nr.124. Sławomir Głowacz – AP.Gorzów.
Nr.125. Jacek Glinicki – SGPiP Warszawa.
Nr.129. Jerzy Dyszy – AP.Warszawa.
Nr.130. Bogumił Baranowski – AP.Śląski.
Nr.133. Zdzisław Kałuża – AP.Kielce.
Nr.135. Artur Skwarzyński – AP.Warszawa.
Nr.136. Andrzej Proć – AP.Częstochowa.
Nr.137. Mirosław Jakóbiak – AP.Toruń.
Nr.139. Krzysztof Bigałowski – AP.Dolnośląski.
Nr.140. Adam Piskozub – AP.Dlnośląski.
Nr.142. Włodzimierz Krukowski – AP.Kielce.
Nr.147. Tomasz Korewa – AP.Wielkopolski.
Nr.152. Jerzy Banach – AP.Kielce.
Nr.153. Zbigniew Kukla – AP.Kielce.
Nr.155. Włodzimierz Pawluczuk – AP.Warszawa.
Nr.157. Tytus Tuszyński – AP.Warszawa.
Nr.158. Stanisław Skrzynecki – AP.Warszawa.
Nr.159. Cezary Bodzan – AP.Warszawa.
Nr.160. Witalis Misiewicz – AP.Lublin.
Nr.169. Józef Liszczak – AP.Szczecin.
Nr.171. Andrzej Maresch – AP. Gorzów.
Nr.178. Piotr Lenartowicz – AP.Kraków.
Nr.180. Jacek Ludkiewicz – AP.Dolnośląski.
Nr.181. Wojciech Jodłowski – AP.Dolnośląski.
Nr.185. Wiesław Cygan – AP.Beskidzki.
Nr.186. Krzysztof Kostecki – SKM Warszawa.
Nr.187. Eugeniusz Zarzycki – AP.Warszawa.
Nr.201. Andrzej Lubiak – OBR FSO.
Nr.206. Alojzy Orawiec – AP.Cieszyński.
Nr.213. Ksawery Frank – AP.Warszawa.
Nr.214. Stefan Ścieszka – AP.Warszawa.
Nr.215. Zbigniew Poniewski – AP.Kielce.
Nr.219. Andrzej Górniak – AP.Kielce.
Nr.221. Zbigniew Maliński – AP.Warszawa.
Nr.222. Leszek Jabłoński – AP.Śląski.
Nr.225. Bogdan Buczyński – AP.Warszawa.
Nr.226. Tomasz Kinkiel – SKM Warszawa.
Nr.227. Jacek Lesiak – AP.Warszawa.
Nr.228. Krzysztof Heinrich – AP.Dolnośląski.
Nr.232. Jacek Ballaun – AP.Warszawa.
Nr,233. Jarosław. Sobczyk – AP.Śląski.
Nr.234. Wojciech Urbański – AP.Śląski.
Nr.239. Andrzej Habas – AP.Śląski.
Klasa 3. (Polski Fiat 125p).
Nr.60. Zbigniew Kopycki – AP.Dolnośląski.
Nr.61. Zbigniew Bembnista – AP.Dolnośląski.
Nr.62. Krzysztof Świętochowski – AP.Warszawa.
Nr.63. Andrzej Bagiński – AP.Morski.
Nr.67. Zbigniew Figas – AP.wielkopolski.
Nr.68. Jerzy Pielecha – AP.Gorzów.
Nr.69. Stefan Knast – AP.Wielkopolski.
Nr.70. Ryszard Granica – AK.Rzemieślnik.
Nr.71. Ryszard Kozłowski – AP.Lublin.
Nr.73. Andrzej Smorawiński – AP.Wielkopolski.
Nr.74. Tadeusz Kudłaty – AP.Dolnośląski.
Nr.75. Marian Mikołajczyk – AP.Zielonogórski.
Nr.77. Henryk Fabiański – AP.Wielkopolski.
Nr.85. Zbigniew Waszkiewicz – AP.Zielonogórski.
Nr.88. Marek Ratusznik – AP.Dolnośląski.
Nr.90. Hieronim Kochański – AP.Warszawa.
Nr.91. Piotr Nowicki – AP.Wielkopolski.
Nr.93. Jerzy Franek – AP.Cieszyn.
Nr.95. Adam Polak – OBR FSO.
Nr.98. Stefan Banaszak – AP.Wielkopolski.
Nr.99. Krzysztof Różewski – AP.Wielkopolski.
Nr.189. Bogusław Słowikowski – AP.Lublin.
Nr.190. Janusz Plichta – Stomil Olsztyn.
Klasa 4.
Nr.2. Helmut Assmann (NRD) – Trabant 800 RS.
Nr.8. Błażej Krupa (Stomil Olsztyn) – Renault 5 Alpine.
Nr.23. Marian Bublewicz (Stomil Olsztyn) – Fiat 128 coupe 3porte.
Nr.38. Lech Jaworowicz (AP.Warszawa) – Fiat 128 coupe 3 porte.
Nr.39. Michał Damm (AP.Wielkopolski) – VW Scirocco.
Nr.43. Edward Kinderman (AP.Śląski) – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.
Nr.74. Tadeusz Kudłaty (AP.Dolnośląski) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.77. Henryk Fabiański (AP.Wielkopolski) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.98. Stefan Banaszak (AP.Wielkopolski) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.99. Krzysztof Różewski (AP.Wielkopolski) – Polski Fiat 125p/1500.

Klasa 6.
Nr.03. Ryszard Kopczyk (AP.Wielkopolski) – Porsche Carrera RS.
Nr.09. Ryszard Wolniewicz (AP.Wielkopolski) – Porsche Carrera.
Nr.011. Michał Damm (AP.Wielkopolski) – Porsche Carrera RSR.
Nr.015. Jerzy Landsberg (AP.Warszawa) – Opel Kadett GT/E.
Nr.017. Krzysztof Komornicki (AP.Warszawa) – Opel Kadett GT/E.
Nr.14. Maciej Bogusławski (AP.Warszawa) – Prototyp BG 1600.
Nr.23. Marian Bublewicz (Stomil Olsztyn) – Fiat 128 coupe 3porte.
Nr.43. Edward Kinderman (AP.Śląski) – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.
Nr.77. Henryk Fabiański (AP.Wielkopolski) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.98. Antoni Banaszak (AP.Wielkopolski) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.99. Krzysztof Różewski (AP.Wielkopolski) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.194. Andrzej Jaroszewicz (OBR FSO) – Stratopolonez 2500.

Klasa 7.
Nr.14. Marek Hamelka – AP.Wielkopolski.
Nr.15. Jacek Szmidt – AP.Toruń.
Nr.16. Jerzy Zdunek – AP.Kielce.
Nr.17. Witold Nalewaj – AP.Szczecin.
Nr.18. Tomasz Sikora – AP.Kielce.
Nr.19. Andrzej Musiał – AP.Wielkopolski.
Nr.20. Ryszard Kopczyk – AP.Wielkopolski.
Nr.22. Andrzej Ptak – AP.Szczecin.
Nr.24. Andrzej Wojciechowski – AP.Śląski.
Nr.25. Wojciech Bilewski – AP.Świętokrzyski.
Nr.27. Mirosław Sajecki – AP.Kielce.
Nr.31. Lech Jaworowicz – AP.Warszawa.
Nr.32. Marek Oryński – AP.Kraków.
Nr.33, Aleksander Adrian – Stalowa Wola.
Nr.34. Andrzej Szulc – AP.Morski.
Klasa 8.
Nr.1. Stefan Duda – AP.Warszawa.
Nr.2. Marcin Biernacki – AP.Warszawa.
Nr.3. Piotr Oreńczuk – AP.Śląski.
Nr.5. Józef Kiełbania – AP.Świętokrzyski.
Nr.6. Stefan Jagielski – AP.Warszawa.
Nr.7. Hieronim Kochański – AP.Warszawa.
Nr.9. Jiri Moskal – Czechosłowacja.
Nr.10. Otto Bartkowiak – AP.Śląski.
Nr.11. Wiesław Mikołajczyk – AP.Śląski.
Nr.21. Vaclav Lim – Czechosłowacja.
Nr.22. Karel Jilek – Czechosłowacja.
Nr.27. Jan Vesely – Czechosłowacja.
Nr.29. Jacek Jurzak – AP.Śląski.
Nr.50. Bernd Kasper – NRD.
Nr.81. Urlich Melkus – NRD.
Nr.87. Günther Wolgang – NRD.

Stefan Ścieszka – Polski Fiat 126p.

Stefan Ścieszka – Polski Fiat 126p.

Eugeniusz Zarzycki – Polski Fiat 126p.

Eugeniusz Zarzycki – Polski Fiat 126p.

Formuła Easter Stefana Jagielskiego.

Formuła Easter Stefana Jagielskiego.

Tytus Tuszyński – Polski Fiat 126p.

Tytus Tuszyński – Polski Fiat 126p.

Marian Bublewicz – Fiat 128 coupe 3porte.

Opel Kadett GT/E Jerzego Landsberga, Jerzy Landsberg i Krzysztof Komornicki.

Opel Kadett GT/E Jerzego Landsberga, Jerzy Landsberg i Krzysztof Komornicki.

Polski Fiat 125p/1500 Ryszarda Granica.

Polski Fiat 125p/1500 Ryszarda Granica.

Formuła Easter Stefana Jagielskiego.

Formuła Easter Stefana Jagielskiego.

Stratopolonez Andrzeja Jaroszewicza.

Stratopolonez Andrzeja Jaroszewicza.

Polski Fiat 125p/1500 Jerzego Franka.

Polski Fiat 125p/1500 Jerzego Franka.

Formuła Lecha Jaworowicza.

Formuła Lecha Jaworowicza.

Stefan Duda.

Stefan Duda.

Formuła Easter Stefana Jagielskiego.

Formuła Easter Stefana Jagielskiego.

Renault 5 Alpine Błażeja Krupa.

Renault 5 Alpine Błażeja Krupa.  (www.krupa.info.pl)

Polski Fiat 125p/1500 Ryszarda Granica.

Polski Fiat 125p/1500 Ryszarda Granica.

Hieronim Kochański – Formuła Polonia.

Hieronim Kochański – Formuła Polonia.

Jan Ciszewski przeprowadza wywiad z Andrzejem Jaroszewiczem.

Jan Ciszewski przeprowadza wywiad z Andrzejem Jaroszewiczem.

Fiat 128 coupe 3porte Mariana Bublewicza i Renault 5 Alpine – Błażeja Krupy.

Fiat 128 coupe 3porte Mariana Bublewicza i Renault 5 Alpine – Błażeja Krupy.

Andrzej Lubiak – Polski Fiat 126p.

Andrzej Lubiak – Polski Fiat 126p.

Jerzy Banach – Polski Fiat 126p.

Jerzy Banach – Polski Fiat 126p.

Marek Krzemień – Polski Fiat 126p.

Marek Krzemień – Polski Fiat 126p.

Zdzisław Kałuża – Polskie Fiaty 126p.

Nr.133. Zdzisław Kałuża – Polskie Fiaty 126p.

Polski Fiat 126p.

Polski Fiat 126p.

Zbigniew Poniewski, Witalis Misiewicz – Polskie Fiaty 126p.

Nr.215. Zbigniew Poniewski, nr.160. Witalis Misiewicz – Polskie Fiaty 126p.

Krzysztof Bigałowski – Polskie Fiaty 126p.

Krzysztof Bigałowski – Polskie Fiaty 126p.

Janusz Szerla, Jerzy Dyszy – Polskie Fiaty 126p.

Nr.106. Janusz Szerla, nr.129. Jerzy Dyszy – Polskie Fiaty 126p.

Krzysztof Świętochowski – Polski Fiat 125p/1500.

Krzysztof Świętochowski – Polski Fiat 125p/1500.

Zbigniew Waszkiewicz – Polski Fiat 125p/1500.

Zbigniew Waszkiewicz – Polski Fiat 125p/1500.

Jerzy Franek – Polski Fiat 125p/1500.

Jerzy Franek – Polski Fiat 125p/1500.

Stefan Knast, Krzysztof Świętochowski – Polskie Fiaty 125p/1500.

Nr.69. Stefan Knast, nr.62. Krzysztof Świętochowski – Polskie Fiaty 125p/1500.

Henryk Fabiański, Piotr Nowicki – Polskie Fiaty 125p/1500.

Nr.77. Henryk Fabiański, nr.91. Piotr Nowicki – Polskie Fiaty 125p/1500.

Ryszard Granica – Polskie Fiaty 125p/1500.

Nr.70. Ryszard Granica – Polskie Fiaty 125p/1500.

Hieronim Kochański – Polski Fiat 125p/1500.

Hieronim Kochański – Polski Fiat 125p/1500.

Stefan Banaszak – Polski Fiat 125p/1500.

Stefan Banaszak – Polski Fiat 125p/1500.

Stefan Knast, Adam Polak, Ryszard Granica – Polskie Fiaty 125p.

Nr.69. Stefan Knast, nr.95. Adam Polak, nr.70. Ryszard Granica – Polskie Fiaty 125p.

Zbigniew Waszkiewicz – Polski Fiat 125p/1500.

Zbigniew Waszkiewicz – Polski Fiat 125p/1500.

Jerzy Franek – Polski Fiat 125p/1500.

Jerzy Franek – Polski Fiat 125p/1500.

Zbigniew Figas, Adam Polak – Polskie Fiaty 125p/1500.

Nr.67. Zbigniew Figas, nr.95. Adam Polak – Polskie Fiaty 125p/1500.

Andrzej Bagiński – Polski Fiat 125p/1500.

Andrzej Bagiński – Polski Fiat 125p/1500.

Stefan Knast – Polskie Fiaty 125p/1500.

Stefan Knast – Polskie Fiaty 125p/1500.

Polski Fiat 125p/1500 Ryszarda Granica.

Polski Fiat 125p/1500 Ryszarda Granica.

Błażej Krupa – Renault 5 Alpine.   Marian Bublewicz – Fiat 128 coupe 3porte.   Lech Jaworowicz – Fiat 128 coupe 3 porte.   Tadeusz Kudłaty – Polski Fiat 125p/1500.   Błażej Krupa – Renault 5 Alpine.   Edward Kinderman – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.   Helmut Assmann – Trabant 800 RS   Andrzej Jaroszewicz – Stratopolonez 2500.   Edward Kinderman – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.   Michał Damm – Porsche Carrera RSR, Andrzej Jaroszewicz – Stratopolonez 2500.   Nr.14. Maciej Bogusławski – Prototyp BG 1600, Nr.09. Ryszard Kopczyk – Porsche Carrera i Wartburg Spider.    Wartburg spiker.   Michał Damm – Porsche Carrera RSR, Andrzej Jaroszewicz – Stratopolonez 2500.

Błażej Krupa – Renault 5 Alpine.

Marian Bublewicz – Fiat 128 coupe 3porte.

Marian Bublewicz – Fiat 128 coupe 3porte.

Lech Jaworowicz – Fiat 128 coupe 3 porte.

Lech Jaworowicz – Fiat 128 coupe 3 porte.

Tadeusz Kudłaty – Polski Fiat 125p/1500.

Tadeusz Kudłaty – Polski Fiat 125p/1500.

Błażej Krupa – Renault 5 Alpine.

Błażej Krupa – Renault 5 Alpine.

Edward Kinderman – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Edward Kinderman – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Helmut Assmann – Trabant 800 RS

Helmut Assmann – Trabant 800 RS

Andrzej Jaroszewicz – Stratopolonez 2500.

Andrzej Jaroszewicz – Stratopolonez 2500.

Edward Kinderman – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Edward Kinderman – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Michał Damm – Porsche Carrera RSR, Andrzej Jaroszewicz – Stratopolonez 2500.

Michał Damm – Porsche Carrera RSR, Andrzej Jaroszewicz – Stratopolonez 2500.

Nr.14. Maciej Bogusławski – Prototyp BG 1600, Nr.09. Ryszard Kopczyk – Porsche Carrera i Wartburg Spider.

Nr.14. Maciej Bogusławski – Prototyp BG 1600, Nr.09. Ryszard Kopczyk – Porsche Carrera i Wartburg Spider.

Wartburg spider.

Wartburg spider.

Michał Damm – Porsche Carrera RSR, Andrzej Jaroszewicz – Stratopolonez 2500.

Michał Damm – Porsche Carrera RSR, Andrzej Jaroszewicz – Stratopolonez 2500.

Włodzimierz Pawluczuk, Artur Skwarzyński, Eugeniusz Zarzycki – Polskie Fiaty 126p.

Nr.155. Włodzimierz Pawluczuk, nr.135. Artur Skwarzyński, nr.187. Eugeniusz Zarzycki – Polskie Fiaty 126p.

Artur Skwarzyński – Polski Fiat 126p.

Artur Skwarzyński – Polski Fiat 126p.

Eugeniusz Zarzycki – Polski Fiat 126p.

Eugeniusz Zarzycki – Polski Fiat 126p.

Adam Michalski – Polski Fiat 126p.

Adam Michalski – Polski Fiat 126p.

Sławomir Głowacz – Polski Fiat 126p.

Sławomir Głowacz – Polski Fiat 126p.

Janusz Szerla, Jerzy Dyszy – Polskie Fiaty 126p.

Nr.106. Janusz Szerla, nr.129. Jerzy Dyszy – Polskie Fiaty 126p.

Kielce - WSMP 1978r

Stanisław Skrzynecki, Artur Skwarzyński – Polskie Fiaty 126p.

Nr.158. Stanisław Skrzynecki, nr.135. Artur Skwarzyński – Polskie Fiaty 126p.

Leszek Nadolny – Polskie Fiaty 126p.

Nr.237. Leszek Nadolny – Polskie Fiaty 126p.

Adam Piskozub – Polski Fiat 126p.

Adam Piskozub – Polski Fiat 126p.

Adam Sowa, Jarosław Misiewicz – Polskie Fiaty 126p.

Nr.110. Adam Sowa, nr.223. Jarosław Misiewicz – Polskie Fiaty 126p.

Tytus Tuszyński, Krzysztof Moszczyński – Polskie Fiaty 126p.

Nr.157. Tytus Tuszyński, nr.116. Krzysztof Moszczyński – Polskie Fiaty 126p.

Włodzimierz Pawluczuk – Polski Fiat 126p.

Włodzimierz Pawluczuk – Polski Fiat 126p.

Jerzy Mazur – Polski Fiat 126p.

Jerzy Mazur – Polski Fiat 126p.

Artur Skwarzyński – Polskie Fiaty 126p.

Artur Skwarzyński – Polskie Fiaty 126p.

Stefan Banaszak, Jacek Ballaun – Polski Fiat 126p.

Nr.151. Stefan Banaszak, nr.232. Jacek Ballaun – Polski Fiat 126p.

Kielce - WSMP 1978r

Jarosław Misiewicz, Bogdan Buczyński – Polskie Fiaty 126p.

Nr.223. Jarosław Misiewicz, nr.225. Bogdan Buczyński – Polskie Fiaty 126p.

Włodzimierz Pawluczuk – Polski Fiat 126p.

Włodzimierz Pawluczuk – Polski Fiat 126p.

Ksawery Frank, Jerzy Mazur, Marek Krzemień – Polskie Fiaty 126p.

Nr.213. Ksawery Frank, nr.175. Jerzy Mazur, nr.114. Marek Krzemień – Polskie Fiaty 126p.

Tomasz Korewa – Polski Fiat 126p.

Tomasz Korewa – Polski Fiat 126p.

Tytus Tuszyński – Polski Fiat 126p.

Tytus Tuszyński – Polski Fiat 126p.

Adam Michalski, Adam Michalski – Polskie Fiaty 126p.

Nr.108. Adam Michalski, nr.187. Adam Michalski – Polskie Fiaty 126p.

Tomasz Kinkiel – Polskie Fiaty 126p.

Tomasz Kinkiel – Polskie Fiaty 126p.

Stefan Banaszak – Polskie Fiaty 126p.

Nr.151. Stefan Banaszak – Polskie Fiaty 126p.

Samochód ratowniczy Mini Clubman.

Samochód ratowniczy Mini Clubman.

Hieronim Kochański – Formuła Polonia.

Hieronim Kochański – Formuła Polonia.

Hieronim Kochański – Formuła Polonia.

Hieronim Kochański – Formuła Polonia.

Hieronim Kochański – Formuła Polonia.

Hieronim Kochański – Formuła Polonia.

Ekipa Castrola przed wyścigiem pucharowym.

Ekipa Castrola przed wyścigiem pucharowym.

Krzysztof Różewski – Polski Fiat 125p/1500.

Nr.99. Krzysztof Różewski – Polski Fiat 125p/1500.

Ryszard Kozłowski – Polski Fiat 125p/1500.

Nr.71. Ryszard Kozłowski – Polski Fiat 125p/1500.

Stefan Knast – Polski Fiat 125p/1500, Krzysztof Komornicki – Opel Kadett GT/E.

Nr.69. Stefan Knast – Polski Fiat 125p/1500, nr.017. Krzysztof Komornicki – Opel Kadett GT/E.

Zbigniew Kopycki – Polski Fiat 125p/1500.

Zbigniew Kopycki – Polski Fiat 125p/1500.

Stratpolonez Andrzeja Jaroszewicza.

Stratpolonez Andrzeja Jaroszewicza.

Janusz Szerla, Włodzimierz Krukowski, Jerzy Dyszy – Polskie Fiaty 126p.

Nr.106. Janusz Szerla, nr.142. Włodzimierz Krukowski, nr.129. Jerzy Dyszy – Polskie Fiaty 126p.

Henryk Fabiański – Polski Fiat 125p/1500 i Zbigniew Klimecki.

Henryk Fabiański – Polski Fiat 125p/1500 i Zbigniew Klimecki.

Krzysztof Komornicki – Opel Kadett GT/E.

Krzysztof Komornicki – Opel Kadett GT/E.

Andrzej Jaroszewicz – Stratopolonez 2500.

Andrzej Jaroszewicz – Stratopolonez 2500.

Ryszard Kopczyk – Porsche Carrera RS.

Ryszard Kopczyk – Porsche Carrera RS.

Jerzy Banach, Włodzimierz Krukowski – Polskie Fiaty 126p.

Nr.152. Jerzy Banach, nr.142. Włodzimierz Krukowski – Polskie Fiaty 126p.

Marian Bublewicz – Fiat 128 coupe 3porte.

Marian Bublewicz – Fiat 128 coupe 3porte.

Andrzej Jaroszewicz, Władysław Paszkowski, Ryszard Ryzel.

Zwycięzca wyścigu Castrola – Andrzej Jaroszewicz. Obok Władysław Paszkowski (tyłem), z tyłu Ryszard Ryzel.

Marian Bublewicz obok Wiesław Grabarczyk.

Marian Bublewicz obok Wiesław Grabarczyk.

Kielce - WSMP 1978r

Puchar i szampan dla zwycięzcy.

Andrzej Jaroszewicz.

Andrzej Jaroszewicz.

Marian Bublewicz i szefostwo Castrola.

Marian Bublewicz i szefostwo Castrola.

Krzysztof Komornicki.

Krzysztof Komornicki.

Krzysztof Komornicki.

Krzysztof Komornicki.

Krzysztof Komornicki.

Krzysztof Komornicki.

Michał Damm.

Michał Damm.

Stratopolonez Andrzeja Jaroszewicza.

Stratopolonez Andrzeja Jaroszewicza.

Polski Fiat 125p/1500 Jerzego Franka.

Polski Fiat 125p/1500 Jerzego Franka.

Stratopolonez Andrzeja Jaroszewicza.

Stratopolonez Andrzeja Jaroszewicza.

Kielce - WSMP 1978r

(Motor 44/1978)

Kielce - WSMP 1978r

Kielce - WSMP 1978r.

 Kielce - WSMP 1978r

 Kielce - WSMP 1978r

 Kielce - WSMP 1978r

 Kielce - WSMP 1978r

 Kielce - WSMP 1978r

 Kielce - WSMP 1978r

 Kielce - WSMP 1978r

 Kielce - WSMP 1978r

 Kielce - WSMP 1978r

Wyniki.

Klasa 1. (Polski Fiat 126p).
1. Janusz Szerla – Polski Fiat 126p.
2. Jerzy Dyszy – Polski Fiat 126p.
3. Jerzy Banach – Polski Fiat 126p.
4. Andrzej Lubiak – Polski Fiat 126p.
5. Włodzimierz Krukowski – Polski Fiat 126p.
6. Włodzimierz Pawluczuk – Polski Fiat 126p.
7. Jerzy Mazur – Polski Fiat 126p.
8. Marek Krzemień – Polski Fiat 126p.
9. Marek Frankowicz – Polski Fiat 126p.
10. Stanisław Skrzynecki – Polski Fiat 126p.
11. Eugeniusz Zarzycki – Polski Fiat 126p.
12. Jacek Ballaun – Polski Fiat 126p.
13. Artur Skwarzyński – Polski Fiat 126p.
14. Andrzej Proć – Polski Fiat 126p.
15. Stefan Banaszak – Polski Fiat 126p.
16. Wojciech Urbański – Polski Fiat 126p.
17. Zbigniew Poniewski – Polski Fiat 126p.
18. Adam Piskozub – Polski Fiat 126p.
19. Grzegorz Kamiński – Polski Fiat 126p.
20. Andrzej Maresch – Polski Fiat 126p.
21. Mirosław Jakóbiak – Polski Fiat 126p.
22. Tomasz Korewa – Polski Fiat 126p.
23. Jarosław Misiewicz – Polski Fiat 126p.
24. Krzysztof Moszczyński – Polski Fiat 126p.
25. Bogumił Żelaziński – Polski Fiat 126p.
26. Bogumił Baranowski – Polski Fiat 126p.
27. Tytus Tuszyński – Polski Fiat 126p.
28. Adam Michalski – Polski Fiat 126p.
29. Andrzej Górniak – Polski Fiat 126p.
30. Sławomir Głowacz – Polski Fiat 126p.
Klasa 2 (do 700cm³).
1. Zdzisław Kałuża – Polski Fiat 126p.
2. Andrzej Lubiak - Polski Fiat 126p.
3. Włodzimierz Krukowski - Polski Fiat 126p.
4. Wiesław Cygan - Polski Fiat 126p.
5. Janusz Szerla - Polski Fiat 126p.
6. Jerzy Dyszy - Polski Fiat 126p.
7. Zbigniew Maliński - Polski Fiat 126p.
8. Jerzy Banach - Polski Fiat 126p.
9. Włodzimierz Pawluczuk - Polski Fiat 126p.
10. Stanisław Skrzynecki - Polski Fiat 126p.
11. Marek Krzemień - Polski Fiat 126p.
12. Krzysztof Bigałowski - Polski Fiat 126p.
13. Andrzej Proć - Polski Fiat 126p.
14. Mirosław Jakóbiak - Polski Fiat 126p.
15. Marek Sechman - Polski Fiat 126p.
16. Andrzej Maresch - Polski Fiat 126p.
17. Artur Skwarzyński - Polski Fiat 126p.
18. Wojciech Urbański - Polski Fiat 126p.
19. Witalis Misiewicz - Polski Fiat 126p.
20. Zbigniew Poniewski - Polski Fiat 126p.
21. Krzysztof Moszczyński - Polski Fiat 126p.
22. Eugeniusz Zarzycki - Polski Fiat 126p.
23. Grzegorz Kamiński - Polski Fiat 126p.
24. Jacek Lesiak - Polski Fiat 126p.
25. Tomasz Korewa - Polski Fiat 126p.
26. Józef Liszczak - Polski Fiat 126p.
27. Krzysztof Kostecki - Polski Fiat 126p.
28. Tytus Tuszyński - Polski Fiat 126p.
29. Andrzej Górniak - Polski Fiat 126p.
30. Lech Świątek - Polski Fiat 126p.
31. Adam Sowa - Polski Fiat 126p.
32. Ksawery Frank - Polski Fiat 126p.
33. Leszek Jabłoński - Polski Fiat 126p.
34. Jerzy Kurczyński - Polski Fiat 126p.
35. Bogdan Buczyński - Polski Fiat 126p.
36. Wojciech Jodłowski - Polski Fiat 126p.
37. Bogumił Baranowski - Polski Fiat 126p.
38. Zbigniew Kukla - Polski Fiat 126p.
Klasa 3. (Polski Fiat 125p/1500).
1. Adam Polak – Polski Fiat 125p.
2. Krzysztof Różewski - Polski Fiat 125p.
3. Zbigniew Figas - Polski Fiat 125p.
4. Krzysztof Świętochowski - Polski Fiat 125p.
5. Henryk Fabiański - Polski Fiat 125p.
6. Ryszard Granica - Polski Fiat 125p.
7. Stefan Banaszak - Polski Fiat 125p.
8. Andrzej Babiński - Polski Fiat 125p.
9. Piotr Nowicki - Polski Fiat 125p.
10. Zbigniew Waszkiewicz - Polski Fiat 125p.
11. Hieronim Kochański - Polski Fiat 125p.
12. Stefan Knast - Polski Fiat 125p.
Klasa 4.
1.Marian Bublewicz – Fiat 128 coupe 3porte.
2. Edward Kinderman – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.
3. Błażej Krupa – Renault 5 Alpine.
4. Tadeusz Kudłaty – Polski Fiat 125p/1500.
5. Helmut Assmann – Trabant 800 RS.
Klasa 6.
1. Michał Damm – Porsche Carrera RSR.
2. Ryszard Wolniewicz – Porsche Carrera.
3. Krzysztof Komornicki – Opel Kadett GT/E.
4. Edward Kinderman – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.
5. Maciej Bogusławski – Prototyp BG 1600.
6. Andrzej Jaroszewicz – Stratopolonez 2500.
Klasa 7. (Formuła Polonia).
1. Andrzej Szulc – Formuła Polonia.
2. Jerzy Zdunek - Formuła Polonia.
3. Jacek Szmidt - Formuła Polonia.
4. Lech Jaworowicz - Formuła Polonia.
5. Andrzej Wojciechowski - Formuła Polonia.
6. Aleksander Adrian - Formuła Polonia.
7. Marek Oryński - Formuła Polonia.
8. Andrzej Musiał - Formuła Polonia.
9. Tomasz Sikora - Formuła Polonia.
10. Wojciech Bilewski - Formuła Polonia.
Klasa 8. (Formuła Easter).
1. Marcin Biernacki – Formuła Easter.
2. Otto Bartkowiak – Formuła Easter.
3. Józef Kiełbania – Formuła Easter.
4. Stefan Jagielski - Formuła Easter.
5. Piotr Oreńczuk - Formuła Easter.
Grand Prix Gór Świętokrzyskich.
1. Vaclav Lim (Czechosłowacja)
2. Jiri Moskal (Czechosłowacja)
3. Karel Jilek (Czechosłowacja)
4. Otto Bartkowiak.
5. Marcin Biernacki.
6. Jan Vesely (Czechosłowacja)
7. Urlich Melkus (NRD)
8. Wolfgang Günther (NRD)
9. Bernd Kasper (NRD)
10. Józef Kiełbania.
11. Stefan Jagielski.
12. Piotr Oreńczuk.
Castrol Trophy.
1. Andrzej Jaroszewicz – Stratopolonez 2500.
2. Marian Bublewicz – Fiat 128 coupe 3porte.
3. Krzysztof Komornicki – Opel Kadett GT/E.
Zespołowo.
1. Automobilklub Warszawski 1.
2. Automobilklub Kielecki 1.
3. Automobilklub Wielkopolski 1.
4. Automobilklub Śląski.
5. Automobilklub Wielkopolski 2.
6. Automobilklub Warszawski 2.
7. Automobilklub Dolnośląski.
8. Automobilklub Toruński 1.
9. Automobilklub Lubelski.

Błażej Krupa – Renault 5 Alpine.

Copyright © 2012-2018 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl