Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Wyścigi » 1979 » Wyścigowe Mistrzostwa Polski » Poznań - 1 eliminacja. 11-12.05.1979r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

Błażej Krupa

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

Poznań - 1 eliminacja. 11-12.05.1979r.

Poznań-WSMP 1 elim.1979r

Poznań . 1 eliminacja.   11-12.05.1979r.

Lista startowa. (częściowa)

Klasa 1 (markowa 126P).

Nr.101. Andrzej Lubiak (OBR-FSM)
Nr.102. Janusz Szerla (OBR-FSM)
Nr.104. Grzegorz Kamiński (AP.Toruń)
Nr.109. Zbyszko Gaik (AW.Poznań)
Nr.110. Adam Sowa (SKM Warszawa)
Nr.119. Piotr Rakowski (AP.Cieszyn)
Nr.122. Aleksander Ptaszyński (AW Poznań)
Nr.125. Jacek Glinicki (AP.Warszawa)
Nr.126. Wojciech Jaruga (AW.Poznań)
Nr.127. Jan Hantke (AW.Poznań)
Nr.128. Zbigniew Kordek (AP.Beskidzki)
Nr.135. Artur Skwarzyński (AK.Rzemieślnik)
Nr.139. Krzysztof Bigałowski (AP.Dolnośląski)
Nr.141. Marek Frankowicz (AP.Morski)  
Nr.142. Włodzimierz Krukowski (AP.Kielce)
Nr.144. Adam Chomicz (AP.Szczecin)
Nr.147. Tomasz Korewa (AW.Poznań)
Nr.154. Piotr Lenartowicz (AP.Kraków)
Nr.155. Włodzimierz Pawluczuk (AP.Warszawa)
Nr.162. Eugeniusz Zarzycki (AP.Warszawa)
Nr.163. Jarosław Koziczak (AW.Poznań)
Nr.164. Mariusz Pych (AP.Warszawa)
Nr.167. Christian Grochowski (AP.Warszawa)
Nr.174. Jerzy Mokrzycki (AP.Dolnośląski)
Nr.198. Wojciech Jodłowski (AP.Dolnośląski)
Nr.219. Andrzej Górniak (AP.Kielce)                                                                 
Nr.237. Henryk Pinis (OBR-FSM)

Klasa 2 (markowa 126P).

Nr.100. Jerzy Mieloch (AW.Poznań)
Nr.101. Andrzej Lubiak (OBR-FSM)
Nr.102. Janusz Szerla (OBR-FSM)
Nr.114. Marek Krzemień (AP.Śląski)
Nr.117. Marek Sechman (AP.Śląski)
Nr.125. Jacek Glinicki (AP.Warszawa)
Nr.127. Jan Hantke (AW.Poznań)
Nr.128. Zbigniew Kordek (AP.Beskidzki)
Nr.129. Jerzy Dyszy (AK.Rzemieślnik)
Nr.135. Artur Skwarzyński (AK.Rzemieślnik)
Nr.139. Krzysztof Bigałowski (AP.Dolnośląski)
Nr.140. Tomasz Kinkiel (MAK Warszawa)
Nr.148. Wojciech Ryszewski (AP.Toruń)
Nr.155. Włodzimierz Pawluczuk (AP.Warszawa)
Nr.162. Eugeniusz Zarzycki (AP.Warszawa)
Nr.163. Jarosław Koziczak (AW.Poznań)
Nr.164. Mariusz Pych (AP.Warszawa)
Nr.166. Ksawery Frank (AP.Warszawa)
Nr.174. Jerzy Mokrzycki (AP.Dolnośląski)
Nr.202. Andrzej Skonieczny (AP.Szczecin)
Nr.204. Tomasz Barański (AP.Łódź)                                                                             
Nr.214. Stefan Ścieszka (AK.Rzemieślnik)
Nr.232. Jacek Ballaun (AP.Warszawa)                                                                  
Nr.237. Henryk Pinis (OBR-FSM)

Klasa 3 (markowa FSO).

Nr.60. Lesław Kucharczyk (AP.Morski) – Polski Fiat 125p.  
Nr.62. Barbara Stępkowska (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p.
Nr.63. Andrzej Babiński (AP.Morski) – Polski Fiat 125p.
Nr.64. Witold Szymczak (AW.Poznań) – Polski Fiat 125p.
Nr.71. Ryszard Kozłowski (AP.Lublin) – Polski Fiat 125p.      
Nr.75. Marian Mikołajczak (AP.Zielona Góra) – Polski Fiat 125p.    
Nr.77. Henryk Fabiański (AW.Poznań) – Polski Fiat 125p.
Nr.79. Henryk Mandera (AP.Śląski) – Polski Fiat 125p.  
Nr.81. Krzysztof Godwod (AK.Rzemieślnik) – Polski Fiat 125p.  
Nr.91. Piotr Nowicki (AW.Poznań) – Polski Fiat 125p.    
Nr.95. Adam Polak (OBR-FSO) – Polonez 1500.                                                                                                        
Nr.99. Krzysztof Różewski (AW.Poznań) – Polski Fiat 125p.  

Klasa 4. (grupa 4 do 2000)

Nr.25. Błażej Krupa (OKS Stomil Olsztyn) – Renault 5 Alpine.

Nr.21. Lech Jaworowicz (AP.Warszawa) – Opel Kadett GT/E.

Nr.39. Michał Damm (AW.Poznań) – VW Scirocco.

Nr.46. Marek Obarski (AW.Poznań) – Polski Fiat 125p/ Monte Carlo.  

Klasa 6.

Nr.14. Maciej Bogusławski (AK.Rzemieślnik) – Prototyp BG 1600.
Nr.20. Aleksander Adamski (AP.Kraków) – Prototyp.   
Nr.22. Adam Polak (OBR-FSO) – Polonez 2500 prototyp.                                                                           
Nr.23. Marian Bublewicz (A.Warmińsko-Mazurski) – Fiat 128 Sport Coupe 3 porte.                                           

Klasa 7. (formuła Polonia).

Nr.14. Marek Hamelka – AW.Poznań.
Nr.15. Jacek Szmidt – AP.Toruń.
Nr.18. Tomasz Sikora – AP.Kielce.
Nr.19. Andrzej Musiał – AW.Poznań.
Nr.20. Ryszard Kopczyk – AW.Poznań.
Nr.22. Andrzej Ptak – AP.Szczecin.
Nr.24. Andrzej Wojciechowski – AP.Śląski.
Nr.27. Mirosław Sajewski – AP.Kielce.
Nr.31. Lech Jaworowicz – AP.Warszawa.
Nr.32. Marek Oryński – AP.Kraków.                                                                                                             
Nr.34. Andrzej Szulc – AP.Morski.                                                                                                                          
Nr.35. Lech Wojciechowski – AP.Kalisz.

Klasa 8. (formuła Easter).

Nr.2. Marcin Biernacki – AP.Warszawa.
Nr.5. Józef Kiełbania – AP.Świętokrzyski.
Nr.6. Stefan Jagielski – AP.Warszawa.
Nr.7. Hieronim Kochański – AP.Warszawa.                                                                                                              
Nr.11. Otto Bartkowiak – AP.Śląski.
Nr.28. Czesław Pilarz – AP.Śląski.                                                                                                                         
Nr.29. Jacek Jurzak – AP.Śląski.

Barbara Stępkowska – Polski Fiat 125p.   (Motor / 1979)

Barbara Stępkowska – Polski Fiat 125p. (Motor / 1979)

Artur Skwarzyński – Polski Fiat 126p.

Artur Skwarzyński – Polski Fiat 126p.

Adam Polak – Polonez 2500 Prototyp.

Adam Polak – Polonez 2500 Prototyp.

„Maluchy” na trasie wyścigu markowego.   (Motor / 1979)

„Maluchy” na trasie wyścigu markowego. (Motor / 1979)

Jan Hantke – Polski Fiat 126p.

Jan Hantke – Polski Fiat 126p.

Barbara Stępkowska.  (Motor / 1979)

Barbara Stępkowska.  (Motor / 1979)

Stefan Ścieszka – Polski Fiat 126p.

Stefan Ścieszka – Polski Fiat 126p.

Tomasz Barański, Jerzy Dyszy – Polskie Fiaty 126p.

Nr.204. Tomasz Barański, nr.129. Jerzy Dyszy – Polskie Fiaty 126p.

Poznań-WSMP 1elim.1979r

Barbara Stępkowska – Polski Fiat 125p.

Barbara Stępkowska – Polski Fiat 125p.

Poznań-WSMP 1 elim.1979r

Krzysztof Różewski – Polski Fiat 125p.

Krzysztof Różewski – Polski Fiat 125p.

Barbara Stępkowska – Polski Fiat 125p.   (Motor / 1979)

Barbara Stępkowska – Polski Fiat 125p. (Motor / 1979)

Adam Polak – Polonez 2500 prototyp.

Adam Polak – Polonez 2500 prototyp.

Barbara Stępkowska i Adam Smorawiński.

Barbara Stępkowska i Adam Smorawiński.

Poznań-WSMP 1 elim.1979r

(Motor / 1979)

(Motor / 1979)

Poznań-WSMP 1 elim.1979r

Poznań-WSMP 1 elim.1979r

Poznań-WSMP 1 elim.1979r

Poznań-WSMP 1 elim.1979r

Poznań-WSMP 1 elim.1979r

Poznań-WSMP 1 elim.1979r

Wyniki.

Klasa 1 (markowa 126p).

1. Janusz Szerla – Polski Fiat 126p.                                                                                
2. Włodzimierz Krukowski – Polski Fiat 126p.                                                                    
3. Marek Frankowicz – Polski Fiat 126p.
4. Henryk Pinis – Polski Fiat 126p.
5. Krzysztof Bigałowski – Polski Fiat 126p.
6. Adam Sowa – Polski Fiat 126p.
7. Włodzimierz Pawluczuk – Polski Fiat 126p.
8. Artur Skwarzyński – Polski Fiat 126p.
9. Andrzej Górniak – Polski Fiat 126p.
10. Grzegorz Kamiński – Polski Fiat 126p.
11. Christian Grochowski – Polski Fiat 126p.
12. Andrzej Lubiak – Polski Fiat 126p.
13. Mariusz Pych – Polski Fiat 126p.
14. Wojciech Jaruga – Polski Fiat 126p.
15. Aleksander Ptaszyński – Polski Fiat 126p.
16. Jarosław Koziczak – Polski Fiat 126p.
17. Adam Chomicz – Polski Fiat 126p.
18. Tomasz Korewa – Polski Fiat 126p.

Klasa 2 (markowa 126p).

1. Stefan Ścieszka – Polski Fiat 126p.                                                                    
2. Andrzej Lubiak – Polski Fiat 126p.                                                                                
3. Janusz Szerla – Polski Fiat 126p.  
4. Jerzy Dyszy – Polski Fiat 126p.
5. Henryk Pinis – Polski Fiat 126p.  
6. Krzysztof Bigałowski – Polski Fiat 126p.
7. Tomasz Barański – Polski Fiat 126p.
8. Jerzy Mieloch – Polski Fiat 126p.
9. Artur Skwarzyński – Polski Fiat 126p.
10. Włodzimierz Pawluczuk – Polski Fiat 126p.
11. Jerzy Mokrzycki – Polski Fiat 126p.
12. Mariusz Pych – Polski Fiat 126p.
13. Jarosław Koziczak – Polski Fiat 126p.

Klasa 3 (markowa FSO).

1. Krzysztof Różewski – Polski Fiat 125p.                                                                             
2. Adam Polak – Polonez 1500.                                                                                                       
3. Henryk Fabiański – Polski Fiat 125p.  
4. Barbara Stępkowska – Polski Fiat 125p.  
5. Piotr Nowicki – Polski Fiat 125p.  
6. Marian Mikołajczak – Polski Fiat 125p.
7. Andrzej Babiński – Polski Fiat 125p.
8. Krzysztof Godwod – Polski Fiat 125p.

Klasa 4 (grupa 4 do 2000cm³).

1. Błażej Krupa - Renault 5 Alpine.

2. Lech Jaworowicz - Opel Kadett GT/E.

3. Marek Obarski - Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Klasa 6.

1. Adam Polak - Polonez 2500 Prototyp.

2. Marian Bublewicz – Fiat 128 Sport Coupe 3 porte.                                         

3. Maciej Bogusławski – Prototyp BG 1600.

4. Aleksander Adamski – Prototyp.

Klasa 7 (formuła Polonia).

1. Ryszard Kopczyk - AP. Wielkopolski.

2. Andrzej Szulc – AP.Morski.                                                                                                                         

3. Jacek Szmidt – AP.Toruń.

4. Marek Hamelka – AW.Poznań.

Klasa 8 (formuła Easter).

1. Marcin Biernacki - AP.Warszawa.

2. Otto Bartkowiak – AP.Śląski.                                                                                                                        

3. Józef Kiełbania – AP.Świętokrzyski.

4. Jacek Jurzak – AP.Śląski.

5. Hieronim Kochański – AP.Warszawa.

Castrol Trophy.

1. Michał Damm - Hillman Imp.

2. Błażej Krupa – Renault 5 Alpine.                                                                          

3. Krzysztof Różewski – Polski Fiat 125p.

4. Adam Polak – Polonez 1500.

5. Barbara Stępkowska – Polski Fiat 125p.

6. Piotr Nowicki – Polski Fiat 125p.

Copyright © 2012-2018 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl