Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Wyścigi » 1960 » Wyścigowe Mistrzostwa Polski » Opole. 2 eliminacja. 19.06.1960r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

RSMP.pl

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

Opole. 2 eliminacja. 19.06.1960r.

Tor uliczny w Opolu.

Nr.47.Aleksander Mazurek, nr,25.Wiesław Gawron – Samy.

Nr.47.Aleksander Mazurek, nr,25.Wiesław Gawron – Samy.

Wyniki.

1 bieg.
1.  Rudolf Wrocławski (AP.Śląski) – Sam Triumph.  22:10,1.
2.  Antoni Weiner (AP.Śląski) – Sam Lancia.  22:13,4.
3.  Władysław Szulczewski (AP.Częstochowski) – Sam Simca Flash.  22:51,0.
4.  Grzegorz Timoszek (AP.Warszawski) – Sam Simca Flash.  23:04,1.
5.  Rudolf Piecka (AP.Śląski) – Sam Simca Flash.  25:04,8.
Wystartowało 11 zawodników, sklasyfikowano 5.
2 bieg.
1.  Antoni Weiner (AP.Śląski) – Sam Lancia.  22:01,7.
2.  Grzegorz Timoszek (AP.Warszawski) – Sam Simca Flash.  22:20,7.
3.  Rudolf Piecka (AP.Śląski) – Sam Simca Flash.  23:18,4.
4.  Władysław Szulczewski (AP.Częstochowski) – Sam Simca Flash.  23:23,7.
Wystartowało 6 zawodników, sklasyfikowano 4.
3 bieg.
1.  Antoni Weiner (AP.Śląski) – Sam Lancia.  22:03,1.
2.  Władysław Szulczewski (AP.Częstochowski) – Sam Simca Flash.  22:14,9.
3.  Grzegorz Timoszek (AP.Warszawski) – Sam Simca Flash.  22:16,3.
4.  Edward Dubek (AP.Częstochowski)  23:25,1.
5.  Rudolf Piecka (AP.Śląski) – Sam Simca Flash.  24:04,5.
6.  Lech Dąbrowski (AP.Bydgoski) – Krab 77 Triumph.  24:39,2.
Wystartowało 6 zawodników, sklasyfikowano 6.

Klasyfikacja generalna.

1.  Antoni Weiner (AP.Śląski) – Sam Lancia.  56 pkt.
2.  Władysław Szulczewski (AP.Częstochowski) – Sam Simca Flash.  40 pkt.
2.  Grzegorz Timoszek (AP.Warszawski) – Sam Simca Flash.  40 pkt.
4.  Rudolf Piecka (AP.Śląski) – Sam Simca Flash.  33 pkt.
5.  Rudolf Wrocławski (AP.Śląski) – Sam Triumph.  20 pkt.
6.  Edward Dubek (AP.Częstochowski)  11 pkt.
7.  Lech Dąbrowski (AP.Bydgoski) – Krab 77 Triumph.  8 pkt.

Copyright © 2012-2016 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl