Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Wyścigi » 1974 » Wyścigowe Mistrzostwa Polski » Toruń. 4 eliminacja. 7-8.09.1974r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

Błażej Krupa

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

Toruń. 4 eliminacja. 7-8.09.1974r.

Toruń - WSMP 4 elim.1974r.

Toruń - WSMP 4 el.1974r

Toruń - WSMP 4 elim.1974r

Toruń - WSMP 4 elim.1974r

Toruń - WSMP 4 elim.1974r

Lista zgłoszeń.

Klasa 11.
Nr.50. Adam Osiecki (AP.Kielce) – Syrena 105.
Nr.51. Henryk Kaczmarek (AP.Poznań) – Seat 850.
Nr.53. Janusz Barański (AP.Łódź) – Trabant 601.
Nr.54. Edward Jaroszyński (AP.Bydgoszcz) – Seat 850.
Nr.55. Stefan Knast (AP.Bydgoszcz) – Seat 850.
Nr.56. Antoni Banaszak (AP.Poznań) – Seat 850.
Nr.57. Krzysztof Różewski (AP.Poznań) – Seat 850.

Klasa 12.
Nr.60. Tadeusz Maftyjewicz (AP.Wrocław) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.61. Kazimierz Łuczak (AP.Wrocław) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.62. Bogusław Grum (AP.Wrocław) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.64. Krystian Bielowski (AP.Śląski) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.65. Ryszard Grychtoł (AP.Śląski) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.66. Waldemar Janikowski (AP.Poznań) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.70. Wojciech Szczuka (AP.Wrocław) – Polski Fiat 125p/1300.

Klasa 13.
Nr.74. Tadeusz Kudłaty (AP.Wrocław) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.75. Edward Bogusławski (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.76. Adam Piskozub (AP.Wrocław) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.77. Tomasz Ciecierzyński (OBR-FSO) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.78. Zenon Charoński (AP.Wrocław) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.80. Zbigniew Dziadura (OBR-FSO) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.82. Bohdan Walknowski (AP.Szczecin) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.83. Stanisław Turczuk (AP.Wrocław) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.84. Włodzimierz Markowski (AMK Stomil) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.86. Tadeusz Turczuk (AP.Wrocław) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.89. Andrzej Manowiecki (AP.Radom) – Polski Fiat 125p/1500.
Andrzej Mielcarek (AP.Poznań) – Polski Fiat 125p/1500.

Klasa 21.
Nr.2. Helmut Assmann (NRD) – Trabant 601.
Nr.24. Adam Masłowiec (AP.Kielce) – Syrena 105.
Nr.34. Ulli Melkus (NRD) – Melkus RS 1000.

Klasa 22.
Nr.20. Wiesław Gawron (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.21. Hieronim Kochański (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.22. Jerzy Zdunek (AP.Kielce) – Dacia 1300.
Nr.23. Henryk Mandera (AP.Śląski) – Wartburg 353.
Nr.26. Andrzej Świniarski (AP.Poznań) – Fiat 128 Sport SL.
Nr.30. Zbigniew Bębnista (AP.Bydgoszcz) – Polski Fiat 125p/1300.
Janusz Dąbrowski (AP.Dolnośląski) – Fiat 128 Sport SL.

Klasa 23.
Nr.1. Andrzej Jaroszewicz (OBR-FSO) – Polski Fiat 125p/1600.
Nr.2. Ksawery Frank (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/1600.
Nr.4. Andrzej Wojciechowski (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/1600.
Nr.10. Błażej Krupa (AMK Olsztyn) – Renault 12 Gordini.
Nr.11. Elżbieta Zulicz (AP.Wrocław) – Alfa Romeo 1600.
Nr.14. Maciej Bogusławski (AP.Warszawa) – BG prototyp.

Klasa 35.
Nr.02. Ryszard Wolniewicz (AP.Poznań) – Ferrari Dino.
Nr.13. Ryszard Kopczyk (AP.Poznań) – Porsche 911 T.
Nr.90. Lelio Lattari (AP.Warszawa) – Alfa Romeo 2000 GTV.
Nr.95. Mario Graziani (AP.Morski) – Alfa Romeo 2000 GTV.

Klasa 50.
Nr.5. Robert Mucha (OBR-FSO) – Polski Fiat 125p/1800 Turbo.
Nr.12. Maciej Bogusławski (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/1600.
Nr.70. Ryszard Żyszkowski (OBR-FSO) – Polski Fiat 125p/1800.

Klasa A2 (PPiP).
Nr.21. Jaroslav Bobek (Czechosłowacja) – Škoda S 120S.
Nr.22. Oldrich Brunclik (Czechosłowacja) - Škoda S 120S.
Nr.23. Milan Žid (Czechosłowacja) - Škoda S 120S.
Nr.43. Jaroslav Kovar (Czechosłowacja) – Škoda S 1150.
Nr.71. Walery Ankuda (ZSRR) – Waz Żiguli 2101.
Nr.73. Aleksander Klopiczew (ZSRR) – Moskwicz 412.
Nr.77. Wikje Oleka (ZSRR) – Waz Żiguli 2101.
Nr.78. Jakub Łukjanow (ZSRR) – Waz Żiguli 2103.
Nr.80. Krause (NRD) – Wartburg 353.
Nr.82. Peter Mücke (NRD) – Wartburg 353.
Nr.83. Bernd Zimmermann (NRD) – Wartburg 353.
Nr.85. Manfred Günther (NRD) – Wartburg 353.
Nr.87. Thomas Lothar (NRD) – Škoda S 120.
Nr.97. Erwin Opuchlich (NRD) – Wartburg 353.

Klasa C-9 (PPiP).
Nr.21. Albin Patlejch (Czechosłowacja) – MTX Easter 02.
Nr.22. Jiri Smid (Czechosłowacja) – MTX Easter 02.
Nr.23. Jiri Rosicky (Czechosłowacja) – MTX Easter 02.
Nr.24. Karel Jilek (Czechosłowacja) – MTX Easter 02.
Nr.26. Jiri Šmid (Czechosłowacja) – MTX Easter 02.
Nr.62. Enn Griffiel (ZSRR) – Estonia 18M.
Nr.65. Władysław Barkowskij (ZSRR) – Estonia 18M.
Nr.67. Włodzimierz Grekow (ZSRR) – Estonia 18M.
Nr.70. Juk Rejntan (ZSRR) – Estonia 18M.
Nr.82. Heiner Lindner (NRD) – Żiguli 1300.
Nr.90. Wolfgang Krug (NRD) – Żiguli 1300.
Nr.101. Ulli Melkus (NRD) – Melkus.
Nr.108. Wolfgang Küther (NRD) – Żiguli 1300.

Klasa C-9.
Nr.1. Marcin Biernacki (AP.Warszawa) – Rak.
Nr.4. Aleksander Oczkowski (AP.Śląski) – Rak.
Nr.5. Józef Kiełbania (AP.Radom) – Rak.
Nr.6. Stefan Jagielski (AP.Warszawa) – Rak.
Nr.7. Lech Jaworowicz (AP.Warszawa) – Rak.
Nr.9. Piotr Wróbel (AP.Radom) – Rak.
Nr.10. Otto Bartkowiak (AP.Śląski) – Rak.
Nr.11. Wiesław Mikołajczyk (AP.Śląski) – Rak.
Nr.12. Janusz Zdrojewski (AP.Warszawa) – Rak.
Nr.14. Maciej Bogusławski (AP.Warszawa) – Rak.
Nr.17. Józef Gutmacher (AP.Szczecin) – Rak.
Nr.18. Jerzy Sobczyk (AP.Śląsk) – Rak.

Renault 12 Gordini Błażeja Krupy.

Renault 12 Gordini Błażeja Krupy.

Škoda 120.

Oldrich Brunclik - Škoda S 120S.

Renault 12 Gordini Błażeja Krupy.

Renault 12 Gordini Błażeja Krupy.

Formuła Macieja Bogusławskiego.

Formuła Macieja Bogusławskiego.

Andrzej Jaroszewicz.

Andrzej Jaroszewicz.

Renault 12 Gordini i Błażej Krupa.

Renault 12 Gordini i Błażej Krupa.

Melkus RS 1000 Ulli Melkusa.

Melkus RS 1000 Ulli Melkusa.

Zespół Błażeja Krupy.

Zespół Błażeja Krupy.

Toruń - 4el.WSMP 1974r

Toruń - 4el.WSMP 1974r

Nr.54.Edward Jaroszyński, nr.51. Henryk Kaczmarek – Seaty 850.

Edward Jaroszyński – Seat 850.

Edward Jaroszyński – Seat 850.

Toruń - 4el.WSMP 1974r

Toruń - 4el.WSMP 1974r

Toruń - 4el.WSMP 1974r

Nr.26. Andrzej Świniarski – Fiat 128 Sport SL.

Robert Mucha, Jan Czyżyk i Jerzy Landsberg.

Robert Mucha, Jan Czyżyk i Jerzy Landsberg.

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini i Jerzy Landsberg.

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini i Jerzy Landsberg.

Krzysztof Komornicki.

Krzysztof Komornicki.

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini, Marek Karczewski i Andrzej Jaroszewicz.

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini, Marek Karczewski i Andrzej Jaroszewicz.

Andrzej Jaroszewicz – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Andrzej Jaroszewicz – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Toruń - 4el.WSMP 1974r

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini, Andrzej Jaroszewicz – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Błażej Krupa i Jerzy Landsberg.

Błażej Krupa i Jerzy Landsberg.

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.

Helmut Assmann – Trabant 601.

Helmut Assmann – Trabant 601.

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini, Andrzej Jaroszewicz – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini, Andrzej Jaroszewicz – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Andrzej Świniarski – Fiat 128 Sport SL.

Andrzej Świniarski – Fiat 128 Sport SL.

Lelio Lattari – Alfa Romeo 2000 GTV, Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.

Lelio Lattari – Alfa Romeo 2000 GTV, Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.

Robert Mucha – Polski Fiat 125p/1800 Turbo.

Robert Mucha – Polski Fiat 125p/1800 Turbo.

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.

Andrzej Jaroszewicz – Polski Fiat 125p/1600.

Andrzej Jaroszewicz – Polski Fiat 125p/1600.

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.

Andrzej Jaroszewicz – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Andrzej Jaroszewicz – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Toruń - 4el.WSMP 1974r

Robert Mucha – Polski Fiat 125p/1800 Turbo.

Robert Mucha – Polski Fiat 125p/1800 Turbo.

Toruń - WSMP 4 elim.1974r

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.

Toruń - WSMP 4elim.1974r

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.

Ryszard Wolniewicz – Ferrari Dino.

Ryszard Wolniewicz – Ferrari Dino.

Toruń - WSMP 4elim.1974r

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.

Maciej Bogusławski – BG prototyp, Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.

Maciej Bogusławski – BG prototyp, Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.

Toruń - WSMP 4elim.1974r

Toruń - WSMP 4elim,1974r

Toruń - WSMP 4 elim.1974r

Jiri Smid – MTX Easter 02.

Jiri Smid – MTX Easter 02.

Toruń - WSMP 4elim.1974r

Wolfgang Küther – Żiguli 1300.

Wolfgang Küther – Żiguli 1300.

Heiner Lindner – Żiguli 1300.

Heiner Lindner – Żiguli 1300.

Toruń - WSMP 4elim.1974r

Toruń - WSMP 4 elim.1974r

Albin Patlejch – MTX Easter 02.

Albin Patlejch – MTX Easter 02.

Robert Mucha i Janusz Kiljańczyk.

Robert Mucha i Janusz Kiljańczyk.

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.

Adam Smorawiński, Błażej Krupa i Robert Mucha.

Adam Smorawiński, Błażej Krupa i Robert Mucha.

Toruń - 4el.WSMP 1974r

Andrzej Jaroszewicz – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Andrzej Jaroszewicz – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini, Andrzej Jaroszewicz – Polski Fiat 125p/1600.

Nr.10. Błażej Krupa – Renault 12 Gordini, nr.1. Andrzej Jaroszewicz – Polski Fiat 125p/1600.

Toruń - WSMP 4elim.974r

Toruń - WSMP 4elim.1974r

Andrzej Jaroszewicz – Polski Fiat 125p/1600.

Andrzej Jaroszewicz – Polski Fiat 125p/1600.

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.

Toruń - WSMP 4elim.1974r

Andrzej Jaroszewicz – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Andrzej Jaroszewicz – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Krause, Mücke – Wartburgi 353, Lothar – Škoda 120.

Nr.80.Krause, nr.82.Mücke – Wartburgi 353, nr.88.Lothar – Škoda 120.

Robert Mucha – Polski Fiat 125p/ 1800 Turbo.

Robert Mucha – Polski Fiat 125p/ 1800 Turbo.

Toruń - WSMP 4elim.1974r

Toruń - WSMP 4elim.1974r

Toruń - 4el.WSMP 1974r

Nr.10. Błażej Krupa – Renault 12 Gordini, nr.83. Bernd Zimmermann – Wartburg 353.

Andrzej Wojciechowski – Polski Fiat 125p, Lothar – Škoda 120.

Nr.4.Andrzej Wojciechowski – Polski Fiat 125p, nr.88.Lothar – Škoda 120.

Maciej Bogusławski – BG prototyp.

Maciej Bogusławski – BG prototyp.

Andrzej Jaroszewicz – Polski Fiat 125p/1600, Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.

Andrzej Jaroszewicz – Polski Fiat 125p/1600, Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.

Robert Mucha – Polski Fiat 125p/1800 Turbo.

Robert Mucha – Polski Fiat 125p/1800 Turbo.

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini, Jaroslav Bobek – Škoda S 120S.

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini, Robert Mucha – Polski Fiat 125p/1800 Turbo.

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini, Robert Mucha – Polski Fiat 125p/1800 Turbo.

Albin Patlejch – MTX Easter 02.

Albin Patlejch – MTX Easter 02.

Ulli Melkus – Melkus.

Ulli Melkus – Melkus.

Nr.26.Jiri Šmid, Krug, nr.23.Albin Patleich.

Nr.26.Jiri Šmid, Krug, nr.23.Jiri Rosicky

Toruń - WSMP 4elim.1974r

Toruń - 4el.WSMP 1974r

(Motor 38 / 1974)

Toruń - 4el.WSMP 1974r

Wyniki.

Klasa 11.
1. Krzysztof Różewski – Fiat 850.
2. Antoni Banaszak – Fiat 850.
3. Henryk Kaczmarek – Fiat 850.
4. Edward Jaroszyński – Fiat 850.
5. Adam Osiecki – Syrena 105.
6. Janusz Barański – Trabant 601.

Klasa 12.
1. Ryszard Grychtoł – Polski Fiat 125p/1300.
2. Kazimierz Łuczak – Polski Fiat 125p/1300.
3. Bogusław Grum – Polski Fiat 125p/1300.

Klasa 13.
1. Włodzimierz Markowski – Polski Fiat 125p/1500.
2. Tadeusz Kudłaty – Polski Fiat 125p/1500.
3. Stanisław Turczuk – Polski Fiat 125p/1500.
4. Bohdan Walknowski – Polski Fiat 125p/1500.
5. Tadeusz Turczuk – Polski Fiat 125p/1500.
6. Tomasz Ciecierzyński – Polski Fiat 125p/1500.
7. Andrzej Manowiecki – Polski Fiat 125p/1500.
8. Andrzej Mielcarek – Polski Fiat 125p/1500.
9. Zenon Charoński – Polski Fiat 125p/1500.

Klasa 14.
1.
2.
3. Lelio Lattari – Alfa Romeo 2000 GTV.

Klasa 22.
1.
2. Janusz Dąbrowski – Fiat 128 Sport SL.
3. Henryk Mandera – Wartburg 353.
4. Andrzej Świniarski – Fiat 128 Sport SL.
5. Jerzy Zdunek – Dacia 1300.

Klasa 23.
1. Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.
2. Tadeusz Kudłaty – Polski Fiat 125p/1500.
3. Bohdan Walknowski – Polski Fiat 125p/1500.

Klasa 35.
1.Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.
2. Robert Mucha – Polski Fiat 125p/1800 Turbo.
3.
4. Ryszard Wolniewicz – Ferrari Dino.
5. Ksawery Frank – Polski Fiat 125p/1600.
6.
7.
8. Zbigniew Dziadura – Polski Fiat 125p/1500.

Klasa 50.
1. Robert Mucha – Polski Fiat 125p/1800 Turbo.
2. Ksawery Frank – Polski Fiat 125p/1600.
3. Zbigniew Dziadura – Polski Fiat 125p/1500.

Wszechklasy.
1. Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.
2. Andrzej Jaroszewicz – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.
3. Robert Mucha – Polski Fiat 125p/1800 Turbo.
4. Lelio Lattari – Alfa Romeo 2000 GTV.
5. Ksawery Frank – Polski Fiat 125p/1600.
6. Ryszard Wolniewicz – Ferrari Dino.
7.
8. Włodzimierz Markowski – Polski Fiat 125p/1500.
9. Tadeusz Kudłaty – Polski Fiat 125p/1500.
10. Janusz Dąbrowski – Fiat 125 Sport SL.
11. Stanisław Turczuk – Polski Fiat 125p/1500.
12.
13. Mario Graziani – Alfa Romeo 2000 GTV.
14. Tadeusz Turczuk – Polski Fiat 125p/1500.
15.
16. Andrzej Manowiecki – Polski Fiat 125p/1500.
17.Bochdan Walknowski – Polski Fiat 125p/1500.

Klasa C-9.
1. Aleksander Oczkowski – Rak.
2. Józef Kiełbania – Promot Rak.
3. Marcin Biernacki – Promot.
4. Stefan Jagielski – Rak.
5. Janusz Zdrojewski – Promot.
6. Maciej Bogusławski – Rak.
7. Witold Wróbel – Rak.
8. Wiesław Mikołajczyk – Rak.
9. Józef Gutmacher – Rak Fiat.

Copyright © 2012-2018 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl