Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Wyścigi » 1975 » Wyścigowe Mistrzostwa Polski » Poznań. 1 eliminacja. 19-20.04.1975r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

RSMP.pl

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

Poznań. 1 eliminacja. 19-20.04.1975r.

Tor długości: 4200m.
Dystans: 15okr. (63km).

Poznań - 1975r

Poznań - 1975r

Poznań - 1975r

Poznań - 1975r

Poznań - 1975r

Poznań - 1975r

Poznań - 1975r

Poznań - 1975r

Poznań - 1975r

Poznań - 1975r

Poznań - 1975r

Poznań - 1975r

Poznań - 1975r

Poznań - 1975r

Poznań - 1975r

Poznań - 1975r

Poznań - 1975r

Poznań - 1975r

Poznań - 1975r

Poznań - 1975r

Lista startowa.

Klasa 11, grupa 1.
Nr.50. Adam Osiecki – Syrena 105. (AP.Kielce).
Nr.51. Henryk Kaczmarek – Seat 850. (AP.Wielkopolski).
Nr.52. Andrzej Szosland – Fiat 850 coupe. (AP.Łódź).
Nr.53. Roman Łukaszewicz – Austin Mini. (AP.Łódź).
Nr.54. Edward Jaroszyński – Fiat 850. (AP.Bydgoszcz).
Nr.55. Włodzimierz Maksymiuk – Syrena 104. (AP.Kielce).
Nr.56. Antoni Banaszak – Seat 850. (AP.Poznań).
Nr.57. Zbigniew Bembnista – Seat 850D. (AP.Bydgoszcz).
Nr.58. Andrzej Kapitan – Syrena 104. (AP.Śląski).
Klasa 12, grupa 1.
Nr.60. Tadeusz Maftyjewicz – Polski Fiat 125p. (AP.Dolnośląski).
Nr.61. Kazimierz Łuczak – Polski Fiat 125p. (AP.Dolnośląski).
Nr.62. Andrzej Radecki – Polski Fiat 125p. (AMK Olsztyn).
Nr.63. Krzysztof Różewski – Polski Fiat 125p. (AP.Wielkopolski).
Nr.64. Grzegorz Lewandowski – Polski Fiat 125p. (AP.Warszawa).
Nr.65. Ryszard Grychtoł – Polski Fiat 125p. (AP.Śląski).
Nr.66. Tomasz Budasz – Polski Fiat 125p. (KM Winogrady).
Nr.67. Piotr Ryndak – Polski Fiat 125p. (AP.Dębica).
Nr.69. Jacek Iwanowski – Polski Fiat 125p. (AP.Warszawa).
Klasa 13, grupa 1.
Nr.70. Andrzej Mielcarek – Polski Fiat 125p. (AP.Wielkopolski).
Nr.71. Zygmunt Chełstowski – Polski Fiat 125p. (AP.Wielkopolski).
Nr.72. Andrzej Manowiecki – Polski Fiat 125p. (AP.Wielkopolski).
Nr.73. Edward Mroczyński – Polski Fiat 125p. (AP.Wielkopolski).
Nr.74. Tadeusz Kudłaty – Polski Fiat 125p. (AP.Dolnośląski).
Nr.75. Marek Borowicz – Polski Fiat 125p. (AP.Wielkopolski).
Nr.76. Marek Piętka - Polski Fiat 125p. (AP.Szczecin).
Nr.77. Marek Fabiański - Polski Fiat 125p. (KM Winogrady).
Nr.78. Zenon Charoński - Polski Fiat 125p. (AP.Dolnośląski).
Nr.79. Julian Kodzębski - Polski Fiat 125p. (AP.Dolnośląski).
Nr.80. Zenon Wiatr - Polski Fiat 125p. (AP.Szczecin).
Nr.81. Jerzy Starnawski – Polski Fiat 125p. (AP.Morski).
Nr.82. Bogdan Walknowski – Polski Fiat 125p. (AP.Szczecin).
Nr.83. Wojciech Noworyta – Polski Fiat 125p. (AP.Morski).
Nr.84. Włodzimierz Markowski – Polski Fiat 125p. (AMK Olsztyn).
Nr.85. Jerzy Matuszak – Polski Fiat 125p. (KM Winogrady).
Nr.86. Jan Staworzyński – Polski Fiat 125p. (AP.Kielce).
Nr.87. Marek Karczewski – Polski Fiat 125p. (AP.Warszawa).
Nr.88. Jerzy Kobyliński – Polski Fiat 125p. (AP.Warszawa).
Nr.89. Krzysztof Załuski - Polski Fiat 125p. (AP.Warszawa).
Nr.90. Hieronim Kochański - Polski Fiat 125p. (AP.Warszawa).
Nr.91. Karol Łosiak - Polski Fiat 125p. (AP.Warszawa).
Nr.92. Andrzej Dąbrowski - Polski Fiat 125p. (AP.Warszawa).
Nr.93. Jerzy Lipiński - Polski Fiat 125p. (AP.Warszawa).
Nr.94. Marek Ludwiczak - Polski Fiat 125p. (AP.Warszawa).
Nr.95. Marek Ludwiczak - Polski Fiat 125p. (AP.Radom).
Nr.96. Stefan Guzin - Polski Fiat 125p. (AP.Radom).
Nr.97. Józef Ważny - Polski Fiat 125p. (AMK Olsztyn).
Nr.98. Zdzisław Szafrański - Polski Fiat 125p. (AP.Śląski).
Nr.99. Marek Dąbek - Polski Fiat 125p. (AP.Śląski).
Nr.100. Andrzej Mieloch - Polski Fiat 125p. (AP.Wielkopolski).
Klasa 14, gr.1.
Nr.101. Andrzej Niewiadomski – BMW 2002 Tii. (AP.Warszawa)
Nr.102. Piotr Lenartowicz – BMW 2002 Ti. (AP.Kraków)
Nr.103. Mario Graziani – Alfa Romeo GTV. (AP.Morski)
Nr.105. Ksawery Frank – BMW 3.0CS. (AP.Warszawa)
Nr.106. Marek Forębski – BMW 2002. (AP.Kielce).
Klasa 22, gr.2.
Nr.20. Wiesław Gawron – Polski Fiat 125p/1300. (AP.Warszawa)
Nr.22. Zbigniew Poniewski – Polski Fiat 127p. (AP.Kielce)
Nr.23. Henryk Mandera – Wartburg 353. (AP.Dębica)
Nr.24. Krystian Bielowski – Polski Fiat 125p/1300. (AP.Dębica)
Nr.25. Jerzy Zdunek – Dacia 1300. (AP.Kielce)
Nr.27. Andrzej Drewniak – Dacia 1300. (AP.Wielkopolski)
Nr.28. Bogdan Stańko – Dacia 1300. (AP.Wielkopolski)
Nr.29. Andrzej Janiszewski – Dacia 1300. (AP.Warszawa)
Nr.30. Jerzy Landsberg – Renault 5 TS. (AP.Warszawa)
Nr.31. Andrzej Martynkin – Fiat 850. (AP.Warszawa)
Nr.32. Mieczysław Spychalski – Polski Fiat 127p. (AP.Dolnośląski)
Nr.33. Adam Masłowiec – Polski Fiat 127p. (AP.Śląski)
Nr.34. Janusz Dąbrowski – Fiat 128 Sport SL. (AP.Śląski)
Nr.35. Bogdan Grum – Polski Fiat 125p/1300. (AP.Dolnośląski)
Nr.36. Janusz Klecha – Renault 12. (AP.Dolnośląski)
Nr.37. Stefan Saliński – Wartburg 353. (AP.Dolnośląski)
Nr.38. Ryszard Bilewicz – Wartburg 353. (AP.Dolnośląski)
Nr.39. Lech Konopacki – Dacia 1300. (AP.Morski)
Nr.40. Benedykt Kownar – Dacia 1300. (AP.Łódzki)
Nr.41. Wiesław Koe – Škoda 100 S. (AP.Łódzki)
Nr.42. Marian Bublewicz – Polski Fiat 125p/1300. (AMK Olsztyn)
Nr.43. Zbigniew Bembnista – Polski Fiat 125p/1300. (AP.Bydgoszcz)
Nr.104. Mario Graziani – Alfa Romeo GTV. (AP.Morski)
Nr.123. Antoni Wróbel – Syrena 104. (AP.Opole)
Nr.187. Steffen Hoerger – Wartburg 353. (NRD)
Klasa 23, grupa 2.
Nr.2. Janusz Kiljańczyk – Renault 12 Gordini. (AP.Warszawa)
Nr.3. Tadeusz Turczuk – Polski Fiat 125p/1600. (AP.Dolnośląski)
Nr.4. Andrzej Wojciechowski – Polski Fiat 125p/1600. (AP.Dolnośląski)
Nr.5. Michał Chroniowski – Polski Fiat 125p/1600. (AP.Dolnośląski)
Nr.6. Andrzej Barański – Polski Fiat 125p/1600. (AP.Kraków)
Nr.7. Zbigniew Zapędowski – Polski Fiat 125p/1600. (AP.Łódź)
Nr.8. Janusz Książkiewicz – Polski Fiat 125p/1600. (AMK Olsztyn)
Nr.9. Stanisław Ciecierski – Polski Fiat 125p/1600. (AMK Olsztyn)
Nr.10. Błażej Krupa – Renault 12 Gordini. (AMK Olsztyn)
Nr.12. Ksawery Frank – Polski Fiat 125p/1600. (AP.Warszawa)
Nr.14. Stefan Knast – BMW 1600. (AP.Bydgoszcz)
Nr.15. Jerzy Bachtin – Polski Fiat 125p/1800. (AP.Warszawa)
Nr.17. Józef Kiełbania – Polski Fiat 125p/1600. (AP.Radom)
Nr.35. Bogusław Grum – Polski Fiat 125p/1300. (AP.Dolnośląski)
Klasa 35, grupa 3-5.
Nr.1. Adam Smorawiński – Porsche Carrera RS. (KM Winogrady)
Nr.2. Janusz Kiljańczyk – Renault 12 Gordini. (AP.Warszawa)
Nr.4. Andrzej Wojciechowski – Polski Fiat 125p/1600. (AP.Dolnośląski)
Nr.10. Błażej Krupa – Renault 12 Gordini. (AMK Olsztyn)
Nr.11. Lelio Lattari – Alfa Romeo GTAm. (AP.Warszawa)
Nr.105. Ksawery Frank – BMW 3,0CS. (AP.Warszawa)
Nr.180. Krzysztof Komornicki – Porsche 911. (AP.Warszawa)
Klasa 50, grupa 5.
Nr.3. Tadeusz Turczuk – Polski Fiat 125p/1600. (AP.Dolnośląski)
Nr.4. Andrzej Wojciechowski – Polski Fiat 125p/1600. (AP.Dolnośląski)
Nr.12. Ksawery Frank – Polski Fiat 125p/1600. (AP.Warszawa)
Nr.14. Maciej Bogusławski – Krab Polski Fiat 1800. (AP.Warszawa)
Nr.15. Jerzy Bachtin – Polski Fiat 125p/1800. (AP.Warszawa)
Nr.24. Krystian Bielowski – Polski Fiat 125p/1500. (AP.Dębica)
Nr.35. Bogusław Grum – Polski Fiat 125p/1300. (AP.Dolnośląski)
Nr.60. Tadeusz Maftyjewicz – Polski Fiat 125p/1300. (AP.Dolnośląski)
Nr.74. Tadeusz Kudłaty – Polski Fiat 125p/1300. (AP.Dolnośląski)
Nr.78. Zenon Charoński – Polski Fiat 125p/1500. (AP.Dolnośląski)
Klasa-Polski Fiat 126p.
Nr.68. Andrzej Przewłocki (AP.Śląski)
Nr.110. Janusz Garyantosiewicz (AP.Wielkopolski)
Nr.111. Edward Gierszewski (AP.Wielkopolski)
Nr.112. Jerzy Krotoski (AP.Wielkopolski)
Nr.113. Jerzy Żelewski (KM Winogrady)
Nr.114. Mieczysław Świnka (KM Winogrady)
Nr.115. Andrzej Sołkowski (KM Winogrady)
Nr.116. Wojciech Jaruga (KM Winogrady)
Nr.117. Wacław Wieczorek (KM Winogrady)
Nr.119. Jerzy Karasiński (AP.Bydgoszcz)
Nr.120. Lech Świątek (AP.Bydgoszcz)
Nr.121. Tomasz Kurland (AP.Koszalin)
Nr.122. Marek Kiejnowski (AP.Wielkopolski)
Kategoria C9.
Nr.1. Marcin Biernacki – Rak Promot (AP.Warszawa)
Nr.2. Janusz Kiljańczyk – Rak. (AP.Warszawa)
Nr.3. Krystian Przybyła – Fiat. (AP.Śląski)
Nr.4. Aleksander Oczkowski – Rak. (AP.Śląski)
Nr.5. Józef Kiełbania – Rak Promot. (AP.Radom)
Nr.6. Stefan Jagielski – Rak Promot. (AP.Warszawa)
Nr.7. Lech Jaworowicz – Rak. (AP.Warszawa)
Nr.8. Henryk Gwóźdź – Rak. (AP.Radom)
Nr.9. Witold Wróbel – Rak Promot. (AP.Radom)
Nr.10. Otto Bartkowiak – Fiat. (AP.Śląski)
Nr.11. Wiesław Mikołajczyk – Rak. (AP.Śląski)
Nr.12. Janusz Zdrojewski – Rak. (AP.Warszawa)
Nr.14. Maciej Bogusławski – Rak Promot. (AP.Warszawa)
Nr.17. Józef Gutmacher – Rak Fiat. (AP.Szczecin)
Nr.18. Jerzy Sobczyk – Rak. (AP.Śląski)
Nr.19. Karol Ligęza – Rak. (AP.Dębica)

Błażej Krupa.

Błażej Krupa.  (krupa-info.pl)

Poznań - 1975r

Jerzy Landsberg, Błażej Krupa i Janusz Kiljańczyk.

Jerzy Landsberg, Błażej Krupa i Janusz Kiljańczyk.

Jerzy Landsberg.

Jerzy Landsberg. (krupa-info.pl)

Błażej Krupa, Jerzy Landsberg, Anna Krupa i Lech Jaworowicz.

Błażej Krupa, Jerzy Landsberg, Anna Krupa i Lech Jaworowicz. (krupa-info.pl)

Promot Rak Janusza Zdrojewskiego.

Promot Rak Janusza Zdrojewskiego.

Janusz Kiljańczyk, Zdzisław Perłowski i Błażej Krupa.

Janusz Kiljańczyk, Zdzisław Perłowski i Błażej Krupa.

Jerzy Landsberg i Błażej Krupa.

Jerzy Landsberg i Błażej Krupa. (krupa-info.pl)

Poznań - 1975r

(krupa-info.pl).

Adam Smorawiński – Porsche Carrera RS.

Adam Smorawiński – Porsche Carrera RS.

Andrzej Mielcarek, Zbigniew Zapędowski – Polskie Fiaty 125p.

Nr.70. Andrzej Mielcarek, nr.7. Zbigniew Zapędowski – Polskie Fiaty 125p.

Poznań - 1975r

Polski Fiat 125p.

Marek Ludwiczak, Andrzej Dąbrowski - Polskie Fiaty 125p.

Nr.94. Marek Ludwiczak, nr.92. Andrzej Dąbrowski - Polskie Fiaty 125p.

Jerzy Starnawski – Polski Fiat 125p.

Jerzy Starnawski – Polski Fiat 125p.

Edward Mroczyński, Bogdan Walknowski – Polskie Fiaty 125p.

Nr.73. Edward Mroczyński, nr.82. Bogdan Walknowski – Polskie Fiaty 125p.

Hieronim Kochański - Polski Fiat 125p.

Hieronim Kochański - Polski Fiat 125p.

Andrzej Kapitan – Syrena 104, Adam Osiecki – Syrena 105.

Nr.58. Andrzej Kapitan – Syrena 104, nr.50. Adam Osiecki – Syrena 105.

Henryk Kaczmarek, Antoni Banaszak – Seaty 850.

Nr.51. Henryk Kaczmarek, nr.56. Antoni Banaszak – Seaty 850.

Marek Ludwiczak – Polskie Fiaty 125p.

Marek Ludwiczak – Polskie Fiaty 125p.

Roman Łukaszewicz – Austin Mini.

Roman Łukaszewicz – Austin Mini.

Andrzej Dąbrowski – Polski Fiat 125p, Maro Graziani – Alfa Romeo GTV.

Andrzej Dąbrowski – Polski Fiat 125p, Maro Graziani – Alfa Romeo GTV. (krupa-info.pl).

Andrzej Kapitan – Syrena 104.

Andrzej Kapitan – Syrena 104.

Poznań - 1975r

Polskie Fiaty 125p.

Adam Osiecki – Syrena 105.

Adam Osiecki – Syrena 105.

Jerzy Landsberg.

Jerzy Landsberg.  (krupa-info.pl)

Błażej Krupa i Janusz Kiljańczyk.

Błażej Krupa i Janusz Kiljańczyk. (krupa-info.pl)

Andrzej Niewiadomski, Piotr Lenartowicz – BMW 2002.

Nr.101.Andrzej Niewiadomski, nr.102.Piotr Lenartowicz – BMW 2002.

Andrzej Drewniak – Dacia 1300, Helmut Assmann – Trabant 601 RS.

Nr.27. Andrzej Drewniak – Dacia 1300, nr.188.Helmut Assmann – Trabant 601 RS.

Trabant 601 RS, Jerzy Zdunek – Dacia 1300.

Nr.189.Trabant 601 RS,nr.25. Jerzy Zdunek – Dacia 1300.

Mario Graziani – Alfa Romeo GTV.

Mario Graziani – Alfa Romeo GTV.

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.  (krupa-info.pl).

Ksawery Frank – BMW 3.0CS.

Ksawery Frank – BMW 3.0CS.

Andrzej Niewiadomski – BMW 2002 Tii.

Andrzej Niewiadomski – BMW 2002 Tii.

Mario Graziani – Alfa Romeo GTV, Ksawery Frank – BMW 3.0CS.

Nr.103.Mario Graziani – Alfa Romeo GTV, nr.105. Ksawery Frank – BMW 3.0CS.

Jerzy Landsberg – Renault 5 TS.

Jerzy Landsberg – Renault 5 TS.

Trabant 601 RS.

Trabant 601 RS.

Jerzy Landsberg – Renault R5 TS.

Jerzy Landsberg – Renault R5 TS.

Helmut Assmann – Trabant 601 RS.

Helmut Assmann – Trabant 601 RS.

 Steffen Hoerger – Wartburg 353, Janusz Dąbrowski – Fiat 128 Sport SL.

Nr.187. Steffen Hoerger – Wartburg 353, nr.34. Janusz Dąbrowski – Fiat 128 Sport SL.

Andrzej Szosland – Fiat 850 coupe, Andrzej Janiszewski – Dacia 1300.

Nr.52. Andrzej Szosland – Fiat 850 coupe, Nr.29. Andrzej Janiszewski – Dacia 1300.

Jerzy Zdunek – Dacia 1300.

Jerzy Zdunek – Dacia 1300.

Trabant 601 RS i Jerzy Landsberg – Renault 5 TS.

Trabant 601 RS i Jerzy Landsberg – Renault 5 TS.

Andrzej Janiszewski – Dacia 1300.

Andrzej Janiszewski – Dacia 1300.

Jerzy Zdunek, Andrzej Drewniak – Dacie 1300.

Nr.25. Jerzy Zdunek, nr.27. Andrzej Drewniak – Dacie 1300.

Polski Fiat 125p i Renault 5 Jerzego Landsberga.

Polski Fiat 125p i Renault 5 Jerzego Landsberga.

Mario Graziani – Alfa Romeo GTV.

Mario Graziani – Alfa Romeo GTV.

Andrzej Jaroszewicz.

Andrzej Jaroszewicz.  (krupa-info.pl)

Edward Gierszewski – Polskie Fiaty 126p.

Nr.111. Edward Gierszewski – Polskie Fiaty 126p.

Marek Kiejnowski – Polski Fiat 126p.

Marek Kiejnowski – Polski Fiat 126p.

Jerzy Żelewski – Polski Fiat 126p.

Jerzy Żelewski – Polski Fiat 126p.

Lech Świątek – Polski Fiat 126p.

Lech Świątek – Polski Fiat 126p.

Marek Kiejnowski – Polski Fiat 126p.

Marek Kiejnowski – Polski Fiat 126p.

Marcin Biernacki – Rak Promot.

Marcin Biernacki – Rak Promot.

Wiesław Mikołajczyk – Rak.

Wiesław Mikołajczyk – Rak.

Janusz Kiljańczyk – Rak.

Janusz Kiljańczyk – Rak.

Adam Smorawiński – Porsche Carrera RS.

Adam Smorawiński – Porsche Carrera RS.  (krupa-info.pl).

Poznań - 1975r

Poznań - 1975r

(krupa-info.pl)

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini. (krupa-info.pl).

Janusz Kiljańczyk – Renault 12 Gordini.

Nr.2. Janusz Kiljańczyk – Renault 12 Gordini.

Poznań - 1975r

(krupa-info.pl)

Poznań - 1975r

(foto Zenon Keller).

Adam Smorawiński – Porsche Carrera RS.

Adam Smorawiński – Porsche Carrera RS.

Lelio Lattari – Alfa Romeo GTAm.

Lelio Lattari – Alfa Romeo GTAm.

Renault 12 Gordini.

Renaulty 12 Gordini na trasie.

Krzysztof Komornicki – Porsche 911.

Krzysztof Komornicki – Porsche 911.

Jerzy Landsberg – Renault R5.

Jerzy Landsberg – Renault R5.

Adam Smorawiński – Porsche Carrera RS.

Adam Smorawiński – Porsche Carrera RS.  (foto Zenon Keller).

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.  (foto Piotr Mystkowski)

Lelio Lattari – Alfa Romeo GTAm.

Lelio Lattari – Alfa Romeo GTAm.

Krzysztof Komornicki – Porsche 911.

Krzysztof Komornicki – Porsche 911.

Adam Smorawiński – Porsche Carrera RS.

Adam Smorawiński – Porsche Carrera RS.

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.

Krzysztof Komornicki – Porsche 911.

Krzysztof Komornicki – Porsche 911.

Janusz Kiljańczyk – Renault 12 Gordini.

Janusz Kiljańczyk – Renault 12 Gordini.

Lelio Lattari – Alfa Romeo GTAm.

Lelio Lattari – Alfa Romeo GTAm.

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.  (foto Piotr Mystkowski).

Adam Smorawiński – Porsche Carrera RS.

Adam Smorawiński – Porsche Carrera RS.

Poznań - 1975r

(foto Zenon Keller)

Poznań - 1975r

(krupa-info.pl)

Poznań - 1975r

Nr.10.Błażej Krupa, nr.2.Janusz Kiljańczyk – Renaulty 12 Gordini, nr.14.Stefan Knast – BMW 1600, nr.4. Andrzej Wojciechowski – Polski Fiat 125p/1600, nr.60. Tadeusz Maftyjewicz – Polski Fiat 125p/1300. (foto Zenon Keller).

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini. (foto Piotr Sobolewski)

Błażej Krupa i Janusz Kiljańczyk – Renaulty 12 Gordini.

Błażej Krupa i Janusz Kiljańczyk – Renaulty 12 Gordini. (foto Piotr Sobolewski)

Błażej Krupa.

Błażej Krupa. (krupa-info.pl)

Poznań - 1975r

Start klasy 23.

Maciej Bogusławski – Krab Polski Fiat 1800.

Maciej Bogusławski – Krab Polski Fiat 1800.

Jerzy Bachtin – Polski Fiat 125p/1800.

Jerzy Bachtin – Polski Fiat 125p/1800.

Ksawery Frank – Polski Fiat 125p/1600.

Ksawery Frank – Polski Fiat 125p/1600.

Andrzej Wojciechowski – Polski Fiat 125p/1600.

Andrzej Wojciechowski – Polski Fiat 125p/1600.

Maciej Bogusławski – Krab Polski Fiat 1800.

Maciej Bogusławski – Krab Polski Fiat 1800.

Jerzy Bachtin – Polski Fiat 125p/1800.

Jerzy Bachtin – Polski Fiat 125p/1800.

Janusz Kiljańczyk – Renault 12 Gordini.

Janusz Kiljańczyk – Renault 12 Gordini.

Ksawery Frank – Polski Fiat 125p/1600.

Ksawery Frank – Polski Fiat 125p/1600.

Andrzej Wojciechowski – Polski Fiat 125p/1600.

Andrzej Wojciechowski – Polski Fiat 125p/1600.

Janusz Kiljańczyk, Błażej Krupa – Renaulty 12 Gordini.

Nr.2. Janusz Kiljańczyk, nr.10. Błażej Krupa – Renaulty 12 Gordini.

Janusz Książkiewicz – Polski Fiat 125p/1600.

Janusz Książkiewicz – Polski Fiat 125p/1600.

Lelio Lattari – Alfa Romeo GTAm.

Lelio Lattari – Alfa Romeo GTAm.

Krzysztof Komornicki – Porsche 911.

Krzysztof Komornicki – Porsche 911.

Jerzy Bachtin – Polski Fiat 125p/1800.

Jerzy Bachtin – Polski Fiat 125p/1800.

Adam Smorawiński – Porsche Carrera RS.

Adam Smorawiński – Porsche Carrera RS.

Ksawery Frank – Polskie Fiaty 125p.

Ksawery Frank – Polskie Fiaty 125p.

Ksawery Frank – Polski Fiat 125p/1600.

Ksawery Frank – Polski Fiat 125p/1600.

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.

Krzysztof Komornicki – Porsche 911.

Krzysztof Komornicki – Porsche 911.

Janusz Kiljańczyk i Błażej Krupa – Renaulty 12 Gordini.

Janusz Kiljańczyk i Błażej Krupa – Renaulty 12 Gordini.  (krupa-info.pl)

Tadeusz Kudłaty – Polski Fiat 125p.

Nr.74. Tadeusz Kudłaty – Polski Fiat 125p.

Janusz Kiljańczyk i Błażej Krupa – Renaulty 12 Gordini.

Janusz Kiljańczyk i Błażej Krupa – Renaulty 12 Gordini.  (krupa-info.pl)

Adam Smorawiński – Porsche Carrera RS.

Adam Smorawiński – Porsche Carrera RS.

Poznań - 1975r.

Ksawery Frank – Polski Fiat 125p/1600.

Nr.12. Ksawery Frank – Polski Fiat 125p/1600.

Trabant 601 RS,Janusz Kiljańczyk – Renault 12 Gordini, Stefan Saliński – Wartburg 353.

Trabant 601 RS, nr.2.Janusz Kiljańczyk – Renault 12 Gordini, nr.37. Stefan Saliński – Wartburg 353.

Zbigniew Bembnista – Polski Fiat 125p/1300.

Zbigniew Bembnista – Polski Fiat 125p/1300.

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.

Lelio Lattari – Alfa Romeo GTAm.

Lelio Lattari – Alfa Romeo GTAm.

Adam Smorawiński – Porsche Carrera RS.

Adam Smorawiński – Porsche Carrera RS.

Poznań - 1975r

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.

Adam Smorawiński – Porsche Carrera RS.

Adam Smorawiński – Porsche Carrera RS.

Andrzej Wojciechowski – Polski Fiat 125p/1600.

Andrzej Wojciechowski – Polski Fiat 125p/1600.

Krzysztof Komornicki – Porsche 911.

Krzysztof Komornicki – Porsche 911.


Janusz Kiljańczyk – Renault 12 Gordini.

Janusz Kiljańczyk – Renault 12 Gordini.

Adam Smorawiński – Porsche Carrera RS.

Adam Smorawiński – Porsche Carrera RS.

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.

Janusz Kiljańczyk – Renault 12 Gordini.

Janusz Kiljańczyk – Renault 12 Gordini. (Motor 31 / 1995)

Polski Fiat 126p Andrzeja Przewłockiego.

Polski Fiat 126p Andrzeja Przewłockiego.

Polski Fiat 125p Jerzego Kobylińskiego.

Polski Fiat 125p Jerzego Kobylińskiego.

Polski Fiat 126p Andrzeja Przewłockiego.

Polski Fiat 126p Andrzeja Przewłockiego.

Poznań - 1975r

(Słowo Powszechne)

Poznań - 1975r

(Motor)

Poznań - 1974r

(Sztandar Młodych)

Poznań - 1974r

(Gazeta Poznańska)

Poznań - 1975r

Poznań - 1975r

Poznań - 1975r

Poznań - 1975r

Poznań - 1975r

(Szpilki-1975)

Poznań - 1975r

Wyniki.

Klasa PF126p.
1. Marek Kiejnowski – Polski Fiat 126p.
2. Jerzy Żelewski – Polski Fiat 126p.
3. Lech Świątek – Polski Fiat 126p.
Wystartowało 9 zawodników.
Klasa 11.
1. Edward Jaroszyński – Fiat 850.
2. Henryk Banaszak – Seat 850.
3. Antoni Banaszak – Seat 850.
Klasa 12.
1. Ryszard Grychtoł – Polski Fiat 125p/1300.
2. Krzysztof Różewski – Polski Fiat 125p/1300.
3. Andrzej Radecki – Polski Fiat 125p/1300.
Klasa 13.
1. Tadeusz Kudłaty – Polski Fiat 125p/1500
2. ?
3. Andrzej Mielcarek – Polski Fiat 125p/1500.
Klasa 14.
1. Ksawery Frank – BMW 3,0CS.
2. Mario Graziani – Alfa Romeo 2000 GTV.
3. Piotr Lenartowicz – BMW 2002 Ti.
Klasa 22.
1. Jerzy Landsberg – Renault R5 TS.
2. Janusz Dąbrowski – Fiat 128 Sport SL.
3. Wiesław Gawron – Polski Fiat 125p/1500.
Klasa 23.
1. Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.
2. Janusz Kiljańczyk – Renault 12 Gordini.
3. Jerzy Bachtin – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.
Klasa 35.
1. Adam Smorawiński – Porsche Carrera RS.
2. Lelio Lattari – Alfa Romeo GTAm.
3. Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.
Klasa 50.
1. Ksawery Frank – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.
2. Jerzy Bachtin – Polski Fiat 125p/1800.
Wszechklasy.
1. Adam Smorawiński – Porsche Carrera RS.
2. Ksawery Frank – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.
3. Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.
4. Andrzej Wojciechowski – Polski Fiat 125p/1600.
5. Jerzy Landsberg – Renault R5 TS.
Klasa C9.
1. Otto Bartkowiak – Fiat.
2. Stefan Jagielski – Rak Promot.
3. Józef Kiełbania – Rak Promot.
Zespołowo.
1. Automobilklub Śląski.
2. Automobilklub Wielkopolski.
3. Automobilklub Warszawski.

Copyright © 2012-2016 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl