Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Wyścigi » 1974 » Wyścigowe Mistrzostwa Polski » Orneta. 5 eliminacja. 29.09.1974r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

RSMP.pl

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

Orneta. 5 eliminacja. 29.09.1974r.

Tor długości: 4000m.
Dystans: 60km (15okr).

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.

Orneta - 5el.WSMP 1974r

Nr.10.Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.

Nr.10.Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.

Nr.10.Błażej Krupa – Renault 12 Gordini, nr.5.Robert Mucha Polski Fiat 125p.

Nr.10.Błażej Krupa – Renault 12 Gordini, nr.5.Robert Mucha Polski Fiat 125p.

Orneta - 5el.WSMP 1974r

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini, Robert Mucha – Polski Fiat 125p.

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini, Robert Mucha – Polski Fiat 125p.

Błażej Krupa - Renault 12 Gordini.

Błażej Krupa - Renault 12 Gordini.

Nr.1.Andrzej Jaroszewicz – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Nr.1.Andrzej Jaroszewicz – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Nr.90.Lelio Lattari – Alfa Romeo 2000 GTV.

Nr.90.Lelio Lattari – Alfa Romeo 2000 GTV.

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.

Mario Graziani – Alfa Romeo 2000 GTV, Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.

Mario Graziani – Alfa Romeo 2000 GTV, Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.

Robert Mucha – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Robert Mucha – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Robert Mucha – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Robert Mucha – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Orneta - 5el.WSMP 1974r

Wyniki.

Klasa 11.
1. Antoni Banaszak – Seat 850.  (AP.Wielkopolski)
2. Krzysztof Różewski – Seat 850.  (AP.Wielkopolski)
3. Edward Jaroszyński – Seat 850.  (AP.Wielkopolski)
Klasa 12.
1. Krystian Bielowski – Polski Fiat 125p/1300.  (AP.Śląski)
2. Ryszard Grychtoł – Polski Fiat 125p/1300.  (AP.Śląski)
3. Tadeusz Maftyjewicz – Polski Fiat 125p/1300.  (AP.Dolnośląski)
Klasa 13.
1. Włodzimierz Markowski – Polski Fiat 125p/1500.  (Stomil Olsztyn)
2. Tomasz Ciecierzyński – Polski Fiat 125p/1500.  (AP.Warszawski)
3. Tadeusz Turczuk – Polski Fiat 125p/1500.  (AP.Dolnośląski)
Klasa 14 i 35.
1. Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.  (Stomil Olsztyn)
2. Robert Mucha – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.  (OBR-FSO)
3. Lelio Lattari – Alfa Romeo 2000 GTV.  (AP.Warszawski)
Klasa 23.
1. Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.  (Stomil Olsztyn)
2. Andrzej Jaroszewicz – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.  (OBR-FSO)
Wszechklasy.
1. Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.  (Stomil Olsztyn)
2. Andrzej Jaroszewicz – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.  (OBR-FSO)
3. Janusz Dąbrowski – Fiat 128 Sport SL.  (AP.Śląski)
4. Włodzimierz Markowski – Polski Fiat 125p/1500.  (Stomil Olsztyn)
5. Lelio Lattari – Alfa Romeo 2000 GTV.  (AP.Warszawski)
Klasa C-9.
1. Janusz Kiljańczyk  (AP.Warszawski)

Copyright © 2012-2016 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl