Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Wyścigi » 1976 » Wyścigowe Mistrzostwa Polski » Podsumowanie sezonu.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

RSMP.pl

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

Podsumowanie sezonu.

Podział samochodów na grupy według regulaminów FIA:
- Grupa I - Seryjne samochody turystyczne. Produkowane w ilości co najmniej 5000 egzemplarzy w ciągu 12 miesięcy. Prawie całkowity zakaz przeróbek mających na celu poprawienie osiągów samochodu. Jeśli pojemność silnika przekraczała 1000 cm3, samochód tej grupy musiał mieć co najmniej 4 miejsca.
- Grupa II - Specjalne samochody turystyczne. Wyprodukowane musiały być w ilości co najmniej 2500 egzemplarzy w ciągu 12 miesięcy. Dozwolony duży zakres przeróbek poprawiających osiągi pojazdu. Ciężar minimalny pojazdu został ograniczony dla poszczególnych klas.
- Grupa III - Seryjne samochody GT. Pojazdy co najmniej dwumiejscowe, produkowane w ilości co najmniej 1000 sztuk w ciągu 12 miesięcy. Ograniczenia przerobek i modyfikacji takie same jak w grupie I.
- Grupa IV - Specjalne samochody GT. Warunkiem homologacji było wyprodukowanie co najmniej 400 egzemplarzy w ciągu 24 miesięcy. Dozwolone przeróbki takie jak w grupie II. Ciężar minimalny pojazdu został ograniczony dla poszczególnych klas.
- Grupa V - Samochody typu "silhouette". Samochody wywodzące się z pojazdów grup I - IV, jednak zakres dozwolonych modyfikacji był tu znacznie większy.
- Grupa VI - Dwumiejscowe prototypy sportowe.
- Grupa VII - Samochody wyścigowe formuły międzynarodowych (formuła 1, 2 i 3)
- Grupa VIII - Samochody wyścigowe formuły wolnej i formuł narodowych (w WSMP Formuła Easter).
Samochody startujące w WSMP były podzielone na klasy:
- Klasa 1 - klasa markowa Polski Fiat 126p
- Klasa 2 - klasa markowa Polski Fiat 125p 1300
- Klasa 3 - klasa markowa Polski Fiat 125p 1500
- Klasa 4 - samochody grupy II do 1100 cm3
- Klasa 5 - samochody grupy II do 1600 cm3
- Klasa 6 - prototypy produkcji krajowej
- Klasa 7 - samochody grupy II powyżej 1600 cm3
- Klasa 8 - Formuła Easter - samochody wyścigowe napędzane silnikami z samochodów produkowanych w krajach socjalistycznych do 1300 cm3 z przeróbkami
Wszechklasy - wyścigi handicapowe samochodów klas 1 - 7.
System punktacji w WSMP:
Za kolejne miejsca we wszystkich klasach przyznawano: 50-46-43-41-40-39-38 punktów itd.

Wyścigowe Mistrzostwa Polski-podsumowanie - 1976r

Wyniki – 1976r.

Klasa 1 (Polski Fiat 126p)
1. Ksawery Frank (AP Warszawa) – 139pkt.
2. Lech Świątek (AP.Bydgoszcz) – 126pkt.
3. Wiesław Cygan (FSM-OBR) – 124pkt.
4. Ryszard Kopczyk (AP.Wielkopolski) – 113pkt.
5. Wojciech Jaruga (AP.Wielkopolski) – 112pkt.
6. Wiesław Koc (AP.Łódź) – 107 pkt.
7. Stanisław Bobowski (AP.Wielkopolski) – 96pkt.
8. Jerzy Landsberg (FSM-OBR) – 84pkt.
9. Włodzimierz Krukowski (AP.Kielce) – 80pkt.
10.Marek Sikora (AP.Kielce) – 79pkt.
11.Zdzisław Kałuża (AP.Kielce) – 76pkt.
12.Jarosław Frankowicz (AP.Morski) – 73pkt.
13.Wacław Wieczorek (AP.Wielkopolski) – 46pkt.
14.Jerzy Kurczyński (AP.Kielce) – 43pkt.
15.Jerzy Żelewski (AP.Wielkopolski) – 38pkt.
16.Tomasz Kurland (AP.Koszalin) – 37pkt.
17.Alicja Majewska (AP.Szczecin) i Mirosław Miechowski (AP.Morski) – 33pkt.
18.Tomasz Budasz (AP.Wielkopolski) – 32pkt.
19.Jerzy Mazur (AP.Dolnośląski) – 31pkt.
Klasa 3 (Polski Fiat 125p/1500)
1. Ryszard Grychtoł (AP. Śląski) – 150pkt.
2. Ryszard Kopczyk (AP.Wielkopolski) – 116pkt.
3. Andrzej Szulc (AP.Morski) – 114pkt.
4. Andrzej Radecki (OKS Stomil Olsztyn) – 113pkt.
5. Tadeusz Kudłaty (AP.Dolnośląski) – 92pkt.
6. Krzysztof Różewski (AP.Wielkopolski) – 87pkt.
7. Robert Mucha (OBR-FSO Warszawa) – 86pkt.
8. Włodzimierz Markowski (OKS Stomil Olsztyn) – 78pkt.
9. Jacek Iwanowski (AP.Warszawa) – 73pkt.
10.Henryk Fabiański (AP.Wielkopolski) – 73pkt.
11.Adam Masłowiec (AP.Śląski) – 73pkt.
12.Julian Kodrębski (AP.Śląski) – 71pkt.
13.Henryk Mączyński (AP.Wielkopolski) – 70 pkt.
14.Wojciech Nosel (AP.Świętokrzyski) – 69pkt.
15.Zbigniew Figas (AP.Wielkopolski) – 39pkt.
16.Stefan Znamirowski (AP.Śląski) – 38pkt.
17.Andrzej Młodyszewski (AP.Szczecin), Jerzy Banach (AP.Kielce) i Bogdan Serowik (AP.Opole) – 34pkt.
18.Witold Nalewaj (AP.Szczecin), Lech Krajewski (AP.Toruń) – 33pkt.
19.Hieronim Kochański i Adam Polak (AP.Warszawa) – 31pkt.
Klasa 4 (do 1100cm³)
1. Andrzej Mielcarek – Fiat 127 (AP.Wielkopolski) – 143pkt.
2. Marek Wójcikiewicz – Fiat 127 (AP.Kielce) – 136pkt.
3. Andrzej Świniarski – Fiat 127 (AP.Wielkopolski) – 131pkt.
4. Henryk Rynkowski – Fiat 127 (AP.Warszawa) – 115pkt.
5. Edward Jaroszyński – Fiat 127 (AP.Toruń) – 86pkt.
6. Włodzimierz Książek – Fiat 127 (AP.Kielce) – 80pkt.
7. Andrzej Mordzewski – Fiat Abarth 850 (OKS Stomil Olsztyn) – 78pkt.
8. Marek Oryński – Syrena 105 (AP.Kraków) – 77pkt.
9. Lech Wojciechowski – Austin Mini Cooper (AP.Morski) – 74pkt.
10.Adam Osiecki – Syrena 105 (AP.Kielce) – 73pkt.
11.Andrzej Klejna – Fiat 127 (AP.Wielkopolski) – 40pkt.
12.Zenon Chęciński (AP.Wielkopolski) – 39pkt.
13.Zdzisław Romański – Syrena 105 (AP.Zielona Góra) – 35pkt.
Klasa 5 (do 1600cm³)
1. Andrzej Kaczmarek – Zastawa 1100 (AP.Wielkopolski) – 117pkt.
2. Lech Jaworowicz – Fiat 128 Sport 3 porte (AP.Warszawa) – 100pkt.
3. Janusz Kiljańczyk – Renault 12 Gordini (OKS Stomil Olsztyn) – 92pkt.
4. Włodzimierz Markowski – Polski Fiat 125p (OKS Stomil Olsztyn) – 82pkt.
5. Stanisław Tubis – Polski Fiat 125p (AP.Warmińsko-Mazurski) – 80pkt.
6. Andrzej Wojciechowski – Fiat 128 Sport 3 porte (AP.Dolnośląski) – 50pkt.
7. Janusz Dąbrowski – Fiat 128 Sport SL (AP.Śląski) – 46pkt.
8. Edward Kinderman (AP.Śląski) i Zbigniew Bębnista (AP.Świętokrzyski) – Polski Fiat 125p  - 43pkt.
9. Wiesław Gawron – Fiat 128 Sport 3 porte (AP.Warszawa) – 41pkt.
10.Jerzy Landsberg (OKS Stomil) – Renault 5 TS i Jacek Jurzak (AP.Śląski) – 40pkt.
11.Hieronim Kochański – Polski Fiat 125p (AP.Warszawa) i Ryszard Luciński – BMW 1600 (AP.Świętokrzyski) – 39pkt.
12.Krzysztof Urbański – Polski Fiat 125p (AP.Śląski) – 38pkt.
13.Wacław Podolski – Renault 12 TL (AP.Kielce) – 37pkt.
Klasa 6 (Fiat Prototypy)
1. Ksawery Frank – Polski Fiat 125p/Akropolis (AP.Warszawa) – 100pkt.
2. Józef Ważny – Polski Fiat 125p/Monte Carlo (OKS Stomil) – 92pkt.
3. Zbigniew Bębnista (AP.Świętokrzyski) i Andrzej Radecki (OKS Stomil) – Polskie Fiaty 125p – 43pkt.
Klasa 7 (pow.1600cm³)
1. Adam Smorawiński – Porsche Carrera RS (AP.Wielkopolski) – 150pkt.
2. Andrzej Niewiadomski – BMW 2002 Ti (AP.Warszawa) – 125pkt.
3. Janusz Kiljańczyk – Renault 12 Gordini (OKS Stomil Olsztyn) – 92pkt.
4. Ksawery Frank – Polski Fiat 125p/Akropolis (AP.Warszawa) – 86pkt.
5. Jerzy Landsberg – Renault 5 TS (OKS Stomil Olsztyn) – 81pkt.
6. Andrzej Wojciechowski – Fiat 128 Sport 3 porte (AP.Dolnośląski) – 46pkt.
7. Mario Graziani – Alfa Romeo 2000 GTV (AP.Morski) i Zbigniew Zapędowski – BMW 2002 Ti (AP.Łódź) – 40pkt.
8. Józef Ważny – Polski Fiat 125p/1600 (OKS Stomil Olsztyn), Piotr Lenartowicz – BMW 2002 Ti (AP.Kraków) i Andrzej Barański – Polski Fiat 125p Turbo (AP.Kraków) – 39pkt.
9. Janusz Książkiewicz – Polski Fiat 125p/1600 (OKS Stomil) – 38pkt.
Klasa 8 (Formuła C9).
1. Józef Kiełbania – Rak Promot (AP.Świętokrzyski) – 142pkt.
2. Stefan Jagielski – Rak 66, Promot (AP.Warszawa) – 123pkt.
3. Ryszard Kopczyk – Easter (AP.Wielkopolski) – 121pkt.
4. Witold Wróbel – Promot (AP.Świętokrzyski) – 116pkt.
5. Maciej Bogusławski – Promot (AP.Warszawa) – 113pkt.
6. Stefan Duda – Rak (AP.Warszawa) – 100pkt.
7. Aleksander Oczkowski – Promot (AP.Śląski) – 96pkt.
8. Otto Bartkowiak – Promot (AP.Śląski) – 88pkt.
9. Lech Jaworowicz – Promot (AP.Warszawa) – 76pkt.
10.Jacek Szmidt – Easter (AP.Toruń) – 74pkt.
11.Zdzisław Łagan (AP.Świętokrzyski) – 70pkt.
12.Marcin Biernacki – Promot (AP.Warszawa) – 43pkt.
13.Antoni Banaszak – Easter (AP.Wielkopolski) – 40 pkt.
14.Jerzy Zdunek – Easter (AP.Kielce) – 38pkt.
15.Wiesław Mikołajczyk – Promot (AP.Śląski), i Janusz Zdrojewski (AP.Warszawa) – 36pkt.
16.Józef Gutmacher – Easter (AP.Szczecin) – 35pkt.
17.Jerzy Sobczyk – Rak (AP.Śląski) – 34pkt.
18.Andrzej Ptak – Easter (AP.Szczecin) – 32pkt.
Wszechklasy.
1. Adam Smorawiński – Porsche Carrera RS.  150pkt.
2. Ryszard Grychtoł – Polski Fiat 125p/1500.  131pkt.
3. Andrzej Niewiadomski – BMW 2002 Ti.  117pkt.
4. Andrzej Świniarski – Fiat 127.  112pkt.
5. Jerzy Landsberg – Renault 5 TS.  83pkt.
6. Tadeusz Kudłaty – Polski Fiat 125p/1500.  80pkt.
7. Włodzimierz Markowski – Polski Fiat 125p/1500.  75pkt.
8. Lech Jaworowicz – Fiat 128 Sport 3 porte.  46pkt.
9. Janusz Kiljańczyk – Renault 12 Gordini.  43pkt.
10.Ksawery Frank – Polski Fiat 125p/Akropolis.  41pkt.
11.Janusz Dąbrowski – Fiat 128 Sport SL.  40pkt.
12.Adam Masłowiec – Polski Fiat 125p/1500.  39pkt.
13.Henryk Fabiański – Polski Fiat 125p/1500.  38pkt.
14.Julian Kodrębski – Polski Fiat 125p i Jacek Jurzak.  37pkt.
15.Stefan Znamirowski i Zbigniew Bębnista – Polskie Fiaty 125p.  36pkt.
16.Józef Ważny – Polski Fiat 125p/1600 i Piotr Lenartowicz – BMW 2002 Ti.  35pkt.
17.Zbigniew Figas – Polski Fiat 125p/1500.  34pkt.
18.Andrzej Radecki – Polski Fiat 125p/1500.  33pkt.
19.Kazimierz Brzozowski – Polski Fiat 125p/1500.  32pkt.
20.Marian Bublewicz – Polski Fiat 125p/1300.  31pkt.

Copyright © 2012-2016 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl