Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Wyścigi » 1962 » Wyścigowe Mistrzostwa Polski » Szczecin. 2 eliminacja. 30.09.1962r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

RSMP.pl

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

Szczecin. 2 eliminacja. 30.09.1962r.

Lista startowa.

Nr.1.  Longin Bielak (AP.Warszawski) – Rak Junior I Wartburg.
Nr.2.  Antoni Weiner (AP.Śląski) – Rak Junior I Wartburg.
Nr.3.  Władysław Szulczewski – Rak Junior I Wartburg.
Nr.4.  Grzegorz Timoszek (AP.Warszawski)  –  Rak Junior I Wartburg.
Nr.5.  Jerzy Jankowski (AP.Warszawski)  –  Rak Junior II Wartburg.
Nr.6.  Rudolf Wrocławski (AP.Śląski) – Rak Junior II Wartburg.
Nr.54. Władysław Paszkowski (AP.Warszawski) – Rak T2 Triumph.
Nr.57. Andrzej Zieliński – Krab 75 HRD.
Nr.59. Henryk Nowak (AP.Śląski) – Sam Triumph.
Nr.61. Zygmunt Manowski (AP.Śląski) – Sam Simca Flash.
Nr.62. Augustyn Tic (AP.Śląski) – Sam Lancia.
Nr.65. Janusz Rymaszewski (AP.Częstochowski) – Beta Junior.
Nr.66. Edward Dudek (AP.Częstochowski) – Delta Junior.
Nr.67. Tadeusz Wiatrowski (AP.Łódzki) – Sam Simca Flash.
Nr.68. Józef Kiełbania (AP.Radomski) – Krab 76 Wartburg.

Nr.3.Władysław Szulczewski, nr.1.Longin Bielak, nr.2.Antoni Weiner  wszyscy Rak Junior I Wartburg, nr.54.Władysław Paszkowski – Rak T2 Triumph.

Nr.3.Władysław Szulczewski, nr.1.Longin Bielak, nr.2.Antoni Weiner  wszyscy Rak Junior I Wartburg, nr.54.Władysław Paszkowski – Rak T2 Triumph.

Wyścigowe Mistrzostwa Polski - Szczecin 1962r.

Wyniki.


1 bieg.
1.  Władysław Szulczewski – Rak Junior I Wartburg.
2.  Longin Bielak – Rak Junior I Wartburg.
3.  Andrzej Zieliński – Krab 75 HRD.
4.  Antoni Weiner – Rak Junior I Wartburg.
5.  Władysław Paszkowski – Rak T2 Triumph.
6.  Grzegorz Timoszek – Rak Junior I Wartburg.
7.  Józef Kiełbania – Krab 76 Wartburg.
8.  Augustyn Tic – Sam Lancia.
9.  Zygmunt Manowski – Sam Simca Flash.
10. Tadeusz Wiatrowski – Sam Simca Flash.
2 bieg.
1.  Longin Bielak – Rak Junior I Wartburg.
2.  Andrzej Zieliński – Krab 75 HRD.
3.  Antoni Weiner – Rak Junior I Wartburg.
4.  Zygmunt Manowski – Sam Simca Flash.
5.  Józef Kiełbania – Krab 76 Wartburg.
6.  Augustyn Tic – Sam Lancia.
7.  Tadeusz Wiatrowski – Sam Simca Flash.
3 bieg.
1.  Longin Bielak – Rak Junior I Wartburg.
2.  Władysław Paszkowski – Rak T2 Triumph.
3.  Augustyn Tic – Sam Lancia.
4.  Józef Kiełbania – Krab 75 HRD.
5.  Tadeusz Wiatrowski – Sam Simca Flash.
Klasyfikacja końcowa.
Formuła Junior.
1.  Longin Bielak – Rak Junior I Wartburg.  40 pkt.
2.  Antoni Weiner – Rak Junior I Wartburg.  29 pkt.
3.  Władysław Szulczewski – Rak Junior I Wartburg.  20 pkt.
4.  Grzegorz Timoszek – Rak Junior I Wartburg.  11 pkt.
Formuła wolna.
1.  Andrzej Zieliński – Krab 75 HRD.  40 pkt.
2.  Władysław Paszkowski – Rak T2 Triumph.  36 pkt.
3.  Zygmunt Manowski – Sam Simca Flash.  29 pkt.
4.  Augustyn Tic – Sam Lancia.  27 pkt.
5.  Józef Kiełbania – Krab 76 Wartburg.  26 pkt.
6.  Tadeusz Wiatrowski – Sam Simca Flash.  21 pkt.

Copyright © 2012-2016 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl