Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Wyścigi » 1976 » Wyścigowe Mistrzostwa Polski » Toruń. 3 eliminacja. 4-5.09.1976r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

RSMP.pl

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

Toruń. 3 eliminacja. 4-5.09.1976r.

Zdzisław Kałuża, Jarosław Frankowicz – Polskie Fiaty 126p.

Nr.133. Zdzisław Kałuża, nr.128. Jarosław Frankowicz – Polskie Fiaty 126p.

Jerzy Landsberg – Polski Fiat 126p.

Jerzy Landsberg – Polski Fiat 126p.

Wyścigi w Toruniu - 1976r

Oldrich Brunclik, Milan Źid – Škody 130 RS.

Nr.29. Oldrich Brunclik, nr.21. Milan Źid – Škody 130 RS.

Maciej Bogusławski – Promot.

Maciej Bogusławski – Promot.

Wyścig w Toruniu - 1976r

Karel Jilek – MTX 1-03.

Nr.21. Karel Jilek – MTX 1-03.

Włodzimierz Groblewski, Krzysztof Różewski, Robert Mucha, Henryk Fabiański – Polskie Fiaty 125p/1500.

Nr.91. Włodzimierz Groblewski, nr.111. Krzysztof Różewski, nr.86. Robert Mucha, nr.77. Henryk Fabiański – Polskie Fiaty 125p/1500.

Jerzy Banach, Andrzej Radecki – Polskie Fiaty 125p/1500.

Nr.116. Jerzy Banach, nr.112. Andrzej Radecki – Polskie Fiaty 125p/1500.

Krzysztof Różewski, Hieronim Kochański – Polskie Fiaty 125p/1500, Jerzy Landsberg – Renault 5 TS.

Nr.111. Krzysztof Różewski, nr.90. Hieronim Kochański – Polskie Fiaty 125p/1500, nr.35. Jerzy Landsberg – Renault 5 TS.

Janusz Kiljańczyk – Renault 12 Gordini.

Nr.44. Janusz Kiljańczyk – Renault 12 Gordini.

Maciej Bogusławski – Prototyp BG.

Maciej Bogusławski – Prototyp BG.

Ksawery Frank – Polski Fiat 125p/Akropolis.

Ksawery Frank – Polski Fiat 125p/Akropolis.

Maciej Bogusławski – Prototyp BG.

Maciej Bogusławski – Prototyp BG.

Adam Smorawiński – Porsche Carrera RS.

Adam Smorawiński – Porsche Carrera RS.

Maciej Bogusławski – Prototyp BG.

Maciej Bogusławski – Prototyp BG.

Bogdan Serowik – Polski Fiat 125p/1500, Ksawery Frank – Polski Fiat 125p/Akropolis, Henryk Fabiański – Polski Fiat 125p/1500.

Nr.119. Bogdan Serowik – Polski Fiat 125p/1500, nr.15. Ksawery Frank – Polski Fiat 125p/Akropolis, nr.77. Henryk Fabiański – Polski Fiat 125p/1500.

Wyścigi w Toruniu - 1976r

(Motor / 1976)

Wyścigi w Toruniu - 1976r

Wyścigi w Toruniu - 1976r

(Wielkie ściganie 1996)

Wyniki.

Klasa 1 (Polski Fiat 126p)
1. Jerzy Landsberg (OKS Stomil Olsztyn)
2. Ksawery Frank (AP. Warszawa)
3. Jerzy Kurczyński (AP.Kielce)
4. Wiesław Cygan (AP.Śląski)
5. Włodzimierz Krukowski (AP.Kielce)
6. Jarosław Frankowicz (AP.Morski)
7. Wojciech Jaruga (AP.Wielkopolski)
8. Lech Świątek (AP.Bydgoszcz)
9. Ryszard Kopczyk (AP.Wielkopolski)
10.Wiesław Koc (AP.Łódź)
11.Stanisław Bobowski (AP.Wielkopolski)
Klasa 3 (Polski Fiat 125p/1500)
1. Ryszard Grychtoł (AP.Śląski)
2. Tadeusz Kudłaty (AP.Dolnośląski)
3. Robert Mucha (OBR FSO Warszawa)
4. Krzysztof Różewski (AP.Wielkopolski)
5. Andrzej Radecki (OKS Stomil Olsztyn)
6. Andrzej Szulc (AP.Morski)
7. Ryszard Kopczyk (AP.Wielkopolski)
8. Włodzimierz Markowski (OKS Stomil Olsztyn)
9. Adam Masłowiec (AP.Śląski)
10.Julian Kodrębski (AP.Śląski)
11.Bogdan Serowik (AP.Opole)
12.Lech Krajewski (AP.Toruń)
13.Henryk Fabiański (AP.Wielkopolski)
14.Adam Polak (AP.Warszawa)
Klasa 4 (do 1100cm³)
1. Andrzej Mielcarek (AP.Wielkopolski) – Fiat 127.
2. Andrzej Świniarski (AP.Wielkopolski) – Fiat 127.
3. Marek Wójcikiewicz (AP.Kielce) – Fiat 127.
4. Andrzej Mordzewski (OKS Stomil Olsztyn) – Fiat Abarth 850.
5. Edward Jaroszyński (AP.Toruń) – Fiat 127.
6. Włodzimierz Książek (AP.Kielce) – Fiat 127.
7. Lech Wojciechowski (AP.Morski) – Austin Mini Cooper.
8. Marek Oryński (AP.Kraków) – Syrena 105.
9. Henryk Rynkowski (AP.Warszawa) – Fiat 127.
10.Adam Osiecki (AP.Kielce) – Syrena 105.
Klasa 5 (do 1600cm³)
1. Lech Jaworowicz (AP.Warszawa) – Fiat 128 Sport 3 porte.
2. Janusz Kiljańczyk (OKS Stomil Olsztyn) – Renault 12 Gordini.
3. Edward Kinderman (AP.Śląski) – Polski Fiat 125p.
4. Włodzimierz Markowski (OKS Stomil Olsztyn) – Polski Fiat 125p.
5. Jacek Jurzak (AP.Śląski) -  ?
6. Hieronim Kochański (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p.
7. Andrzej Kaczmarek (AP.Wielkopolski) – Zastawa 1100.
8. Wacław Podolski (AP.Kielce) – Renault 12 TL.
Klasa 6 (prototypy Fiat)
1. Ksawery Frank (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/Akropolis.
2. Józef Ważny (OKS Stomil Olsztyn) – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.
3. Andrzej Radecki (OKS Stomil Olsztyn) – Polski Fiat 125p.
Klasa 7 (pow.1600cm³)
1. Adam Smorawiński (AP.Wielkopolski) – Porsche Carrera RS.
2. Janusz Kiljańczyk (OKS Stomil Olsztyn) – Renault 12 Gordini.
3. Ksawery Frank (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/Akropolis.
4. Andrzej Niewiadomski (AP.Warszawa) – BMW 2002 Ti.
5. Jerzy Landsberg (OKS Stomil Olsztyn) – Renault 5 TS.
6. Andrzej Barański (AP.Kraków) – Polski Fiat 125p Turbo.
Klasa 8 (Formuła C9)
1. Józef Kiełbania (AP.Świętokrzyski) – Promot.
2. Aleksander Oczkowski (AP.Śląski) – Promot.
3. Stefan Jagielski (AP.Warszawa) – Promot.
4. Ryszard Kopczyk (AP.Wielkopolski) – Easter.
5. Witold Wróbel (AP.Świętokrzyski) – Promot.
6. Maciej Bogusławski (AP.Warszawa) – Promot.
7. Jacek Szmidt (AP.Toruń) – Easter.
8. Zdzisław Łagan (AP.Świętokrzyski) - ?
9. Janusz Zdrojewski (AP.Warszawa) - ?
10.Lech Jaworowicz (AP.Warszawa) – Promot.
11.Stefan Duda (AP.Warszawa) – Rak.
Wszechklasy.
1. Adam Smorawiński – Porsche Carrera RS.
2. Ryszard Grychtoł – Polski Fiat 125p/1500.
3. Tadeusz Kudłaty – Polski Fiat 125p/1500.
4. Włodzimierz Markowski – Polski Fiat 125p/1500.
5. Andrzej Niewiadomski – BMW 2002 Ti.
6. Adam Masłowiec – Polski Fiat 125p/1500.
7. Andrzej Świniarski – Fiat 127.
8. Jacek Jurzak -

Copyright © 2012-2016 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl