Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Wyścigi » 1975 » Wyścigowe Mistrzostwa Polski » Orneta. 4 eliminacja. 21.09.1975r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

RSMP.pl

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

Orneta. 4 eliminacja. 21.09.1975r.

Tor długości: 4km.
Dystans: 15okr. (60km).

Orneta - 1975r

Orneta - 1975r

(Gazeta Olsztyńska 206 / 1975)

Toruń - 1975r

(Słowo Powszechne 206 / 1975)

Orneta - 1975r

(Sport)

Toruń - 1975r

(Motor 42 / 1975)

Toruń - 1975r

Orneta - 1975r

Orneta - 1975r

(Głos Wybrzeża 208 / 1975)

Orneta - 1975r

(Sportowiec – 1975)

Orneta - 1975r

(Sport 187 / 1975)

Wyniki.

Klasa 10.
1. Marek Frankowicz – Polski Fiat 126p. (AP.Morski)
2. Wacław Wieczorek – Polski Fiat 126p. (KM Winogrady)
3. Jerzy Starnawski – Polski Fiat 126p. (AP.Morski)
Klasa 11.
1. Antoni Banaszak – Seat 850. (AP.Wielkopolski)
2. Roman Łukaszewicz – Austin Mini. (AP.Łódzki)
3. Adam Osiecki – Syrena 105. (AP.Kielce)
Klasa 12.
1. Zenon Wiatr – Polski Fiat 125p/1300. (AP.Szczecin)
2. Andrzej Szulc – Polski Fiat 125p/1300. (AP.Morski)
3. Jacek Iwanowski – Polski Fiat 125p/1300. (AP.Warszawski)
Dyskwalifikacja: Andrzej Radecki – Polski Fiat 125p/1300. (Stomil Olsztyn)
Klasa 13.
1. Ryszard Grychtoł – Polski Fiat 125p/1500. (AP.Śląski)
2. Karol Łosiak – Polski Fiat 125p/1500. (AP.Warszawski)
3. Tadeusz Kudłaty – Polski Fiat 125p/1500. (AP.Dolnośląski)
Dyskwalifikacja: Włodzimierz Markowski – Polski Fiat 125p/1500. (Stomil Olsztyn).
Klasa 14.
1. Ksawery Frank – BMW 3,0CSi. (AP.Warszawski)
2. Henryk Ziemski – BMW 2002 Ti. (Stomil Olsztyn)
3. Mario Graziani – Alfa Romeo 2000 GTV. (AP.Morski)
Klasa 22.
1. Jerzy Landsberg – Renault 5 TS. (AP.Warszawski)
2. Zbigniew Bębnista – Polski Fiat 125p/1300. (AP.Bydgoski)
3. Andrzej Świniarski – Fiat 128 Sport SL. (AP.Wielkopolski)
Klasa 23.
1. Ksawery Frank – Polski Fiat 125p/Monte Carlo. (AP.Warszawski)
2. Stanisław Ciecierski – Polski Fiat 125p/Monte Carlo. (Stomil Olsztyn)
3. Bohdan Walknowski – Polski Fiat 125p/1500. (AP.Szczeciński)
Klasa 35.
1. Maciej Bogusławski – Prototyp BG 1600. (AP.Warszawski)
2. Janusz Kiljańczyk – Renault 12 Gordini. (AP.Warszawski)
3. Adam Smorawiński – Porsche Carrera RS. (KM Winogrady)
Klasa 50.
1. Maciej Bogusławski – Prototyp BG 1600. (AP. Warszawski)
2. Jerzy Bachtin – Polski Fiat 125p/Monte Carlo. (AP.Warszawski)
3. Ksawery Frank – Polski Fiat 125p/Monte Carlo. (AP.Warszawski)
Wszechklasy.
1. Jerzy Landsberg – Renault 5 TS. (AP.Warszawski)
2. Ksawery Frank – Polski Fiat 125p/Monte Carlo. (AP.Warszawski)
3. Janusz Dąbrowski – Fiat 128 Sport SL. (AP.Śląski)
Klasa C9.
1. Stefan Jagielski – Rak Promot. (AP.Warszawski)
2. Józef Kiełbania – Rak Promot. (AP.Świętokrzyski)
3. Marcin Biernacki – Rak Promot. (AP.Warszawski)
Wystartowało 15 zawodników.
Zespołowo.
1. Automobilklub Warszawski.

Copyright © 2012-2016 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl