Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Wyścigi » 1979 » Wyścigowe Mistrzostwa Polski » Toruń - 3 eliminacja. 9.09.1979r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

Błażej Krupa

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

Toruń - 3 eliminacja. 9.09.1979r.

Toruń. 3 eliminacja.  9.09.1979r.

Regulamin

Regulamin

Regulamin

Regulamin

Regulamin

Regulamin

Regulamin

Regulamin

Regulamin

Regulamin

Toruń - 1979r

Toruń - 3 elim.WSMP 1979r

Toruń - WSMP 1953r

Toruń-WSMP 1979r

Toruń-WSMP 1979r

Toruń-WSMP 1979r

Toruń-WSMP 1979r

Toruń-WSMP 1979r

Toruń-WSMP 1979r

Toruń-WSMP 1979r

Toruń-WSMP 1979r

Toruń-WSMP 1979r

Toruń-WSMP 1979r

Toruń-WSMP 1979r

Toruń-WSMP 1979r

Toruń-WSMP 1979r

Toruń-WSMP 1979r

Toruń-WSMP 1979r

Toruń-WSMP 1979r

Toruń-WSMP 1979r

Toruń-WSMP 1979r

Toruń-WSMP 1979r

Toruń-WSMP 1979r

Toruń-WSMP 1979r

Toruń-WSMP 1979r

Lista startowa (częściowa).

Klasa 2. (PF126p)
Nr.101. Andrzej Kubiak (AP.Beskidzki)
Nr.102. Janusz Szerla (OBR-FSM)
Nr.104. Grzegorz Kamiński (AP.Toruń)
Nr.100. Jerzy Mieloch (AP.Wielkopolski)
Nr.111. Andrzej Szyjkowski (AP.Wielkopolski)
Nr.113. Antoni Skudło (AP.Śląski)
Nr.114. Marek Krzemień (AP.Śląski)
Nr.117. Marek Sechman (AP.Śląski)
Nr.120. Lech Świątek (AP.Wielkopolski)
Nr.122. Aleksander Ptaszyński (AP.Wielkopolski)
Nr.127. Jan Hantke (AP.Wielkopolski)
Nr.128. Zbigniew Kordek (AP.Beskidzki)
Nr.129. Jerzy Dyszy (AK.Rzemieślnik)
Nr.131. Edward Obara (AP.Beskidzki)
Nr.133. Adam Piskozub (AP.Wrocław)
Nr.136. Andrzej Proć (AP.Częstochowa)
Nr.137. Mirosław Jakóbczak (AP.Toruń)
Nr.139. Krzysztof Bigałowski (AP.Wrocław)
Nr.143. Michał Nowicki (MAK Warszawa)
Nr.147. Tomasz Korewa (AP.Wielkopolski)
Nr.155. Włodzimierz Pawluczuk (AP.Warszawski)
Nr.163. Jarosław Koziczak (AP.Wielkopolski).
Nr.164. Mariusz Pych (AP.Warszawa)
Nr.168. Andrzej Śmiechowski (AP.Kraków)
Nr.174. Jerzy Morzycki (AP.Wrocław)
Nr.190. Andrzej Morecki (AP.Gorzów Wielkopolski)
Nr.191. Andrzej Dziurka (AP.Śląski)
Nr.193. Henryk Pinis (AP.Beskidzki)
Nr.201. Janusz Orłowski (AP.Szczecin)
Nr.204. Tomasz Barański (AP.Łódź)
Nr.210. Krzysztof Poniński (AP.Szczecin)
Nr.214. Stefan Ścieszka (AK.Rzemieślnik)
Nr.232. Jacek Ballaun (AP.Warszawa)
Nr.233. Wiesław Cygan (AP.Mysłowice)
Nr.235. Wojciech Lubański (AP.Mysłowice)
Nr.242. Włodzimierz Krukowski (AP.Kielce)

Klasa 3. (klasa markowa FSO)
Nr.62. Barbara Stępkowska (OBR-FSO)
Nr.64. Witold Szymczak (AP.Wielkopolski)
Nr.69. Stefan Knast (AP.Wielkopolski)
Nr.71. Ryszard Kozłowski (AP.Lublin)
Nr.73. Andrzej Smorawiński (AP.Wielkopolski)
Nr.74. Tadeusz Kudłaty (AP.Wrocław)
Nr.75. Marian Mikołajczak (AP.Zielona Góra)
Nr.76. Zbigniew Kopycki (AP.Dolnośląski)
Nr.77. Henryk Fabiański (AP.Wielkopolski)
Nr.81. Krzysztof Godwod (AK.Rzemieślnik)
Nr.85. Zbigniew Waszkiewicz (AP.Zielona Góra)
Nr.90. Hieronim Kochański (AP.Warszawa)
Nr.91. Piotr Nowicki (AP.Wielkopolski)
Nr.92. Marek Rada (AP.Gorzów)
Nr.93. Jerzy Franek (AP.Cieszyn)
Nr.95. Adam Polak (OBR-FSO)
Nr.99. Krzysztof Różewski (AP.Wielkopolski)
Nr.253. Stefan Księżak (AP.Toruń)
Nr.254. Andrzej Skaza (AP.Bydgoszcz)

Klasa 4.
Nr.5. Błażej Krupa (OKS Stomil) – Renault 5 Alpine.
Nr.18. Wacław Janowski (AP.Dolnośląski)
Nr.21. Lech Jaworowicz (AP.Warszawa) – Opel Kadett GT/E.
Nr.22. Klaus Eisenreich (D)
Nr.23. Hans Frensch (D)
Nr.26. Tomasz Ciecierzyński (OBR-FSO)
Nr.29. Krzysztof Komornicki (AP.Warszawa) – Opel Kadett GT/E.
Nr.43. Edward Kinderman (AP.Śląski)
Nr.49. Andrzej Koper (AP.Warszawa) – Renault 5 Alpine.
Nr.050. Päll Gaal (H)
Nr.50. Aleksander Adamski (AP.Kraków)
Nr.51. Andras Lucz (H)
Nr.74. Tadeusz Kudłaty (AP.Wrocław) – Polski Fiat 125p.
Nr.75. Marian Mikołajczyk (AP.Zielona Góra) – Polski Fiat 125p.
Nr.85. Zbigniew Waszkiewicz (AP.Zielona Góra) – Polski Fiat 125p.
Nr.91. Piotr Nowicki (AP.Wielkopolski) – Polski Fiat 125p.
Nr.125. Peter Martynowsky (CS)
Nr.128. Adolf Fesarek (CS)
Nr.146. Harold Mathies (D)

Klasa 7. (formula Polonia)
Nr.15. Jacek Szmidt (AP.Toruń)
Nr.16. Jerzy Zdunek (AP.Kielce)
Nr.18. Tomasz Sikora (AP.Kielce)
Nr.19. Andrzej Musiał (AP.Wielkopolski)
Nr.20. Ryszard Kopczyk (AP.Wielkopolski)
Nr.22. Andrzej Ptak (AP.Szczecin)
Nr.24. Andrzej Wojciechowski (AP.Śląski)
Nr.27. Mirosław Sajecki (AP.Kielce)
Nr.31. Lech Jaworowicz (AP.Warszawa)
Nr.32. Marek Oryński (AP.Kraków)
Nr.34. Andrzej Szulc (AP.Morski)
Nr.35. Lech Wojciechowski (AP.Kaliski)

Klasa 8. (formuła Easter)
Nr.1. Stefan Duda (AP.Warszawa)
Nr.2. Marcin Biernacki (AP.Warszawa)
Nr.4. Aleksander Oczkowski (AP.Śląski)
Nr.5. Józef Kiełbania (AP.Świętokrzyski)
Nr.6. Stefan Jagielski (AP.Warszawa)
Nr.7. Hieronim Kochański (AP.Warszawa)
Nr.8. Jan Ambrozik (AP.Świętokrzyski)
Nr.10. Otto Bartkowiak (AP.Śląski)
Nr.25. Janusz Waluś (AP.Świętokrzyski)
Nr.28. Czesław Pilarz (AP.Śląski)
Nr.29. Jacek Jurzak (AP.Śląski)
Nr.60. Sandor Kovacs (H)

Toruń-WSMP 1979r

Renault 5 Alpine Błażeja Krupy, Opel Kadett GT/E Krzysztofa Komornickiego.

Nr.5. Renault 5 Alpine Błażeja Krupy, nr.29. Opel Kadett GT/E Krzysztofa Komornickiego.

Toruń-WSMP 1979r

Stefan Ścieszka.

Stefan Ścieszka.

Barbara Stępkowska – Polonez 1500.

Barbara Stępkowska – Polonez 1500.

Toruń. 3 eliminacja.  9.09.1979r.

Toruń. 3 eliminacja.  9.09.1979r.

Stefan Jagielski.

Stefan Jagielski.

Toruń. 3 eliminacja.  9.09.1979r.

Toruń. 3 eliminacja.  9.09.1979r.

Toruń. 3 eliminacja.  9.09.1979r.

Toruń. 3 eliminacja.  9.09.1979r.

Toruń. 3 eliminacja.  9.09.1979r.

Toruń. 3 eliminacja.  9.09.1979r.

Toruń. 3 eliminacja.  9.09.1979r.

Toruń. 3 eliminacja.  9.09.1979r.

Toruń-WSMP 1979r

Toruń-WSMP 1979r

Toruń-WSMP 1979r

Toruń-WSMP 1979r

Toruń-WSMP 1979r

Toruń-WSMP 1979r

Wyniki.

Klasa 1. (markowa FSM).

1. Janusz Szerla - Polski Fiat 126p.

Klasa 2. (markowa FSM).

1. Janusz Szerla – Polski Fiat 126p.
2. Stefan Ścieszka – Polski Fiat 126p.
3. Tomasz Barański – Polski Fiat 126p.
4. Wiesław Cygan – Polski Fiat 126p.
5. Włodzimierz Pawluczuk – Polski Fiat 126p.
6. Andrzej Kubiak – Polski Fiat 126p.
7. Włodzimierz Krukowski – Polski Fiat 126p.
8. Janusz Orłowski – Polski Fiat 126p.
9. Krzysztof Poniński – Polski Fiat 126p.
10.Antoni Skudło – Polski Fiat 126p.
11.Tomasz Korewa – Polski Fiat 126p.
12.Henryk Pinis – Polski Fiat 126p.
13.Jarosław Koziczak – Polski Fiat 126p.
14.Andrzej Śmiechowski – Polski Fiat 126p.
15.Jan Hantke – Polski Fiat 126p.
16.Mirosław Jakubżak – Polski Fiat 126p.
17.Marek Krzemień – Polski Fiat 126p.
18.Michał Nowicki – Polski Fiat 126p.
19.Andrzej Dziurka – Polski Fiat 126p.
20.Zbigniew Kordek – Polski Fiat 126p.

Klasa 3. (markowa FSO).

1. Adam Polak – Polonez 1500.
2. Jerzy Franek – Polski Fiat 125p.
3. Krzysztof Różewski – Polski Fiat 125p.
4. Piotr Nowicki – Polski Fiat 125p.
5. Henryk Fabiański – Polski Fiat 125p.
6. Hieronim Kochański – Polski Fiat 125p.
7. Andrzej Skaza – Polski Fiat 125p.
8. Andrzej Smorawiński – Polski Fiat 125p.
9. Zbigniew Waszkiewicz – Polski Fiat 125p.
10.Barbara Stępkowska – Polski Fiat 125p.
11.Witold Szymczak – Polski Fiat 125p.
12.Stefan Księżak – Polski Fiat 125p.
13.Ryszard Kozłowski – Polski Fiat 125p.

Klasa 4. (grupa 4 do 2000cm³).

1. Krzysztof Komornicki – Opel Kadett GT/E.
2. Błażej Krupa – Renault 5 Alpine.
3. Lech Jaworowicz – Opel Kadett GT/E.
4. Hans Frensch
5. Klaus Eisenreich
6. Andrzej Koper – Renault 5 Alpine.
7. Edward Kinderman
8. Adolf Fesarek
9. Tomasz Ciecierzyński

Klasa 6.

1. Ryszard Kopczyk - Porsche 911.

Klasa 7. (formuła Polonia).

1. Andrzej Szulc
2. Jacek Szmidt
3. Lech Jaworowicz
4. Ryszard Kopczyk
5. Mirosław Sajecki
6. Marek Oryński
7. Andrzej Wojciechowski
8. Andrzej Ptak.
9. Andrzej Musiał
10.Tomasz Sikora

klasa 8. (formuła Easter).

1. Marcin Biernacki
2. Józef Kiełbania
3. Aleksander Oczkowski
4. Jacek Jurzak
5. Hieronim Kochański
6. Stefan Jagielski
7. Janusz Waluś
8. Czesław Pilarz
9. Otto Bartkowiak
10.Stefan Duda

Copyright © 2012-2018 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl