Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Wyścigi » 1973 » Wyścigowe Mistrzostwa Polski » Toruń. 1 eliminacja. 22.04.1973r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

RSMP.pl

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

Toruń. 1 eliminacja. 22.04.1973r.

Wyścigi Toruń-1 eliminacja 1973r

Andrzej Świniarski - Fiat 128 Sport SL.

Wyścigi Toruń-1 eliminacja 1973r

Wyścigi Toruń-1 eliminacja 1973r

Wyścigi-Toruń 1 eliminacja 1973r

Wyniki.

Klasa 11. (gr.1 do 850cm³).
1.#57. Krzysztof Różewski – Seat 850. (AP.Wielkopolski)
2.#56. Antoni Banaszak – Seat 850. (AP.Wielkopolski)
3.#55. Bogdan Stańko – Syrena 104. (AP.Wielkopolski)

Klasa 12. (gr.1 do 1300cm³).
1.#70. Janusz Dąbrowski – Fiat 128 Sport SL. (AP.Dolnośląski).
2.#71. Andrzej Świniarski – Fiat 128 Sport SL. (AP.Wielkopolski).
3.#75. Ryszard Grychtoł – Polski Fiat 125p/1300. (AP.Śląski).

Klasa 13. (gr.1 do 1600cm³).

1.Lelio Lattari – Alfa Romeo 1600. (AP.Warszawski)
2.#84. Włodzimierz Markowski – Polski Fiat 125p/1500.  (AMK Stomil Olsztyn).
3.Andrzej Manowiecki – Polski Fiat 125p/1500. (AP.Świętokrzyski)

Klasa 14. (gr.1 pow.1600cm³).
1.#90. Lelio Lattari – Alfa Romeo 2000 GTV. (AP.Warszawski)
2.Ksawery Frank – BMW 3.0S. (AP.Warszawski)
3.Mario Graziani – Alfa Romeo 2000 GTV. (AP.Morski)
4.Krzysztof Materzyński – Alfa Romeo 2000. (AP.Warszawski)

Klasa 21-22. (gr.2 do 1300cm³).
1.Henryk Mandera – Wartburg 353. (AP.Śląski)
2.Tadeusz Kudłaty – Polski Fiat 125p/1300. (AP.Dolnośląski)
3.Adam Masłowiec – Syrena 105. (AP.Śląski)
4.J.Żuchowski – Trabant 601. (AP.Śląski)
5.Roman Łukaszewicz – Trabant 601. (AP.Łódź)
6.Zbigniew Łagan – Trabant 601. (AP.Świętokrzyski)

Klasa 23. (gr.2 do 1600cm³).
1.#4. Andrzej Wojciechowski – Polski Fiat 125p/1600. (AP.Dolnośląski)
2.Janusz Kiljańczyk – Polski Fiat 125p/1500. (AP.Warszawski)
3.Jerzy Landsberg – Polski Fiat 125p/1500. (AMK Stomil Olsztyn)

Klasa 35. (gr.2, 4 i 5).
1.#1. Adam Smorawiński – Porsche Carrera RS. (KM Winogrady)
2.Robert Mucha – Polski Fiat 125p/1300. (AP.Warszawski)
3.Marek Varisella – Polski Fiat 125p/1300. (AP.Warszawski)
4.Janusz Kiljańczyk – Polski Fiat 125p/1500. (AP.Warszawski)
5.Władysław Domański – Polski Fiat 125p. (AP.Warszawski)
6.Jan Czyżyk – Polski Fiat 125p. (AP.Warszawski)

Wszechklasy.
1.#1. Adam Smorawiński – Porsche Carrera RS. (KM Winogrady)
2.#70. Janusz Dąbrowski – Fiat 128 Sport SL. (AP.Dolnośląski)
3.#4. Andrzej Wojciechowski – Polski Fiat 125p/1600. (AP.Dolnośląski)
4.#90. Lelio Lattari – Alfa Romeo 2000 GTV. (AP.Warszawski)
5.Jerzy Landsberg – Polski Fiat 125p/1500. (AMK Stomil Olsztyn)
6.#71.Andrzej Świniarski – Fiat 128 Sport SL. (AP.Wielkopolski)
7.Janusz Kiljańczyk – Polski Fiat 125p/1500. (AP.Warszawski)
8.Maciej Stawowiak – Polski Fiat 125p/1300. (AP.Warszawski)
9.Andrzej Jaroszewicz – Polski Fiat 125p/1300. (AP.Warszawski)
10.Robert Mucha – Polski Fiat 125p/1300. (AP.Warszawski)
11.Ryszard Pawlitka – Polski Fiat 125p. (AP.Warszawski)
12.Józef Kiełbania – Polski Fiat 125p. (AP.Świętokrzyski)
13.J.Palicki – Polski Fiat 125p.
14.Marek Varisella – Polski Fiat 125p/1300. (AP.Warszawski)
15.Władysław Domański – Polski Fiat 125p. (AP.Warszawski)
16.Tadeusz Kudłaty – Polski Fiat 125p/1500. (AP.Dolnośląski)
17.Andrzej Manowiecki – Polski Fiat 125p/1500. (AP.Świętokrzyski)

Klasa C-9.
1.Konrad Zagórski – Promot PF 125p/1300. (AP.Śląski)
2.#4. Aleksander Oczkowski – Rak PF 125p/1300. (AP.Śląski)
3.Janusz Zdrojewski – Promot PF 125p/1300. AP.Warszawski)

Wystartowało 12 zawodników, ukończyło 6.

Copyright © 2012-2016 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl