Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Wyścigi » 1979 » Mistrzostwa Polski » Kielce - 5 eliminacja. 12-14.10.1979r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

RSMP.pl

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

Kielce - 5 eliminacja. 12-14.10.1979r.

Kielce. 5 eliminacja.  12-14.10.1979r.

Wyniki.

Klasa 1. (markowa PF 126p).

1.  (#101) Andrzej Lubiak - OBR FSM.   40'14,2.

2.  (#155) Włodzimierz Pawluczuk - AP.Warszawski.   40'16,0.

3.  (#141) Marek Frankowicz - AP.Morski.   40'38,0.

4.  (#167) Christian Grochowski - AP.Warszawski.   40'47,8.

5.  (#174) Jerzy Mokrzycki - AP.Dolnośląski.   41'07,2.

6.  (#139) Krzysztof Bigałowski - AP.Dolnośląski.

7.  (#104) Grzegorz Kamiński - AP.Toruński.   41'18,0.

8.  (#220) Wojciech Smorawiński - AP.Wielkopolski.   41'24,8.

9.  (#135) Artur Skwarzyński - AK.Rzemieślnik.   41'37,0.

10.(#215) Zbigniew Poniewski - AP.Kielce.   42'22,5.

11.(#191) Andrzej Dziurka - AP.Śląski.   42'30,0.

12.(#163) Jarosław Koziczak - AP.Wielkopolski.   42'30,3.

13.(#162) Eugeniusz Zarzycki - AP.Warszawski.   42'37,7.

14.(#128) Zbigniew Kordek - AP.Beskidzki.   -1okr.

15.(#109) Zbyszko Gaik - AP.Wielkopolski.   -1okr.

16.(#117) Marek Sechman - AP. Śląski.   -1okr.

17.(#168) Antoni Śmiechowski - AP.Krakowski.   -1okr.

18.(#154) Piotr Lenartowicz - AP.Krakowski.   -2okr.

19.(#119) Piotr Rakowski - AP.Cieszyński.   -2okr.

20.(#148) Wojciech Ryszewski - AP.Toruński.   -2okr.

Klasa 2. (markowa PF 126p).

1.  (#204) Tomasz Barański - AP.Łódzki.   39'23,4.

2.  (#01) Andrzej Lubiak - OBR FSM.  39'26,5.

3.  (#174) Jerzy Mokrzycki - AP.Dolnośląski.   40'14,9.

4.  (#233) Wiesław Cygan - AP.Mysłowicki.   40'31,5.

5.  (#133) Adam Piskozub - AP.Dolnośląski.   40'33,5.

6.  (#113) Antoni Skudło - AP. Śląski.   41'26,9.

7.  (#120) Lech Świątek - AP.Wielkopolski.   41'28,1.

8.  (#104) Grzegorz Kamiński - AP.Toruński.   41'58,8.

9.  (#220) Wojciech Smorawiński - AP.Wielkopolski.   41'59,6.

10.(#127) Jan Hantke - AP.Wielkopolski.   42'02,5.

11.(#163) Jarosław Koziczak - AP.Wielkopolski.   -1okr.

12.(#191) Andrzej Dziurka - AP.Śląski.   -1 okr.

13.(#162) Eugeniusz Zarzycki - AP.Warszawski.   -1okr.

14.(#152) Piotr Małodobry - AP.Krakowski.   -1okr.

15.(#129) Jerzy Dyszy - AK.Rzemieślnik.   -2okr.

16.(#154) Piotr Lenartowicz - AP.Krakowski.   -2okr.

17.(#201) Janusz Orłowski - AP.Szczecin.   -3okr.

Klasa 3. (markowa FSO).

1.  (#95) Adam Polak - OBR FSO.   36'43,4.

2.  (#74) Tadeusz Kudłaty - AP.Dolnośląski.   36'44,9.

3.  (#77) Henryk Fabiański - AP.Wielkopolski.   37'29,4.

4.  (#99) Krzysztof Różewski - AP.Wielkopolski.   37'30,2.

5.  (#90) Jacek Iwanoski - AP.Warszawski.   37'52,3.

6.  (#96) Jerzy Kozłowski - AP.Lubelski.   38'12,6.

7.  (#254) Andrzej Skaza - AP.Bydgoski.   38'13,3.

8.  (#91) Piotr Nowicki - AP.Wielkopolski.   -1okr.

9.  (#69) Stefan Knast - AP.Wielkopolski.   -1okr.

10.(#85) Zbigniew Waszkiewicz - AP.Zielonogórski.   -1okr.

11.(#75) Marian Mikołajczak - AP.Zielonogórski.   -1okr.

12.(#253) Stefan Księżak - AP.Toruński.   -1okr.

Klasa 4 (grupa 4 do 2000cm³).

1.  (#21) Lech Jaworowicz (AP.Warszawski) - Opel Kadett GT/E.   33'14,7.

2.  (#96) Tomasz Ciecierzyński (AP.Warszawski)      35'26,4.

3.  (#76) Jerzy Kopycki (AP.Dolnośląski)      -2okr.

Klasa 6.

1.  (#23) Marian Bublewicz (AP.Warmińsko-Mazurski) - Fiat 128 Sport Coupe 3 porte.   34'44,7.

2.  (#03) Ryszard Kopczyk (AP.Wielkopolski) - Porsche 911.   35'19,5.

3.  (#5) Bogdan Wozowicz (Stomil Dębica)    37'46,6.

Klasa 7. (formuła Polonia).

1.  (#34) Andrzej Szulc - AP.Morski.   33'18,1.

2.  (#15) Jacek Szmidt - AP.Toruński.   33'31,0.

3.  (#31) Lech Jaworowicz - AP.Warszawski.   33'41,8.

4.  (#20) Ryszard Kopczyk - AP.Wielkopolski.   -1okr.

5.  (#32) Marek Gryński - AP.Krakowski.   -1okr.

6.  (#18) Tomasz Sikora - AP.Kielecki.   -1okr.

7.  (#19) Andrzej Musiał - AP.Wielkopolski.   -1okr.

8.  (#24) Andrzej Wojciechowski - AP.Śląski.   -1okr.

9.  (#22) Andrzej Ptak - AP.Szczeciński.   -1okr.

10.(#14) Marek Hamelka - AP.Wielkopolski.   -1okr.

11.(#35) Lech Wojciechowski - AP.Kaliski.   -1okr.

Klasa 8 (formuła Easter).

1.  (#2) Marcin Biernacki - AP.Warszawski.   31'26,4.

2.  (#5) Józef Kiełbania - AP.Świętokrzyski.   31'35,2.

3.  (#10) Otto Bartkowiak - AP.Śląski.   31'47,4.

4.  (#7) Hieronim Kochański - AP.Warszawski.   32'20,1.

5.  (#6) Stefan Jagielski - AP.Warszawski.   33'03,4.

6.  (#3) Piotr Oreńczuk - AP.Śląski.   -1okr.

7.  (#28) Czesław Pilarz - AP.Śląski.   -1okr.

8.  (#25) Janusz Waluś - AP.Świętokrzyski.   -1okr.


http://youtu.be/TKvvOPKy96U

Copyright © 2012-2016 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl