Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Wyścigi » 1977 » Wyścigowe Mistrzostwa Polski » Tor Kielce. 4 eliminacja. 15-16.10.1977r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

Błażej Krupa

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

Tor Kielce. 4 eliminacja. 15-16.10.1977r.

Tor Kielce - 1977r.

Lista startowa.

Klasa 1 (Polski Fiat 126p).
Nr.102. Marcin Zoll – AP.Warszawa.
Nr.103. Dariusz Muczko – AP.Kielce.
Nr.104. Grzegorz Kamiński – AP.Toruń.
Nr.105. Janusz Szerla – OBR FSM.
Nr.106. Leszek Nadolny – AP.Leszczyński.
Nr.108. Jerzy Sołtysik – AP.Leszczyński.
Nr.109. Jerzy Kurczyński – AP.Kielce.
Nr.110. Adam Sowa – AP.Warszawa.
Nr.111. Andrzej Szyjkowski – AP.Gorzów.
Nr.112. Igor Biskup -
Nr.113. Ksawery Frank – AP.Warszawa.
Nr.114. Marek Krzemień – AP.Śląski.
Nr.115. Andrzej Ignacy – AP.Śląski.
Nr.116. Krzysztof Moszczyński – AP.Warszawa.
Nr.117. Marek Sechman –
Nr.118. Leon Krawczyk – AP.Warszawa.
Nr.120. Lech Świątek – AP.Bydgoszcz.
Nr.121. Andrzej Smoliński – AP.Szczecin.
Nr.122. Aleksander Ptaszyński – AP.Poznań.
Nr.123. Zbigniew Sucharda – AP.Warszawa.
Nr.124. Ksawery Frank – AP.Warszawa.
Nr.125. Jacek Glinicki – AP.Warszawa.
Nr.126. Wojciech Jaruga – AP.Poznań.
Nr.127. Wacław Wieczorek – AP.Poznań.
Nr.128. Grzegorz Legan -
Nr.129. Jerzy Dyszy – AP.Warszawa.
Nr.130. Stanisław Bobowski – AP.Poznań.
Nr.131. Wiesław Cygan – OBR FSM.
Nr.132. Andrzej Adamowski – AP.Warszawa.
Nr.133. Zdzisław Kałuża – AP.Kielce.
Nr.134. Tomasz Sikora – AP.Kielce.
Nr.135. Artur Skwarzyński – AP.Warszawa.
Nr.136. Andrzej Proć – AP. Częstochowa.
Nr.139. Krzysztof Bigałowski -
Nr.141. Marek Frankowicz -
Nr.142. Włodzimierz Krukowski – AP.Kielce.
Nr.143. Jerzy Mazur – AP.Wrocław.
Nr.144. Adam Chomicz – AP.Szczecin.
Nr.146. Zbigniew Maliński – AP.Warszawa.
Nr.147. Przemysław Olejnik – AP.Poznań.
Nr.151. Stefan Banaszak -
Nr.152. Jerzy Banach – AP.Kielce.
Nr.153. Zbigniew Kukla – AP.Kielce.
Nr.155. Włodzimierz Pawluczuk – AP.Warszawa.
Nr.156. Juliusz Mareczko – AP.Warszawa.
Nr.158. Stanisław Skrzynecki – AP.Warszawa.
Nr.159. Cezary Bodzan – AP.Warszawa.
Nr.161. Jerzy Żelewski – AP.Poznań.
Nr.173. Andrzej Grochowski – AP.Warszawa.
Nr.175. Jerzy Mazur – AP.Wrocław.
Nr.177. Jan Kaliwoda – AP.Zielona Góra.
Nr.202. Piotr Bontemps – AP.Warszawa.
Nr.219. Andrzej Górniak – AP.Kielce.
Nr.226. Jerzy Mieloch – AP.Poznań.
Nr.300. Krzysztof Biegesz – AP.Śląski.
Nr.301. Bogumił Baranowski – AP.Śląski.
Nr.302. Janusz Plichta – OKS Stomil.
Nr.307. Jerzy Lachowski – AP.Kraków.
Nr.308. Marek Obrąpalski – Moto Klub Kraków.
Nr.309. Tomasz Jaworski – AP.Warmińsko-Mazurski.
Klasa 3 (Polski Fiat 125p/1500).
Nr.13. Jerzy Franek - AP.Cieszyn.
Nr.69. Bogusław Dawidów – AP.Morski.
Nr.70. Ryszard Granica – AP.Warszawa.
Nr.71. Ryszard Kozłowski – AP.Lublin.
Nr.72. Andrzej Szulc – AP.Morski.
Nr.73. Andrzej Smorawiński – AP.Poznań.
Nr.74. Tadeusz Kudłaty – AP.Wrocław.
Nr.77. Henryk Fabiański – AP.Poznań.
Nr.79. Krzysztof Urbański – AP.Katowice.
Nr.82. Stefan Knast – AP.Bydgoszcz.
Nr.82. Mirosław Dysiński – AP.Warszawa.
Nr.84. Marek Frankowicz – AP.Morski.
Nr.85. Zbigniew Waszkiewicz – AP.Zielona Góra.
Nr.88. Marek Ratusznik -
Nr.89. Krzysztof Tokarek – AP.Poznań.
Nr.90. Hieronim Kochański – AP.Warszawa.
Nr.91. Piotr Nowicki – AP.Poznań.
Nr.92. Andrzej Mielcarek – AP.Poznań.
Nr.95. Marek Ludwiczak – AP.Kielce.
Nr.96. Ryszard Plucha – OBR FSO.
Nr.98. Adam Polak – OBR FSO.
Nr.99. Krzysztof Różewski – AP.Poznań.
Nr.160. Ryszard Moras – AP.Morski.
Nr.162. Marian Mikołajczyk – AP.Zielona Góra.
Nr.165. Bogdan Serowik – AP.Opole.
Nr.310. Antoni Banaszak – AP.Poznań.
Nr.311. Wacław Janowski – AP.Wrocław.
Nr.312. Jacek Mucha – AP.Śląski.
Nr.313. Bogdan Wozowicz – Stomil Dębica.
Klasa 4.
Nr.31. Helmut Assman (MC Gotha-NRD) – Trabant 601.
Nr.48. Maciej Bogusławski (AP.Warszawa) – Autobianchi A 112 Abarth.
Nr.50. Wacław Biegaj (AP.Kielce) – Wartburg 353.
Nr.53. Andrzej Świniarski (AP.Kalisz) – Fiat 127.
Nr.54. Zbigniew Brychcy (AP.Poznań) – Fiat 127.
Nr.59. Andrzej Mordzewski (AP.Warszawa) – Fiat Abarth 850.
Nr.110. Andrzej Bernard (AP.Kielce) – Polski Fiat 126p.
Nr.111. Andrzej Szyjkowski (AP.Gorzów) – Polski Fiat 126p.
Nr.120. Lech Świątek (AP.Bydgoszcz) – Polski Fiat 126p.
Nr.123. Zbigniew Sucharda (AP.Warszawa) – Polski Fiat 126p.
Nr.125. Jacek Glinicki (AP.Warszawa) – Polski Fiat 126p.
Nr.127. Wacław Wieczorek (AP.Poznań) – Polski Fiat 126p.
Nr.128. Cezary Ruszkowski (AP.Warszawa) – Polski Fiat 126p.
Nr.133. Zdzisław Kałuża (AP.Kielce) – Polski Fiat 126p.
Nr.134. Tomasz Sikora (AP.Kielce) – Polski Fiat 126p.
Nr.135. Artur Skwarzyński (AP.Warszawa) – Polski Fiat 126p.
Nr.155. Włodzimierz Pawluczuk (AP.Warszawa) – Polski Fiat 126p.
Nr.227. Adam Chomicz (AP.Szczecin) – Trabant 601.
Nr.234. Wojciech Sierpowski (AP.Warszawa) – Fiat 128 Sport SL.
Nr.315. Michał Damm (AP.Poznań) – Hillman Imp.
Nr.316. Adam Osiecki (AP.Kielce) – Syrena 105.

Klasa 5.
Nr.011. Jerzy Lachowski (AP.Kraków) – Polski Fiat 125p/1600.
Nr.23. Marian Bublewicz (OKS Stomil) – Fiat 128 Sport coupe 3 porte.
Nr.38. Lech Jaworowicz (AP.Warszawa) – Fiat 128 Sport coupe 3 porte.
Nr.40. Janusz Kiljańczyk (OKS Stomil) – Renault 12 Gordini.
Nr.181. Wiktor Polak – Renault 12 Gordini.
Nr.315. Michał Damm (AP.Poznań) – Hillman Imp.

Klasa 6.
Nr.011. Jerzy Lachowski (AP.Kraków) – Polski Fiat 125p/1600.
Nr.015. Ksawery Frank (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/1800.
Nr.9. Marian Bublewicz (OKS Olsztyn) – Polski Fiat 125p/1600.
Nr.10. Stanisław Tubis (AP.Warmińsko-Mazurski) – Polski Fiat 125p/1800.
Nr.11. Jacek Jurzak (AP.Katowice) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.14. Maciej Bogusławski (AP.Warszawa) – Prototyp BG 1600.
Nr.23. Marian Bublewicz (OKS Stomil) – Fiat 128 Sport coupe 3 porte.
Nr.31. Edward Kinderman (AP.Katowice) – Polski Fiat 125p/1800.
Nr.38. Lech Jaworowicz (AP.Warszawa) – Fiat 128 Sport coupe 3 porte.
Nr.39. Michał Damm (AP.Poznań) – VW Scirocco.
Nr.40. Janusz Kiljańczyk (OKS Stomil) – Renault 5 Alpine coupe.
Nr.70. Ryszard Granica (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.235. Błażej Krupa (OKS Stomil) – Renault 5 Alpine.
Nr.322. Maciej Stawowiak (OBR FSO) – Polski Fiat 125p/3200.
Nr.323. Andrzej Jaroszewicz (OBR FSO) – Polski Fiat 125p/1800.

Klasa 7.
Nr.01. Adam Smorawiński (AP.Poznań) – Porsche Carrera RS.
Nr.02. Andrzej Niewiadomski (AP.Warszawa) – BMW 2002 Tii.
Nr.011. Michał Damm – Porsche Carrera.
Nr.011. Jerzy Lachowski (AP.Kraków) – Polski Fiat 125p/1600.
Nr.012. Henryk Podsiedlik (AP.Morski) – Polski Fiat 125p/1800.
Nr.017. Krzysztof Komornicki – Opel Kadett GT/E.
Nr.2. Błażej Krupa (OKS Stomil) – Renault 12 Gordini.
Nr.14. Maciej Bogusławski (AP.Warszawa) – Prototyp BG 1600.
Nr.20. Ryszard Luciński (AP.Świętokrzyski) – BMW 2002 Ti.
Nr.23. Marian Bublewicz (OKS Stomil) – Fiat 128 Sport coupe 3 porte.
Nr.31. Edward Kinderman (AP.Katowice) – Polski Fiat 125p/1800.
Nr.39. Michał Damm (AP.Poznań) – VW Scirocco.
Nr.40. Janusz Kiljańczyk (OKS Stomil) – Renault 12 Gordini.
Nr.181. Wiktor Polak – Renault 12 Gordini.
Nr.322. Maciej Stawowiak (OBR FSO) – Polski Fiat 125p/3200.
Nr.323. Andrzej Jaroszewicz (OBR FSO) – Polski Fiat 125p/1800.
Nr.324. Jerzy Landsberg (OKS Stomil) – Opel Kadett GT/E.

Klasa B-8.
Nr.1. Stefan Duda (AP.Warszawa) – Promot.
Nr.2. Marcin Biernacki (AP.Warszawa) – Promot,
Nr.4. Aleksander Oczkowski (AP.Śląski) – Rak.
Nr.5. Józef Kiełbania (AP.Świętokrzyski) – Promot.
Nr.6. Stefan Jagielski (AP.Warszawa) – Easter.
Nr.7. Hieronim Kochański (AP.Warszawa) –
Nr.8. Marek Wójcikiewicz (AP.Kielce) –
Nr.10. Otto Bartkowiak (AP.Śląski) – Easter Żiguli.
Nr.11. Wiesław Mikołajczyk (AP.Śląski) – Promot.
Nr.12. Janusz Zdrojewski (AP.Warszawa) – Promot.
Nr.15. Jacek Szmidt (AP.Toruń) – Easter.
Nr.16. Jerzy Zdunek (AP.Kielce) – Easter.
Nr.17. Witold Nalewaj (AP.Szczecin) –
Nr.20. Ryszard Kopczyk (AP.Poznań) – Easter
Nr.21. Ryszard Ryzel (AP.Warszawa) – Easter.
Nr.22. Andrzej Ptak (AP.Szczecin) – Easter.
Nr.24. Andrzej Wojciechowski (AP.Śląski) – Easter.
Nr.25. Jan Bilewski (AP.Świętokrzyski) –
Nr.27. Mirosław Sajecki (AP.Kielce) – Easter.
Nr.30. Henryk Rynkowski (AP.Warszawa) –
Jerzy Landsberg (OKS Stomil) –

Polski Fiat 125p/1600 Mariana Bublewicza.

Polski Fiat 125p/1600 Mariana Bublewicza.

Adam Polak.

Adam Polak.

Marian Bublewicz

Marian Bublewicz startuje też Fiatem 128 Sport coupe 3 porte Wiesława Gawrona.

Wyścigowe prototypy OBR-FSO.

Wyścigowe prototypy OBR-FSO.

Tomasz Sikora – Polski Fiat 126p.

Tomasz Sikora – Polski Fiat 126p.

Andrzej Świniarski – Fiat 127.

Andrzej Świniarski – Fiat 127.

Andrzej Mordzewski – Fiat Abarth 850.

Andrzej Mordzewski – Fiat Abarth 850.

Adam Osiecki – Syrena 105.

Adam Osiecki – Syrena 105.

Andrzej Mordzewski – Fiat Abarth 850.

Andrzej Mordzewski – Fiat Abarth 850.

Andrzej Mordzewski – Fiat Abarth 850.

Andrzej Mordzewski – Fiat Abarth 850.

Andrzej Smorawiński i Adam Polak – Polskie Fiaty 125p/1500.

Nr.73. Andrzej Smorawiński, nr.98. Adam Polak – Polskie Fiaty 125p/1500.

Andrzej Świniarski – Fiat 127, Stefan Knast, Henryk Fabiański i Marian Mikołajczyk – Polskie Fiaty 125p/1500.

Nr.53. Andrzej Świniarski – Fiat 127, nr.82. Stefan Knast, nr.77. Henryk Fabiański, nr.162. Marian Mikołajczyk – Polskie Fiaty 125p/1500.

Jacek Jurzak – Polski Fiat 125p/1500.

Nr.11. Jacek Jurzak – Polski Fiat 125p/1500.

Andrzej Niewiadomski – BMW 2002 Tii.

Andrzej Niewiadomski – BMW 2002 Tii.

Andrzej Jaroszewicz – Polski Fiat 125p/1800, Maciej Stawowiak – Polski Fiat 125p/3200.

Nr.323. Andrzej Jaroszewicz – Polski Fiat 125p/1800, nr.322. Maciej Stawowiak – Polski Fiat 125p/3200.

Adam Polak – Polski Fiat 125p/1500.

Adam Polak – Polski Fiat 125p/1500.

Andrzej Świniarski – Fiat 127.

Nr.53. Andrzej Świniarski – Fiat 127.

Krzysztof Tokarek – Polski Fiat 125p/1500.

Krzysztof Tokarek – Polski Fiat 125p/1500.

Ryszard Plucha, Adam Polak – Polskie Fiaty 125p/1500.

Nr.96. Ryszard Plucha, nr.95. Adam Polak – Polskie Fiaty 125p/1500.

Ryszard Kozłowski – Polski Fiat 125p/1500.

Ryszard Kozłowski – Polski Fiat 125p/1500.


Marek Ratusznik – Polski Fiat 125p/1500.

Marek Ratusznik – Polski Fiat 125p/1500.

Krzysztof Urbański – Polski Fiat 125p/1500.

Krzysztof Urbański – Polski Fiat 125p/1500.

Marian Mikołajczyk – Polski Fiat 125p/1500.

Marian Mikołajczyk – Polski Fiat 125p/1500.

Ryszard Plucha – Polski Fiat 125p/1500.

Ryszard Plucha – Polski Fiat 125p/1500.

Zbigniew Waszkiewicz – Polski Fiat 125p/1500.

Zbigniew Waszkiewicz – Polski Fiat 125p/1500.

Hieronim Kochański – Polski Fiat 125p/1500.

Nr.90. Hieronim Kochański – Polskie Fiaty 125p/1500.

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.

Jerzy Landsberg – Opel Kadett GT/E.

Jerzy Landsberg – Opel Kadett GT/E.

Zbigniew Waszkiewicz, Marek Ratusznik – Polskie Fiaty 125p/1500.

Nr.85. Zbigniew Waszkiewicz, nr.88. Marek Ratusznik – Polskie Fiaty 125p/1500.

Ryszard Granica – Polski Fiat 125p/1500.

Ryszard Granica – Polski Fiat 125p/1500.

Antoni Lipka – Polskie Fiaty 125p/1500.

Antoni Lipka – Polskie Fiaty 125p/1500.

Andrzej Mielcarek – Polski Fiat 125p/1500.

Nr.92. Andrzej Mielcarek – Polski Fiat 125p/1500.

Krzysztof Urbański – Polski Fiat 125p/1500.

Krzysztof Urbański – Polski Fiat 125p/1500.

Krzysztof Różewski – Polski Fiat 125p/1500.

Krzysztof Różewski – Polski Fiat 125p/1500.

Henryk Fabiański – Polski Fiat 125p/1500.

Henryk Fabiański – Polski Fiat 125p/1500.

Kielce - 4 elim.WSMP 1977r

Michał Damm – Porsche Carrera.

Michał Damm – Porsche Carrera.

Krzysztof Komornicki – Opel Kadett GT/E.

Krzysztof Komornicki – Opel Kadett GT/E.

Ksawery Frank – Polski Fiat 125p/1800, Janusz Kiljańczyk – Renault 12 Gordini, Andrzej Jaroszewicz – Polski Fiat 125p/1800.

Nr.015. Ksawery Frank – Polski Fiat 125p/1800, nr.12. Janusz Kiljańczyk – Renault 12 Gordini, nr.323. Andrzej Jaroszewicz – Polski Fiat 125p/1800.

Janusz Kiljańczyk – Renault 5 Alpine.

Janusz Kiljańczyk – Renault 5 Alpine.

Maciej Stawowiak – Polski Fiat 125p/3200, Andrzej Niewiadomski – BMW 2002 Tii, Jerzy Landsberg – Opel Kadett GT/E.

Nr. 322. Maciej Stawowiak – Polski Fiat 125p/3200, nr.02. Andrzej Niewiadomski – BMW 2002 Tii, nr.324. Jerzy Landsberg – Opel Kadett GT/E.

Maciej Bogusławski – Prototyp BG 1600.

Maciej Bogusławski – Prototyp BG 1600.

Michał Damm – Porsche Carrera.

Michał Damm – Porsche Carrera.

Ksawery Frank – Polski Fiat 125p/1800.

Ksawery Frank – Polski Fiat 125p/1800.

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini, Maciej Stawowiak – Polski Fiat 125p/3200, Jerzy Landsberg – Opel Kadett GT/E, Adam Polak – Polski Fiat 125p/1500.

Nr.2. Błażej Krupa – Renault 12 Gordini, nr.322. Maciej Stawowiak – Polski Fiat 125p/3200, Nr.324. Jerzy Landsberg – Opel Kadett GT/E, nr.98. Adam Polak – Polski Fiat 125p/1500.

Andrzej Niewiadomski – BMW 2002 Tii, Andrzej Smorawiński – Polski Fiat 125p/1500.

Andrzej Niewiadomski – BMW 2002 Tii, Andrzej Smorawiński – Polski Fiat 125p/1500.

Michał Damm – Porsche Carrera, Krzysztof Komornicki – Opel Kadett GT/E, Janusz Kiljańczyk – Renault 5 Alpine.

Michał Damm – Porsche Carrera, Krzysztof Komornicki – Opel Kadett GT/E, Janusz Kiljańczyk – Renault 5 Alpine.

Andrzej Jaroszewicz – Polski Fiat 125p/1800.

Nr.323. Andrzej Jaroszewicz – Polski Fiat 125p/1800.

Bracia Walentowicz i Włodzimierz Pawluczuk.

Bracia Walentowicz i Włodzimierz Pawluczuk.

Janusz Szerla, Jerzy Kurczyński, Wojciech Jaruga, Stefan Banaszak – Polskie Fiaty 126p.

Nr.105. Janusz Szerla, nr.109. Jerzy Kurczyński, nr.126. Wojciech Jaruga, nr.151. Stefan Banaszak – Polskie Fiaty 126p.

Marek Sechman – Polskie Fiaty 126p.

Nr.117. Marek Sechman – Polskie Fiaty 126p.

Włodzimierz Krukowski, Jerzy Kurczyński, Jerzy Banach, Zbigniew Maliński – Polskie Fiaty 126p.

Nr.142. Włodzimierz Krukowski, nr.109. Jerzy Kurczyński, nr.152. Jerzy Banach, nr.146. Zbigniew Maliński – Polskie Fiaty 126p.

Grzegorz Legan – Polskie Fiaty 126p.

Grzegorz Legan – Polskie Fiaty 126p.

Janusz Szerla – Polski Fiat 126p.

Janusz Szerla – Polski Fiat 126p.

Andrzej Proć – Polski Fiat 126p.

Andrzej Proć – Polski Fiat 126p.

Włodzimierz Pawluczuk, Jerzy Banach, Marek Frankowicz, Krzysztof Bigałowski – Polskie Fiaty 126p.

Nr.155. Włodzimierz Pawluczuk, nr.152. Jerzy Banach, nr.141. Marek Frankowicz, nr.139. Krzysztof Bigałowski – Polskie Fiaty 126p.

Jerzy Banach – Polski Fiat 126p.

Jerzy Banach – Polski Fiat 126p.

Leon Krawczyk, Cezary Bodzan – Polskie Fiaty 126p.

Nr.118. Leon Krawczyk, nr.159. Cezary Bodzan – Polskie Fiaty 126p.

Krzysztof Bigałowski – Polski Fiat 126p.

Nr.139. Krzysztof Bigałowski – Polskie Fiaty 126p.

Igor Biskup – Polskie Fiaty 126p.

Nr.112. Igor Biskup – Polskie Fiaty 126p.

Marek Krzemień – Polski Fiat 126p.

Marek Krzemień – Polski Fiat 126p.

Włodzimierz Pawluczuk – Polskie Fiaty 126p.

Włodzimierz Pawluczuk – Polskie Fiaty 126p.

Adam Sowa – Polski Fiat 126p.

Adam Sowa – Polski Fiat 126p.

Wojciech Jaruga – Polski Fiat 126p.

Wojciech Jaruga – Polski Fiat 126p.

Leon Krawczyk, Krzysztof Moszczyński – Polskie Fiaty 126p.

Nr.118. Leon Krawczyk, nr.116. Krzysztof Moszczyński – Polskie Fiaty 126p.

Andrzej Górniak – Polski Fiat 126p.

Andrzej Górniak – Polski Fiat 126p.

Marek Krzemień, Włodzimierz Pawluczuk – Polskie Fiaty 126p.

Nr.114. Marek Krzemień, nr.155. Włodzimierz Pawluczuk – Polskie Fiaty 126p.

Jerzy Kurczyński – Polski Fiat 126p.

Jerzy Kurczyński – Polski Fiat 126p.

Andrzej Szyjkowski – Polskie Fiaty 126p.

Andrzej Szyjkowski – Polskie Fiaty 126p.

Jerzy Banach – Polski Fiat 126p.

Nr.152. Jerzy Banach – Polski Fiat 126p.

Marek Krzemień, Jerzy Dyszy, Włodzimierz Pawluczuk – Polskie Fiaty 126p.

Nr.114. Marek Krzemień, nr.129. Jerzy Dyszy, nr.155. Włodzimierz Pawluczuk – Polskie Fiaty 126p.

Artur Skwarzyński, Krzysztof Moszczyński – Polskie Fiaty 126p.

Nr.135. Artur Skwarzyński, nr.116. Krzysztof Moszczyński – Polskie Fiaty 126p.

Wacław Wieczorek – Polski Fiat 126p.

Wacław Wieczorek – Polski Fiat 126p.

Jerzy Kurczyński – Polski Fiat 126p.

Jerzy Kurczyński – Polski Fiat 126p.

Andrzej Szyjkowski, Leon Krawczyk – Polskie Fiaty 126p.

Nr.111. Andrzej Szyjkowski, nr.118. Leon Krawczyk – Polskie Fiaty 126p.

Marek Krzemień, Jerzy Dyszy – Polskie Fiaty 126p.

Nr.114. Marek Krzemień, nr.129. Jerzy Dyszy – Polskie Fiaty 126p.

Artur Skwarzyński – Polski Fiat 126p.

Artur Skwarzyński – Polski Fiat 126p.

Lech Świątek, Zbigniew Maliński, Jerzy Kurczyński, Marek Krzemień  – Polskie Fiaty 126p.

Nr.120. Lech Świątek, nr.146. Zbigniew Maliński, nr.109. Jerzy Kurczyński, nr.114. Marek Krzemień – Polskie Fiaty 126p.

Dariusz Muczko, Krzysztof Bigałowski, Juliusz Mareczko – Polskie Fiaty 126p.

Nr.103. Dariusz Muczko, nr.139. Krzysztof Bigałowski, nr.156. Juliusz Mareczko – Polskie Fiaty 126p.

Zbigniew Maliniak, Zdzisław Kałuża – Polskie Fiaty 126p.

Nr.146. Zbigniew Maliniak, nr.133. Zdzisław Kałuża – Polskie Fiaty 126p.

Ksawery Frank – Polski Fiat 126p.

Ksawery Frank – Polski Fiat 126p.

Jerzy Banach, Włodzimierz Pawluczuk – Polskie Fiaty 126p.

Nr.152. Jerzy Banach, nr.155. Włodzimierz Pawluczuk – Polskie Fiaty 126p.

Artur Skwarzyński – Polskie Fiaty 126p.

Artur Skwarzyński – Polskie Fiaty 126p.

Lech Świątek – Polski Fiat 126p.

Lech Świątek – Polski Fiat 126p.

Ksawery Frank – Polski Fiat 126p.

Ksawery Frank – Polski Fiat 126p.

Jerzy Banach, Włodzimierz Pawluczuk – Polskie Fiaty 126p.

Nr.152. Jerzy Banach, nr.155.Włodzimierz Pawluczuk – Polskie Fiaty 126p.

Zdzisław Kałuża – Polski Fiat 126p, Adam Chomicz – Trabant 601.

Nr.133. Zdzisław Kałuża – Polski Fiat 126p, nr.227. Adam Chomicz – Trabant 601.

Zdzisław Kałuża, Janusz Szerla – Polskie Fiaty 126p, Adam Chomicz – Trabant 601.

Nr.133. Zdzisław Kałuża, nr.105. Janusz Szerla – Polskie Fiaty 126p, nr.227. Adam Chomicz – Trabant 601.

Krzysztof Moszczyński – Polski Fiat 126p.

Krzysztof Moszczyński – Polski Fiat 126p.

Artur Skwarzyński – Polski Fiat 126p.

Artur Skwarzyński – Polski Fiat 126p.

Janusz Szerla – Polski Fiat 126p, Adam Chomicz – Trabant 601.

Nr.105. Janusz Szerla – Polski Fiat 126p, nr.227. Adam Chomicz – Trabant 601.

Dariusz Muczko, Krzysztof Moszczyński, Leon Krawczyk, Artur Skwarzyński – Polskie Fiaty 126p.

Nr.103. Dariusz Muczko, nr.116. Krzysztof Moszczyński, nr.118. Leon Krawczyk, nr.135. Artur Skwarzyński – Polskie Fiaty 126p.

Marcin Zoll, Zbigniew Maliński, Zdzisław Kałuża, Dariusz Muczko, Wacław Wieczorek – Polskie Fiaty 126p.

Nr.102. Marcin Zoll, nr.146. Zbigniew Maliński, nr.133. Zdzisław Kałuża, nr.103. Dariusz Muczko, nr.127. Wacław Wieczorek – Polskie Fiaty 126p.

Marcin Zoll – Polskie Fiaty 126p.

Marcin Zoll – Polskie Fiaty 126p.

Ksawery Frank, Stanisław Skrzynecki, Wacław Wieczorek – Polskie Fiaty 126p.

Nr.113. Ksawery Frank, nr.158. Stanisław Skrzynecki, nr.127. Wacław Wieczorek – Polskie Fiaty 126p.

Andrzej Szyjkowski, Adam Chomicz – Polskie Fiaty 126p.

Nr.111. Andrzej Szyjkowski, nr.144. Adam Chomicz – Polskie Fiaty 126p.

Jerzy Żelewski, Krzysztof Moszczyński – Polskie Fiaty 126p.

Nr.161. Jerzy Żelewski, nr.116. Krzysztof Moszczyński – Polskie Fiaty 126p.

Włodzimierz Krukowski, Jerzy Kurczyński – Polskie Fiaty 126p.

Nr.142. Włodzimierz Krukowski, nr.109. Jerzy Kurczyński – Polskie Fiaty 126p.

Stanisław Skrzynecki, Igor Biskup – Polskie Fiaty 126p.

Nr.158. Stanisław Skrzynecki, nr.112. Igor Biskup – Polskie Fiaty 126p.


Jerzy Banach, Jerzy Dyszy – Polskie Fiaty 126p.

Nr.152. Jerzy Banach, nr.129. Jerzy Dyszy – Polskie Fiaty 126p.

Krzysztof Bigałowski – Polski Fiat 126p.

Krzysztof Bigałowski – Polski Fiat 126p.

Jerzy Mieloch – Polski Fiat 126p.

Jerzy Mieloch – Polski Fiat 126p.

Zbigniew Maliński, Włodzimierz Pawluczuk – Polskie Fiaty 126p.

Nr.146. Zbigniew Maliński, nr.155. Włodzimierz Pawluczuk – Polskie Fiaty 126p.

Stefan Banaszak, Juliusz Mareczko – Polskie Fiaty 126p.

Nr.151. Stefan Banaszak, nr.156. Juliusz Mareczko – Polskie Fiaty 126p.

Stanisław Skrzynecki – Polski Fiat 126p.

Nr.158. Stanisław Skrzynecki – Polski Fiat 126p.

Krzysztof Bigałowski – Polski Fiat 126p.

Krzysztof Bigałowski – Polski Fiat 126p.

Wacław Wieczorek, Krzysztof Moszczyński – Polskie Fiaty 126p.

Nr.127. Wacław Wieczorek, nr.116. Krzysztof Moszczyński – Polskie Fiaty 126p.

Jerzy Dyszy – Polski Fiat 126p.

Jerzy Dyszy – Polski Fiat 126p.

Włodzimierz Krukowski, Jerzy Kurczyński, Zbigniew Maliński, Wojciech Jaruga – Polskie Fiaty 126p.

Nr.142. Włodzimierz Krukowski, nr.109. Jerzy Kurczyński, nr.146. Zbigniew Maliński, nr.126. Wojciech Jaruga – Polskie Fiaty 126p.

Jerzy Mazur, Wojciech Jaruga – Polskie Fiaty 126p.

Nr.175. Jerzy Mazur, nr.126. Wojciech Jaruga – Polskie Fiaty 126p.

Juliusz Mareczko – Polski Fiat 126p.

Juliusz Mareczko – Polski Fiat 126p.

Marek Krzemień, Jerzy Dyszy, Włodzimierz Pawluczuk – Polskie Fiaty 126p.

Nr.114. Marek Krzemień, nr.129. Jerzy Dyszy, nr.155. Włodzimierz Pawluczuk – Polskie Fiaty 126p.

Andrzej Adamowski – Polski Fiat 126p.

Andrzej Adamowski – Polski Fiat 126p.

Juliusz Mareczko, Artur Skwarzyński, Aleksander Ptaszyński – Polskie Fiaty 126p.

Nr.156. Juliusz Mareczko, nr.135. Artur Skwarzyński, nr.122. Aleksander Ptaszyński – Polskie Fiaty 126p.

Cezary Bodzan, Grzegorz Legan – Polskie Fiaty 126p.

Nr.159. Cezary Bodzan, nr.128. Grzegorz Legan – Polskie Fiaty 126p.

Stanisław Skrzynecki, Jerzy Dyszy – Polskie Fiaty 126p.

Nr.158. Stanisław Skrzynecki, nr.129. Jerzy Dyszy – Polskie Fiaty 126p.

Stefan Duda – Promot.

Stefan Duda – Promot.

Andrzej Ptak, Jacek Szmidt – Eastery.

Nr.22. Andrzej Ptak, nr.15. Jacek Szmidt – Eastery.

Stefan Duda – Promot.

Stefan Duda – Promot.

Stefan Duda

Stefan Duda oblewa swoje zwycięstwo w III Grand Prix Gór Świętokrzyskich. Od lewej: Ryszard Granica, Marek Jaczewski, Tomasz Klepko, Jacek Lesiak, Nina Paszkowska, Hieronim Kochański i Stefan Duda.

Wojciech Sierpowski – Fiat 128 Sport SL.

Wojciech Sierpowski – Fiat 128 Sport SL.

Lech Jaworowicz – Fiat 128 Sport coupe 3 porte.

Lech Jaworowicz – Fiat 128 Sport coupe 3 porte.

Edward Kinderman – Polski Fiat 125p/1800.

Edward Kinderman – Polski Fiat 125p/1800.

Błażej Krupa – Renault 5 Alpine, Marian Bublewicz – Fiat 128 Sport coupe 3 porte, Michał Damm – VW Scirocco.

Nr.235. Błażej Krupa – Renault 5 Alpine, nr.23. Marian Bublewicz – Fiat 128 Sport coupe 3 porte, Nr.39. Michał Damm – VW Scirocco.

Stanisław Tubis – Polski Fiat 125p/1800, Wiktor Polak – Renault 12 Gordini.

Nr.10. Stanisław Tubis – Polski Fiat 125p/1800, nr.181. Wiktor Polak – Renault 12 Gordini.

Janusz Kiljańczyk – Renault 12 Gordini.

Janusz Kiljańczyk – Renault 12 Gordini.

Błażej Krupa – Renault 5 Alpine, Marian Bublewicz – Fiat 128 Sport coupe 3 porte.

Nr.235. Błażej Krupa – Renault 5 Alpine, nr.23. Marian Bublewicz – Fiat 128 Sport coupe 3 porte.

Stanisław Tubis – Polski Fiat 125p/1800.

Stanisław Tubis – Polski Fiat 125p/1800.

Janusz Kiljańczyk – Renault 12 Gordini, Marian Bublewicz – Fiat 128 Sport coupe 3 porte.

Nr.40. Janusz Kiljańczyk – Renault 12 Gordini, nr.23. Marian Bublewicz – Fiat 128 Sport coupe 3 porte.

Błażej Krupa – Renault 5 Alpine.

Błażej Krupa – Renault 5 Alpine.

Michał Damm – VW Scirocco, Stanisław Tubis – Polski Fiat 125p/1800.

Nr.39. Michał Damm – VW Scirocco, nr.10. Stanisław Tubis – Polski Fiat 125p/1800.

Błażej Krupa – Renault 5 Alpine, Janusz Kiljańczyk – Renault 12 Gordini.

Nr.235. Błażej Krupa – Renault 5 Alpine, nr.40. Janusz Kiljańczyk – Renault 12 Gordini.

Wojciech Sierpowski – Fiat 128 Sport coupe SL.

Wojciech Sierpowski – Fiat 128 Sport coupe SL.

Wiktor Polak – Renault 12 Gordini.

Wiktor Polak – Renault 12 Gordini.

Stanisław Tubis – Polski Fiat 125p/1800.

Stanisław Tubis – Polski Fiat 125p/1800.

Błażej Krupa – Renault 5 Alpine, Janusz Kiljańczyk – Renault 12 Gordini, Marian Bublewicz – Fiat 128 Sport coupe 3 porte.

Nr.235. Błażej Krupa – Renault 5 Alpine, nr.40. Janusz Kiljańczyk – Renault 12 Gordini, nr.23. Marian Bublewicz – Fiat 128 Sport coupe 3 porte.

Michał Damm – VW Scirocco.

Michał Damm – VW Scirocco.


Błażej Krupa – Renault 5 Alpine, Marian Bublewicz – Fiat 128 Sport coupe 3 porte, Janusz Kiljańczyk – Renault 12 Gordini.

Nr.235. Błażej Krupa – Renault 5 Alpine, nr.23. Marian Bublewicz – Fiat 128 Sport coupe 3 porte, nr.40. Janusz Kiljańczyk – Renault 12 Gordini.

Wojciech Sierpowski – Fiat 128 Sport SL.

Wojciech Sierpowski – Fiat 128 Sport SL.

Michał Damm – VW Scirocco, Wiktor Polak – Renault 12 Gordini.

Nr.39. Michał Damm – VW Scirocco, nr.181. Wiktor Polak – Renault 12 Gordini.

Błażej Krupa – Renault 5 Alpine, Janusz Kiljańczyk – Renault 12 Gordini.

Nr.235. Błażej Krupa – Renault 5 Alpine, nr.40. Janusz Kiljańczyk – Renault 12 Gordini.

Marian Bublewicz – Fiat 128 Sport coupe 3 porte.

Marian Bublewicz – Fiat 128 Sport coupe 3 porte.

 Janusz Kiljańczyk – Renault 12 Gordini.

Janusz Kiljańczyk – Renault 12 Gordini.

Włodzimierz Krukowski – Polski Fiat 126p.

Włodzimierz Krukowski – Polski Fiat 126p.

Maciej Bogusławski – Autobianchi A 112 Abarth.

Maciej Bogusławski – Autobianchi A 112 Abarth.

Tadeusz Kudłaty – Polski Fiat 125p/1500.

Tadeusz Kudłaty – Polski Fiat 125p/1500.

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.

Andrzej Smorawiński – Polski Fiat 125p/1500.

Andrzej Smorawiński – Polski Fiat 125p/1500.

Maciej Bogusławski – Autobianchi A 112 Abarth.

Maciej Bogusławski – Autobianchi A 112 Abarth.

Tadeusz Kudłaty – Polski Fiat 125p/1500.

Tadeusz Kudłaty – Polski Fiat 125p/1500.

Andrzej Mordzewski – Fiat Abarth 850.

Andrzej Mordzewski – Fiat Abarth 850.

Adam Smorawiński – Porsche Carrera RS.

Adam Smorawiński – Porsche Carrera RS.

Włodzimierz Krukowski – Polski Fiat 126p.

Włodzimierz Krukowski – Polski Fiat 126p.

Maciej Bogusławski – Autobianchi A 112 Abarth, Andrzej Smorawiński – Polski Fiat 125p/1500.

Nr.48. Maciej Bogusławski – Autobianchi A 112 Abarth, nr.73. Andrzej Smorawiński – Polski Fiat 125p/1500.

Tadeusz Kudłaty, Adam Polak – Polskie Fiaty 125p/1500.

Nr.74. Tadeusz Kudłaty, nr.98. Adam Polak – Polskie Fiaty 125p/1500.

Hieronim Kochański, Jerzy Franek, Krzysztof Różewski – Polskie Fiaty 125p.

Nr.90. Hieronim Kochański, nr.13. Jerzy Franek, nr.99. Krzysztof Różewski – Polskie Fiaty 125p.

Krzysztof Różewski, Jerzy Franek, Hieronim Kochański – Polskie Fiaty 125p/1500.

Nr.99. Krzysztof Różewski, nr.13. Jerzy Franek, nr.90. Hieronim Kochański – Polskie Fiaty 125p/1500.

Ryszard Plucha, Adam Polak – Polskie Fiaty 125p.

Nr.96. Ryszard Plucha, nr.98. Adam Polak – Polskie Fiaty 125p.

Ryszard Kozłowski – Polski Fiat 125p/1500.

Nr.71. Ryszard Kozłowski – Polski Fiat 125p/1500.

Marek Ratusznik, Mirosław Dysiński – Polskie Fiaty 125p/1500.

Nr.88. Marek Ratusznik, nr.82. Mirosław Dysiński – Polskie Fiaty 125p/1500.

Tadeusz Kudłaty – Polski Fiat 125p/1500.

Tadeusz Kudłaty – Polski Fiat 125p/1500.

Bogusław Dawidów, Henryk Fabiański – Polskie Fiaty 125p/1500.

Nr.69. Bogusław Dawidów, nr.77. Henryk Fabiański – Polskie Fiaty 125p/1500.

Maciej Bogusławski – Prototyp BG 1600, Michał Damm – Porsche Carrera, Krzysztof Komornicki – Opel Kadett GT/E.

Nr.14. Maciej Bogusławski – Prototyp BG 1600, nr.011. Michał Damm – Porsche Carrera, nr.017. Krzysztof Komornicki – Opel Kadett GT/E.

Krzysztof Komornicki – Opel Kadett GT/E, Michał Damm – Porsche Carrera.

Nr.017. Krzysztof Komornicki – Opel Kadett GT/E, nr.011. Michał Damm – Porsche Carrera.

Janusz Kiljańczyk – Renault 5 Alpine coupe.

Janusz Kiljańczyk – Renault 5 Alpine coupe.

Adam Smorawiński – Porsche Carrera RS.

Adam Smorawiński – Porsche Carrera RS.

Janusz Kiljańczyk, Błażej Krupa – Renaulty 12 Gordini.

Nr.12. Janusz Kiljańczyk, nr.2. Błażej Krupa – Renaulty 12 Gordini.

Andrzej Niewiadomski – BMW 2002 Tii.

Andrzej Niewiadomski – BMW 2002 Tii.

Andrzej Jaroszewicz – Polski Fiat 125p/1800.

Andrzej Jaroszewicz – Polski Fiat 125p/1800.

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.

Ryszard Luciński – BMW 2002 Ti.

Ryszard Luciński – BMW 2002 Ti.

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.

Adam Osiecki – Syrena 105.

Adam Osiecki – Syrena 105.

Helmut Assman – Trabant 601.

Helmut Assman – Trabant 601.

Andrzej Świniarski – Fiat 127.

Andrzej Świniarski – Fiat 127.

Marek Frankowicz – Polski Fiat 126p.

Marek Frankowicz – Polski Fiat 126p.

Stanisław Tubis – Polski Fiat 125p/1800.

Stanisław Tubis – Polski Fiat 125p/1800.

Jacek Jurzak – Polski Fiat 125p/1500.

Jacek Jurzak – Polski Fiat 125p/1500.

Jerzy Lachowski – Polski Fiat 125p/1600.

Jerzy Lachowski – Polski Fiat 125p/1600.

Henryk Podsiedlik – Polski Fiat 125p/1800.

Henryk Podsiedlik – Polski Fiat 125p/1800.

Ksawery Frank – Polski Fiat 125p/1800.

Nr.015. Ksawery Frank – Polski Fiat 125p/1800.

Marian Bublewicz – Fiat 128 Sport coupe 3 porte.

Marian Bublewicz – Fiat 128 Sport coupe 3 porte.

Andrzej Szulc – Polski Fiat 125p/1500.

Andrzej Szulc – Polski Fiat 125p/1500.

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.

Maciej Stawowiak – Polski Fiat 125p/3200, Jerzy Landsberg – Opel Kadett GT/E, Ksawery Frank – Polski Fiat 125p/1800.

Nr.322. Maciej Stawowiak – Polski Fiat 125p/3200, nr.324. Jerzy Landsberg – Opel Kadett GT/E, nr.015. Ksawery Frank – Polski Fiat 125p/1800.

Stefan Knast – Polski Fiat 125p/1500.

Stefan Knast – Polski Fiat 125p/1500.

Andrzej Jaroszewicz – Polski Fiat 125p/1800.

Andrzej Jaroszewicz – Polski Fiat 125p/1800.

Ryszard Granica – Polski Fiat 125p/1500.

Ryszard Granica – Polski Fiat 125p/1500.

Ksawery Frank – Polski Fiat 125p/1800, Maciej Stawowiak – Polski Fiat 125p/3200.

Nr.015. Ksawery Frank – Polski Fiat 125p/1800, nr.322. Maciej Stawowiak – Polski Fiat 125p/3200.

Jerzy Lachowski – Polski Fiat 125p/1600.

Jerzy Lachowski – Polski Fiat 125p/1600.

Andrzej Szulc – Polski Fiat 125p/1500.

Andrzej Szulc – Polski Fiat 125p/1500.

Marian Bublewicz – Fiat 128 Sport coupe 3 porte.

Marian Bublewicz – Fiat 128 Sport coupe 3 porte.

Stanisław Tubis – Polski Fiat 125p/1800.

Stanisław Tubis – Polski Fiat 125p/1800.

Andrzej Jaroszewicz – Polski Fiat 125p/1800.

Andrzej Jaroszewicz – Polski Fiat 125p/1800.

Maciej Stawowiak – Polski Fiat 125p/3200, Ksawery Frank – Polski Fiat 125p/1800.

Nr.322. Maciej Stawowiak – Polski Fiat 125p/3200, Ksawery Frank – Polski Fiat 125p/1800.

Jacek Jurzak – Polski Fiat 125p/1500.

Jacek Jurzak – Polski Fiat 125p/1500.

Andrzej Jaroszewicz – Polski Fiat 125p/1800.

Andrzej Jaroszewicz – Polski Fiat 125p/1800.

Jerzy Landsberg – Opel Kadett GT/E.

Jerzy Landsberg – Opel Kadett GT/E.

Adam Smorawiński – Porsche Carrera RS.

Adam Smorawiński – Porsche Carrera RS.

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.

Jerzy Landsberg – Opel Kadett GT/E.

Jerzy Landsberg – Opel Kadett GT/E.

Michał Damm – Hillman Imp.

Michał Damm – Hillman Imp.

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini, Jerzy Landsberg – Opel Kadett GT/E.

Nr.2. Błażej Krupa – Renault 12 Gordini, nr.324. Jerzy Landsberg – Opel Kadett GT/E.

Ryszard Luciński – BMW 2002 Ti.

Ryszard Luciński – BMW 2002 Ti.

Maciej Stawowiak – Polski Fiat 125p/3200, Adam Smorawiński – Porsche Carrera RS.

Maciej Stawowiak – Polski Fiat 125p/3200, Adam Smorawiński – Porsche Carrera RS.

Janusz Kiljańczyk – Renault 12 Gordini.

Janusz Kiljańczyk – Renault 12 Gordini.

Janusz Kiljańczyk – Renault 12 Gordini, Jerzy Landsberg – Opel Kadett GT/E.

Nr.12. Janusz Kiljańczyk – Renault 12 Gordini, nr.324. Jerzy Landsberg – Opel Kadett GT/E.

Błażej Krupa, Janusz Kiljańczyk – Renaulty 12 Gordini.

Nr.2. Błażej Krupa, Nr.12. Janusz Kiljańczyk – Renaulty 12 Gordini.

Andrzej Niewiadomski – BMW 2002 Tii.

Andrzej Niewiadomski – BMW 2002 Tii.

Kielce - 4 elim.WSMP 1977r.

Przygotowania do wyścigu z wyrównaniem „Castrol Trophy”.

Janusz Szerla, Włodzimierz Krukowski  - Polskie Fiaty 126p.

nr.105. Janusz Szerla, nr.142. Włodzimierz Krukowski - Polskie Fiaty 126p.

Błażej Krupa – Renault 5 Alpine, Michał Damm – VW Scirocco, Marian Bublewicz – Fiat 128 Sport coupe 3 porte, Stanisław Tubis – Polski Fiat 125p/1800.

Nr.235. Błażej Krupa – Renault 5 Alpine, nr.39. Michał Damm – VW Scirocco, nr.23. Marian Bublewicz – Fiat 128 Sport coupe 3 porte, nr.10. Stanisław Tubis – Polski Fiat 125p/1800.

Krzysztof Czarnecki, Wiktor Polak – Renault 12 Gordini, Edward Kinderman – Polski Fiat 125p/1600.

Krzysztof Czarnecki, nr.181. Wiktor Polak – Renault 12 Gordini, nr.31. Edward Kinderman – Polski Fiat 125p/1600.

Błażej Krupa – Renault 5 Alpine, Marian Bublewicz – Fiat 128 Sport coupe 3 porte, Michał Damm – VW Scirocco.

Nr.235. Błażej Krupa – Renault 5 Alpine, nr.23. Marian Bublewicz – Fiat 128 Sport coupe 3 porte, nr.39. Michał Damm – VW Scirocco.

Adam Polak – Polskie Fiaty 125p/1500.

Nr.98. Adam Polak – Polskie Fiaty 125p/1500.

Krzysztof Komornicki – Opel Kadett GT/E.

Krzysztof Komornicki – Opel Kadett GT/E.

Błażej Krupa – Renault 5 Alpine, Michał Damm – VW Scirocco.

Nr.235. Błażej Krupa – Renault 5 Alpine, nr.39. Michał Damm – VW Scirocco.

Wiktor Polak – Renault 12 Gordini.

Wiktor Polak – Renault 12 Gordini.

Janusz Kiljańczyk – Renault 5 Alpine.

Janusz Kiljańczyk – Renault 5 Alpine.

Kielce - 4 eliminacja WSMP 1977r.

Kielce - 4 eliminacja WSMP 1977r.

Trwa wyścig o puchar Castrola.

Edward Kinderman – Polski Fiat 125p/1800.

Edward Kinderman – Polski Fiat 125p/1800.

Krzysztof Komornicki – Opel Kadett GT/E.

Krzysztof Komornicki – Opel Kadett GT/E.

Andrzej Smorawiński – Polskie Fiaty 125p/1500.

Nr.73. Andrzej Smorawiński – Polskie Fiaty 125p/1500.

Włodzimierz Krukowski – Polski Fiat 126p.

Włodzimierz Krukowski – Polski Fiat 126p.

Edward Kinderman.

Edward Kinderman już nie ukończy wyścigu.

Adam Polak – Polski Fiat 125p/1500.

Adam Polak – Polski Fiat 125p/1500.

Zwycięzca wyścigu Michał Damm.

Zwycięzca wyścigu Michał Damm.

Drugie miejsce zajął Błażej Krupa.

Drugie miejsce zajął Błażej Krupa. Tyłem Władysław Paszkowski.

Opel Kadett GT/E Jerzego Landsberga.

Opel Kadett GT/E Jerzego Landsberga.

Prototyp BG 1600 Macieja Bogusławskiego.

Prototyp BG 1600 Macieja Bogusławskiego.

Fiat Abarth 850 Andrzeja Mordzewskiego.

Fiat Abarth 850 Andrzeja Mordzewskiego.

Polski Fiat 125p/1500 Ryszarda Pluchy.

Polski Fiat 125p/1500 Ryszarda Pluchy.

Opel Kadett GT/E Jerzego Landsberga.

Opel Kadett GT/E Jerzego Landsberga.

Kielce - 4 eliminacja WSMP 1977r.

Kielce - 4 eliminacja WSMP 1977r.

Kielce - 4 eliminacja WSMP 1977r.

(Motor 45 / 1977)

Kielce - 4 eliminacja WSMP 1977r.

Kielce - 4 eliminacja WSMP 1977r

(Wielkie ściganie 1996)

Wyniki.

Klasa 1.
1. Zdzisław Kałuża (AP.Kielce) – Polski Fiat 126p.
2. Wiesław Cygan (OBR-FSM) – Polski Fiat 126p.
3. Ksawery Frank (AP.Warszawa) – Polski Fiat 126p.
Klasa 3.
1. Andrzej Smorawiński (AP.Wielkopolski) – Polski Fiat 125p/1500.
2. Henryk Fabiański (AP.Wielkopolski) – Polski Fiat 125p/1500.
3. Tadeusz Kudłaty (AP.Dolnośląski) – Polski Fiat 125p/1500.
4. Stefan Knast (AP.Bydgoski) – Polski Fiat 125p/1500.
5. Andrzej Szulc (AP.Morski) – Polski Fiat 125p/1500.
Klasa 4.
1. Michał Damm (AP.Wielkopolski) – VW Scirocco.
2. Helmut Assman (NRD) – Trabant 800 R.
3. Maciej Bogusławski (AP.Warszawa) – Autobianchi A 112 Abarth.
4. Andrzej Świniarski (AP.Kaliski) – Fiat 127.
Klasa 6.
1. Andrzej Jaroszewicz (OBR-FSO) – Polski Fiat 125p/1800.
2. Maciej Stawowiak (OBR-FSO) – Polski Fiat 125p/3200.
3. Ksawery Frank (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/1800.
4. ?
5. Stanisław Tubis (AP.Warmińsko-Mazurski) – Polski Fiat 125p/1800.
Klasa 7.
1. Adam Smorawiński (AP.Wielkopolski) – Porsche 911 SC.
2. Jerzy Landsberg (OKS Stomil Olsztyn) – Opel Kadett GT/E.
3. Janusz Kiljańczyk (OKS Stomil Olsztyn) – Renault 12 Gordini.
Wszechklasy.
1. Andrzej Jaroszewicz (OBR-FSO) – Polski Fiat 125p/1800.
2. Janusz Kiljańczyk (OKS Stomil Olsztyn) – Renault 12 Gordini.
3. Maciej Stawowiak (OBR-FSO) – Polski Fiat 125p/3200.
Klasa 8.
1. Marcin Biernacki (AP.Warszawa) – Promot.
2. Otto Bartkowiak (AP.Śląski) – Easter Żiguli.
3. Józef Kiełbania (AP.Radom) – Promot.
„Grand Prix” Gór Świętokrzyskich.
1. Stefan Duda (AP.Warszawa) – Promot.
2. Hieronim Kochański (AP.Warszawa)
3. Marcin Biernacki (AP.Warszawa) – Promot.
Castrol Trophy.
1. Michał Damm (AP.Wielkopolski) – VW Scirocco.
2. Błażej Krupa (OKS Stomil Olsztyn) – Renault 5 Alpine.

Copyright © 2012-2018 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl