Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Rajdy » 1966 » Rajdowe Mistrzostwa Polski » 10 Rajd Dolnośląski. 1 eliminacja. 20-22.05.1966r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

RSMP.pl

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

10 Rajd Dolnośląski. 1 eliminacja. 20-22.05.1966r.

Lista zgłoszeń (częściowa-alfabetycznie)

Nr.4. Andrzej Nytko / Kazimierz Jaromin - Fiat 1300.  (AP.Kraków)

Nr.14. Stanisław Stolarski / Longin Bielak - Renault 8 Gordini.

Jerzy Bednarski / Czesław Murawski - Steyr Puch 660 TR. (AP.Kraków)

Krzysztof Bross / Jerzy Kuczera - Fiat 1800.  (AP.Katowice)

A.Daszkiewicz / ?  - Renault  Dauphine.  (AP.Wrocław)

Ksawery Frank / Andrzej Zieliński - Mercedes Benz 220 S.  (AP.Warszawa)

J.Gronowski / ?  - Wartburg.  (AP.Wrocław)

Krzysztof Komornicki / Lech Jaworowicz - Morris Cooper.  (AP.Warszawa)

Ryszard Nowicki / ?  - Fiat  600 D.  (AP.Kraków)

Marian Rogoziński / ?  -  VW 1300.  (AP.Łódź)

Adam Smorawiński / M.Miller - Škoda 1000 MB.  (AP.Wielkopolski)

Sobiesław Zasada / Ewa Zasada - Steyr Puch 660 TR.  (AP.Kraków)

Stanisław Żelazny / ?  - VW 1200.  (AP.Katowice)

Andrzej Nytko i Kazimierz Jaromin – Fiat 1300.

Andrzej Nytko i Kazimierz Jaromin – Fiat 1300.

Andrzej Nytko i Kazimierz Jaromin – Fiat 1300.

Andrzej Nytko i Kazimierz Jaromin – Fiat 1300.

Stanisław Stolarski i Longin Bielak – Renault 8 Gordini.

Stanisław Stolarski i Longin Bielak – Renault 8 Gordini.

Ryszard Nowicki.

Ryszard Nowicki.

Andrzej Nytko.

Andrzej Nytko.

(Pędzą samochody mijają lata)

(Pędzą samochody mijają lata)

(Motor 28 / 1966)

(Motor 28 / 1966)


Klasyfikacja generalna. (nieoficjalna).


1.  Sobiesław Zasada / Ewa Zasada – Steyr Puch 660 TR.

Wyniki.

Klasa  A-2  do 800cm. ( sam.seryjne)
1. A.Daszkiewicz / ?  - Renault  Dauphine.  (AP.Wrocław)
2. Ryszard Nowicki / ?  - Fiat  600 D.  (AP.Kraków)

Klasa  A-3  do 1000cm.
1. J.Gronowski / ?  - Wartburg.  (AP.Wrocław)
2. Adam Smorawiński / M.Miller - Škoda 1000 MB.  (AP.Wielkopolski)

Klasa  A-4  do 1300cm.
1. Marian Rogoziński / ?  -  VW 1300.  (AP.Łódź)
2. Stanisław Żelazny / ?  - VW 1200.  (AP.Katowice)

Klasa  B-1  do 800cm. (sam. przerabiane)
1. Sobiesław Zasada / Ewa Zasada - Steyr Puch 660 TR.  (AP.Kraków)
2. Jerzy Bednarski / Czesław Murawski - Steyr Puch 660 TR. (AP.Kraków)

Klasa  B-2  do 1300cm.
1. Krzysztof Komornicki / Lech Jaworowicz - Morris Cooper.  (AP.Warszawa)
2. Andrzej Nytko / Kazimierz Jaromin - Fiat 1300.  (AP.Kraków)

Klasa  B-3  pow.1300cm.
1. Ksawery Frank / Andrzej Zieliński - Mercedes Benz 220 S.  (AP.Warszawa)
2. Krzysztof Bross / Jerzy Kuczera - Fiat 1800.  (AP.Katowice)

Wystartowały 42 załogi,ukończyło 26.

Copyright © 2012-2016 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl