Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Wyścigi » 1979 » Mistrzostwa Polski » Kielce - 2 eliminacja. 23-24.06.1979r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

RSMP.pl

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

Kielce - 2 eliminacja. 23-24.06.1979r.

Kielce. 2 eliminacja.  23-24.06.1979r.

Renault 5 Alpine Błażeja Krupy.

Renault 5 Alpine Błażeja Krupy.

Prototyp BG Macieja Bogusławskiego.

Prototyp BG Macieja Bogusławskiego.

Błażej Krupa - Renault 5 Alpine (foto Piotr Sobolewski)

Błażej Krupa - Renault 5 Alpine (foto Piotr Sobolewski)

Nr.14.Maciej Bogusławski - Prototyp BG, nr.25. Błażej Krupa - Renault 5 Alpine, nr.23. Marian Bublewicz - Fiat 128 Sport 3 Porte, nr.22. Adam Polak - Polonez 2500 Prototyp.

Nr.14.Maciej Bogusławski - Prototyp BG, nr.25. Błażej Krupa - Renault 5 Alpine, nr.23. Marian Bublewicz - Fiat 128 Sport 3 Porte, nr.22. Adam Polak - Polonez 2500 Prototyp.

Nr.29.Krzysztof Komornicki - Opel Kadett GT/E, nr.14. Maciej Bogusławski - Prototyp BG, nr.25. Błażej Krupa - Renault 5 Alpine  (foto Leszek Małkowski)

Nr.29.Krzysztof Komornicki - Opel Kadett GT/E, nr.14. Maciej Bogusławski - Prototyp BG, nr.25. Błażej Krupa - Renault 5 Alpine  (foto Leszek Małkowski)

Kielce. 2 eliminacja.  23-24.06.1979r.

Nr.25. Błażej Krupa - Renault 5 Alpine, nr.22. Adam Polak - Polonez 2500 Prototyp  (foto Leszek Małkowski)

Nr.25. Błażej Krupa - Renault 5 Alpine, nr.22. Adam Polak - Polonez 2500 Prototyp.  (foto Leszek Małkowski)

Błażej Krupa - Renault 5 Alpine, Lech Jaworowicz - Opel Kadett GT/E.

Błażej Krupa - Renault 5 Alpine, Lech Jaworowicz - Opel Kadett GT/E.

Błażej Krupa - Renault 5 Alpine  (foto Leszek Małkowski)

Błażej Krupa - Renault 5 Alpine.  (foto Leszek Małkowski)

Błażej Krupa  (foto Leszek Małkowski)

Błażej Krupa.  (foto Leszek Małkowski)

Błażej Krupa - Renault 5 Alpine (foto - Leszek Małkowski)

Błażej Krupa - Renault 5 Alpine. (foto - Leszek Małkowski)

Wyniki.

Klasa 1. (markowa 126p).

1.  Włodzimierz Krukowski - AP.Kielecki.   39'50,1.

2.  Adam Sowa - Stomil SGPiS.   40'06,0.

3.  Marek Frankowicz - AP.Morski.  40'39,1.

4.  Jerzy Mazur - AP.Dolnośląski.  40'40,2.

5.  Włodzimierz Pawluczuk - AP.Warszawski.   41'26,9.

6.  Janusz Szerla - OBR-FSM.   41'32,3.

7.  Jerzy Dyszy - AK.Rzemieślnik.   41'33,5.

8.  Michał Pinis - AP.Beskidzki.   41'34,4.

9.  Grzegorz Kamiński - AP.Toruński.   41'59,5.

10.Jerzy Mokrzycki - AP.Dolnośląski.   42'03,8.

11.Henryk Pinis - AP.Beskidzki.   42'21,2.

12.Jerzy Mieloch - AP.Wielkopolski.   42'42,4.

13.Artur Skwarzyński - AK.Rzemieślnik.   -1okr.

14.Zbigniew Kordek - AP.Beskidzki.   -1okr.

15.Wojciech Jodłowski - AP.Dolnośląski.   -1okr.

16.Marek Sechman - AP.Śląski.   -1okr.

17.Marek Krzemień - AP.Śląski.   -1okr.

18.Michał Adamski - AP.Dąbrowa Łódź.   -1okr.

19.Wojciech Smorawiński - AP.Wielkopolski.   -1okr.

20.Jerzy Wierzbołowski - AP.Dolnośląski.   -2okr.

Klasa 2. (markowa 126p).

1.  Wiesław Cygan - AP.Mysłowicki.   39'30,3.

2.  Janusz Szerla - OBR FSM.   40'20,4.

3.  Henryk Pinis - AP.Beskidzki.   40'55,5.

4.  Andrzej Lubiak - OBR FSM.   41'18,4.

5.  Grzegorz Kamiński - AP.Toruński.   41'19,8.

6.  Krzysztof Bigałowski - AP.Dolnośląski.   41'21,9

7.  Aleksander Ptaszyński - AP.Wielkopolski.   41'30,2.

8.  Mariusz Pych - AP.Warszawski.  42'09,8.

9.  Jacek Lesiak - AP.Warszawski.   -1okr.

10.Zbigniew Kordek - AP.Beskidzki.   -1okr.

11.Tomasz Barański - AP.Łódzki.   -1okr.

12.Artur Skwarzyński - AK.Rzemieślnik.   -1okr.

13.Jan Handke - AP.Wielkopolski.   -1okr.

14.Antoni Skudło - AP.Śląski.   -1okr.

15.Krzysztof Moszczyński - MAK Warszawa.   -1okr.

16.Marek Sechman - AP.Śląski.   -1okr.

17.Jerzy Wierzbołowski - AP.Dolnośląski.   -1okr.

18.Jerzy Mokrzycki - AP.Dolnośląski.   -1okr.

19.Antoni Śmiechowski - AP.Krakowski.   -2okr.

Klasa 3. (markowa FSO).

1.  Barbara Stępkowska - AP.Warszawski.   36'36,9.

2.  Tadeusz Kudłaty - AP.Dolnośląski.   36'37,8.

3.  Stefan Knast - AP.Wielkopolski.   36'41,8.

4.  Piotr Nowicki - AP.Wielkopolski.   36'52,7.

5.  Adam Polak (OBR FSO) - Polonez 1500.   37'28,3.

6.  Krzysztof Różewski - AP.Wielkopolski.   37'35,1.

7.  Antoni Banaszak - AP.Wielkopolski.   38'22,3.

8.  Krzysztof Godwod - AK.Rzemieślnik.   38'25,4.

9.  Zbigniew Waszkiewicz - AP.Zielonogórski.   -1okr.

10.Witold Szymczak - AP.Wielkopolski.   -2okr.

Klasa 4. (grupa 4 do 2000cm³).

1.  Krzysztof Komornicki (AP.Warszawski) - Opel Kadett GT/E.   32'27,3.

2.  Błażej Krupa (OKS Stomil Olsztyn) - Renault 5 Alpine.   34'06,8.

3.  Tomasz Ciecierzyński (AP.Warszawski)   -1okr.

4.  Lech Jaworowicz (AP.Warszawski) - Opel Kadett GT/E.

5.  Zbigniew Waszkiewicz (AP.Zielonogórski)   -3okr.

Klasa 6.

1.  Ryszard Kopczyk (AP.Wielkopolski) - Porsche 911.  31'58,9.

2.  Adam Polak (OBR FSO) - Polonez 2500 Prototyp.

Klasa 7. (formuła Polonia).

1.  Andrzej Szulc - AP.Morski.   33'56,1.

2.  Lech Jaworowicz - AP.Warszawski.   34'00,3.

3.  Jacek Szmidt - AP.Toruński.   34'00,7.

4.  Ryszard Kopczyk - AP.Wielkopolski.   34'01,1.

5.  Mirosław Sajecki - AP.Kielce.   34'50,8.

6.  Andrzej Musiał - AP.Wielkopolski.   34'53,6.

7.  Jerzy Zdunek - AP.Kielce.   34'55,5.

8.  Tomasz Sikora - AP.Kielce.   35'10,4.

9.  Marek Oryński - AP.Krakowski.   35'10,9.

10.Andrzej Ptak - AP.Szczeciński.   35'27,5.

11.Lech Wojciechowski - AP.Kaliski.   35'29,4.

12.Marek Hamelka - AP.Wielkopolski.   -3okr.

Klasa 8. (formuła Easter).

1.  Marcin Biernacki - AP.Warszawski.   32'28,1.

2.  Otto Bartkowiak - AP.Śląski.   32'40,0.

3.  Aleksander Oczkowski - AP.Śląski.   33'10,7.

4.  Józef Kiełbania - AP.Świętokrzyski.   33'36,0.

5.  Hieronim Kochański - AP.Warszawski.   33'50,9.

6.  Jacek Jurzak - AP.Śląski.   34'07,4.

7.  Stefan Jagielski - AP.Warszawski.   -1okr.

8.  Jan Ambrozik - AP.Świętokrzyski.   -1okr.

9.  Janusz Waluś - AP.Świętokrzyski.   -1okr.

10.Piotr Oreńczuk - AP.Śląski.   -1okr.

Copyright © 2012-2016 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl