Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Wyścigi » 1964 » Wyścigowe Mistrzostwa Polski » Warszawa. 4 eliminacja. 25.10.1964r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

RSMP.pl

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

Warszawa. 4 eliminacja. 25.10.1964r.

Janusz Kiljańczyk

Janusz Kiljańczyk.

Wyścig w Warszawie - 1964r

Grzegorz Timoszek

Grzegorz Timoszek.

Longin Bielak

Longin Bielak - Rak Wartburg.

Stawkę samochodów prowadzi Władysław Szulczewski.

Stawkę samochodów prowadzi Władysław Szulczewski.   (Motor 46 / 1964)

Wyścig w Warszawie - 1964r.

Jerzy Jankowski – Rak Wartburg.

Jerzy Jankowski – Rak Wartburg.  (Motor 46 / 1964)

Wyścig w Warszawie - 1964r

Wyścig w Warszawie - 1964r

Prawie przez cały wyścig padało.

Jerzy Jankowski – Rak Wartburg.  (Motor 46 / 1964)

Wyścig w Warszawie - 1964r

Janusz Kiljańczyk i Zbigniew Sucharda.

Janusz Kiljańczyk i Zbigniew Sucharda.

Start do wyścigu samochodów turystycznych.

Start do wyścigu samochodów turystycznych.  (Motor 46 / 1964)

Antoni Weiner – Austin Cooper.

Antoni Weiner – Austin Cooper.  (Motor 46 / 1964)

Na trasie były też i piruety. Tym razem w wykonaniu VW.

Na trasie były też i piruety. Tym razem w wykonaniu VW.  (Motor 46 / 1964)

Pierwszy wiraż w biegu kategorii turystycznej i oto…Syrenka ucieka VW i Wartburgowi.

Pierwszy wiraż w biegu kategorii turystycznej i oto…Syrenka ucieka VW i Wartburgowi.  (Motor 46 / 1964)

Motor 46 / 1964

Motor 46 / 1964

Motor 46 / 1964

Motor 46 / 1964

(Motor 46 / 1964)

Wyniki.

Formuła 3 – Junior.
1.    Władysław Szulczewski (AP.Częstochowski) – Rak Wartburg.
2.    Longin Bielak (AP.Warszawski) – Rak Wartburg.
3.    Władysław Paszkowski (AP.Warszawski)
4.    Józef  Kiełbania (AP.Radomski)
5.    Zbigniew Sucharda (AP.Warszawski) – Rak Wartburg.
6.    Krzysztof Komornicki (AP.Warszawski) – Rak Wartburg.
7.    Henryk Nowak (AP.Śląski)
8.    Ksawery Frank (AP.Warszawski)
Formuła wolna.
1.    Otto Bartkowiak (AP.Śląski)
2.    Stanisław Kołecki (AP.Śląski)
3.    Aleksander Skoczylas (AP.Częstochowski)
Wystartowało 6 zawodników.

Samochody turystyczne.

Klasa 1 do 750cm³.
1.    Jan Wolski (AP.Warszawski) – Trabant 600. 
2.    Jacek Kulikowski (AP.Warszawski)  – Fiat 600D. 
Klasa 1 ponad 750cm³.
1.    Jerzy Miniewski (AP.Warszawski)  – Wartburg 1000. 
2.    Stanisław Dalka  (AP.Warszawski)  – VW 1200.
3.    Marian Zatoń (AP.Warszawski)  – Syrena 103 S. 
4.    Tadeusz Truchel (AP.Warszawski)  – Syrena 104. 
5.    Jerzy Puchalski (AP.Warszawski) – Wartburg 1000. 
Kategoria 2.
1.    Antoni Weiner (AP.Śląski)  – Austin Mini Cooper. 
2.    Wiesław Mrówczyński (AP.Warszawski)  – BMW 700.
3.  Henryk Mirowski (AP.Warszawski)  – Renault R 8.

Copyright © 2012-2016 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl