Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Wyścigi » 1974 » Wyścigowe Mistrzostwa Polski » Tor Magnolia – Szczecin. 2 eliminacja. 22-23.06.1974r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

RSMP.pl

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

Tor Magnolia – Szczecin. 2 eliminacja. 22-23.06.1974r.

Magnolia - 2el.WSMP 1974r

Magnolia - 2 el.WSMP 1974r

Magnolia - 2el.WSMP.1974r

II eliminacja Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski (1974) – ogólnopolskie zawody dla zawodników licencjonowanych startujących na samochodach osobowych bądź samochodach wyścigowych zgodnie z regulaminem Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Organizatorem imprezy na zlecenie Głównej Komisji Sportowej Samochodowej Polskiego Związku Motorowego był Automobilklub Szczeciński. Zawody przeprowadzono na Torze „Magnolia” w Szczecinie w dniach 22-23 czerwca 1974 roku.
Impreza odbyła się w ramach obchodów XXX-lecia Milicji Obywatelskiej i Służby Bezpieczeństwa. Honorowy protektorat objął Komendant Wojewódzki Milicji Obywatelskiej w Szczecinie, płk Stefan Piątkowski.
Komitet organizacyjny
Lech Jerzyk – kierownik Wydziału Kultury Fizycznej i Turystyki Urzędu Miejskiego
Marian Jędrzejczak – dyrektor Wydziału Komunikacji Urzędu Wojewódzkiego w Szczecinie
Andrzej Klaus – zastępca przewodniczącego Wojewódzkiej Federacji Sportu
Zbigniew Królikowski – wiceprezes ds. sportowych AP Szczecin
Tadeusz Rek – prezes Klubu Dziennikarzy Sportowych
Rudolf Rusin – zastępca komendanta wojewódzkiego MO
Ryszard Wąsowski – kierownik Wydziału Administracji KW PZPR
Stanisław Wróblewski – dyrektor Wojewódzkiego Zarządu Dróg Publicznych w Szczecinie
Wacław Zarach – prezes AP Szczecin
Władze zawodów
Zespół Komisarzy Sportowych
Przewodniczący: Longin Bielak
Zca przewodniczącego: Tadeusz Władyka
Członek zespołu: Mirosław Toczydłowski
Kierownictwo wyścigu
Kierownik wyścigu: Tomasz Nieżychowski
Zca kier. ds. sportowych: Ewa Chomicz-Nieżychowska
Zca kier.ds. gospod.-techn.: Henryk Szelągiewicz
Sekretarz: Bożena Pudłowska
Kierownik parku maszyn: Andrzej Ptak
Kierownik komisji bezpieczeństwa trasy: Dionizy Klimas
Kierownik chronometrów i obliczania wyników: Janusz Litarowicz
Kierownik finansowy i kwatermistrz: Leon Dydkiewicz
Przewodniczący komisji nagród: Józef Serdyński
Program wyścigu
22 czerwca 1974 sobota
godz. 13.00 – trening obowiązkowy
23 czerwca 1974 niedziela
godz. 9.00 – trening zapoznawczy
godz. 10.00 – wyścig samochodów osobowych
godz. 11.00 – wyścig samochodów osobowych
godz. 11.45 – wyścig samochodów osobowych
godz. 12.30 – wyścig samochodów osobowych
godz. 13.15 – wyścig samochodów wyścigowych
godz. 14.00 – wyścig samochodów osobowych wszech klas
Samochody
Samochody turystyczne (osobowe)
Grupa I – seryjne, nieulepszane samochody osobowe, produkowane w ilości przekraczjącej 5 tys. sztuk rocznie.
klasa 11 – samochody do 850 cm³ (Polski Fiat 126p, Seat 850, Syrena 104, Syrena 105, Trabant 601)
klasa 12 – samochody do 1300 cm³ (Polski Fiat 125p 1300)
klasa 13 – samochody do 1600 cm³ (Fiat 124 Sport, Polski Fiat 125p 1500)
klasa 14 – samochody powyżej 1600 cm³ (Alfa Romeo 2000 GTV, BMW 1600)
Grupa II – seryjne samochody osobowe produkowane w ilości przekraczjącej 5 tys. sztuk rocznie, w których dozwolone są daleko idące przeróbki, mające na celu zwiekszenie osiągów samochodu.
klasa 21 – samochody do 850 cm³ (nie startowała)
klasa 22 – samochody do 1300 cm³ (Dacia 1300, Fiat 128 SL, Polski Fiat 125p 1300, Skoda S 100, Trabant 601, Volkswagen 1300, Wartburg 353)
klasa 23 – samochody do 1600 cm³ (Polski Fiat 125p 1500, Polski Fiat 125p 1600 Monte Carlo, Renault 12 Gordini)
klasa 24 – samochody bez ograniczeń pojemności (Polski Fiat 125p 1500)
Grupa III, IV i V – samochody produkowane w ilości poniżej 5 tys. sztuk rocznie oraz samochody prototypowe.
klasa 35 i 50 – samochody bez ograniczeń pojemności skokowej silnika (Polski Fiat 125p 1600, Porsche Carrera RS); dodatkowo w klasie tej wystartowały samochody gr. II
Samochody wyścigowe
Samochody specjalnie skonstruowane do rozgrywania wyścigów na torach zamkniętych
klasa C-9 (Formuła Easter) – samochody wyścigowe napędzane zmodyfikowanymi silnikami do 1300 cm³ wyprodukowanymi w krajach socjalistycznych (np. Łada, Polski Fiat 125p 1300, Wartburg 1000), które zamontowano do podwozi polskiej produkcji (Promot, Rak)

Magnolia - 2el.WSMP 1974r

(Głos Szczeciński 145 / 1974)

Andrzej Świniarski – Fiat 128 Sport SL.

Andrzej Świniarski – Fiat 128 Sport SL.

Magnolia - 2el.WSMP 1974r

Robert Mucha – Polski Fiat 125p Turbo / 1800.

Robert Mucha – Polski Fiat 125p Turbo / 1800.

Andrzej Świniarski – Fiat 128 Sport SL.

Andrzej Świniarski – Fiat 128 Sport SL.

Magnolia - 2el.WSMP 1974r

Tor Magnolia - 2el.WSMP 1974r

Tor Magnolia - 2el.WSMP 1974r

Tor Magnolia - 2 el.WSMP 1974r

Tor Magnolia - 2el.WSMP 1974r

Tor Magnolia - 2el.WSMP 1974r

Tor Magnolia - 2el.WSMP 1974r

Wyniki.

Klasa 11.
1. Krzysztof Różewski – Seat 850.  (AP.Wielkopolski)
2. Edward Jaroszyński – Seat 850. (AP.Bydgoski)
3. #51. Henryk Kaczmarek – Seat 850.  (AP.Wielkopolski)
Klasa 12.
1. Ryszard Grychtoł – Polski Fiat 125p/1300.  (AP.Śląski)
2. Tadeusz Maftyjewicz – Polski Fiat 125p/1300.  (AP.Śląski)
3. Wiesław Gawron – Polski Fiat 125p/1300.  (AP.Warszawa)
Klasa 13.
1. Włodzimierz Markowski – Polski Fiat 125p/1500.  (Stomil Olsztyn)
2. #82. Bohdan Walknowski – Polski Fiat 125p/1500.  (AP.Szczecin)
3. Stanisław Turczuk – Polski Fiat 125p/1500.  (AP.Dolnośląski)
Klasa 22.
1. Thomas Lothar – Škoda.  (DDR)
2. #36. Janusz Dąbrowski – Fiat 128 Sport SL.  (AP.Dolnośląski)
3. #23. Henryk Mandera – Wartburg 353.  (AP.Śląski)
4. #26. Andrzej Świniarski – Fiat 128 Sport SL.  (AP.Wielkopolski)
Klasa 24 i 30.
1. #10. Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.  (Stomil Olsztyn)
2. Ksawery Frank – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.  (AP.Warszawa)
3. Jan Frank – Polski Fiat 125p/1500.  (AP.Warszawa)
Klasa 50.
1. #01. Adam Smorawiński – Porsche Carrera RS.  (KM Winogrady)
2. #10. Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.  (Stomil Olsztyn)
3. #90. Lelio Lattari – Alfa Romeo 2000 GTV.  (AP.Warszawa)
Wszechklasy.
1. #01. Adam Smorawiński – Porsche Carrera RS.  (KM Winogrady)
2. #10. Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.  (Stomil Olsztyn)
3. #36. Janusz Dąbrowski – Fiat 128 Sport SL.  (AP.Dolnośląski)
Klasa C-9.
1. Otto Bartkowiak -  ?  (AP.Śląski)
2. Józef Kiełbania – Rak Promot.  (AP.Radom)
3. Heinz Melkus – Melkus Special.  (NRD)

Copyright © 2012-2016 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl