Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Wyścigi » 1979 » Wyścigowe Mistrzostwa Polski » Kielce - 5 eliminacja. 12-14.10.1979r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

Błażej Krupa

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

Kielce - 5 eliminacja. 12-14.10.1979r.

Kielce. 5 eliminacja.  12-14.10.1979r.

Lista startowa. (częściowa)

Klasa 1. (markowa FSM).

Nr.101. Andrzej Lubiak – OBR-FSM

Nr.104. Grzegorz Kamiński – A.Toruński

Nr.109. Zbyszko Gaik – A.Wielkopolski

Nr.117. Marek Sechman – A.Śląski

Nr.119. Piotr Rakowski – A.Cieszyński

Nr.128. Zbigniew Kordek – A.Beskidzki

Nr.135. Artur Skwarzyński – AK.Rzemieślnik

Nr.139. Krzysztof Bigałowski – A.Dolnośląski

Nr.141. Marek Frankowicz – A.Morski

Nr.148. Wojciech Ryszewski – A.Toruński

Nr.154. Piotr Lenartowicz – A.Krakowski                                                                                                       

Nr.155. Włodzimierz Pawluczuk – A.Warszawski

Nr.162. Eugeniusz Zarzycki – A.Warszawski

Nr.163.Jarosław Koziczak – AP.Wielkopolski

Nr.167. Christian Grochowski – A.Warszawski

Nr.168. Antoni Śmiechowski – A.Krakowski                                                                                              

Nr.174. Jerzy Mokrzycki – A.Dolnośląski

Nr.191. Andrzej Dziurka – A.Śląski

Nr.215. Zbigniew Poniewski – A.Kielecki  

Nr.220. Wojciech Smorawiński – A.Wielkopolski                                                                                   

Klasa 2 (markowa-FSM).

Nr.01. Andrzej Lubiak – OBR-FSM
Nr.104. Grzegorz Kamiński – A.Toruński
Nr.113. Antoni Skudło – A.Śląski
Nr.120. Lech Świątek – A.Wielkopolski
Nr.127. Jan Hantke – A.Wielkopolski
Nr.129. Jerzy Dyszy – AK.Rzemieślnik
Nr.133. Adam Piskozub – A.Dolnośląski
Nr.152. Piotr Małodobry – A.Krakowski
Nr.154. Piotr Lenartowicz – A.Krakowski
Nr.162. Eugeniusz Zarzycki – A.Warszawski
Nr.163. Jarosław Koziczak – AP.Wielkopolski
Nr.174 Jerzy Mokrzycki – A.Dolnośląski
Nr.191. Andrzej Dziurka – A.Śląski
Nr.201. Janusz Orłowski – A.Szczecin
Nr.204. Tomasz Barański – A.Łódzki
Nr.220. Wojciech Smorawiński – AP.Wielkopolski

Klasa 3.(markowa-FSO)

Nr.62. Barbara Stępkowska – Polonez 1500.

Nr.69. Stefan Knast – A.Wielkopolski

Nr.74. Tadeusz Kudłaty – A.Dolnośląski

Nr.75. Marian Mikołajczak – A.Zielonogórski                                                                                               

Nr.77. Henryk Fabiański – A.Wielkopolski

Nr.85. Zbigniew Waszkiewicz – A.Zielonogórski

Nr.90. Jacek Iwanowski – A.Warszawski

Nr.91. Piotr Nowicki – A.Wielkopolski

Nr.95. Adam Polak – OBR FSO

Nr.96. Jerzy Kozłowski – A.Lubelski                                                                                                            

Nr.99. Krzysztof Różewski – A.Wielkopolski

Nr.253. Stefan Księżak – A.Toruński

Nr.254. Andrzej Skaza – A.Bydgoski

Klasa 4. (grupa 4 do 2000)

Nr.21. Lech Jaworowicz (A.Warszawski) – Opel Kadett GTE.
Nr.76. Zbigniew Kopycki - (A.Dolnośląski)                                                                                  
Nr.96. Tomasz Ciecierzyński - (A.Warszawski)                                                                                               

Klasa 6.

Nr.03. Ryszard Kopczyk (A.Wielkopolski) – Porsche 911.                                                                  
Nr.5. Bogdan Wozowicz - (Stomil Dębica)
Nr.23. Marian Bublewicz (A.Warmińsko-Mazurski) – Fiat 128 Sport Coupe 3 porte.   

Klasa 7. (formuła „Polonia”).

Nr.14. Marek Hamelka – A.Wielkopolski
Nr.15. Jacek Szmidt – A.Toruński
Nr.18. Tomasz Sikora – A.Kielecki
Nr.19. Andrzej Musiał – A.Wielkopolski
Nr.20. Ryszard Kopczyk – A.Wielkopolski
Nr.22. Andrzej Ptak – A.Szczeciński
Nr.24. Andrzej Wojciechowski – A.Śląski                                                                                                         
Nr.31. Lech Jaworowicz – A.Warszawski
Nr.32. Marek Gryński – A.Krakowski
Nr.35. Lech Wojciechowski – A.Kaliski   

Klasa 8 (formuła Easter)

Nr.2. Marcin Biernacki – A.Warszawski
Nr.3. Piotr Oreńczuk – A.Śląski                                                                                                        
Nr.5. Józef Kiełbania – A.Świętokrzyski
Nr.6. Stefan Jagielski – A.Warszawski
Nr.7. Hieronim Kochański – A.Warszawski                                                                                               
Nr.10. Otto Bartkowiak – A.Śląski
Nr.25. Janusz Waluś – AP.Świętokrzyski                   
Nr.28. Czesław Pilarz – A.Śląski

Barbara Stępkowska

Barbara Stępkowska

Kielce-WSMP 5 elim.1979r

Kielce-WSMP 5 elim.1979r

Barbara Stępkowska – Polonez 1500.

Nr.62. Barbara Stępkowska – Polonez 1500, nr.254. Andrzej Skaza – Polski Fiat 125p.

Wyniki.

Klasa 1. (markowa PF 126p).

1. Andrzej Lubiak - OBR FSM.   40'14,2.

2. Włodzimierz Pawluczuk - AP.Warszawski.   40'16,0.

3. Marek Frankowicz - AP.Morski.   40'38,0.

4. Christian Grochowski - AP.Warszawski.   40'47,8.

5. Jerzy Mokrzycki - AP.Dolnośląski.   41'07,2.

6. Krzysztof Bigałowski - AP.Dolnośląski.

7. Grzegorz Kamiński - AP.Toruński.   41'18,0.

8. Wojciech Smorawiński - AP.Wielkopolski.   41'24,8.

9. Artur Skwarzyński - AK.Rzemieślnik.   41'37,0.

10.Zbigniew Poniewski - AP.Kielce.   42'22,5.

11.Andrzej Dziurka - AP.Śląski.   42'30,0.

12.Jarosław Koziczak - AP.Wielkopolski.   42'30,3.

13.Eugeniusz Zarzycki - AP.Warszawski.   42'37,7.

14.Zbigniew Kordek - AP.Beskidzki.   -1okr.

15.Zbyszko Gaik - AP.Wielkopolski.   -1okr.

16.Marek Sechman - AP. Śląski.   -1okr.

17.Antoni Śmiechowski - AP.Krakowski.   -1okr.

18.Piotr Lenartowicz - AP.Krakowski.   -2okr.

19.Piotr Rakowski - AP.Cieszyński.   -2okr.

20.Wojciech Ryszewski - AP.Toruński.   -2okr.

Klasa 2. (markowa PF 126p).

1. Tomasz Barański - AP.Łódzki.   39'23,4.

2. Andrzej Lubiak - OBR FSM.  39'26,5.

3. Jerzy Mokrzycki - AP.Dolnośląski.   40'14,9.

4. Wiesław Cygan - AP.Mysłowicki.   40'31,5.

5. Adam Piskozub - AP.Dolnośląski.   40'33,5.

6. Antoni Skudło - AP. Śląski.   41'26,9.

7. Lech Świątek - AP.Wielkopolski.   41'28,1.

8. Grzegorz Kamiński - AP.Toruński.   41'58,8.

9. Wojciech Smorawiński - AP.Wielkopolski.   41'59,6.

10.Jan Hantke - AP.Wielkopolski.   42'02,5.

11.Jarosław Koziczak - AP.Wielkopolski.   -1okr.

12.Andrzej Dziurka - AP.Śląski.   -1 okr.

13.Eugeniusz Zarzycki - AP.Warszawski.   -1okr.

14.Piotr Małodobry - AP.Krakowski.   -1okr.

15.Jerzy Dyszy - AK.Rzemieślnik.   -2okr.

16.Piotr Lenartowicz - AP.Krakowski.   -2okr.

17.Janusz Orłowski - AP.Szczecin.   -3okr.

Klasa 3. (markowa FSO).

1. Adam Polak - OBR FSO.   36'43,4.

2. Tadeusz Kudłaty - AP.Dolnośląski.   36'44,9.

3. Henryk Fabiański - AP.Wielkopolski.   37'29,4.

4. Krzysztof Różewski - AP.Wielkopolski.   37'30,2.

5. Jacek Iwanoski - AP.Warszawski.   37'52,3.

6. Jerzy Kozłowski - AP.Lubelski.   38'12,6.

7. Andrzej Skaza - AP.Bydgoski.   38'13,3.

8. Piotr Nowicki - AP.Wielkopolski.   -1okr.

9. Stefan Knast - AP.Wielkopolski.   -1okr.

10.Zbigniew Waszkiewicz - AP.Zielonogórski.   -1okr.

11.Marian Mikołajczak - AP.Zielonogórski.   -1okr.

12.Stefan Księżak - AP.Toruński.   -1okr.

Klasa 4 (grupa 4 do 2000cm³).

1. Lech Jaworowicz (AP.Warszawski) - Opel Kadett GT/E.   33'14,7.

2. Tomasz Ciecierzyński (AP.Warszawski)      35'26,4.

3. Jerzy Kopycki (AP.Dolnośląski)      -2okr.

Klasa 6.

1. Marian Bublewicz (AP.Warmińsko-Mazurski) - Fiat 128 Sport Coupe 3 porte.   34'44,7.

2. Ryszard Kopczyk (AP.Wielkopolski) - Porsche 911.   35'19,5.

3. Bogdan Wozowicz (Stomil Dębica)    37'46,6.

Klasa 7. (formuła Polonia).

1. Andrzej Szulc - AP.Morski.   33'18,1.

2. Jacek Szmidt - AP.Toruński.   33'31,0.

3. Lech Jaworowicz - AP.Warszawski.   33'41,8.

4. Ryszard Kopczyk - AP.Wielkopolski.   -1okr.

5. Marek Gryński - AP.Krakowski.   -1okr.

6. Tomasz Sikora - AP.Kielecki.   -1okr.

7. Andrzej Musiał - AP.Wielkopolski.   -1okr.

8. Andrzej Wojciechowski - AP.Śląski.   -1okr.

9. Andrzej Ptak - AP.Szczeciński.   -1okr.

10.Marek Hamelka - AP.Wielkopolski.   -1okr.

11.Lech Wojciechowski - AP.Kaliski.   -1okr.

Klasa 8 (formuła Easter).

1. Marcin Biernacki - AP.Warszawski.   31'26,4.

2. Józef Kiełbania - AP.Świętokrzyski.   31'35,2.

3. Otto Bartkowiak - AP.Śląski.   31'47,4.

4. Hieronim Kochański - AP.Warszawski.   32'20,1.

5. Stefan Jagielski - AP.Warszawski.   33'03,4.

6. Piotr Oreńczuk - AP.Śląski.   -1okr.

7. Czesław Pilarz - AP.Śląski.   -1okr.

8. Janusz Waluś - AP.Świętokrzyski.   -1okr.

Grand Prix Gór Świętokrzyskich.

1. Jiri Moskal (CS) – MTX.

2. Vaclav Lim (CS) – MTX.

3. Jiri Vesely (CS) – MTX.


Copyright © 2012-2018 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl