Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Wyścigi » 1972 » Mistrzostwa Polski » Toruń. 1 eliminacja. 7.05.1972r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

Błażej Krupa

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

Toruń. 1 eliminacja. 7.05.1972r.

Wyścig w Toruniu 1972r

Sobiesław Zasada - Porsche 911S.

Adam Smorawiński – BMW 2002 Ti Alpina.

Adam Smorawiński – BMW 2002 Ti Alpina.

Sobiesław Zasada – Porsche 911 S.

Sobiesław Zasada – Porsche 911 S.

Przygotowania do biegu samochodów wyścigowych.

Przygotowania do biegu samochodów wyścigowych.

Ruszają faworyci (od lewej): Adam Smorawiński – BMW 2002 Ti Alpina, Sobiesław Zasada – Porsche 911S i Ksawery Frank – BMW 2002 Ti.

Ruszają faworyci (od lewej): Adam Smorawiński – BMW 2002 Ti Alpina, Sobiesław Zasada – Porsche 911S i Ksawery Frank – BMW 2002 Ti.

Start do wyścigu klasy 13.

Start do wyścigu klasy 13.

Toruń. 1 eliminacja.  7.05.1972r.

Toruń. 1 eliminacja.  7.05.1972r.

Robert Mucha - Polski Fiat 125p / 1500.

Robert Mucha na samochodzie Polski Fiat 125p / 1500 gr.2.

Andrzej Jaroszewicz – Polski Fiat 125p/1300.

Toruń. 1 eliminacja.  7.05.1972r.

Toruń. 1 eliminacja.  7.05.1972r.

(Motor)

(Motor)

Wyniki.

Samochody wyścigowe (15 okr. X 4km=60km)
1. Zbigniew Sucharda (AP.Warszawa) – Promot Ford Holbay.  32:31,0
2. Marcin Biernacki (AP.Warszawa) – Promot Ford Cosworth.  33:29,0
3. Józef Kiełbania (AP.Świętokrzyski) – Promot Fiat 1500.  33:48,0
4. P.Łatka (AP.Śląski) – Polonia Fiat 1500.  33:49,0
5. Stanisław Kołecki (AP.Śląski) – Promot.  33:52,0
6. Stefan Jagielski (AP.Warszawa) – Promot Wartburg.  34:07,0
Wystartowało 12 zawodników.

Samochody turystyczne. (13 okr. X 4km=52km)
Grupa 1, klasa 12 (do 1300cm³).
1. Andrzej Jaroszewicz (OBR FSO) – Polski Fiat 125p.  33:59,0
2. Dominik Mydlarski (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p.  34:15,8
3. Ryszard Pawlitka (AP.Kraków) – Polski Fiat 125p.  34:22,2

Grupa 1, klasa 13 (do 1600cm³).
1. Lelio Lattari (AP.Warszawa) – Alfa Romeo 1600 GT.  32:24,8
2. Jerzy Landsberg (AMK OZOS Olsztyn) – Polski Fiat 125p.  32:39,0
3. Grzegorz Cieplak (AP.Warszawski) – Polski Fiat 125p.  32:39,2

Grupa 2, klasa 22 (do 1300cm³).
1. Krystian Przybyła (AP. Śląski) – Polski Fiat 125p.  32:15,0

Grupa 2, klasa 23 (do 1600cm³).
1. Robert Mucha (OBR FSO) – Polski Fiat 125p.  32:32,0

Grupa 2, klasa 24 (pow.1600cm³).

1.Ksawery Frank (AP.Warszawa) – BMW 2002 Ti.  32:02,6

Grupa 3-4, klasa 31 i 32.
1. Sobiesław Zasada (AP.Kraków) – Porsche 911S.  29:45,2
2. Adam Smorawiński (AP.Wielkopolski) – BMW 2002 Ti Alpina.  29:45,3

Wszechklasy.
1.  Sobiesław Zasada (AP.Kraków) – Porsche 911S.  26:34,0
2. Adam Smorawiński (AP.Wielkopolski) – BMW 2002 Ti Alpina.  27:05,7
3. Lelio Lattari (AP.Warszawa) – Alfa Romeo 1600 GT.  30:31,5
4. Robert Mucha (OBR FSO) – Polski Fiat 125p/1500.
5. Andrzej Jaroszewicz (OBR FSO) – Polski Fiat 125p/1300.
6. Jerzy Landsberg (AMK OZOS Olsztyn) – Polski Fiat 125p/1500.
…12. Ryszard Pawlitka (AP.Krakowski) – Polski Fiat 125p/1300.
…14. Edward Jaroszyński (AP.Toruń)


Copyright © 2012-2018 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl