Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Wyścigi » 1973 » Wyścigowe Mistrzostwa Polski » Szczecin – Magnolia. 5 eliminacja. 13-14.10.1973r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

RSMP.pl

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

Szczecin – Magnolia. 5 eliminacja. 13-14.10.1973r.

Magnolia - 5 eliminacja 1973r

Magnolia - 5 eliminacja 1973r

Charakterystyka toru
•    rodzaj toru: odcinek drogowy
•    rodzaj nawierzchni: asfalt, beton, kostka bazaltowa
•    długość trasy: 60 km
•    długość jednego okrażenia: 3 km
•    ilość okrążeń: 20
•   różnica wzniesień: 6 m
•    ilość prawych zakrętów: 5
•    ilość lewych zakrętów: 3
•    długość najdłuższej prostej: 600 m
•    rekordowy czas przejazdu jednego okrążenia: 1'35"

V eliminacja Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski (1973) – ogólnopolskie zawody dla zawodników licencjonowanych startujących na samochodach osobowych bądź samochodach wyścigowych zgodnie z regulaminem Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Organizatorem imprezy na zlecenie Głównej Komisji Sportowej Samochodowej Polskiego Związku Motorowego był Automobilklub Szczeciński. Zawody przeprowadzono na Torze „Magnolia” w Szczecinie w dniach 13-14 października 1973 roku.

Komitet organizacyjny
•    Zbigniew Czaplicki – kierownik Wydziału Komunikacji PMRN w Szczecinie
•    Kazimierz Ćwiek – przedstawiciel KW PZPR w Szczecinie
•    Kazimierz Górski – prezes PZMOT
•    Bolesław Idziak – przewodniczący WKKFiT
•    Tadeusz Kalinowski – redaktor „Głosu Szczecińskiego”
•    Zdzisław Królikowski – wiceprezes AP Szczecin
•    Jacek Nieżychowski – członek zarządu AP Szczecin
•    Krzysztof Ostrowski – wiceprezes AP Szczecin
•    Lechosław Ratajczak – wiceprezes AP Szczecin
•    Tadeusz Rek – redaktor „Kuriera Szczecińskiego”
•    płk Zenon Rożko – z-ca dowódcy Garnizonu Wojska Polskiego
•    Wacław Zarach – prezes AP Szczecin
Władze zawodów
Zespół Komisarzy Sportowych
•    Przewodniczący: Mirosław Toczydłowski
•    Zca przewodniczącego: Tadeusz Władyko
•    Członek zespołu kier. wyscigów: Tomasz Nieżychowski

Kierownictwo wyścigu
•    Kierownik wyścigu: Tomasz Nieżychowski
•    Zca kier. ds. sportowych: Ewa Chomicz
•    Zca kier.ds. gospod. techn.: Henryk Szelągiewicz
•    Sekretarz: Bożena Pudłowska
•    Przewodniczący Komisji Technicznej: Janusz Hausze, Tomasz Pułczyński, Stanisław Oleksy
•    Kierownik parku maszyn: Tomasz Eichler
•    Kierownik trasy: Paweł Maik
•    Kierownik bezpieczeństwa trasy: Dionizy Klimas
•    Kierownik chronometrażu i obliczeń wyników: Janusz Litarowicz
•    Kierownik finansowy i kwatermistrz: Leon Dydkiewicz
•    Przewodniczący komisji nagród i ker. transportu: Józef Serdyński

Program wyścigu
13 października 1973 sobota
•    godz. 12.30-17.00 – trening zapoznawczy

14 października 1973 niedziela
•    godz. 9.00-9.30 – trening zapoznawczy
•    godz. 10.00 – wyścig samochodów osobowych
•    godz. 11.00 – wyścig samochodów osobowych
•    godz. 11.45 – wyścig samochodów osobowych
•    godz. 12.30 – wyścig samochodów wyścigowych
•    godz. 13.20 – wyścig samochodów osobowych wszechklas

Samochody
Samochody turystyczne (osobowe)
•    Grupa I – seryjne, nieulepszane samochody osobowe, produkowane w ilości przekraczjącej 5 tys. sztuk rocznie
o    klasa 11 – samochody do 850 ccm (Seat 850, Syrena 104, Syrena 105)
o    klasa 12 – samochody do 1300 ccm (Fiat 128 SL 1300, Opel 1100 GT, Polski Fiat 125p 1300)
o    klasa 13 – samochody do 1600 ccm (Polski Fiat 125p 1500)
o    klasa 14 – samochody powyżej 1600 ccm (Alfa Romeo 1600, Alfa Romeo 2000 GTV, BMW 2002, BMW 3.0 S, Opel Ascona 1900, Opel Record 1900)

•    Grupa II – seryjne samochody osobowe produkowane w ilości przekraczjącej 5 tys. sztuk rocznie, w których dozwolone są daleko idące przeróbki, mające na celu zwiekszenie osiągów samochodu
o    klasa 21 – samochody do 850 ccm (nie startowała)
o    klasa 22 – samochody do 1300 ccm (Polski Fiat 125p 1300, Skoda S 100, Wartburg 353)
o    klasa 23 – samochody do 1600 ccm (Polski Fiat 125p 1500, Polski Fiat 125p 1600 Monte Carlo)
o    klasa 24 – samochody bez ograniczeń pojemności (nie startowała)

•    Grupa III, IV i V – samochody produkowane w ilości poniżej 5 tys. sztuk rocznie oraz samochody prototypowe
o    klasa 35 – samochody bez ograniczeń pojemności skokowej silnika (Polski Fiat 125p 1600, Porsche Carrera RS); dodatkowo w klasie tej wystartowały samochody gr. II

Samochody wyścigowe
Samochody specjalnie skonstruowane do rozgrywania wyścigów na torach zamkniętych
•    klasa C-9 (Formuła Easter) – samochody wyścigowe napędzane zmodyfikowanymi silnikami do 1300 ccm wyprodukowanymi w krajach socjalistycznych (np. Polski Fiat 125p 1300, Wartburg 1000), które zamontowano do podwozi polskiej produkcji (Promot, Rak)

Magnolia - 5 eliminacja 1973r

Przygotowania do defilady przed wyścigiem.

Magnolia - 5 eliminacja 1973r

Start samochodów klasy 12.

Magnolia - 5 eliminacja WSMP 1973r

Nr.70. Janusz Dąbrowski, nr.71. Andrzej Świniarski – Fiaty 128 Sport SL, nr.75. Ryszard Grychtoł – Polski Fiat 125p/1300.

Magnolia - 5 eliminacja WSMP 1973r

Andrzej Świniarski – Fiat 128 Sport SL.

Magnolia - 5 eliminacja WSMP 1973r

Janusz Dąbrowski – Fiat 128 Sport SL.

Magnolia - 5 eliminacja WSMP 1973r

Lelio Lattari – Alfa Romeo 2000 GTV, Adam Smorawiński – Porsche Carrera RS.

Magnolia - 5 eliminacja WSMP 1973r

Stefan Jagielski – Rak PF 125p/1300.

Magnolia - 5 eliminacja WSMP 1973r.

Magnolia - 5 eliminacja WSMP 1973r

W trakcie wyścigu klasy 35 rekord toru ustanowił Adam Smorawiński (KM Winogrady - Poznań), który na samochodzie Porsche Carrera RS pokonał jedno okrążenie w czasie 1'35", co dało mu średnią rekordowego okrążenia 113 km/godz., a średnią prędkość wyścigu 111,5 km/godz.

Magnolia - 5 eliminacja WSMP 1973r

Wyniki.

Klasa 11.
1. #56. Antoni Banaszak (AP.Wielkopolski) – Seat 850.
2. #57. Krzysztof Różewski (AP.Wielkopolski) – Seat 850.
3. #55. Bogdan Stańko (AP.Wielkopolski) – Syrena 104.

Klasa 12.
1. #70. Janusz Dąbrowski (AP.Dolnośląski) – Fiat 128 Sport SL.
2. #71. Andrzej Świniarski (AP.Wielkopolski) – Fiat 128 Sport SL.
3. #75. Ryszard Grychtoł (AP.Śląski) – Polski Fiat 125p/1300.
…7.Romuald Syryca (AP.Dolnośląski) – Polski Fiat 125p/1300.

Klasa 13.
1. #84. Włodzimierz Markowski (OKS Stomil Olsztyn) – Polski Fiat 125p/1500.
2. #83. Stanisław Turczuk (AP.Dolnośląski) – Polski Fiat 125p/1500.
3. #82. Bohdan Walknowski (AP.Szczecin) – Polski Fiat 125p/1500.

Klasa 14.
1. #90. Lelio Lattari (AP.Warszawski) – Alfa Romeo 2000 GTV.
2. #92. Jan Frank (AP.Warszawski) – Alfa Romeo 1600.
3. #94. Jacek Olesiński (AP.Warszawski) – BMW 2002 Ti.

Klasa 22.
1. #24. Tadeusz Maftyjewicz (AP.Dolnośląski) – Polski Fiat 125p/1300.
2. #26. Janusz Szczęśniak (AP.Warszawski) – Škoda S 100.
3. #22. Andrzej Mielcarek (AP.Wielkopolski) – Wartburg 353.

Klasa 23.
1. #4. Andrzej Wojciechowski (AP.Dolnośląski) – Polski Fiat 125p/1600.
2. #3. Ksawery Frank (AP.Warszawski) – Polski Fiat 125p/1600.

Klasa 35.
1. #1. Adam Smorawiński (KM Winogrady) – Porsche Carrera RS.
2. #90. Lelio Lattari (AP.Warszawski) – Alfa Romeo 2000 GTV.
3. #92. Jan Frank (AP.Warszawski) – Alfa Romeo 1600.

Wszechklasy.
1. #1. Adam Smorawiński (KM Winogrady) – Porsche Carrera RS.
2. #70. Janusz Dąbrowski (AP.Dolnośląski) – Fiat 128 Sport SL.
3. #90. Lelio Lattari (AP.Warszawski) – Alfa Romeo 2000 GTV.

Klasa C-9.
1. #6. Stefan Jagielski (AP.Warszawski) – Rak PF 125p/1300.
2. #1. Marcin Biernacki (AP.Warszawski) – Promot PF 125p/1300.
3. #4. Aleksander Oczkowski (AP.Śląski) – Rak PF 125p/1300.

Copyright © 2012-2016 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl