Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Wyścigi » 1974 » Wyścigowe Mistrzostwa Polski » Toruń. 1 eliminacja. 5.05.1974r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

RSMP.pl

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

Toruń. 1 eliminacja. 5.05.1974r.

Toruń - 1 el.WSMP

Błażej Krupa - Renault 12 Gordini.

Renault 12 Gordini Błażeja Krupy.

Błażej Krupa

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.

Błażej Krupa - Renault 12 Gordini

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.

Mario Graziani – Alfa Romeo 2000 GTV, Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.

Mario Graziani – Alfa Romeo 2000 GTV, Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.

Toruń - 1 el.WSMP 1974r

Toruń - 1 el.WSMP 1974r

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.

Adam Smorawiński – Porsche Carrera RS.

Adam Smorawiński – Porsche Carrera RS.

Toruń - 1 el.WSMP 1974r

(Motor 20 / 1974)

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.

Toruń - 1el.WSMP 1974r

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.

Toruń - 1el.WSMP 1974r

Toruń - 1 el.WSMP 1974r

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.

Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.

Toruń - 1el.WSMP 1974r

Toruń - 1el.WSMP 1974r

Wyniki.

Klasa 11.
1. Krzysztof Różewski – Seat 850.  (AP.Wielkopolski)
2. Antoni Banaszak – Seat 850.  (AP.Wielkopolski)
3.Henryk Kaczmarek – Seat 850.  (AP.Wielkopolski)
Klasa 12.
1. Wiesław Gawron – Polski Fiat 125p/1300.  (AP.Warszawa)
2. Tadeusz Maftyjewicz – Polski Fiat 125p/1300.  (AP.Dolnośląski)
3. Krystian Bielowski – Polski Fiat 125p/1300.  (AP.Śląski)
Klasa 13.
1. Tomasz Ciecierzyński – Polski Fiat 125p/1500.  (AP.Warszawa)
2. Włodzimierz Markowski – Polski Fiat 125p/1500.  (Stomil Olsztyn)
3. Tadeusz Kudłaty – Polski Fiat 125p/1500.  (AP.Dolnośląski)
Klasa 14.
1. Lelio Lattari – Alfa Romeo 2000 GTV.  (AP.Warszawa)
2. Mario Grazziani – Alfa Romeo 2000 GTV.  (AP.Morski)
3. Marek Szramowski – Alfa Romeo 2000.  (AP.Warszawa)
Klasa 21, 22.
1. Andrzej Świniarski – Fiat 128 Sport SL.  (AP.Wielkopolski)
Klasa 23.
1. Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.  (Stomil Olsztyn)
2. Andrzej Jaroszewicz – Polski Fiat 125p/1600.   (OBR-FSO)
3. Ksawery Frank – Polski Fiat 125p/1600.  (AP.Warszawa)
Klasa 24, 35, 50.
1. Adam Smorawiński – Porsche Carrera RS.  (KM Winogrady)
2. Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.  (Stomil Olsztyn)
3. Robert Mucha – Polski Fiat 125p Turbo/1800.  (OBR-FSO)
Wszechklasy.
1. Adam Smorawiński – Porsche Carrera RS.  (KM Winogrady)
2. Błażej Krupa – Renault 12 Gordini.  (Stomil Olsztyn)
3. Andrzej Jaroszewicz – Polski Fiat 125p/1600.  (OBR-FSO)
4. Ksawery Frank – Polski Fiat 125p/1600.  (AP.Warszawa)
5. Robert Mucha – Polski Fiat 125p Turbo/1800.  (OBR-FSO)
6. Andrzej Świniarski – Fiat 128 Sport SL.  (AP.Wielkopolski)
Klasa C-9. (formuła Polonia).
1. Józef Kiełbania – Promot Rak 1300.  (AP.Świętokrzyski)
2. Aleksander Oczkowski (AP.Śląski)
3. Stefan Jagielski (AP.Warszawa)
4. Henryk Nowak (AP.Śląski)
5. Lech Jaworowicz (AP.Warszawa)
6. Janusz Zdrojewski (AP.Warszawa)

Copyright © 2012-2016 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl