Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Wyścigi » 1976 » Wyścigowe Mistrzostwa Polski » Magnolia – Szczecin. 1 eliminacja. 22-23.05.1976r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

RSMP.pl

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

Magnolia – Szczecin. 1 eliminacja. 22-23.05.1976r.

Tor Magnolia - 1976r

Tor Magnolia - 1976r

Charakterystyka toru
rodzaj toru: odcinek drogowy
rodzaj nawierzchni: asfalt, beton, kostka bazaltowa
długość trasy: 60 km
długość jednego okrążenia: 3 km
ilość okrążeń: 20
różnica wzniesień: 6 m
ilość prawych zakrętów: 5
ilość lewych zakrętów: 3
długość najdłuższej prostej: 600 m
rekordowy czas przejazdu jednego okrążenia: 1'35"
Kierownictwo wyścigu.
Kierownik wyścigu: Tomasz Nieżychowski
Zca kierownika ds. sportowych: Zbigniew Królikowski
Zca kierownika ds. gosp.-techn.: Andrzej Smoliński
Sekretarz: Bożena Pudłowska
Przewodniczący Komisji Technicznej: Janusz Haneke
Kierownik parku maszyn: Tadeusz Podkalicki
Kierownik zabezpieczenia trasy: Dionizy Klimas
Kierownik chronometrażu i obliczeń; Paweł Maik
Kierownik finansowy: Danuta Figurska
Kierownik trasy: Ryszard Bernacik
Przewodniczący Komisji Nagród: Józef Seredyński
Kierownik transportu: Andrzej Wisniewski
Gospodarz zawodów: Leon Dydkiewicz
Władze zawodów.
Zespół Komisarzy Sportowych
Przewodniczący: Mirosław Toczydłowski
Zca przewodniczacego: Władysław Lassota
Członek Zespołu: Andrzej Łunkiewicz

Tor Magnolia - 1976r

Tor Magnolia - 1976r

Program wyścigu.
22 maja 1976 sobota
– trening zapoznawczy
23 maja 1976 niedziela
– trening zapoznawczy
– wyścig samochodów osobowych
– wyścig samochodów osobowych
– wyścig samochodów osobowych
– wyścig samochodów wyścigowych
– wyścig samochodów osobowych wszechklas
Samochody
Samochody turystyczne (osobowe)
Grupa I – seryjne, nieulepszane samochody osobowe, produkowane w ilości przekraczjącej 5 tys. sztuk rocznie  klasa 1 – klasa markowa Polski Fiat 126p
klasa 2 – klasa markowa Polski Fiat 125p 1300 (nie startowała)
klasa 3 – klasa markowa Polski Fiat 125p 1500
Grupa II – seryjne samochody osobowe produkowane w ilości przekraczjącej 5 tys. sztuk rocznie, w których dozwolone są daleko idące przeróbki, mające na celu zwiększenie osiągów samochodu  klasa 4 – samochody do 1000 ccm (Polski Fiat 127p, Syrena 105, Trabant Assmann, Trabant 601)
klasa 5 – samochody od 1001 do 1600 ccm (Fiat 128 SL 1300, Fiat 128 3P 1300, Ford Cortina, Polski Fiat 125p 1500, Renault 5S, Renault 12 TL, Wartburg 1000, Zastawa 1100p )
klasa 6 – samochody prototypowe z silnikami Polskiego Fiata (BG, Polski Fiat 125p 1600 Monte Carlo, Polski Fiat 125p 1800 Akropolis)
klasa 7 – samochody powyżej 1600 ccm oraz samochody Grupy III, IV, V i VI (Alfa Romeo 2000 GTV, BG, BMW 2002 Ti, BMW 2002 Tii, Łada Spider 1300, Polski Fiat 125p Turbo, Wartburg RS 1000)
klasa 8 – samochody wyścigowe, kategoria B Grupa VIII (Easter Fiat, Promot, Rak, Rak Promot)

Tor Magnolia - 1976r

Polski Fiat 125p/1800 Krzysztofa Komornickiego.

Polski Fiat 125p/1800 Krzysztofa Komornickiego.

Polski Fiat 125p/1800 Krzysztofa Komornickiego i Jerzy Stępkowski.

Polski Fiat 125p/1800 Krzysztofa Komornickiego i Jerzy Stępkowski.

Tor Magnolia - 1976r

Polski Fiat 125p Roberta Muchy.

Tadeusz Kudłaty – Polski Fiat 125p/1500 i Renault 5 TS Jerzego Landsberga.

Nr.74. Tadeusz Kudłaty – Polski Fiat 125p/1500 i Renault 5 TS Jerzego Landsberga.

Marek Sikora – Polski Fiat 126 Abarth.

Nr.134. Marek Sikora – Polski Fiat 126 Abarth.

Lech Jaworowicz.

Fiat 128 Sport 3 porte Lecha Jaworowicza.

Robert Mucha – Polski Fiat 125p/1500.

Nr.86. Robert Mucha – Polski Fiat 125p/1500.

Andrzej Świniarski – Fiat 127.

Andrzej Świniarski – Fiat 127.

Tor Magnolia - 1976r

Lech Jaworowicz – Fiat 128 Sport 3 porte.

Nr.38. Lech Jaworowicz – Fiat 128 Sport 3 porte.

Rak Promot Stefana Dudy.

Rak Promot Stefana Dudy.

Aleksander Oczkowski – Rak Promot.

Nr.4. Aleksander Oczkowski – Rak Promot.

Tor Magnolia - 1976r

Tor Magnolia - 1976r

Ksawery Frank, Zdzisław Kałuża – Polskie Fiaty 126p.

Nr.124. Ksawery Frank, nr.133. Zdzisław Kałuża – Polskie Fiaty 126p.

Wiesław Cygan, Ksawery Frank, Zdzisław Kałuża – Polskie Fiaty 126p.

Nr.131. Wiesław Cygan, nr.124. Ksawery Frank, nr.133. Zdzisław Kałuża – Polskie Fiaty 126p.

Andrzej Świniarski – Fiat 127, Janusz Dąbrowski – Fiat 128 Sport.

Nr.53. Andrzej Świniarski – Fiat 127, nr.34. Janusz Dąbrowski – Fiat 128 Sport.

Janusz Dąbrowski – Fiat 128 Sport.

Janusz Dąbrowski – Fiat 128 Sport.

Andrzej Świniarski, Andrzej Mielcarek – Fiaty 127.

Nr.53. Andrzej Świniarski, nr.56. Andrzej Mielcarek – Fiaty 127.

Tor Magnolia - 1976r

Fiaty 127 na trasie wyścigu.

Andrzej Mielcarek, Marek Wójcikiewicz – Fiaty 127.

Nr.56. Andrzej Mielcarek, nr.55. Marek Wójcikiewicz – Fiaty 127.

Andrzej Świniarski – Fiat 127.

Andrzej Świniarski – Fiat 127.

Jerzy Landsberg – Renault 5 TS.

Nr.35. Jerzy Landsberg – Renault 5 TS.

Andrzej Kaczmarek – Zastava 1100p.

Andrzej Kaczmarek – Zastava 1100p.

Lech Jaworowicz – Fiat 128 Sport 3 porte.

Lech Jaworowicz – Fiat 128 Sport 3 porte.

Andrzej Wojciechowski – Fiat 128 Sport 3 porte.

Andrzej Wojciechowski – Fiat 128 Sport 3 porte.

Wiesław Gawron – Fiat 128 Sport 3 porte.

Wiesław Gawron – Fiat 128 Sport 3 porte.

Jerzy Landsberg – Renault 5 TS.

Jerzy Landsberg – Renault 5 TS.

Wiesław Gawron – Fiat 128 Sport 3 porte.

Wiesław Gawron – Fiat 128 Sport 3 porte.

Andrzej Wojciechowski – Fiat 128 Sport 3 porte.

Andrzej Wojciechowski – Fiat 128 Sport 3 porte.

Andrzej Szulc – Polski Fiat 125p/1500.

Andrzej Szulc – Polski Fiat 125p/1500.

Ryszard Grychtoł – Polski Fiat 125p.

Ryszard Grychtoł – Polski Fiat 125p.

Henryk Fabiański, Ryszard Kopczyk – Polskie Fiaty 125p/1500.

Nr.77. Henryk Fabiański, nr.83. Ryszard Kopczyk – Polskie Fiaty 125p/1500.

Robert Mucha – Polski Fiat 125p/1500.

Robert Mucha – Polski Fiat 125p/1500.

Tadeusz Kudłaty – Polski Fiat 125p/1500.

Tadeusz Kudłaty – Polski Fiat 125p/1500.

Adam Smorawiński – Porsche Carrera RS, Andrzej Wojciechowski – Fiat 128 Sport 3 porte.

Nr.01. Adam Smorawiński – Porsche Carrera RS, nr.40. Andrzej Wojciechowski – Fiat 128 Sport 3 porte.

Józef Ważny – Polski Fiat 125p/1600.

Józef Ważny – Polski Fiat 125p/1600.

Adam Smorawiński – Porsche Carrera RS.

Adam Smorawiński – Porsche Carrera RS.

Andrzej Wojciechowski – Fiat 128 Sport 3 porte.

Andrzej Wojciechowski – Fiat 128 Sport 3 porte.

Tor Magnolia - 1976r

Józef Ważny – Polski Fiat 125p/1600.

Józef Ważny – Polski Fiat 125p/1600.

Adam Smorawiński – Porsche Carrera RS.

Adam Smorawiński – Porsche Carrera RS.

Andrzej Wojciechowski – Fiat 128 Sport 3 porte, Maciej Bogusławski – Prototyp BG.

Nr.40. Andrzej Wojciechowski – Fiat 128 Sport 3 porte, nr.14. Maciej Bogusławski – Prototyp BG.

Piotr Lenartowicz – BMW 2002 Ti.

Nr.6. Piotr Lenartowicz – BMW 2002 Ti.

Adam Smorawiński – Porsche Carrera RS, Mario Graziani – Alfa Romeo 2000 GTV.

Nr.01. Adam Smorawiński – Porsche Carrera RS, nr.4. Mario Graziani – Alfa Romeo 2000 GTV.

Georg Weber – Melkus 1000 RS, Piotr Lenartowicz – BMW 2002 Ti.

Nr.8. Georg Weber – Melkus 1000 RS, nr.6. Piotr Lenartowicz – BMW 2002 Ti.

Adam Smorawiński – Porsche Carrera RS.

Adam Smorawiński – Porsche Carrera RS.

Mario Graziani – Alfa Romeo 2000 GTV.

Mario Graziani – Alfa Romeo 2000 GTV.

Henryk Gwóźdż – Rak.

Henryk Gwóźdż – Rak.

Tor Magnolia - 1976r

Tor Magnolia - 1976r

Tor Magnolia - 1976r

Tor Magnolia - 1976r

Tor Magnolia - 1976r

Tor Magnolia - 1976r

(Wielkie ściganie 1996)

Wyniki.

Klasa 1 (markowa 126).
1. #124. Ksawery Frank (AP.Warszawa).
2. #127. Wacław Wieczorek (AP.Wielkopolski).
3. #131. Wiesław Cygan (OBR-FSM).
4. #133. Zdzisław Kałuża (AP.Kielce).
5. #134. Marek Sikora (AP.Kielce).
6. #120. Lech Świątek (AP.Bydgoszcz).
7. #126. Wojciech Jaruga (AP.Wielkopolski).
8. Tomasz Kurland (AP.Koszalin).
9. #136. Ryszard Kopczyk (AP.Wielkopolski).
10.#122. Wiesław Koc (AP.Łódź).
11.#128. Jarosław Frankowicz (AP.Morski).
12.#137. Alicja Majewska (AP.Szczecin).
13.#130. Stanisław Bobowski (AP.Wielkopolski).
Klasa 3 (markowa 125p/1500).
1. #81. Ryszard Grychtoł (AP.Śląski).
2. #74. Tadeusz Kudłaty (AP.Dolnośląski).
3. #80. Jacek Iwanowski (AP.Warszawa).
4. #77. Henryk Fabiański (AP.Wielkopolski).
5. #83. Ryszard Kopczyk (AP.Wielkopolski).
6. #92. Zbigniew Figas (AP.Wielkopolski).
7. #110. Stefan Znamirowski (AP.Śląski).
8. #71. Wojciech Nosel (AP.Świętokrzyski).
9. #72. Andrzej Szulc (AP.Morski).
10.#76. Henryk Mączyński (AP.Wielkopolski).
11.Andrzej Młodyszewski (AP.Szczecin).
12.#112. Andrzej Radecki (OKS Stomil).
Klasa 4 (do 1100cm³).
1. Hans Dieter Kessler – Trabant Assmann (NRD)
2. Helmut Assmann – Trabant Assmann (NRD).
3. D.Waller – Trabant 601 (NRD).
4. #55. Marek Wójcikiewicz – Fiat 127 (AP.Kielce).
5. #53. Andrzej Świniarski – Fiat 127 (AP.Wielkopolski).
6. #56. Andrzej Mielcarek – Fiat 127 (AP.Wielkopolski).
7. #54. Henryk Rynkowski – Fiat 127 (AP.Warszawa).
8. #51. Marek Oryński – Syrena 105 (AP.Kraków).
9. Z.Chęciński - ? (AP.Wielkopolski).
10.#50. Adam Osiecki – Syrena 105 (AP.Kielce).
Klasa 5 (do 1600cm³).
1. #40. Andrzej Wojciechowski – Fiat 128 Sport 3 porte (AP.Dolnośląski).
2. #34. Janusz Dąbrowski – Fiat 128 Sport (AP.Śląski).
3. #30. Stanisław Tubis – Polski Fiat 125p/1500 (AP.Warmińsko-Mazurski).
4. #37. Wiesław Gawron – Fiat 128 Sport 3 porte (AP.Warszawa).
5. #35. Jerzy Landsberg – Renault 5 TS (OKS Stomil).
6. #32. Andrzej Kaczmarek – Zastava 1100p (AP.Wielkopolski).

Klasa 7 (pow.1600cm³).
1. #01. Adam Smorawiński – Porsche Carrera RS (AP.Wielkopolski)
2. #40. Andrzej Wojciechowski – Fiat 128 Sport 3 porte (AP.Dolnośląski).
3. #15. Ksawery Frank – Polski Fiat 125p/Akropolis (AP.Warszawa).
4. #3. Andrzej Niewiadomski – BMW 2002 Ti (AP.Warszawa).
5. #4. Mario Graziani – Alfa Romeo 2000 GTV (AP.Morski).
6. #20. Józef Ważny – Polski Fiat 125p/Monte Carlo (OKS Stomil).
7. Janusz Książkiewicz – Polski Fiat 125p/1600 (OKS Stomil).

Klasa 8 (formuła C-9).
1. #4. Aleksander Oczkowski – Rak Promot. (AP.Śląski).
2. #5. Józef Kiełbania – Rak Promot. (AP.Świętokrzyski).
3. #6. Stefan Jagielski – Rak Promot. (AP.Warszawa).
4. #7. Lech Jaworowicz – Rak Promot. (AP.Warszawa).
5. #19. Antoni Banaszak – Easter. (AP.Wielkopolski).
6. #20. Ryszard Kopczyk – Easter. (AP.Wielkopolski)
7. #10. Otto Bartkowiak – Polonia. (AP.Śląski).
8. #9. Witold Wróbel – Rak Promot. (AP.Świętokrzyski).
9. #15. Jacek Szmidt – Easter. (AP.Toruń).
10.#1. Stefan Duda – Rak. (AP.Warszawa).
11.#14. Maciej Bogusławski – Rak Promot. (AP.Warszawa).

Wszechklasy.
1. #01. Adam Smorawiński – Porsche Carrera RS. (AP.Wielkopolski).
2. #81. Ryszard Grychtoł – Polski Fiat 125p/1500. (AP.Śląski).
3. #35. Jerzy Landsberg – Renault 5. (OKS Olsztyn).
4. #53. Andrzej Świniarski – Fiat 127. (AP.Wielkopolski).
5. A.Dębowski
6. #3. Andrzej Niewiadomski – BMW 2002 Ti. (AP.Warszawa).
7. #77. Henryk Fabiański – Polski Fiat 125p/1500. (AP.Wielkopolski).
8. #74. Tadeusz Kudłaty – Polski Fiat 125p/1500. (AP.Dolnośląski).
9. #110. Stefan Znamirowski – Polski Fiat 125p/1300. (AP.Śląski).
10.#20. Józef Ważny – Polski Fiat 125p/Monte Carlo. (OKS Olsztyn).
11.#92. Zbigniew Figas – Polski Fiat 125p/1500. (AP.Wielkopolski).
12.#112. Andrzej Radecki – Polski Fiat 125p/1500. (OKS Olsztyn).
13.#85. Kazimierz Brzezowski – Polski Fiat 125p/1500. (AP.Morski).
14.Marian Bublewicz – Polski Fiat 125p/1300. (OKS Olsztyn).

Copyright © 2012-2016 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl