Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Wyścigi » 1974 » Wyścigowe Mistrzostwa Polski » Poznań. 3 eliminacja. 30.06.1974r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

Błażej Krupa

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

Poznań. 3 eliminacja. 30.06.1974r.

Poznań - WSMP 1974r

Poznań - WSMP 1974r

Poznań - WSMP 1974r

Poznań - WSMP 1974r

Poznań - WSMP 1974r

Poznań - WSMP 1974r

Poznań - WSMP 1974r

Poznań - WSMP 1974r

Poznań - WSMP 1974r

Poznań - WSMP 1974r

Poznań - WSMP 1974r

Poznań - WSMP 1974r

Poznań - WSMP 1974r

Poznań - WSMP 1974r

Poznań - WSMP 1974r

Poznań - WSMP 1974r

Poznań - WSMP 1974r

Poznań - WSMP 1974r

Poznań - WSMP 1974r

Poznań - WSMP 1974r

Poznań - WSMP 1974r

Poznań - WSMP 1974r

Poznań - WSMP 1974r

Poznań - WSMP 1974r

Poznań - WSMP 1974r

Poznań - WSMP 1974r

Poznań - WSMP 1974r

Poznań - WSMP 1974r

Poznań - WSMP 1974r

Poznań - WSMP 1974r

Poznań - WSMP 1974r

Poznań - WSMP 1974r

Poznań - WSMP 1974r

Poznań - WSMP 1974r

Lista zgłoszeń.

Klasa 11.
Nr.50. Adam Osiecki (AP.Kielce) – Syrena 105.
Nr.51. Henryk Kaczmarek (AP.Poznań) – Seat 850.
Nr.52. Stefan Knast (AP.Bydgoszcz) – Seat 850D.
Nr.54. Edward Jaroszyński (AP.Bydgoszcz) – Seat 850.
Nr.56. Antoni Banaszak (AP.Poznań) – Seat 850.
Nr.57.Krzysztof Różewski (AP.Poznań) – Seat 850.
Stefan Loga (AP.Poznań) – Trabant 601.
Bogdan Stańko (AP.Poznań) – Syrena 104.
Marek Kiejnowski (AP.Poznań) – Polski Fiat 126p.
Janusz Szczęśniak (AP.Warszawa) – Polski Fiat 126p.
Janusz Barański (AP.Łódź) – Trabant 601.

Klasa 12.
Nr.60. Tadeusz Maftyjewicz (AP.Dolnośląski) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.61. Kazimierz Łuczak (AP.Dolnośląski) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.62. Bogusław Grum (AP.Dolnośląski) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.64. Krystian Bielowski (AP.Śląski) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.65. Ryszard Grychtoł (AP.Śląski) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.67. Wiesław Gawron (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.80. Zbigniew Dziadura (OBR-FSO) – Polski Fiat 125p/1300.
Wojciech Szczuka (AP.Dolnośląski) – Polski Fiat 125p/1300.

Klasa 13.
Nr.74. Tadeusz Kudłaty (AP.Dolnośląski) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.77. Tadeusz Turczuk (AP.Dolnośląski) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.78. Zenon Charoński (AP.Dolnośląski) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.82. Bohdan Walknowski (AP.Szczecin) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.83. Stanisław Turczuk (AP.Dolnośląski) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.84. Włodzimierz Markowski (AMK Stomil) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.85. Marek Krajewski (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/1500.
Tomasz Ciecierzyński (OBR-FSO) – Poski Fiat 125p/1500.
Andrzej Lewandowski (AP.Szczecin) – Fiat 124 Sport.
Ryszard Żyszkowski (OBR-FSO) – Polski Fiat 125p/1500.

Klasa 14.
Nr.90. Lelio Lattari (AP.Warszawa) – Alfa Romeo 2000 GTV.
Nr.91. Ryszard Wolniewicz (AP.Poznań) – Poznań 911T.
Nr.92. Henryk Ziemski (AMK Stomil) – BMW 2002 Ti.
Nr.95. Mario Graziani (AP.Morski) – Alfa Romeo 2000 GTV.
Andrzej Smorawiński (KM Winogrady) – BMW 1602.
Zygmunt Chełstowski (AP.Poznań)  - Volvo 144 S.

Klasa 22.
Nr.21. Hieronim Kochański (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.22. Jerzy Zdunek (AP.Kielce) – Dacia 1300.
Nr.23. Henryk Mandera (AP.Śląski) – Wartburg 353.
Nr.25. Andrzej Mielcarek (AP.Poznań) – Wartburg 353.
Nr.26. Andrzej Świniarski (AP.Poznań) – Fiat 128 Sport SL.
Nr.27. Wacław Janowski (AP.Dolnośląski) – Wartburg 353.
Nr.28. Romuald Syryca (AP.Dolnośląski) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.29. Michał Chroniowski (AP.Dolnośląski) – Dacia 1300.
Nr.30. Zbigniew Bębnista (AP.Bydgoszcz) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.32. Lothar Thomas (NRD) – Škoda S 120.
Nr.33. Helmut Assmann (NRD) – Trabant 601.
Nr.42. ?  (NRD) – Wartburg 353.
Michał Kośmicki (AP.Poznań) – VW 1300.
Janusz Dąbrowski (AP.Dolnośląski) – Fiat 128 Sport SL.

Klasa 23.
Nr.1. Andrzej Jaroszewicz (OBR-FSO) – Polski Fiat 125p/1600.
Nr.2. Ksawery Frank (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/1600.
Nr.3. Jan Frank (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/1600.
Nr.4. Andrzej Wojciechowski (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/1600.
Nr.10. Błażej Krupa (AMK Stomil) – Renault 12 Gordini.
Jerzy Bachtin (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/1600.
Andrzej Radecki (AMK Stomil) – Polski Fiat 125p/1500.
Marek Krajewski (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/1500.

Klasa 24, 35, 50.
Nr.01. Adam Smorawiński (KM Winogrady) – Porsche Carrera RS.
Nr.3. Jan Frank (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/1600.
Nr.5. Robert Mucha (OBR-FSO) – Polski Fiat 125p/1800 Turbo.
Nr.6. Maciej Bogusławski (AP.Warszawa) – BG prototyp.
Nr.7. Maciej Stawowiak (OBR-FSO) – Polski Fiat 125p.
Nr.10. Błażej Krupa (AMK Stomil) – Renault 12 Gordini.
Nr.12. Ksawery Frank (AP.Warszawa) – BMW 2002.
Nr.80. Zbigniew Dziadura (OBR-FSO) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.81. Władysław Domański (OBR-FSO) – Polski Fiat 125p/1500
Manfred Kühn (NRD) – Polski Fiat 125p/1500.
Ryszard Żyszkowski (OBR-FSO) – Polski Fiat 125p/1500.
Wojciech Smorawiński (AP.Poznań) – BMW 2002 Alpina.

Klasa C-9.
Nr.1. Marcin Biernacki (AP.Warszawa) – Promot.
Nr.2. Janusz Kiljańczyk (AP.Warszawa) – Rak.
Nr.3. Henryk Nowak (AP.Śląski) – Rak.
Nr.4. Aleksander Oczkowski (AP.Śląski) – Rak.
Nr.5. Józef Kiełbania (AP.Radom) – Rak.
Nr.6. Stefan Jagielski (AP.Warszawa) – Rak.
Nr.9. Witold Wróbel (AP.Radom) – Rak.
Nr.10. Otto Bartkowiak (AP.Śląski) – Polski Fiat.
Nr.11. Wiesław Mikołajczyk (AP.Śląski) – Rak.
Nr.12. Janusz Zdrojewski (AP.Śląski) – Polski Fiat.
Nr.14. Maciej Bogusławski (AP.Warszawa) – Polski Fiat.
Nr.18. Jerzy Sobczyk (AP.Warszawa) – Rak.
Nr.20. Wolfgang Krug (NRD) – Lada.
Nr.97. Manfred Kühn (NRD) – Polski Fiat.
Lech Jaworowicz (AP.Warszawa) – Rak.
Gutmacher

Poznań - WSMP 1974r

Poznań - WSMP 1974r

Piotr Mystkowski, Błażej Krupa i Janusz Kiljańczyk.

Piotr Mystkowski, Błażej Krupa i Janusz Kiljańczyk.

Renault 12 Gordini Błażeja Krupy.

Renault 12 Gordini Błażeja Krupy.

Błażej Krupa

Renault 12 Gordini Błażeja Krupy.

Renault 12 Gordini Błażeja Krupy.

Błażej Krupa, Ksawery Frank i Krzysztof Komornicki.

Błażej Krupa, Ksawery Frank i Krzysztof Komornicki.

Błażej Krupa.

Błażej Krupa.

Renault 12 Gordini Błażeja Krupy.

Renault 12 Gordini Błażeja Krupy.

Poznań - 3el.WSMP 1974r

(Motor 29 / 1974)

Błażej Krupa i Krzysztof Komornicki.

Błażej Krupa i Krzysztof Komornicki.

Poznań - 3el.WSMP 1974r

Adam Smorawiński udziela rad swojemu synowi Wojtkowi startującego BMW 2002 Alpina. (Motor 29 / 1974)

Lelio Lattari i Alfa Romeo 2000 GTV Mario Grazianiego.

Lelio Lattari i Alfa Romeo 2000 GTV Mario Grazianiego.

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini, Mario Graziani – Alfa Romeo 2000 GTV.

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini, Mario Graziani – Alfa Romeo 2000 GTV.

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini, Robert Mucha – Polski Fiat 125p/1800 Turbo, Lelio Lattari – Alfa Romeo 2000 GTV.

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini, Robert Mucha – Polski Fiat 125p/1800 Turbo, Lelio Lattari – Alfa Romeo 2000 GTV.

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini, Robert Mucha – Polski Fiat 125p/1800 Turbo, Zbigniew Dziadura – Polski Fiat 125p/1500.

Nr.10. Błażej Krupa – Renault 12 Gordini, nr.5. Robert Mucha – Polski Fiat 125p/1800 Turbo, nr.80. Zbigniew Dziadura – Polski Fiat 125p/1500.

Otto Bartkowiak – Polonia.

Otto Bartkowiak – Polonia.

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini, Adam Smorawiński – Porsche Carrera RS

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini, Adam Smorawiński – Porsche Carrera RS

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini, Adam Smorawiński – Porsche Carrera RS.

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini, Adam Smorawiński – Porsche Carrera RS.

Adam Smorawiński – Porsche Carrera RS, Błażej Krupa – Renault 12 Gordini, Robert Mucha – Polski Fiat 125p/1800 Turbo.

Adam Smorawiński – Porsche Carrera RS, Błażej Krupa – Renault 12 Gordini, Robert Mucha – Polski Fiat 125p/1800 Turbo.

Adam Smorawiński – Porsche Carrera RS, Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.

Adam Smorawiński – Porsche Carrera RS, Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.

Adam Smorawiński – Porsche Carrera RS, Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini, Robert Mucha – Polski Fiat 125p/1800 Turbo.

Adam Smorawiński – Porsche Carrera RS, Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.

Adam Smorawiński – Porsche Carrera RS, Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini, Robert Mucha – Polski Fiat 125p/1800 Turbo.

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini, Robert Mucha – Polski Fiat 125p/1800 Turbo.

Adam Smorawiński – Porsche Carrera RS, Błażej Krupa – Renault 12 Gordini

Adam Smorawiński – Porsche Carrera RS, Błażej Krupa – Renault 12 Gordini

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.

Adam Smorawiński – Porsche Carrera RS, Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.

Adam Smorawiński – Porsche Carrera RS, Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.

Adam Smorawiński – Porsche Carrera RS, Błażej Krupa – Renault 12 Gordini, Robert Mucha - Polski Fiat 125p/1800 Turbo

Adam Smorawiński – Porsche Carrera RS, Błażej Krupa – Renault 12 Gordini, Robert Mucha – Polski Fiat 125p/1800 Turbo.

Adam Smorawiński – Porsche Carrera RS, Błażej Krupa – Renault 12 Gordini, Robert Mucha – Polski Fiat 125p/1800 Turbo.

Adam Smorawiński – Porsche Carrera RS, Błażej Krupa – Renault 12 Gordini, Robert Mucha – Polski Fiat 125p/1800 Turbo.

Poznań - WSMP 1974r

Poznań - WSMP 1974r

Poznań - WSMP 1974r

Poznań - WSMP 1974r

Poznań - 3 el.WSMP 1974r

Poznań - WSMP 1974r

Poznań - 3 el.WSMP 1974r

(Motor 29 / 1974)

Poznań - WSMP 1974r

Poznań - WSMP 1974r

Poznań - WSMP 1974r

Wyniki.

Klasa 11.
1. Antoni Banaszak – Seat 850.  
2. Krzysztof Różewski – Seat 850.
3. Henryk Kaczmarek – Seat 850.
4. Edward Jaroszyński – Seat 850.
5. Adam Osiecki – Syrena 105.
6. Stefan Knast – Seat 850D.

Klasa 12.
1. Krystian Bielowski – Polski Fiat 125p/1300.
2. Tadeusz Maftyjewicz – Polski Fiat 125p/1300.
3. Ryszard Grychtoł – Polski Fiat 125p/1300.
4. Wiesław Gawron – Polski Fiat 125p/1300.
5. Kazimierz Łuczak – Polski Fiat 125p/1300.
6. Bogusław Grum – Polski Fiat 125p/1300.

Klasa 13.
1. Tomasz Ciecierzyński – Polski Fiat 125p/1500.
2. Tadeusz Turczuk – Polski Fiat 125p/1500.
3. Włodzimierz Markowski – Polski Fiat 125p/1500.
4. Bohdan Walknowski – Polski Fiat 125p/1500.
5.
6. Andrzej Manowiecki – Polski Fiat 125p/1500.
7. Zenon Chorański – Polski Fiat 125p/1500.

Klasa 14.
1. Lelio Lattari – Alfa Romeo 2000 GTV.
2. Adam Smorawiński – BMW 1602.
3. Zygmunt Chełstowski – Volvo 144 S.

Klasa 22.
1. Henryk Mandera – Wartburg 353.
2. Janusz Dąbrowski – Fiat 128 Sport SL.
3. Jerzy Zdunek – Dacia 1300.

Klasa 23.
1. Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.
2. Ksawery Frank – Polski Fiat 125p/1600.
3. Jan Frank – Polski Fiat 125p/1600.

Klasa 24, 35 i 50.
1. Adam Smorawiński – Porsche Carrera RS.
2. Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.
3. Robert Mucha – Polski Fiat 125p/1800 Turbo.
4. Maciej Stawowiak – Polski Fiat 125p.
5. Ksawery Frank – BMW 2002.
6. Jan Frank – Polski Fiat 125p/1600.
7. Władysław Domański (OBR-FSO) – Polski Fiat 125p/1500
8. Zbigniew Dziadura (OBR-FSO – Polski Fiat 125p/1500.

Wszechklasy.
1. Adam Smorawiński – Porsche Carrera RS.
2. Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.
3. Robert Mucha – Polski Fiat 125p/1500.
4. Lelio Lattari – Alfa Romeo 2000 GTV.
5. Ksawery Frank – BMW 2002.
6.
7. Janusz Dąbrowski – Fiat 128 Sport SL.
8. Stanisław Turczuk – Polski Fiat 125p/1500.
9. Tadeusz Maftyjewicz – Polski Fiat 125p/1300.
10. Włodzimierz Markowski – Polski Fiat 125p/1500.
11. Maciej Stawowiak – Polski Fiat 125p.
12.
13. Bohdan Walknowski – Polski Fiat 125p/1500.
14. Andrzej Manowiecki – Polski Fiat 125p/1500.
15. Andrzej Świniarski – Fiat 128 Sport SL.
16. Tadeusz Turczuk – Polski Fiat 125p/1500.

Klasa C-9.
1. Otto Bartkowiak – Polonia.  
2. Janusz Kiljańczyk – Rak.
3. Janusz Zdrojewski – Polski Fiat.
4. Aleksander Oczkowski – Rak.
5. Marcin Biernacki – Promot.
6. Lech Jaworowicz – Rak.
7. Stefan Jagielski – Rak.
8. Maciej Bogusławski – Polski Fiat.
9. Wiesław Mikołajczyk – Rak.
10. Witold Wróbel – Rak.
11. Gutmacher –
12. Józef Kiełbania – Rak.

Copyright © 2012-2018 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl