Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Wyścigi » 1975 » Wyścigowe Mistrzostwa Polski » Toruń. 3 eliminacja. 6-7.09.1975r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

RSMP.pl

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

Toruń. 3 eliminacja. 6-7.09.1975r.

Tor długości: 4km.
Dystans: 15okr. (60km).

Toruń - 1975r

Toruń - 1975r

Toruń - 1975r

Toruń - 1975r

Toruń - 1975r

Toruń - 1975r

Toruń - 1975r

Toruń - 1975r

Toruń - 1975r

Toruń - 1975r

Toruń - 1975r

Toruń - 1975r

Toruń - 1975r

Toruń - 1975r

Toruń - 1975r

Toruń - 1975r

Toruń - 1975r

Toruń - 1975r

Toruń - 1975r

Lista startowa.

Klasa 10.
Nr.81. Jerzy Starnawski – Polski Fiat 126p. (AP.Morski)
Nr.111. Krzysztof Staniszewski – Polski Fiat 126p. (AP.Wielkopolski)
Nr.113. Jerzy Zalewski – Polski Fiat 126p. (AP.Wielkopolski)
Nr.114. Mieczysław Swinka – Polski Fiat 126p. (AP.Wielkopolski)
Nr.115. Andrzej Sołkowski – Polski Fiat 126p. (AP.Wielkopolski)
Nr.116. Wojciech Jaruga – Polski Fiat 126p. (AP.Wielkopolski)
Nr.117. Wacław Wieczorek – Polski Fiat 126p. (KM Winogrady)
Nr.118. Marek Frankowicz – Polski Fiat 126p. (AP.Morski)
Nr.119. Jerzy Karasiński – Polski Fiat 126p. (AP.Bydgoszcz)
Nr.120. Lech Świątek – Polski Fiat 126p. (AP.Bydgoszcz)
Nr.121. Tomasz Kurlandt – Polski Fiat 126p. (AP.Koszalin)
Nr.122. Marek Klejnowski – Polski Fiat 126p. (AP.Wielkopolski)
Nr.150. Janusz Garyantesiewicz – Polski Fiat 126p. (AP.Wielkopolski)
Nr.151. Grzegorz Biskup – Polski Fiat 126p. (AP.Wielkopolski)
Nr.152. Bogdan Błażewicz – Polski Fiat 126p. (AP.Wielkopolski)
Nr.153. Andrzej Mordzewski – Polski Fiat 126p. (AMK Stomil Olsztyn)
Klasa 11.
Nr.50. Adam Osiecki – Syrena 105. (AP.Kielce)
Nr.51. Henryk Kaczmarek – Seat 850. (AP.Wielkopolski)
Nr.53. Roman Łukaszewicz – Austin Mini 848. (AP.Łódź)
Nr.54. Edward Jaroszyński – Fiat 850 Special. (AP.Bydgoszcz)
Nr.56. Antoni Banaszak – Seat 850. (AP.Wielkopolski)
Nr.154. Mirosław Kaszubowski – Fiat 850. (AP.Bydgoszcz)
Nr.155. Kazimierz Jarząbek – Trabant 601. (AP.Warszawsko-Mazowiecki)
Nr.156. Józef Chwała – Syrena 105. (AP.Warszawsko-Mazowiecki)
Nr.157. Manfred Schwarz – Trabant 601. (NRD)
Klasa 12.
Nr.60. Tadeusz Maftyjewicz – Polski Fiat 125p/1300. (AP.Dolnośląski)
Nr.62. Andrzej Radecki – Polski Fiat 125p/1300. (AMK Stomil Olsztyn)
Nr.63. Krzysztof Różewski – Polski Fiat 125p/1300. (AP.Wielkopolski)
Nr.64. Andrzej Szulc – Polski Fiat 125p/1300. (AP.Morski)
Nr.65. Ryszard Grychtoł – Polski Fiat 125p/1300. (AP.Śląski)
Nr.69. Jacek Iwanowski – Polski Fiat 125p/1300. (AP.Warszawa)
Nr.158. Henryk Szulc – Polski Fiat 125p/1300. (AP.Warszawa)
Klasa 13.
Nr.70. Andrzej Mielcarek – Polski Fiat 125p/1500. (AP.Wielkopolski)
Nr.72. Andrzej Manowiecki – Polski Fiat 125p/1500. (AP.Wielkopolski)
Nr.73. Andrzej Smorawiński – Polski Fiat 125p/1500. (AP.Wielkopolski)
Nr.74. Tadeusz Kudłaty – Polski Fiat 125p/1500. (AP.Dolnośląski)
Nr.75. Tadeusz Maftyjewicz – Polski Fiat 125p/1500. (AP.Dolnośląski)
Nr.77. Henryk Fabiański – Polski Fiat 125p/1500. (KM Winogrady)
Nr.79. Julian Kodrębski – Polski Fiat 125p/1500. (AP.Śląski)
Nr.80. Włodzimierz Groblewski – Polski Fiat 125p/1500. (AMK Stomil Olsztyn)
Nr.82. Bohdan Walknowski – Polski Fiat 125p/1500. (AP.Szczecin)
Nr.84. Włodzimierz Markowski – Polski Fiat 125p/1500. (AMK Stomil Olsztyn)
Nr.85. Jerzy Matuszak – Polski Fiat 125p/1500. (AMK Stomil Olsztyn)
Nr.90. Hieronim Kochański – Polski Fiat 125p/1500. (AP.Warszawa)
Nr.94. Kazimierz Marciniak – Polski Fiat 125p/1500. (AP.Warszawa)
Nr.100. Andrzej Mieloch – Polski Fiat 125p/1500. (AP.Wielkopolski)
Nr.159. Marian Woszczyna – Polski Fiat 125p/1500. (AP.Podlaski)
Nr.160. Jacek Szmidt – Polski Fiat 125p/1500. (AP.Bydgoszcz)
Nr.161. Karol Łosiak – Polski Fiat 125p/1500. (AP.Warszawa)
Klasa 14.
Nr.101. Andrzej Niewiadomski – BMW 2002 Ti. (AP.Warszawa)
Nr.102. Piotr Lenartowicz – BMW 2002 Ti. (AP.Kraków)
Nr.103. Mario Graziani – Alfa Romeo 1750 GTV. (AP.Morski)
Nr.104. Lelio Lattari – Alfa Romeo 2000 GTV. (AP.Warszawa)
Nr.105. Ksawery Frank – BMW 3,0CSi. (AP.Warszawa)
Nr.107. Zbigniew Zapędowski – Polski Fiat 125p/1600. (AP.Łódź)
Nr.162. Henryk Ziemski – BMW 2002 Ti. (AMK Stomil Olsztyn)
Klasa 21.
Nr.163. Helmut Olssman – Trabant 601. (NRD)
Nr.164. Hans Dieter Kessler – Trabant 601. (NRD)
Nr.165. Rainer Brandt – Trabant 601. (NRD)
Nr.166. Jürgen Anders – Trabant 601. (NRD)
Nr.167. Jürgen Thierfelder – Trabant 601. (NRD)
Nr.168. Albrecht Siegmar – Trabant 601. (NRD)
Nr.169. Andrzej Mordzewski – Fiat Abarth 850. (AMK Stomil Olsztyn)
Klasa 22.
Nr.23. Henryk Mandera – Wartburg 353. (AP.Stomil)
Nr.26. Andrzej Swiniarski – Fiat 128 Sport SL. (AP.Wielkopolski)
Nr.34. Janusz Dąbrowski – Fiat 128 Sport SL. (AP.Śląski)
Nr.38. Ryszard Bilewicz – Wartburg 353. (AP.Dolnośląski)
Nr.42. Marian Bublewicz – Polski Fiat 125p/1300. (AMK Stomil Olsztyn)
Nr.48. Zbigniew Bębnista – Polski Fiat 125p/1300. (AP.Bydgoszcz)
Nr.170. Wiesław Gawron – Polski Fiat 125p/1300. (AP.Warszawa)
Nr.171. Klaus Peter Krause – Wartburg 353. (NRD)
Nr.172. Detlef Schreder – Wartburg 353. (NRD)
Nr.173. Sieghard Sonntag – Wartburg 353. (NRD)
Nr.174. Manfred Gunther – Wartburg 353. (NRD)
Nr.175. Stefan Hörger – Wartburg 353. (NRD)
Nr.176. Jerzy Landsberg – Renault R5. (AP.Warszawa)
Nr.? Bogdan Drągowski – Polski Fiat 125p/1300. (AP.Warszawa)
Klasa 23.
Nr.1. Ksawery Frank – Polski Fiat 125p/Monte Carlo. (AP.Warszawa)
Nr.2. Janusz Kiljańczyk – Renault 12 Gordini. (AP.Warszawa)
Nr.3. Tadeusz Turczuk – Polski Fiat 125p/1600. (AP.Dolnośląski)
Nr.4. Andrzej Wojciechowski – Polski Fiat 125p/1600. (AP.Dolnośląski)
Nr.8. Janusz Książkiewicz – Polski Fiat 125p/1600. (AMK Stomil Olsztyn)
Nr.10. Błażej Krupa – Renault 12 Gordini. (AMK Stomil Olsztyn)
Nr.82. Bohdan Walknowski – Polski Fiat 125p/1500. (AP.Szczecin)
Nr.178. Stanisław Tubis – Polski Fiat 125p/1600. (AP.Warszawsko-Mazowiecki)
Klasa 35.
Nr.01. Adam Smorawiński – Porsche Carrera RS. (KM Winogrady)
Nr.2. Janusz Kiljańczyk – Renault 12 Gordini. (AP.Warszawa)
Nr.3. Tadeusz Turczuk – Polski Fiat 125p/1600. (AP.Dolnośląski)
Nr.4. Andrzej Wojciechowski – Polski Fiat 125p/1600. (AP.Dolnośląski)
Nr.10. Błażej Krupa – Renault 12 Gordini. (AMK Stomil Olsztyn)
Nr.11. Lelio Lattari – Alfa Romeo 2000 GTAm. (AP.Warszawa)
Nr.14. Maciej Bogusławski – Prototyp BG. (AP.Warszawa)
Nr.18. Sobiesław Zasada – Fiat 126 Steyr. (AP.Kraków)
Nr.179. Jerzy Bachtin – Polski Fiat 125p/prototyp. (AP.Warszawa)
Nr.180. Thomas Beck – Wartburg Spider. (NRD)
Nr.181. Helga Heinrich – Wartburg Spider. (NRD)
Nr.182. Joachim Anger – Wartburg Spider. (NRD)
Nr.183. Peter Stadtler – Melkus Wartburg RS 1000. (NRD)
Nr.184. Heinz Melkus – Melkus Wartburg RS 1000. (NRD)
Nr.185. Willfred Danielowski – Melkus Wartburg RS 1000. (NRD)
Klasa 50.
Nr.1. Ksawery Frank – Polski Fiat 125p/Monte Carlo. (AP.Warszawa)
Nr.4. Andrzej Wojciechowski – Polski Fiat 125p/1600. (AP.Dolnośląski)
Nr.12. Włodzimierz Markowski – Polski Fiat 125p/1500. (AMK Stomil Olsztyn)
Nr.14. Maciej Bogusławski – Prototyp BG. (AP.Warszawa)
Nr.74. Tadeusz Kudłaty – Polski Fiat 125p/1500. (AP.Dolnośląski)
Nr.75. Tadeusz Maftyjewicz – Polski Fiat 125p/1500. (AP.Dolnośląski)
Nr.179. Jerzy Bachtin – Polski Fiat 125p/prototyp. (AP.Warszawa)
Nr.186. Andrzej Barański – Polski Fiat 125p/1620. (AP.Kraków)
Nr.187. Ryszard Grychtoł – Polski Fiat 125p/1300. (AP.Śląski)
Wszechklasy.
Nr.01. Adam Smorawiński – Porsche Carrera RS. (KM Winogrady)
Nr.1. Ksawery Frank – Polski Fiat 125p/Monte Carlo. (AP.Warszawa)
Nr.2. Janusz Kiljańczyk – Renault 12 Gordini. (AP.Warszawa)
Nr.3. Tadeusz Turczuk – Polski Fiat 125p/1600. (AP.Dolnośląski)
Nr.4. Andrzej Wojciechowski – Polski Fiat 125p/1600. (AP.Dolnośląski)
Nr.8. Janusz Książkiewicz – Polski Fiat 125p/1600. (AMK Stomil Olsztyn)
Nr.10. Błażej Krupa – Renault 12 Gordini. (AMK Stomil Olsztyn)
Nr.12. Włodzimierz Markowski – Polski Fiat 125p/1500. (AMK Stomil Olsztyn)
Nr.18. Sobiesław Zasada – Fiat 126 Steyr. (AP.Kraków)
Nr.26. Andrzej Swiniarski – Fiat 128 Sport SL. (AP.Wielkopolski)
Nr.38. Ryszard Bilewicz – Wartburg 353. (AP.Dolnośląski)
Nr.42. Marian Bublewicz – Polski Fiat 125p/1300. (AMK Stomil Olsztyn)
Nr.48. Zbigniew Bębnista – Polski Fiat 125p/1300. (AP.Bydgoszcz)
Nr.54. Edward Jaroszyński – Fiat 850 Specjal. (AP.Bydgoszcz)
Nr.62. Andrzej Radecki – Polski Fiat 125p/1300. (AMK Stomil Olsztyn)
Nr.74. Tadeusz Kudłaty – Polski Fiat 125p/1500. (AP.Dolnośląski)
Nr.75. Tadeusz Maftyjewicz – Polski Fiat 125p/1500. (AP.Dolnośląski)
Nr.80. Włodzimierz Groblewski – Polski Fiat 125p/1500. (AMK Stomil Olsztyn)
Nr.81. Jerzy Starnawski – Polski Fiat 126p. (AP.Morski)
Nr.82. Bohdan Walknowski – Polski Fiat 125p/1500. (AP.Szczecin)
Nr.100. Andrzej Mieloch – Polski Fiat 125p/1500. (AP.Wielkopolski)
Nr.103. Mario Graziani – Alfa Romeo 1750 GTV. (AP.Morski)
Nr.104. Lelio Lattari – Alfa Romeo 2000 GTV. (AP.Warszawa)
Nr.161. Karoł Łosiak – Polski Fiat 125p/1500. (AP.Warszawa)
Nr.162. Henryk Ziemski – BMW 2002 Ti. (AMK Stomil Olsztyn)
Nr.179. Jerzy Bachtin – Polski Fiat 125p/prototyp. (AP.Warszawa)
Nr.186. Andrzej Barański – Polski Fiat 125p/1620. (AP.Kraków)
Nr.? Wiesław Sawicki – Polski Fiat 125p/1500. (AP.Podlaski)
Nr.? Bogdan Drągowski – Polski Fiat 125p/1300. (AP.Warszawa)
Klasa C9.
Nr.1. Marcin Biernacki – Promot Fiat. (AP.Warszawa)
Nr.3. Janusz Kiljańczyk – Promot Fiat. (AP.Warszawa)
Nr.4. Aleksander Oczkowski – Promot. (AP.Śląski)
Nr.5. Józef Kiełbania – Rak. (AP.Świętokrzyski)
Nr.6. Stefan Jagielski – Rak Promot. (AP.Warszawa)
Nr.8. Henryk Gwóźdź – Rak. (AP.Świętokrzyski)
Nr.9. Witold Wróbel – Rak. (AP.Świętokrzyski)
Nr.10. Otto Bartkowiak -  ?  (AP.Śląski)
Nr.12. Janusz Zdrojewski – Promot Fiat. (AP.Warszawa)
Nr.14. Maciej Bogusławski – Promot Fiat. (AP.Warszawa)
Nr.17. Józef Gutmacher – Rak. (AP.Szczecin)
Nr.18. Jerzy Sobczyk – Rak. (AP.Śląski)
Nr.20. Wiesław Mikołajczyk – Rak. (AP.Śląski)
Nr.21. Krystian Przybyła – Rak. (AP.Śląski)
Nr.22. Klaus Gunther -  ?  (NRD)
Nr.23. Frank Nagelschmidt -  ?  (NRD)
Nr.24. Werner Juppe – Żiguli (NRD)

Toruń - 1975r

Peter Stadtler – Melkus Wartburg.

Peter Stadtler – Melkus RS 1000 Wartburg.

Jakov Łukcjanov – Waz Żiguli 2103.

Jakov Łukcjanov – Waz Żiguli 2103.

Willfred Danielowski – Melkus Wartburg.

Willfred Danielowski – Melkus RS 1000 Wartburg.

Joachim Anger,  Helga Heinrich – Wartburgi Spider.

Nr.182. Joachim Anger, nr.181. Helga Heinrich – Wartburgi Spider.

Ksawery Frank – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Ksawery Frank – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Oldrich Brunclik – Škoda 130 RS.

Oldrich Brunclik – Škoda 130 RS.

Sobiesław Zasada – Fiat 126 Steyr, Edward Jaroszyński – Fiat 850 Specjal.

Nr.18.Sobiesław Zasada – Fiat 126 Steyr, nr.54.Edward Jaroszyński – Fiat 850 Specjal.

Hartmut Thaßler – Formuła Easter, Józef Kiełbania – Rak.

Nr.91.Hartmut Thaßler – Formuła Easter, nr.5.Józef Kiełbania – Rak.

Milan Žid,Oldrich Horzag – Škody 130 RS, Karel Kapras – Škoda 110 S.

Nr.21.Milan Žid, nr.35.Oldrich Horzag – Škody 130 RS, nr.40.Karel Kapras – Škoda 110 S.

Andrzej Mordzewski – Fiat Abarth 850, Jerzy Bachtin – Polski Fiat 125p/prototyp.

Nr.169.Andrzej Mordzewski – Fiat Abarth 850, nr.179.Jerzy Bachtin – Polski Fiat 125p/prototyp.

Lelio Lattari – Alfa Romeo GTAm.

Lelio Lattari – Alfa Romeo GTAm.

Oldrich Horzag – Škoda 130 RS, Karel Kapras – Škoda 110 S,Vojtech Zdenek – Škoda 120.

Nr.35.Oldrich Horzag – Škoda 130 RS, nr.40.Karel Kapras – Škoda 110 S, nr.43.Vojtech Zdenek – Škoda 120.

Andrzej Mordzewski – Fiat Abarth 850.

Andrzej Mordzewski – Fiat Abarth 850.

Karel Jilek – MTX.

Karel Jilek – MTX.

Joachim Anger – Wartburg Spider.

Joachim Anger – Wartburg Spider.

Porsche Carrera RS Adama Smorawińskiego.

Porsche Carrera RS Adama Smorawińskiego.

Helga Heinrich – Wartburg Spider.

Helga Heinrich – Wartburg Spider.

Janusz Dąbrowski – Fiat 128 Sport SL, Ryszard Bilewicz – Wartburg 353.

Nr.34.Janusz Dąbrowski – Fiat 128 Sport SL, nr.38.Ryszard Bilewicz – Wartburg 353.

Mario Graziani – Alfa Romeo 1750 GTV.

Mario Graziani – Alfa Romeo 1750 GTV.

Heinz Melkus – Melkus Wartburg.

Heinz Melkus – Melkus RS 1000 Wartburg.

Milan Žid – Škoda 130 RS.

Milan Žid – Škoda 130 RS.

Adam Smorawiński – Porsche Carrera RS.

Adam Smorawiński – Porsche Carrera RS.

Zbigniew Bębnista – Polski Fiat 125p/1300.

Zbigniew Bębnista – Polski Fiat 125p/1300.

Heinz Melkus – Melkus Wartburg.

Heinz Melkus – Melkus RS 1000 Wartburg.

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.

Sobiesław Zasada.

Sobiesław Zasada.

Renault 5 Jerzego Landsberga i Renault 12 Gordini Janusza Kiljańczyka.

Renault 5 Jerzego Landsberga i Renault 12 Gordini Janusza Kiljańczyka.

Peter Stadtler – Melkus Wartburg.

Peter Stadtler – Melkus RS 1000 Wartburg.

Silnik Melkusa Wartburg.

Silnik Melkusa Wartburg.

Maciej Bogusławski – Prototyp BG.

Maciej Bogusławski – Prototyp BG.

MTX Easter Karla Jilka.

MTX Easter Karla Jilka.

Waz Żiguli 2103 Vitalija Bogatyrewa.

Nr.79.Waz Żiguli 2103 Vitalija Bogatyrewa.

Waz Żiguli 2103 Ivanalija Krucova.

Waz Żiguli 2103 Ivanalija Krucova.

Rak Promot Stefana Jagielskiego.

Nr.6.Rak Promot Stefana Jagielskiego.

  Błażej Krupa.


Błażej Krupa.  (krupa-info.pl)

Ksawery Frank – BMW 3,0CSi.

Ksawery Frank – BMW 3,0CSi.

Andrzej Niewiadomski – BMW 2002 Ti.

Andrzej Niewiadomski – BMW 2002 Ti.

Roman Łukaszewicz – Austin Mini 848.

Roman Łukaszewicz – Austin Mini 848.

Andrzej Niewiadomski – BMW 2002 Ti, Mario Graziani – Alfa Romeo 1750 GTV.

Nr.101.Andrzej Niewiadomski – BMW 2002 Ti, nr.103.Mario Graziani – Alfa Romeo 1750 GTV.

Antoni Banaszak – Seat 850.

Antoni Banaszak – Seat 850.

Ksawery Frank – BMW 3,0CSi, Mario Graziani – Alfa Romeo 1750 GTV.

Nr.105. Ksawery Frank – BMW 3,0CSi, nr.103. Mario Graziani – Alfa Romeo 1750 GTV.

Marcin Biernacki – Rak Promot.

Marcin Biernacki – Rak Promot.

Stefan Jagielski – Rak Promot.

Nr.6. Stefan Jagielski – Rak Promot.

Maciej Bogusławski – Promot Fiat.

Maciej Bogusławski – Promot Fiat.

Janusz Kiljańczyk – Renault 12 Gordini.

Nr.2.Janusz Kiljańczyk – Renault 12 Gordini.

Jerzy Landsberg – Renault R5 TS.

Nr.176.Jerzy Landsberg – Renault R5 TS.

Andrzej Wojciechowski – Polski Fiat 125p/1600.

Andrzej Wojciechowski – Polski Fiat 125p/1600.

Andrzej Mordzewski – Fiat Abarth 850.

Andrzej Mordzewski – Fiat Abarth 850.

Janusz Kiljańczyk – Renault 12 Gordini.

Janusz Kiljańczyk – Renault 12 Gordini.

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini, Ksawery Frank – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Nr.10.Błażej Krupa – Renault 12 Gordini, nr.1.Ksawery Frank – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Maciej Bogusławski – Prototyp BG.

Nr.14.Maciej Bogusławski – Prototyp BG.

Andrzej Wojciechowski – Polski Fiat 125p/1600.

Andrzej Wojciechowski – Polski Fiat 125p/1600.

Jerzy Bachtin – Polski Fiat 125p/prototyp.

Nr.179.Jerzy Bachtin – Polski Fiat 125p/prototyp.

Janusz Kiljańczyk – Renault 12 Gordini.

Janusz Kiljańczyk – Renault 12 Gordini.

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini, Ksawery Frank – Polski Fiat 125p/Monte Carlo, Andrzej Wojciechowski – Polski Fiat 125p/1600.

Nr.10.Błażej Krupa – Renault 12 Gordini, nr.1.Ksawery Frank – Polski Fiat 125p/Monte Carlo, nr.4.Andrzej Wojciechowski – Polski Fiat 125p/1600.  (krupa-info.pl)

Andrzej Barański – Polski Fiat 125p/1620.

Andrzej Barański – Polski Fiat 125p/1620.

Renault 12 Gordini Błażeja Krupy.

Renault 12 Gordini Błażeja Krupy tym razem złapało kapcia.  (krupa-info.pl)

Toruń - 1975r

(foto J.Roman)

Włodzimierz Markowski, Andrzej Mieloch – Polskie Fiaty 125p/1500.

Nr.84. Włodzimierz Markowski, nr.100. Andrzej Mieloch – Polskie Fiaty 125p/1500.

Hieronim Kochański – Polski Fiat 125p/1500.

Hieronim Kochański – Polski Fiat 125p/1500.

Bohdan Walknowski – Polski Fiat 125p/1500.

Bohdan Walknowski – Polski Fiat 125p/1500.

Tadeusz Maftyjewicz – Polskie Fiaty 125p/1300.

Nr.60. Tadeusz Maftyjewicz – Polskie Fiaty 125p/1300.  (foto J.Roman)

Andrzej Manowiecki – Polski Fiat 125p/1500.

Andrzej Manowiecki – Polski Fiat 125p/1500.

Nr.75. Tadeusz Maftyjewicz. Nr.100. Andrzej Mieloch – Polskie Fiaty 125p/1500.

Nr.75. Tadeusz Maftyjewicz. Nr.100. Andrzej Mieloch – Polskie Fiaty 125p/1500.

Andrzej Smorawiński – Polski Fiat 125p/1500.

Andrzej Smorawiński – Polski Fiat 125p/1500.

Włodzimierz Groblewski – Polski Fiat 125p/1500.

Włodzimierz Groblewski – Polski Fiat 125p/1500.

Hieronim Kochański – Polski Fiat 125p/1500.

Hieronim Kochański – Polski Fiat 125p/1500.

Andrzej Mielcarek – Polski Fiat 125p/1500.

Andrzej Mielcarek – Polski Fiat 125p/1500.

Maciej Bogusławski – Prototyp BG.

Maciej Bogusławski – Prototyp BG.

Toruń - 1975r

Start do wyścigu KDLi.

Milan Žid – Škoda 130 RS.

Milan Žid – Škoda 130 RS.

Oldrich Horzag – Škoda 130 RS.

Oldrich Horzag – Škoda 130 RS.

Vojtech Zdenek – Škoda 120 S.

Vojtech Zdenek – Škoda 120 S.

Jakov Łukjanov – Waz Żiguli 2103.

Jakov Łukjanov – Waz Żiguli 2103.

Tadeusz Turczuk – Polski Fiat 125p/1600.

Tadeusz Turczuk – Polski Fiat 125p/1600.

Aleksander Zamyslov – Waz Żiguli 2013.

Aleksander Zamyslov – Waz Żiguli 2013.

Waz Żiguli 2103.

Waz Żiguli 2103.

Oldrich Brunclik – Škoda 130 RS.

Oldrich Brunclik – Škoda 130 RS.

Karel Kapras – Škoda 110 S.

Karel Kapras – Škoda 110 S.

Tadeusz Turczuk – Polski Fiat 125p/1600.

Tadeusz Turczuk – Polski Fiat 125p/1600.

Vojtech Zdenek – Škoda 120 S.

Vojtech Zdenek – Škoda 120 S.

Toruń - 1975r

Polski Fiat 125p.

Aleksander Zamyslov – Waz Żiguli 2103.

Aleksander Zamyslov – Waz Żiguli 2103.

Ksawery Frank – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Ksawery Frank – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Oldrich Brunclik – Škoda 130 RS.

Oldrich Brunclik – Škoda 130 RS.

Polski Fiat 125p.

Polski Fiat 125p.

Milan Žid – Škoda 130 RS.

Milan Žid – Škoda 130 RS.

Hartmut Thaßler – Formuła Easter.

Hartmut Thaßler – Formuła Easter.

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.  (krupa-info.pl)

Willfred Danielowski – Melkus Wartburg RS 1000.

Willfred Danielowski – Melkus Wartburg RS 1000.

Sobiesław Zasada – Fiat 126 Steyr.

Sobiesław Zasada – Fiat 126 Steyr.

Lelio Lattari – Alfa Romeo 2000 GTAm.

Lelio Lattari – Alfa Romeo 2000 GTAm.

Janusz Kiljańczyk – Renault 12 Gordini.

Nr.2.Janusz Kiljańczyk – Renault 12 Gordini.

Melkusy RS 1000, Fiat 126 Steyer i Polskie Fiaty 125p.

Melkusy RS 1000, Fiat 126 Steyer i Polskie Fiaty 125p.

Joachim Anger – Wartburg Spider.

Nr.182. Joachim Anger – Wartburg Spider.

Sobiesław Zasada – Fiat 126 Steyer i Krzysztof Różewski – Polski Fiat 125p/1300.

Sobiesław Zasada – Fiat 126 Steyer i Krzysztof Różewski – Polski Fiat 125p/1300. (Wielkie ściganie-1996)

Helga Heinrich – Wartburg Spider.

Helga Heinrich – Wartburg Spider.

Willfred Danielowski – Melkus Wartburg RS 1000.

Willfred Danielowski – Melkus Wartburg RS 1000.

Joachim Anger – Wartburg Spider.

Nr.182. Joachim Anger – Wartburg Spider.

Sobiesław Zasada – Fiat 126 Steyr i Andrzej Radecki – Polski Fiat 125p/1300.

Sobiesław Zasada – Fiat 126 Steyr i Andrzej Radecki – Polski Fiat 125p/1300.

Peter Stadtler – Melkus RS 1000 Wartburg.

Peter Stadtler – Melkus RS 1000 Wartburg.

Marek Frankowicz,Marek Klejnowski,Lech Świątek – Polskie Fiaty 126p.

Nr.118.Marek Frankowicz, nr.122.Marek Klejnowski, nr.120.Lech Świątek – Polskie Fiaty 126p.

Grzegorz Biskup, Wojciech Jaruga – Polskie Fiaty 126p.

Nr.151. Grzegorz Biskup, nr.116. Wojciech Jaruga – Polskie Fiaty 126p.

Sobiesław Zasada – Fiat 126 Steyr.

Sobiesław Zasada – Fiat 126 Steyr.

Toruń - 1975r

Wojciech Jaruga – Polski Fiat 126p.

Wojciech Jaruga – Polski Fiat 126p.

Jerzy Starnawski, Grzegorz Biskup – Polskie Fiaty 126p.

Nr.81.Jerzy Starnawski, nr.151.Grzegorz Biskup – Polskie Fiaty 126p.

Sobiesław Zasada – Fiat126 Steyer.

Sobiesław Zasada – Fiat126 Steyer.

Jerzy Karasiński – Polski Fiat 126p, Joachim Anger – Wartburg Spider.

Nr.119.Jerzy Karasiński – Polski Fiat 126p, nr.182.Joachim Anger – Wartburg Spider.

Marek Frankowicz, Grzegorz Biskup,  Wojciech Jaruga – Polskie Fiaty 126p.

Nr.118. Marek Frankowicz, nr.151. Grzegorz Biskup, nr.116. Wojciech Jaruga – Polskie Fiaty 126p.

Wacław Wieczorek – Polskie Fiaty 126p.

Nr.117.Wacław Wieczorek – Polskie Fiaty 126p.

Lelio Lattari – Alfa Romeo 2000 GTAm.

Lelio Lattari – Alfa Romeo 2000 GTAm.

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.

Heinz Melkus – Melkus RS 1000 Wartburg.

Heinz Melkus – Melkus RS 1000 Wartburg.

Lelio Lattari – Alfa Romeo 2000 GTAm.

Lelio Lattari – Alfa Romeo 2000 GTAm.

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini, Ksawery Frank – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Nr.10.Błażej Krupa – Renault 12 Gordini, Ksawery Frank – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.  (krupa-info.pl)

Maciej Bogusławski – Prototyp BG.

Maciej Bogusławski – Prototyp BG.

Andrzej Barański – Polski Fiat 125p/1620.

Andrzej Barański – Polski Fiat 125p/1620.

Alfa Romeo 2000 GTAm i Melkus RS 1000 Wartburg.

Alfa Romeo 2000 GTAm i Melkus RS 1000 Wartburg.

Błażej Krupa

Błażej Krupa - Renault 12 Gordini, Joachim Anger - Wartburg Spider.

Lelio Lattari – Alfa Romeo 2000 GTAm.

Lelio Lattari – Alfa Romeo 2000 GTAm.

Ryszard Grychtoł – Polski Fiat 125p/1300.

Ryszard Grychtoł – Polski Fiat 125p/1300.

Andrzej Radecki – Polski Fiat 125p/1300.

Andrzej Radecki – Polski Fiat 125p/1300.

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.  (krupa-info.pl)

Krzysztof Różewski – Polski Fiat 125p/1300.

Krzysztof Różewski – Polski Fiat 125p/1300.

Toruń - 1975r

Heinz Melkus – Melkus RS 1000 Wartburg.

Heinz Melkus – Melkus RS 1000 Wartburg.

Ksawery Frank – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Ksawery Frank – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.  (krupa-info.pl)

Toruń - 1975r

Toruń - 1975r

Toruń - 1975r

or

Toruń - 1975r

Toruń - 1975r

Toruń - 1975r

Toruń - 1975r

(Dziennik Polski 196 / 1975)

Toruń - 1975r

(Gazeta Olsztyńska 196 / 1975)

Toruń - 1975r

Toruń - 1975r

(Ilustrowany Kurier Polski 192 / 1975)

Toruń - 1975r

Wyniki.

Klasa 10.
1. Marek Frankowicz – Polski Fiat 126p.
2. Lech Świątek – Polski Fiat 126p.
3. Marek Kiejnowski – Polski Fiat 126p.
Klasa 11.
1. Edward Jaroszyński – Fiat 850.
2. Antoni Banaszak – Seat 850.
3. Adam Osiecki – Syrena 105.
4. ?
5. Kazimierz Jarząbek – Trabant 601.
Klasa 12.
1. Ryszard Grychtoł – Polski Fiat 125p/1300.
2. Krzysztof Różewski – Polski Fiat 125p/1300.
3. Andrzej Radecki – Polski Fiat 125p/1300.
Klasa 13.
1. Tadeusz Maftyjewicz – Polski Fiat 125p/1500.
2. Andrzej Mieloch – Polski Fiat 125p/1500.
3. Hieronim Kochański – Polski Fiat 125p/1500.
Klasa 14.
1. Ksawery Frank – BMW 3,0CSi.
2. Mario Graziani – Alfa Romeo 2000 GTV.
3. Andrzej Niewiadomski – BMW 2002 Ti.
4. ?
5. Henryk Ziemski – BMW 2002 Ti.
Klasa 22.
1. Manfred Günther – Wartburg 353.
2. Jerzy Landsberg – Renault 5 TS,
3. Marian Bublewicz – Polski Fiat 125p/1300.
4. Bodgan Drągowski – Polski Fiat 125p/1300.
Klasa 23.
1. Janusz Kiljańczyk – Renault 12 Gordini.
2. Ksawery Frank – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.
3. Andrzej Wojciechowski – Polski Fiat 125p/1600.
4. Stanisław Tubis – Polski Fiat 125p/1600.
Klasa 35.
1. Lelio Lattari – Alfa Romeo 2000 GTAm.
2. Janusz Kiljańczyk – Renault 12 Gordini.
3.Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.
…8.Sobiesław Zasada – Fiat 126 Steyr.
Klasa 50.
1. Maciej Bogusławski – Prototyp BG 1600.
2. Andrzej Wojciechowski – Polski Fiat 125p/1600.
3. Andrzej Barański – Polski Fiat 125p/1620.
Wszechklasy.
1. Jerzy Landsberg – Renault 5 TS.
2. Włodzimierz Markowski – Polski Fiat 125p/1500.
3. Ksawery Frank – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.
Klasa C9.
1. Józef Kiełbania - Rak
2. Aleksander Oczkowski - Promot
3. Otto Bartkowiak - ?

Copyright © 2012-2016 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl