Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Rajdy » 1982 » Rajdowe Mistrzostwa Polski » 30 Rajd Wisły. 3 eliminacja. 8-10.10.1982r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

Błażej Krupa

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

30 Rajd Wisły. 3 eliminacja. 8-10.10.1982r.

Rajd Wisły - 1982r

Baza rajdu: Wisła
Dystans: 521 km, w tym 28 prób sportowych (26 odcinków specjalnych (21 rozegranych) + 1 próba górska + 1 próba wyścigowa) o łącznej długości 118 km.

Harmonogram

1. etap
OS-1 Wisła Czarna - Kubalonka  3.00 km
OS-2 Dobka Ślepa - Dobka Szczyt  2.00 km
OS-3 Brenna X - Lipowiec  3.00 km
OS-4 Cisownica Las - Goleszów Pomnik  5.00 km
OS-5 Babilon - Kostkowice  4.00 km
OS-6 Kostkowice szkoła - Łączka  4.00 km
OS-7 Dębowiec Podlesie - Ochaby Małe  3.00 km
OS-8 Ochaby - Gołysz  4.00 km
OS-9 Jaworze Nałężnie - Górki Wielkie  4.00 km
OS-10 Brenna X - Lipowiec  3.00 km
OS-11 Wisła Czarna - Kubalonka  3.00 km
OS-12 Cisownica Las - Goleszów Pomnik  5.00 km
OS-13 Babilon - Kostkowice  4.00 km
OS-14 Kostkowice szkoła - Łączka  4.00 km
OS-15 Dębowiec Podlesie - Ochaby Małe  3.00 km
OS-16 Ochaby - Gołysz  4.00 km
OS-17 Jaworze Nałężnie - Górki Wielkie  4.00 km
OS-18 Brenna X - Lipowiec  3.00 km
OS-19 Ustroń Zawodzie - PKS Sokół - Ustroń Jaszowiec  3.00 km

Długość etapu 68.00 km

2. etap
OS-20 Dobka Ślepa - Dobka Szczyt  2.00 km
OS-21 Szczyrk Salmopol PKS II - Wisla Malinka  8.00 km
OS-22 Wisła Kubalonka rest - Wisła Czarne  3.00 km
OS-23 Dobka Ślepa - Dobka Szczyt  2.00 km
OS-24 Wisła Kubalonka rest - Wisła Czarne  3.00 km
SW-1 Ustroń Jaszowice most - Ustroń Jaszowice OSP  20.00 km
SG Ustroń Jaszowice X - Równica  5.00 km
OS-25 Równica Schronisko - Ustroń Zawodzoie  4.00 km
OS-26 Wisła Kubalonka - Wisła Czarne  3.00 km

Długość etapu 50.00 km

Długość odcinków rajdu 118.00 km

Rajd Wisły - 1982r

Rajd Wisły - 1982r

Rajd Wisły - 1982r

Rajd Wisły - 1982r

Lista startowa.

Grupa 2, klasa 9-15.
Nr.2. Adam Polak / Roman Kabulski (OBR-FSO) – Polonez 2000.
Nr.5. Marian Bublewicz (AK.Rzemieślnik) / Janusz Wojtyna (AP.Łódź) – Opel Kadett GT/E.
Nr.27. Andrzej Kleina / Krzysztof Gęborys (AK.Rzemieślnik) – Opel Kadett GT/E.

Grupa 2, klasa 8.
Nr.3. Andrzej Koper / Włodzimierz Krzemiński (AP.Warszawa) – Renault 5 Alpine.
Nr.10. Lesław Orski / Stanisław Hałasa (GAMK Budowlani Gdańsk) – Renault 5 Alpine.
Nr.11. Andrzej Białowąs / Wojciech Ondraczek (AP.Śląski) – Łada 2101.
Nr.15. Ryszard Granica (AK.Rzemieślnik) / Tomasz Szczęsny (AP.Warszawa) – Renault 5 Alpine.
Nr.29. Mirosław Krachulec / Marek Kusiak (AP.Częstochowa) - Łada 2101.
Nr.30. Paweł Przybylski / Piotr Leżakowski (AK.Rzemieślnik) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.31. Wiesław Stec / Zbigniew Stec (AP.Lublin) – Polski Fiat 125p/1500.

Grupa 1, klasa 8.
Nr.13. Jerzy Kobyliński (AP.Warszawa) / Krzysztof Godwod (AK.Rzemieślnik) – Renault 5 Alpine.
Nr.16. Andrzej Witkowicz / Marek Oziębło (AP.Kraków) – VW Golf GTi.
Nr.19. Wiktor Polak (AP.Kraków) / Marcin Osiowski (AP.Warszawa) – Talbot Sunbeam Ti.
Nr.32. Grzegorz Malinowski (AP.Warszawa) / Marek Pawłowski (AK.Rzemieślnik) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.33. Mariusz Kostrzak / Witold Bogdański (GAMK Budowlani Gdańsk) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.34. Stanisław Skrzynecki / Jerzy Substyk (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.35. Ryszard Adamek / Jerzy Stopa (AP.Kraków) - Łada 1500 S.
Nr.36. Marek Gąsecki / Ryszard Zygmunt (GAMK Budowlani Gdańsk) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.38. Dariusz Poletyło / Bohdan Modliński (AK.Rzemieślnik) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.39. Marek Grzywnowicz / Grzegorz Kołodziejczyk (Stomil SGPiS) – Polski Fiat 125p/1500.

Grupa 2, klasa 4-7.
Nr.24. Tadeusz Betlej / Piotr Wróbel (AP.Kraków) – Renault 5 TS.
Nr.40. Krzysztof Adamski / Wiesław Gaik (AP.Kraków) – Zastava 1300.
Nr.41. Grzegorz Niśkiewicz / Krzysztof Płachciński (AP.Łódź) – Innocenti 120 L Mini.
Nr.42. Zbigniew Baran / Andrzej Mocie (AP.Kraków) – Fiat 128 Sport coupe 3p.
Nr.43. Jerzy Poznański / Cezary Wróblewski (AP.Podlaski) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.44. Jerzy Szulc / Lech Wójcik (AP.Łódź) – Zastava 1100p.

Grupa 2, klasa 1-3.
Nr.45. Janusz Szerla / Andrzej Orłowski (OBR-FSM) – Polski Fiat 126p/650.
Nr.47. Wiesław Cygan (AK.Rzemieślnik) / Andrzej Witek (AP.Beskidzki) – Polski Fiat 126p/650.
Nr.48. Tomasz Stawowczyk / Wojciech Stawowczyk (AP.Kraków) – Polski Fiat 126p/650.
Nr.49. Tomasz Barański / Sławomir Wysmyk (AP.Łódź) – Polski Fiat 126p/650.
Nr.50. Marian Czapka / Leszek Witoszek (AP.Cieszyn) – Trabant 601.
Nr.52. Robert Kępka / Jacek Biasion (AP.Śląski) – Polski Fiat 126p/650.
Nr.53. Krzysztof Knobloch / Arkadiusz Goryl (AP.Cieszyn) – Polski Fiat 126p/650.
Nr.54. Andrzej Pięta / Paweł Ciężki (AP.Łódź) – Polski Fiat 126p/650.
Nr.55. Jan Krzemiński / Tomasz Krzemiński (AP.Częstochowa) – Polski Fiat 126p/650.
Nr.56. Zygmunt Molin / Czesław Baranowski (AP.Cieszyn) – Polski Fiat 126p/650.
Nr.65. Jerzy Panicz / Zygmunt Zalewski (AP.Gorzów) – Polski Fiat 126p/650.
Nr.67. Konstanty Kawardzis / Robert Salwa (AP.Dolnośląski) – Polski Fiat 126p/650.
Nr.70. Przemysław Moszczyński / Kazimierz Kurasiewicz (AP.Śląski) – Polski Fiat 126p. M.Ok
Nr.71. Waldemar Doskocz (AP.Śląski) / Bogdan Mędrzak (AP.Beskidzki) – Polski Fiat 126p. M.Okr.
Nr.72. Robert Herba / Tomasz Ryborz (AP.Śląski) – Polski Fiat 126p. M.Okr.

Grupa 1, klasa 126p.
Nr.57. Andrzej Lubiak / Maciej Wisławski (OBR-FSM) – Polski Fiat 126p/650.
Nr.58. Krzysztof Winkowski / Paweł Grzegorczyk (AP.Warszawa) – Polski Fiat 126p/650.
Nr.59. Henryk Pinis (AP.Beskidzki) / Adam Mazurek (AP.Śląski) – Polski Fiat 126p/650.
Nr.60. Robert Gryczyński / Janusz Lorenz (AP.Śląski) – Polski Fiat 126p/650.
Nr.62. Piotr Ogrodzki / Stanisław Niwczyk (AP.Cieszyn) – Polski Fiat 126p/600.
Nr.63. Krzysztof Łudzień / Zbigniew Dziadkowiec (AP.Kraków) – Polski Fiat 126p/600.
Nr.64. Krzysztof Sanecznik / Marian Nowak (AP.Śląski) – Polski Fiat 126p/600.
Nr.66. Mirosław Kordek / Jerzy Janik (AP.Beskidzki) – Polski Fiat 126p/650.
Nr.73. Marek Sobkowiak / Piotr Spiegel (AP.Śląski) – Polski Fiat 126p/650. M.Okr.
Nr.74. Marek Brzycki / Ryszard Steier (AP.Śląski) – Polski Fiat 126p/650. M.Okr.
Nr.75. Grzegorz Tyras /  ? (AP.Częstochowa) – Polski Fiat 126p/650. M.Okr.

Adam Polak i Roman Kabulski – Polonez 2000.

Adam Polak i Roman Kabulski – Polonez 2000.

Wiktor Polak i Marcin Osiowski – Talbot Sunbeam Ti.

Wiktor Polak i Marcin Osiowski – Talbot Sunbeam Ti.

Adam Polak i Roman Kabulski – Polonez 2000.

Adam Polak i Roman Kabulski – Polonez 2000.

Marian Bublewicz i Janusz Wojtyna – Opel Kadett GT/E.

Marian Bublewicz i Janusz Wojtyna – Opel Kadett GT/E.

Adam Polak i Roman Kabulski – Polonez 2000, Lesław Orski i Stanisław Hałasa – Renault 5 Alpine.

Adam Polak i Roman Kabulski – Polonez 2000, Lesław Orski i Stanisław Hałasa – Renault 5 Alpine.

Rajd Wisły - 1982r

Rajd Wisły - 1982r

Klasyfikacja generalna.

1. Marian Bublewicz / Janusz Wojtyna – Opel Kadett GT/E.  1h02’44,3
2. Andrzej Koper / Włodzimierz Krzemiński – Renault 5 Alpine.  1h03’10,3
3. Adam Polak / Roman Kabulski – Polonez 2000.  1h05’00,2
4. Lesław Orski / Stanisław Hałasa – Renault 5 Alpine.  1h05’21,0
5. Andrzej Kleina / Krzysztof Gęborys – Opel Kadett GT/E.  1h08’44,9
6. Wiktor Polak / Marcin Osiowski – Talbot Sunbeam Ti.  1h09’43,4
7. Janusz Szerla / Andrzej Orłowski – Polski Fiat 126p/650.  1h13’04,7
8. Jerzy Kobyliński / Krzysztof Godwod – Renault 5 Alpine.  1h13’14,3
9. Grzegorz Malinowski / Marek Pawłowski – Polski Fiat 125p/1500.  1h13’45,4
10. Stanisław Skrzynecki / Jerzy Substyk – Polski Fiat 125p/1500.  1h14’34,2
11. Mariusz Kostrzak / Witold Bogdański – Polski Fiat 125p/1500.  1h14’45,6
12. Ryszard Adamek / Jerzy Stopa - Łada 1500 S.  1h16’16,6
Marek Gąsecki / Ryszard Zygmunt – Polski Fiat 125p/1500.  1h16’18,0 Dyskw. - odst.tech.
13. Ryszard Granica / Tomasz Szczęsny – Renault 5 Alpine.  1h17’26,0
14. Tomasz Barański / Sławomir Wysmyk – Polski Fiat 126p/650.  1h17’30,7
15. Dariusz Poletyło / Bohdan Modliński – Polski Fiat 125p/1500.  1h17’40,9
16. Tadeusz Betlej / Piotr Wróbel – Renault 5 TS.  1h20’18,5
Tomasz Stawowczyk / Wojciech Stawowczyk – Polski Fiat 126p/650.  1h22’16,6 Dyskw – dysc.
17. Jerzy Poznański / Cezary Wróblewski – Polski Fiat 125p/1300.  1h22’34,0
18. Robert Kępka / Jacek Biasion – Polski Fiat 126p/650.  1h23’06,9
Robert Gryczyński / Janusz Lorenz – Polski Fiat 126p/650.  1h27’16,2  Dyskw – ods.tech.
19. Krzysztof Adamski / Wiesław Gaik – Zastava 1300.  1h27’31,4
20. Henryk Pinis / Adam Mazurek – Polski Fiat 126p/650.  1h27’50,6
21. Krzysztof Winkowski / Paweł Grzegorczyk – Polski Fiat 126p/650.  1h28’15,9
22. Jerzy Panicz / Zygmunt Zalewski – Polski Fiat 126p/650.  1h30’27,7
23. Andrzej Lubiak / Maciej Wisławski – Polski Fiat 126p/650.  1h33’24,6
24. Zygmunt Molin / Czesław Baranowski – Polski Fiat 126p/650.  1h39’34,5
25. Konstanty Kawardzis / Robert Salwa – Polski Fiat 126p/650.  1h39’56,5
26. Krzysztof Łudzień / Zbigniew Dziadkowiec – Polski Fiat 126p/600.  1h40’04,0
27. Jerzy Szulc / Lech Wójcik – Zastava 1100p.  1h40’16,6

Wystartowało 46 załóg, ukończyło 30, sklasyfikowano 27.

Wyniki.

Grupa 2, klasa 9-15.
1. Marian Bublewicz / Janusz Wojtyna – Opel Kadett GT/E.  1h02’44,3
2. Adam Polak / Roman Kabulski – Polonez 2000.  1h05’00,2
3. Andrzej Kleina / Krzysztof Gęborys – Opel Kadett GT/E.  1h08’44,9

Grupa 2, klasa 8.
1. Andrzej Koper / Włodzimierz Krzemiński – Renault 5 Alpine.  1h03’10,3
2. Lesław Orski / Stanisław Hałasa – Renault 5 Alpine.  1h05’21,0
3. Ryszard Granica / Tomasz Szczęsny – Renault 5 Alpine.  1h17’26,0

Grupa 1, klasa 8.
1. Wiktor Polak / Marcin Osiowski – Talbot Sunbeam Ti.  1h09’43,4
2. Jerzy Kobyliński / Krzysztof Godwod – Renault 5 Alpine.  1h13’14,3
3. Grzegorz Malinowski / Marek Pawłowski – Polski Fiat 125p/1500.  1h13’45,4
4. Stanisław Skrzynecki / Jerzy Substyk – Polski Fiat 125p/1500.  1h14’34,2
5. Mariusz Kostrzak / Witold Bogdański – Polski Fiat 125p/1500.  1h14’45,6
6. Ryszard Adamek / Jerzy Stopa - Łada 1500 S.  1h16’16,6
7. Dariusz Poletyło / Bohdan Modliński – Polski Fiat 125p/1500.  1h17’40,9

Grupa 2, klasa 4-7.
1. Tadeusz Betlej / Piotr Wróbel – Renault 5 TS.  1h20’18,5
2. Jerzy Poznański / Cezary Wróblewski – Polski Fiat 125p/1300.  1h22’34,0
3. Krzysztof Adamski / Wiesław Gaik – Zastava 1300.  1h27’31,4
4. Jerzy Szulc / Lech Wójcik – Zastava 1100p.  1h40’16,6

Grupa 2, klasa 1-3.
1. Janusz Szerla / Andrzej Orłowski – Polski Fiat 126p/650.  1h13’04,7
2. Tomasz Barański / Sławomir Wysmyk – Polski Fiat 126p/650.  1h17’30,7
3. Robert Kępka / Jacek Biasion – Polski Fiat 126p/650.  1h23’06,9
4. Jerzy Panicz / Zygmunt Zalewski – Polski Fiat 126p/650.  1h30’27,7
5. Zygmunt Molin / Czesław Baranowski – Polski Fiat 126p/650.  1h39’34,5
6. Konstanty Kawardzis / Robert Salwa – Polski Fiat 126p/650.  1h39’56,5

Grupa 1, klasa 126p.
1. Henryk Pinis / Adam Mazurek – Polski Fiat 126p/650.  1h27’50,6
2. Krzysztof Winkowski / Paweł Grzegorczyk – Polski Fiat 126p/650.  1h28’15,9
3. Andrzej Lubiak / Maciej Wisławski – Polski Fiat 126p/650.  1h33’24,6
4. Krzysztof Łudzień / Zbigniew Dziadkowiec – Polski Fiat 126p/600.  1h40’04,0


Copyright © 2012-2018 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl