Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Wyścigi » 1979 » Mistrzostwa Polski » Poznań - 1 eliminacja. 11-12.05.1979r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

RSMP.pl

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

Poznań - 1 eliminacja. 11-12.05.1979r.

Poznań . 1 eliminacja.   11-12.05.1979r.

Barbara Stępkowska – Polski Fiat 125p.   (Motor / 1979)

Barbara Stępkowska – Polski Fiat 125p. (Motor / 1979)

„Maluchy” na trasie wyścigu markowego.   (Motor / 1979)

„Maluchy” na trasie wyścigu markowego. (Motor / 1979)

Barbara Stępkowska.  (Motor / 1979)

Barbara Stępkowska.  (Motor / 1979)

Barbara Stępkowska – Polski Fiat 125p.   (Motor / 1979)

Barbara Stępkowska – Polski Fiat 125p. (Motor / 1979)

(Motor / 1979)

(Motor / 1979)

Wyniki.

Klasa 1 (markowa 126p).

1. #102. Janusz Szerla – Polski Fiat 126p.  (OBR-FSM)                                                                               
2. #142. Włodzimierz Krukowski – Polski Fiat 126p.  (AP.Kielce)                                                                  
3. #141. Marek Frankowicz – Polski Fiat 126p.  (AP.Morski)
4. #237. Henryk Pinis – Polski Fiat 126p.  (OBR-FSM)
5. #139. K
zysowa – Polski Fiat 126p.  (SKM Warszawa).
7. #155. Włodzimztof Bigałowski – Polski Fiat 126p.  (AP.Dolnośląski)
6. #110. Adam Sierz Pawluczuk – Polski Fiat 126p.  (AP.Warszawa)
8. #135. Artur Skwarzyński – Polski Fiat 126p.  (AK.Rzemieślnik)
9. #219. Andrzej Górniak – Polski Fiat 126p.  (AP.Kielce)
10. #104. Grzegorz Kamiński – Polski Fiat 126p. (AP.Toruń)
11. #167. Christian Grochowski – Polski Fiat 126p.  (AP.Warszawa)
12. #101. Andrzej Lubiak – Polski Fiat 126p.  (OBR-FSM)
13. #164. Mariusz Pych – Polski Fiat 126p.  (AP.Warszawa)
14. #126. Wojciech Jaruga – Polski Fiat 126p.  (AW.Poznań)
15. #122. Aleksander Ptaszyński – Polski Fiat 126p.  (AW Poznań)
16. #163. Jarosław Koziczak – Polski Fiat 126p.  (AW.Poznań)
17. #144. Adam Chomicz – Polski Fiat 126p. (AP.Szczecin)
18. #147. Tomasz Korewa – Polski Fiat 126p.  (AW.Poznań)
19. #125. Jacek Glinicki – Polski Fiat 126p.  (AP.Warszawa)
20. #128. Zbigniew Kordek – Polski Fiat 126p.  (AP.Beskidzki)
21. #154. Piotr Lenartowicz – Polski Fiat 126p.  (AP.Kraków)
22. #127. Jan Hantke – Polski Fiat 126p.  (AW.Poznań)
23. #198. Wojciech Jodłowski – Polski Fiat 126p.  (AP.Dolnośląski)
24. #109. Zbyszko Gaik – Polski Fiat 126p.  (AW.Poznań)
25. #119. Piotr Rakowski – Polski Fiat 126p.  (AP.Cieszyn)
26. #162. Eugeniusz Zarzycki – Polski Fiat 126p.  (AP.Warszawa)
27. #174. Jerzy Mokrzycki – Polski Fiat 126p.  (AP.Dolnośląski)

Klasa 2 (markowa 126p).

1. #214  Stefan Ścieszka - AK.Rzemieślnik.

2. #101. Andrzej Lubiak – Polski Fiat 126p.  (OBR-FSM)                                                                             

3. #102. Janusz Szerla – Polski Fiat 126p.  (OBR-FSM)

4. #129. Jerzy Dyszy – Polski Fiat 126p.  (AK.Rzemieślnik)

5. #237. Henryk Pinis – Polski Fiat 126p.  (OBR-FSM)

6. #204. Tomasz Barański – Polski Fiat 126p.  (AP.Łódź)

7. #139. Krzysztof Bigałowski – Polski Fiat 126p.  (AP.Dolnośląski)

8. #100. Jerzy Mieloch – Polski Fiat 126p.  (AW.Poznań)

9. #135. Artur Skwarzyński – Polski Fiat 126p.  (AK.Rzemieślnik)

10. #155. Włodzimierz Pawluczuk – Polski Fiat 126p.  (AP.Warszawa)

11. #174. Jerzy Mokrzycki – Polski Fiat 126p.  (AP.Dolnośląski)

12. #164. Mariusz Pych – Polski Fiat 126p.  (AP.Warszawa)

13. #163. Jarosław Koziczak – Polski Fiat 126p.  (AW.Poznań)

14. #166. Ksawery Frank – Polski Fiat 126p.  (AP.Warszawa)

15. #117. Marek Sechman – Polski Fiat 126p.  (AP.Śląski)

16. #114. Marek Krzemień – Polski Fiat 126p.  (AP.Śląski)

17. #162. Eugeniusz Zarzycki – Polski Fiat 126p.  (AP.Warszawa)

18. #127. Jan Hantke – Polski Fiat 126p.  (AW.Poznań)

19. #140. Tomasz Kinkiel – Polski Fiat 126p.  (MAK Warszawa)

20. #125. Jacek Glinicki – Polski Fiat 126p.  (AP.Warszawa)

21. #128. Zbigniew Kordek – Polski Fiat 126p.  (AP.Beskidzki)

22. #202. Andrzej Skonieczny – Polski Fiat 126p.  (AP.Szczecin)

23. #148. Wojciech Ryszewski – Polski Fiat 126p.  (AP.Toruń)

24. #232. Jacek Ballaun – Polski Fiat 126p.  (AP.Warszawa)

Klasa 3 (markowa FSO).

1. #99.  Krzysztof Różewski (AP.Wielkopolski) - Polski Fiat 125p.

2. #95. Adam Polak – Polonez 1500.  (OBR-FSO)                                                                                                     

3. #77. Henryk Fabiański – Polski Fiat 125p.  (AW.Poznań)

4. #62. Barbara Stępkowska – Polski Fiat 125p.  (AP.Warszawa)

5. #91. Piotr Nowicki – Polski Fiat 125p.  (AW.Poznań)

6. #75. Marian Mikołajczak – Polski Fiat 125p.  (AP.Zielona Góra)

7. #63. Andrzej Babiński – Polski Fiat 125p.  (AP.Morski)

8. #81. Krzysztof Godwod – Polski Fiat 125p.  (AK.Rzemieślnik)

9. #79. Henryk Mandera – Polski Fiat 125p.  (AP.Śląski)

10. #64. Witold Szymczak – Polski Fiat 125p.  (AW.Poznań)

11. #60. Lesław Kucharczyk – Polski Fiat 125p.  (AP.Morski)

12. #71. Ryszard Kozłowski – Polski Fiat 125p.  (AP.Lublin)

Klasa 4 (grupa 4 do 2000cm³).

1. #25.  Błażej Krupa (OKS Stomil Olsztyn) - Renault 5 Alpine.

2. #21.  Lech Jaworowicz (AP.Warszawski) - Opel Kadett GT/E.

3. #46.  Marek Obarski - Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Klasa 6.

1. #22. Adam Polak (OBR-FSO) - Polonez 2500 Prototyp.

2. #23. Marian Bublewicz – Fiat 128 Sport Coupe 3 porte.  (A.Warmińsko-Mazurski)                                        

3. #14. Maciej Bogusławski – Prototyp BG 1600. (AK.Rzemieślnik)

4. #20. Aleksander Adamski – Prototyp.  (AP.Kraków)

Klasa 7 (formuła Polonia).

1. #20. Ryszard Kopczyk - AP. Wielkopolski.

2. #34. Andrzej Szulc – AP.Morski.                                                                                                                         

3. #15. Jacek Szmidt – AP.Toruń.

4. #14. Marek Hamelka – AW.Poznań.

5. #31. Lech Jaworowicz – AP.Warszawa.

6. #24. Andrzej Wojciechowski – AP.Śląski.

7. #35. Lech Wojciechowski – AP.Kalisz.

8. #32. Marek Oryński – AP.Kraków.

9. #22. Andrzej Ptak – AP.Szczecin.

10. #18. Tomasz Sikora – AP.Kielce.

11. #19. Andrzej Musiał – AW.Poznań.

12. #27. Mirosław Sajewski – AP.Kielce.

Klasa 8 (formuła Easter).

1. #2. Marcin Biernacki - AP.Warszawa.

2. #11. Otto Bartkowiak – AP.Śląski.                                                                                                                        

3. #5. Józef Kiełbania – AP.Świętokrzyski.

4. #29. Jacek Jurzak – AP.Śląski.

5. #7. Hieronim Kochański – AP.Warszawa.

6. #6. Stefan Jagielski – AP.Warszawa.

7. #28. Czesław Pilarz – AP.Śląski.

Castrol Trophy.

1. #39. Michał Damm (AP.Wielkopolski) - Hillman Imp.

2. #25. Błażej Krupa – Renault 5 Alpine.  (OKS Stomil Olsztyn)                                                                         

3. #99. Krzysztof Różewski – Polski Fiat 125p.  (AW.Poznań)

4. #95. Adam Polak – Polonez 1500.  (OBR-FSO)

5. #62. Barbara Stępkowska – Polski Fiat 125p.  (AP.Warszawa)

6. #91. Piotr Nowicki – Polski Fiat 125p.  (AW.Poznań)

Copyright © 2012-2016 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl