Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Wyścigi » 1977 » Wyścigowe Mistrzostwa Polski » Toruń. 3 eliminacja. 2-4.09.1977r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

Błażej Krupa

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

Toruń. 3 eliminacja. 2-4.09.1977r.

Toruń - 3 eliminacja WSMP 1977r.

Toruń - WSMP 3 eliminacja 1976r

Lista startowa.

Klasa 1. (Polski Fiat 126p).
Nr.102. Marcin Zoll – AP.Warszawa.
Nr.103. Dariusz Muczko – AP.Kielce.
Nr.104. Grzegorz Kamiński – AP.Toruń.
Nr.106. Leszek Nadolny – AP.Leszno.
Nr.107. Janusz Śpiączka – AP.Leszno.
Nr.108. Jerzy Sołtysik – AP.Leszno.
Nr.109. Jerzy Kurczyński – AP.Kielce.
Nr.110. Andrzej Bernard – AP.Kielce.
Nr.111. Andrzej Szyjkowski – AP.Gorzów.
Nr.112. Andrzej Barański – AP.Kraków.
Nr.114. Marek Krzemiński – AP.Katowice.
Nr.115. Andrzej Ignacy – AP.Katowice.
Nr.117. Stefan Znamirowski – AP.Katowice.
Nr.120. Lech Świątek – AP.Bydgoszcz.
Nr.121. Aleksander Ptaszyński – AP.Szczecin.
Nr.122. Aleksander Smoliński – AP.Poznań.
Nr.123. Zbigniew Sucharda – AP.Warszawa.
Nr.124. Ksawery Frank – AP.Warszawa.
Nr.125. Jacek Glinicki – AP.Warszawa.
Nr.126. Wojciech Jaruga – AP.Poznań.
Nr.127. Wacław Wieczorek – AP.Poznań.
Nr.128. Cezary Ruszkowski – AP.Warszawa.
Nr.129. Jerzy Dyszy – AP.Warszawa.
Nr.130. Stanisław Bobowski – AP.Poznań.
Nr.131. Wiesław Cygan – OBR FSM.
Nr.133. Zdzisław Kałuża – AP.Kielce.
Nr.134. Tomasz Sikora – AP.Kielce.
Nr.135. Artur Skwarzyński – AP.Warszawa.
Nr.142. Włodzimierz Krukowski – AP.Kielce.
Nr.146. Zbigniew Maliński – AP.Warszawa.
Nr.150. Jerzy Banach – AP.Kielce.
Nr.151. Zdzisław Kupaj – AP.Kalisz.
Nr.152. Andrzej Lubiak – OBR FSM.
Nr.153. Zbigniew Kukla – AP.Kielce.
Nr.155. Włodzimierz Pawluczuk – AP.Warszawa.
Nr.171. Krzysztof Stryjakowski – AP.Poznań.
Nr.172. Bogumił Baranowski – AP.Katowice.
Nr.173. Andrzej Grochowski – AP.Warszawa.
Nr.175. Jerzy Mazur – AP.Wrocław.
Nr.176. Ryszard Bilewicz – AP.Wrocław.
Nr.202. Piotr Bontemps - AP.Warszawa.
Klasa 3.
Nr.13. Jerzy Franek (AP.Cieszyn) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.70. Ryszard Granica (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.72. Andrzej Szulc (AP.Gdynia) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.73. Andrzej Smorawiński (AP.Poznań) – Polski Fiat 125p/1500
Nr.74. Tadeusz Kudłaty (AP.Wrocław) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.77. Henryk Fabiański (AP.Poznań) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.81. Ryszard Grychtoł (AP.Katowice) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.82. Stefan Knast (AP.Bydgoszcz) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.86. Wiesław Kosobudzki (AP.Kalisz) – Polski Fiat 125p/1500
Nr.88. Edward Mroczyński (AP.Poznań) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.89. Krzysztof Tokarek (AP.Poznań) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.90. Hieronim Kochański (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.91. Piotr Nowicki (AP.Poznań) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.92. Andrzej Mielcarek (AP.Poznań) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.95. Marek Ludwiczak (AP.Radom) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.98. Adam Polak (OBR FSO) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.99. Ryszard Plucha (OBR FSO) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.160. Ryszard Moras (AP.Gdynia) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.161. Adam Masłowiec (AP.Katowice) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.162. Marian Mikołajczyk (AP.Zielona Góra) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.165. Bogdan Serowik (Stomil Dębica) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.177. Jan Kaliwoda (AP.Zielona Góra) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.179. Kazimierz Kowalczyk (AP.Wrocław) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.180. Antoni Banaszak (AP.Poznań) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.181. Wiesław Staniec (AP.Wrocław) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.183. Stefan Znamirowski (AP.Katowice) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.184. Jan Kwiatkowski (AP.Lublin) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.185. Marian Kala (AP.Bydgoszcz) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.186. Marian Cholewa (AP.Lublin) – Polski Fiat 125p/1500.
Klasa 4.
Nr.31. Helmut Assmann (NRD) – Trabant 601.
Nr.48. Maciej Bogusławski (AP.Warszawa) – Autobianchi A 112 Abarth.
Nr.50. Wacław Biegaj (AP.Kielce) – Wartburg 353.
Nr.53. Andrzej Świniarski (AP.Kalisz) – Fiat 127.
Nr.54. Zbigniew Brychcy (AP.Poznań) – Fiat 127.
Nr.57. Edward Jaroszyński (AP.Toruń) – Fiat 127.
Nr.59. Andrzej Mordzewski (AP.Warszawa) – Fiat Abarth 850.
Nr.155. Włodzimierz Pawluczuk – AP.Warszawa.
Nr.187. Edward Obara (AP.Beskidzki) – Trabant 601.
Nr.188. Tomasz Jaskłowski (AP.Warszawa) – Fiat 127.
Nr.189. Michał Damm (AP.Poznań) – Hillman Imp.
Nr.190. Waldemar Huczek (KM Zielona Góra) – Syrena 105.
Nr.191. Tadeusz Koj (AP.Częstochowa) – Fiat 127.
Klasa 5.
Nr.9. Marian Bublewicz (Stomil Olsztyn) – Polski Fiat 125p/1600.
Nr.11. Jacek Jurzak (AP.Bielsko-Biała) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.15. Krzysztof Urbański (AP.Katowice) – Fiat 128 Sport 3 porte.
Nr.17. Edward Kinderman (AP.Katowice) – Polski Fiat 125p/1600.
Nr.20. Ryszard Luciński (AP.Radom) – BMW 1600 Ti.
Nr.23. Wiesław Gawron (AP.Warszawa) – Fiat 128 Sport 3 porte.
Nr.189. Michał Damm (AP.Poznań) – Hillman Imp.
Nr.192. Wojciech Walentowicz (AP.Warszawa) – Fiat 128 Sport coupe.
Nr.193. Grüner Eberhard (NRD) – Łada Spider.
Nr.207. Milan Gawrilowit (Jugosławia) – NSU TTS.
Klasa 6.
Nr.012. Henryk Podsiedlik (AP.Gdynia) – Polski Fiat 125p/1600.
Nr.015. Ksawery Frank (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/1800.
Nr.9. Marian Bublewicz (Stomil Olsztyn) – Polski Fiat 125p/1600.
Nr.10. Stanisław Tubis (AP.Warmińsko-Mazurski) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.11. Jacek Jurzak (AP.Bielsko-Biała) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.17. Edward Kinderman (AP.Katowice) – Polski Fiat 125p/1600.
Nr.23. Wiesław Gawron (AP.Warszawa) – Fiat 128 Sport 3 porte.
Nr.194. Andrzej Jaroszewicz (OBR FSO) – Polski Fiat 125p/1800.
Nr.195. Maciej Stawowiak (OBR FSO) – Polski Fiat 125p/3200.
Nr.206. Jerzy Lachowski – Polski Fiat 125p/1600.
Klasa 7.
Nr.01. Adam Smorawiński (AP.Poznań) – Porsche Carrera RS.
Nr.02. Andrzej Niewiadomski (AP.Warszawa) – BMW 2002 Tii.
Nr.03. Ryszard Kopczyk (AP.Poznań) – Porsche 911 Targa.
Nr.015. Ksawery Frank (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/1800.
Nr.12. Janusz Kiljańczyk (Stomil Olsztyn) – Renault 12 Gordini.
Nr.14. Ulli Melkus (NRD) – Melkus RS 1000.
Nr.17. Edward Kinderman (AP.Katowice) – Polski Fiat 125p/1600.
Klasa B-8.
Nr.1. Stefan Duda (AP.Warszawa) – Promot.
Nr.2. Marcin Biernacki (AP.Warszawa) – Promot.
Nr.3. Krystian Przybyła (AP.Katowice) - Rak
Nr.4. Aleksander Oczkowski (AP.Katowice) – Rak.
Nr.5. Józef Kiełbania (AP.Radom) – Promot.
Nr.6. Stefan Jagielski (AP.Warszawa) – Easter.
Nr.7. Hieronim Kochański (AP.Warszawa)
Nr.8. Marek Wójcikiewicz (AP.Kielce)
Nr.9. Witold Wróbel (AP.Radom)
Nr.10. Otto Bartkowiak (AP.Kielce) – Promot.
Nr.11. Wiesław Mikołajczyk (AP.Katowice) – Promot.
Nr.12. Janusz Zdrojewski (AP.Warszawa) – Promot.
Nr.15. Jacek Szmidt (AP.Toruń) – Easter.
Nr.16. Jerzy Zdunek (AP.Kielce) – Easter.
Nr.17. Witold Nalewaj (AP.Szczecin)
Nr.19. Antoni Banaszak (AP.Poznań) – Promot.
Nr.20. Ryszard Kopczyk (AP.Poznań) – Easter.
Nr.21. Ryszard Ryzel (AP.Warszawa) – Easter.
Nr.21. Jiri Červa (Czechosłowacja) – MTX 1-03.
Nr.22. Andrzej Ptak (AP.Szczecin) – Easter.
Nr.22. Karel Jilek (Czechosłowacja) – MTX 1-03.
Nr.23. Vaclav Lim (Czechosłowacja) – Avia.
Nr.24. Andrzej Wojciechowski (AP.Katowice) – Easter.
Nr.25. Albin Patlejch (Czechoslowacja) – MTX Żiguli.
Nr.26. Frantisek Valovic (Czechosłowacja) – MTX 1-03.
Nr.27. Jiri Varcura (Czechoslowacja) – MTX 1-03.
Nr.27. Mirosław Sajecki (AP.Kielce) – Easter.
Nr.30. Jiri Rosicky (Czechoslowacja) – MTX 1-03.
Nr.34. Wojciech Bilewski (AP.Radom)
Nr.41. Kaltcho Hinov (Bułgaria) – MTX.
Nr.61. Vladimir Grekov (ZSRR) – Estonia 18 M.
Nr.62. Raul Sarap (ZSRR) – Estonia 18M.
Nr.64. Wladimir Lukasewicz (ZSRR) – Estonia 18M.
Nr.65. Wladislaw Barkowski (ZSRR) – Estonia PBS.
Nr.72. Tomas Napa (ZSRR) – Estonia 18M.
Nr.81. Ulli Melkus (NRD) – SEG MT 77.
Nr.86. Wolfgang Kuether (NRD) – SEG Żiguli.
Nr.87. Wolfgang Günther (NRD) – SEG Żiguli.
Nr.92. Frieder Kramer (NRD) – SEG Żiguli.
Klasa A-2.
Nr.21. Milan Žid (Czechosłowacja) – Škoda 130 RS.
Nr.24. Oldrich Brunclik (Czechosłowacja) – Škoda 130 RS.
Nr.29. Oldrich Horsak (Czechosłowacja) – Škoda 130 RS.
Nr.33. Bronislav Enge (Czechosłowacja) – Škoda 130 RS.
Nr.35. Josef Michl (Czechosłowacja) – Škoda 130 RS.
Nr.37. ?  (Czechosłowacja) – Škoda 130 RS.
Nr.43. Georgij Petranetchev (Bułgaria) – Waz Żiguli 2101.
Nr.45. Ivan Czarski (Bułgaria) – Waz Żiguli 2101.
Nr.47. Bozin Tancev (Bułgaria) – Waz Żiguli 2101.
Nr.51. Pal Gaal (Węgry) – Waz Żiguli 2101.
Nr.52. Andras Nagy (Węgry) – Škoda 130 RS.
Nr.53. Laszlo Szebenei (Węgry) – Waz Żiguli 2101.
Nr.65. Walerij Wajszwila (ZSRR) – Łada 1300.
Nr.76. Vladimir Truszyn (ZSRR) – Łada 1300.
Nr.79. Witalij Bogatirow (ZSRR) – Łada 1300.
Nr.80. Aleksander Zamysłow (ZSRR) – Łada 1300.
Nr.85. Manfred Günther (NRD) – Wartburg 353.
Nr.96. Dieter Ziemer (NRD) – Wartburg 353.

Wyścigowy Polski Fiat 125p/1800.

Wyścigowy Polski Fiat 125p/1800.

Polski Fiat 125p/1800 Andrzeja Jaroszewicza.

Polski Fiat 125p/1800 Andrzeja Jaroszewicza.

Polski Fiat 125p/3200 Macieja Stawowiaka.

Polski Fiat 125p/3200 Macieja Stawowiaka.

Wojciech Walentowicz i Tomasz Jaskłowski.

Wojciech Walentowicz i Tomasz Jaskłowski.

Ekipa OBR-FSO.

Ekipa OBR-FSO.

Polski Fiat 126p Wiesława Cygana.

Polski Fiat 126p Wiesława Cygana.

Polski Fiat 125p/3200 Macieja Stawowiaka.

Polski Fiat 125p/3200 Macieja Stawowiaka.

Marcin Biernacki – Promot i Ulli Melkus – SEG MT 77.

Nr.2. Marcin Biernacki – Promot, nr.81. Ulli Melkus – SEG MT 77.

Vaclav Lim – Avia.

Vaclav Lim – Avia.

Wolfgang Kuether (NRD) – SEG Żiguli i Stefan Jagielski – Easter.

Nr.86. Wolfgang Kuether (NRD) – SEG Żiguli, nr.6. Stefan Jagielski – Easter.

Kaltcho Hinov – MTX.

Kaltcho Hinov – MTX.

Wolfgang Günther – SEG Żiguli i Raul Sarap – Estonia 18M.

Nr.87. Wolfgang Günther – SEG Żiguli, nr.62. Raul Sarap – Estonia 18M.

Aleksander Oczkowski – Rak i Stefan Jagielski – Easter, Frieder Kramer – SEG Żiguli.

Nr.4. Aleksander Oczkowski – Rak, nr.6. Stefan Jagielski – Easter, nr.92. Frieder Kramer – SEG Żiguli.

Jerzy Zdunek i Mirosław Sajecki – Eastery.

Nr.16. Jerzy Zdunek, nr.27. Mirosław Sajecki – Eastery.

Marcin Biernacki – Promot.

Marcin Biernacki – Promot.

Hieronim Kochański.

Hieronim Kochański.

Polski Fiat 125p/3200 Macieja Stawowiaka.

Polski Fiat 125p/3200 Macieja Stawowiaka.

Andrzej Jaroszewicz – Polski Fiat 125p/1800.

Andrzej Jaroszewicz – Polski Fiat 125p/1800.

Toruń - 3 eliminacja WSMP 1977r

Przygotowania do startu.

Adam Smorawiński – Porsche Carrera RS.

Adam Smorawiński – Porsche Carrera RS.

Andrzej Jaroszewicz – Polski Fiat 125p/1800.

Andrzej Jaroszewicz – Polski Fiat 125p/1800.

Janusz Kiljańczyk – Renault 12 Gordini i Marian Bublewicz – Polski Fiat 125p/1600.

Nr.12. Janusz Kiljańczyk – Renault 12 Gordini, nr.9. Marian Bublewicz – Polski Fiat 125p/1600.

Ulli Melkus – Melkus RS 1000 i Andrzej Niewiadomski – BMW 2002 Tii.

Nr.14. Ulli Melkus – Melkus RS 1000, nr.02. Andrzej Niewiadomski – BMW 2002 Tii.

Maciej Stawowiak – Polski Fiat 125p/3200.

Maciej Stawowiak – Polski Fiat 125p/3200.

Janusz Kiljańczyk – Renault 12 Gordini i Ryszard Kopczyk – Porsche 911 Targa

Nr.12. Janusz Kiljańczyk – Renault 12 Gordini, nr.03. Ryszard Kopczyk – Porsche 911 Targa.

Polskie prototypy w czasie wyścigu.

Polskie prototypy w czasie wyścigu.

Michał Damm – Hillman Imp, Ulli Melkus – Melkus RS 1000, Wojciech Walentowicz – Fiat 128 Sport coupe i Edward Kinderman – Polski Fiat 125p/1600.

Nr.189. Michał Damm – Hillman Imp, nr.14. Ulli Melkus – Melkus RS 1000, nr.192. Wojciech Walentowicz – Fiat 128 Sport coupe, nr.17. Edward Kinderman – Polski Fiat 125p/1600.

Wiesław Gawron – Fiat 128 Sport 3 porte.

Wiesław Gawron – Fiat 128 Sport 3 porte.

Maciej Stawowiak – Polski Fiat 125p/3200.

Maciej Stawowiak – Polski Fiat 125p/3200.

Milan Gawrilowit – NSU TTS.

Milan Gawrilowit – NSU TTS.

Ryszard Kopczyk – Porsche 911 Targa i Wojciech Walentowicz – Fiat 128 Sport.

Nr.03. Ryszard Kopczyk – Porsche 911 Targa, nr.192. Wojciech Walentowicz – Fiat 128 Sport.

Andrzej Jaroszewicz – Polski Fiat 125p/1800.

Andrzej Jaroszewicz – Polski Fiat 125p/1800.

Wiesław Gawron – Fiat 128 Sport coupe 3 porte i Marian Bublewicz – Polski Fiat 125p/1600.

Nr.23. Wiesław Gawron – Fiat 128 Sport coupe 3 porte, nr.9. Marian Bublewicz – Polski Fiat 125p/1600.

Grüner Eberhard – Łada Spider.

Grüner Eberhard – Łada Spider.

Maciej Stawowiak – Polski Fiat 125p/3200.

Maciej Stawowiak – Polski Fiat 125p/3200.

Andrzej Niewiadomski – BMW 2002 Tii.

Andrzej Niewiadomski – BMW 2002 Tii.

Prototypy Polskiego Fiata 125p.

Prototypy Polskiego Fiata 125p.

Marian Bublewicz – Polski Fiat 125p/1600.

Marian Bublewicz – Polski Fiat 125p/1600.

Maciej Stawowiak – Polski Fiat 125p/3200.

Maciej Stawowiak – Polski Fiat 125p/3200.

Adam Polak – Polski Fiat 125p/1500.

Nr.98. Adam Polak – Polski Fiat 125p/1500.

Michał Damm – Hillman Imp.

Michał Damm – Hillman Imp.

Ulli Melkus – Melkus RS 1000.

Ulli Melkus – Melkus RS 1000.

Wojciech Walentowicz – Fiat 128 Sport.

Wojciech Walentowicz – Fiat 128 Sport.

Wojciech Walentowicz – Fiat 128 Sport.

Wojciech Walentowicz – Fiat 128 Sport.

Wojciech Walentowicz – Fiat 128 Sport.

Wojciech Walentowicz – Fiat 128 Sport.

Marian Bublewicz – Polski Fiat 125p/1600.

Marian Bublewicz – Polski Fiat 125p/1600.

Edward Kinderman – Polski Fiat 125p/1600.

Edward Kinderman – Polski Fiat 125p/1600.

Janusz Sobczyk.

Janusz Sobczyk.

Grzegorz Kamiński – Polski Fiat 126p.

Grzegorz Kamiński – Polski Fiat 126p.

Michał Damm – Hillman Imp.

Michał Damm – Hillman Imp.

Milan Žid, Oldrich Horsak, Oldrich Brunclik – Škody 130 RS i Walerij Wajszwila – Łada 1300.

Nr.21. Milan Žid, nr.29. Oldrich Horsak, nr.24. Oldrich Brunclik – Škody 130 RS, nr.65. Walerij Wajszwila – Łada 1300.

Dieter Ziemer – Wartburg 353, Bronislav Enge – Škoda 130 RS i Manfred Günther – Wartburg 353.

Nr.96. Dieter Ziemer – Wartburg 353, nr.33. Bronislav Enge – Škoda 130 RS, nr.85. Manfred Günther (NRD) – Wartburg 353.

Laszlo Szebenei – Waz Żiguli 2101.

Laszlo Szebenei – Waz Żiguli 2101.

Bozin Tancev, Pal Gaal – Wazy Żiguli 2101 i Dieter Ziemer – Wartburg 353.

Nr.47. Bozin Tancev, nr.51. Pal Gaal – Wazy Żiguli 2101, nr.96. Dieter Ziemer – Wartburg 353.

Vladimir Truszyn – Łada 1300.

Vladimir Truszyn – Łada 1300.

Manfred Günther – Wartburg 353.

Manfred Günther – Wartburg 353.

Wyniki.

Klasa 1.
1. Ksawery Frank – Polski Fiat 126p.
2. Włodzimierz Krukowski – Polski Fiat 126p.
3. Zdzisław Kałuża – Polski Fiat 126p.
4. Jerzy Kurczyński – Polski Fiat 126p.
5. Włodzimierz Pawluczuk – Polski Fiat 126p.
6. Jacek Glinicki – Polski Fiat 126p.
Klasa 3.
1. Adam Polak – Polski Fiat 125p/1500.
2. Antoni Banaszak – Polski Fiat 125p/1500.
3. Henryk Fabiański – Polski Fiat 125p/1500.
4. Andrzej Szulc – Polski Fiat 125p/1500.
5. Jerzy Franek – Polski Fiat 125p/1500.
6. Hieronim Kochański – Polski Fiat 125p/1500.
Klasa 4.
1. Helmut Assmann – Trabant 601.
2. Maciej Bogusławski – Autobianchi A 112 Abarth.
3. Andrzej Świniarski – Fiat 127.
4. Andrzej Mordzewski – Fiat Abarth 850.
5. Tomasz Jaskłowski – Fiat 127.
6. Lech Świątek – Polski Fiat 126p.
Klasa 5 i 7.
1. Adam Smorawiński – Porsche Carrera RS.
2. Janusz Kiljańczyk – Renault 12 Gordini.
3. Marian Bublewicz – Polski Fiat 125p/1600.
4. Wiesław Gawron – Fiat 128 Sport coupe 3 porte.
5. Andrzej Niewiadomski – BMW 2002 Ti.
6. Ryszard Kopczyk – Porsche 911 Targa.
Klasa 6.
1. Andrzej Jaroszewicz – Polski Fiat 125p/1800.
2. Maciej Stawowiak – Polski Fiat 125p/3200.
3. Ksawery Frank – Polski Fiat 125p/1800.
4. Marian Bublewicz – Polski Fiat 125p/1600.
5. Edward Kinderman – Polski Fiat 125p/1600.
6. Jacek Jurzak – Polski Fiat 125p/1500.
Wszechklasy.
1. Janusz Kiljańczyk – Renault 12 Gordini.
2. Marian Bublewicz – Polski Fiat 125o/1600.
3. Maciej Stawowiak – Polski Fiat 125p/3200.
4. Ksawery Frank – Polski Fiat 125p/1800.
5. Michał Damm – Hillman Imp.
6. Andrzej Niewiadomski – BMW 2002 Tii.
Klasa 8.
1. Marcin Biernacki – Promot.
2. Otto Bartkowiak – Promot.
3. Aleksander Oczkowski – Rak.

Copyright © 2012-2018 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl