Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Wyścigi » 1976 » Wyścigowe Mistrzostwa Polski » Poznań Ławica. 2 eliminacja. 27.06.1976r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

RSMP.pl

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

Poznań Ławica. 2 eliminacja. 27.06.1976r.

Tor Poznań-Ławica - 1976r

Tor Poznań-Ławica - 1976r

Tor Poznań-Ławica - 1976r

Tor Poznań-Ławica - 1976r

Tor Poznań-Ławica - 1976r

Tor Poznań-Ławica - 1976r

Tor Poznań-Ławica - 1976r

Tor Poznań-Ławica - 1976r

Tor Poznań-Ławica - 1976r

Tor Poznań-Ławica - 1976r

Tor Poznań-Ławica - 1976r

Tor Poznań-Ławica - 1976r

Tor Poznań-Ławica - 1976r

Tor Poznań-Ławica - 1976r

Tor Poznań-Ławica - 1976r

Tor Poznań-Ławica - 1976r

Tor Poznań-Ławica - 1976r

Tor Poznań-Ławica - 1976r

Tor Poznań-Ławica - 1976r

Tor Poznań-Ławica - 1976r

Tor Poznań-Ławica - 1976r

Tor Poznań-Ławica - 1976r

Tor Poznań-Ławica - 1976r

Tor Poznań-Ławica - 1976r

Tor Poznań-Ławica - 1976r

Tor Poznań-Ławica - 1976r

Tor Poznań-Ławica - 1976r

Tor Poznań-Ławica - 1976r

Tor Poznań-Ławica - 1976r.

Tor Poznań-Ławica - 1976r

Tor Poznań-Ławica - 1976r

Lista startowa.

Klasa 1 (markowa 126).
Nr.120. Lech Świątek (AP.Bydgoszcz).
Nr.122. Wiesław Koc (AP.Łódź).
Nr.124. Ksawery Frank (AP.Warszawa).
Nr.126. Wojciech Jaruga (AP.Wielkopolski).
Nr.127. Wacław Wieczorek (AP.Wielkopolski).
Nr.128. Jarosław Frankowski (AP.Morski).
Nr.129. Mirosław Miechowski (AP.Morski).
Nr.130. Stanisław Bobowski (AP.Wielkopolski).
Nr.133. Zdzisław Kałuża (AP.Kielce).
Nr.134. Marek Sikora (AP.Kielce).
Nr.136. Ryszard Kopczyk (AP.Wielkopolski).
Nr.137. Alicja Majewska (AP.Szczecin).
Nr.138. Jerzy Karasiński (AP.Toruń).
Nr.139. Andrzej Ignacy (AP.Śląski).
Nr.140. Tomasz Budasz (KM Winogrady).
Nr.141. Jerzy Żelewski (AP.Wielkopolski).
Nr.142. Włodzimierz Krukowski (AP.Kielce).
Nr.143. Jerzy Mazur (AP.Dolnośląski).
Klasa 3 (markowa 125p/1500).
Nr.71. Wojciech Nosel (AP.Radom).
Nr.72. Andrzej Szulc (AP.Morski).
Nr.73. Andrzej Smorawiński (AP.Wielkopolski).
Nr.74. Tadeusz Kudłaty (AP.Dolnośląski).
Nr.76. Henryk Mączyński (AP.Wielkopolski).
Nr.77. Henryk Fabiański (AP.Wielkopolski).
Nr.78. Witold Nalewaj (AP.Szczecin).
Nr.79. Julian Kodrębski (AP.Śląski).
Nr.80. Jacek Iwanowski (AP.Warszawa).
Nr.81. Ryszard Grychtoł (AP.Śląski).
Nr.83. Ryszard Kopczyk (AP.Wielkopolski).
Nr.85. Kazimierz Brzezowski (AP.Morski)
Nr.86. Robert Mucha (OBR-FSO).
Nr.90. Hieronim Kochański (AP.Warszawa).
Nr.91. Włodzimierz Groblewski (OKS Olsztyn).
Nr.92. Zbigniew Figas (AP.Wielkopolski).
Nr.110. Stefan Znamirowski (AP.Śląski).
Nr.111. Krzysztof Różewski (AP.Wielkopolski).
Nr.112. Andrzej Radecki (OKS Olsztyn).
Nr.115. Włodzimierz Markowski (OKS Olsztyn).
Nr.116. Jerzy Banach (AP.Kielce).
Nr.117. Marian Mikołajczak (AP.Zielona Góra).
Nr.118. Adam Masłowiec (AP.Śląski).
Nr.119. Bogdan Serowik (AP.Opole).
Klasa 4 (do 1100cm³).
Nr.50. Adam Osiecki – Syrena 105 (AP.Kielce).
Nr.51. Marek Oryński – Syrena 105 (AP.Kraków).
Nr.53. Andrzej Świniarski – Fiat 127 (AP.Wielkopolski).
Nr.54. Henryk Rynkowski – Fiat 127 (AP.Warszawa).
Nr.55. Marek Wójcikiewicz – Fiat 127 (AP.Kielce).
Nr.56. Andrzej Mielcarek – Fiat 127 (AP.Wielkpolski)
Nr.57. Edward Jaroszyński – Fiat 127 (AP.Toruń).
Nr.58. Włodzimierz Książek – Fiat 127 (AP.Kielce).
Nr.59. Andrzej Mordzewski – Fiat Abarth 850 (OKS Olsztyn).
Nr.60. Lech Wojciechowski – Austin Mini Cooper (AP.Wielkopolski).
Nr.61. Andrzej Klejna – Fiat 127 (AP.Wielkopolski).
Nr.63. Zdzisław Romański – Syrena 105 (AP.Zielona Góra).
Nr.148.  ?  - Trabant 601 (NRD).
Nr.150. Helmut Assmann – Trabant Assmann 601 (MSC Gotha).
Nr.151. Albrecht Siegman – Trabant 601 (MSC Gotha).
Nr.152. Klein Hartmut – Trabant 601 (MSC Gotha).
Nr.153. Andrea Jengen – Trabant 601 (MSC Gotha).
Nr.154. Hans Dieter Kessler – Trabant 601 (MSC Gotha).
Nr.155. Brand Reiner – Trabant 601 (MSC Gotha).
Nr.156. Günter Krautwurst – Trabant 601 (MSC Gotha).
Nr.157. Klassen Klaustreder – Trabant 601 (MSC Gotha).
Nr.158. Wolfgang Woehner – Trabant 601 (MSC Gotha).
Klasa 5 (do 1600cm³).
Nr.30. Stanisław Tubis – Polski Fiat 125p/1500 (OKS Olsztyn).
Nr.32. Andrzej Kaczmarek – Zastava 1100p (AP.Wielkopolski).
Nr.33. Wacław Podolski – Renault 12 TL (AP.Kielce).

Nr.34. Janusz Dąbrowski – Fiat 128 Sport SL (AP.Śląski).
Nr.35. Jerzy Landsberg – Renault 5 (OKS Olsztyn).
Nr.38. Lech Jaworowicz – Fiat 128 Sport 3 porte (AP.Warszawa).
Nr.40. Andrzej Wojciechowski – Fiat 128 Sport 3 porte (AP.Dolnośląski).
Nr.42. Ryszard Bilewicz – Škoda S 120 (AP.Dolnośląski).
Nr.43. Zbigniew Bębnista – Polski Fiat 125p/1500 (AP.Radom).
Nr.44. Janusz Kiljańczyk – Renault 12 Gordini (OKS Olsztyn).
Nr.47. Ryszard Luciński – BMW 1600 Ti (AP.Radom).
Nr.48. Krzysztof Urbański – Polski Fiat 125p/1500 (AP.Śląski)
Nr.160. Hany Kindel – Waz Żiguli 1300 (MSC Berlin).
Nr.161. Hans Peter Voigt – Wartburg 353 (MSC Cottbus).
Nr.164. Ewald Pauli – BMW 1600 Ti (D).
Klasa 6 (prototypy Fiat).
Nr.15. Ksawery Frank – Polski Fiat 125p/Akropolis (AP.Warszawa).
Nr.20. Józef Ważny – Polski Fiat 125p/Monte Carlo (OKS Olsztyn).
Nr.40. Andrzej Wojciechowski – Fiat 128 Sport 3 porte (AP.Dolnośląski).
Nr.74. Tadeusz Kudłaty – Polski Fiat 125p/1500 (AP.Dolnośląski).
Klasa 7 (pow.1600cm³).
Nr.01. Adam Smorawiński – Porsche Carrera RS (AP.Wielkopolski).
Nr.
3. Andrzej Niewiadomski – BMW 2002 Ti (AP.Warszawa).
Nr.5. Zbigniew Zapędowski – BMW 2002 Ti (AP.Łódź).
Nr.6. Piotr Lenartowicz – BMW 2002 Ti (AP.Kraków).
Nr.40. Andrzej Wojciechowski – Fiat 128 Sport 3 porte (AP.Dolnośląski).
Klasa 8 (formuła C-9).
Nr.1. Stefan Duda – Rak (AP.Warszawa).
Nr.2. Marcin Biernacki – Promot (AP.Warszawa).
Nr.3. Krystian Przybyła – Rak (AP.Śląski).
Nr.4. Aleksander Oczkowski – Promot (AP.Śląski).
Nr.5. Józef Kiełbania – Promot (AP.Radom).
Nr.6. Stefan Jagielski – Promot (AP.Warszawa).
Nr.7. Lech Jaworowicz – Promot (AP.Warszawa).
Nr.8. Henryk Gwóźdź – Rak (AP.Radom).
Nr.9. Witold Wróbel – Promot (AP.Radom).
Nr.10. Otto Bartkowiak – Polonia (AP.Śląski).
Nr.11. Wiesław Mikołajczyk – Promot (AP.Śląski).
Nr.14. Maciej Bogusławski – Promot (AP.Warszawa).
Nr.15. Jacek Szmidt – Easter (AP.Toruń).
Nr.16. Jerzy Zdunek – Easter (AP.Kielce).
Nr.17. Józef Gutmacher - Easter (AP.Szczecin).
Nr.18. Jerzy Sobczyk – Rak (AP.Śląski).
Nr.19. Antoni Banaszak – Easter (AP.Wielkopolski).
Nr.20. Ryszard Kopczyk – Easter (AP.Wielkopolski).
Nr.21. Andrzej Wojciechowski – Easter (AP.Śląski).
Nr.22. Andrzej Ptak – Easter (AP.Szczecin).
Nr.23. Manfred Kuhn – Easter Żiguli (MSC Berlin).
Nr.24. Helmut Hoffman – Easter Żiguli (MSC Berlin).

Fiat 126 Abarth Marka Sikory.

Fiat 126 Abarth Marka Sikory.

Renault 5 Jerzego Landsberga.

Renault 5 Jerzego Landsberga.

BMW 1600 Ti Ryszarda Lucińskiego.

BMW 1600 Ti Ryszarda Lucińskiego.

Klein Hartmut, Helmut Assmann – Trabanty 601.

Nr.152. Klein Hartmut, nr.150. Helmut Assmann – Trabanty 601.

Andrzej Niewiadomski – BMW 2002 Ti, Ewald Pauli – BMW 1600 Ti.

Nr.3. Andrzej Niewiadomski – BMW 2002 Ti, nr.164. Ewald Pauli – BMW 1600 Ti.

Jerzy Landsberg – Renault 5.

Jerzy Landsberg – Renault 5.

Andrzej Kaczmarek – Zastava 1100p.

Andrzej Kaczmarek – Zastava 1100p.

Porsche Carrera RS Adama Smorawińskiego.

Porsche Carrera RS Adama Smorawińskiego.

Polski Fiat 126p Lecha Świątka, Polski Fiat 125p Adama Masłowca.

Nr.120. Polski Fiat 126p Lecha Świątka, nr.118. Polski Fiat 125p Adama Masłowca.

BMW 2002 Ti Piotra Lenartowicza.

BMW 2002 Ti Piotra Lenartowicza.

Waz Żiguli 1300 Hany Kindela.

Waz Żiguli 1300 Hany Kindela.

Fiat 127 Edwarda Jaroszyńskiego.

Fiat 127 Edwarda Jaroszyńskiego.

Renault 5 Andrzeja Mordzewskiego, Polski Fiat 125p Andrzeja Radeckiego.

Renault 5 Andrzeja Mordzewskiego, nr.112. Polski Fiat 125p Andrzeja Radeckiego.

Andrzej Wojciechowski – Fiat 128 Sport 3 porte, Jerzy Landsberg – Renault 5.

Nr.40. Andrzej Wojciechowski – Fiat 128 Sport 3 porte, nr.35. Jerzy Landsberg – Renault 5.

Andrzej Kaczmarek – Zastawa 1100.

Andrzej Kaczmarek – Zastawa 1100.

Lech Jaworowicz – Fiat 128 Sport 3 porte.

Lech Jaworowicz – Fiat 128 Sport 3 porte.

Janusz Dąbrowski – Fiat 128 Sport SL.

Janusz Dąbrowski – Fiat 128 Sport SL.

Stanisław Tubis – Polski Fiat 125p/1500.

Stanisław Tubis – Polski Fiat 125p/1500.

Janusz Kiljańczyk – Renault 12 Gordini.

Janusz Kiljańczyk – Renault 12 Gordini.

Andrzej Kaczmarek – Zastawa 1100.

Andrzej Kaczmarek – Zastawa 1100.

Zbigniew Zapędowski – BMW 2002 Ti, Zbigniew Figas – Polski Fiat 125p/1500.

Nr.5. Zbigniew Zapędowski – BMW 2002 Ti, nr.92. Zbigniew Figas – Polski Fiat 125p/1500.

Piotr Lenartowicz – BMW 2002 Ti, Jerzy Landsberg – Renault 5, Ryszard Grychtoł, Włodzimierz Markowski – Polskie Fiaty 125p/1500.

Nr.6. Piotr Lenartowicz – BMW 2002 Ti, nr.35. Jerzy Landsberg – Renault 5, nr.81. Ryszard Grychtoł, nr.115. Włodzimierz Markowski – Polskie Fiaty 125p/1500.

Adam Smorawiński – Porsche Carrera RS.

Adam Smorawiński – Porsche Carrera RS.

Ryszard Grychtoł – Polski Fiat 125p/1500.

Ryszard Grychtoł – Polski Fiat 125p/1500.

Jerzy Landsberg – Renault 5.

Jerzy Landsberg – Renault 5.

Andrzej Niewiadomski – BMW 2002 Ti, Janusz Kiljańczyk – Renault 12 Gordini.

Nr.3. Andrzej Niewiadomski – BMW 2002 Ti, nr.44. Janusz Kiljańczyk – Renault 12 Gordini.

Zbigniew Zapędowski – BMW 2002 Ti, Jerzy Landsberg – Renault 5, Ryszard Grychtoł – Polski Fiat 125p/1500.

Nr.5. Zbigniew Zapędowski – BMW 2002 Ti, nr.35. Jerzy Landsberg – Renault 5, nr.81. Ryszard Grychtoł – Polski Fiat 125p/1500.

Adam Smorawiński – Porsche Carrera RS.

Adam Smorawiński – Porsche Carrera RS.

Zbigniew Zapędowski, Piotr Lenartowicz – BMW 2002 Ti.

Nr.5. Zbigniew Zapędowski, nr.6. Piotr Lenartowicz – BMW 2002 Ti.

Andrzej Smorawiński, Ryszard Kopczyk – Polskie Fiaty 125p/1500.

Nr.73. Andrzej Smorawiński, nr.83. Ryszard Kopczyk – Polskie Fiaty 125p/1500.

Andrzej Niewiadomski – BMW 2002 Ti.

Andrzej Niewiadomski – BMW 2002 Ti.

Piotr Lenartowicz – BMW 2002 Ti, Ryszard Grychtoł – Polski Fiat 125p/1500.

Nr.6. Piotr Lenartowicz – BMW 2002 Ti, nr.81. Ryszard Grychtoł – Polski Fiat 125p/1500.

Jerzy Landsberg – Renault 5.

Jerzy Landsberg – Renault 5.

Henryk Mączyński – Polski Fiat 125p/1500.

Nr.76. Henryk Mączyński – Polski Fiat 125p/1500.

Polski Fiat 125p/1500.

Polski Fiat 125p/1500.

Robert Mucha – Polski Fiat 125p/1500.

Robert Mucha – Polski Fiat 125p/1500.

Piotr Lenartowicz – BMW 2002 Ti, Ryszard Grychtoł – Polski Fiat 125p/1500.

Nr.6. Piotr Lenartowicz – BMW 2002 Ti, nr.81. Ryszard Grychtoł – Polski Fiat 125p/1500.

Wojciech Nosel – Polski Fiat 125p/1500.

Wojciech Nosel – Polski Fiat 125p/1500.

 Włodzimierz Groblewski – Polski Fiat 125p/1500.

Włodzimierz Groblewski – Polski Fiat 125p/1500.

Jerzy Banach, Henryk Mączyński – Polskie Fiaty 125p/1500, Janusz Kiljańczyk – Renault 12 Gordini, Andrzej Niewiadomski – BMW 2002 Ti.

Nr.116. Jerzy Banach, nr.76. Henryk Mączyński – Polskie Fiaty 125p/1500, nr.44. Janusz Kiljańczyk – Renault 12 Gordini, nr.3. Andrzej Niewiadomski – BMW 2002 Ti.

Wojciech Nosel,  Robert Mucha – Polskie Fiaty 125p/1500.

Nr.71. Wojciech Nosel, nr.86. Robert Mucha – Polskie Fiaty 125p/1500.

Włodzimierz Markowski, Wojciech Nosel – Polskie Fiaty 125p/1500.

Nr.115. Włodzimierz Markowski, nr.71. Wojciech Nosel – Polskie Fiaty 125p/1500.

Adam Smorawiński – Porsche Carrera RS.

Adam Smorawiński – Porsche Carrera RS.

Polski Fiat 126p Jerzego Landsberga.

Polski Fiat 126p Jerzego Landsberga.

Lech Świątek – Polski Fiat 126p.

Lech Świątek – Polski Fiat 126p.

Zdzisław Kałuża – Polski Fiat 126p, Marek Sikora – Fiat 126 Abarth.

Nr.133. Zdzisław Kałuża – Polski Fiat 126p, nr.134. Marek Sikora – Fiat 126 Abarth.

Lech Świątek, Ksawery Frank – Polskie Fiaty 126p.

Nr.120. Lech Świątek, nr.124. Ksawery Frank – Polskie Fiaty 126p.

Jerzy Landsberg – Polski Fiat 126p.

Jerzy Landsberg – Polski Fiat 126p.

Lech Świątek – Polski Fiat 126p.

Lech Świątek – Polski Fiat 126p.

Robert Mucha – Polski Fiat 125p/1500.

Robert Mucha – Polski Fiat 125p/1500.

Henryk Mączyński, Jacek Iwanowski, Hieronim Kochański – Polskie Fiaty 125p/1500.

Nr.76. Henryk Mączyński, nr.80. Jacek Iwanowski, nr.90. Hieronim Kochański – Polskie Fiaty 125p/1500.

Andrzej Szulc, Robert Mucha, Krzysztof Różewski – Polskie Fiaty 125p/1500.

Nr.72. Andrzej Szulc, nr.86. Robert Mucha, nr.111. Krzysztof Różewski – Polskie Fiaty 125p/1500.

Marian Mikołajczak – Polski Fiat 125p/1500.

Marian Mikołajczak – Polski Fiat 125p/1500.

Ryszard Grychtoł – Polski Fiat 125p/1500.

Ryszard Grychtoł – Polski Fiat 125p/1500.

Krzysztof Różewski, Henryk Fabiański, Zbigniew Figas, Włodzimierz Groblewski, Ryszard Kopczyk – Polskie Fiaty 125p/1500.

Nr.111. Krzysztof Różewski, nr.77. Henryk Fabiański, nr.92. Zbigniew Figas, nr.91. Włodzimierz Groblewski, nr.83. Ryszard Kopczyk – Polskie Fiaty 125p/1500.

Henryk Fabiański, Robert Mucha – Polskie Fiaty 125p.

Nr.77. Henryk Fabiański, nr.86. Robert Mucha – Polskie Fiaty 125p.

Jacek Iwanowski – Polski Fiat 125p/1500.

Jacek Iwanowski – Polski Fiat 125p/1500.

Włodzimierz Markowski – Polski Fiat 125p/1500.

Włodzimierz Markowski – Polski Fiat 125p/1500.

Helmut Assmann – Trabant Assmann 601.

Helmut Assmann – Trabant Assmann 601.

Ksawery Frank – Polski Fiat 125p/Akropolis, Zbigniew Bębnista – Polski Fiat 125p/1500.

Nr.15. Ksawery Frank – Polski Fiat 125p/Akropolis, nr.43. Zbigniew Bębnista – Polski Fiat 125p/1500.

Józef Ważny – Polski Fiat 125p/1600, Hans Peter Voigt – Wartburg 353, Helmut Assmann – Trabant Assmann 601.

Nr.20. Józef Ważny – Polski Fiat 125p/1600, nr.161. Hans Peter Voigt – Wartburg 353, nr.150. Helmut Assmann – Trabant Assmann 601.

Edward Jaroszyński – Fiat 127, Trabant 601.

Nr.57. Edward Jaroszyński – Fiat 127, nr.148. Trabant 601.

Andrzej Świniarski, Marek Wójcikiewicz – Fiaty 127.

Nr.53. Andrzej Świniarski, nr.55. Marek Wójcikiewicz – Fiaty 127.

 Lech Wojciechowski – Austin Mini Cooper.

Lech Wojciechowski – Austin Mini Cooper.

Andrzej Mordzewski – Fiat Abarth 850.

Andrzej Mordzewski – Fiat Abarth 850.

Józef Ważny – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Nr.20. Józef Ważny – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Zdzisław Romański – Syrena 105.

Zdzisław Romański – Syrena 105.

Lech Wojciechowski – Austin Mini Cooper.

Lech Wojciechowski – Austin Mini Cooper.

Hans Peter Voigt – Wartburg 353, Zbigniew Bębnista – Polski Fiat 125p/1500.

Nr.161. Hans Peter Voigt – Wartburg 353, nr.43. Zbigniew Bębnista – Polski Fiat 125p/1500.

Marek Oryński – Syrena 105.

Marek Oryński – Syrena 105.

Józef Ważny – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Józef Ważny – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Ewald Pauli – BMW 1600 Ti.

Ewald Pauli – BMW 1600 Ti.

Lech Jaworowicz – Fiat 128 Sport 3 porte, Janusz Kiljańczyk – Renault 12 Gordini.

Nr.38. Lech Jaworowicz – Fiat 128 Sport 3 porte, nr.44. Janusz Kiljańczyk – Renault 12 Gordini.

Andrzej Niewiadomski – BMW 2002 Ti.

Andrzej Niewiadomski – BMW 2002 Ti.

Ryszard Kopczyk - Easter

Nr.20. Ryszard Kopczyk - Easter

Otto Bartkowiak – Polonia.

Otto Bartkowiak – Polonia.

Stefan Duda – Rak.

Stefan Duda – Rak.

Józef Kiełbania – Promot.

Józef Kiełbania – Promot.

Ryszard Kopczyk – Easter.

Ryszard Kopczyk – Easter.

Manfred Kuhn – Easter Łada.

Manfred Kuhn – Easter Łada.

Marcin Biernacki – Promot.

Marcin Biernacki – Promot.

Maciej Bogusławski – Promot.

Maciej Bogusławski – Promot.

Henryk Gwóźdż – Rak.

Henryk Gwóźdż – Rak.

Tor Poznań-Ławica - 1976r

Tor Poznań-Ławica - 1976r

(Wielkie ściganie 1996)

Wyniki.

Klasa 1 (Polski Fiat 126p)
1. Lech Świątek (AP.Bydgoszcz)
2. Wiesław Cygan (AP.Śląski)
3. Ksawery Frank (AP.Warszawa)
4. Ryszard Kopczyk (AP.Wielkopolski)
5. Włodzimierz Krukowski (AP.Kielce)
6. Marek Sikora (AP.Kielce)
7. Jerzy Żelewski (AP.Wielkopolski)
8. Wiesław Koc (AP.Łódź)
9. Wojciech Jaruga (AP.Wielkopolski)
10.Zdzisław Kałuża (AP.Kielce)
11.Jerzy Landsberg (OKS Stomil Olsztyn)
12.Mirosław Miechowski (AP.Morski)
13.Tomasz Budasz (AP.Wielkopolski)
14.Jerzy Mazur (AP.Dolnośląski)
15.Stanisław Bobowski (AP.Wielkopolski)
Wystartowało 16 zawodników.
Klasa 3 (Polski Fiat 125p/1500).
1. Ryszard Grychtoł (AP.Śląski)
2. Krzysztof Różewski (AP.Wielkopolski)
3. Robert Mucha (OBR FSO Warszawa)
4. Włodzimierz Markowski (OKS Stomil Olsztyn)
5. Andrzej Radecki (OKS Stomil Olsztyn)
6. Andrzej Szulc (AP.Morski)
7. Ryszard Kopczyk (AP.Wielkopolski)
8. Adam Masłowiec (AP.Śląski)
9. Julian Kodrębski (AP.Śląski)
10.Henryk Mączyński (AP.Wielkopolski)
11.Jerzy Banach (AP.Kielce)
12.Witold Nalewaj (AP.Szczecin)
13.Wojciech Nosel (AP.Świętokrzyski)
14.Hieronim Kochański (AP.Warszawa)
15.Jacek Iwanowski (AP.Warszawa)
Klasa 4 (do 1100cm³)
1. Helmut Assmann (NRD) – Trabant Assmann 601.
2. Andrzej Mielcarek (AP.Wielkopolski) – Fiat 127.
3. Edward Jaroszyński (AP.Toruński) – Fiat 127.
4. Marek Wójcikiewicz (AP.Kielce) – Fiat 127.
5. Włodzimierz Książek (AP.Kielce) – Fiat 127.
6. Andrzej Klejna (AP.Wielkopolski) – Fiat 127.
7. Andrzej Świniarski (AP.Wielkopolski) – Fiat 127.
8. Henryk Rynkowski (AP.Warszawa) – Fiat 127.
9. Andrzej Mordzewski (OKS Stomil Olsztyn) – Fiat Abarth 850.
10.Lech Wojciechowski (AP.Morski) – Austin Mini Cooper.
11.Zdzisław Romański (AP.Zielonogórski) – Syrena 105.
Klasa 5 (do 1600cm³)
1. Lech Jaworowicz (AP.Warszawa) – Fiat 128 Sport 3 porte.
2. Janusz Kiljańczyk (OKS Stomil Olsztyn) – Renault 12 Gordini.
3. Zbigniew Bębnista (AP.Świętokrzyski) – Polski Fiat 125p.
4. Włodzimierz Markowski (OKS Stomil) – Polski Fiat 125p.
5. Andrzej Kaczmarek (AP.Wielkopolski) – Zastawa 1100.
6. Ryszard Luciński (AP.Świętokrzyski) – BMW 1600 Ti,
7. Krzysztof Urbański (AP.Śląski) – Polski Fiat 125p.
8. Stanisław Tubis (AP.Warmińsko-Mazurski) – Polski Fiat 125p.
Klasa 6 (prototypy Fiat)
1. Ksawery Frank (AP. Warszawa) – Polski Fiat 125p/Akropolis.
2. Józef Ważny (OKS Stomil Olsztyn) – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.
3. Zbigniew Bębnista (AP.Świętokrzyski) – Polski Fiat 125p.
Klasa 7 (pow.1600cm³)
1. Adam Smorawiński (AP.Wielkopolski) – Porsche Carrera RS.
2. Janusz Kiljańczyk (OKS Stomil Olsztyn) – Renault 12 Gordini.
3. Andrzej Niewiadomski (AP.Warszawa) – BMW 2002 Ti.
4. Jerzy Landsberg (OKS Stomil Olsztyn) – Renault 5 TS.
5. Zbigniew Zapędowski (AP.Łódź) – BMW 2002 Ti.
6. Piotr Lenartowicz (AP.Kraków) – BMW 2002 Ti.
Klasa 8 (Formuła C9)
1. Otto Bartkowiak (AP.Śląski) – Promot.
2. Józef Kiełbania (AP.Świętokrzyski) – Promot.
3. Marcin Biernacki (AP.Warszawa) – Promot.
4. Ryszard Kopczyk (AP.Wielkopolski) –
5. Maciej Bogusławski (AP.Warszawa) – Promot.
6. Witold Wróbel (AP.Świętokrzyski) – Promot.
7. Jerzy Zdunek (AP.Kielce) – Easter.
8. Stefan Jagielski (AP.Warszawa) – Promot.
9. Wiesław Mikołajczyk (AP.Śląski) – Promot.
10.Józef Gutmacher (AP.Szczecin) – Easter.
11.Jerzy Sobczyk (AP.Śląski) – Rak.
12.Zdzisław Łagan (AP.Świętokrzyski) –
13.Andrzej Ptak (AP.Szczecin) – Easter.
14.Stefan Duda (AP.Warszawa) – Rak.
Wszechklasy.
1. Adam Smorawiński – Porsche Carrera RS.
2. Lech Jaworowicz – Fiat 128 Sport 3 porte.
3. Janusz Kiljańczyk – Renault 12 Gordini.
4. Ksawery Frank – Polski Fiat 125p/Akropolis.
5. Jerzy Landsberg – Renault 5 TS.
6. Ryszard Grychtoł – Polski Fiat 125p/1500.
7. Andrzej Niewiadomski – BMW 2002 Ti.
8. Julian Kodrębski – Polski Fiat 125p.
9. Zbigniew Bębnista – Polski Fiat 125p.
10.Piotr Lenartowicz – BMW 2002 Ti.
11.Włodzimierz Markowski – Polski Fiat 125p.
12.Andrzej Świniarski – Fiat 127.

Copyright © 2012-2016 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl