Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Wyścigi » 1978 » Wyścigowe Mistrzostwa Polski » Poznań. 3 eliminacja. 1-2.07.1978r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

Błażej Krupa

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

Poznań. 3 eliminacja. 1-2.07.1978r.

1978r. WSMP - Poznań 3 eliminacja

Lista startowa.

Klasa 1. (Polski Fiat 126p).
Nr.100. Jerzy Mieloch – AP.Wielkopolski.
Nr.102. Marcin Zoll – AP.Warszawa.
Nr.103. Dariusz Muczko – AP.Kielce.
Nr.104. Grzegorz Kamiński – AP.Toruń.
Nr.105. Andrzej Lubiak – OBR FSM.
Nr.106. Janusz Szerla – OBR FSM.
Nr.107. Janusz Śpiączka – AP.Zagłębie.
Nr.108. Adam Michalski – SKM Stomil Warszawa.
Nr.109. Jerzy Kurczyński – AP.Kielce.
Nr.113. Ksawery Frank – AP.Warszawa.
Nr.114. Marek Krzemień – AP.Śląski.
Nr.115. Andrzej Ignacy – AP.Śląski.
Nr.116. Krzysztof Moszczyński – SKM Warszawa.
Nr.117. Marek Sechman – AP.Śląski.
Nr.118. Leon Krawczyk – SKM Warszawa.
Nr.120. Lech Świątek – AP.Wielkopolski.
Nr.121. Andrzej Smoliński – AP.Szczecin.
Nr.126. Wojciech Jaruga – AP.Wielkopolski.
Nr.127. Wacław Wieczorek – AP.Wielkopolski.
Nr.129. Jerzy Dyszy – AP.Warszawa.
Nr.132. Andrzej Adamowski – AK.Rzemieślnik.
Nr.133. Zdzisław Kałuża – AP.Kielce.
Nr.137. Mirosław Jakóbiak – AP.Toruń.
Nr.139. Krzysztof Bigałowski – AP.Dolnośląski.
Nr.140. Adam Piskozub – AP.Dolnośląski.
Nr.141. Marek Frankowicz – AP.Gdynia.
Nr.142. Włodzimierz Krukowski – AP.Kielce.
Nr.144. Adam Chomicz – AP.Szczecin.
Nr.145. Bogusław Staszewski – AP.Szczecin.
Nr.151. Stefan Banaszak – AP.Szczecin.
Nr.152. Jerzy Banach – AP.Kielce.
Nr.153. Zbigniew Kukla – AP.Kielce.
Nr.154. Włodzimierz Abramowicz – AP.Warszawa.
Nr.155. Włodzimierz Pawluczuk – AP.Warszawa.
Nr.157. Tytus Tuszyński – AP.Warszawa.
Nr.158. Stanisław Skrzynecki – AP.Warszawa.
Nr.159. Cezary Bodzan – AP.Warszawa.
Nr.161. Jerzy Żelewski – AP.Wielkopolski.
Nr.163. Jarosław Koziczak – AP.Wielkopolski.
Nr.165. Jerzy Dżyga – AP.Zielona Góra.
Nr.167. Jacek Ballaum – AP.Warszawa.
Nr.169. Józef Liszczak – AP.Szczecin.
Nr.174. Mariusz Radzikowski – AP.Zielona Góra.
Nr.175. Jerzy Mazur – AP.Dolnośląski.
Nr.176. Jan Lipka – SKM Stomil Warszawa.
Nr.178. Piotr Lenartowicz – AP.Kraków.
Nr.216. Krzysztof Henrich – AP.Dolnośląski.
Nr.217. Leszek Gulik – AP.Bydgoszcz.
Nr.219. Andrzej Górniak – AP.Kielce.
Nr.220. Wojciech Smorawiński – AP.Wielkopolski.
Nr.223. Jarosław Misiewicz – AP.Lublin.
Nr.224. Bogumił Żelaziński - AP.Warszawa.
Nr.225.  Bogdan Buczyński
Klasa 2. (grupa 2, do 700cm³).
Nr.2. Helmut Assmann (NRD) – Trabant 601.
Nr.100. Jerzy Mieloch (AP.Wielkopolski) – Polski Fiat 126p.
Nr.102. Marcin Zoll (AP.Warszawa) - Polski Fiat 126p.
Nr.103. Dariusz Muczko (AP.Kielce) - Polski Fiat 126p.
Nr.104. Grzegorz Kamiński (AP.Toruń) - Polski Fiat 126p.
Nr.108. Adam Michalski (SKM Stomil Warszawa) - Polski Fiat 126p.
Nr.109. Jerzy Kurczyński (AP.Kielce) – Polski Fiat 126p.
Nr.113. Ksawery Frank (AP.Warszawa) – Polski Fiat 126p.
Nr.114. Marek Krzemień (AP.Śląski) – Polski Fiat 126p.
Nr.115. Andrzej Ignacy (AP.Śląski) – Polski Fiat 126p.
Nr.116. Krzysztof Moszczyński (SKM Warszawa) – Polski Fiat 126p.
Nr.117. Marek Sechman (AP.Śląski) – Polski Fiat 126p.
Nr.118. Leon Krawczyk (SKM Warszawa) – Polski Fiat 126p.
Nr.120. Lech Świątek (AP.Wielkopolski) – Polski Fiat 126p.
Nr.124. Sławomir Głowacz (AP.Gorzów) – Polski Fiat 126p.
Nr.127. Wacław Wieczorek (AP.Wielkopolski) – Polski Fiat 126p.
Nr.129. Jerzy Dyszy (AP.Warszawa) – Polski Fiat 126p.
Nr.132. Andrzej Adamowski (AK.Rzemieślnik) – Polski Fiat 126p.
Nr.133. Zdzisław Kałuża (AP.Kielce) - Polski Fiat 126p.
Nr.137. Mirosław Jakóbiak (AP.Toruń) - Polski Fiat 126p.
Nr.139. Krzysztof Bigałowski (AP.Dolnośląski) - Polski Fiat 126p.
Nr.140. Adam Piskozub (AP.Dolnośląski) - Polski Fiat 126p.
Nr.142. Włodzimierz Krukowski (AP.Kielce) – Polski Fiat 126p.
Nr.145. Bogusław Staszewski (AP.Szczecin) – Polski Fiat 126p.
Nr.152. Jerzy Banach (AP.Kielce) – Polski Fiat 126p.
Nr.153. Zbigniew Kukla (AP.Kielce) – Polski Fiat 126p.
Nr.155. Włodzimierz Pawluczuk (AP.Warszawa) – Polski Fiat 126p.
Nr.157. Tytus Tuszyński (AP.Warszawa) – Polski Fiat 126p.
Nr.158. Stanisław Skrzynecki (AP.Warszawa) – Polski Fiat 126p.
Nr.160. Witalis Misiewicz (AP.Lublin) – Polski Fiat 126p.
Nr.167. Jacek Ballaum (AP.Warszawa) – Polski Fiat 126p.
Nr.169. Józef Liszczak (AP.Szczecin) – Polski Fiat 126p.
Nr.176. Jan Lipka (SKM Stomil Warszawa) – Polski Fiat 126p.
Nr.201. Andrzej Lubiak (OBR – FSM) – Polski Fiat 126p.
Nr.202. Janusz Szerla (OBR – FSM) – Polski Fiat 126p.
Nr.206. Alojzy Orawiec (AP.Cieszyn) – Polski Fiat 126p.
Nr.214. Stefan Ścieszka (AP.Warszawa) – Polski Fiat 126p.
Nr.217. Leszek Gulik (AP.Bydgoszcz) – Polski Fiat 126p.
Nr.219. Andrzej Górniak (AP.Kielce) – Polski Fiat 126p.
Nr.221. Zbigniew Maliński (AP.Warszawa) – Polski Fiat 126p.
Nr.222. Leszek Jabłoński (AP.Śląski) – Trabant 601.
Nr.227. ? – Trabant 601.
Nr.230. Hans Kessler (NRD) – Trabant 601.
Nr.239.  ?  (NRD) – Trabant 601.
Nr.257.  ?

Klasa 3. (Polski Fiat 125p/1500).
Nr.51.  Zbigniew Bębnista – AP.Bydgoszcz.
Nr.66. Bohdan Walknowski – AP.Szczecin.
Nr.67. Zbigniew Figas – AP.Wielkopolski.
Nr.69. Stefan Knast – AP.Wielkopolski.
Nr.70. Ryszard Granica – AK.Rzemieślnik.
Nr.71. Ryszard Kozłowski – AP.Lublin.
Nr.73. Andrzej Smorawiński – AP.Wielkopolski.
Nr.74. Tadeusz Kudłaty – AP.Dolnośląski.
Nr.75. Marian Mikołajczak – AP.Zielona Góra.
Nr.77. Henryk Fabiański – AP.Wielkopolski.
Nr.82. Mirosław Dysiński – AK.Rzemieślnik.
Nr.85. Zbigniew Waszkiewicz – AP.Zielona Góra.
Nr.90. Hieronim Kochański – AP.Warszawa.
Nr.91. Piotr Nowicki – AP.Wielkopolski.
Nr.92. Andrzej Mielcarek – AP.Wielkopolski.
Nr.93. Jerzy Franek – AP.Cieszyn.
Nr.95. Adam Polak – OBR FSO.
Nr.96. Ryszard Plucha – OBR FSO.
Nr.98. Antoni Banaszak – AP.Wielkopolski.
Nr.99. Krzysztof Różewski – AP.Wielkopolski.
Klasa 4.
Nr.023. Janusz Kiljańczyk (Stomil Olsztyn) – Renault 5 Alpine coupe.
Nr.31. Edward Kinderman (AP.Śląski) – Polski Fiat 125p/1600.
Nr.38. Lech Jaworowicz (AP.Warszawa) – Fiat 128 Coupe 3porte.
Nr.39. Michał Damm (AP.Wielkopolski) – VW Scirocco.
Nr.42. Andrzej Mielcarek (TKKF Winogrady) – Hillman Imp.
Nr.44. Edwin Przybylski (AP.Toruń) – Triumph Spitfire.
Nr.234. Wojciech Sierpowski (MAK Warszawa) – Fiat 128 Sport SL.

Klasa 5.
Nr.10. Stanisław Tubis (OWM Olsztyn) – Polski Fiat 125p/1600.
Nr.14. Maciej Bogusławski (AP.Warszawa) – Prototyp 1600 BG.
Nr.15. Maciej Stawowiak (OBR FSO) – Polski Fiat Prototyp 3200.
Nr.16. Andrzej Jaroszewicz (OBR FSO) – Polski Fiat Prototyp 3200.
Nr.31. Edward Kinderman (AP.Śląski) – Polski Fiat 125p/1600.

Klasa 6.
Nr.01. Adam Smorawiński (AP.Wielkopolski) – Porsche Carrera.
Nr.03. Ryszard Kopczyk (AP.Wielkopolski) – Porsche 911 RS.
Nr.09. Ryszard Wolniewicz (AP.Wielkopolski) – Porsche Carrera.
Nr.011. Michał Damm (AP.Wielkopolski) – Porsche Carrera RSR.
Nr.015. Jerzy Landsberg (AP.Warszawa) – Opel Kadett GT/E.
Nr.017. Krzyszof Komornicki (AP.Warszawa) – Opel Kadett GT/E.
Nr.31. Edward Kinderman (AP.Śląski) – Polski Fiat 125p/1600.

Andrzej Pajewski i Bogusław Kranz.

Andrzej Pajewski i Bogusław Kranz.

Leon Krawczyk i Andrzej Pajewski.

Leon Krawczyk i Andrzej Pajewski.

Michał Damm – Porsche Carrera RSR, Ryszard Wolniewicz – Porsche Carrera.

Nr.011. Michał Damm – Porsche Carrera RSR, nr.09. Ryszard Wolniewicz – Porsche Carrera.

Stefan Jagielski i Stefan Duda.

Stefan Jagielski i Stefan Duda.

Prototypy działu sportu FSO OBR.

Prototypy działu sportu FSO OBR.

Bogusław Kranz.

Bogusław Kranz.

Jerzy Landsberg, Krzysztof Komornicki – Ople Kadetty GT/E.

Nr.015. Jerzy Landsberg, nr.017. Krzysztof Komornicki – Ople Kadetty GT/E.

Stefan Jagielski, Stefan Duda, Wojciech Walentowicz i Bogusław Kranz.

Stefan Jagielski, Stefan Duda, Wojciech Walentowicz i Bogusław Kranz.

Formuła Stefana Dudy.

Formuła Stefana Dudy.

Andrzej Lubiak – Polski Fiat 126p.

Andrzej Lubiak – Polski Fiat 126p.

Helmut Assmann – Trabant 601.

Helmut Assmann – Trabant 601.

Jerzy Landsberg – Opel Kadett GT/E, Michał Damm – Porsche Carrera RSR.

Jerzy Landsberg – Opel Kadett GT/E, Michał Damm – Porsche Carrera RSR.

Ryszard Kopczyk – Porsche Carrera.

Ryszard Kopczyk – Porsche Carrera.

Jerzy Landsberg – Opel Kadett GT/E.

Jerzy Landsberg – Opel Kadett GT/E.

Andrzej Lubiak – Polski Fiat 126p.

Nr.105. Andrzej Lubiak – Polski Fiat 126p.

Jerzy Dyszy – Polski Fiat 126p.

Jerzy Dyszy – Polski Fiat 126p.

Ksawery Frank, Grzegorz Kamiński – Polskie Fiaty 126p.

Nr.113. Ksawery Frank, nr.104. Grzegorz Kamiński – Polskie Fiaty 126p.

Włodzimierz Abramowicz, Adam Chomicz – Polskie Fiaty 126p.

Nr.154. Włodzimierz Abramowicz, nr.144. Adam Chomicz – Polskie Fiaty 126p.

Krzysztof Moszczyński – Polskie Fiaty 126p.

Nr.116. Krzysztof Moszczyński – Polskie Fiaty 126p.

Andrzej Lubiak, Jerzy Dyszy  – Polski Fiat 126p.

Nr.105. Andrzej Lubiak, nr.129. Jerzy Dyszy  – Polski Fiat 126p.

Janusz Szerla, Jerzy Mazur – Polskie Fiaty 126p.

Nr.106. Janusz Szerla, nr.175. Jerzy Mazur – Polskie Fiaty 126p.

Janusz Szerla, Jerzy Mazur – Polskie Fiaty 126p.

Nr.139. Krzysztof Bigałowski, nr.113. Ksawery Frank, nr.158. Stanisław Skrzynecki, nr.176. Jan Lipka – Polskie Fiaty 126p.

Zbigniew Kukla, Wacław Wieczorek, Jarosław Misiewicz – Polskie Fiaty 126p.

Nr.153. Zbigniew Kukla, nr.127. Wacław Wieczorek, nr.223. Jarosław Misiewicz – Polskie Fiaty 126p.

Jerzy Mazur – Polski Fiat 126p.

Jerzy Mazur – Polski Fiat 126p.

Jarosław Koziczak, Jerzy Żelewski – Polskie Fiaty 126p.

Nr.163. Jarosław Koziczak, nr.161. Jerzy Żelewski – Polskie Fiaty 126p.

Jacek Ballaum, Jarosław Misiewicz – Polskie Fiaty 126p.

Nr.167. Jacek Ballaum, nr.223. Jarosław Misiewicz – Polskie Fiaty 126p.

Włodzimierz Abramowicz – Polski Fiat 126p.

Włodzimierz Abramowicz – Polski Fiat 126p.

Adam Piskozub – Polski Fiat 126p.

Adam Piskozub – Polski Fiat 126p.

Poznań - 3 eliminacja WSMP 1978r.

Jerzy Kurczyński, Wojciech Smorawiński – Polskie Fiaty 126p.

Nr.109. Jerzy Kurczyński, nr.220. Wojciech Smorawiński – Polskie Fiaty 126p.

Marcin Zoll – Polski Fiat 126p.

Marcin Zoll – Polski Fiat 126p.

Marcin Zoll – Polski Fiat 126p.

Krzysztof Bigałowski - Polski Fiat 126p.

Bogusław Staszewski – Polski Fiat 126p.

Bogusław Staszewski – Polski Fiat 126p.

Jerzy Mazur, Jerzy Kurczyński – Polskie Fiaty 126p.

Nr.175. Jerzy Mazur, nr.109. Jerzy Kurczyński – Polskie Fiaty 126p.

Wojciech Jaruga – Polski Fiat 126p.

Wojciech Jaruga – Polski Fiat 126p.

Stanisław Skrzynecki, Włodzimierz Abramowicz – Polskie Fiaty 126p.

Nr.158. Stanisław Skrzynecki, nr.154. Włodzimierz Abramowicz – Polskie Fiaty 126p.

Leszek Gulik, Jarosław Koziczak – Polskie Fiaty 126p.

Nr.217. Leszek Gulik, nr.163. Jarosław Koziczak – Polskie Fiaty 126p.

Bogdan Buczyński – Polski Fiat 126p.

Bogdan Buczyński – Polski Fiat 126p.

Adam Michalski – Polski Fiat 126p.

Adam Michalski – Polski Fiat 126p.

Janusz Szerla, Włodzimierz Pawluczuk – Polskie Fiaty 126p.

Nr.106. Janusz Szerla, nr.155. Włodzimierz Pawluczuk – Polskie Fiaty 126p.

Andrzej Lubiak, Włodzimierz Krukowski – Polskie Fiaty 126p.

Nr.105. Andrzej Lubiak, nr.142. Włodzimierz Krukowski – Polskie Fiaty 126p.

Dariusz Muczko, Marek Frankowicz – Polskie Fiaty 126p.

Nr.103. Dariusz Muczko, nr.141. Marek Frankowicz – Polskie Fiaty 126p.

Adam Piskozub, Bogusław Staszewski, Tytus Tuszyński – Polskie Fiaty 126p.

Nr.140. Adam Piskozub, nr.145. Bogusław Staszewski, nr.157. Tytus Tuszyński – Polskie Fiaty 126p.

Zbigniew Kukla, Bogumił Żelaziński – Polskie Fiaty 126p.

Nr.153. Zbigniew Kukla, nr.224, Bogumił Żelaziński – Polskie Fiaty 126p.

Marcin Zoll, Jerzy Mazur – Polskie Fiaty 126p.

Nr.102. Marcin Zoll, nr.175. Jerzy Mazur – Polskie Fiaty 126p.

Stanisław Skrzynecki – Polski Fiat 126p.

Stanisław Skrzynecki – Polski Fiat 126p.

Włodzimierz Abramowicz – Polski Fiat 126p.

Włodzimierz Abramowicz – Polski Fiat 126p.

Poznań - 3 eliminacja WSMP 1978r.

Helmut Assmann – Trabant 601.

Helmut Assmann – Trabant 601.

Leon Krawczyk – Polski Fiat 126p.

Leon Krawczyk – Polski Fiat 126p.

Poznań - 3 eliminacja WSMP 1978r.

Bogdan Buczyński – Polski Fiat 126p.

Bogdan Buczyński – Polski Fiat 126p.

Poznań - 3 eliminacja WSMP 1978r.

Krzysztof Różewski, Andrzej Smorawiński – Polskie Fiaty 125p/1500.

Nr.99. Krzysztof Różewski, nr.73. Andrzej Smorawiński – Polskie Fiaty 125p/1500.

Marian Mikołajczak – Polski Fiat 125p/1500.

Marian Mikołajczak – Polski Fiat 125p/1500.

Tadeusz Kudłaty – Polskie Fiaty 125p/1500.

Tadeusz Kudłaty – Polskie Fiaty 125p/1500.

Antoni Banaszak – Polski Fiat 125p/1500.

Antoni Banaszak – Polski Fiat 125p/1500.

Henryk Fabiański – Polskie Fiaty 125p/1500.

Henryk Fabiański – Polskie Fiaty 125p/1500.

Zbigniew Bębnista, Ryszard Granica – Polskie Fiaty 125p/1500.

Nr.51. Zbigniew Bębnista, nr.70. Ryszard Granica – Polskie Fiaty 125p/1500.

Bohdan Walknowski – Polskie Fiaty 125p/1500.

Bohdan Walknowski – Polskie Fiaty 125p/1500.

Mirosław Dysiński – Polski Fiat 125p/1500.

Mirosław Dysiński – Polski Fiat 125p/1500.

Tadeusz Kudłaty – Polskie Fiaty 125p/1500.

Tadeusz Kudłaty – Polskie Fiaty 125p/1500.

Henryk Fabiański – Polskie Fiaty 125p/1500.

Henryk Fabiański – Polskie Fiaty 125p/1500.

Ryszard Granica – Polskie Fiaty 125p/1500.

Nr.51. ? nr.70. Ryszard Granica – Polskie Fiaty 125p/1500.

Marian Mikołajczak, Zbigniew Waszkiewicz – Polskie Fiaty 125p/1500.

Nr.75. Marian Mikołajczak, nr.85. Zbigniew Waszkiewicz – Polskie Fiaty 125p/1500.

Ryszard Plucha – Polski Fiat 125p/1500.

Ryszard Plucha – Polski Fiat 125p/1500.

Poznań - 3 eliminacja WSMP 1978

Krzysztof Różewski – Polski Fiat 125p/1500.

Krzysztof Różewski – Polski Fiat 125p/1500.

Antoni Banaszak – Polski Fiat 125p/1500.

Antoni Banaszak – Polski Fiat 125p/1500.

Piotr Nowicki – Polski Fiat 125p/1500.

Piotr Nowicki – Polski Fiat 125p/1500.

 Zbigniew Figas – Polski Fiat 125p/1500.

Zbigniew Figas – Polski Fiat 125p/1500.

Andrzej Mielcarek – Polski Fiat 125p/1500.

Andrzej Mielcarek – Polski Fiat 125p/1500.

Poznań - 3 eliminacja WSMP 1978r.

Poznań - 3 eliminacja WSMP 1978r

Poznań - 3 eliminacja WSMP 1978r

Andrzej Wojciechowski.

Andrzej Wojciechowski.

Poznań - 3 eliminacja WSMP 1978r.

Maciej Bogusławski.

Stefan Jagielski.

Helmut Assmann – Trabant 601.

Helmut Assmann – Trabant 601.

Hans Kessler – Trabant 601.

Hans Kessler – Trabant 601.

Janusz Szerla, Andrzej Lubiak – Polskie Fiaty 126p.

Nr.202. Janusz Szerla, nr.201. Andrzej Lubiak – Polskie Fiaty 126p.

Dariusz Muczko, Stefan Ścieszka – Polskie Fiaty 126p.

Nr.103. Dariusz Muczko, nr.214. Stefan Ścieszka – Polskie Fiaty 126p.

Mirosław Jakóbiak - Polskie Fiaty 126p.

Nr.137. Mirosław Jakóbiak - Polskie Fiaty 126p.

Jan Lipka – Polski Fiat 126p.

Jan Lipka – Polski Fiat 126p.

Hans Kessler – Trabant 601.

Hans Kessler – Trabant 601.

Edward Kinderman – Polski Fiat 125p/1600.

Edward Kinderman – Polski Fiat 125p/1600.

Ryszard Kopczyk – Porsche 911 RS.

Ryszard Kopczyk – Porsche 911 RS.

Edwin Przybylski – Triumph Spitfire.

Edwin Przybylski – Triumph Spitfire.

Adam Smorawiński – Porsche Carrera.

Adam Smorawiński – Porsche Carrera.

 Andrzej Jaroszewicz – Polski Fiat Prototyp 3200.

Andrzej Jaroszewicz – Polski Fiat Prototyp 3200.

Maciej Stawowiak – Polski Fiat Prototyp 3200.

Maciej Stawowiak – Polski Fiat Prototyp 3200.

Jerzy Landsberg – Opel Kadett GT/E.

Jerzy Landsberg – Opel Kadett GT/E.

Janusz Kiljańczyk – Renault 5 Alpine coupe.

Janusz Kiljańczyk – Renault 5 Alpine coupe.

Stanisław Tubis – Polski Fiat 125p/1600, Michał Damm – VW Scirocco.

Nr.10. Stanisław Tubis – Polski Fiat 125p/1600, nr.39. Michał Damm – VW Scirocco.

Edwin Przybylski – Triumph Spitfire.

Edwin Przybylski – Triumph Spitfire.

Wojciech Sierpowski – Fiat 128 Sport SL.

Wojciech Sierpowski – Fiat 128 Sport SL.

Ryszard Wolniewicz – Porsche Carrera, Adam Smorawiński – Porsche Carrera.

Nr.09. Ryszard Wolniewicz – Porsche Carrera, nr.01. Adam Smorawiński – Porsche Carrera.

Maciej Bogusławski – Prototyp 1600 BG.

Maciej Bogusławski – Prototyp 1600 BG.

Krzyszof Komornicki – Opel Kadett GT/E.

Krzyszof Komornicki – Opel Kadett GT/E.

Edwin Przybylski – Triumph Spitfire.

Edwin Przybylski – Triumph Spitfire.

Ryszard Wolniewicz – Porsche Carrera.

Ryszard Wolniewicz – Porsche Carrera.

Adam Smorawiński – Porsche Carrera.

Adam Smorawiński – Porsche Carrera.

Stanisław Tubis – Polski Fiat 125p/1600.

Stanisław Tubis – Polski Fiat 125p/1600.

Ryszard Kopczyk – Porsche 911 RS.

Ryszard Kopczyk – Porsche 911 RS.

Edwin Przybylski – Triumph Spitfire, Jerzy Landsberg – Opel Kadett GT/E.

Nr.44. Edwin Przybylski – Triumph Spitfire, nr.015. Jerzy Landsberg – Opel Kadett GT/E.

Ryszard Kopczyk – Porsche 911 RS.

Ryszard Kopczyk – Porsche 911 RS.

Adam Smorawiński – Porsche Carrera, Michał Damm – Porsche Carrera RSR.

Adam Smorawiński – Porsche Carrera, Michał Damm – Porsche Carrera RSR.

Piotr Nowicki, Adam Polak – Polskie Fiaty 125p/1500.

Nr.91. Piotr Nowicki, nr.95. Adam Polak – Polskie Fiaty 125p/1500.

Dariusz Muczko – Polski Fiat 126p.

Dariusz Muczko – Polski Fiat 126p.

Mirosław Jakóbiak – Polskie Fiaty 126p.

Nr.137. Mirosław Jakóbiak – Polskie Fiaty 126p.

Włodzimierz Pawluczuk – Polski Fiat 126p.

Włodzimierz Pawluczuk – Polski Fiat 126p.

Janusz Śpiączka – Polski Fiat 126p.

Janusz Śpiączka – Polski Fiat 126p.

Marek Frankowicz, Adam Chomicz, Krzysztof Moszczyński – Polskie Fiaty 126p.

Nr.141. Marek Frankowicz, nr.144. Adam Chomicz, nr.116. Krzysztof Moszczyński – Polskie Fiaty 126p.

Cezary Bodzan, Andrzej Górniak – Polskie Fiaty 126p.

Nr.159. Cezary Bodzan, nr.219. Andrzej Górniak – Polskie Fiaty 126p.

Jerzy Dyszy, Włodzimierz Krukowski – Polskie Fiaty 126p.

Nr.129. Jerzy Dyszy, nr.142. Włodzimierz Krukowski – Polskie Fiaty 126p.

Krzysztof Moszczyński, Jerzy Mieloch, Marek Frankowicz – Polskie Fiaty 126p.

Nr.116. Krzysztof Moszczyński, nr.100. Jerzy Mieloch, nr.141. Marek Frankowicz – Polskie Fiaty 126p.

Cezary Bodzan, Mirosław Jakóbiak, Adam Chomicz – Polskie Fiaty 126p.

Nr.159. Cezary Bodzan, nr.137. Mirosław Jakóbiak, nr.144. Adam Chomicz – Polskie Fiaty 126p.

Janusz Śpiączka – Polski Fiat 126p.

Janusz Śpiączka – Polski Fiat 126p.

Jerzy Dyszy, Włodzimierz Pawluczuk – Polskie Fiaty 126p.

Nr.129. Jerzy Dyszy, nr.155. Włodzimierz Pawluczuk – Polskie Fiaty 126p.

Jerzy Banach, Krzysztof Moszczyński – Polskie Fiaty 126p.

Nr.152. Jerzy Banach, nr.116. Krzysztof Moszczyński – Polskie Fiaty 126p.

Andrzej Górniak, Grzegorz Kamiński – Polskie Fiaty 126p.

Nr.219. Andrzej Górniak, nr.104. Grzegorz Kamiński – Polskie Fiaty 126p.

Cezary Bodzan – Polskie Fiaty 126p.

Nr.159. Cezary Bodzan – Polskie Fiaty 126p.

Jerzy Dżyga, Leon Krawczyk – Polskie Fiaty 126p.

Nr.165. Jerzy Dżyga, nr.118. Leon Krawczyk – Polskie Fiaty 126p.

Mariusz Radzikowski – Polski Fiat 126p.

Mariusz Radzikowski – Polski Fiat 126p.

Bogumił Żelaziński – Polski Fiat 126p.

Bogumił Żelaziński – Polski Fiat 126p.

Tytus Tuszyński – Polski Fiat 126p.

Tytus Tuszyński – Polski Fiat 126p.

Krzysztof Henrich – Polski Fiat 126p.

Krzysztof Henrich – Polski Fiat 126p.

 Jerzy Landsberg – Opel Kadett GT/E, Lech Jaworowicz – Fiat 128 Coupe 3porte.

Nr.015. Jerzy Landsberg – Opel Kadett GT/E, nr.38. Lech Jaworowicz – Fiat 128 Coupe 3porte.

Prototypowe Polskie Fiaty 125p/3200.

Prototypowe Polskie Fiaty 125p/3200.

Porsche na trasie wyścigu.

Porsche na trasie wyścigu.

Andrzej Mielcarek – Hillman Imp.

Andrzej Mielcarek – Hillman Imp.

Ryszard Wolniewicz – Porsche Carrera, Michał Damm – Porsche Carrera RSR.

Ryszard Wolniewicz – Porsche Carrera, Michał Damm – Porsche Carrera RSR.

Maciej Stawowiak – Polski Fiat Prototyp 3200.

Maciej Stawowiak – Polski Fiat Prototyp 3200.

Helmut Assmann – Trabant 601, Edward Kinderman – Polski Fiat 125p/1600.

Helmut Assmann – Trabant 601, Edward Kinderman – Polski Fiat 125p/1600.

Jerzy Landsberg – Opel Kadett GT/E.

Jerzy Landsberg – Opel Kadett GT/E.

Krzyszof Komornicki – Opel Kadett GT/E.

Krzyszof Komornicki – Opel Kadett GT/E.

Michał Damm – VW Scirocco.

Michał Damm – VW Scirocco.

Stanisław Tubis – Polski Fiat 125p/1600.

Stanisław Tubis – Polski Fiat 125p/1600.

Maciej Stawowiak, Andrzej Jaroszewicz – Prototypy Polskiego Fiata 3200, Michał Damm – Porsche Carrera RSR.

Maciej Stawowiak, Andrzej Jaroszewicz – Prototypy Polskiego Fiata 3200, Michał Damm – Porsche Carrera RSR.

Maciej Bogusławski – Prototyp 1600 BG.

Maciej Bogusławski – Prototyp 1600 BG.

Adam Smorawiński – Porsche Carrera.

Adam Smorawiński – Porsche Carrera.

Ryszard Kopczyk – Porsche 911 RS.

Ryszard Kopczyk – Porsche 911 RS.

Maciej Bogusławski – Prototyp 1600 BG, Ryszard Wolniewicz – Porsche Carrera.

Maciej Bogusławski – Prototyp 1600 BG, Ryszard Wolniewicz – Porsche Carrera.

Jerzy Landsberg – Opel Kadett GT/E.

Jerzy Landsberg – Opel Kadett GT/E.

Andrzej Jaroszewicz – Prototyp Polski Fiat 3200, Maciej Bogusławski – Prototyp 1600 BG, Ryszard Wolniewicz – Porsche Carrera.

Andrzej Jaroszewicz – Prototyp Polski Fiat 3200, Maciej Bogusławski – Prototyp 1600 BG, Ryszard Wolniewicz – Porsche Carrera.

Jerzy Landsberg – Opel Kadett GT/E.

Jerzy Landsberg – Opel Kadett GT/E.

Ryszard Wolniewicz – Porsche Carrera.

Ryszard Wolniewicz – Porsche Carrera.

Zwycięzca Michał Damm – Porsche Carrera RSR.

Zwycięzca Michał Damm – Porsche Carrera RSR.

Feta Michała Damma.

Feta Michała Damma.

Polski Fiat 126p Stefana Ścieszki.

Polski Fiat 126p Stefana Ścieszki.

Bogusław Kranz.

Bogusław Kranz.

Leszek Małkowski i Andrzej Pajewski.

Leszek Małkowski i Andrzej Pajewski.

Poznań - WSMP 3 eliminacja 1978r

(Przegląd Sportowy – 1978)

Wyniki.

Klasa 1 (Polski Fiat 126p).
1. Andrzej Lubiak (OBR – FSM) - Polski Fiat 126p.
2. Włodzimierz Krukowski (AP.Kielce) – Polski Fiat 126p.
3. Włodzimierz Pawluczuk (AP.Warszawa) – Polski Fiat 126p.
…17. Grzegorz Kamiński (AP.Polski) – Polski Fiat 126p.
…21. Mirosław Jakóbiak (AP.Toruń) – Polski Fiat 126p.

Klasa 2 (do 700cm³)
1. Helmut Assmann (NRD) – Trabant 601.
2. Andrzej Lubiak (OBR – FSM) – Polski Fiat 126p.
3. Jerzy Dyszy (AP.Warszawa) – Polski Fiat 126p.
4. Jerzy Banach (AP.Kielce) – Polski Fiat 126p.
…14. Grzegorz Kamiński (AP.Polski) – Polski Fiat 126p.
…16. Mirosław Jakóbiak (AP.Toruń) – Polski Fiat 126p.

Klasa 3 (Polski Fiat 125p/1500)
1. Andrzej Smorawiński (AP.Wielkopolski) – Polski Fiat 125p/1500.
2. Adam Polak (OBR – FSO) – Polski Fiat 125p/1500.
3. Antoni Banaszak (AP.Wielkopolski) – Polski Fiat 125p/1500
.
Klasa 4,5 i 6.
1. Ryszard Kopczyk (AP.Wielkopolski) – Porsche 911 RS.
2. Ryszard Wolniewicz (AP.Wielkopolski) – Porsche Carrera.
3. Maciej Bogusławski (AP.Warszawa) - Prototyp 1600 BG.

Klasa 7 (formuła Polonia)
1. Lech Jaworowicz – AP.Warszawa.
2. Andrzej Musiał – AP.Wielkopolski.
3. Andrzej Wojciechowski – AP.Śląski.

Klasa 8 (formuła Easter)
1. Marcin Biernacki – AP.Warszawa.
2. Józef Kiełbania – AP.Świętokrzyski.
3. Stefan Jagielski – AP.Warszawa

Copyright © 2012-2018 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl