Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Rajdy » 1966 » Rajdowe Mistrzostwa Polski » 16 Rajd Wiślański. 3 eliminacja. 23-25.09.1966r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

RSMP.pl

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

16 Rajd Wiślański. 3 eliminacja. 23-25.09.1966r.

Rajd Wisły 1966r.

Lista zgłoszeń (częściowa-alfabetycznie)

A.Daszkiewicz / Włodyga  -  Renault Dauphine.      (AP.Dolnośląski)                                      
Ksawery Frank / Wiśniewski – Mercedes Benz 220 S. (AP.Warszawa)                                                         
Kazimierz Jaromin / Janusz Zemła  -  Škoda 1000 MB.  (AP.Kraków)
Andrzej Komorowski / Wiesław Mrówczyński – Škoda 1000 MB. (AP.Warszawa)
Ryszard Kopczyk / Andrzej Zembrzuski  -  Wartburg 311.  (AP.Wielkopolski)
Henryk Krakowczyk / Zbigniew Malinowski  -  Wartburg 1000. (AP.Dolnośląski)
Czesław Murawski / Jerzy Bednarski  -  Fiat 600 D.  (AP.Kraków)                                                                                                    
Andrzej Nytko / Jan Soczek  -  Fiat 1300.  (AP.Kraków)
Aleksander Oczkowski / Jan Apathy  -  Trabant 601.  (AP.Śląski)                                                
Marian Rogoziński / Bobrowski  -  VW 1300.  (AP.Łódź)                                                                
Henryk Ruciński / W.Helis  -  Ford Cortina Lotus. (AP.Wielkopolski)                                                           
Antoni Weiner / Jan Karel  -  Volvo 122 S.  (AP.Śląski)
Marek Varisella / Władysław Domański  -  Syrena 104.  (AP.Warszawa)                                                                                                                                                                                                                                                                        Sobiesław Zasada / Ewa Zasada  -  Steyr Puch 660 TR.  (AP.Kraków)

(Motor 43/1966)

(Motor 43/1966)

(Pędzą samochody, mijają lata)

(Pędzą samochody, mijają lata)

Klasyfikacja generalna. (nieoficjalna).


1.  Sobiesław Zasada / Ewa Zasada  -  Steyr Puch 660 TR.  (AP.Kraków)
2.  Antoni Weiner / Jan Karel  -  Volvo 122 S.  (AP.Śląski)
3.  Andrzej Nytko / Jan Soczek  -  Fiat 1300.  (AP.Kraków)
4.  Kazimierz Jaromin / Janusz Zemła  -  Škoda 1000 MB.  (AP.Kraków)
5.  Henryk Ruciński / W.Helis  -  Ford Cortina Lotus. (AP.Wielkopolski)
6.  Marek Varisella / Władysław Domański  -  Syrena 104.  (AP.Warszawa)
7.  Ksawery Frank / Wiśniewski – Mercedes Benz 220 S. (AP.Warszawa)
8.  Andrzej Komorowski / Wiesław Mrówczyński – Škoda 1000 MB. (AP.Warszawa)
9.  Marian Rogoziński / Bobrowski  -  VW 1300.  (AP.Łódź)
10.Ryszard Kopczyk / Andrzej Zembrzuski  -  Wartburg 311.  (AP.Wielkopolski)
11.Czesław Murawski / Jerzy Bednarski  -  Fiat 600 D.  (AP.Kraków)
12.A.Daszkiewicz / Włodyga  -  Renault Dauphine.      (AP.Dolnośląski)
13.Aleksander Oczkowski / Jan Apathy  -  Trabant 601.  (AP.Śląski)
14.Henryk Krakowczyk / Zbigniew Malinowski  -  Wartburg 1000. (AP.Dolnośląski)


Wyniki

Klasa  A 1-2  do 850cm.
1.    A.Daszkiewicz / Włodyga  -  Renault Dauphine.      (AP.Dolnośląski)          1654 pkt.
2.    Aleksander Oczkowski / Jan Apathy  -  Trabant 601.  (AP.Śląski)              1863 pkt.

Klasa  A-3  do 1000cm.
1.    Kazimierz Jaromin / Janusz Zemła  -  Škoda 1000 MB.  (AP.Kraków)   814 pkt.
2.    Ryszard Kopczyk / Andrzej Zembrzuski  -  Wartburg 311.  (AP.Wielkopolski)    1233 pkt.
3.    Henryk Krakowczyk / Zbigniew Malinowski  -  Wartburg 1000. (AP.Dolnośląski)  1939 pkt.

Klasa  A 4-6  ponad 1000cm.
1.    Marian Rogoziński / Bobrowski  -  VW 1300.  (AP.Łódź)   1167 pkt.

Klasa  B-1  do 850cm.
1.    Sobiesław Zasada / Ewa Zasada  -  Steyr Puch 660 TR.  (AP.Kraków)  509 pkt.
2.      Marek Varisella / Wiesław Domański  -  Syrena 104.  (AP.Warszawa)  856 pkt.
3.      Czesław Murawski / Jerzy Bednarski  -  Fiat 600 D.  (AP.Kraków)1302 pkt.

Klasa  B-2  do 1300cm.
1.    Andrzej Nytko / Jan Soczek  -  Fiat 1300.  (AP.Kraków)  653 pkt.
2.    Andrzej Komorowski / Wiesław Mrówczyński – Škoda 1000 MB. (AP.Warszawa) 1027 pkt.

Klasa  B-3  pow. 1300cm.
1.    Antoni Weiner / Jan Karel  -  Volvo 122 S.  (AP.Śląski) 601 pkt.
2.    Henryk Ruciński / W.Helis  -  Ford Cortina Lotus. (AP.Wielkopolski) 840 pkt.
3.    Ksawery Frank / Wiśniewski – Mercedes Benz 220 S. (AP.Warszawa)  877 pkt.

Wystartowały 32 załogi, ukończyło 15, sklasyfikowano 14.

Copyright © 2012-2016 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl